„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezdědovice

Nové produkty Bezdědovice

Dlažby a obrubníky Bezdědovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezdědovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezdědovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezdědovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezdědovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezdědovice, Levná dlažba Bezdědovice, Dlažba Bezdědovice, Zámkové dlažby Bezdědovice, Zámkové dlažba Bezdědovice, Betonové dlažby Bezdědovice, Betonová dlažba Bezdědovice, Zdící prvky Bezdědovice, Dlažby II jakosti Bezdědovice, Dlažba II jakosti Bezdědovice, Plošné dlažby Bezdědovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nedvězí Praha 3 Písek Kladno Litoměřice Jihlava Český Krumlov Domažlice Žďár nad Sázavou Chrudim Praha-Ďáblice Praha 13 Praha 22 Praha 16 Rokycany Bruntál Mladá Boleslav Praha-Koloděje Praha-Troja Praha 5 Praha-Velká Chuchle Praha 21 Praha-Libuš Ústí nad Labem Most Beroun Klatovy Jičín Praha 12 Teplice Ústí nad Orlicí Praha 6 Břeclav Praha 8 Uherské Hradiště Hlavní město Praha Praha 20 Pardubice Plzeň-jih České Budějovice Plzeň-sever Praha-Štěrboholy Praha 2 Brno-venkov Praha-Kunratice Praha 17 Praha 15 Prachatice Olomouc Vsetín Rychnov nad Kněžnou Znojmo Praha-Lochkov Praha-Zličín Praha-Klánovice Opava Praha-Kolovraty Praha-Slivenec Praha-Nebušice Praha 9 Ostrava-město Jeseník Hodonín Svitavy Semily Praha-Dolní Měcholupy Praha-Čakovice Přerov Praha-Benice Pelhřimov Praha 10 Vyškov Karlovy Vary Praha-Křeslice Tachov Praha 7 Praha-Běchovice Kutná Hora Praha 18 Praha-západ Benešov Strakonice Praha-Vinoř Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Praha-Suchdol Havlíčkův Brod Jindřichův Hradec Praha-Zbraslav Náchod Nymburk Praha-Dubeč Prostějov Mělník Louny Blansko Nový Jičín Praha-východ Praha-Újezd Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezdědovice

Levná dlažba Bezdědovice

Dlažba Bezdědovice

Zámkové dlažby Bezdědovice

Zámkové betonové dlažby Bezdědovice

Zámková dlažba Bezdědovice

Betonové dlažby Bezdědovice

Betonová dlažba Bezdědovice

Zdící prvky Bezdědovice

Dlažby II jakosti Bezdědovice

Dlažba II jakosti Bezdědovice

Plošné dlažby Bezdědovice