„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezuchov

Nové produkty Bezuchov

Dlažby a obrubníky Bezuchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezuchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezuchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezuchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezuchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezuchov, Levná dlažba Bezuchov, Dlažba Bezuchov, Zámkové dlažby Bezuchov, Zámkové dlažba Bezuchov, Betonové dlažby Bezuchov, Betonová dlažba Bezuchov, Zdící prvky Bezuchov, Dlažby II jakosti Bezuchov, Dlažba II jakosti Bezuchov, Plošné dlažby Bezuchov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zličín Nový Jičín Cheb Chomutov Praha-Kolovraty Břeclav Praha-Dolní Měcholupy Jihlava Plzeň-město Praha-Újezd Bruntál Praha 11 Tachov Praha 22 Kroměříž Praha 3 Jindřichův Hradec Zlín Praha 21 Prostějov Žďár nad Sázavou České Budějovice Domažlice Přerov Sokolov Praha 10 Jeseník Most Hodonín Praha-Kunratice Rokycany Praha 4 Praha-Velká Chuchle Děčín Praha 6 Karviná Praha 14 Praha-Ďáblice Praha 1 Tábor Náchod Praha-Koloděje Louny Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Praha 15 Pelhřimov Praha-Slivenec Plzeň-sever Praha-Dolní Počernice Ústí nad Labem Chrudim Praha-Troja Trutnov Prachatice Teplice Nymburk Praha-Šeberov Česká Lípa Liberec Praha 8 Mladá Boleslav Brno-venkov Praha-Křeslice Praha 17 Praha-Nebušice Vyškov Praha 19 Hlavní město Praha Semily Znojmo Mělník Jičín Příbram Litoměřice Praha-Lochkov Pardubice Praha-Řeporyje Frýdek-Místek Praha 18 Praha-Dubeč Brno-město Benešov Praha 9 Rakovník Ústí nad Orlicí Praha 2 Český Krumlov Kladno Praha-Petrovice Praha-Suchdol Hradec Králové Šumperk Beroun Praha-Libuš Praha-Běchovice Praha-Čakovice Karlovy Vary Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezuchov

Levná dlažba Bezuchov

Dlažba Bezuchov

Zámkové dlažby Bezuchov

Zámkové betonové dlažby Bezuchov

Zámková dlažba Bezuchov

Betonové dlažby Bezuchov

Betonová dlažba Bezuchov

Zdící prvky Bezuchov

Dlažby II jakosti Bezuchov

Dlažba II jakosti Bezuchov

Plošné dlažby Bezuchov