„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bernardov

Nové produkty Bernardov

Dlažby a obrubníky Bernardov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bernardov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bernardov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bernardov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bernardov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bernardov, Levná dlažba Bernardov, Dlažba Bernardov, Zámkové dlažby Bernardov, Zámkové dlažba Bernardov, Betonové dlažby Bernardov, Betonová dlažba Bernardov, Zdící prvky Bernardov, Dlažby II jakosti Bernardov, Dlažba II jakosti Bernardov, Plošné dlažby Bernardov, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Praha-Lipence Kroměříž Tachov Semily Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Nymburk Svitavy Praha 20 Vsetín Trutnov Praha-Benice Praha-východ Kladno Praha 5 Praha 12 Praha 4 Praha-Koloděje Prostějov Frýdek-Místek Nový Jičín Plzeň-město Hlavní město Praha Olomouc Praha-Štěrboholy Teplice Písek Opava Praha 6 Jeseník Praha 18 Sokolov Mladá Boleslav Praha 15 Plzeň-sever Litoměřice Praha-Březiněves Pelhřimov Jihlava Brno-venkov Benešov Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Rakovník Ústí nad Orlicí Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Rokycany Česká Lípa Praha-Dolní Chabry Blansko Praha 10 Třebíč Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš Praha 1 Praha-Křeslice Praha-Čakovice Praha 3 Plzeň-jih České Budějovice Praha 9 Praha-Lysolaje Havlíčkův Brod Břeclav Jablonec nad Nisou Praha-západ Žďár nad Sázavou Uherské Hradiště Přerov Praha-Satalice Cheb Hradec Králové Praha-Zbraslav Praha-Kolovraty Klatovy Praha-Újezd Praha-Klánovice Znojmo Chrudim Praha-Šeberov Praha-Slivenec Praha 7 Praha-Dubeč Praha-Běchovice Praha-Lochkov Jičín Karviná Děčín Praha-Velká Chuchle Náchod Tábor Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Praha 19 Praha-Vinoř Praha-Zličín Mělník Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bernardov

Levná dlažba Bernardov

Dlažba Bernardov

Zámkové dlažby Bernardov

Zámkové betonové dlažby Bernardov

Zámková dlažba Bernardov

Betonové dlažby Bernardov

Betonová dlažba Bernardov

Zdící prvky Bernardov

Dlažby II jakosti Bernardov

Dlažba II jakosti Bernardov

Plošné dlažby Bernardov