„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezno

Nové produkty Bezno

Dlažby a obrubníky Bezno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezno, Levná dlažba Bezno, Dlažba Bezno, Zámkové dlažby Bezno, Zámkové dlažba Bezno, Betonové dlažby Bezno, Betonová dlažba Bezno, Zdící prvky Bezno, Dlažby II jakosti Bezno, Dlažba II jakosti Bezno, Plošné dlažby Bezno, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Praha 13 Brno-venkov Česká Lípa Louny Kroměříž Plzeň-sever Praha-Dolní Měcholupy Chomutov Olomouc Praha 3 Náchod Praha-Šeberov Sokolov Uherské Hradiště Rokycany Frýdek-Místek Bruntál Blansko Praha-Satalice Ústí nad Orlicí Praha-Čakovice Litoměřice Hradec Králové Český Krumlov Tábor Praha-Libuš Svitavy Praha-Ďáblice Plzeň-město Beroun Praha-Nedvězí Praha-Kunratice Žďár nad Sázavou Semily Praha-Nebušice Praha-Lipence Praha-Zbraslav Liberec Praha 9 Cheb Pardubice Praha 8 Karlovy Vary Praha-Petrovice Břeclav Rychnov nad Kněžnou Zlín Praha-Dubeč Vsetín Praha 17 Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Karviná Praha-Troja Praha 18 Benešov Praha 7 Hodonín Praha 12 Příbram Praha-Suchdol Praha 20 Praha 1 Praha 4 Tachov Nový Jičín Prostějov Kutná Hora Praha-Kolovraty Praha-Běchovice Praha 15 Písek Most Třebíč Prachatice České Budějovice Praha-Klánovice Praha-Dolní Chabry Nymburk Praha 6 Přerov Jičín Znojmo Praha-Řeporyje Klatovy Jablonec nad Nisou Jeseník Praha-Velká Chuchle Praha-Koloděje Praha-Křeslice Děčín Praha-Královice Kladno Praha-Lysolaje Praha-Benice Praha-Lochkov Rakovník Praha 22 Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezno

Levná dlažba Bezno

Dlažba Bezno

Zámkové dlažby Bezno

Zámkové betonové dlažby Bezno

Zámková dlažba Bezno

Betonové dlažby Bezno

Betonová dlažba Bezno

Zdící prvky Bezno

Dlažby II jakosti Bezno

Dlažba II jakosti Bezno

Plošné dlažby Bezno