„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běšiny

Nové produkty Běšiny

Dlažby a obrubníky Běšiny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běšiny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běšiny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běšiny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běšiny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běšiny, Levná dlažba Běšiny, Dlažba Běšiny, Zámkové dlažby Běšiny, Zámkové dlažba Běšiny, Betonové dlažby Běšiny, Betonová dlažba Běšiny, Zdící prvky Běšiny, Dlažby II jakosti Běšiny, Dlažba II jakosti Běšiny, Plošné dlažby Běšiny, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Praha-Troja Praha 19 Louny Plzeň-město Praha-Lysolaje Hradec Králové Karviná Pelhřimov Praha-Zličín Tachov Jablonec nad Nisou Náchod Vyškov Pardubice Beroun Praha-východ Praha-Královice Havlíčkův Brod Trutnov Frýdek-Místek Praha 1 Mělník Přerov Ústí nad Labem Děčín Praha 3 Znojmo Praha-Benice Praha 15 Ostrava-město Kroměříž Praha-Dolní Počernice Teplice Uherské Hradiště Cheb Tábor Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Praha-Slivenec Praha-Dubeč Praha 4 Olomouc Kladno Most Praha-Lochkov Praha-Libuš Praha-Křeslice Praha-Nebušice Praha-Šeberov Praha 13 Rokycany Sokolov Litoměřice Hlavní město Praha Praha 18 Blansko Praha-Březiněves Praha-Vinoř Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Praha-Řeporyje Praha-Kolovraty Třebíč Nymburk Hodonín Praha 21 Praha-Velká Chuchle Praha-Nedvězí Praha 16 Praha 22 Praha-západ Písek Rychnov nad Kněžnou Praha 7 Svitavy Břeclav Šumperk Jičín Vsetín Strakonice Praha-Petrovice Kutná Hora Praha-Čakovice Praha 12 Klatovy Chomutov Česká Lípa Praha-Suchdol Praha-Dolní Měcholupy Benešov České Budějovice Zlín Praha 6 Domažlice Praha 20 Praha-Zbraslav Praha 10 Jindřichův Hradec Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běšiny

Levná dlažba Běšiny

Dlažba Běšiny

Zámkové dlažby Běšiny

Zámkové betonové dlažby Běšiny

Zámková dlažba Běšiny

Betonové dlažby Běšiny

Betonová dlažba Běšiny

Zdící prvky Běšiny

Dlažby II jakosti Běšiny

Dlažba II jakosti Běšiny

Plošné dlažby Běšiny