„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezměrov

Nové produkty Bezměrov

Dlažby a obrubníky Bezměrov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezměrov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezměrov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezměrov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezměrov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezměrov, Levná dlažba Bezměrov, Dlažba Bezměrov, Zámkové dlažby Bezměrov, Zámkové dlažba Bezměrov, Betonové dlažby Bezměrov, Betonová dlažba Bezměrov, Zdící prvky Bezměrov, Dlažby II jakosti Bezměrov, Dlažba II jakosti Bezměrov, Plošné dlažby Bezměrov, Plošná dlažba


Další města:

Tachov Vsetín Praha-Satalice České Budějovice Praha 18 Písek Chrudim Benešov Praha-Šeberov Rakovník Praha 14 Praha-Vinoř Praha-Kolovraty Praha 9 Praha 3 Praha 17 Chomutov Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Praha-Dubeč Praha-Libuš Sokolov Jičín Olomouc Kutná Hora Praha 16 Praha-Křeslice Zlín Praha-Zličín Praha 6 Ústí nad Labem Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Praha 4 Praha 21 Praha 10 Mělník Ostrava-město Klatovy Pelhřimov Praha-Koloděje Praha-Újezd Kroměříž Praha-Slivenec Jihlava Praha-Dolní Počernice Příbram Praha-Běchovice Praha 8 Trutnov Praha-Suchdol Domažlice Plzeň-jih Hradec Králové Praha-východ Louny Břeclav Vyškov Praha-západ Beroun Kladno Most Praha 20 Brno-město Šumperk Brno-venkov Praha-Lipence Praha 12 Praha-Zbraslav Teplice Opava Praha 1 Prostějov Praha 13 Ústí nad Orlicí Rokycany Praha-Benice Praha-Lysolaje Praha-Březiněves Náchod Nový Jičín Praha-Dolní Chabry Praha-Petrovice Kolín Hlavní město Praha Praha 7 Plzeň-město Žďár nad Sázavou Praha-Řeporyje Třebíč Nymburk Hodonín Praha 11 Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Český Krumlov Praha 2 Jeseník Praha-Královice Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezměrov

Levná dlažba Bezměrov

Dlažba Bezměrov

Zámkové dlažby Bezměrov

Zámkové betonové dlažby Bezměrov

Zámková dlažba Bezměrov

Betonové dlažby Bezměrov

Betonová dlažba Bezměrov

Zdící prvky Bezměrov

Dlažby II jakosti Bezměrov

Dlažba II jakosti Bezměrov

Plošné dlažby Bezměrov