„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezno

Nové produkty Bezno

Dlažby a obrubníky Bezno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezno, Levná dlažba Bezno, Dlažba Bezno, Zámkové dlažby Bezno, Zámkové dlažba Bezno, Betonové dlažby Bezno, Betonová dlažba Bezno, Zdící prvky Bezno, Dlažby II jakosti Bezno, Dlažba II jakosti Bezno, Plošné dlažby Bezno, Plošná dlažba


Další města:

Pardubice Opava Praha 9 Cheb Praha-Přední Kopanina Praha-Troja Praha 13 Plzeň-jih Teplice Praha 22 Žďár nad Sázavou Liberec Praha-východ Vyškov Písek Praha-Královice Děčín Praha-Lipence Frýdek-Místek Louny Praha 1 Praha-Šeberov Praha 5 Kroměříž Praha-Lysolaje Jičín Praha-Slivenec Praha-Dolní Počernice Praha-Nedvězí Praha-Zličín Ústí nad Labem Český Krumlov Břeclav Praha-Dubeč Blansko Praha-Újezd Praha 6 Rakovník Praha-Ďáblice Praha-Štěrboholy Tábor Beroun Hlavní město Praha Praha-Velká Chuchle Mladá Boleslav Rychnov nad Kněžnou Strakonice Karlovy Vary Brno-venkov Praha-Křeslice Bruntál Domažlice Chomutov Praha-Kolovraty Mělník Třebíč Svitavy Praha 16 Sokolov Ústí nad Orlicí Praha-Řeporyje Praha 2 Praha 8 Jindřichův Hradec Praha 15 Znojmo Trutnov Přerov Praha-Lochkov Vsetín Praha-Běchovice Praha-Petrovice Praha-Satalice Prostějov Kolín Brno-město Chrudim Karviná Praha-Suchdol Praha-Kunratice Praha-Nebušice Plzeň-město Praha-Zbraslav Praha 18 Jablonec nad Nisou Praha 4 Zlín Jihlava Olomouc Praha-Čakovice Prachatice Pelhřimov Praha 19 Semily Praha 10 Nový Jičín Náchod Praha 20 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezno

Levná dlažba Bezno

Dlažba Bezno

Zámkové dlažby Bezno

Zámkové betonové dlažby Bezno

Zámková dlažba Bezno

Betonové dlažby Bezno

Betonová dlažba Bezno

Zdící prvky Bezno

Dlažby II jakosti Bezno

Dlažba II jakosti Bezno

Plošné dlažby Bezno