„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běšiny

Nové produkty Běšiny

Dlažby a obrubníky Běšiny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běšiny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běšiny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běšiny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běšiny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běšiny, Levná dlažba Běšiny, Dlažba Běšiny, Zámkové dlažby Běšiny, Zámkové dlažba Běšiny, Betonové dlažby Běšiny, Betonová dlažba Běšiny, Zdící prvky Běšiny, Dlažby II jakosti Běšiny, Dlažba II jakosti Běšiny, Plošné dlažby Běšiny, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Vyškov Pardubice Kladno Brno-město Praha 11 Jeseník Praha-Petrovice Karviná Domažlice Praha 14 Praha 10 Praha-Satalice Praha 13 Znojmo Cheb Jihlava Praha 7 České Budějovice Brno-venkov Praha 18 Praha-Křeslice Praha 8 Praha 20 Trutnov Praha 5 Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Praha 1 Praha-Královice Ústí nad Labem Plzeň-jih Praha-Újezd Písek Praha 15 Třebíč Rakovník Frýdek-Místek Praha-Suchdol Plzeň-sever Praha 19 Strakonice Praha-Kunratice Praha-Kolovraty Šumperk Česká Lípa Děčín Prostějov Praha-Čakovice Svitavy Hodonín Tábor Praha 22 Praha-Zbraslav Beroun Uherské Hradiště Přerov Praha-Benice Praha-Koloděje Rokycany Chomutov Praha-východ Praha-Dubeč Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Praha 9 Tachov Praha-Šeberov Kroměříž Praha-Nebušice Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí Plzeň-město Chrudim Mladá Boleslav Praha 17 Benešov Praha 6 Praha-Ďáblice Praha 21 Sokolov Karlovy Vary Nymburk Hlavní město Praha Praha-západ Český Krumlov Praha-Štěrboholy Vsetín Praha-Vinoř Praha-Velká Chuchle Praha-Březiněves Praha-Lipence Klatovy Teplice Praha-Zličín Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Nový Jičín Litoměřice Most ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běšiny

Levná dlažba Běšiny

Dlažba Běšiny

Zámkové dlažby Běšiny

Zámkové betonové dlažby Běšiny

Zámková dlažba Běšiny

Betonové dlažby Běšiny

Betonová dlažba Běšiny

Zdící prvky Běšiny

Dlažby II jakosti Běšiny

Dlažba II jakosti Běšiny

Plošné dlažby Běšiny