„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běstvina

Nové produkty Běstvina

Dlažby a obrubníky Běstvina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běstvina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běstvina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běstvina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běstvina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běstvina, Levná dlažba Běstvina, Dlažba Běstvina, Zámkové dlažby Běstvina, Zámkové dlažba Běstvina, Betonové dlažby Běstvina, Betonová dlažba Běstvina, Zdící prvky Běstvina, Dlažby II jakosti Běstvina, Dlažba II jakosti Běstvina, Plošné dlažby Běstvina, Plošná dlažba


Další města:

Louny Praha-východ Litoměřice Praha 1 Uherské Hradiště Kroměříž Benešov České Budějovice Plzeň-město Chomutov Domažlice Břeclav Jablonec nad Nisou Karviná Praha 10 Praha-Petrovice Praha-Nedvězí Brno-venkov Praha-Přední Kopanina Chrudim Karlovy Vary Praha 15 Havlíčkův Brod Praha 20 Blansko Praha 16 Brno-město Praha-Zličín Praha 5 Trutnov Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy Praha-Benice Praha-Kunratice Česká Lípa Písek Tachov Hlavní město Praha Teplice Cheb Ústí nad Orlicí Vsetín Praha 12 Kolín Přerov Praha-Troja Jičín Strakonice Opava Beroun Praha-Řeporyje Příbram Praha-Dolní Měcholupy Praha-Koloděje Praha-západ Tábor Praha-Dolní Počernice Praha 9 Praha-Klánovice Praha 21 Rakovník Praha 17 Jihlava Praha 7 Svitavy Plzeň-jih Praha-Suchdol Jindřichův Hradec Praha-Běchovice Praha-Lysolaje Praha 11 Praha-Vinoř Praha-Čakovice Most Nymburk Praha-Nebušice Děčín Zlín Praha 14 Kladno Šumperk Mladá Boleslav Praha 8 Rokycany Semily Praha-Satalice Hradec Králové Praha 6 Praha-Královice Praha-Březiněves Praha 3 Praha 19 Liberec Praha-Lochkov Klatovy Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora Vyškov Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běstvina

Levná dlažba Běstvina

Dlažba Běstvina

Zámkové dlažby Běstvina

Zámkové betonové dlažby Běstvina

Zámková dlažba Běstvina

Betonové dlažby Běstvina

Betonová dlažba Běstvina

Zdící prvky Běstvina

Dlažby II jakosti Běstvina

Dlažba II jakosti Běstvina

Plošné dlažby Běstvina