„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běrunice

Nové produkty Běrunice

Dlažby a obrubníky Běrunice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běrunice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běrunice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běrunice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běrunice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běrunice, Levná dlažba Běrunice, Dlažba Běrunice, Zámkové dlažby Běrunice, Zámkové dlažba Běrunice, Betonové dlažby Běrunice, Betonová dlažba Běrunice, Zdící prvky Běrunice, Dlažby II jakosti Běrunice, Dlažba II jakosti Běrunice, Plošné dlažby Běrunice, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Chrudim Svitavy Praha 22 Pardubice Praha-Velká Chuchle Praha-Vinoř Beroun Praha-Čakovice Chomutov Písek Liberec Prachatice Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Zlín Praha 18 Praha 12 Karlovy Vary Praha-Zbraslav Přerov Praha-Štěrboholy Praha 7 Sokolov Náchod Kolín Praha 3 Most Hodonín Vsetín Kladno Klatovy Bruntál Hlavní město Praha Praha-Dolní Měcholupy Rokycany Šumperk Praha-Kunratice Praha-Lipence Litoměřice Olomouc Uherské Hradiště Hradec Králové Praha-Březiněves Praha 21 Blansko Český Krumlov Praha-Satalice Nymburk Praha-Běchovice Tachov Kutná Hora Praha-Újezd Frýdek-Místek Praha-Slivenec Semily Praha-Přední Kopanina Praha 17 Praha-Ďáblice Praha 19 Praha-Královice Znojmo Nový Jičín Prostějov Příbram Praha-Koloděje Praha 14 Praha 10 Praha 9 Praha-Benice České Budějovice Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Praha-Křeslice Praha 20 Brno-venkov Praha-Zličín Praha-Kolovraty Praha 13 Cheb Praha-Klánovice Praha 6 Praha-Šeberov Praha 15 Praha 5 Plzeň-jih Třebíč Praha 16 Havlíčkův Brod Teplice Karviná Jihlava Opava Praha 11 Praha-východ Praha-Nebušice Strakonice Mladá Boleslav Benešov Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běrunice

Levná dlažba Běrunice

Dlažba Běrunice

Zámkové dlažby Běrunice

Zámkové betonové dlažby Běrunice

Zámková dlažba Běrunice

Betonové dlažby Běrunice

Betonová dlažba Běrunice

Zdící prvky Běrunice

Dlažby II jakosti Běrunice

Dlažba II jakosti Běrunice

Plošné dlažby Běrunice