„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běštín

Nové produkty Běštín

Dlažby a obrubníky Běštín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běštín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běštín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běštín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běštín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běštín, Levná dlažba Běštín, Dlažba Běštín, Zámkové dlažby Běštín, Zámkové dlažba Běštín, Betonové dlažby Běštín, Betonová dlažba Běštín, Zdící prvky Běštín, Dlažby II jakosti Běštín, Dlažba II jakosti Běštín, Plošné dlažby Běštín, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Brno-venkov Praha-Křeslice Praha-Petrovice Praha-Nedvězí Prostějov Pelhřimov Bruntál Praha-Slivenec Rakovník Praha 14 Plzeň-sever Chrudim Sokolov Praha 22 Přerov Děčín Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Hodonín Žďár nad Sázavou Tábor Praha 5 Praha-Dolní Počernice Mladá Boleslav Litoměřice Praha-Újezd Praha-Lysolaje Mělník Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Znojmo Praha 12 Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Praha 3 Praha-Klánovice Příbram Břeclav Klatovy Hradec Králové Česká Lípa Svitavy Praha-Lipence Český Krumlov Praha-východ Praha-Čakovice Frýdek-Místek Jičín Karlovy Vary Praha-Troja Praha 1 Praha 11 Praha-Libuš Praha 21 Praha 19 Praha-Lochkov Brno-město Vsetín Opava Praha-Zličín Kladno Písek Chomutov Benešov Třebíč Semily Pardubice Plzeň-město Praha-Vinoř Strakonice Praha-Kolovraty Most Praha-Dubeč Blansko Praha 15 Domažlice Ostrava-město Praha-Benice Praha-Běchovice Ústí nad Labem Kroměříž Tachov Jablonec nad Nisou Olomouc Prachatice Praha-Koloděje České Budějovice Praha 16 Karviná Uherské Hradiště Praha-Královice Praha-Nebušice Vyškov Praha-Řeporyje Praha 18 Jeseník Praha 17 Teplice Náchod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běštín

Levná dlažba Běštín

Dlažba Běštín

Zámkové dlažby Běštín

Zámkové betonové dlažby Běštín

Zámková dlažba Běštín

Betonové dlažby Běštín

Betonová dlažba Běštín

Zdící prvky Běštín

Dlažby II jakosti Běštín

Dlažba II jakosti Běštín

Plošné dlažby Běštín