„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezměrov

Nové produkty Bezměrov

Dlažby a obrubníky Bezměrov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezměrov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezměrov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezměrov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezměrov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezměrov, Levná dlažba Bezměrov, Dlažba Bezměrov, Zámkové dlažby Bezměrov, Zámkové dlažba Bezměrov, Betonové dlažby Bezměrov, Betonová dlažba Bezměrov, Zdící prvky Bezměrov, Dlažby II jakosti Bezměrov, Dlažba II jakosti Bezměrov, Plošné dlažby Bezměrov, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město Sokolov Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Jeseník Praha 2 Praha-Královice Ústí nad Labem Hlavní město Praha Praha-Troja Praha-Libuš Semily Jablonec nad Nisou Praha-Zbraslav Prostějov Praha-Přední Kopanina Praha 10 Praha-Satalice Praha-Slivenec Třebíč Děčín Český Krumlov Praha-Březiněves Opava Brno-venkov Praha 5 Cheb Praha-Šeberov Plzeň-sever Praha-Ďáblice Jihlava Náchod Praha 13 Praha-Lipence Kladno Bruntál Benešov Rakovník Mladá Boleslav Praha 22 Havlíčkův Brod Praha-Křeslice Praha-Suchdol Praha-Čakovice České Budějovice Hradec Králové Kutná Hora Praha 11 Chrudim Praha-Lysolaje Brno-město Praha-Koloděje Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Rokycany Frýdek-Místek Praha 1 Praha 9 Plzeň-jih Prachatice Praha-Klánovice Praha-Nedvězí Klatovy Praha 12 Praha 15 Praha 6 Teplice Praha 16 Praha-Benice Most Praha 18 Praha 21 Praha-Řeporyje Příbram Chomutov Praha 19 Praha-Nebušice Mělník Písek Praha-Vinoř Tábor Zlín Karviná Pelhřimov Hodonín Praha 14 Praha-Újezd Jičín Praha-východ Ostrava-město Česká Lípa Blansko Praha-Kolovraty Jindřichův Hradec Žďár nad Sázavou Šumperk Praha-Petrovice Uherské Hradiště Znojmo Praha 20 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezměrov

Levná dlažba Bezměrov

Dlažba Bezměrov

Zámkové dlažby Bezměrov

Zámkové betonové dlažby Bezměrov

Zámková dlažba Bezměrov

Betonové dlažby Bezměrov

Betonová dlažba Bezměrov

Zdící prvky Bezměrov

Dlažby II jakosti Bezměrov

Dlažba II jakosti Bezměrov

Plošné dlažby Bezměrov