„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezno

Nové produkty Bezno

Dlažby a obrubníky Bezno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezno, Levná dlažba Bezno, Dlažba Bezno, Zámkové dlažby Bezno, Zámkové dlažba Bezno, Betonové dlažby Bezno, Betonová dlažba Bezno, Zdící prvky Bezno, Dlažby II jakosti Bezno, Dlažba II jakosti Bezno, Plošné dlažby Bezno, Plošná dlažba


Další města:

Beroun Praha-Lipence Praha 19 Znojmo Praha-Dubeč Vyškov Praha-Troja Havlíčkův Brod Cheb Brno-město Hlavní město Praha Praha 6 Praha 22 Jihlava Praha-Nedvězí Přerov Praha 14 Ostrava-město Rychnov nad Kněžnou Praha-Čakovice Praha-západ Praha 7 Blansko Praha 3 Chomutov Plzeň-sever Plzeň-město Praha-Ďáblice Liberec Praha 1 Jičín Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Tábor Pardubice Rokycany Nymburk Pelhřimov Praha 9 Praha-Klánovice Třebíč Praha 17 Praha-Dolní Počernice Chrudim Praha 8 Praha-Satalice Praha-Kolovraty Karlovy Vary Semily Praha-Běchovice Praha 2 Praha-Šeberov Tachov Praha 4 Prachatice Praha-Dolní Chabry Zlín Ústí nad Labem Jindřichův Hradec Jeseník Praha 5 Praha 21 Praha 12 Praha 10 Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Sokolov Praha-Lochkov Praha-Řeporyje Karviná Litoměřice Šumperk Kolín Hradec Králové Praha 18 Praha-východ Frýdek-Místek Kutná Hora Brno-venkov Rakovník Praha-Újezd Mladá Boleslav Plzeň-jih Břeclav Náchod Trutnov Děčín Svitavy Uherské Hradiště Praha-Lysolaje Praha 20 Praha-Vinoř Strakonice Praha-Kunratice Hodonín Vsetín Teplice Bruntál Praha 11 Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezno

Levná dlažba Bezno

Dlažba Bezno

Zámkové dlažby Bezno

Zámkové betonové dlažby Bezno

Zámková dlažba Bezno

Betonové dlažby Bezno

Betonová dlažba Bezno

Zdící prvky Bezno

Dlažby II jakosti Bezno

Dlažba II jakosti Bezno

Plošné dlažby Bezno