„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílence

Nové produkty Bílence

Dlažby a obrubníky Bílence

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílence

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílence

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílence

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílence

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílence, Levná dlažba Bílence, Dlažba Bílence, Zámkové dlažby Bílence, Zámkové dlažba Bílence, Betonové dlažby Bílence, Betonová dlažba Bílence, Zdící prvky Bílence, Dlažby II jakosti Bílence, Dlažba II jakosti Bílence, Plošné dlažby Bílence, Plošná dlažba


Další města:

Semily Znojmo Mladá Boleslav Jeseník Prachatice Chomutov Český Krumlov Prostějov Praha-Březiněves Mělník Domažlice Opava Pelhřimov Hlavní město Praha Jihlava Kutná Hora Praha 13 Praha-Újezd Hodonín Praha 5 Praha-Šeberov Brno-město Tábor Praha-Velká Chuchle České Budějovice Praha 17 Praha 7 Praha 12 Praha-Zbraslav Praha 19 Praha-Nedvězí Praha 2 Frýdek-Místek Děčín Kroměříž Vyškov Kladno Praha-západ Česká Lípa Plzeň-město Rakovník Žďár nad Sázavou Vsetín Praha-Dubeč Praha 15 Praha 11 Tachov Praha-Královice Praha-Satalice Praha-Vinoř Praha-Křeslice Šumperk Praha 3 Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Litoměřice Praha 21 Chrudim Praha-Dolní Měcholupy Blansko Praha 20 Praha 10 Jičín Ústí nad Orlicí Ústí nad Labem Praha-Petrovice Karlovy Vary Most Příbram Praha-Koloděje Praha-Lochkov Strakonice Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Počernice Třebíč Praha-Nebušice Náchod Trutnov Klatovy Rychnov nad Kněžnou Liberec Karviná Brno-venkov Ostrava-město Praha-Přední Kopanina Praha 16 Kolín Praha-Libuš Beroun Praha-Řeporyje Plzeň-sever Praha 8 Uherské Hradiště Rokycany Praha 4 Praha-Štěrboholy Praha 9 Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílence

Levná dlažba Bílence

Dlažba Bílence

Zámkové dlažby Bílence

Zámkové betonové dlažby Bílence

Zámková dlažba Bílence

Betonové dlažby Bílence

Betonová dlažba Bílence

Zdící prvky Bílence

Dlažby II jakosti Bílence

Dlažba II jakosti Bílence

Plošné dlažby Bílence