„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běrunice

Nové produkty Běrunice

Dlažby a obrubníky Běrunice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běrunice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běrunice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běrunice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běrunice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běrunice, Levná dlažba Běrunice, Dlažba Běrunice, Zámkové dlažby Běrunice, Zámkové dlažba Běrunice, Betonové dlažby Běrunice, Betonová dlažba Běrunice, Zdící prvky Běrunice, Dlažby II jakosti Běrunice, Dlažba II jakosti Běrunice, Plošné dlažby Běrunice, Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou Praha 11 Ostrava-město Písek Praha 7 Klatovy Svitavy Třebíč Praha-západ Praha 20 Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Plzeň-jih Příbram Praha-Přední Kopanina Bruntál Praha 3 Děčín Praha 8 Trutnov Strakonice Praha-Vinoř Cheb Praha-Ďáblice Jičín Praha-Šeberov Brno-venkov Praha 17 Hlavní město Praha Mělník Praha-Běchovice Praha-Satalice Plzeň-sever Praha-Klánovice Jeseník Praha 18 Praha 16 Praha-Velká Chuchle Praha 12 Liberec Prostějov Praha-Lysolaje Praha 1 Praha-Zličín Chrudim Hradec Králové Náchod Litoměřice Mladá Boleslav Semily Praha 6 Blansko Praha 22 Břeclav Praha 15 Šumperk Domažlice Brno-město Prachatice Praha 4 Jindřichův Hradec Frýdek-Místek Praha-Lipence Tábor Ústí nad Labem Teplice Beroun Havlíčkův Brod Praha-Slivenec Praha 13 Přerov Hodonín Uherské Hradiště Jihlava České Budějovice Praha 9 Olomouc Tachov Znojmo Praha-Březiněves Praha-Lochkov Praha-Petrovice Vsetín Praha-Královice Praha 14 Praha-Dolní Počernice Ústí nad Orlicí Praha 10 Vyškov Praha-Libuš Chomutov Kolín Praha-Kolovraty Opava Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Rokycany Most Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běrunice

Levná dlažba Běrunice

Dlažba Běrunice

Zámkové dlažby Běrunice

Zámkové betonové dlažby Běrunice

Zámková dlažba Běrunice

Betonové dlažby Běrunice

Betonová dlažba Běrunice

Zdící prvky Běrunice

Dlažby II jakosti Běrunice

Dlažba II jakosti Běrunice

Plošné dlažby Běrunice