„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezdědovice

Nové produkty Bezdědovice

Dlažby a obrubníky Bezdědovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezdědovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezdědovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezdědovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezdědovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezdědovice, Levná dlažba Bezdědovice, Dlažba Bezdědovice, Zámkové dlažby Bezdědovice, Zámkové dlažba Bezdědovice, Betonové dlažby Bezdědovice, Betonová dlažba Bezdědovice, Zdící prvky Bezdědovice, Dlažby II jakosti Bezdědovice, Dlažba II jakosti Bezdědovice, Plošné dlažby Bezdědovice, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Mladá Boleslav Praha 10 Praha 21 Praha-Velká Chuchle Bruntál Praha-Dubeč Praha 16 Jihlava Tachov Svitavy Benešov Trutnov Praha-Lysolaje Karviná Praha-Šeberov Praha 13 Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy Semily Ostrava-město Louny Praha-Zličín Praha-Klánovice Praha 12 Praha 9 Praha-Ďáblice Praha-Nedvězí Praha 18 Praha-Slivenec Praha-Běchovice Hradec Králové Třebíč Praha 11 Praha-Petrovice Klatovy Šumperk Ústí nad Labem Praha 1 Praha-Újezd Rokycany Praha 15 Jablonec nad Nisou Pelhřimov Praha-Vinoř Domažlice Praha 2 Prachatice Olomouc Nový Jičín Praha-Dolní Chabry Plzeň-město Praha-Křeslice Břeclav České Budějovice Praha-Štěrboholy Cheb Písek Most Praha-Královice Pardubice Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Brno-město Kutná Hora Náchod Přerov Praha-východ Vyškov Český Krumlov Praha-Troja Kladno Praha 17 Praha-Březiněves Uherské Hradiště Blansko Rakovník Děčín Praha-Čakovice Praha-Kunratice Liberec Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Žďár nad Sázavou Praha-západ Praha 8 Kolín Příbram Litoměřice Beroun Chrudim Praha 19 Havlíčkův Brod Kroměříž Jeseník Praha-Benice Zlín Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezdědovice

Levná dlažba Bezdědovice

Dlažba Bezdědovice

Zámkové dlažby Bezdědovice

Zámkové betonové dlažby Bezdědovice

Zámková dlažba Bezdědovice

Betonové dlažby Bezdědovice

Betonová dlažba Bezdědovice

Zdící prvky Bezdědovice

Dlažby II jakosti Bezdědovice

Dlažba II jakosti Bezdědovice

Plošné dlažby Bezdědovice