„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běstvina

Nové produkty Běstvina

Dlažby a obrubníky Běstvina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běstvina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běstvina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běstvina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běstvina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běstvina, Levná dlažba Běstvina, Dlažba Běstvina, Zámkové dlažby Běstvina, Zámkové dlažba Běstvina, Betonové dlažby Běstvina, Betonová dlažba Běstvina, Zdící prvky Běstvina, Dlažby II jakosti Běstvina, Dlažba II jakosti Běstvina, Plošné dlažby Běstvina, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Újezd Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Tachov Praha-Vinoř Praha 12 Praha 21 Cheb Karviná Praha-Lipence Praha-Královice České Budějovice Liberec Chrudim Benešov Třebíč Praha 17 Praha 13 Strakonice Opava Tábor Praha 3 Plzeň-sever Ústí nad Orlicí Praha 19 Sokolov Praha-Dubeč Praha 6 Louny Praha 15 Praha-Ďáblice Prachatice Praha-západ Příbram Prostějov Jindřichův Hradec Praha 9 Praha 4 Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Praha 2 Praha-Zbraslav Praha-Lysolaje Kladno Znojmo Praha-Libuš Brno-město Praha-Křeslice Praha-Benice Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Praha-Zličín Praha-Čakovice Hradec Králové Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice Vyškov Praha 1 Břeclav Jeseník Český Krumlov Jihlava Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Semily Praha-Kunratice Mělník Praha-Troja Kutná Hora Teplice Praha-Lochkov Praha 14 Mladá Boleslav Frýdek-Místek Praha 16 Hlavní město Praha Most Zlín Domažlice Praha-Koloděje Praha-Satalice Přerov Písek Praha-Velká Chuchle Rokycany Praha-Běchovice Náchod Plzeň-jih Brno-venkov Děčín Praha 11 Česká Lípa Beroun Praha 7 Praha-Suchdol Nymburk Ústí nad Labem Jablonec nad Nisou Trutnov Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běstvina

Levná dlažba Běstvina

Dlažba Běstvina

Zámkové dlažby Běstvina

Zámkové betonové dlažby Běstvina

Zámková dlažba Běstvina

Betonové dlažby Běstvina

Betonová dlažba Běstvina

Zdící prvky Běstvina

Dlažby II jakosti Běstvina

Dlažba II jakosti Běstvina

Plošné dlažby Běstvina