„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělušice

Nové produkty Bělušice

Dlažby a obrubníky Bělušice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělušice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělušice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělušice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělušice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělušice, Levná dlažba Bělušice, Dlažba Bělušice, Zámkové dlažby Bělušice, Zámkové dlažba Bělušice, Betonové dlažby Bělušice, Betonová dlažba Bělušice, Zdící prvky Bělušice, Dlažby II jakosti Bělušice, Dlažba II jakosti Bělušice, Plošné dlažby Bělušice, Plošná dlažba


Další města:

Louny Praha-Koloděje Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Praha 5 Jičín Praha-Ďáblice Praha-Vinoř Šumperk Praha 3 Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Benešov Jihlava Praha-Újezd Přerov Pardubice Liberec České Budějovice Praha-Suchdol Uherské Hradiště Děčín Rychnov nad Kněžnou Frýdek-Místek Praha-Petrovice Kladno Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Mladá Boleslav Žďár nad Sázavou Sokolov Praha-Dolní Počernice Český Krumlov Teplice Zlín Kroměříž Jindřichův Hradec Praha-Zličín Plzeň-město Olomouc Most Příbram Náchod Jeseník Rokycany Ústí nad Labem Mělník Vsetín Praha 17 Praha 20 Opava Praha-západ Praha-Řeporyje Cheb Praha-Nebušice Praha-Lysolaje Praha-Dolní Chabry Strakonice Brno-venkov Brno-město Praha 9 Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Vyškov Tábor Praha-východ Praha-Benice Karlovy Vary Praha 15 Praha-Lipence Praha 22 Rakovník Praha 21 Chomutov Praha 6 Praha-Kolovraty Praha-Běchovice Klatovy Chrudim Praha-Lochkov Praha 8 Praha 1 Prostějov Břeclav Praha 18 Tachov Praha 14 Semily Karviná Praha-Satalice Praha-Kunratice Znojmo Hodonín Hlavní město Praha Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Beroun Praha-Šeberov Praha-Troja Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělušice

Levná dlažba Bělušice

Dlažba Bělušice

Zámkové dlažby Bělušice

Zámkové betonové dlažby Bělušice

Zámková dlažba Bělušice

Betonové dlažby Bělušice

Betonová dlažba Bělušice

Zdící prvky Bělušice

Dlažby II jakosti Bělušice

Dlažba II jakosti Bělušice

Plošné dlažby Bělušice