„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běšiny

Nové produkty Běšiny

Dlažby a obrubníky Běšiny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běšiny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běšiny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běšiny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běšiny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běšiny, Levná dlažba Běšiny, Dlažba Běšiny, Zámkové dlažby Běšiny, Zámkové dlažba Běšiny, Betonové dlažby Běšiny, Betonová dlažba Běšiny, Zdící prvky Běšiny, Dlažby II jakosti Běšiny, Dlažba II jakosti Běšiny, Plošné dlažby Běšiny, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Počernice Prachatice Žďár nad Sázavou Praha-Vinoř Praha 10 Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Labem Praha-Újezd Olomouc České Budějovice Pelhřimov Praha 5 Most Ústí nad Orlicí Praha 14 Praha-Křeslice Hodonín Praha-Nebušice Praha 2 Praha 8 Zlín Praha-Satalice Praha-Řeporyje Blansko Mladá Boleslav Praha-Suchdol Svitavy Beroun Liberec Strakonice Praha-Velká Chuchle Praha-Královice Kladno Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Praha 13 Louny Praha 11 Mělník Třebíč Přerov Český Krumlov Praha-Slivenec Písek Praha-Troja Litoměřice Praha-Kolovraty Domažlice Praha 20 Břeclav Praha-Zbraslav Praha-Lipence Praha-Dolní Chabry Cheb Kutná Hora Praha 6 Praha 21 Nymburk Praha 17 Praha-Klánovice Praha-Nedvězí Praha-západ Praha 12 Tábor Česká Lípa Pardubice Praha-Libuš Plzeň-jih Karviná Prostějov Jičín Praha 19 Vyškov Havlíčkův Brod Kolín Praha 3 Vsetín Praha-Koloděje Rokycany Bruntál Brno-město Plzeň-město Semily Praha-Lochkov Kroměříž Znojmo Ostrava-město Karlovy Vary Příbram Nový Jičín Šumperk Děčín Teplice Praha 7 Praha-Běchovice Chrudim Praha-Petrovice Jeseník Benešov Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běšiny

Levná dlažba Běšiny

Dlažba Běšiny

Zámkové dlažby Běšiny

Zámkové betonové dlažby Běšiny

Zámková dlažba Běšiny

Betonové dlažby Běšiny

Betonová dlažba Běšiny

Zdící prvky Běšiny

Dlažby II jakosti Běšiny

Dlažba II jakosti Běšiny

Plošné dlažby Běšiny