„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běštín

Nové produkty Běštín

Dlažby a obrubníky Běštín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běštín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běštín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běštín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běštín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běštín, Levná dlažba Běštín, Dlažba Běštín, Zámkové dlažby Běštín, Zámkové dlažba Běštín, Betonové dlažby Běštín, Betonová dlažba Běštín, Zdící prvky Běštín, Dlažby II jakosti Běštín, Dlažba II jakosti Běštín, Plošné dlažby Běštín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Praha-Koloděje Praha 7 Ústí nad Orlicí Jihlava Přerov Liberec České Budějovice Praha 16 Praha 21 Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Plzeň-sever Praha-východ Praha-Šeberov Hradec Králové Hlavní město Praha Prostějov Praha 6 Tábor Most Nymburk Sokolov Chomutov Praha 4 Písek Praha-Slivenec Praha-Lochkov Praha-Lipence Bruntál Mladá Boleslav Praha 12 Ústí nad Labem Břeclav Praha-Troja Ostrava-město Zlín Praha 13 Praha-Dubeč Praha 11 Praha-Libuš Kutná Hora Praha-západ Praha-Dolní Chabry Praha 3 Louny Děčín Beroun Praha-Dolní Měcholupy Kladno Litoměřice Blansko Praha 10 Praha 2 Praha-Řeporyje Příbram Nový Jičín Praha-Běchovice Praha-Lysolaje Jeseník Česká Lípa Praha-Vinoř Praha-Újezd Praha-Březiněves Praha 19 Kroměříž Karlovy Vary Domažlice Praha 22 Teplice Praha-Petrovice Jičín Praha-Velká Chuchle Praha 8 Frýdek-Místek Praha-Nebušice Praha-Zbraslav Český Krumlov Karviná Rakovník Benešov Třebíč Kolín Praha 20 Praha-Nedvězí Vsetín Prachatice Šumperk Znojmo Praha-Satalice Rokycany Praha-Zličín Olomouc Klatovy Tachov Praha 14 Plzeň-jih Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běštín

Levná dlažba Běštín

Dlažba Běštín

Zámkové dlažby Běštín

Zámkové betonové dlažby Běštín

Zámková dlažba Běštín

Betonové dlažby Běštín

Betonová dlažba Běštín

Zdící prvky Běštín

Dlažby II jakosti Běštín

Dlažba II jakosti Běštín

Plošné dlažby Běštín