„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezdědovice

Nové produkty Bezdědovice

Dlažby a obrubníky Bezdědovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezdědovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezdědovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezdědovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezdědovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezdědovice, Levná dlažba Bezdědovice, Dlažba Bezdědovice, Zámkové dlažby Bezdědovice, Zámkové dlažba Bezdědovice, Betonové dlažby Bezdědovice, Betonová dlažba Bezdědovice, Zdící prvky Bezdědovice, Dlažby II jakosti Bezdědovice, Dlažba II jakosti Bezdědovice, Plošné dlažby Bezdědovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Praha-Šeberov Praha-Koloděje Praha-Klánovice Praha 19 Břeclav České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Rakovník Jihlava Praha-Čakovice Ostrava-město Jindřichův Hradec Praha-Újezd Praha-Libuš Praha 6 Jeseník Praha-Štěrboholy Praha 18 Hradec Králové Brno-venkov Kolín Praha 3 Praha-Zbraslav Písek Chomutov Kutná Hora Znojmo Praha 17 Jablonec nad Nisou Praha-Přední Kopanina Brno-město Litoměřice Praha-Zličín Praha-Březiněves Ústí nad Labem Semily Frýdek-Místek Přerov Most Kladno Děčín Praha-Suchdol Praha-Dolní Počernice Cheb Praha 22 Praha-západ Benešov Praha-Dubeč Praha-Kunratice Bruntál Praha 15 Tábor Havlíčkův Brod Liberec Praha-Lipence Příbram Praha-Velká Chuchle Praha 8 Karviná Ústí nad Orlicí Praha 14 Vsetín Svitavy Třebíč Hlavní město Praha Praha 11 Praha-Řeporyje Praha 12 Plzeň-jih Jičín Praha-Běchovice Blansko Praha-východ Tachov Praha-Petrovice Praha 20 Sokolov Plzeň-město Mělník Náchod Praha-Křeslice Vyškov Praha-Ďáblice Česká Lípa Praha-Satalice Trutnov Praha-Nebušice Český Krumlov Praha 16 Nový Jičín Pelhřimov Karlovy Vary Praha-Troja Prachatice Rokycany Praha 2 Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezdědovice

Levná dlažba Bezdědovice

Dlažba Bezdědovice

Zámkové dlažby Bezdědovice

Zámkové betonové dlažby Bezdědovice

Zámková dlažba Bezdědovice

Betonové dlažby Bezdědovice

Betonová dlažba Bezdědovice

Zdící prvky Bezdědovice

Dlažby II jakosti Bezdědovice

Dlažba II jakosti Bezdědovice

Plošné dlažby Bezdědovice