„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běšiny

Nové produkty Běšiny

Dlažby a obrubníky Běšiny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běšiny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běšiny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běšiny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běšiny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běšiny, Levná dlažba Běšiny, Dlažba Běšiny, Zámkové dlažby Běšiny, Zámkové dlažba Běšiny, Betonové dlažby Běšiny, Betonová dlažba Běšiny, Zdící prvky Běšiny, Dlažby II jakosti Běšiny, Dlažba II jakosti Běšiny, Plošné dlažby Běšiny, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Praha-Koloděje Karlovy Vary Mělník Rychnov nad Kněžnou Jihlava Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Hradec Králové Nymburk Rokycany Praha-Újezd Praha 1 Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Česká Lípa Brno-město Chrudim Praha 21 Praha-Troja Nový Jičín Praha-Kunratice Přerov Praha 3 Praha-Satalice Praha 11 Kladno Prachatice Písek Příbram Praha-Běchovice Pardubice Praha-Benice Praha-Lysolaje Louny Vyškov Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Praha 22 Ostrava-město Praha-Kolovraty Ústí nad Labem Kroměříž Náchod Zlín Praha 2 Litoměřice Jičín Praha-Nebušice Pelhřimov Vsetín Frýdek-Místek Praha 15 Jeseník Praha 16 Rakovník Kolín Praha-Petrovice Havlíčkův Brod Praha 20 Praha 12 Trutnov Praha-Libuš Český Krumlov Benešov Praha 10 Praha-východ Chomutov Praha 8 Bruntál Praha-Královice Klatovy Tachov Třebíč Hlavní město Praha Praha-Březiněves Praha-Klánovice Brno-venkov Plzeň-sever Sokolov Ústí nad Orlicí Tábor Praha-Dolní Měcholupy Hodonín Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Praha 13 Praha-Slivenec Uherské Hradiště Blansko Praha 5 Žďár nad Sázavou České Budějovice Znojmo Praha-Řeporyje Semily Praha-Křeslice Jindřichův Hradec Praha 19 Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běšiny

Levná dlažba Běšiny

Dlažba Běšiny

Zámkové dlažby Běšiny

Zámkové betonové dlažby Běšiny

Zámková dlažba Běšiny

Betonové dlažby Běšiny

Betonová dlažba Běšiny

Zdící prvky Běšiny

Dlažby II jakosti Běšiny

Dlažba II jakosti Běšiny

Plošné dlažby Běšiny