„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běstvina

Nové produkty Běstvina

Dlažby a obrubníky Běstvina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běstvina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běstvina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běstvina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běstvina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běstvina, Levná dlažba Běstvina, Dlažba Běstvina, Zámkové dlažby Běstvina, Zámkové dlažba Běstvina, Betonové dlažby Běstvina, Betonová dlažba Běstvina, Zdící prvky Běstvina, Dlažby II jakosti Běstvina, Dlažba II jakosti Běstvina, Plošné dlažby Běstvina, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Praha 3 Praha 20 Bruntál Uherské Hradiště Benešov Praha-Královice Kolín Zlín Praha 21 Kroměříž Jičín Příbram Praha-Lochkov Praha 10 Praha-Suchdol Mělník Žďár nad Sázavou Praha-Křeslice Česká Lípa Rakovník Šumperk Praha-Dolní Počernice Brno-město Litoměřice Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Praha-Čakovice Teplice Praha-Libuš Praha-východ Praha 22 Liberec Praha-Koloděje Písek Praha-Petrovice České Budějovice Semily Praha-Zbraslav Praha 8 Praha-Klánovice Praha-Přední Kopanina Hlavní město Praha Karviná Praha 19 Praha-Zličín Plzeň-město Praha-Šeberov Praha-Vinoř Praha-Kolovraty Praha 4 Praha-Nebušice Tábor Chomutov Vsetín Nymburk Olomouc Hradec Králové Cheb Strakonice Jihlava Rychnov nad Kněžnou Plzeň-jih Pelhřimov Ostrava-město Praha 13 Rokycany Praha-Běchovice Tachov Svitavy Praha 7 Trutnov Praha 16 Praha-Štěrboholy Domažlice Praha-Kunratice Most Chrudim Frýdek-Místek Brno-venkov Praha-Troja Praha-Lipence Kutná Hora Praha 18 Praha 15 Břeclav Ústí nad Labem Praha 11 Jindřichův Hradec Plzeň-sever Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nedvězí Beroun Praha-Slivenec Opava Praha-Lysolaje Blansko Český Krumlov Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běstvina

Levná dlažba Běstvina

Dlažba Běstvina

Zámkové dlažby Běstvina

Zámkové betonové dlažby Běstvina

Zámková dlažba Běstvina

Betonové dlažby Běstvina

Betonová dlažba Běstvina

Zdící prvky Běstvina

Dlažby II jakosti Běstvina

Dlažba II jakosti Běstvina

Plošné dlažby Běstvina