„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílence

Nové produkty Bílence

Dlažby a obrubníky Bílence

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílence

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílence

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílence

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílence

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílence, Levná dlažba Bílence, Dlažba Bílence, Zámkové dlažby Bílence, Zámkové dlažba Bílence, Betonové dlažby Bílence, Betonová dlažba Bílence, Zdící prvky Bílence, Dlažby II jakosti Bílence, Dlažba II jakosti Bílence, Plošné dlažby Bílence, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Přerov Jeseník Praha-západ Bruntál Praha-Lysolaje Praha 8 Praha-Velká Chuchle Brno-město Praha-Klánovice Praha 6 Praha-Troja Praha 15 Plzeň-sever Havlíčkův Brod Brno-venkov Praha-Nebušice Frýdek-Místek Praha 13 Kladno Praha-Petrovice Praha-Křeslice Praha 20 Česká Lípa Praha-Benice Tachov Liberec Praha-Kunratice Tábor Praha 4 Praha 17 Praha 3 Louny Praha 7 Nový Jičín Praha-Nedvězí Praha 2 Praha-Zbraslav Praha-Štěrboholy Znojmo Most Pardubice Klatovy Praha-Běchovice Trutnov Praha 5 Semily Jihlava Blansko Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Vsetín Strakonice Domažlice Karviná Praha-Dubeč Praha-Újezd Praha-Šeberov Praha-Kolovraty Praha 14 Ostrava-město Praha-Libuš Písek Kutná Hora Praha 18 Náchod Praha 9 Plzeň-jih Olomouc Praha-Královice Hodonín Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Svitavy Kroměříž Praha 1 Třebíč Pelhřimov Hradec Králové Kolín Mladá Boleslav Opava Praha-Čakovice Praha-Suchdol Vyškov Praha 12 Chrudim Prostějov Praha 10 Praha-Řeporyje Praha-Lochkov Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Chabry Šumperk Chomutov Praha-Ďáblice Teplice Praha-Zličín Praha 11 Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílence

Levná dlažba Bílence

Dlažba Bílence

Zámkové dlažby Bílence

Zámkové betonové dlažby Bílence

Zámková dlažba Bílence

Betonové dlažby Bílence

Betonová dlažba Bílence

Zdící prvky Bílence

Dlažby II jakosti Bílence

Dlažba II jakosti Bílence

Plošné dlažby Bílence