„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezvěrov

Nové produkty Bezvěrov

Dlažby a obrubníky Bezvěrov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezvěrov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezvěrov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezvěrov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezvěrov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezvěrov, Levná dlažba Bezvěrov, Dlažba Bezvěrov, Zámkové dlažby Bezvěrov, Zámkové dlažba Bezvěrov, Betonové dlažby Bezvěrov, Betonová dlažba Bezvěrov, Zdící prvky Bezvěrov, Dlažby II jakosti Bezvěrov, Dlažba II jakosti Bezvěrov, Plošné dlažby Bezvěrov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Opava Benešov Praha 13 Havlíčkův Brod Strakonice Kutná Hora Praha 12 Teplice Praha-Dolní Měcholupy Praha 11 Rokycany Praha-Nedvězí Praha 10 Praha-Koloděje Praha-Ďáblice Písek Praha 22 Praha-Satalice Praha-Královice Ústí nad Labem Hradec Králové Semily Jeseník Nový Jičín Kladno Praha 2 Břeclav Praha-Dolní Počernice Praha 18 Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Karviná Ostrava-město Přerov Česká Lípa Praha-Libuš Kroměříž Praha 3 Třebíč Praha 20 Plzeň-jih Praha-Lipence Praha-Kolovraty Praha-Újezd Šumperk Brno-venkov Tábor Prachatice Praha-Řeporyje Nymburk Praha 9 Praha-východ Praha-Zbraslav Praha-Vinoř Praha 16 Sokolov Praha 1 Mělník Náchod Praha-Štěrboholy Znojmo Praha 17 Bruntál Hlavní město Praha Pardubice Chrudim Praha-Přední Kopanina Blansko Plzeň-město Praha-Troja Praha 19 Příbram Praha-západ Hodonín Domažlice Praha-Čakovice Jičín Praha-Slivenec Vsetín Frýdek-Místek Zlín Trutnov Praha-Lysolaje Praha-Dolní Chabry Liberec Chomutov Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Pelhřimov Ústí nad Orlicí České Budějovice Tachov Praha-Klánovice Praha 5 Praha-Petrovice Cheb Praha-Suchdol Kolín Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezvěrov

Levná dlažba Bezvěrov

Dlažba Bezvěrov

Zámkové dlažby Bezvěrov

Zámkové betonové dlažby Bezvěrov

Zámková dlažba Bezvěrov

Betonové dlažby Bezvěrov

Betonová dlažba Bezvěrov

Zdící prvky Bezvěrov

Dlažby II jakosti Bezvěrov

Dlažba II jakosti Bezvěrov

Plošné dlažby Bezvěrov