„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Běstvina

Nové produkty Běstvina

Dlažby a obrubníky Běstvina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Běstvina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Běstvina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Běstvina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Běstvina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Běstvina, Levná dlažba Běstvina, Dlažba Běstvina, Zámkové dlažby Běstvina, Zámkové dlažba Běstvina, Betonové dlažby Běstvina, Betonová dlažba Běstvina, Zdící prvky Běstvina, Dlažby II jakosti Běstvina, Dlažba II jakosti Běstvina, Plošné dlažby Běstvina, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Praha-Kolovraty Vsetín Praha-Troja Ústí nad Labem Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Znojmo Praha-Běchovice Karviná Praha-Újezd Praha 13 Praha-Dolní Měcholupy Mělník Praha-Řeporyje Brno-venkov Jeseník Tachov Hradec Králové Praha-Benice Praha 14 Litoměřice Praha-Kunratice Opava Praha-Vinoř Písek Prachatice Břeclav Pelhřimov Praha-Dubeč Hlavní město Praha Praha-Klánovice Jihlava Benešov Praha 2 Praha-Zličín České Budějovice Brno-město Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Vyškov Žďár nad Sázavou Praha-Satalice Jičín Praha-Královice Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Praha-Lochkov Klatovy Praha 4 Český Krumlov Praha-Slivenec Cheb Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Praha-Přední Kopanina Ostrava-město Rakovník Sokolov Praha-Libuš Frýdek-Místek Plzeň-město Česká Lípa Nymburk Praha 3 Beroun Semily Pardubice Prostějov Praha-Velká Chuchle Kolín Ústí nad Orlicí Praha-Koloděje Praha 17 Nový Jičín Třebíč Praha-Čakovice Tábor Praha 5 Praha-Zbraslav Praha 8 Praha-západ Bruntál Praha-Březiněves Praha 11 Praha-Lysolaje Plzeň-jih Děčín Chrudim Praha 15 Jindřichův Hradec Chomutov Praha 22 Praha 6 Zlín Praha 16 Praha 18 Praha-Petrovice Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Běstvina

Levná dlažba Běstvina

Dlažba Běstvina

Zámkové dlažby Běstvina

Zámkové betonové dlažby Běstvina

Zámková dlažba Běstvina

Betonové dlažby Běstvina

Betonová dlažba Běstvina

Zdící prvky Běstvina

Dlažby II jakosti Běstvina

Dlažba II jakosti Běstvina

Plošné dlažby Běstvina