„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělušice

Nové produkty Bělušice

Dlažby a obrubníky Bělušice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělušice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělušice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělušice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělušice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělušice, Levná dlažba Bělušice, Dlažba Bělušice, Zámkové dlažby Bělušice, Zámkové dlažba Bělušice, Betonové dlažby Bělušice, Betonová dlažba Bělušice, Zdící prvky Bělušice, Dlažby II jakosti Bělušice, Dlažba II jakosti Bělušice, Plošné dlažby Bělušice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Praha-Ďáblice Praha-západ Praha-Běchovice Praha-Klánovice Písek Havlíčkův Brod Znojmo Praha-Přední Kopanina Kroměříž Klatovy Praha 15 Plzeň-jih Svitavy Rokycany Praha-Vinoř České Budějovice Benešov Praha-Královice Praha-Kolovraty Praha 10 Nový Jičín Praha-Libuš Prostějov Praha-Nebušice Mělník Plzeň-sever Ústí nad Orlicí Český Krumlov Praha-Satalice Praha-Křeslice Domažlice Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou Louny Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Praha-východ Praha-Dubeč Jeseník Uherské Hradiště Praha 18 Vsetín Praha 12 Praha-Benice Praha-Šeberov Trutnov Pelhřimov Praha 5 Cheb Praha-Suchdol Hradec Králové Frýdek-Místek Praha 19 Praha 11 Jičín Praha 4 Semily Litoměřice Náchod Praha-Zličín Šumperk Praha-Lochkov Praha-Řeporyje Praha 20 Praha 13 Teplice Praha 14 Praha-Nedvězí Praha 1 Rakovník Praha-Lysolaje Praha 6 Brno-město Liberec Nymburk Praha-Březiněves Sokolov Tábor Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Česká Lípa Praha 8 Ostrava-město Praha-Štěrboholy Kladno Praha-Lipence Bruntál Děčín Praha 7 Chomutov Tachov Ústí nad Labem Pardubice Zlín Jindřichův Hradec Vyškov Praha 21 Brno-venkov Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělušice

Levná dlažba Bělušice

Dlažba Bělušice

Zámkové dlažby Bělušice

Zámkové betonové dlažby Bělušice

Zámková dlažba Bělušice

Betonové dlažby Bělušice

Betonová dlažba Bělušice

Zdící prvky Bělušice

Dlažby II jakosti Bělušice

Dlažba II jakosti Bělušice

Plošné dlažby Bělušice