„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běštín

Nové produkty Běštín

Dlažby a obrubníky Běštín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běštín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běštín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běštín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běštín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běštín, Levná dlažba Běštín, Dlažba Běštín, Zámkové dlažby Běštín, Zámkové dlažba Běštín, Betonové dlažby Běštín, Betonová dlažba Běštín, Zdící prvky Běštín, Dlažby II jakosti Běštín, Dlažba II jakosti Běštín, Plošné dlažby Běštín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Suchdol Praha 21 Praha-Královice Praha-Satalice Plzeň-sever Příbram Praha-Klánovice Praha 22 Praha 15 Teplice Pardubice Praha 16 Nymburk Praha 12 České Budějovice Praha 11 Hlavní město Praha Žďár nad Sázavou Plzeň-jih Praha 5 Praha-Zbraslav Praha-Řeporyje Praha-Dubeč Praha-Běchovice Bruntál Praha-Šeberov Tachov Most Praha-Vinoř Nový Jičín Jihlava Trutnov Jablonec nad Nisou Praha 13 Praha-Nedvězí Praha-Zličín Hradec Králové Kutná Hora Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Třebíč Praha-Přední Kopanina Karviná Rakovník Sokolov Písek Vyškov Ústí nad Orlicí Prostějov Praha 3 Praha 17 Mladá Boleslav Praha 18 Hodonín Brno-město Ústí nad Labem Karlovy Vary Praha-Lochkov Praha-Petrovice Ostrava-město Praha 6 Praha-Křeslice Praha 9 Rychnov nad Kněžnou Praha 4 Chomutov Pelhřimov Praha-Újezd Praha-západ Frýdek-Místek Kolín Praha-Libuš Praha-Lysolaje Cheb Praha-Čakovice Praha 7 Plzeň-město Mělník Praha-Nebušice Břeclav Svitavy Kladno Domažlice Tábor Uherské Hradiště Praha-Slivenec Praha 8 Děčín Zlín Olomouc Praha 2 Strakonice Praha-východ Praha-Benice Havlíčkův Brod Česká Lípa Opava Jičín Praha-Ďáblice Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běštín

Levná dlažba Běštín

Dlažba Běštín

Zámkové dlažby Běštín

Zámkové betonové dlažby Běštín

Zámková dlažba Běštín

Betonové dlažby Běštín

Betonová dlažba Běštín

Zdící prvky Běštín

Dlažby II jakosti Běštín

Dlažba II jakosti Běštín

Plošné dlažby Běštín