„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílkovice

Nové produkty Bílkovice

Dlažby a obrubníky Bílkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílkovice, Levná dlažba Bílkovice, Dlažba Bílkovice, Zámkové dlažby Bílkovice, Zámkové dlažba Bílkovice, Betonové dlažby Bílkovice, Betonová dlažba Bílkovice, Zdící prvky Bílkovice, Dlažby II jakosti Bílkovice, Dlažba II jakosti Bílkovice, Plošné dlažby Bílkovice, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Praha 2 Tábor Praha-Slivenec Praha-Běchovice Pardubice Hodonín Rakovník Praha-Kolovraty Praha-Nebušice Praha-Satalice Praha-Ďáblice Praha 10 Trutnov Praha 20 Kladno Praha 9 Praha-východ Praha-Řeporyje Litoměřice Domažlice Praha-Koloděje Cheb Chrudim Praha-Vinoř Karviná Břeclav Mělník Praha-Petrovice Jičín Jindřichův Hradec Ústí nad Orlicí Praha 8 Hlavní město Praha Rokycany Prostějov Hradec Králové Opava Praha-Kunratice Žďár nad Sázavou Praha 3 Rychnov nad Kněžnou Svitavy Zlín Praha 12 Brno-venkov Blansko Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Praha-Zličín Tachov Šumperk Kolín Beroun Jablonec nad Nisou Praha 18 Karlovy Vary Uherské Hradiště Plzeň-sever Benešov Jihlava Praha 17 Praha-Šeberov Praha-Dubeč Praha-Libuš Praha-Nedvězí Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Strakonice Pelhřimov Olomouc Praha 4 Teplice Plzeň-město Praha 1 Praha-Přední Kopanina Ostrava-město Česká Lípa Praha 15 Praha 21 Praha 22 Vyškov Náchod Praha-Lipence Praha-Štěrboholy Třebíč Praha-Lysolaje Praha 16 Klatovy Praha 19 Praha-západ Nymburk Český Krumlov Praha-Velká Chuchle Děčín Praha-Lochkov Plzeň-jih Jeseník Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílkovice

Levná dlažba Bílkovice

Dlažba Bílkovice

Zámkové dlažby Bílkovice

Zámkové betonové dlažby Bílkovice

Zámková dlažba Bílkovice

Betonové dlažby Bílkovice

Betonová dlažba Bílkovice

Zdící prvky Bílkovice

Dlažby II jakosti Bílkovice

Dlažba II jakosti Bílkovice

Plošné dlažby Bílkovice