„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běrunice

Nové produkty Běrunice

Dlažby a obrubníky Běrunice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běrunice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běrunice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běrunice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běrunice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běrunice, Levná dlažba Běrunice, Dlažba Běrunice, Zámkové dlažby Běrunice, Zámkové dlažba Běrunice, Betonové dlažby Běrunice, Betonová dlažba Běrunice, Zdící prvky Běrunice, Dlažby II jakosti Běrunice, Dlažba II jakosti Běrunice, Plošné dlažby Běrunice, Plošná dlažba


Další města:

České Budějovice Teplice Liberec Chomutov Mladá Boleslav Semily Rychnov nad Kněžnou Kladno Praha-Lysolaje Cheb Praha-Dubeč Praha-Přední Kopanina Praha 7 Praha-Troja Praha-Kunratice Ústí nad Labem Praha 20 Příbram Praha-Řeporyje Praha-východ Praha 10 Praha-Běchovice Praha 5 Nymburk Prostějov Praha 13 Chrudim Praha 12 Domažlice Praha-Dolní Chabry Přerov Praha 19 Praha-Benice Nový Jičín Praha 22 Praha-Lipence Louny Praha-Slivenec Benešov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Praha 6 Praha 15 Klatovy Frýdek-Místek Znojmo Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Praha 2 Blansko Praha 14 Praha-Velká Chuchle Svitavy Pardubice Praha-Petrovice Rokycany Praha-Kolovraty Plzeň-jih Břeclav Praha 8 Brno-venkov Praha-Koloděje Tachov Sokolov Ústí nad Orlicí Bruntál Praha-Zličín Karviná Česká Lípa Strakonice Hlavní město Praha Litoměřice Praha-Libuš Praha 16 Zlín Praha 21 Plzeň-město Děčín Praha-Satalice Jihlava Mělník Kroměříž Žďár nad Sázavou Praha-západ Beroun Havlíčkův Brod Český Krumlov Praha-Ďáblice Ostrava-město Praha 18 Praha 17 Hradec Králové Most Praha-Nedvězí Prachatice Jičín Praha-Zbraslav Praha-Křeslice Plzeň-sever Jablonec nad Nisou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běrunice

Levná dlažba Běrunice

Dlažba Běrunice

Zámkové dlažby Běrunice

Zámkové betonové dlažby Běrunice

Zámková dlažba Běrunice

Betonové dlažby Běrunice

Betonová dlažba Běrunice

Zdící prvky Běrunice

Dlažby II jakosti Běrunice

Dlažba II jakosti Běrunice

Plošné dlažby Běrunice