„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezuchov

Nové produkty Bezuchov

Dlažby a obrubníky Bezuchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezuchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezuchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezuchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezuchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezuchov, Levná dlažba Bezuchov, Dlažba Bezuchov, Zámkové dlažby Bezuchov, Zámkové dlažba Bezuchov, Betonové dlažby Bezuchov, Betonová dlažba Bezuchov, Zdící prvky Bezuchov, Dlažby II jakosti Bezuchov, Dlažba II jakosti Bezuchov, Plošné dlažby Bezuchov, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Rokycany Vsetín Praha-Lochkov Žďár nad Sázavou Praha 18 Brno-venkov Praha 8 Teplice Praha-východ Praha-Čakovice Kutná Hora Plzeň-sever Rychnov nad Kněžnou Třebíč Plzeň-město Praha 2 Praha-Suchdol Louny Praha-Újezd Praha-Křeslice Praha-Ďáblice Praha 11 Chrudim Praha-Velká Chuchle Praha-Lysolaje Plzeň-jih Benešov Praha 15 Ostrava-město Praha-Petrovice Nový Jičín Praha-Dubeč Praha 17 Hradec Králové Praha-Satalice Praha-Benice Ústí nad Labem Praha-Zbraslav Liberec Semily Jeseník Mělník Praha 16 Prostějov Ústí nad Orlicí Praha 12 Praha 1 Praha-Dolní Počernice Praha 6 Havlíčkův Brod Kolín Příbram Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Domažlice Praha-Libuš Brno-město Praha 10 Praha 3 Zlín Praha-Kolovraty Kladno Praha-Troja Tachov Mladá Boleslav Hlavní město Praha Blansko Most Bruntál Šumperk Trutnov Přerov Praha-Řeporyje Znojmo Český Krumlov Praha 13 Praha-Slivenec Praha-Vinoř Praha 14 Písek Prachatice Praha-Kunratice Beroun Jablonec nad Nisou Cheb Praha-Koloděje Břeclav Praha-Dolní Chabry Karviná Praha 19 Praha-Dolní Měcholupy Praha 20 Olomouc Praha-Lipence Litoměřice Praha-Zličín Praha-Královice Praha 9 Pardubice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezuchov

Levná dlažba Bezuchov

Dlažba Bezuchov

Zámkové dlažby Bezuchov

Zámkové betonové dlažby Bezuchov

Zámková dlažba Bezuchov

Betonové dlažby Bezuchov

Betonová dlažba Bezuchov

Zdící prvky Bezuchov

Dlažby II jakosti Bezuchov

Dlažba II jakosti Bezuchov

Plošné dlažby Bezuchov