„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezuchov

Nové produkty Bezuchov

Dlažby a obrubníky Bezuchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezuchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezuchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezuchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezuchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezuchov, Levná dlažba Bezuchov, Dlažba Bezuchov, Zámkové dlažby Bezuchov, Zámkové dlažba Bezuchov, Betonové dlažby Bezuchov, Betonová dlažba Bezuchov, Zdící prvky Bezuchov, Dlažby II jakosti Bezuchov, Dlažba II jakosti Bezuchov, Plošné dlažby Bezuchov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Brno-město Karlovy Vary Liberec Karviná Přerov Tábor Praha-Benice Praha 15 Praha 19 Hlavní město Praha Praha 14 Náchod Praha-Dolní Počernice Praha 5 Praha 16 Jablonec nad Nisou Praha-Újezd Klatovy Benešov Praha 20 Kroměříž Česká Lípa Frýdek-Místek Kolín Litoměřice Praha-Lysolaje Šumperk Plzeň-město Prostějov Brno-venkov Jičín Praha-Přední Kopanina Prachatice Opava Praha-Kunratice Praha 8 Cheb Praha-Ďáblice Praha 10 Žďár nad Sázavou Nový Jičín Olomouc Praha-západ Hodonín Ostrava-město Praha-Velká Chuchle Mělník Nymburk Kutná Hora Praha-Šeberov Praha 21 Praha 17 Děčín Praha-Suchdol Praha-Vinoř Praha-Kolovraty Praha-východ Svitavy Chrudim Sokolov Praha-Troja Písek Beroun Praha 2 Třebíč Domažlice Bruntál Praha-Koloděje Hradec Králové Praha 3 Jindřichův Hradec Praha-Řeporyje Vsetín Praha 11 Pelhřimov Praha 22 Rakovník Chomutov Praha 9 Praha-Březiněves Praha-Slivenec Plzeň-sever Pardubice Louny Praha-Čakovice Jihlava Praha-Královice Český Krumlov Tachov Kladno Praha 18 Praha 12 Praha-Nebušice Praha 1 Znojmo Ústí nad Labem Praha-Klánovice Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezuchov

Levná dlažba Bezuchov

Dlažba Bezuchov

Zámkové dlažby Bezuchov

Zámkové betonové dlažby Bezuchov

Zámková dlažba Bezuchov

Betonové dlažby Bezuchov

Betonová dlažba Bezuchov

Zdící prvky Bezuchov

Dlažby II jakosti Bezuchov

Dlažba II jakosti Bezuchov

Plošné dlažby Bezuchov