„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílence

Nové produkty Bílence

Dlažby a obrubníky Bílence

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílence

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílence

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílence

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílence

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílence, Levná dlažba Bílence, Dlažba Bílence, Zámkové dlažby Bílence, Zámkové dlažba Bílence, Betonové dlažby Bílence, Betonová dlažba Bílence, Zdící prvky Bílence, Dlažby II jakosti Bílence, Dlažba II jakosti Bílence, Plošné dlažby Bílence, Plošná dlažba


Další města:

Písek Praha-Přední Kopanina Karlovy Vary Karviná Mělník Kutná Hora Praha 22 Jeseník Hlavní město Praha Nymburk Praha-Vinoř Praha-západ Jičín Litoměřice Brno-město Praha 4 Praha-Běchovice Praha 7 Praha 20 Pelhřimov Vyškov Prostějov Praha-Libuš Praha 16 Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Praha-Zličín Havlíčkův Brod Praha-Křeslice Pardubice Praha-Slivenec Domažlice Klatovy Praha 10 Praha 18 Praha 2 Praha 8 Praha-Zbraslav České Budějovice Plzeň-město Blansko Cheb Třebíč Praha-Petrovice Praha 15 Břeclav Jablonec nad Nisou Praha-Kunratice Plzeň-jih Hradec Králové Rokycany Hodonín Beroun Praha 19 Rakovník Praha-Lochkov Vsetín Praha-Nebušice Ostrava-město Sokolov Praha-Klánovice Praha 11 Semily Praha-Troja Příbram Kroměříž Mladá Boleslav Jindřichův Hradec Frýdek-Místek Olomouc Kolín Ústí nad Labem Praha-Královice Uherské Hradiště Zlín Liberec Jihlava Český Krumlov Ústí nad Orlicí Praha 5 Děčín Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Praha 3 Tábor Praha-Benice Kladno Chrudim Praha 12 Tachov Praha-Suchdol Chomutov Praha-Ďáblice Náchod Praha-Velká Chuchle Praha-Lysolaje Prachatice Praha-východ Teplice Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílence

Levná dlažba Bílence

Dlažba Bílence

Zámkové dlažby Bílence

Zámkové betonové dlažby Bílence

Zámková dlažba Bílence

Betonové dlažby Bílence

Betonová dlažba Bílence

Zdící prvky Bílence

Dlažby II jakosti Bílence

Dlažba II jakosti Bílence

Plošné dlažby Bílence