„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běštín

Nové produkty Běštín

Dlažby a obrubníky Běštín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běštín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běštín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běštín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běštín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běštín, Levná dlažba Běštín, Dlažba Běštín, Zámkové dlažby Běštín, Zámkové dlažba Běštín, Betonové dlažby Běštín, Betonová dlažba Běštín, Zdící prvky Běštín, Dlažby II jakosti Běštín, Dlažba II jakosti Běštín, Plošné dlažby Běštín, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Praha-Velká Chuchle Olomouc Praha-Vinoř Praha-Újezd Rakovník Pardubice Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Beroun Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Most Jablonec nad Nisou Hodonín Praha 20 Praha 3 Praha-Lipence Chomutov Přerov Praha 4 Náchod Praha 22 Děčín Blansko Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Břeclav Praha 11 Kolín Praha 8 Tábor Sokolov Praha 7 Ústí nad Orlicí Praha-Lochkov Uherské Hradiště Praha 9 Písek Opava Praha-Zličín Praha 13 Třebíč Česká Lípa Praha 15 Praha 12 Praha-Troja Praha-Křeslice Jihlava Praha-Královice Teplice Praha 5 Praha-Benice Brno-město Praha-Libuš Praha 14 Brno-venkov Praha 17 Louny Kutná Hora Hradec Králové Praha-Nedvězí Tachov Karlovy Vary Praha-Klánovice Praha 16 Semily Vsetín Praha-Nebušice Praha-Řeporyje Litoměřice Rokycany Praha 10 Praha-východ Šumperk Praha-Kolovraty Praha 2 Praha-Přední Kopanina Praha 19 Hlavní město Praha Chrudim Nový Jičín Praha-Březiněves Příbram Zlín Cheb Praha-Dolní Počernice Kroměříž Praha 6 Nymburk Liberec Praha-Kunratice Český Krumlov Mělník Prostějov Kladno Jičín Bruntál Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běštín

Levná dlažba Běštín

Dlažba Běštín

Zámkové dlažby Běštín

Zámkové betonové dlažby Běštín

Zámková dlažba Běštín

Betonové dlažby Běštín

Betonová dlažba Běštín

Zdící prvky Běštín

Dlažby II jakosti Běštín

Dlažba II jakosti Běštín

Plošné dlažby Běštín