„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezvěrov

Nové produkty Bezvěrov

Dlažby a obrubníky Bezvěrov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezvěrov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezvěrov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezvěrov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezvěrov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezvěrov, Levná dlažba Bezvěrov, Dlažba Bezvěrov, Zámkové dlažby Bezvěrov, Zámkové dlažba Bezvěrov, Betonové dlažby Bezvěrov, Betonová dlažba Bezvěrov, Zdící prvky Bezvěrov, Dlažby II jakosti Bezvěrov, Dlažba II jakosti Bezvěrov, Plošné dlažby Bezvěrov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Praha 20 Praha-Řeporyje Praha-východ Praha 18 Praha 7 Praha 1 Jičín Teplice Brno-město Praha-Zbraslav Praha-Petrovice Brno-venkov Prostějov Praha-Štěrboholy Praha-Lysolaje Plzeň-jih Vyškov Chomutov Rokycany Břeclav Havlíčkův Brod Litoměřice Praha-Koloděje Žďár nad Sázavou Praha 12 Praha-Satalice Jihlava Praha-Dubeč Praha-západ Příbram Nymburk Praha-Dolní Počernice Praha 11 Jeseník Sokolov Olomouc Rakovník Praha-Šeberov Semily Vsetín Český Krumlov Zlín Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Domažlice Praha 13 Praha 10 Rychnov nad Kněžnou Tábor Praha-Újezd Praha-Suchdol Praha-Lochkov Praha-Královice Praha 9 Praha 4 Plzeň-město Praha-Klánovice Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Hlavní město Praha Tachov Praha 5 Liberec Cheb Znojmo Praha-Zličín Hodonín Plzeň-sever Bruntál Praha 3 Kutná Hora Praha-Ďáblice Mladá Boleslav Praha 2 Blansko Praha 19 Jindřichův Hradec Praha 21 Praha-Nedvězí Praha-Běchovice Praha-Nebušice České Budějovice Přerov Praha-Libuš Praha 22 Kolín Frýdek-Místek Chrudim Praha-Vinoř Klatovy Praha-Přední Kopanina Prachatice Ostrava-město Praha-Březiněves Nový Jičín Ústí nad Orlicí Praha 8 Pelhřimov Trutnov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezvěrov

Levná dlažba Bezvěrov

Dlažba Bezvěrov

Zámkové dlažby Bezvěrov

Zámkové betonové dlažby Bezvěrov

Zámková dlažba Bezvěrov

Betonové dlažby Bezvěrov

Betonová dlažba Bezvěrov

Zdící prvky Bezvěrov

Dlažby II jakosti Bezvěrov

Dlažba II jakosti Bezvěrov

Plošné dlažby Bezvěrov