„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílence

Nové produkty Bílence

Dlažby a obrubníky Bílence

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílence

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílence

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílence

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílence

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílence, Levná dlažba Bílence, Dlažba Bílence, Zámkové dlažby Bílence, Zámkové dlažba Bílence, Betonové dlažby Bílence, Betonová dlažba Bílence, Zdící prvky Bílence, Dlažby II jakosti Bílence, Dlažba II jakosti Bílence, Plošné dlažby Bílence, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Beroun Písek Mladá Boleslav Praha 20 Česká Lípa Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Praha 4 Třebíč Praha 16 Praha 18 Chrudim Praha-Štěrboholy Kolín Brno-venkov Praha 13 Praha-Velká Chuchle Ostrava-město Praha-Kunratice Pardubice Praha-Satalice Tábor Bruntál Praha 21 Praha-Běchovice Chomutov Prachatice Jablonec nad Nisou Praha 7 Prostějov Benešov Plzeň-město Most Olomouc Uherské Hradiště Praha 3 Praha 17 Praha 8 Český Krumlov Praha-Ďáblice Karlovy Vary Mělník Praha-Petrovice Praha-Lochkov Kutná Hora Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Praha-Troja Praha-Vinoř Náchod Hradec Králové Havlíčkův Brod Praha 1 Strakonice Děčín Opava Praha-Zbraslav Hodonín Praha-Dubeč Praha 15 Praha-Přední Kopanina Brno-město Břeclav Praha-Újezd Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Počernice Praha-Benice Trutnov Teplice Blansko Praha-Libuš Svitavy Praha-Suchdol Šumperk Klatovy Domažlice Praha-Čakovice Semily Praha 11 Praha 12 Praha 5 Zlín Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Praha 6 Karviná Praha-Slivenec Jičín Hlavní město Praha Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nebušice Příbram Praha-Koloděje Praha 19 Cheb České Budějovice Liberec Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílence

Levná dlažba Bílence

Dlažba Bílence

Zámkové dlažby Bílence

Zámkové betonové dlažby Bílence

Zámková dlažba Bílence

Betonové dlažby Bílence

Betonová dlažba Bílence

Zdící prvky Bílence

Dlažby II jakosti Bílence

Dlažba II jakosti Bílence

Plošné dlažby Bílence