„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běstvina

Nové produkty Běstvina

Dlažby a obrubníky Běstvina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běstvina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běstvina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běstvina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běstvina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běstvina, Levná dlažba Běstvina, Dlažba Běstvina, Zámkové dlažby Běstvina, Zámkové dlažba Běstvina, Betonové dlažby Běstvina, Betonová dlažba Běstvina, Zdící prvky Běstvina, Dlažby II jakosti Běstvina, Dlažba II jakosti Běstvina, Plošné dlažby Běstvina, Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Praha-Zličín Česká Lípa Praha-Suchdol Frýdek-Místek Praha 8 Praha-Benice Náchod Louny Cheb Praha-západ Mělník Praha-Dubeč Pardubice Praha-Přední Kopanina Břeclav Tachov Praha 2 Praha-Slivenec Plzeň-jih Praha-Kunratice Brno-venkov Písek Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Liberec Praha-Lipence Praha 3 Praha-Lochkov Praha 1 Plzeň-sever Prachatice Svitavy Znojmo Vsetín Most Blansko Hradec Králové Prostějov Praha-Dolní Měcholupy Praha 5 Zlín Nový Jičín Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Praha-Nebušice Praha 12 České Budějovice Praha 9 Jindřichův Hradec Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Praha 20 Praha 19 Karlovy Vary Praha-Ďáblice Pelhřimov Benešov Ostrava-město Hodonín Chrudim Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou Trutnov Kutná Hora Praha 10 Praha-Satalice Plzeň-město Třebíč Olomouc Praha-Nedvězí Šumperk Praha-Dolní Počernice Kolín Praha 4 Praha 21 Praha 15 Opava Ústí nad Orlicí Teplice Praha-Zbraslav Praha 18 Praha-Troja Praha-Klánovice Praha-Běchovice Praha 7 Přerov Nymburk Praha-Velká Chuchle Děčín Český Krumlov Praha 6 Beroun Praha-Čakovice Praha-Újezd Semily Praha-Kolovraty Sokolov Hlavní město Praha Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běstvina

Levná dlažba Běstvina

Dlažba Běstvina

Zámkové dlažby Běstvina

Zámkové betonové dlažby Běstvina

Zámková dlažba Běstvina

Betonové dlažby Běstvina

Betonová dlažba Běstvina

Zdící prvky Běstvina

Dlažby II jakosti Běstvina

Dlažba II jakosti Běstvina

Plošné dlažby Běstvina