„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezno

Nové produkty Bezno

Dlažby a obrubníky Bezno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezno, Levná dlažba Bezno, Dlažba Bezno, Zámkové dlažby Bezno, Zámkové dlažba Bezno, Betonové dlažby Bezno, Betonová dlažba Bezno, Zdící prvky Bezno, Dlažby II jakosti Bezno, Dlažba II jakosti Bezno, Plošné dlažby Bezno, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Praha-Satalice Hradec Králové Praha-Troja Jeseník Praha 21 Praha 1 Svitavy Uherské Hradiště Mladá Boleslav Prachatice Praha-Benice Jihlava Praha 17 Ostrava-město Praha-Řeporyje Hodonín Pardubice Praha 15 Prostějov Tábor Praha-Zličín Praha 8 Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Vsetín Praha-Petrovice Kutná Hora Třebíč Blansko Bruntál Žďár nad Sázavou Písek Praha 13 Praha 12 Praha-Koloděje Plzeň-jih Olomouc Hlavní město Praha Praha-Vinoř Sokolov Praha-Klánovice Plzeň-město Rakovník Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Šumperk Liberec Děčín Praha 11 Praha-Libuš Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Benešov Strakonice Kladno Praha-Čakovice Nymburk Praha-Dolní Chabry Praha-Lochkov Karlovy Vary Praha-Běchovice Litoměřice Příbram Praha-východ Zlín Trutnov Praha 20 Praha-Přední Kopanina Kolín Praha-Kolovraty České Budějovice Praha-Ďáblice Chomutov Praha 14 Praha 22 Brno-město Jablonec nad Nisou Opava Kroměříž Mělník Rychnov nad Kněžnou Louny Náchod Cheb Praha 19 Břeclav Chrudim Brno-venkov Praha-Slivenec Praha 4 Praha-Lysolaje Pelhřimov Znojmo Teplice Havlíčkův Brod Přerov Praha-Velká Chuchle Praha 7 Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezno

Levná dlažba Bezno

Dlažba Bezno

Zámkové dlažby Bezno

Zámkové betonové dlažby Bezno

Zámková dlažba Bezno

Betonové dlažby Bezno

Betonová dlažba Bezno

Zdící prvky Bezno

Dlažby II jakosti Bezno

Dlažba II jakosti Bezno

Plošné dlažby Bezno