„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílé Poličany

Nové produkty Bílé Poličany

Dlažby a obrubníky Bílé Poličany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílé Poličany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílé Poličany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílé Poličany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílé Poličany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílé Poličany, Levná dlažba Bílé Poličany, Dlažba Bílé Poličany, Zámkové dlažby Bílé Poličany, Zámkové dlažba Bílé Poličany, Betonové dlažby Bílé Poličany, Betonová dlažba Bílé Poličany, Zdící prvky Bílé Poličany, Dlažby II jakosti Bílé Poličany, Dlažba II jakosti Bílé Poličany, Plošné dlažby Bílé Poličany, Plošná dlažba


Další města:

Prachatice Blansko Jeseník Praha-Lysolaje Praha 14 Jihlava Praha-Benice Chrudim Praha-západ Jablonec nad Nisou Šumperk Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Praha-Velká Chuchle Praha 22 Cheb Domažlice Praha 6 Český Krumlov Třebíč Uherské Hradiště Praha-Šeberov Praha-Lochkov Litoměřice Teplice Pardubice Kutná Hora Znojmo Praha-Řeporyje Praha-Zličín Rakovník Ústí nad Labem Praha-Újezd Praha 13 Praha-Slivenec Praha-Zbraslav Praha 5 Brno-venkov Praha 18 Praha-Ďáblice Tachov Tábor Praha-Kolovraty Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Bruntál Olomouc Praha 1 Rokycany Opava Praha-Suchdol Praha-Troja Plzeň-město Beroun Praha-Klánovice Louny Ústí nad Orlicí Karviná Praha 15 Praha-Kunratice Příbram Praha 20 Plzeň-sever Benešov Nymburk Praha 11 Praha-Petrovice Sokolov Mladá Boleslav Semily Praha 19 Chomutov Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Praha-Běchovice Praha-Libuš Žďár nad Sázavou Praha-Čakovice Strakonice Jičín Plzeň-jih Kolín Most Praha 9 Nový Jičín Praha-Nebušice Zlín Praha 17 Kladno Kroměříž Praha-východ Praha-Dubeč Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Vyškov České Budějovice Praha-Vinoř Trutnov Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílé Poličany

Levná dlažba Bílé Poličany

Dlažba Bílé Poličany

Zámkové dlažby Bílé Poličany

Zámkové betonové dlažby Bílé Poličany

Zámková dlažba Bílé Poličany

Betonové dlažby Bílé Poličany

Betonová dlažba Bílé Poličany

Zdící prvky Bílé Poličany

Dlažby II jakosti Bílé Poličany

Dlažba II jakosti Bílé Poličany

Plošné dlažby Bílé Poličany