„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běstvina

Nové produkty Běstvina

Dlažby a obrubníky Běstvina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běstvina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běstvina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běstvina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běstvina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běstvina, Levná dlažba Běstvina, Dlažba Běstvina, Zámkové dlažby Běstvina, Zámkové dlažba Běstvina, Betonové dlažby Běstvina, Betonová dlažba Běstvina, Zdící prvky Běstvina, Dlažby II jakosti Běstvina, Dlažba II jakosti Běstvina, Plošné dlažby Běstvina, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Praha-Kolovraty Šumperk Nový Jičín Praha 17 Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Praha 13 Písek Praha-Šeberov Frýdek-Místek Prostějov Přerov Trutnov Praha-Vinoř Praha 22 Jeseník Praha-Troja Tachov Vyškov Praha 4 Česká Lípa Hodonín Praha-západ Praha-Benice Louny Liberec Třebíč Teplice Praha-Ďáblice Praha 16 Praha 20 Benešov Blansko Praha-Petrovice Bruntál Praha-Březiněves Mělník Chomutov Domažlice Praha-Koloděje Praha-Slivenec Praha 3 Praha-Kunratice Uherské Hradiště Havlíčkův Brod Zlín Praha 11 Rakovník Praha-Přední Kopanina Praha 10 Prachatice Praha 15 Cheb Praha-Královice Jičín Karlovy Vary Klatovy Olomouc Ústí nad Orlicí Náchod Rokycany Rychnov nad Kněžnou Praha-Klánovice Pardubice Děčín Kroměříž Praha-Libuš Beroun Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Znojmo Praha 14 Český Krumlov Praha 7 Nymburk Praha-Běchovice Břeclav Kolín Praha-Velká Chuchle Praha 6 Praha-Suchdol Praha-Újezd Příbram Praha-Satalice Praha 12 Vsetín Praha 18 Praha-Dolní Chabry Pelhřimov Svitavy Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Semily Opava Kladno Praha-Dubeč Jihlava Praha-Křeslice Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běstvina

Levná dlažba Běstvina

Dlažba Běstvina

Zámkové dlažby Běstvina

Zámkové betonové dlažby Běstvina

Zámková dlažba Běstvina

Betonové dlažby Běstvina

Betonová dlažba Běstvina

Zdící prvky Běstvina

Dlažby II jakosti Běstvina

Dlažba II jakosti Běstvina

Plošné dlažby Běstvina