„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezměrov

Nové produkty Bezměrov

Dlažby a obrubníky Bezměrov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezměrov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezměrov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezměrov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezměrov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezměrov, Levná dlažba Bezměrov, Dlažba Bezměrov, Zámkové dlažby Bezměrov, Zámkové dlažba Bezměrov, Betonové dlažby Bezměrov, Betonová dlažba Bezměrov, Zdící prvky Bezměrov, Dlažby II jakosti Bezměrov, Dlažba II jakosti Bezměrov, Plošné dlažby Bezměrov, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Vsetín Kolín Praha-Dolní Počernice Rokycany Praha 9 Klatovy Plzeň-jih Přerov Chrudim Praha-východ Prachatice Šumperk Třebíč Praha-Čakovice Cheb Praha-Přední Kopanina Praha 12 Plzeň-město Praha-Slivenec Olomouc Louny Praha-Ďáblice Ostrava-město Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Praha-Zbraslav Praha-západ Znojmo Jičín Náchod Blansko Rychnov nad Kněžnou Praha-Nebušice Praha-Lysolaje Praha-Lipence Praha-Kunratice Tábor Brno-město Praha-Benice Žďár nad Sázavou Strakonice Praha 3 Most Jindřichův Hradec Praha-Křeslice Pardubice Sokolov Jihlava Praha-Vinoř Praha 6 Havlíčkův Brod Nový Jičín Litoměřice Český Krumlov Mladá Boleslav Tachov Praha-Libuš Praha-Klánovice Mělník Praha 16 Ústí nad Orlicí Praha 18 Praha-Královice Zlín Praha-Řeporyje Praha 2 Teplice Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Praha-Šeberov Praha-Nedvězí Praha-Dubeč Hradec Králové Karviná Břeclav Svitavy Praha 10 Nymburk Liberec Praha 17 Praha 19 Domažlice Praha 1 Příbram Rakovník Kutná Hora Praha-Koloděje Opava Brno-venkov Karlovy Vary Praha 20 Praha-Kolovraty Trutnov Praha 14 Česká Lípa Písek Jablonec nad Nisou Kroměříž Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezměrov

Levná dlažba Bezměrov

Dlažba Bezměrov

Zámkové dlažby Bezměrov

Zámkové betonové dlažby Bezměrov

Zámková dlažba Bezměrov

Betonové dlažby Bezměrov

Betonová dlažba Bezměrov

Zdící prvky Bezměrov

Dlažby II jakosti Bezměrov

Dlažba II jakosti Bezměrov

Plošné dlažby Bezměrov