„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běšiny

Nové produkty Běšiny

Dlažby a obrubníky Běšiny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běšiny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běšiny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běšiny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běšiny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běšiny, Levná dlažba Běšiny, Dlažba Běšiny, Zámkové dlažby Běšiny, Zámkové dlažba Běšiny, Betonové dlažby Běšiny, Betonová dlažba Běšiny, Zdící prvky Běšiny, Dlažby II jakosti Běšiny, Dlažba II jakosti Běšiny, Plošné dlažby Běšiny, Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou Plzeň-sever Karlovy Vary Brno-venkov Praha-Čakovice Ostrava-město Praha 7 Praha 3 Hodonín Praha-Libuš Praha-Benice Vsetín Nymburk Praha 9 Jičín Praha-Dolní Chabry Česká Lípa Pardubice Kroměříž Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nebušice Uherské Hradiště Kladno Praha-Satalice Praha 4 Cheb Liberec Strakonice Praha-Štěrboholy Trutnov Havlíčkův Brod Beroun Praha-Lochkov Chomutov Chrudim Praha-Křeslice Ústí nad Orlicí Jeseník Praha-Klánovice Praha 16 Šumperk Jindřichův Hradec Most Litoměřice Plzeň-město Praha-Petrovice Praha 10 Sokolov Opava Praha 15 Semily České Budějovice Praha 11 Břeclav Vyškov Praha 20 Rakovník Mladá Boleslav Praha-Dolní Počernice Frýdek-Místek Praha-Královice Olomouc Jihlava Praha-západ Praha-Řeporyje Praha 14 Praha-Zbraslav Praha 2 Praha-Suchdol Praha 17 Prachatice Praha 18 Praha-Březiněves Praha-Troja Praha-Dubeč Děčín Praha-Šeberov Hlavní město Praha Bruntál Plzeň-jih Blansko Pelhřimov Praha 21 Teplice Praha 6 Praha-Slivenec Praha-Kolovraty Praha-Zličín Louny Praha 5 Praha-Velká Chuchle Praha-Přední Kopanina Praha 8 Mělník Kutná Hora Praha-Běchovice Praha-Lipence Tábor Písek Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běšiny

Levná dlažba Běšiny

Dlažba Běšiny

Zámkové dlažby Běšiny

Zámkové betonové dlažby Běšiny

Zámková dlažba Běšiny

Betonové dlažby Běšiny

Betonová dlažba Běšiny

Zdící prvky Běšiny

Dlažby II jakosti Běšiny

Dlažba II jakosti Běšiny

Plošné dlažby Běšiny