„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělušice

Nové produkty Bělušice

Dlažby a obrubníky Bělušice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělušice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělušice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělušice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělušice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělušice, Levná dlažba Bělušice, Dlažba Bělušice, Zámkové dlažby Bělušice, Zámkové dlažba Bělušice, Betonové dlažby Bělušice, Betonová dlažba Bělušice, Zdící prvky Bělušice, Dlažby II jakosti Bělušice, Dlažba II jakosti Bělušice, Plošné dlažby Bělušice, Plošná dlažba


Další města:

Most Znojmo Tachov Chrudim Pelhřimov Praha-Šeberov Kroměříž Teplice Praha-Zličín Brno-město Praha-Vinoř Cheb Kladno Praha 4 Praha-Křeslice České Budějovice Přerov Děčín Břeclav Chomutov Karviná Praha 16 Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Nový Jičín Praha 10 Praha 9 Praha-Nedvězí Praha-Benice Rychnov nad Kněžnou Praha 21 Sokolov Praha-Čakovice Uherské Hradiště Praha 14 Praha 2 Praha-Velká Chuchle Hradec Králové Praha-Ďáblice Praha-Troja Praha 11 Vyškov Svitavy Plzeň-jih Praha-Běchovice Praha-Klánovice Jablonec nad Nisou Praha 17 Praha-Dolní Počernice Hodonín Liberec Praha-Újezd Praha-Zbraslav Praha-západ Praha-východ Praha-Suchdol Praha-Libuš Praha-Satalice Praha 8 Olomouc Rokycany Benešov Bruntál Blansko Ústí nad Labem Náchod Strakonice Pardubice Litoměřice Hlavní město Praha Opava Písek Praha 18 Kutná Hora Zlín Havlíčkův Brod Český Krumlov Jičín Praha-Lipence Karlovy Vary Praha-Kolovraty Nymburk Frýdek-Místek Praha-Štěrboholy Prostějov Praha 22 Mělník Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Chabry Praha-Nebušice Praha-Lochkov Brno-venkov Semily Plzeň-město Praha 15 Klatovy Tábor Praha-Lysolaje Praha 20 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělušice

Levná dlažba Bělušice

Dlažba Bělušice

Zámkové dlažby Bělušice

Zámkové betonové dlažby Bělušice

Zámková dlažba Bělušice

Betonové dlažby Bělušice

Betonová dlažba Bělušice

Zdící prvky Bělušice

Dlažby II jakosti Bělušice

Dlažba II jakosti Bělušice

Plošné dlažby Bělušice