„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bernardov

Nové produkty Bernardov

Dlažby a obrubníky Bernardov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bernardov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bernardov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bernardov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bernardov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bernardov, Levná dlažba Bernardov, Dlažba Bernardov, Zámkové dlažby Bernardov, Zámkové dlažba Bernardov, Betonové dlažby Bernardov, Betonová dlažba Bernardov, Zdící prvky Bernardov, Dlažby II jakosti Bernardov, Dlažba II jakosti Bernardov, Plošné dlažby Bernardov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Benešov Praha-Velká Chuchle Třebíč Praha 10 Strakonice Praha 3 Blansko Praha-Královice Zlín Praha-Satalice Šumperk Praha 21 Bruntál Frýdek-Místek Jablonec nad Nisou Opava Praha 17 Praha 15 Praha-Troja Praha 8 České Budějovice Tábor Louny Praha-Řeporyje Český Krumlov Praha-Šeberov Praha 20 Písek Děčín Praha-Dolní Počernice Praha-Nebušice Praha-Zbraslav Praha 7 Kolín Plzeň-jih Praha-Běchovice Beroun Rychnov nad Kněžnou Praha-Suchdol Pelhřimov Žďár nad Sázavou Praha-Březiněves Praha-Klánovice Jičín Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Kroměříž Praha 18 Praha-Kunratice Pardubice Praha-Lipence Praha-Újezd Svitavy Praha-Benice Hlavní město Praha Teplice Most Litoměřice Jindřichův Hradec Sokolov Karviná Prachatice Praha 12 Praha-Zličín Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Praha-Libuš Rakovník Klatovy Praha 4 Chrudim Praha-Čakovice Praha 2 Mladá Boleslav Tachov Znojmo Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Nymburk Cheb Příbram Praha-východ Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Prostějov Kladno Plzeň-město Havlíčkův Brod Břeclav Praha 16 Brno-venkov Hodonín Praha-Štěrboholy Plzeň-sever Praha-Koloděje Ostrava-město Praha 1 Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bernardov

Levná dlažba Bernardov

Dlažba Bernardov

Zámkové dlažby Bernardov

Zámkové betonové dlažby Bernardov

Zámková dlažba Bernardov

Betonové dlažby Bernardov

Betonová dlažba Bernardov

Zdící prvky Bernardov

Dlažby II jakosti Bernardov

Dlažba II jakosti Bernardov

Plošné dlažby Bernardov