„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílichov

Nové produkty Bílichov

Dlažby a obrubníky Bílichov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílichov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílichov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílichov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílichov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílichov, Levná dlažba Bílichov, Dlažba Bílichov, Zámkové dlažby Bílichov, Zámkové dlažba Bílichov, Betonové dlažby Bílichov, Betonová dlažba Bílichov, Zdící prvky Bílichov, Dlažby II jakosti Bílichov, Dlažba II jakosti Bílichov, Plošné dlažby Bílichov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Praha-Suchdol Praha-Petrovice Praha-Dubeč Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Tábor Praha 16 Kroměříž Kladno Písek Svitavy Sokolov Praha-Zbraslav Bruntál Praha 21 Praha-Dolní Chabry Praha 19 Praha 18 Vsetín Blansko Ústí nad Labem Praha-Vinoř Praha 1 Praha-Koloděje Praha 9 Louny Praha-Ďáblice Benešov Praha-Šeberov Plzeň-jih Praha 8 Praha 10 Praha 2 Praha-Troja Teplice Praha-Libuš Praha 12 Jihlava Praha 3 Praha-Újezd Praha-Běchovice Semily Ostrava-město Praha-Královice Jindřichův Hradec Olomouc Rakovník Pardubice Prostějov Plzeň-sever Opava Most Praha 4 Praha 22 Nymburk Šumperk Rychnov nad Kněžnou Český Krumlov Praha-Lochkov Česká Lípa Cheb Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí České Budějovice Hlavní město Praha Beroun Prachatice Chomutov Praha-západ Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Znojmo Praha 13 Přerov Mladá Boleslav Havlíčkův Brod Praha-Kunratice Karviná Plzeň-město Uherské Hradiště Jeseník Břeclav Náchod Praha 11 Praha-Velká Chuchle Hodonín Brno-venkov Klatovy Praha-Satalice Kutná Hora Zlín Praha-Lipence Příbram Praha-Čakovice Praha-Nebušice Praha 7 Praha 14 Praha-Klánovice Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílichov

Levná dlažba Bílichov

Dlažba Bílichov

Zámkové dlažby Bílichov

Zámkové betonové dlažby Bílichov

Zámková dlažba Bílichov

Betonové dlažby Bílichov

Betonová dlažba Bílichov

Zdící prvky Bílichov

Dlažby II jakosti Bílichov

Dlažba II jakosti Bílichov

Plošné dlažby Bílichov