„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílichov

Nové produkty Bílichov

Dlažby a obrubníky Bílichov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílichov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílichov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílichov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílichov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílichov, Levná dlažba Bílichov, Dlažba Bílichov, Zámkové dlažby Bílichov, Zámkové dlažba Bílichov, Betonové dlažby Bílichov, Betonová dlažba Bílichov, Zdící prvky Bílichov, Dlažby II jakosti Bílichov, Dlažba II jakosti Bílichov, Plošné dlažby Bílichov, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-jih Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Most Písek Praha-Dolní Chabry Praha 17 Praha-Lochkov Praha 5 Praha 16 Příbram Ústí nad Labem Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Praha 12 Liberec Přerov Praha-Dolní Počernice Šumperk Praha 13 Žďár nad Sázavou Ostrava-město Praha 4 Praha-Ďáblice Praha-Benice Pelhřimov Pardubice Benešov Kroměříž Jeseník Chomutov Praha 22 Praha-Petrovice Hradec Králové Praha 10 Praha-Zbraslav Břeclav Vyškov Praha-Zličín Litoměřice Klatovy Praha-Kunratice Praha 14 Praha-Nedvězí Chrudim Teplice Praha-Křeslice Praha-Satalice Praha-západ Praha 15 Český Krumlov Svitavy Mělník Praha 20 Uherské Hradiště Brno-venkov Vsetín Frýdek-Místek Praha-východ Praha 21 Beroun Praha-Libuš Olomouc Havlíčkův Brod Praha 3 Kutná Hora Jablonec nad Nisou Jindřichův Hradec Brno-město Praha-Čakovice Praha-Dubeč Ústí nad Orlicí Praha-Březiněves Praha-Dolní Měcholupy Trutnov Strakonice Jičín Třebíč Prachatice Plzeň-město Rokycany Hodonín Kladno Děčín České Budějovice Praha-Vinoř Česká Lípa Sokolov Zlín Praha-Řeporyje Karviná Praha-Lipence Karlovy Vary Praha-Běchovice Praha 19 Blansko Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílichov

Levná dlažba Bílichov

Dlažba Bílichov

Zámkové dlažby Bílichov

Zámkové betonové dlažby Bílichov

Zámková dlažba Bílichov

Betonové dlažby Bílichov

Betonová dlažba Bílichov

Zdící prvky Bílichov

Dlažby II jakosti Bílichov

Dlažba II jakosti Bílichov

Plošné dlažby Bílichov