„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běštín

Nové produkty Běštín

Dlažby a obrubníky Běštín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běštín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běštín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běštín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běštín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běštín, Levná dlažba Běštín, Dlažba Běštín, Zámkové dlažby Běštín, Zámkové dlažba Běštín, Betonové dlažby Běštín, Betonová dlažba Běštín, Zdící prvky Běštín, Dlažby II jakosti Běštín, Dlažba II jakosti Běštín, Plošné dlažby Běštín, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Praha-Nedvězí České Budějovice Praha-Zbraslav Praha 20 Praha 10 Praha-Královice Mělník Kroměříž Liberec Hlavní město Praha Tachov Karlovy Vary Litoměřice Blansko Teplice Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Olomouc Kolín Nymburk Praha 15 Praha-Lipence Strakonice Praha-Újezd Cheb Praha 7 Havlíčkův Brod Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Hradec Králové Praha-Satalice Praha 12 Praha-Suchdol Praha-Vinoř Tábor Praha-Dolní Měcholupy Praha 8 Praha-Zličín Jičín Praha 22 Kladno Jeseník Příbram Zlín Plzeň-sever Rakovník Praha-Březiněves Semily Uherské Hradiště Vsetín Brno-venkov Praha-Přední Kopanina Trutnov Praha-Klánovice Praha 14 Prostějov Prachatice Praha-Běchovice Plzeň-jih Benešov Plzeň-město Praha-Libuš Klatovy Frýdek-Místek Praha-východ Ústí nad Orlicí Praha-Dubeč Praha 2 Jihlava Praha-Benice Písek Praha 3 Praha-Šeberov Praha 17 Děčín Náchod Česká Lípa Znojmo Český Krumlov Praha-Koloděje Praha-Slivenec Praha 16 Praha 6 Nový Jičín Praha 13 Přerov Kutná Hora Praha-Kunratice Brno-město Praha-Dolní Počernice Šumperk Pelhřimov Praha-Petrovice Praha 21 Rokycany Praha 4 Karviná Praha-Lochkov Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běštín

Levná dlažba Běštín

Dlažba Běštín

Zámkové dlažby Běštín

Zámkové betonové dlažby Běštín

Zámková dlažba Běštín

Betonové dlažby Běštín

Betonová dlažba Běštín

Zdící prvky Běštín

Dlažby II jakosti Běštín

Dlažba II jakosti Běštín

Plošné dlažby Běštín