„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezuchov

Nové produkty Bezuchov

Dlažby a obrubníky Bezuchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezuchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezuchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezuchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezuchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezuchov, Levná dlažba Bezuchov, Dlažba Bezuchov, Zámkové dlažby Bezuchov, Zámkové dlažba Bezuchov, Betonové dlažby Bezuchov, Betonová dlažba Bezuchov, Zdící prvky Bezuchov, Dlažby II jakosti Bezuchov, Dlažba II jakosti Bezuchov, Plošné dlažby Bezuchov, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Nymburk Praha-Lochkov Havlíčkův Brod Praha 11 Praha 21 Olomouc Most Praha-Libuš Louny Přerov Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Liberec Vsetín Praha 6 Děčín Písek Praha-Čakovice Hodonín Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Praha-Přední Kopanina Praha-Ďáblice Sokolov Brno-město Praha-Březiněves Praha 8 Trutnov Český Krumlov Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Ústí nad Labem Praha-Lipence Praha 13 Pelhřimov Praha 14 Tachov Jeseník Praha 22 Praha-východ Praha-Dolní Počernice Mladá Boleslav Praha 3 Šumperk Česká Lípa Uherské Hradiště Vyškov Praha-Koloděje Jičín Praha-Lysolaje Praha-Dubeč Hradec Králové Praha 1 Břeclav Cheb Strakonice Plzeň-sever Ústí nad Orlicí Pardubice Praha-Řeporyje Náchod Praha-Dolní Chabry Příbram Praha-Křeslice Praha-Petrovice Prachatice Klatovy Praha 15 Hlavní město Praha Praha-Újezd Praha-Suchdol Praha-Královice Praha-Zličín Kroměříž Praha-Satalice Mělník Chomutov Blansko Bruntál Praha-Benice Benešov Praha-západ Rokycany Praha 2 Praha-Běchovice Brno-venkov Jablonec nad Nisou Praha-Zbraslav Teplice Praha-Slivenec Praha 5 Praha 18 Jindřichův Hradec Praha 12 Třebíč Svitavy Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezuchov

Levná dlažba Bezuchov

Dlažba Bezuchov

Zámkové dlažby Bezuchov

Zámkové betonové dlažby Bezuchov

Zámková dlažba Bezuchov

Betonové dlažby Bezuchov

Betonová dlažba Bezuchov

Zdící prvky Bezuchov

Dlažby II jakosti Bezuchov

Dlažba II jakosti Bezuchov

Plošné dlažby Bezuchov