„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílichov

Nové produkty Bílichov

Dlažby a obrubníky Bílichov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílichov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílichov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílichov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílichov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílichov, Levná dlažba Bílichov, Dlažba Bílichov, Zámkové dlažby Bílichov, Zámkové dlažba Bílichov, Betonové dlažby Bílichov, Betonová dlažba Bílichov, Zdící prvky Bílichov, Dlažby II jakosti Bílichov, Dlažba II jakosti Bílichov, Plošné dlažby Bílichov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Praha-Štěrboholy Praha-Nedvězí Rychnov nad Kněžnou Uherské Hradiště Třebíč Ostrava-město Chrudim Praha-Křeslice Brno-venkov Semily Most Praha-Suchdol Šumperk Praha 2 Děčín Praha-východ Praha 19 Prachatice Praha-Nebušice Havlíčkův Brod Praha 11 Praha 6 Praha-Královice Praha-západ Praha-Dolní Měcholupy Praha 18 Praha 15 Karlovy Vary Teplice Praha 20 Kolín Trutnov Praha 16 Praha-Slivenec Ústí nad Labem Praha-Klánovice Olomouc Praha 10 Praha 4 Praha 9 Domažlice Pardubice Strakonice Jindřichův Hradec Tachov Chomutov Žďár nad Sázavou Praha 1 Ústí nad Orlicí Jihlava Přerov Nymburk Praha 8 Praha-Újezd Frýdek-Místek Praha 22 České Budějovice Klatovy Cheb Praha 13 Praha-Lochkov Prostějov Praha-Troja Vsetín Kroměříž Český Krumlov Opava Praha-Lysolaje Praha 14 Praha 3 Praha-Kolovraty Brno-město Praha 17 Tábor Příbram Praha 5 Zlín Beroun Kutná Hora Praha 21 Blansko Jablonec nad Nisou Louny Praha-Dolní Chabry Náchod Praha-Velká Chuchle Kladno Mladá Boleslav Plzeň-jih Břeclav Jičín Hlavní město Praha Hodonín Znojmo Praha-Zbraslav Praha-Benice Hradec Králové Bruntál ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílichov

Levná dlažba Bílichov

Dlažba Bílichov

Zámkové dlažby Bílichov

Zámkové betonové dlažby Bílichov

Zámková dlažba Bílichov

Betonové dlažby Bílichov

Betonová dlažba Bílichov

Zdící prvky Bílichov

Dlažby II jakosti Bílichov

Dlažba II jakosti Bílichov

Plošné dlažby Bílichov