„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezno

Nové produkty Bezno

Dlažby a obrubníky Bezno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezno, Levná dlažba Bezno, Dlažba Bezno, Zámkové dlažby Bezno, Zámkové dlažba Bezno, Betonové dlažby Bezno, Betonová dlažba Bezno, Zdící prvky Bezno, Dlažby II jakosti Bezno, Dlažba II jakosti Bezno, Plošné dlažby Bezno, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Praha-Velká Chuchle Šumperk Praha 11 Praha 6 Přerov Litoměřice Praha-Libuš Kladno Praha-Koloděje Praha-Lipence Brno-město Ostrava-město Česká Lípa Kroměříž Praha-Slivenec Nový Jičín Praha 2 Praha 5 Praha-Šeberov Praha-západ Pelhřimov Ústí nad Labem Praha 18 Jihlava Praha 15 Praha-Nebušice Praha 1 Praha-Řeporyje Praha-Lochkov Tábor Prachatice Praha 12 Kolín Karviná Beroun Praha-Běchovice Chrudim Praha-východ Praha 22 Cheb Rychnov nad Kněžnou Strakonice Praha-Klánovice Jindřichův Hradec Plzeň-sever Praha-Suchdol Praha 10 Plzeň-město Uherské Hradiště Třebíč Děčín Praha-Vinoř Hlavní město Praha Bruntál Jeseník Domažlice Praha-Kunratice Svitavy Praha-Dubeč Praha 9 Semily Hradec Králové Havlíčkův Brod Příbram České Budějovice Praha-Březiněves Benešov Pardubice Vyškov Chomutov Sokolov Praha 21 Praha-Petrovice Vsetín Praha-Královice Praha-Kolovraty Praha-Újezd Kutná Hora Praha-Troja Ústí nad Orlicí Břeclav Praha-Nedvězí Louny Zlín Jablonec nad Nisou Prostějov Olomouc Český Krumlov Liberec Brno-venkov Blansko Praha-Dolní Chabry Tachov Písek Mladá Boleslav Praha 3 Praha-Satalice Rakovník Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezno

Levná dlažba Bezno

Dlažba Bezno

Zámkové dlažby Bezno

Zámkové betonové dlažby Bezno

Zámková dlažba Bezno

Betonové dlažby Bezno

Betonová dlažba Bezno

Zdící prvky Bezno

Dlažby II jakosti Bezno

Dlažba II jakosti Bezno

Plošné dlažby Bezno