„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běstvina

Nové produkty Běstvina

Dlažby a obrubníky Běstvina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běstvina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běstvina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běstvina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běstvina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běstvina, Levná dlažba Běstvina, Dlažba Běstvina, Zámkové dlažby Běstvina, Zámkové dlažba Běstvina, Betonové dlažby Běstvina, Betonová dlažba Běstvina, Zdící prvky Běstvina, Dlažby II jakosti Běstvina, Dlažba II jakosti Běstvina, Plošné dlažby Běstvina, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Česká Lípa Hradec Králové Praha-západ Louny Nový Jičín Vyškov Prostějov Praha-Čakovice Trutnov Cheb Praha-Zbraslav Praha 22 Nymburk Praha-Satalice Tachov Praha-Královice Liberec Blansko České Budějovice Praha 1 Praha 15 Rokycany Praha 12 Mělník Praha 20 Příbram Praha-Nebušice Hodonín Sokolov Rychnov nad Kněžnou Praha-Lysolaje Kutná Hora Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Jihlava Praha-Křeslice Praha 10 Praha-Ďáblice Teplice Litoměřice Svitavy Praha 5 Praha-Petrovice Jičín Klatovy Třebíč Domažlice Praha-Přední Kopanina Praha-Březiněves Kolín Opava Jeseník Karlovy Vary Děčín Jablonec nad Nisou Praha-Běchovice Jindřichův Hradec Náchod Praha-Nedvězí Most Mladá Boleslav Ústí nad Orlicí Prachatice Benešov Havlíčkův Brod Semily Chrudim Praha-Koloděje Praha 16 Praha-Dolní Měcholupy Brno-venkov Praha 19 Praha-Kolovraty Praha-Štěrboholy Chomutov Praha 4 Pardubice Kroměříž Praha 18 Plzeň-město Břeclav Žďár nad Sázavou Ostrava-město Praha-Šeberov Písek Rakovník Praha-Dolní Počernice Praha 8 Praha 9 Praha-Libuš Přerov Praha-Lochkov Uherské Hradiště Praha-Troja Praha 13 Ústí nad Labem Bruntál Praha 2 Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běstvina

Levná dlažba Běstvina

Dlažba Běstvina

Zámkové dlažby Běstvina

Zámkové betonové dlažby Běstvina

Zámková dlažba Běstvina

Betonové dlažby Běstvina

Betonová dlažba Běstvina

Zdící prvky Běstvina

Dlažby II jakosti Běstvina

Dlažba II jakosti Běstvina

Plošné dlažby Běstvina