„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běšiny

Nové produkty Běšiny

Dlažby a obrubníky Běšiny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běšiny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běšiny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běšiny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běšiny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běšiny, Levná dlažba Běšiny, Dlažba Běšiny, Zámkové dlažby Běšiny, Zámkové dlažba Běšiny, Betonové dlažby Běšiny, Betonová dlažba Běšiny, Zdící prvky Běšiny, Dlažby II jakosti Běšiny, Dlažba II jakosti Běšiny, Plošné dlažby Běšiny, Plošná dlažba


Další města:

Praha 20 Praha-Běchovice Trutnov Litoměřice Semily Praha 22 Rakovník Praha 15 Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Praha-Újezd Praha 18 Znojmo Praha-Velká Chuchle Pelhřimov Svitavy Chrudim Hodonín Praha 17 Praha-Přední Kopanina Praha-Troja Praha 14 Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Praha-Kunratice Praha 19 Brno-město Domažlice Brno-venkov Příbram Praha 4 Rokycany Jihlava Kladno Praha-Klánovice Praha-Benice Praha 13 Praha-Vinoř Plzeň-sever Praha-Nebušice Praha-Lysolaje Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Praha-Křeslice Uherské Hradiště Praha-Suchdol Sokolov Pardubice Blansko Liberec Nymburk Jičín Karlovy Vary Náchod Praha 12 Jindřichův Hradec Praha 7 Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Český Krumlov Nový Jičín Praha-Dolní Chabry Praha-západ Praha-Březiněves Beroun Bruntál Hradec Králové České Budějovice Jablonec nad Nisou Klatovy Praha-Nedvězí Přerov Žďár nad Sázavou Třebíč Praha-Královice Karviná Šumperk Chomutov Frýdek-Místek Praha-Čakovice Praha 5 Praha 11 Zlín Vsetín Praha-Ďáblice Praha 1 Vyškov Ostrava-město Benešov Olomouc Praha-Zličín Mělník Praha 2 Louny Mladá Boleslav Praha-Slivenec Prachatice Břeclav Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běšiny

Levná dlažba Běšiny

Dlažba Běšiny

Zámkové dlažby Běšiny

Zámkové betonové dlažby Běšiny

Zámková dlažba Běšiny

Betonové dlažby Běšiny

Betonová dlažba Běšiny

Zdící prvky Běšiny

Dlažby II jakosti Běšiny

Dlažba II jakosti Běšiny

Plošné dlažby Běšiny