„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělušice

Nové produkty Bělušice

Dlažby a obrubníky Bělušice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělušice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělušice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělušice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělušice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělušice, Levná dlažba Bělušice, Dlažba Bělušice, Zámkové dlažby Bělušice, Zámkové dlažba Bělušice, Betonové dlažby Bělušice, Betonová dlažba Bělušice, Zdící prvky Bělušice, Dlažby II jakosti Bělušice, Dlažba II jakosti Bělušice, Plošné dlažby Bělušice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Pelhřimov Most Praha 22 Pardubice Vsetín Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Příbram Praha-Libuš Praha-Lipence Praha 6 Teplice Jičín Praha-Koloděje Semily Písek Praha 1 Praha 13 Praha-Lochkov Prachatice Praha-Klánovice Praha 17 Praha 5 Praha-Zličín Rychnov nad Kněžnou Vyškov Kutná Hora Praha 2 Ústí nad Labem Bruntál Blansko Žďár nad Sázavou Svitavy Rokycany Nymburk Praha 21 Praha-západ Hodonín Karviná Praha 8 Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Praha-Čakovice Břeclav Hradec Králové Praha 11 Děčín Beroun Praha-Řeporyje Praha-Dolní Měcholupy Praha 10 Praha-Troja České Budějovice Praha 20 Plzeň-jih Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Hlavní město Praha Praha 12 Praha-Lysolaje Praha 14 Praha-Kunratice Liberec Ostrava-město Brno-město Frýdek-Místek Prostějov Mladá Boleslav Praha-Březiněves Jihlava Praha-Šeberov Litoměřice Kladno Karlovy Vary Praha-Dolní Počernice Praha 9 Praha-Dubeč Chrudim Praha 3 Rakovník Praha 4 Tábor Šumperk Praha-Újezd Klatovy Tachov Louny Přerov Praha-Zbraslav Praha-Nebušice Praha 15 Praha-východ Praha-Vinoř Praha 18 Strakonice Praha-Křeslice Trutnov Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělušice

Levná dlažba Bělušice

Dlažba Bělušice

Zámkové dlažby Bělušice

Zámkové betonové dlažby Bělušice

Zámková dlažba Bělušice

Betonové dlažby Bělušice

Betonová dlažba Bělušice

Zdící prvky Bělušice

Dlažby II jakosti Bělušice

Dlažba II jakosti Bělušice

Plošné dlažby Bělušice