„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezměrov

Nové produkty Bezměrov

Dlažby a obrubníky Bezměrov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezměrov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezměrov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezměrov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezměrov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezměrov, Levná dlažba Bezměrov, Dlažba Bezměrov, Zámkové dlažby Bezměrov, Zámkové dlažba Bezměrov, Betonové dlažby Bezměrov, Betonová dlažba Bezměrov, Zdící prvky Bezměrov, Dlažby II jakosti Bezměrov, Dlažba II jakosti Bezměrov, Plošné dlažby Bezměrov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Havlíčkův Brod Louny Praha-Zbraslav Frýdek-Místek Trutnov Praha 22 Hodonín Praha-Lochkov Praha-Suchdol Praha 12 Praha-Březiněves Uherské Hradiště Praha 7 Opava Praha-Dolní Počernice Praha-Královice Praha-Dubeč Jihlava Cheb Benešov Znojmo Praha 17 Praha-Ďáblice Náchod Praha 20 Praha-Nebušice Praha 1 Praha-Nedvězí Český Krumlov Praha-Zličín Praha 11 Litoměřice Karlovy Vary Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Klatovy Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Praha-Koloděje Praha-Libuš Praha-Vinoř Děčín Praha-Běchovice Praha-Klánovice Praha-Šeberov Praha-Křeslice Sokolov Brno-venkov Praha 10 Praha-východ Praha-Kolovraty Hlavní město Praha Šumperk Svitavy Česká Lípa Pelhřimov Mladá Boleslav Most Praha-Petrovice Tábor Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Praha 14 Semily Vsetín Praha 19 Pardubice Rakovník Kutná Hora Praha 13 Praha-Štěrboholy Praha 5 Prostějov Liberec Jeseník Kroměříž Praha 8 Mělník Tachov Plzeň-město Kolín Rychnov nad Kněžnou Kladno Praha 18 Brno-město Praha 9 Praha-Slivenec Břeclav Olomouc Plzeň-sever Ústí nad Orlicí Chomutov Praha-Troja Vyškov Praha-Přední Kopanina Zlín Ústí nad Labem Teplice Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezměrov

Levná dlažba Bezměrov

Dlažba Bezměrov

Zámkové dlažby Bezměrov

Zámkové betonové dlažby Bezměrov

Zámková dlažba Bezměrov

Betonové dlažby Bezměrov

Betonová dlažba Bezměrov

Zdící prvky Bezměrov

Dlažby II jakosti Bezměrov

Dlažba II jakosti Bezměrov

Plošné dlažby Bezměrov