„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezměrov

Nové produkty Bezměrov

Dlažby a obrubníky Bezměrov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezměrov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezměrov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezměrov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezměrov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezměrov, Levná dlažba Bezměrov, Dlažba Bezměrov, Zámkové dlažby Bezměrov, Zámkové dlažba Bezměrov, Betonové dlažby Bezměrov, Betonová dlažba Bezměrov, Zdící prvky Bezměrov, Dlažby II jakosti Bezměrov, Dlažba II jakosti Bezměrov, Plošné dlažby Bezměrov, Plošná dlažba


Další města:

Most Praha-Šeberov Mělník Praha-Slivenec Praha-Petrovice Praha-Ďáblice Praha 8 Praha 6 Bruntál Hlavní město Praha Nový Jičín Tábor Praha-Březiněves Klatovy Praha 1 Liberec České Budějovice Praha-Královice Příbram Praha-Lysolaje Hradec Králové Trutnov Plzeň-sever Praha 18 Svitavy Cheb Praha-Satalice Sokolov Strakonice Ústí nad Labem Jičín Praha-Přední Kopanina Teplice Havlíčkův Brod Praha-Troja Praha-Štěrboholy Olomouc Praha 3 Chrudim Ústí nad Orlicí Uherské Hradiště Opava Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Písek Český Krumlov Česká Lípa Benešov Praha-Zbraslav Vyškov Praha-východ Praha 19 Praha-Křeslice Praha 12 Blansko Praha 17 Praha 11 Nymburk Praha 4 Praha-Lipence Praha-Újezd Praha 5 Karlovy Vary Plzeň-město Rokycany Chomutov Břeclav Praha-Koloděje Frýdek-Místek Jeseník Pardubice Praha-Nebušice Litoměřice Jihlava Praha-Libuš Praha-Benice Praha-Běchovice Prostějov Kroměříž Prachatice Hodonín Mladá Boleslav Praha 2 Praha 14 Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Semily Praha-Suchdol Praha-Vinoř Praha 22 Pelhřimov Brno-venkov Rychnov nad Kněžnou Praha 15 Domažlice Praha-Lochkov Praha 16 Kutná Hora Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezměrov

Levná dlažba Bezměrov

Dlažba Bezměrov

Zámkové dlažby Bezměrov

Zámkové betonové dlažby Bezměrov

Zámková dlažba Bezměrov

Betonové dlažby Bezměrov

Betonová dlažba Bezměrov

Zdící prvky Bezměrov

Dlažby II jakosti Bezměrov

Dlažba II jakosti Bezměrov

Plošné dlažby Bezměrov