„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezno

Nové produkty Bezno

Dlažby a obrubníky Bezno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezno, Levná dlažba Bezno, Dlažba Bezno, Zámkové dlažby Bezno, Zámkové dlažba Bezno, Betonové dlažby Bezno, Betonová dlažba Bezno, Zdící prvky Bezno, Dlažby II jakosti Bezno, Dlažba II jakosti Bezno, Plošné dlažby Bezno, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Žďár nad Sázavou Jeseník Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Nový Jičín Pardubice Praha-Slivenec Praha-Lipence Praha-Újezd Pelhřimov Bruntál Jablonec nad Nisou Praha 1 Benešov Praha-Královice Praha 2 Břeclav Mělník Vyškov Uherské Hradiště Praha 13 Praha 11 Tábor Praha-Nedvězí Praha 5 Praha 21 Teplice Blansko Hlavní město Praha Přerov Liberec Praha-Klánovice Praha-Benice Jindřichův Hradec Prachatice Praha-Dolní Chabry Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Praha-Dolní Počernice Praha 12 Český Krumlov Praha-Čakovice Praha-západ Praha 15 Jihlava Kolín Jičín Rokycany Praha-Kunratice Praha-Březiněves Kladno Praha-Dubeč Praha-Ďáblice Praha-Libuš Praha 17 Praha-Šeberov Ústí nad Orlicí Praha 10 Nymburk Praha 9 Chomutov Praha 16 Praha-Lysolaje Praha 8 Brno-město Sokolov Ostrava-město Rakovník Praha-Křeslice Karviná Kroměříž Příbram Děčín Opava Plzeň-sever Praha-Troja Praha-Zbraslav Strakonice Třebíč Praha-Štěrboholy Šumperk Semily Praha-Velká Chuchle Litoměřice Náchod Karlovy Vary Ústí nad Labem Frýdek-Místek Praha 6 Vsetín Znojmo Praha 7 Klatovy Praha 20 Domažlice Louny Praha-Petrovice Plzeň-město Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezno

Levná dlažba Bezno

Dlažba Bezno

Zámkové dlažby Bezno

Zámkové betonové dlažby Bezno

Zámková dlažba Bezno

Betonové dlažby Bezno

Betonová dlažba Bezno

Zdící prvky Bezno

Dlažby II jakosti Bezno

Dlažba II jakosti Bezno

Plošné dlažby Bezno