„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělušice

Nové produkty Bělušice

Dlažby a obrubníky Bělušice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělušice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělušice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělušice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělušice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělušice, Levná dlažba Bělušice, Dlažba Bělušice, Zámkové dlažby Bělušice, Zámkové dlažba Bělušice, Betonové dlažby Bělušice, Betonová dlažba Bělušice, Zdící prvky Bělušice, Dlažby II jakosti Bělušice, Dlažba II jakosti Bělušice, Plošné dlažby Bělušice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Újezd Praha-Nedvězí Praha-Šeberov Ústí nad Orlicí Praha 4 Mladá Boleslav České Budějovice Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Kladno Praha 11 Jičín Most Hlavní město Praha Rokycany Chomutov Havlíčkův Brod Plzeň-město Třebíč Praha 12 Praha-Dubeč Semily Praha 18 Pardubice Klatovy Znojmo Rakovník Praha 19 Olomouc Praha-Troja Praha-Křeslice Praha 17 Tachov Karviná Praha 21 Rychnov nad Kněžnou Praha-Klánovice Praha 8 Praha-Velká Chuchle Praha 14 Praha-Lochkov Praha-Kunratice Praha 1 Praha-Dolní Chabry Domažlice Brno-venkov Český Krumlov Praha 6 Sokolov Praha-Suchdol Blansko Hradec Králové Praha-Dolní Měcholupy Praha 16 Karlovy Vary Hodonín Strakonice Trutnov Praha-západ Praha 10 Praha-Ďáblice Brno-město Frýdek-Místek Šumperk Vsetín Tábor Plzeň-jih Praha 22 Prachatice Cheb Praha 3 Praha-Zličín Praha-Vinoř Praha 9 Svitavy Liberec Zlín Praha 2 Praha-Benice Praha-Petrovice Uherské Hradiště Praha-Řeporyje Praha 13 Beroun Ostrava-město Praha-Slivenec Jindřichův Hradec Písek Plzeň-sever Praha-Čakovice Nový Jičín Příbram Praha-Zbraslav Praha-Běchovice Louny Náchod Kutná Hora Praha-Přední Kopanina Praha-Královice Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělušice

Levná dlažba Bělušice

Dlažba Bělušice

Zámkové dlažby Bělušice

Zámkové betonové dlažby Bělušice

Zámková dlažba Bělušice

Betonové dlažby Bělušice

Betonová dlažba Bělušice

Zdící prvky Bělušice

Dlažby II jakosti Bělušice

Dlažba II jakosti Bělušice

Plošné dlažby Bělušice