„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běštín

Nové produkty Běštín

Dlažby a obrubníky Běštín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běštín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běštín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běštín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běštín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běštín, Levná dlažba Běštín, Dlažba Běštín, Zámkové dlažby Běštín, Zámkové dlažba Běštín, Betonové dlažby Běštín, Betonová dlažba Běštín, Zdící prvky Běštín, Dlažby II jakosti Běštín, Dlažba II jakosti Běštín, Plošné dlažby Běštín, Plošná dlažba


Další města:

Teplice Praha-Koloděje Praha 7 Praha 16 Sokolov Praha-Dolní Chabry Prachatice Cheb Třebíč Praha-východ České Budějovice Děčín Praha-Královice Praha-Slivenec Chrudim Praha-Velká Chuchle Trutnov Kladno Praha 4 Semily Jindřichův Hradec Praha 11 Praha-Lysolaje Brno-venkov Šumperk Opava Brno-město Blansko Praha-Petrovice Jičín Praha 13 Znojmo Olomouc Rakovník Praha 6 Praha-Troja Domažlice Kolín Louny Plzeň-město Praha-Zbraslav Rychnov nad Kněžnou Nymburk Praha 8 Praha-Suchdol Prostějov Praha 10 Kutná Hora Zlín Praha 22 Pardubice Břeclav Český Krumlov Klatovy Mladá Boleslav Praha-Lipence Hlavní město Praha Uherské Hradiště Česká Lípa Praha 21 Praha-Klánovice Praha 2 Praha 19 Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Praha-Nedvězí Praha-Šeberov Most Ostrava-město Praha-Štěrboholy Kroměříž Praha-Újezd Vsetín Praha-Kolovraty Tábor Bruntál Praha-Běchovice Hodonín Praha-Křeslice Praha 18 Příbram Praha 3 Ústí nad Orlicí Praha-Zličín Mělník Praha-Lochkov Praha-západ Praha-Satalice Praha 15 Ústí nad Labem Plzeň-jih Praha 9 Praha 5 Praha 12 Svitavy Praha-Ďáblice Benešov Strakonice Vyškov Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běštín

Levná dlažba Běštín

Dlažba Běštín

Zámkové dlažby Běštín

Zámkové betonové dlažby Běštín

Zámková dlažba Běštín

Betonové dlažby Běštín

Betonová dlažba Běštín

Zdící prvky Běštín

Dlažby II jakosti Běštín

Dlažba II jakosti Běštín

Plošné dlažby Běštín