„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běšiny

Nové produkty Běšiny

Dlažby a obrubníky Běšiny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běšiny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běšiny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běšiny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běšiny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běšiny, Levná dlažba Běšiny, Dlažba Běšiny, Zámkové dlažby Běšiny, Zámkové dlažba Běšiny, Betonové dlažby Běšiny, Betonová dlažba Běšiny, Zdící prvky Běšiny, Dlažby II jakosti Běšiny, Dlažba II jakosti Běšiny, Plošné dlažby Běšiny, Plošná dlažba


Další města:

Opava Praha-Suchdol Kroměříž Praha-Čakovice Kutná Hora Praha 2 Sokolov Beroun Břeclav Praha 17 Praha 10 Plzeň-sever Šumperk Strakonice Praha 19 Vyškov Pardubice Písek Znojmo Praha-Běchovice Pelhřimov Praha-Křeslice Plzeň-jih Rokycany Jablonec nad Nisou Praha-Královice Praha 8 Jindřichův Hradec Rakovník Praha-Slivenec Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Český Krumlov Svitavy Domažlice Kolín Hodonín Klatovy Praha-západ Brno-město Hradec Králové Praha 9 Most Litoměřice Praha-Lochkov Praha-Troja Nový Jičín Tachov Praha-Dolní Měcholupy Praha 5 Karviná Praha-Újezd Trutnov Nymburk Louny Bruntál Praha 3 Praha 18 Havlíčkův Brod Hlavní město Praha Prostějov Česká Lípa Rychnov nad Kněžnou Prachatice Praha 7 Praha 12 Praha-Přední Kopanina Zlín Náchod Praha-Koloděje Praha 22 Jičín Praha-Libuš Teplice Praha-Vinoř Příbram Praha-Nebušice Praha-Kolovraty Praha 11 Praha 15 Praha-Šeberov Praha-Dubeč Praha 14 Chrudim Praha-Petrovice Praha-Satalice Kladno Plzeň-město Praha-Řeporyje Liberec Benešov Praha-Benice Praha-Klánovice Praha-východ Děčín Praha-Zbraslav Praha 21 Vsetín Ostrava-město Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běšiny

Levná dlažba Běšiny

Dlažba Běšiny

Zámkové dlažby Běšiny

Zámkové betonové dlažby Běšiny

Zámková dlažba Běšiny

Betonové dlažby Běšiny

Betonová dlažba Běšiny

Zdící prvky Běšiny

Dlažby II jakosti Běšiny

Dlažba II jakosti Běšiny

Plošné dlažby Běšiny