„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělušice

Nové produkty Bělušice

Dlažby a obrubníky Bělušice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělušice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělušice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělušice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělušice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělušice, Levná dlažba Bělušice, Dlažba Bělušice, Zámkové dlažby Bělušice, Zámkové dlažba Bělušice, Betonové dlažby Bělušice, Betonová dlažba Bělušice, Zdící prvky Bělušice, Dlažby II jakosti Bělušice, Dlažba II jakosti Bělušice, Plošné dlažby Bělušice, Plošná dlažba


Další města:

Prostějov Praha 7 Praha 18 Mělník Třebíč Nymburk Praha-Řeporyje Praha-Újezd Jeseník Strakonice Mladá Boleslav Praha-Benice Pelhřimov Ústí nad Labem Praha-Lochkov Praha-Petrovice Žďár nad Sázavou Tachov Praha-Zličín Praha-Velká Chuchle Praha 2 Praha 3 Plzeň-město Praha 6 Kutná Hora Jindřichův Hradec Rychnov nad Kněžnou Znojmo Beroun Praha 15 Olomouc České Budějovice Praha 11 Praha 14 Litoměřice Praha 17 Zlín Domažlice Vyškov Praha-Suchdol Ostrava-město Praha-Lipence Benešov Sokolov Praha 5 Cheb Trutnov Praha 1 Praha 22 Praha-Královice Louny Praha-Zbraslav Praha 16 Pardubice Praha-Troja Praha-Běchovice Chomutov Praha-Kolovraty Praha 20 Tábor Praha-Libuš Chrudim Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Praha 19 Bruntál Plzeň-sever Česká Lípa Břeclav Havlíčkův Brod Blansko Praha 21 Jablonec nad Nisou Praha 12 Příbram Praha-Křeslice Praha 8 Prachatice Frýdek-Místek Teplice Klatovy Svitavy Praha-Vinoř Hodonín Praha-Nedvězí Praha 9 Praha-Nebušice Praha-Satalice Praha-Kunratice Praha-Štěrboholy Písek Rokycany Hlavní město Praha Praha-Dolní Počernice Vsetín Kolín Šumperk Nový Jičín Hradec Králové Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělušice

Levná dlažba Bělušice

Dlažba Bělušice

Zámkové dlažby Bělušice

Zámkové betonové dlažby Bělušice

Zámková dlažba Bělušice

Betonové dlažby Bělušice

Betonová dlažba Bělušice

Zdící prvky Bělušice

Dlažby II jakosti Bělušice

Dlažba II jakosti Bělušice

Plošné dlažby Bělušice