„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělušice

Nové produkty Bělušice

Dlažby a obrubníky Bělušice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělušice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělušice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělušice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělušice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělušice, Levná dlažba Bělušice, Dlažba Bělušice, Zámkové dlažby Bělušice, Zámkové dlažba Bělušice, Betonové dlažby Bělušice, Betonová dlažba Bělušice, Zdící prvky Bělušice, Dlažby II jakosti Bělušice, Dlažba II jakosti Bělušice, Plošné dlažby Bělušice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Újezd Klatovy Praha-Benice Česká Lípa Praha-Suchdol Vsetín Jablonec nad Nisou Kroměříž Praha 7 Děčín Praha-Čakovice Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Jindřichův Hradec Praha-Satalice Blansko Praha-Štěrboholy Benešov Praha 6 Chomutov Pardubice Ústí nad Labem Praha-Libuš Praha-Kunratice Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Praha 17 Plzeň-sever Kladno Praha-Řeporyje Náchod Praha-Královice Tábor Praha-Klánovice Olomouc Přerov Praha 12 Sokolov Hlavní město Praha Praha 4 Praha 3 Praha 9 Teplice Praha-Zličín Znojmo Pelhřimov Trutnov Strakonice Karlovy Vary Praha-Lochkov Brno-venkov Praha-Lipence Praha 21 Semily Zlín Třebíč Písek Nymburk Tachov Opava Praha-Šeberov Rakovník Hradec Králové Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Praha 18 Praha-západ Chrudim Praha-Vinoř Mělník Praha-Velká Chuchle Jičín Praha-Troja Praha 13 Český Krumlov Praha-Dubeč Prostějov Příbram Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Kolín Praha-Křeslice Praha-Běchovice Plzeň-město Rokycany Brno-město Praha-Nebušice Praha 5 Vyškov Praha 20 Svitavy Praha 14 Frýdek-Místek Hodonín Karviná Praha 19 Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Plzeň-jih Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělušice

Levná dlažba Bělušice

Dlažba Bělušice

Zámkové dlažby Bělušice

Zámkové betonové dlažby Bělušice

Zámková dlažba Bělušice

Betonové dlažby Bělušice

Betonová dlažba Bělušice

Zdící prvky Bělušice

Dlažby II jakosti Bělušice

Dlažba II jakosti Bělušice

Plošné dlažby Bělušice