„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běštín

Nové produkty Běštín

Dlažby a obrubníky Běštín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běštín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běštín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běštín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běštín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běštín, Levná dlažba Běštín, Dlažba Běštín, Zámkové dlažby Běštín, Zámkové dlažba Běštín, Betonové dlažby Běštín, Betonová dlažba Běštín, Zdící prvky Běštín, Dlažby II jakosti Běštín, Dlažba II jakosti Běštín, Plošné dlažby Běštín, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Praha-Dolní Počernice Praha 2 Brno-město Praha 9 Znojmo Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Praha 19 Praha-Nedvězí Praha 11 Opava Praha-Kolovraty Praha 16 Praha 18 Pelhřimov Hodonín Olomouc Brno-venkov Nový Jičín Praha-Újezd Náchod Praha 4 Praha-Lipence Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Praha-Benice Jihlava Praha-Štěrboholy Nymburk Tachov Praha-východ Domažlice Plzeň-sever Praha-západ Louny Karlovy Vary Břeclav Karviná Praha 10 Litoměřice Praha-Libuš Praha 3 Ostrava-město Praha-Satalice Praha-Křeslice Praha 15 Chomutov Rokycany Prostějov Žďár nad Sázavou Jablonec nad Nisou Praha 13 Praha-Šeberov Rakovník Uherské Hradiště Trutnov Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod Příbram Praha 1 Praha-Petrovice Praha-Kunratice Praha 22 Praha-Běchovice Jičín Praha 17 Praha-Zbraslav Praha-Klánovice Svitavy Kladno Praha-Dubeč Praha 14 Praha-Březiněves Praha 12 Jeseník Tábor Liberec Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-jih Kutná Hora Bruntál Praha-Dolní Chabry Praha 8 Česká Lípa Klatovy Beroun Praha 7 Vsetín Praha-Suchdol Přerov Český Krumlov Chrudim Praha 21 Děčín Frýdek-Místek Prachatice Kroměříž Hlavní město Praha Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běštín

Levná dlažba Běštín

Dlažba Běštín

Zámkové dlažby Běštín

Zámkové betonové dlažby Běštín

Zámková dlažba Běštín

Betonové dlažby Běštín

Betonová dlažba Běštín

Zdící prvky Běštín

Dlažby II jakosti Běštín

Dlažba II jakosti Běštín

Plošné dlažby Běštín