„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezměrov

Nové produkty Bezměrov

Dlažby a obrubníky Bezměrov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezměrov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezměrov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezměrov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezměrov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezměrov, Levná dlažba Bezměrov, Dlažba Bezměrov, Zámkové dlažby Bezměrov, Zámkové dlažba Bezměrov, Betonové dlažby Bezměrov, Betonová dlažba Bezměrov, Zdící prvky Bezměrov, Dlažby II jakosti Bezměrov, Dlažba II jakosti Bezměrov, Plošné dlažby Bezměrov, Plošná dlažba


Další města:

Teplice Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Břeclav Litoměřice Praha-Ďáblice Jeseník Praha 17 Praha-Suchdol Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-město Praha 20 Přerov Praha-Čakovice Bruntál Sokolov Praha-Zličín Praha-Královice Praha-Šeberov Vsetín Praha-Lochkov Praha 21 Jihlava Praha-Troja Rychnov nad Kněžnou Svitavy Havlíčkův Brod Praha-východ Strakonice Třebíč Praha-Libuš Praha 3 Plzeň-jih Tachov Brno-město Praha 10 Uherské Hradiště Opava Praha-Dubeč Česká Lípa Praha-Petrovice Cheb Praha-Řeporyje Domažlice Chrudim Praha-západ Praha 16 Prostějov Příbram Jindřichův Hradec Tábor Hodonín Praha 18 Praha-Lipence Praha-Újezd Ústí nad Labem Beroun Praha-Slivenec Chomutov Praha-Velká Chuchle Mladá Boleslav Praha 2 Karviná České Budějovice Pelhřimov Klatovy Praha 13 Zlín Praha 11 Praha-Březiněves Nymburk Praha-Štěrboholy Pardubice Žďár nad Sázavou Náchod Praha 22 Děčín Praha 5 Blansko Praha 12 Semily Český Krumlov Praha-Zbraslav Praha-Nedvězí Praha-Kolovraty Praha-Přední Kopanina Nový Jičín Hradec Králové Vyškov Praha 14 Rakovník Olomouc Praha-Satalice Praha 4 Praha 7 Kolín Praha-Lysolaje Kroměříž Liberec Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezměrov

Levná dlažba Bezměrov

Dlažba Bezměrov

Zámkové dlažby Bezměrov

Zámkové betonové dlažby Bezměrov

Zámková dlažba Bezměrov

Betonové dlažby Bezměrov

Betonová dlažba Bezměrov

Zdící prvky Bezměrov

Dlažby II jakosti Bezměrov

Dlažba II jakosti Bezměrov

Plošné dlažby Bezměrov