„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílichov

Nové produkty Bílichov

Dlažby a obrubníky Bílichov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílichov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílichov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílichov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílichov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílichov, Levná dlažba Bílichov, Dlažba Bílichov, Zámkové dlažby Bílichov, Zámkové dlažba Bílichov, Betonové dlažby Bílichov, Betonová dlažba Bílichov, Zdící prvky Bílichov, Dlažby II jakosti Bílichov, Dlažba II jakosti Bílichov, Plošné dlažby Bílichov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Břeclav Praha 21 Brno-město Praha-Lysolaje Praha-Dolní Chabry Beroun Příbram Jihlava Praha-Libuš Praha 15 Praha-Lochkov Praha 20 Přerov Praha-východ Praha-Řeporyje Praha-Dolní Měcholupy Praha 10 Klatovy Praha-Královice Písek Nový Jičín Ostrava-město Šumperk Jindřichův Hradec Vyškov Semily Praha 6 Blansko Praha 18 Praha-Újezd Praha 13 Louny Praha-Zličín Karlovy Vary Pardubice Svitavy Praha-Březiněves České Budějovice Praha-Křeslice Praha-Benice Náchod Pelhřimov Liberec Praha-západ Praha-Suchdol Žďár nad Sázavou Plzeň-sever Praha-Šeberov Prachatice Český Krumlov Třebíč Kutná Hora Kroměříž Hradec Králové Mělník Praha-Velká Chuchle Děčín Praha 19 Praha-Vinoř Plzeň-město Praha-Slivenec Praha 8 Frýdek-Místek Praha-Lipence Karviná Bruntál Praha 2 Rokycany Praha-Čakovice Praha 3 Benešov Praha-Klánovice Praha 16 Olomouc Zlín Praha 17 Brno-venkov Rakovník Jeseník Praha-Dolní Počernice Most Sokolov Strakonice Tábor Prostějov Praha-Dubeč Mladá Boleslav Opava Jičín Praha-Koloděje Tachov Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Praha-Ďáblice Kolín Havlíčkův Brod Plzeň-jih Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílichov

Levná dlažba Bílichov

Dlažba Bílichov

Zámkové dlažby Bílichov

Zámkové betonové dlažby Bílichov

Zámková dlažba Bílichov

Betonové dlažby Bílichov

Betonová dlažba Bílichov

Zdící prvky Bílichov

Dlažby II jakosti Bílichov

Dlažba II jakosti Bílichov

Plošné dlažby Bílichov