„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běštín

Nové produkty Běštín

Dlažby a obrubníky Běštín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běštín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běštín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běštín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běštín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běštín, Levná dlažba Běštín, Dlažba Běštín, Zámkové dlažby Běštín, Zámkové dlažba Běštín, Betonové dlažby Běštín, Betonová dlažba Běštín, Zdící prvky Běštín, Dlažby II jakosti Běštín, Dlažba II jakosti Běštín, Plošné dlažby Běštín, Plošná dlažba


Další města:

Prachatice Praha 1 Praha-Újezd Praha 14 Tábor Praha-Zbraslav Strakonice Litoměřice Hodonín Opava Praha 9 Praha-Šeberov Písek Praha 10 Praha-Řeporyje Ostrava-město Jihlava Třebíč Rokycany Praha-Křeslice Beroun České Budějovice Praha 13 Plzeň-město Pardubice Znojmo Plzeň-jih Šumperk Semily Benešov Praha-východ Praha-Kunratice Praha 12 Prostějov Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Praha 2 Praha 20 Plzeň-sever Praha-Lipence Praha 17 Praha-Ďáblice Praha 11 Praha-Petrovice Česká Lípa Cheb Bruntál Kolín Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem Český Krumlov Hlavní město Praha Vsetín Praha-Velká Chuchle Jičín Praha-Dubeč Kutná Hora Praha-Zličín Nymburk Praha-Suchdol Praha-Nebušice Praha-Kolovraty Příbram Ústí nad Orlicí Náchod Přerov Tachov Praha-Satalice Vyškov Nový Jičín Břeclav Praha-Královice Svitavy Sokolov Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Chrudim Praha-Čakovice Mladá Boleslav Hradec Králové Praha-Koloděje Kladno Praha 21 Děčín Zlín Domažlice Jindřichův Hradec Praha-západ Blansko Praha-Libuš Praha 18 Praha-Vinoř Havlíčkův Brod Praha 5 Praha 3 Pelhřimov Praha-Lochkov Brno-venkov Chomutov Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běštín

Levná dlažba Běštín

Dlažba Běštín

Zámkové dlažby Běštín

Zámkové betonové dlažby Běštín

Zámková dlažba Běštín

Betonové dlažby Běštín

Betonová dlažba Běštín

Zdící prvky Běštín

Dlažby II jakosti Běštín

Dlažba II jakosti Běštín

Plošné dlažby Běštín