„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělušice

Nové produkty Bělušice

Dlažby a obrubníky Bělušice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělušice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělušice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělušice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělušice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělušice, Levná dlažba Bělušice, Dlažba Bělušice, Zámkové dlažby Bělušice, Zámkové dlažba Bělušice, Betonové dlažby Bělušice, Betonová dlažba Bělušice, Zdící prvky Bělušice, Dlažby II jakosti Bělušice, Dlažba II jakosti Bělušice, Plošné dlažby Bělušice, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Praha 4 Pelhřimov Český Krumlov Ostrava-město Chrudim Žďár nad Sázavou Znojmo Teplice Praha-západ Tachov Praha-Březiněves Praha-Přední Kopanina Vsetín Sokolov Praha-Újezd Praha-Čakovice Praha-Dolní Počernice Plzeň-město Praha-Šeberov Praha-Křeslice Praha 8 Trutnov Kolín Vyškov Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Rychnov nad Kněžnou Most Praha-Štěrboholy Chomutov Rokycany Praha-Nebušice Bruntál Praha-Kunratice Nový Jičín Praha-východ Praha 21 Praha 20 Praha-Nedvězí Plzeň-jih Liberec Praha-Satalice Přerov Praha 6 Příbram Praha-Slivenec Praha-Zbraslav Šumperk České Budějovice Praha 11 Mladá Boleslav Praha 15 Praha-Ďáblice Prachatice Praha-Zličín Praha 22 Karviná Praha-Vinoř Jičín Kutná Hora Praha 3 Frýdek-Místek Plzeň-sever Zlín Uherské Hradiště Hodonín Praha-Klánovice Náchod Praha 13 Česká Lípa Praha 1 Blansko Písek Klatovy Praha 12 Praha-Troja Praha-Petrovice Domažlice Břeclav Praha-Dubeč Jihlava Brno-venkov Cheb Prostějov Třebíč Praha-Lipence Praha 7 Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Brno-město Praha-Libuš Louny Jindřichův Hradec Praha 5 Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Ústí nad Labem Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělušice

Levná dlažba Bělušice

Dlažba Bělušice

Zámkové dlažby Bělušice

Zámkové betonové dlažby Bělušice

Zámková dlažba Bělušice

Betonové dlažby Bělušice

Betonová dlažba Bělušice

Zdící prvky Bělušice

Dlažby II jakosti Bělušice

Dlažba II jakosti Bělušice

Plošné dlažby Bělušice