„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezměrov

Nové produkty Bezměrov

Dlažby a obrubníky Bezměrov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezměrov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezměrov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezměrov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezměrov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezměrov, Levná dlažba Bezměrov, Dlažba Bezměrov, Zámkové dlažby Bezměrov, Zámkové dlažba Bezměrov, Betonové dlažby Bezměrov, Betonová dlažba Bezměrov, Zdící prvky Bezměrov, Dlažby II jakosti Bezměrov, Dlažba II jakosti Bezměrov, Plošné dlažby Bezměrov, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Praha-Benice Litoměřice Příbram Praha 7 Praha-Březiněves Jihlava Kladno Praha-Slivenec Opava Praha-Lipence Vyškov Praha-západ Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary Zlín Praha 10 Brno-venkov Praha-Klánovice Praha-Satalice Benešov Praha-Čakovice Kutná Hora Praha-Kunratice Břeclav Praha-Šeberov Praha 14 Karviná Praha 21 Praha-Řeporyje Znojmo Praha-Zbraslav Plzeň-sever Praha-Štěrboholy Plzeň-město Rakovník Ostrava-město Blansko Praha-Nebušice Semily Praha-Libuš Vsetín Praha 3 Praha-východ České Budějovice Praha-Běchovice Beroun Mělník Louny Teplice Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Praha 8 Písek Praha-Lochkov Žďár nad Sázavou Praha 15 Prostějov Trutnov Plzeň-jih Praha 18 Brno-město Hodonín Nymburk Rokycany Praha-Újezd Náchod Strakonice Pardubice Praha 5 Ústí nad Orlicí Šumperk Havlíčkův Brod Děčín Kroměříž Přerov Praha-Dolní Chabry Praha 22 Praha-Ďáblice Uherské Hradiště Jičín Praha 16 Praha-Přední Kopanina Praha 12 Praha 19 Prachatice Cheb Praha-Královice Kolín Chrudim Olomouc Jeseník Ústí nad Labem Klatovy Praha-Vinoř Bruntál Hlavní město Praha Mladá Boleslav Praha-Nedvězí Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezměrov

Levná dlažba Bezměrov

Dlažba Bezměrov

Zámkové dlažby Bezměrov

Zámkové betonové dlažby Bezměrov

Zámková dlažba Bezměrov

Betonové dlažby Bezměrov

Betonová dlažba Bezměrov

Zdící prvky Bezměrov

Dlažby II jakosti Bezměrov

Dlažba II jakosti Bezměrov

Plošné dlažby Bezměrov