„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běrunice

Nové produkty Běrunice

Dlažby a obrubníky Běrunice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běrunice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běrunice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běrunice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běrunice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běrunice, Levná dlažba Běrunice, Dlažba Běrunice, Zámkové dlažby Běrunice, Zámkové dlažba Běrunice, Betonové dlažby Běrunice, Betonová dlažba Běrunice, Zdící prvky Běrunice, Dlažby II jakosti Běrunice, Dlažba II jakosti Běrunice, Plošné dlažby Běrunice, Plošná dlažba


Další města:

Písek Praha-Šeberov Praha-Klánovice Klatovy Ostrava-město Mladá Boleslav Šumperk Plzeň-město Praha 19 Liberec Hradec Králové Praha 21 Havlíčkův Brod Semily Praha-Ďáblice Prachatice Praha-východ Frýdek-Místek Česká Lípa Praha 15 Kolín Náchod Teplice Praha 5 Praha 17 Svitavy Domažlice Nymburk Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nedvězí Praha-Libuš Hlavní město Praha Olomouc Český Krumlov Beroun Praha-Petrovice Praha 10 Praha 8 Praha-Čakovice Karviná Praha 1 Mělník Praha 18 Praha 9 Praha-Nebušice Ústí nad Labem Trutnov Chomutov Nový Jičín Litoměřice Praha 2 Praha-Štěrboholy Jihlava Praha 3 Praha 7 Cheb Tachov Praha 13 Zlín Praha-Kunratice Tábor Praha 4 Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Jičín Znojmo Kutná Hora Praha-Řeporyje Praha 22 Brno-venkov Praha 11 Praha-Slivenec Třebíč Praha-Kolovraty Blansko Praha 6 Louny Praha-Satalice Příbram České Budějovice Praha-Zličín Praha 20 Uherské Hradiště Jeseník Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Opava Jablonec nad Nisou Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Praha-Královice Jindřichův Hradec Praha-Křeslice Brno-město Praha-Dolní Počernice Přerov Rakovník Žďár nad Sázavou Děčín Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běrunice

Levná dlažba Běrunice

Dlažba Běrunice

Zámkové dlažby Běrunice

Zámkové betonové dlažby Běrunice

Zámková dlažba Běrunice

Betonové dlažby Běrunice

Betonová dlažba Běrunice

Zdící prvky Běrunice

Dlažby II jakosti Běrunice

Dlažba II jakosti Běrunice

Plošné dlažby Běrunice