„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezuchov

Nové produkty Bezuchov

Dlažby a obrubníky Bezuchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezuchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezuchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezuchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezuchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezuchov, Levná dlažba Bezuchov, Dlažba Bezuchov, Zámkové dlažby Bezuchov, Zámkové dlažba Bezuchov, Betonové dlažby Bezuchov, Betonová dlažba Bezuchov, Zdící prvky Bezuchov, Dlažby II jakosti Bezuchov, Dlažba II jakosti Bezuchov, Plošné dlažby Bezuchov, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Zlín Praha-Koloděje České Budějovice Liberec Praha 1 Praha-Lipence Tábor Praha 20 Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Praha 21 Praha 2 Praha 7 Písek Klatovy Praha-Suchdol Mělník Bruntál Praha 4 Praha-Nebušice Nový Jičín Cheb Praha-Nedvězí Prachatice Děčín Praha 8 Jeseník Olomouc Český Krumlov Praha-Přední Kopanina Praha 22 Praha-Benice Šumperk Praha-Vinoř Rokycany Praha 11 Plzeň-město Pardubice Třebíč Strakonice Rychnov nad Kněžnou Plzeň-sever Nymburk Hodonín Sokolov Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Praha-Zličín Praha 17 Příbram Praha-Petrovice Praha-východ Praha-západ Praha-Dolní Měcholupy Břeclav Praha-Šeberov Praha-Křeslice Přerov Praha-Kolovraty Náchod Praha 5 Kroměříž Praha-Štěrboholy Opava Praha-Běchovice Praha-Satalice Vyškov Brno-venkov Praha-Libuš Praha-Velká Chuchle Praha 6 Karviná Uherské Hradiště Hlavní město Praha Mladá Boleslav Praha 15 Blansko Plzeň-jih Kolín Praha 13 Praha-Dolní Počernice Ústí nad Labem Prostějov Praha 16 Benešov Česká Lípa Jihlava Chrudim Praha 9 Praha-Klánovice Ostrava-město Praha 14 Chomutov Domažlice Svitavy Praha-Dubeč Praha 12 Praha-Čakovice Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezuchov

Levná dlažba Bezuchov

Dlažba Bezuchov

Zámkové dlažby Bezuchov

Zámkové betonové dlažby Bezuchov

Zámková dlažba Bezuchov

Betonové dlažby Bezuchov

Betonová dlažba Bezuchov

Zdící prvky Bezuchov

Dlažby II jakosti Bezuchov

Dlažba II jakosti Bezuchov

Plošné dlažby Bezuchov