„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běštín

Nové produkty Běštín

Dlažby a obrubníky Běštín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běštín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běštín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běštín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běštín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běštín, Levná dlažba Běštín, Dlažba Běštín, Zámkové dlažby Běštín, Zámkové dlažba Běštín, Betonové dlažby Běštín, Betonová dlažba Běštín, Zdící prvky Běštín, Dlažby II jakosti Běštín, Dlažba II jakosti Běštín, Plošné dlažby Běštín, Plošná dlažba


Další města:

Havlíčkův Brod Tábor Trutnov Frýdek-Místek Bruntál Praha 21 Zlín Praha-Ďáblice Praha 22 Jihlava Kolín Plzeň-sever Břeclav Kroměříž Ostrava-město Praha-Troja Praha 6 Vsetín Praha-Satalice Praha-Nedvězí Praha-Vinoř Praha-Řeporyje Uherské Hradiště Brno-město Pardubice Praha 10 Rokycany Opava Praha 3 Olomouc Sokolov Praha-Dubeč Žďár nad Sázavou Praha 17 Ústí nad Labem Praha 16 Praha-Benice Pelhřimov Kutná Hora Domažlice Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Beroun Praha-Dolní Měcholupy Louny Český Krumlov Praha-Libuš Svitavy Praha-Klánovice České Budějovice Šumperk Praha-Lysolaje Praha 14 Praha-Zbraslav Praha-Zličín Benešov Praha 13 Chrudim Prostějov Praha 11 Strakonice Litoměřice Vyškov Praha-Běchovice Praha-Šeberov Praha-Nebušice Rychnov nad Kněžnou Praha 18 Praha 2 Praha-Petrovice Cheb Tachov Most Děčín Praha 12 Praha 1 Praha-Lipence Liberec Jablonec nad Nisou Praha 19 Příbram Plzeň-město Praha 8 Praha-Dolní Počernice Chomutov Hlavní město Praha Praha-západ Praha-Újezd Karlovy Vary Praha 9 Rakovník Praha 15 Praha 20 Brno-venkov Praha-Štěrboholy Klatovy Mělník Praha-Kolovraty Náchod Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běštín

Levná dlažba Běštín

Dlažba Běštín

Zámkové dlažby Běštín

Zámkové betonové dlažby Běštín

Zámková dlažba Běštín

Betonové dlažby Běštín

Betonová dlažba Běštín

Zdící prvky Běštín

Dlažby II jakosti Běštín

Dlažba II jakosti Běštín

Plošné dlažby Běštín