„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílichov

Nové produkty Bílichov

Dlažby a obrubníky Bílichov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílichov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílichov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílichov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílichov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílichov, Levná dlažba Bílichov, Dlažba Bílichov, Zámkové dlažby Bílichov, Zámkové dlažba Bílichov, Betonové dlažby Bílichov, Betonová dlažba Bílichov, Zdící prvky Bílichov, Dlažby II jakosti Bílichov, Dlažba II jakosti Bílichov, Plošné dlažby Bílichov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Plzeň-sever Praha-Čakovice Česká Lípa Jablonec nad Nisou Praha-Běchovice Praha 11 Plzeň-město Hradec Králové Praha-Vinoř Chrudim Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Frýdek-Místek Praha 8 Svitavy Rakovník České Budějovice Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Přerov Praha-Šeberov Jindřichův Hradec Praha-Březiněves Kladno Rokycany Znojmo Praha-Nebušice Ústí nad Orlicí Olomouc Ústí nad Labem Praha-Zličín Praha-Nedvězí Břeclav Praha-Křeslice Praha 18 Praha 20 Tachov Praha 13 Hlavní město Praha Bruntál Cheb Praha 19 Prachatice Praha-Suchdol Mladá Boleslav Beroun Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Nový Jičín Karviná Plzeň-jih Praha-Královice Děčín Teplice Praha-západ Louny Jeseník Vyškov Benešov Praha 10 Pelhřimov Nymburk Praha 9 Praha-Slivenec Praha 16 Náchod Praha 4 Ostrava-město Praha 15 Praha 22 Domažlice Vsetín Praha-Petrovice Trutnov Jihlava Strakonice Praha-Dubeč Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou Praha 3 Klatovy Pardubice Prostějov Písek Praha-východ Brno-venkov Praha-Dolní Chabry Praha-Štěrboholy Mělník Praha 21 Praha 5 Praha 7 Praha 14 Praha-Dolní Počernice Český Krumlov Zlín Litoměřice Třebíč Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílichov

Levná dlažba Bílichov

Dlažba Bílichov

Zámkové dlažby Bílichov

Zámkové betonové dlažby Bílichov

Zámková dlažba Bílichov

Betonové dlažby Bílichov

Betonová dlažba Bílichov

Zdící prvky Bílichov

Dlažby II jakosti Bílichov

Dlažba II jakosti Bílichov

Plošné dlažby Bílichov