„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezno

Nové produkty Bezno

Dlažby a obrubníky Bezno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezno, Levná dlažba Bezno, Dlažba Bezno, Zámkové dlažby Bezno, Zámkové dlažba Bezno, Betonové dlažby Bezno, Betonová dlažba Bezno, Zdící prvky Bezno, Dlažby II jakosti Bezno, Dlažba II jakosti Bezno, Plošné dlažby Bezno, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Praha-Kunratice Kutná Hora Příbram Opava Kroměříž Praha-Křeslice Praha 1 Praha 7 Praha 11 Louny Praha 2 Bruntál Brno-venkov Rychnov nad Kněžnou Děčín Praha 8 Praha-Satalice Jihlava Šumperk Praha-Dubeč Pelhřimov Praha 21 Praha 17 Praha-Lochkov Plzeň-sever Praha 15 Blansko Cheb Náchod Nový Jičín Ústí nad Labem Praha 5 Praha-Suchdol Praha-Kolovraty Břeclav Trutnov Praha-Klánovice České Budějovice Chomutov Třebíč Hlavní město Praha Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Vsetín Pardubice Prostějov Praha 9 Praha 3 Praha-Řeporyje Kladno Ostrava-město Beroun Liberec Uherské Hradiště Domažlice Svitavy Litoměřice Praha 14 Praha-Běchovice Most Praha-Lysolaje Český Krumlov Praha 12 Semily Písek Praha 4 Ústí nad Orlicí Sokolov Praha-Nedvězí Jeseník Mělník Brno-město Praha-Slivenec Chrudim Jičín Frýdek-Místek Praha-Nebušice Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Zlín Praha 19 Praha-Šeberov Strakonice Praha-Čakovice Praha 18 Praha 10 Hradec Králové Prachatice Praha-Troja Praha 20 Praha-Velká Chuchle Karviná Praha-Březiněves Znojmo Havlíčkův Brod Praha-západ Česká Lípa ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezno

Levná dlažba Bezno

Dlažba Bezno

Zámkové dlažby Bezno

Zámkové betonové dlažby Bezno

Zámková dlažba Bezno

Betonové dlažby Bezno

Betonová dlažba Bezno

Zdící prvky Bezno

Dlažby II jakosti Bezno

Dlažba II jakosti Bezno

Plošné dlažby Bezno