„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bernardov

Nové produkty Bernardov

Dlažby a obrubníky Bernardov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bernardov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bernardov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bernardov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bernardov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bernardov, Levná dlažba Bernardov, Dlažba Bernardov, Zámkové dlažby Bernardov, Zámkové dlažba Bernardov, Betonové dlažby Bernardov, Betonová dlažba Bernardov, Zdící prvky Bernardov, Dlažby II jakosti Bernardov, Dlažba II jakosti Bernardov, Plošné dlažby Bernardov, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Praha 14 Praha-Lysolaje Kolín Praha 2 Jičín Praha 3 Praha-Březiněves Olomouc Nymburk Praha-Zličín Prostějov Praha-Újezd Pardubice Most Praha 9 Praha 16 Praha-Klánovice Praha-Šeberov Rokycany Praha-Velká Chuchle Praha-Koloděje Karviná České Budějovice Tachov Pelhřimov Chrudim Semily Benešov Jihlava Praha-Libuš Český Krumlov Praha-Dolní Chabry Praha 15 Praha-Petrovice Tábor Jablonec nad Nisou Praha 12 Hodonín Praha-Lipence Břeclav Frýdek-Místek Písek Praha 20 Rakovník Beroun Svitavy Nový Jičín Praha-západ Ústí nad Orlicí Plzeň-jih Vsetín Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Domažlice Hradec Králové Plzeň-město Opava Děčín Šumperk Praha-Kolovraty Praha-Přední Kopanina Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Praha 8 Praha-Dubeč Prachatice Mělník Praha-Satalice Praha 21 Sokolov Praha 10 Bruntál Uherské Hradiště Cheb Náchod Chomutov Praha-Řeporyje Česká Lípa Praha-Benice Praha-Křeslice Praha-Kunratice Příbram Hlavní město Praha Praha-Vinoř Praha 1 Litoměřice Kroměříž Vyškov Kutná Hora Strakonice Praha-Troja Louny Praha 22 Trutnov Rychnov nad Kněžnou Praha-Lochkov Praha 5 Karlovy Vary Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bernardov

Levná dlažba Bernardov

Dlažba Bernardov

Zámkové dlažby Bernardov

Zámkové betonové dlažby Bernardov

Zámková dlažba Bernardov

Betonové dlažby Bernardov

Betonová dlažba Bernardov

Zdící prvky Bernardov

Dlažby II jakosti Bernardov

Dlažba II jakosti Bernardov

Plošné dlažby Bernardov