„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezno

Nové produkty Bezno

Dlažby a obrubníky Bezno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezno, Levná dlažba Bezno, Dlažba Bezno, Zámkové dlažby Bezno, Zámkové dlažba Bezno, Betonové dlažby Bezno, Betonová dlažba Bezno, Zdící prvky Bezno, Dlažby II jakosti Bezno, Dlažba II jakosti Bezno, Plošné dlažby Bezno, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Příbram Praha-Koloděje Praha-západ Tachov Hodonín Praha 1 Praha-Březiněves Břeclav Praha-Lochkov Pardubice Prostějov Praha-Čakovice Praha 15 Rakovník Domažlice Praha-Vinoř Rychnov nad Kněžnou Praha-Suchdol Prachatice Třebíč Praha-Satalice Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Praha-Zličín Brno-město Havlíčkův Brod Kutná Hora Jihlava Praha-Ďáblice Praha-Lipence Klatovy Praha 19 Nový Jičín Praha 2 Praha-Dolní Měcholupy Cheb Praha-Troja Praha-Přední Kopanina Hradec Králové Frýdek-Místek Praha 18 Strakonice Praha-Slivenec Brno-venkov Praha-Libuš Rokycany Karlovy Vary Praha 8 Beroun Praha-Kolovraty Děčín Praha-Benice Písek Opava Chrudim Jeseník Praha 22 Praha 11 Most Tábor Kladno Praha-Křeslice Šumperk Praha 20 Mělník Praha 10 Jičín Louny Zlín Praha-Klánovice Chomutov Praha 12 Praha 4 Praha-Lysolaje Plzeň-sever Praha-Šeberov Litoměřice Praha-Dubeč Přerov Vsetín Jablonec nad Nisou Znojmo Plzeň-město Karviná Praha-Královice Praha-Újezd Semily Nymburk Uherské Hradiště Praha 17 Praha 13 Praha 5 Olomouc Mladá Boleslav Svitavy Praha-Dolní Chabry Praha-Řeporyje Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezno

Levná dlažba Bezno

Dlažba Bezno

Zámkové dlažby Bezno

Zámkové betonové dlažby Bezno

Zámková dlažba Bezno

Betonové dlažby Bezno

Betonová dlažba Bezno

Zdící prvky Bezno

Dlažby II jakosti Bezno

Dlažba II jakosti Bezno

Plošné dlažby Bezno