„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běrunice

Nové produkty Běrunice

Dlažby a obrubníky Běrunice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běrunice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běrunice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běrunice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běrunice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běrunice, Levná dlažba Běrunice, Dlažba Běrunice, Zámkové dlažby Běrunice, Zámkové dlažba Běrunice, Betonové dlažby Běrunice, Betonová dlažba Běrunice, Zdící prvky Běrunice, Dlažby II jakosti Běrunice, Dlažba II jakosti Běrunice, Plošné dlažby Běrunice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Praha-Dolní Počernice České Budějovice Praha-Satalice Jablonec nad Nisou Třebíč Šumperk Opava Praha-Dolní Měcholupy Praha-Suchdol Praha 10 Praha-Šeberov Praha 8 Havlíčkův Brod Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Praha 17 Praha-Přední Kopanina Nymburk Praha-Zbraslav Jindřichův Hradec Cheb Přerov Tachov Praha-Újezd Chomutov Trutnov Praha-Nedvězí Vyškov Chrudim Praha-Zličín Praha-Libuš Brno-venkov Písek Ústí nad Labem Nový Jičín Praha 4 Praha 19 Praha-Kunratice Praha 2 Hlavní město Praha Tábor Břeclav Praha 1 Praha-Štěrboholy Beroun Ústí nad Orlicí Klatovy Louny Frýdek-Místek Prostějov Semily Brno-město Svitavy Praha-Lochkov Praha-Slivenec Most Prachatice Praha 11 Karviná Praha-Lipence Kolín Praha-Troja Uherské Hradiště Praha-západ Mladá Boleslav Praha-Benice Praha-Královice Kladno Hodonín Plzeň-jih Litoměřice Olomouc Bruntál Děčín Praha 21 Příbram Blansko Praha-východ Česká Lípa Praha 5 Mělník Praha-Kolovraty Praha 15 Pardubice Ostrava-město Praha 9 Praha 3 Praha 22 Karlovy Vary Český Krumlov Praha-Čakovice Praha-Velká Chuchle Benešov Praha 20 Vsetín Praha-Nebušice Praha 18 Znojmo Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běrunice

Levná dlažba Běrunice

Dlažba Běrunice

Zámkové dlažby Běrunice

Zámkové betonové dlažby Běrunice

Zámková dlažba Běrunice

Betonové dlažby Běrunice

Betonová dlažba Běrunice

Zdící prvky Běrunice

Dlažby II jakosti Běrunice

Dlažba II jakosti Běrunice

Plošné dlažby Běrunice