„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běštín

Nové produkty Běštín

Dlažby a obrubníky Běštín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běštín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běštín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běštín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běštín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běštín, Levná dlažba Běštín, Dlažba Běštín, Zámkové dlažby Běštín, Zámkové dlažba Běštín, Betonové dlažby Běštín, Betonová dlažba Běštín, Zdící prvky Běštín, Dlažby II jakosti Běštín, Dlažba II jakosti Běštín, Plošné dlažby Běštín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 4 Rokycany Praha-Kunratice Chrudim Pelhřimov Praha-Lochkov Břeclav Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Kroměříž Praha-Dolní Měcholupy Praha 9 Frýdek-Místek Praha 3 Teplice Praha-Benice Náchod Jablonec nad Nisou Plzeň-město Praha-Čakovice Praha 21 Praha-Přední Kopanina Bruntál Vyškov Praha 11 Cheb Praha 17 Kutná Hora Praha-Křeslice Jindřichův Hradec Chomutov Liberec Praha 8 Znojmo Blansko Hodonín Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Praha 6 Praha 16 Havlíčkův Brod Jihlava Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Praha-západ Tábor Praha-Libuš Písek Praha 18 Praha-Klánovice Pardubice Praha-Lysolaje Příbram Jičín Beroun České Budějovice Benešov Praha 13 Praha 12 Praha 7 Děčín Česká Lípa Praha-Vinoř Svitavy Český Krumlov Praha-Kolovraty Tachov Praha-Šeberov Rychnov nad Kněžnou Klatovy Praha-Velká Chuchle Praha 22 Ostrava-město Praha-Nedvězí Louny Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Mělník Třebíč Praha-Lipence Praha-Dubeč Most Praha-Zbraslav Přerov Praha-Štěrboholy Zlín Praha 5 Nymburk Opava Brno-venkov Sokolov Praha-Běchovice Semily Hradec Králové Praha-východ Praha-Nebušice Praha 15 Karviná Praha-Březiněves Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běštín

Levná dlažba Běštín

Dlažba Běštín

Zámkové dlažby Běštín

Zámkové betonové dlažby Běštín

Zámková dlažba Běštín

Betonové dlažby Běštín

Betonová dlažba Běštín

Zdící prvky Běštín

Dlažby II jakosti Běštín

Dlažba II jakosti Běštín

Plošné dlažby Běštín