„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bernardov

Nové produkty Bernardov

Dlažby a obrubníky Bernardov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bernardov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bernardov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bernardov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bernardov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bernardov, Levná dlažba Bernardov, Dlažba Bernardov, Zámkové dlažby Bernardov, Zámkové dlažba Bernardov, Betonové dlažby Bernardov, Betonová dlažba Bernardov, Zdící prvky Bernardov, Dlažby II jakosti Bernardov, Dlažba II jakosti Bernardov, Plošné dlažby Bernardov, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Svitavy Vsetín Chomutov Šumperk Hlavní město Praha Praha 13 Praha-Troja Praha-Petrovice Nový Jičín Rokycany Kladno Most Praha-Nedvězí Brno-město Praha-Lysolaje Třebíč Praha-Ďáblice Praha-Březiněves Jindřichův Hradec Tachov Praha-Libuš Zlín Praha-Satalice Trutnov Praha-Slivenec Praha 10 Hodonín Znojmo Vyškov Praha-Velká Chuchle Jihlava Tábor Pardubice Praha-Koloděje Praha 12 Praha 22 Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Chrudim Jeseník Plzeň-sever Děčín Ústí nad Orlicí Praha-Benice Praha-Zbraslav Karviná Praha 4 Praha 14 Hradec Králové Břeclav Havlíčkův Brod Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Praha 18 Brno-venkov Kutná Hora Praha 2 Praha 1 Žďár nad Sázavou Praha-Křeslice Praha-Lipence Praha-Suchdol Bruntál Praha 6 Ostrava-město Praha 8 Český Krumlov Praha-Kolovraty Praha-Nebušice Česká Lípa Praha-Kunratice Nymburk Praha-východ Litoměřice Blansko Praha-západ Praha 19 Praha-Dolní Chabry Uherské Hradiště Praha 7 Praha-Královice Olomouc Kolín Praha 20 Praha 21 Praha-Řeporyje Klatovy Praha 16 Praha-Vinoř Prostějov Rakovník Praha-Šeberov Semily Jičín Praha-Klánovice Praha 3 Praha 9 Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bernardov

Levná dlažba Bernardov

Dlažba Bernardov

Zámkové dlažby Bernardov

Zámkové betonové dlažby Bernardov

Zámková dlažba Bernardov

Betonové dlažby Bernardov

Betonová dlažba Bernardov

Zdící prvky Bernardov

Dlažby II jakosti Bernardov

Dlažba II jakosti Bernardov

Plošné dlažby Bernardov