„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělušice

Nové produkty Bělušice

Dlažby a obrubníky Bělušice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělušice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělušice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělušice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělušice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělušice, Levná dlažba Bělušice, Dlažba Bělušice, Zámkové dlažby Bělušice, Zámkové dlažba Bělušice, Betonové dlažby Bělušice, Betonová dlažba Bělušice, Zdící prvky Bělušice, Dlažby II jakosti Bělušice, Dlažba II jakosti Bělušice, Plošné dlažby Bělušice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Počernice Domažlice Brno-venkov Beroun Uherské Hradiště Praha 8 Hodonín Prostějov Písek Třebíč Praha 5 Praha 13 Praha-Lochkov Praha 6 Praha-východ Praha-Přední Kopanina Plzeň-sever Praha-Řeporyje Znojmo Benešov Karviná Nymburk Šumperk Kroměříž Praha 11 Praha 10 Plzeň-jih Strakonice Praha-Kolovraty Děčín Přerov Chrudim Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Jičín Karlovy Vary Praha 1 Praha 7 Plzeň-město Louny Praha-Štěrboholy Praha-Kunratice Praha-Dubeč Praha 16 Rychnov nad Kněžnou Teplice Praha 12 Praha-Troja Praha-Benice Praha-Vinoř Praha 2 Kutná Hora Praha 17 Praha-Satalice Vsetín Praha-Slivenec Praha-Lipence Kladno Praha-Běchovice Praha 15 Jeseník Praha 19 Praha-Dolní Chabry Rokycany Náchod Praha-Lysolaje Mladá Boleslav Rakovník Praha 4 Mělník Praha-Královice Hradec Králové Ústí nad Orlicí Praha-Klánovice Jihlava Praha-Petrovice Litoměřice Praha 9 Tachov Havlíčkův Brod Praha-Koloděje Praha 14 Praha 20 Nový Jičín Sokolov Semily Česká Lípa Jablonec nad Nisou Bruntál Praha-Březiněves Praha-Zličín Praha-Ďáblice Prachatice Opava Svitavy Ostrava-město Pardubice Cheb Most ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělušice

Levná dlažba Bělušice

Dlažba Bělušice

Zámkové dlažby Bělušice

Zámkové betonové dlažby Bělušice

Zámková dlažba Bělušice

Betonové dlažby Bělušice

Betonová dlažba Bělušice

Zdící prvky Bělušice

Dlažby II jakosti Bělušice

Dlažba II jakosti Bělušice

Plošné dlažby Bělušice