„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílichov

Nové produkty Bílichov

Dlažby a obrubníky Bílichov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílichov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílichov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílichov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílichov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílichov, Levná dlažba Bílichov, Dlažba Bílichov, Zámkové dlažby Bílichov, Zámkové dlažba Bílichov, Betonové dlažby Bílichov, Betonová dlažba Bílichov, Zdící prvky Bílichov, Dlažby II jakosti Bílichov, Dlažba II jakosti Bílichov, Plošné dlažby Bílichov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Šumperk Praha 7 Praha 18 Praha-Zbraslav Most Praha 22 Vsetín Chomutov Žďár nad Sázavou Náchod Znojmo Písek Praha 19 Pelhřimov Praha-východ Plzeň-sever Praha-Satalice Praha-Slivenec Plzeň-jih Česká Lípa Děčín Praha 20 Rakovník České Budějovice Kroměříž Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary Frýdek-Místek Praha-Zličín Cheb Nymburk Ostrava-město Karviná Praha-Velká Chuchle Liberec Mladá Boleslav Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Praha-Troja Praha-Ďáblice Praha 6 Domažlice Praha 3 Svitavy Praha-Štěrboholy Praha 16 Zlín Rokycany Kutná Hora Jindřichův Hradec Jeseník Benešov Rychnov nad Kněžnou Praha-Suchdol Olomouc Jablonec nad Nisou Praha-Kunratice Český Krumlov Praha 13 Praha 9 Praha-Přední Kopanina Praha 12 Praha-Šeberov Tachov Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Beroun Tábor Prostějov Trutnov Praha-Dubeč Chrudim Praha-Lipence Bruntál Klatovy Praha-Vinoř Brno-venkov Praha-Nebušice Praha 17 Hradec Králové Praha-Běchovice Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Přerov Praha-Újezd Praha 11 Kolín Semily Mělník Litoměřice Louny Praha-západ Praha 2 Ústí nad Orlicí Praha 1 Praha-Křeslice Sokolov Ústí nad Labem Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílichov

Levná dlažba Bílichov

Dlažba Bílichov

Zámkové dlažby Bílichov

Zámkové betonové dlažby Bílichov

Zámková dlažba Bílichov

Betonové dlažby Bílichov

Betonová dlažba Bílichov

Zdící prvky Bílichov

Dlažby II jakosti Bílichov

Dlažba II jakosti Bílichov

Plošné dlažby Bílichov