„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běštín

Nové produkty Běštín

Dlažby a obrubníky Běštín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běštín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běštín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běštín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běštín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běštín, Levná dlažba Běštín, Dlažba Běštín, Zámkové dlažby Běštín, Zámkové dlažba Běštín, Betonové dlažby Běštín, Betonová dlažba Běštín, Zdící prvky Běštín, Dlažby II jakosti Běštín, Dlažba II jakosti Běštín, Plošné dlažby Běštín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Česká Lípa Jindřichův Hradec Ostrava-město Jeseník Zlín Plzeň-město Praha-Petrovice Frýdek-Místek Teplice Třebíč Praha 20 Znojmo Praha 21 Praha 2 Havlíčkův Brod Prostějov Praha-Ďáblice Opava Praha 12 Praha 19 Praha-Štěrboholy Benešov Plzeň-sever Uherské Hradiště Břeclav Český Krumlov Louny Vsetín Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Ústí nad Labem Písek Svitavy Chomutov Praha-Libuš Praha 18 Hlavní město Praha Praha 22 Praha-Koloděje Pelhřimov Praha-Újezd Praha-západ Praha-Lochkov Praha 10 Náchod Praha 14 Most Jihlava Praha-Kolovraty Praha 7 Praha 17 Beroun Nový Jičín Hodonín Praha-Troja Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Měcholupy Přerov Praha-Benice Hradec Králové Mělník Nymburk Žďár nad Sázavou Praha 16 Mladá Boleslav Litoměřice Ústí nad Orlicí Praha-Nebušice Prachatice Semily Praha-Zličín Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Kroměříž Klatovy Vyškov Praha 11 Brno-venkov Rychnov nad Kněžnou Praha 1 Karviná Šumperk Praha-východ Praha-Suchdol Praha-Kunratice Kolín Olomouc Blansko Praha-Zbraslav Praha 15 Praha-Klánovice Trutnov České Budějovice Praha-Běchovice Praha 9 Praha-Řeporyje Praha-Dubeč Praha 5 Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běštín

Levná dlažba Běštín

Dlažba Běštín

Zámkové dlažby Běštín

Zámkové betonové dlažby Běštín

Zámková dlažba Běštín

Betonové dlažby Běštín

Betonová dlažba Běštín

Zdící prvky Běštín

Dlažby II jakosti Běštín

Dlažba II jakosti Běštín

Plošné dlažby Běštín