„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezvěrov

Nové produkty Bezvěrov

Dlažby a obrubníky Bezvěrov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezvěrov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezvěrov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezvěrov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezvěrov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezvěrov, Levná dlažba Bezvěrov, Dlažba Bezvěrov, Zámkové dlažby Bezvěrov, Zámkové dlažba Bezvěrov, Betonové dlažby Bezvěrov, Betonová dlažba Bezvěrov, Zdící prvky Bezvěrov, Dlažby II jakosti Bezvěrov, Dlažba II jakosti Bezvěrov, Plošné dlažby Bezvěrov, Plošná dlažba


Další města:

Beroun Písek Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod Jičín Chomutov Mělník Strakonice Praha-Zbraslav Praha-Benice Blansko Hodonín Opava Vyškov Praha-Ďáblice Karlovy Vary Ostrava-město Praha-Lysolaje Plzeň-město Ústí nad Labem Praha 11 Praha-Dubeč Tábor Praha 17 Česká Lípa Cheb Praha 16 Prachatice Praha 2 Šumperk Praha 8 Karviná Praha-Satalice Praha-Petrovice Praha-Nedvězí Praha-Běchovice Praha 7 Liberec Praha-Kunratice Praha 18 Praha 15 Brno-město Praha-Nebušice Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Praha-Koloděje Domažlice Praha 5 Praha-Suchdol Praha-Zličín Hradec Králové Praha-Klánovice Most Praha 14 Praha 3 Praha 9 Vsetín Ústí nad Orlicí Břeclav Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Tachov České Budějovice Praha-východ Teplice Třebíč Nový Jičín Praha-Troja Praha-Újezd Benešov Praha-Řeporyje Semily Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Praha-Březiněves Praha-Čakovice Praha-Lipence Kladno Prostějov Jihlava Louny Děčín Přerov Sokolov Trutnov Praha-Slivenec Kroměříž Hlavní město Praha Klatovy Svitavy Praha-Dolní Měcholupy Praha-Vinoř Český Krumlov Nymburk Praha 12 Praha 6 Praha-Libuš Praha-Štěrboholy Znojmo Praha 10 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezvěrov

Levná dlažba Bezvěrov

Dlažba Bezvěrov

Zámkové dlažby Bezvěrov

Zámkové betonové dlažby Bezvěrov

Zámková dlažba Bezvěrov

Betonové dlažby Bezvěrov

Betonová dlažba Bezvěrov

Zdící prvky Bezvěrov

Dlažby II jakosti Bezvěrov

Dlažba II jakosti Bezvěrov

Plošné dlažby Bezvěrov