„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílence

Nové produkty Bílence

Dlažby a obrubníky Bílence

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílence

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílence

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílence

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílence

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílence, Levná dlažba Bílence, Dlažba Bílence, Zámkové dlažby Bílence, Zámkové dlažba Bílence, Betonové dlažby Bílence, Betonová dlažba Bílence, Zdící prvky Bílence, Dlažby II jakosti Bílence, Dlažba II jakosti Bílence, Plošné dlažby Bílence, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Praha 5 Liberec Opava Praha 22 Praha 10 Pelhřimov Znojmo Praha-Libuš Cheb Praha-Ďáblice Vyškov Praha-Satalice Klatovy Praha-západ Praha-Kolovraty Ostrava-město Praha-Lysolaje Havlíčkův Brod Karlovy Vary Rokycany Příbram Praha 4 Blansko Bruntál Praha 20 Praha-východ Praha 2 Praha-Čakovice Plzeň-sever Praha-Slivenec Sokolov Ústí nad Labem Praha 3 Praha 14 Praha-Újezd Rychnov nad Kněžnou Mladá Boleslav Praha-Petrovice Žďár nad Sázavou Praha 21 Kroměříž Praha-Vinoř Svitavy Praha-Štěrboholy Praha 17 Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Jihlava Jablonec nad Nisou Šumperk Praha-Řeporyje Beroun Praha-Velká Chuchle Písek Zlín Olomouc Prachatice Brno-město Louny Praha 1 Strakonice Vsetín Prostějov Trutnov Nový Jičín Pardubice Litoměřice Uherské Hradiště Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Hlavní město Praha Frýdek-Místek Praha-Benice Most Praha-Křeslice Praha-Koloděje Třebíč Praha 19 Praha 6 Praha 16 Praha-Nebušice Náchod Praha 12 Praha-Nedvězí Hodonín Mělník Děčín Kladno Praha-Lipence Jindřichův Hradec Tábor Jičín Praha-Troja Kolín Praha-Přední Kopanina Česká Lípa Praha-Dubeč České Budějovice Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílence

Levná dlažba Bílence

Dlažba Bílence

Zámkové dlažby Bílence

Zámkové betonové dlažby Bílence

Zámková dlažba Bílence

Betonové dlažby Bílence

Betonová dlažba Bílence

Zdící prvky Bílence

Dlažby II jakosti Bílence

Dlažba II jakosti Bílence

Plošné dlažby Bílence