„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bernardov

Nové produkty Bernardov

Dlažby a obrubníky Bernardov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bernardov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bernardov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bernardov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bernardov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bernardov, Levná dlažba Bernardov, Dlažba Bernardov, Zámkové dlažby Bernardov, Zámkové dlažba Bernardov, Betonové dlažby Bernardov, Betonová dlažba Bernardov, Zdící prvky Bernardov, Dlažby II jakosti Bernardov, Dlažba II jakosti Bernardov, Plošné dlažby Bernardov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Suchdol Karviná Praha-Újezd Praha 3 Teplice Praha-Nedvězí Ústí nad Labem Praha-Dolní Chabry Praha 13 Ústí nad Orlicí Jihlava Praha-Dolní Měcholupy Kroměříž Praha 5 Sokolov Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Praha-Lochkov Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Praha-Libuš Hradec Králové Frýdek-Místek Česká Lípa Vyškov Kolín Kladno Praha 4 Praha-Královice Praha-Řeporyje Praha-Běchovice Karlovy Vary Most Brno-venkov Semily Tachov Praha-západ Praha-Dolní Počernice Praha 10 Praha-Dubeč Trutnov Praha-Troja Strakonice Jindřichův Hradec Praha 1 Hodonín Praha-Kunratice České Budějovice Praha 16 Praha-Petrovice Louny Hlavní město Praha Domažlice Praha 11 Praha-Zbraslav Praha-Benice Praha 12 Litoměřice Český Krumlov Praha 15 Žďár nad Sázavou Praha-Zličín Liberec Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Vsetín Přerov Zlín Praha 17 Praha 8 Blansko Praha-Lysolaje Praha 9 Praha-Křeslice Rokycany Plzeň-město Klatovy Mělník Praha-Vinoř Jeseník Mladá Boleslav Třebíč Praha-Ďáblice Praha 18 Tábor Prostějov Bruntál Praha-Slivenec Praha 14 Příbram Praha-Březiněves Pardubice Praha-Lipence Olomouc Náchod Praha-Šeberov Ostrava-město Praha-Klánovice Rychnov nad Kněžnou Břeclav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bernardov

Levná dlažba Bernardov

Dlažba Bernardov

Zámkové dlažby Bernardov

Zámkové betonové dlažby Bernardov

Zámková dlažba Bernardov

Betonové dlažby Bernardov

Betonová dlažba Bernardov

Zdící prvky Bernardov

Dlažby II jakosti Bernardov

Dlažba II jakosti Bernardov

Plošné dlažby Bernardov