„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezměrov

Nové produkty Bezměrov

Dlažby a obrubníky Bezměrov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezměrov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezměrov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezměrov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezměrov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezměrov, Levná dlažba Bezměrov, Dlažba Bezměrov, Zámkové dlažby Bezměrov, Zámkové dlažba Bezměrov, Betonové dlažby Bezměrov, Betonová dlažba Bezměrov, Zdící prvky Bezměrov, Dlažby II jakosti Bezměrov, Dlažba II jakosti Bezměrov, Plošné dlažby Bezměrov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Liberec Rychnov nad Kněžnou Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Bruntál Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Mladá Boleslav Jeseník Praha 15 Praha-Slivenec Tábor Praha-Nedvězí Praha-Březiněves Praha-Zličín Zlín Pelhřimov Praha 2 Praha-Královice Praha-Nebušice Česká Lípa Mělník Ústí nad Labem Opava Praha-Klánovice Praha 5 Jihlava Plzeň-jih Praha-východ Hradec Králové Praha-Dolní Měcholupy Beroun Rakovník Český Krumlov Blansko Praha 18 Kolín Semily Praha 14 Louny Rokycany Praha 12 Trutnov Praha-Lipence Kutná Hora Klatovy Havlíčkův Brod Praha 11 Most Praha 13 Frýdek-Místek Praha-Dolní Počernice České Budějovice Praha 22 Uherské Hradiště Prachatice Jablonec nad Nisou Praha 8 Praha 21 Chomutov Písek Strakonice Praha-Šeberov Praha-Újezd Praha-Dubeč Praha-Koloděje Hodonín Praha-Kunratice Karviná Plzeň-město Břeclav Nymburk Praha-Suchdol Příbram Praha 16 Ostrava-město Praha-Libuš Znojmo Kroměříž Praha-Lysolaje Praha-Dolní Chabry Praha 17 Praha 19 Plzeň-sever Praha-Satalice Litoměřice Domažlice Praha-Čakovice Teplice Kladno Děčín Cheb Praha 4 Olomouc Brno-venkov Pardubice Praha 3 Hlavní město Praha Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezměrov

Levná dlažba Bezměrov

Dlažba Bezměrov

Zámkové dlažby Bezměrov

Zámkové betonové dlažby Bezměrov

Zámková dlažba Bezměrov

Betonové dlažby Bezměrov

Betonová dlažba Bezměrov

Zdící prvky Bezměrov

Dlažby II jakosti Bezměrov

Dlažba II jakosti Bezměrov

Plošné dlažby Bezměrov