„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běstvina

Nové produkty Běstvina

Dlažby a obrubníky Běstvina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běstvina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běstvina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běstvina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běstvina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běstvina, Levná dlažba Běstvina, Dlažba Běstvina, Zámkové dlažby Běstvina, Zámkové dlažba Běstvina, Betonové dlažby Běstvina, Betonová dlažba Běstvina, Zdící prvky Běstvina, Dlažby II jakosti Běstvina, Dlažba II jakosti Běstvina, Plošné dlažby Běstvina, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Praha-Suchdol Tachov Praha 13 Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Praha 14 Olomouc Znojmo Praha 6 Praha 20 České Budějovice Tábor Praha 8 Praha-Nedvězí Pardubice Louny Ústí nad Orlicí Vyškov Semily Ostrava-město Praha 9 Praha-Benice Žďár nad Sázavou Praha-Řeporyje Praha 16 Pelhřimov Strakonice Praha 15 Domažlice Praha-Klánovice Praha-Štěrboholy Trutnov Uherské Hradiště Frýdek-Místek Mělník Brno-město Zlín Prostějov Ústí nad Labem Most Praha 21 Mladá Boleslav Praha-Petrovice Děčín Český Krumlov Liberec Praha-Dolní Měcholupy Karviná Nový Jičín Chrudim Hradec Králové Praha-Vinoř Jihlava Praha-Nebušice Beroun Klatovy Břeclav Jeseník Praha-Velká Chuchle Praha 17 Praha 7 Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Bruntál Šumperk Náchod Praha 19 Praha-Libuš Plzeň-město Karlovy Vary Příbram Praha-Čakovice Praha 22 Praha-Koloděje Praha-Lochkov Chomutov Kroměříž Praha 18 Rokycany Rychnov nad Kněžnou Praha-Lipence Praha-Kunratice Cheb Praha-Újezd Praha-Dubeč Praha 5 Praha 3 Praha 12 Česká Lípa Teplice Praha-Zličín Benešov Praha 1 Praha 2 Praha-Dolní Chabry Jindřichův Hradec Praha 4 Písek Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běstvina

Levná dlažba Běstvina

Dlažba Běstvina

Zámkové dlažby Běstvina

Zámkové betonové dlažby Běstvina

Zámková dlažba Běstvina

Betonové dlažby Běstvina

Betonová dlažba Běstvina

Zdící prvky Běstvina

Dlažby II jakosti Běstvina

Dlažba II jakosti Běstvina

Plošné dlažby Běstvina