„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezno

Nové produkty Bezno

Dlažby a obrubníky Bezno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezno, Levná dlažba Bezno, Dlažba Bezno, Zámkové dlažby Bezno, Zámkové dlažba Bezno, Betonové dlažby Bezno, Betonová dlažba Bezno, Zdící prvky Bezno, Dlažby II jakosti Bezno, Dlažba II jakosti Bezno, Plošné dlažby Bezno, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Praha-Řeporyje Praha 14 Praha-Dubeč České Budějovice Hradec Králové Praha 16 Břeclav Praha-Kolovraty Praha 17 Znojmo Praha 20 Jindřichův Hradec Vyškov Uherské Hradiště Praha 8 Příbram Brno-město Plzeň-sever Zlín Praha-Slivenec Praha 18 Opava Praha-Kunratice Praha-Klánovice Praha-Nebušice Hlavní město Praha Praha-Štěrboholy Nový Jičín Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Plzeň-město Jeseník Praha 4 Kroměříž Praha-Libuš Náchod Pardubice Přerov Praha 5 Plzeň-jih Kladno Praha-Zbraslav Praha 21 Praha 22 Domažlice Ústí nad Labem Český Krumlov Praha 2 Louny Prostějov Praha-Suchdol Tachov Žďár nad Sázavou Česká Lípa Svitavy Teplice Praha 10 Praha 15 Praha-Březiněves Praha-Satalice Cheb Liberec Sokolov Mladá Boleslav Blansko Praha-Šeberov Trutnov Mělník Vsetín Karviná Praha-Běchovice Tábor Benešov Praha 13 Rakovník Most Praha-Újezd Praha-Lochkov Praha 9 Praha-Královice Praha 19 Praha-Vinoř Praha 12 Praha-Křeslice Klatovy Chomutov Praha-Troja Praha 3 Praha 7 Semily Praha-západ Praha-Lipence Prachatice Beroun Praha-Nedvězí Jičín Ostrava-město Praha 6 Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezno

Levná dlažba Bezno

Dlažba Bezno

Zámkové dlažby Bezno

Zámkové betonové dlažby Bezno

Zámková dlažba Bezno

Betonové dlažby Bezno

Betonová dlažba Bezno

Zdící prvky Bezno

Dlažby II jakosti Bezno

Dlažba II jakosti Bezno

Plošné dlažby Bezno