„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezuchov

Nové produkty Bezuchov

Dlažby a obrubníky Bezuchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezuchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezuchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezuchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezuchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezuchov, Levná dlažba Bezuchov, Dlažba Bezuchov, Zámkové dlažby Bezuchov, Zámkové dlažba Bezuchov, Betonové dlažby Bezuchov, Betonová dlažba Bezuchov, Zdící prvky Bezuchov, Dlažby II jakosti Bezuchov, Dlažba II jakosti Bezuchov, Plošné dlažby Bezuchov, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Praha 21 Praha-Lysolaje Písek Praha-Újezd Svitavy Praha 1 Strakonice Kroměříž Opava Náchod Praha-Ďáblice Český Krumlov Vsetín Praha-Štěrboholy Praha 10 Benešov Praha-Velká Chuchle Praha-Nedvězí Ústí nad Labem Praha 3 Mělník Praha 14 Praha 19 Kolín Přerov Praha-Řeporyje Uherské Hradiště Praha 20 Znojmo Praha-Přední Kopanina Jihlava Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Hradec Králové Vyškov Praha-západ Praha-Dubeč Praha-Satalice Praha-Zbraslav Praha-Petrovice Plzeň-sever Příbram Praha 2 Jičín Louny Beroun Praha 16 Praha 6 Domažlice Liberec Praha-Březiněves Praha-Nebušice Praha 22 Praha 4 Nymburk Litoměřice Praha 11 Praha-Křeslice Pardubice Rychnov nad Kněžnou Chrudim Rakovník Břeclav Děčín Zlín Blansko Česká Lípa Praha-Vinoř Praha-Kolovraty Praha-Lochkov Kutná Hora Semily Teplice Nový Jičín Tachov Rokycany Trutnov Praha-Dolní Chabry Brno-venkov Brno-město Klatovy Kladno Praha-Šeberov Bruntál Praha 9 Hlavní město Praha Karlovy Vary Praha-Libuš Praha-Troja Jeseník Praha-Suchdol Plzeň-jih Prostějov Jindřichův Hradec Prachatice Jablonec nad Nisou Hodonín Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezuchov

Levná dlažba Bezuchov

Dlažba Bezuchov

Zámkové dlažby Bezuchov

Zámkové betonové dlažby Bezuchov

Zámková dlažba Bezuchov

Betonové dlažby Bezuchov

Betonová dlažba Bezuchov

Zdící prvky Bezuchov

Dlažby II jakosti Bezuchov

Dlažba II jakosti Bezuchov

Plošné dlažby Bezuchov