„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bernardov

Nové produkty Bernardov

Dlažby a obrubníky Bernardov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bernardov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bernardov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bernardov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bernardov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bernardov, Levná dlažba Bernardov, Dlažba Bernardov, Zámkové dlažby Bernardov, Zámkové dlažba Bernardov, Betonové dlažby Bernardov, Betonová dlažba Bernardov, Zdící prvky Bernardov, Dlažby II jakosti Bernardov, Dlažba II jakosti Bernardov, Plošné dlažby Bernardov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Slivenec Nový Jičín Praha-Troja Pelhřimov Mladá Boleslav Blansko Břeclav Pardubice Praha 9 Praha 22 Brno-město Havlíčkův Brod Kutná Hora Praha 1 Opava Svitavy Praha-Kolovraty Domažlice Praha-Benice Praha 6 Hlavní město Praha Praha-Zličín Praha-východ Česká Lípa Klatovy Praha-Vinoř Praha-Křeslice Frýdek-Místek Prostějov Plzeň-sever Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Olomouc Praha-Kunratice Semily Praha 10 Uherské Hradiště Karlovy Vary Praha-Petrovice Praha-Lipence Nymburk Písek Tachov Náchod Jeseník Rokycany Praha-Přední Kopanina Brno-venkov Ústí nad Orlicí Tábor Most Praha-Šeberov Praha 19 Trutnov Praha-Dubeč Praha-Nedvězí Jičín Rakovník Mělník Praha 5 Jindřichův Hradec Znojmo Praha 7 Rychnov nad Kněžnou Praha-Suchdol Žďár nad Sázavou Litoměřice Zlín Prachatice Praha 2 Český Krumlov Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Vyškov Praha 3 Praha-Újezd Praha-Ďáblice Praha-Libuš Praha 21 Kladno Praha-Březiněves Šumperk Praha 4 Praha 20 Praha-Klánovice Praha 16 Třebíč České Budějovice Praha-Běchovice Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Praha 12 Karviná Praha-Čakovice Chomutov Praha 18 Praha-západ Kolín Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bernardov

Levná dlažba Bernardov

Dlažba Bernardov

Zámkové dlažby Bernardov

Zámkové betonové dlažby Bernardov

Zámková dlažba Bernardov

Betonové dlažby Bernardov

Betonová dlažba Bernardov

Zdící prvky Bernardov

Dlažby II jakosti Bernardov

Dlažba II jakosti Bernardov

Plošné dlažby Bernardov