„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běrunice

Nové produkty Běrunice

Dlažby a obrubníky Běrunice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běrunice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běrunice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běrunice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běrunice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běrunice, Levná dlažba Běrunice, Dlažba Běrunice, Zámkové dlažby Běrunice, Zámkové dlažba Běrunice, Betonové dlažby Běrunice, Betonová dlažba Běrunice, Zdící prvky Běrunice, Dlažby II jakosti Běrunice, Dlažba II jakosti Běrunice, Plošné dlažby Běrunice, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Frýdek-Místek Mělník Ostrava-město Praha 12 Kolín Praha-Lochkov Praha-Dolní Chabry Praha-Přední Kopanina Olomouc Litoměřice Sokolov Praha-Běchovice Louny Náchod Praha 21 Pelhřimov Praha-Klánovice České Budějovice Tachov Praha 20 Praha 13 Znojmo Prachatice Nymburk Karviná Praha-Dubeč Praha-Satalice Příbram Praha-Kunratice Hlavní město Praha Beroun Praha-Petrovice Uherské Hradiště Jeseník Blansko Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Praha-východ Chrudim Rakovník Hradec Králové Praha 16 Praha-Březiněves Hodonín Chomutov Bruntál Praha-Troja Klatovy Praha-Lysolaje Praha 5 Praha 7 Liberec Praha 8 Jihlava Praha 10 Jičín Praha-Velká Chuchle Třebíč Břeclav Praha-Řeporyje Praha 1 Cheb Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Brno-město Žďár nad Sázavou Praha 6 Plzeň-město Česká Lípa Praha 3 Semily Mladá Boleslav Kladno Český Krumlov Praha-Čakovice Praha-západ Praha-Kolovraty Praha 18 Praha-Slivenec Vsetín Praha-Lipence Praha-Dolní Počernice Praha 14 Šumperk Vyškov Praha 15 Praha-Libuš Rokycany Praha 11 Most Praha-Zličín Jablonec nad Nisou Praha-Benice Pardubice Praha-Štěrboholy Domažlice Praha-Újezd Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běrunice

Levná dlažba Běrunice

Dlažba Běrunice

Zámkové dlažby Běrunice

Zámkové betonové dlažby Běrunice

Zámková dlažba Běrunice

Betonové dlažby Běrunice

Betonová dlažba Běrunice

Zdící prvky Běrunice

Dlažby II jakosti Běrunice

Dlažba II jakosti Běrunice

Plošné dlažby Běrunice