„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílence

Nové produkty Bílence

Dlažby a obrubníky Bílence

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílence

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílence

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílence

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílence

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílence, Levná dlažba Bílence, Dlažba Bílence, Zámkové dlažby Bílence, Zámkové dlažba Bílence, Betonové dlažby Bílence, Betonová dlažba Bílence, Zdící prvky Bílence, Dlažby II jakosti Bílence, Dlažba II jakosti Bílence, Plošné dlažby Bílence, Plošná dlažba


Další města:

Uherské Hradiště Brno-město Kladno Praha-Běchovice Praha 18 Praha 10 Praha 12 Sokolov Česká Lípa Most Praha-Čakovice Praha 16 Praha 8 Rokycany Praha 22 Jihlava Jičín Plzeň-jih Bruntál Vsetín Nový Jičín Semily Ústí nad Orlicí Jeseník Svitavy Liberec Hradec Králové Pelhřimov Praha 21 Praha 2 Chrudim Praha-Přední Kopanina Klatovy Český Krumlov Praha 1 Jablonec nad Nisou Strakonice Přerov Hodonín Šumperk Beroun Praha-Suchdol Praha 7 Brno-venkov Ostrava-město Žďár nad Sázavou Plzeň-město Praha 5 Cheb Znojmo Mladá Boleslav Písek Praha-Lysolaje Praha-západ Praha-Koloděje Nymburk Kutná Hora Domažlice Tábor Jindřichův Hradec Praha 11 Opava Praha-Vinoř Praha 9 České Budějovice Praha 14 Praha-Královice Litoměřice Praha 6 Praha-Řeporyje Kroměříž Praha 15 Praha-Lipence Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Karlovy Vary Plzeň-sever Praha-Šeberov Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Tachov Frýdek-Místek Praha-Petrovice Mělník Praha-Satalice Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Břeclav Praha-Slivenec Náchod Teplice Vyškov Příbram Olomouc Praha 19 Praha-Troja Praha-Křeslice Hlavní město Praha Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílence

Levná dlažba Bílence

Dlažba Bílence

Zámkové dlažby Bílence

Zámkové betonové dlažby Bílence

Zámková dlažba Bílence

Betonové dlažby Bílence

Betonová dlažba Bílence

Zdící prvky Bílence

Dlažby II jakosti Bílence

Dlažba II jakosti Bílence

Plošné dlažby Bílence