„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bernardov

Nové produkty Bernardov

Dlažby a obrubníky Bernardov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bernardov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bernardov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bernardov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bernardov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bernardov, Levná dlažba Bernardov, Dlažba Bernardov, Zámkové dlažby Bernardov, Zámkové dlažba Bernardov, Betonové dlažby Bernardov, Betonová dlažba Bernardov, Zdící prvky Bernardov, Dlažby II jakosti Bernardov, Dlažba II jakosti Bernardov, Plošné dlažby Bernardov, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Praha 8 Náchod Karviná Tábor Praha-Zbraslav Šumperk Praha 16 Pelhřimov Praha 3 Jeseník Praha-Ďáblice Brno-venkov Praha 1 Praha-východ Zlín Praha-Zličín Praha-Běchovice Vsetín Žďár nad Sázavou Praha 15 Jičín Praha-Nebušice Mělník Praha-Velká Chuchle Uherské Hradiště Praha-Štěrboholy Praha 11 Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Chomutov Praha-Nedvězí Kladno Praha-Křeslice Praha 18 Praha 12 Praha-Královice Most Praha-Suchdol Plzeň-město Pardubice Praha-Dubeč Praha 2 Vyškov Karlovy Vary Rakovník Praha-Březiněves Kolín Trutnov Praha-Dolní Počernice Praha 6 Praha 21 Praha-Satalice Písek Ostrava-město Sokolov Praha-Čakovice Praha-Koloděje Praha-Libuš Praha-Kunratice Prostějov Praha-Troja Česká Lípa Liberec Plzeň-sever Praha-Klánovice Brno-město Příbram Litoměřice Nymburk Břeclav Strakonice Praha-Lysolaje Louny Kroměříž Opava Třebíč Jindřichův Hradec Praha 19 Ústí nad Labem Český Krumlov Praha 9 Praha 20 Olomouc Praha-Řeporyje Domažlice Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Praha-Kolovraty Praha-Vinoř Benešov Praha 13 Praha-Petrovice Praha-Benice Plzeň-jih Chrudim Rokycany Blansko Semily Praha-Lochkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bernardov

Levná dlažba Bernardov

Dlažba Bernardov

Zámkové dlažby Bernardov

Zámkové betonové dlažby Bernardov

Zámková dlažba Bernardov

Betonové dlažby Bernardov

Betonová dlažba Bernardov

Zdící prvky Bernardov

Dlažby II jakosti Bernardov

Dlažba II jakosti Bernardov

Plošné dlažby Bernardov