„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běšiny

Nové produkty Běšiny

Dlažby a obrubníky Běšiny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běšiny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běšiny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běšiny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běšiny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běšiny, Levná dlažba Běšiny, Dlažba Běšiny, Zámkové dlažby Běšiny, Zámkové dlažba Běšiny, Betonové dlažby Běšiny, Betonová dlažba Běšiny, Zdící prvky Běšiny, Dlažby II jakosti Běšiny, Dlažba II jakosti Běšiny, Plošné dlažby Běšiny, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Česká Lípa Praha 13 Mladá Boleslav Louny Náchod Praha 12 Jeseník Sokolov Bruntál Jindřichův Hradec Praha 19 Praha 11 Zlín Pardubice Praha-Řeporyje Chomutov Chrudim Prostějov Praha-Dolní Počernice Hodonín Tachov Jablonec nad Nisou Domažlice Praha-Březiněves Beroun Praha 21 Frýdek-Místek Liberec Teplice Praha-Slivenec Pelhřimov Cheb Praha-Šeberov Praha 22 Plzeň-sever Olomouc Praha-Kolovraty Praha 18 Kutná Hora Praha-Klánovice Praha-Vinoř Praha 9 Prachatice Ústí nad Labem Český Krumlov Praha-Lochkov Praha 1 Znojmo Kolín Praha 7 Praha-západ Jičín Praha 6 Přerov Písek Hlavní město Praha Semily Strakonice Trutnov Nymburk Praha-Újezd Příbram Praha-Nedvězí Svitavy Ostrava-město Třebíč Vsetín Praha 5 Praha-Štěrboholy Praha-Nebušice Praha-Satalice Havlíčkův Brod Rokycany Praha-Běchovice Praha-Dolní Chabry Praha-Královice Kladno Praha 2 Praha 16 Praha 20 Kroměříž Praha-Suchdol Most Praha-Koloděje Děčín Praha-Libuš Praha-Lipence Jihlava Praha 8 Plzeň-město Šumperk Opava Praha 15 Litoměřice Praha 3 Plzeň-jih Praha-Čakovice Praha-Lysolaje Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běšiny

Levná dlažba Běšiny

Dlažba Běšiny

Zámkové dlažby Běšiny

Zámkové betonové dlažby Běšiny

Zámková dlažba Běšiny

Betonové dlažby Běšiny

Betonová dlažba Běšiny

Zdící prvky Běšiny

Dlažby II jakosti Běšiny

Dlažba II jakosti Běšiny

Plošné dlažby Běšiny