„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílá Voda

Nové produkty Bílá Voda

Dlažby a obrubníky Bílá Voda

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílá Voda

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílá Voda

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílá Voda

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílá Voda

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílá Voda, Levná dlažba Bílá Voda, Dlažba Bílá Voda, Zámkové dlažby Bílá Voda, Zámkové dlažba Bílá Voda, Betonové dlažby Bílá Voda, Betonová dlažba Bílá Voda, Zdící prvky Bílá Voda, Dlažby II jakosti Bílá Voda, Dlažba II jakosti Bílá Voda, Plošné dlažby Bílá Voda, Plošná dlažba


Další města:

Praha 10 Praha-Suchdol Praha-Královice Domažlice Praha-Zličín Praha 8 Strakonice Praha-Slivenec Nový Jičín Cheb Ostrava-město Praha 11 Vyškov Žďár nad Sázavou Praha-Satalice Opava Praha-Březiněves Jihlava Zlín Praha-Benice Praha 9 Praha-Kunratice Praha 22 Praha-Řeporyje Bruntál Praha-Čakovice Praha 6 Praha-Zbraslav Praha-Lochkov Mělník Hradec Králové Klatovy Praha-Lysolaje Jičín Znojmo Benešov Karviná Šumperk Teplice Praha-Lipence Frýdek-Místek Praha 15 Praha 14 Praha-Vinoř Plzeň-sever Praha 19 Uherské Hradiště Český Krumlov Prachatice Písek Rakovník Praha-Libuš Praha 1 Mladá Boleslav Praha-východ Praha 5 Vsetín Beroun Třebíč Tábor Brno-venkov Praha 12 Semily Praha-Troja Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Náchod Praha-Nebušice Litoměřice Praha-Křeslice Praha-Ďáblice Karlovy Vary Sokolov Praha 16 Tachov Ústí nad Orlicí Rokycany Praha-Běchovice Praha-Dubeč Břeclav Liberec Praha 4 Hodonín Praha-Kolovraty Praha-západ Hlavní město Praha Rychnov nad Kněžnou Trutnov Praha-Koloděje Praha-Nedvězí Nymburk Praha 21 Jeseník Příbram Pardubice Svitavy Praha-Dolní Měcholupy Praha 17 Praha 20 Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílá Voda

Levná dlažba Bílá Voda

Dlažba Bílá Voda

Zámkové dlažby Bílá Voda

Zámkové betonové dlažby Bílá Voda

Zámková dlažba Bílá Voda

Betonové dlažby Bílá Voda

Betonová dlažba Bílá Voda

Zdící prvky Bílá Voda

Dlažby II jakosti Bílá Voda

Dlažba II jakosti Bílá Voda

Plošné dlažby Bílá Voda