„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běrunice

Nové produkty Běrunice

Dlažby a obrubníky Běrunice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běrunice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běrunice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běrunice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běrunice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běrunice, Levná dlažba Běrunice, Dlažba Běrunice, Zámkové dlažby Běrunice, Zámkové dlažba Běrunice, Betonové dlažby Běrunice, Betonová dlažba Běrunice, Zdící prvky Běrunice, Dlažby II jakosti Běrunice, Dlažba II jakosti Běrunice, Plošné dlažby Běrunice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Beroun Praha-Suchdol Plzeň-sever Praha 8 Teplice Kladno Karlovy Vary Jičín Praha-Čakovice Praha-Újezd Praha-Slivenec Chrudim České Budějovice Frýdek-Místek Šumperk Havlíčkův Brod Bruntál Rakovník Liberec Praha 4 Ústí nad Labem Ostrava-město Opava Praha 12 Praha-Zbraslav Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Křeslice Hradec Králové Praha-Lochkov Chomutov Praha-Velká Chuchle Karviná Klatovy Znojmo Praha 22 Benešov Praha-Dubeč Jeseník Strakonice Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora Prostějov Brno-město Praha-Benice Praha-Libuš Český Krumlov Praha 1 Praha-Ďáblice Nový Jičín Vsetín Kolín Praha 19 Břeclav Tábor Praha 3 Příbram Praha-Přední Kopanina Nymburk Česká Lípa Praha 17 Praha 13 Mělník Olomouc Praha-Dolní Chabry Praha 11 Praha-Petrovice Praha-Klánovice Jablonec nad Nisou Cheb Prachatice Pardubice Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Rokycany Zlín Uherské Hradiště Praha-Nebušice Praha-Zličín Louny Praha-Kolovraty Praha-Dolní Počernice Most Ústí nad Orlicí Praha-Koloděje Praha 14 Praha-Řeporyje Praha 6 Praha 5 Děčín Plzeň-město Praha-Nedvězí Třebíč Praha-Lipence Blansko Kroměříž Písek Praha-západ Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běrunice

Levná dlažba Běrunice

Dlažba Běrunice

Zámkové dlažby Běrunice

Zámkové betonové dlažby Běrunice

Zámková dlažba Běrunice

Betonové dlažby Běrunice

Betonová dlažba Běrunice

Zdící prvky Běrunice

Dlažby II jakosti Běrunice

Dlažba II jakosti Běrunice

Plošné dlažby Běrunice