„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běšiny

Nové produkty Běšiny

Dlažby a obrubníky Běšiny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běšiny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běšiny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běšiny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běšiny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běšiny, Levná dlažba Běšiny, Dlažba Běšiny, Zámkové dlažby Běšiny, Zámkové dlažba Běšiny, Betonové dlažby Běšiny, Betonová dlažba Běšiny, Zdící prvky Běšiny, Dlažby II jakosti Běšiny, Dlažba II jakosti Běšiny, Plošné dlažby Běšiny, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Praha-Zbraslav Praha 9 Praha-Lochkov Praha-západ Praha-Troja Hradec Králové Pelhřimov Kladno Praha 21 Jihlava Praha-Běchovice Znojmo Praha-Satalice Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Ostrava-město Trutnov Hlavní město Praha Přerov Praha-východ Praha-Ďáblice Havlíčkův Brod Praha 14 Mladá Boleslav Praha 13 Písek Tábor Děčín Frýdek-Místek Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Praha 5 Praha-Dolní Počernice Praha 20 Praha-Koloděje Příbram Praha 1 Náchod Praha-Křeslice Praha 15 Rokycany Praha-Nedvězí Pardubice Brno-venkov Praha 8 Praha-Štěrboholy Břeclav Praha 6 Most Chrudim Strakonice Karviná Zlín Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Praha-Zličín Jeseník Praha-Suchdol Praha-Petrovice Kolín Sokolov Praha-Královice České Budějovice Plzeň-město Vsetín Praha-Čakovice Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Semily Kroměříž Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Olomouc Praha-Šeberov Mělník Ústí nad Labem Praha-Slivenec Beroun Praha-Klánovice Praha 22 Benešov Česká Lípa Praha-Libuš Teplice Louny Ústí nad Orlicí Klatovy Praha-Kolovraty Praha 4 Plzeň-jih Praha 3 Praha-Nebušice Praha-Březiněves Uherské Hradiště Praha 10 Hodonín Praha-Lysolaje Žďár nad Sázavou Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běšiny

Levná dlažba Běšiny

Dlažba Běšiny

Zámkové dlažby Běšiny

Zámkové betonové dlažby Běšiny

Zámková dlažba Běšiny

Betonové dlažby Běšiny

Betonová dlažba Běšiny

Zdící prvky Běšiny

Dlažby II jakosti Běšiny

Dlažba II jakosti Běšiny

Plošné dlažby Běšiny