„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běrunice

Nové produkty Běrunice

Dlažby a obrubníky Běrunice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běrunice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běrunice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běrunice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běrunice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běrunice, Levná dlažba Běrunice, Dlažba Běrunice, Zámkové dlažby Běrunice, Zámkové dlažba Běrunice, Betonové dlažby Běrunice, Betonová dlažba Běrunice, Zdící prvky Běrunice, Dlažby II jakosti Běrunice, Dlažba II jakosti Běrunice, Plošné dlažby Běrunice, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Praha 1 Praha-Běchovice Praha-Petrovice Praha-Újezd Prachatice Praha 22 Praha-Nebušice Kroměříž Most Teplice Praha-Ďáblice Praha-Lochkov Rychnov nad Kněžnou Mělník Havlíčkův Brod Děčín Český Krumlov Beroun Zlín Plzeň-sever Přerov Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Brno-město Benešov Hlavní město Praha Praha 17 Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Semily Karviná Opava Jeseník Mladá Boleslav Praha 20 Praha-Kunratice Praha 18 Domažlice Praha-Libuš Cheb Česká Lípa Praha 3 Kutná Hora Nový Jičín Ostrava-město Litoměřice Praha 7 Karlovy Vary Praha 4 Hodonín Praha 13 Praha-východ Klatovy Praha-Křeslice Rakovník Praha-Kolovraty Náchod Praha-západ Vyškov Jihlava Praha 2 Praha-Koloděje Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Frýdek-Místek Šumperk Praha-Dubeč Jindřichův Hradec Praha-Březiněves Praha 11 Praha-Královice Pardubice Praha 10 Praha-Benice Jablonec nad Nisou Liberec Žďár nad Sázavou Břeclav České Budějovice Trutnov Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence Olomouc Brno-venkov Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Štěrboholy Praha 19 Praha-Lysolaje Rokycany Praha-Suchdol Znojmo Pelhřimov Svitavy Ústí nad Orlicí Ústí nad Labem Plzeň-jih Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běrunice

Levná dlažba Běrunice

Dlažba Běrunice

Zámkové dlažby Běrunice

Zámkové betonové dlažby Běrunice

Zámková dlažba Běrunice

Betonové dlažby Běrunice

Betonová dlažba Běrunice

Zdící prvky Běrunice

Dlažby II jakosti Běrunice

Dlažba II jakosti Běrunice

Plošné dlažby Běrunice