„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezuchov

Nové produkty Bezuchov

Dlažby a obrubníky Bezuchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezuchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezuchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezuchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezuchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezuchov, Levná dlažba Bezuchov, Dlažba Bezuchov, Zámkové dlažby Bezuchov, Zámkové dlažba Bezuchov, Betonové dlažby Bezuchov, Betonová dlažba Bezuchov, Zdící prvky Bezuchov, Dlažby II jakosti Bezuchov, Dlažba II jakosti Bezuchov, Plošné dlažby Bezuchov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Slivenec Praha 10 Praha-Libuš Vyškov Nymburk Rychnov nad Kněžnou Plzeň-sever Praha-Petrovice Prachatice Praha 9 Pardubice Benešov Pelhřimov Praha-východ Česká Lípa Jičín Praha 7 Příbram Praha 19 Rokycany Praha 20 Klatovy Praha 12 Jablonec nad Nisou Praha 17 Praha 16 Praha-Královice Praha-Benice Opava Ostrava-město Chomutov Strakonice Praha-Březiněves Praha 15 Praha-Zbraslav Praha-Lysolaje Praha 5 Praha-Újezd Trutnov Praha-Dubeč Praha-Suchdol Vsetín Mělník Břeclav Praha-Šeberov Tachov Praha 18 Kroměříž Olomouc Bruntál Šumperk Praha-Ďáblice Hlavní město Praha Hradec Králové Louny Praha 6 Náchod České Budějovice Praha-Kunratice Litoměřice Ústí nad Orlicí Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Znojmo Zlín Jindřichův Hradec Teplice Praha 22 Praha 1 Český Krumlov Praha 8 Praha-Velká Chuchle Kladno Blansko Praha-Dolní Počernice Praha-západ Děčín Most Přerov Brno-venkov Liberec Praha 21 Praha-Satalice Plzeň-město Praha-Čakovice Praha 3 Praha-Nedvězí Plzeň-jih Praha 4 Praha-Kolovraty Praha 11 Žďár nad Sázavou Sokolov Písek Praha-Nebušice Jeseník Praha 2 Semily Cheb Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezuchov

Levná dlažba Bezuchov

Dlažba Bezuchov

Zámkové dlažby Bezuchov

Zámkové betonové dlažby Bezuchov

Zámková dlažba Bezuchov

Betonové dlažby Bezuchov

Betonová dlažba Bezuchov

Zdící prvky Bezuchov

Dlažby II jakosti Bezuchov

Dlažba II jakosti Bezuchov

Plošné dlažby Bezuchov