„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezměrov

Nové produkty Bezměrov

Dlažby a obrubníky Bezměrov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezměrov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezměrov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezměrov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezměrov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezměrov, Levná dlažba Bezměrov, Dlažba Bezměrov, Zámkové dlažby Bezměrov, Zámkové dlažba Bezměrov, Betonové dlažby Bezměrov, Betonová dlažba Bezměrov, Zdící prvky Bezměrov, Dlažby II jakosti Bezměrov, Dlažba II jakosti Bezměrov, Plošné dlažby Bezměrov, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Třebíč Praha-Lysolaje Teplice Ústí nad Labem Písek Šumperk Praha-východ Praha-Čakovice Praha 7 Pardubice Přerov Rokycany Praha-Újezd Plzeň-jih Brno-venkov Praha-Běchovice Praha 1 Praha 13 Trutnov Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Mladá Boleslav Chrudim Prachatice Praha 17 Praha-Lipence Praha-Dolní Měcholupy Jeseník Kolín Praha-Ďáblice Opava Hradec Králové Praha-Královice Liberec Praha-Petrovice Rakovník Praha-západ Ostrava-město Kroměříž Praha 8 Ústí nad Orlicí Svitavy Hodonín Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Klatovy Praha-Koloděje Praha 6 Česká Lípa Plzeň-sever Prostějov Jičín Praha 14 Praha 9 Praha-Kunratice Bruntál Břeclav Praha-Křeslice Benešov Praha-Nebušice Olomouc Mělník Praha-Zbraslav Praha 2 Děčín Praha-Suchdol Pelhřimov Rychnov nad Kněžnou Beroun Praha-Lochkov Praha-Přední Kopanina Praha-Benice Příbram Karlovy Vary Tábor Jablonec nad Nisou Havlíčkův Brod Strakonice Praha 5 Praha 15 Jihlava Vsetín Praha 19 Nymburk Praha 3 Chomutov Praha 20 Praha 11 Praha-Štěrboholy Praha-Kolovraty České Budějovice Plzeň-město Praha-Satalice Kladno Praha-Dolní Počernice Zlín Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezměrov

Levná dlažba Bezměrov

Dlažba Bezměrov

Zámkové dlažby Bezměrov

Zámkové betonové dlažby Bezměrov

Zámková dlažba Bezměrov

Betonové dlažby Bezměrov

Betonová dlažba Bezměrov

Zdící prvky Bezměrov

Dlažby II jakosti Bezměrov

Dlažba II jakosti Bezměrov

Plošné dlažby Bezměrov