„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běšiny

Nové produkty Běšiny

Dlažby a obrubníky Běšiny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běšiny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běšiny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běšiny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běšiny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běšiny, Levná dlažba Běšiny, Dlažba Běšiny, Zámkové dlažby Běšiny, Zámkové dlažba Běšiny, Betonové dlažby Běšiny, Betonová dlažba Běšiny, Zdící prvky Běšiny, Dlažby II jakosti Běšiny, Dlažba II jakosti Běšiny, Plošné dlažby Běšiny, Plošná dlažba


Další města:

Beroun Praha-Satalice Praha 5 Brno-město Bruntál Praha-Klánovice Praha 4 Praha-Lipence Vsetín Plzeň-sever Praha 15 Mladá Boleslav Přerov Opava Praha-Suchdol Teplice Semily Praha 14 Praha-Běchovice Praha-Dubeč Praha 20 Svitavy Žďár nad Sázavou Děčín Hodonín Praha 13 Jičín Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Trutnov Louny Praha-Slivenec Náchod Jindřichův Hradec Ústí nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Praha-Čakovice Frýdek-Místek Praha-Zličín Chomutov Břeclav Rakovník Praha-Troja Praha-východ Olomouc Most Praha-Nebušice Litoměřice Praha-Újezd Praha 3 Česká Lípa Třebíč Plzeň-město Zlín Nový Jičín Praha 19 Kolín Prachatice Praha 11 Pelhřimov Praha 18 Karlovy Vary Praha-Vinoř Tábor Písek Příbram Kroměříž Ostrava-město Praha-Nedvězí Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Praha 1 Hlavní město Praha Tachov Vyškov Praha-západ Praha-Přední Kopanina České Budějovice Praha 21 Praha 8 Karviná Kutná Hora Praha-Petrovice Ústí nad Labem Praha-Benice Praha 22 Rokycany Chrudim Praha-Kunratice Praha 17 Hradec Králové Praha 2 Praha 7 Prostějov Brno-venkov Praha-Lysolaje Praha-Štěrboholy Praha-Zbraslav Praha-Lochkov Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běšiny

Levná dlažba Běšiny

Dlažba Běšiny

Zámkové dlažby Běšiny

Zámkové betonové dlažby Běšiny

Zámková dlažba Běšiny

Betonové dlažby Běšiny

Betonová dlažba Běšiny

Zdící prvky Běšiny

Dlažby II jakosti Běšiny

Dlažba II jakosti Běšiny

Plošné dlažby Běšiny