„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílence

Nové produkty Bílence

Dlažby a obrubníky Bílence

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílence

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílence

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílence

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílence

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílence, Levná dlažba Bílence, Dlažba Bílence, Zámkové dlažby Bílence, Zámkové dlažba Bílence, Betonové dlažby Bílence, Betonová dlažba Bílence, Zdící prvky Bílence, Dlažby II jakosti Bílence, Dlažba II jakosti Bílence, Plošné dlažby Bílence, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Praha 13 Jihlava Pardubice Praha 21 Praha-Křeslice Český Krumlov Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí Strakonice Praha-Běchovice Blansko Břeclav Louny Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Pelhřimov Nymburk Havlíčkův Brod Praha 16 Písek Jeseník Rakovník Vyškov Tábor Praha-Ďáblice Kolín Brno-město Plzeň-sever Prachatice Most Semily Uherské Hradiště Zlín Praha-Dolní Počernice Praha 9 Praha-Suchdol Praha-Šeberov Praha 7 Praha-Královice Hradec Králové Nový Jičín Beroun Liberec Praha 5 Praha-Řeporyje Praha-Dubeč Přerov Litoměřice Teplice Praha-Zličín Praha-Kunratice Chomutov Praha-Čakovice Karlovy Vary Plzeň-jih Karviná Žďár nad Sázavou Tachov Praha 17 Praha 22 Praha 8 Příbram Náchod Šumperk Cheb Praha-Zbraslav Praha 12 Praha 2 Praha-západ Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Praha 10 Jablonec nad Nisou Plzeň-město Praha 14 Klatovy Praha-Libuš Opava Mladá Boleslav Znojmo Bruntál Praha-Benice Praha 18 Praha 1 Česká Lípa Praha 6 Praha 4 České Budějovice Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Svitavy Hlavní město Praha Děčín Praha-východ Ústí nad Labem Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílence

Levná dlažba Bílence

Dlažba Bílence

Zámkové dlažby Bílence

Zámkové betonové dlažby Bílence

Zámková dlažba Bílence

Betonové dlažby Bílence

Betonová dlažba Bílence

Zdící prvky Bílence

Dlažby II jakosti Bílence

Dlažba II jakosti Bílence

Plošné dlažby Bílence