„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezno

Nové produkty Bezno

Dlažby a obrubníky Bezno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezno, Levná dlažba Bezno, Dlažba Bezno, Zámkové dlažby Bezno, Zámkové dlažba Bezno, Betonové dlažby Bezno, Betonová dlažba Bezno, Zdící prvky Bezno, Dlažby II jakosti Bezno, Dlažba II jakosti Bezno, Plošné dlažby Bezno, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Brno-venkov Praha 13 Česká Lípa Nový Jičín Praha 4 Blansko Praha-Kunratice Chrudim Tábor Opava Příbram Praha-Újezd Praha 2 Písek Rokycany Kutná Hora Praha 6 Most Praha 12 Plzeň-město Prostějov Praha-Dolní Počernice Kroměříž Přerov Náchod Praha-Benice Praha 3 Praha-západ Ústí nad Labem Praha-Satalice Praha-Nedvězí Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Litoměřice Třebíč Praha 10 Olomouc Praha 1 Brno-město Znojmo Praha-Zbraslav Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Plzeň-sever Praha-Královice Praha 7 Praha 9 Jeseník Cheb Praha 17 Praha 18 Praha-Křeslice Hlavní město Praha Praha 5 Chomutov Český Krumlov Mělník Praha-Kolovraty Strakonice Semily Praha-Běchovice Praha 8 Žďár nad Sázavou Zlín Benešov Praha 14 Domažlice Nymburk Uherské Hradiště Klatovy Pelhřimov Trutnov Břeclav Plzeň-jih Praha 11 Praha-Lysolaje Teplice Praha-Klánovice Beroun Praha-východ Hradec Králové Bruntál Frýdek-Místek Jablonec nad Nisou Vsetín Praha-Koloděje České Budějovice Jihlava Děčín Pardubice Jičín Praha-Velká Chuchle Praha 15 Svitavy Praha-Dolní Měcholupy Kolín Kladno Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezno

Levná dlažba Bezno

Dlažba Bezno

Zámkové dlažby Bezno

Zámkové betonové dlažby Bezno

Zámková dlažba Bezno

Betonové dlažby Bezno

Betonová dlažba Bezno

Zdící prvky Bezno

Dlažby II jakosti Bezno

Dlažba II jakosti Bezno

Plošné dlažby Bezno