„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílence

Nové produkty Bílence

Dlažby a obrubníky Bílence

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílence

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílence

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílence

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílence

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílence, Levná dlažba Bílence, Dlažba Bílence, Zámkové dlažby Bílence, Zámkové dlažba Bílence, Betonové dlažby Bílence, Betonová dlažba Bílence, Zdící prvky Bílence, Dlažby II jakosti Bílence, Dlažba II jakosti Bílence, Plošné dlažby Bílence, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Jihlava Jičín Praha 12 Bruntál Karlovy Vary Rakovník Pardubice Ústí nad Orlicí Praha 20 Cheb Semily Louny Rychnov nad Kněžnou Praha-Troja Šumperk Hodonín Ostrava-město Příbram Praha-východ Liberec Praha-Satalice Praha-Kunratice Praha-Lochkov Praha 7 Praha 22 Praha 4 Děčín Mělník Praha-Nedvězí Praha 11 Strakonice Pelhřimov Praha 13 Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Přerov Litoměřice Blansko Praha 14 Benešov Praha-Řeporyje Vsetín Praha 9 Hradec Králové Nymburk Praha-západ Vyškov Jablonec nad Nisou Český Krumlov Praha 3 Tábor Třebíč Plzeň-město Zlín Praha 19 Praha-Velká Chuchle Praha-Nebušice Rokycany Most Hlavní město Praha Praha-Dolní Měcholupy Praha 2 Praha-Dolní Počernice Česká Lípa Sokolov Praha-Klánovice Ústí nad Labem Praha 1 Kutná Hora Chomutov Břeclav Praha-Koloděje Praha-Zbraslav Domažlice Praha 18 Praha-Štěrboholy České Budějovice Trutnov Praha-Benice Chrudim Brno-venkov Jeseník Praha-Křeslice Praha-Ďáblice Prachatice Praha-Čakovice Brno-město Praha-Suchdol Jindřichův Hradec Praha-Královice Znojmo Žďár nad Sázavou Klatovy Praha-Běchovice Mladá Boleslav Plzeň-jih Svitavy Praha-Újezd Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílence

Levná dlažba Bílence

Dlažba Bílence

Zámkové dlažby Bílence

Zámkové betonové dlažby Bílence

Zámková dlažba Bílence

Betonové dlažby Bílence

Betonová dlažba Bílence

Zdící prvky Bílence

Dlažby II jakosti Bílence

Dlažba II jakosti Bílence

Plošné dlažby Bílence