„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezdědovice

Nové produkty Bezdědovice

Dlažby a obrubníky Bezdědovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezdědovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezdědovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezdědovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezdědovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezdědovice, Levná dlažba Bezdědovice, Dlažba Bezdědovice, Zámkové dlažby Bezdědovice, Zámkové dlažba Bezdědovice, Betonové dlažby Bezdědovice, Betonová dlažba Bezdědovice, Zdící prvky Bezdědovice, Dlažby II jakosti Bezdědovice, Dlažba II jakosti Bezdědovice, Plošné dlažby Bezdědovice, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Praha-Běchovice Praha-Řeporyje Praha 4 Praha-Zbraslav Beroun Praha-Kolovraty Český Krumlov Praha-Suchdol Praha-Újezd Rakovník Liberec Teplice Kutná Hora Ústí nad Labem Vyškov Most Plzeň-jih Praha-Satalice Praha-Libuš Praha-Kunratice Praha-Lochkov Louny Praha-Šeberov Šumperk Jihlava Praha 10 Děčín Jičín Svitavy Tachov Praha 18 Praha-Dolní Chabry Jeseník Praha 17 Praha-Benice Nymburk Praha 7 Praha-Březiněves Praha-Troja Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary Hradec Králové Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Česká Lípa Kladno Bruntál Havlíčkův Brod Praha 1 Zlín Praha 15 Praha 5 Olomouc Praha 2 Domažlice Praha 14 Praha 19 Ostrava-město Kroměříž Jablonec nad Nisou Rokycany Trutnov Praha-Klánovice Benešov Cheb Praha-Dubeč Jindřichův Hradec Semily Uherské Hradiště Praha 22 Praha-Královice Praha-Vinoř Praha-západ Praha-Zličín Přerov Praha-Velká Chuchle Praha-Křeslice Praha 21 Praha-Čakovice Praha-východ Pelhřimov Znojmo Praha 9 Chomutov Strakonice Nový Jičín České Budějovice Sokolov Praha-Dolní Počernice Příbram Praha 16 Praha 8 Praha 12 Brno-město Praha-Nebušice Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezdědovice

Levná dlažba Bezdědovice

Dlažba Bezdědovice

Zámkové dlažby Bezdědovice

Zámkové betonové dlažby Bezdědovice

Zámková dlažba Bezdědovice

Betonové dlažby Bezdědovice

Betonová dlažba Bezdědovice

Zdící prvky Bezdědovice

Dlažby II jakosti Bezdědovice

Dlažba II jakosti Bezdědovice

Plošné dlažby Bezdědovice