„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bernardov

Nové produkty Bernardov

Dlažby a obrubníky Bernardov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bernardov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bernardov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bernardov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bernardov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bernardov, Levná dlažba Bernardov, Dlažba Bernardov, Zámkové dlažby Bernardov, Zámkové dlažba Bernardov, Betonové dlažby Bernardov, Betonová dlažba Bernardov, Zdící prvky Bernardov, Dlažby II jakosti Bernardov, Dlažba II jakosti Bernardov, Plošné dlažby Bernardov, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Praha-Dolní Měcholupy Praha-Křeslice Prachatice Praha-Libuš Semily Praha-Troja Chrudim Pardubice Karviná Český Krumlov Kutná Hora Praha 4 Ústí nad Labem Rychnov nad Kněžnou Praha 18 Praha 2 Frýdek-Místek Praha-Čakovice Cheb Praha-Koloděje Trutnov Praha-Zbraslav Bruntál Praha-Řeporyje Praha-Satalice Praha 14 Děčín Most Praha 12 Praha-Benice Praha 7 Praha 6 Chomutov Praha 1 Strakonice Písek Praha-Velká Chuchle Tábor Praha-Újezd Praha 19 Brno-venkov Praha-Dubeč Prostějov Praha 5 Kladno Jeseník Praha-Lochkov Domažlice Praha-Suchdol Praha-Březiněves Kolín Praha-Slivenec Praha-Vinoř Tachov Příbram Beroun Praha-Kunratice Praha 8 Ústí nad Orlicí Praha-Ďáblice Praha 9 Svitavy Praha-Dolní Počernice Praha 22 Praha-Petrovice Sokolov Klatovy Praha 10 Mladá Boleslav Praha 16 Praha-Přední Kopanina Louny Rakovník Praha-západ Blansko Plzeň-sever Praha-Královice České Budějovice Praha-Zličín Mělník Praha-Kolovraty Zlín Jihlava Havlíčkův Brod Brno-město Praha-Šeberov Znojmo Nymburk Karlovy Vary Praha 15 Benešov Plzeň-jih Hradec Králové Praha 20 Jičín Šumperk Liberec Praha 3 Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bernardov

Levná dlažba Bernardov

Dlažba Bernardov

Zámkové dlažby Bernardov

Zámkové betonové dlažby Bernardov

Zámková dlažba Bernardov

Betonové dlažby Bernardov

Betonová dlažba Bernardov

Zdící prvky Bernardov

Dlažby II jakosti Bernardov

Dlažba II jakosti Bernardov

Plošné dlažby Bernardov