„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běšiny

Nové produkty Běšiny

Dlažby a obrubníky Běšiny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běšiny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běšiny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běšiny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běšiny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běšiny, Levná dlažba Běšiny, Dlažba Běšiny, Zámkové dlažby Běšiny, Zámkové dlažba Běšiny, Betonové dlažby Běšiny, Betonová dlažba Běšiny, Zdící prvky Běšiny, Dlažby II jakosti Běšiny, Dlažba II jakosti Běšiny, Plošné dlažby Běšiny, Plošná dlažba


Další města:

Přerov Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy Rakovník Karlovy Vary Svitavy Praha 19 Praha 22 Most Praha 12 Karviná Znojmo Praha 18 Nymburk Praha-Velká Chuchle Praha-Nebušice Tachov Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod Praha-Lipence Praha-Libuš Prachatice Prostějov Praha 1 Praha-Petrovice Praha 11 Mladá Boleslav Kutná Hora Nový Jičín Frýdek-Místek Praha 15 Ústí nad Orlicí Plzeň-sever Praha 8 Tábor Praha-Zličín Jeseník Praha 9 Děčín Písek Praha 5 Praha 6 Praha-Lochkov Praha-Slivenec Náchod Praha-Benice Kroměříž Louny Benešov Praha-Koloděje Rokycany Beroun Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Praha 4 Praha-Zbraslav Praha-Újezd Praha-Šeberov Praha-západ Praha 14 Příbram Šumperk Praha-Štěrboholy Jihlava Česká Lípa Praha-Klánovice Jičín Praha 3 Praha 17 Praha-Křeslice Jindřichův Hradec Praha-Satalice Chrudim Brno-město Praha-Kunratice Praha 20 Praha-Vinoř Pardubice Zlín Hodonín Mělník Český Krumlov Jablonec nad Nisou Klatovy Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Praha 7 Chomutov Pelhřimov Semily Třebíč Brno-venkov Hlavní město Praha Ústí nad Labem Praha-Královice Praha-Nedvězí Litoměřice Liberec Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běšiny

Levná dlažba Běšiny

Dlažba Běšiny

Zámkové dlažby Běšiny

Zámkové betonové dlažby Běšiny

Zámková dlažba Běšiny

Betonové dlažby Běšiny

Betonová dlažba Běšiny

Zdící prvky Běšiny

Dlažby II jakosti Běšiny

Dlažba II jakosti Běšiny

Plošné dlažby Běšiny