„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běstvina

Nové produkty Běstvina

Dlažby a obrubníky Běstvina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běstvina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běstvina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běstvina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běstvina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běstvina, Levná dlažba Běstvina, Dlažba Běstvina, Zámkové dlažby Běstvina, Zámkové dlažba Běstvina, Betonové dlažby Běstvina, Betonová dlažba Běstvina, Zdící prvky Běstvina, Dlažby II jakosti Běstvina, Dlažba II jakosti Běstvina, Plošné dlažby Běstvina, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Litoměřice Praha 7 Chomutov Příbram Praha 9 Žďár nad Sázavou Praha 10 Nový Jičín Kladno Teplice Praha-Velká Chuchle Praha-Petrovice Bruntál Pardubice Frýdek-Místek Písek Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Uherské Hradiště Praha 18 Praha-Šeberov Brno-venkov Karviná Praha-Zličín Louny Liberec Svitavy Praha 8 Šumperk Praha-Zbraslav Praha-Kunratice Chrudim Hodonín Praha-Štěrboholy Praha-Březiněves Praha 6 Praha-Čakovice Praha 22 Sokolov Praha-Vinoř Praha 21 České Budějovice Ústí nad Orlicí Mělník Hlavní město Praha Praha 15 Praha-Benice Jihlava Havlíčkův Brod Benešov Olomouc Praha-Újezd Hradec Králové Praha 20 Praha-Lipence Praha-Libuš Vyškov Praha-Dubeč Jeseník Náchod Praha-Běchovice Praha-Dolní Počernice Jičín Praha-Nedvězí Praha 13 Ústí nad Labem Rakovník Domažlice Praha-Suchdol Praha 3 Kolín Praha-Křeslice Opava Semily Praha-Řeporyje Praha 2 Prachatice Praha-Ďáblice Pelhřimov Praha 11 Praha-Troja Brno-město Kutná Hora Prostějov Kroměříž Český Krumlov Ostrava-město Praha 17 Blansko Cheb Znojmo Vsetín Praha 16 Strakonice Praha-západ Česká Lípa Nymburk Praha 5 Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běstvina

Levná dlažba Běstvina

Dlažba Běstvina

Zámkové dlažby Běstvina

Zámkové betonové dlažby Běstvina

Zámková dlažba Běstvina

Betonové dlažby Běstvina

Betonová dlažba Běstvina

Zdící prvky Běstvina

Dlažby II jakosti Běstvina

Dlažba II jakosti Běstvina

Plošné dlažby Běstvina