„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezuchov

Nové produkty Bezuchov

Dlažby a obrubníky Bezuchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezuchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezuchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezuchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezuchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezuchov, Levná dlažba Bezuchov, Dlažba Bezuchov, Zámkové dlažby Bezuchov, Zámkové dlažba Bezuchov, Betonové dlažby Bezuchov, Betonová dlažba Bezuchov, Zdící prvky Bezuchov, Dlažby II jakosti Bezuchov, Dlažba II jakosti Bezuchov, Plošné dlažby Bezuchov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry Praha-Slivenec Písek Karviná Praha 21 Teplice České Budějovice Příbram Brno-venkov Praha-Benice Praha 5 Vyškov Praha-Běchovice Třebíč Praha-Březiněves Nový Jičín Kolín Praha 3 Praha 9 Praha-Šeberov Louny Praha-Štěrboholy Ústí nad Orlicí Praha-Újezd Praha-Zbraslav Praha 20 Ostrava-město Jičín Rokycany Jablonec nad Nisou Strakonice Praha-Lochkov Litoměřice Prachatice Klatovy Praha 17 Praha-Klánovice Mělník Ústí nad Labem Znojmo Praha-Troja Praha 6 Praha-západ Praha-Kunratice Jihlava Praha-Petrovice Opava Brno-město Praha-Čakovice Tachov Plzeň-sever Praha 7 Praha 18 Praha 16 Děčín Hlavní město Praha Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Domažlice Praha-Lysolaje Frýdek-Místek Český Krumlov Přerov Kutná Hora Uherské Hradiště Rakovník Plzeň-město Břeclav Hodonín Praha 10 Praha-Koloděje Jeseník Praha-Zličín Praha-Křeslice Praha-Přední Kopanina Praha 2 Liberec Praha-Lipence Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Vsetín Praha 22 Zlín Sokolov Praha 11 Praha 1 Benešov Hradec Králové Praha 4 Praha-Nedvězí Praha-východ Tábor Praha 12 Most Praha-Vinoř Praha-Satalice Havlíčkův Brod Karlovy Vary Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezuchov

Levná dlažba Bezuchov

Dlažba Bezuchov

Zámkové dlažby Bezuchov

Zámkové betonové dlažby Bezuchov

Zámková dlažba Bezuchov

Betonové dlažby Bezuchov

Betonová dlažba Bezuchov

Zdící prvky Bezuchov

Dlažby II jakosti Bezuchov

Dlažba II jakosti Bezuchov

Plošné dlažby Bezuchov