„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běrunice

Nové produkty Běrunice

Dlažby a obrubníky Běrunice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běrunice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běrunice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běrunice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běrunice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běrunice, Levná dlažba Běrunice, Dlažba Běrunice, Zámkové dlažby Běrunice, Zámkové dlažba Běrunice, Betonové dlažby Běrunice, Betonová dlažba Běrunice, Zdící prvky Běrunice, Dlažby II jakosti Běrunice, Dlažba II jakosti Běrunice, Plošné dlažby Běrunice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Praha-Štěrboholy Praha 11 Praha 2 Nymburk Praha-Ďáblice Praha 20 Praha 1 Praha 5 Most Praha-Nedvězí Děčín Rokycany Ústí nad Labem Praha-Koloděje Praha-Zbraslav Kolín Zlín Praha-Lipence Praha-Dubeč České Budějovice Opava Prostějov Trutnov Praha 16 Praha-Řeporyje Chrudim Praha 3 Svitavy Praha-Běchovice Praha-východ Jindřichův Hradec Praha-Benice Praha 12 Ústí nad Orlicí Karviná Praha 21 Mělník Nový Jičín Semily Praha 14 Pelhřimov Náchod Plzeň-město Praha-Újezd Brno-venkov Praha-Přední Kopanina Tachov Prachatice Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec Praha-Lysolaje Praha 15 Havlíčkův Brod Sokolov Teplice Beroun Rychnov nad Kněžnou Bruntál Žďár nad Sázavou Praha-Křeslice Vyškov Hodonín Třebíč Praha 18 Hlavní město Praha Rakovník Praha-Dolní Měcholupy Praha-Březiněves Praha-Petrovice Benešov Cheb Kroměříž Praha-Dolní Chabry Klatovy Znojmo Písek Šumperk Praha-západ Chomutov Český Krumlov Praha-Vinoř Kladno Praha 9 Praha-Suchdol Praha 17 Jeseník Brno-město Karlovy Vary Domažlice Praha-Libuš Plzeň-jih Praha 6 Ostrava-město Praha-Nebušice Praha 10 Praha 19 Blansko Praha-Šeberov Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běrunice

Levná dlažba Běrunice

Dlažba Běrunice

Zámkové dlažby Běrunice

Zámkové betonové dlažby Běrunice

Zámková dlažba Běrunice

Betonové dlažby Běrunice

Betonová dlažba Běrunice

Zdící prvky Běrunice

Dlažby II jakosti Běrunice

Dlažba II jakosti Běrunice

Plošné dlažby Běrunice