„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bělušice

Nové produkty Bělušice

Dlažby a obrubníky Bělušice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bělušice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bělušice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bělušice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bělušice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bělušice, Levná dlažba Bělušice, Dlažba Bělušice, Zámkové dlažby Bělušice, Zámkové dlažba Bělušice, Betonové dlažby Bělušice, Betonová dlažba Bělušice, Zdící prvky Bělušice, Dlažby II jakosti Bělušice, Dlažba II jakosti Bělušice, Plošné dlažby Bělušice, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Chomutov Český Krumlov Praha 3 Klatovy Praha-Královice Česká Lípa Praha-Dolní Chabry Uherské Hradiště Plzeň-jih Kolín Kladno Olomouc Praha 14 Praha-Slivenec Praha 13 Praha 15 Praha-Koloděje Praha 2 Brno-venkov Praha-Lochkov Ústí nad Orlicí Břeclav Blansko Praha-východ Praha 7 Praha-Nedvězí Rakovník Most Nový Jičín Praha-Dubeč Hodonín Praha-Dolní Počernice Jičín Svitavy Praha-Benice Plzeň-sever Praha 16 Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Znojmo Karlovy Vary Praha-Čakovice Litoměřice Praha 11 Pelhřimov Liberec Beroun České Budějovice Praha-Klánovice Teplice Praha-Satalice Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Třebíč Praha-Lipence Vyškov Děčín Chrudim Praha-Štěrboholy Cheb Hlavní město Praha Mělník Strakonice Ostrava-město Praha-Nebušice Praha-Petrovice Praha-Kolovraty Karviná Praha-Šeberov Praha-Zbraslav Nymburk Praha 21 Praha-Řeporyje Praha 5 Písek Praha-Kunratice Prostějov Praha-Troja Frýdek-Místek Praha-Libuš Příbram Ústí nad Labem Kroměříž Vsetín Praha-západ Praha 1 Praha 18 Benešov Náchod Praha-Újezd Tábor Praha 22 Semily Přerov Praha-Křeslice Zlín Mladá Boleslav Sokolov Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bělušice

Levná dlažba Bělušice

Dlažba Bělušice

Zámkové dlažby Bělušice

Zámkové betonové dlažby Bělušice

Zámková dlažba Bělušice

Betonové dlažby Bělušice

Betonová dlažba Bělušice

Zdící prvky Bělušice

Dlažby II jakosti Bělušice

Dlažba II jakosti Bělušice

Plošné dlažby Bělušice