„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bernardov

Nové produkty Bernardov

Dlažby a obrubníky Bernardov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bernardov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bernardov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bernardov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bernardov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bernardov, Levná dlažba Bernardov, Dlažba Bernardov, Zámkové dlažby Bernardov, Zámkové dlažba Bernardov, Betonové dlažby Bernardov, Betonová dlažba Bernardov, Zdící prvky Bernardov, Dlažby II jakosti Bernardov, Dlažba II jakosti Bernardov, Plošné dlažby Bernardov, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Benešov Chomutov Praha-Nedvězí Plzeň-sever Praha 14 Praha-Řeporyje Brno-město Praha-Královice Praha-Křeslice Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Děčín Ústí nad Labem Jičín Praha 3 Opava Praha 20 Sokolov Teplice Šumperk Písek Praha-Kunratice Nový Jičín Bruntál Praha-Šeberov Semily Praha 13 Havlíčkův Brod Frýdek-Místek Jeseník Hlavní město Praha Praha 22 Třebíč Jindřichův Hradec Kladno České Budějovice Praha-Újezd Česká Lípa Praha 2 Praha 10 Praha-Čakovice Most Trutnov Karviná Liberec Jablonec nad Nisou Praha 7 Jihlava Brno-venkov Praha 12 Hodonín Plzeň-město Domažlice Praha 6 Praha-Klánovice Ostrava-město Rakovník Cheb Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Praha-Koloděje Mladá Boleslav Blansko Náchod Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice Praha-Dubeč Břeclav Praha 8 Znojmo Praha 5 Plzeň-jih Praha 15 Praha 1 Praha 17 Svitavy Praha-východ Vsetín Praha 9 Český Krumlov Praha-Satalice Uherské Hradiště Pardubice Kolín Tachov Nymburk Praha-Lochkov Praha 16 Praha-Libuš Praha-Vinoř Praha-Troja Kutná Hora Praha-Štěrboholy Praha-Benice Litoměřice Kroměříž Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bernardov

Levná dlažba Bernardov

Dlažba Bernardov

Zámkové dlažby Bernardov

Zámkové betonové dlažby Bernardov

Zámková dlažba Bernardov

Betonové dlažby Bernardov

Betonová dlažba Bernardov

Zdící prvky Bernardov

Dlažby II jakosti Bernardov

Dlažba II jakosti Bernardov

Plošné dlažby Bernardov