„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezdědovice

Nové produkty Bezdědovice

Dlažby a obrubníky Bezdědovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezdědovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezdědovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezdědovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezdědovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezdědovice, Levná dlažba Bezdědovice, Dlažba Bezdědovice, Zámkové dlažby Bezdědovice, Zámkové dlažba Bezdědovice, Betonové dlažby Bezdědovice, Betonová dlažba Bezdědovice, Zdící prvky Bezdědovice, Dlažby II jakosti Bezdědovice, Dlažba II jakosti Bezdědovice, Plošné dlažby Bezdědovice, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Česká Lípa Praha 16 Praha 17 Praha 15 Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Měcholupy Hodonín Praha-Čakovice Praha 18 Třebíč Prostějov Praha-Dubeč Most Praha 2 Ústí nad Orlicí Praha-Vinoř Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Klatovy Praha-Přední Kopanina Praha-Slivenec Přerov Nymburk Praha 1 Plzeň-město Jihlava Havlíčkův Brod Brno-město Praha-západ Rokycany Praha-Královice Ústí nad Labem Praha-Klánovice Šumperk Praha 4 Praha 19 Jeseník Liberec Praha-Troja Plzeň-jih Praha 9 Hlavní město Praha Frýdek-Místek Brno-venkov Praha-Benice Uherské Hradiště Praha-Ďáblice Litoměřice Louny Nový Jičín Český Krumlov Vyškov České Budějovice Praha-Dolní Chabry Karviná Kutná Hora Praha-Satalice Písek Rakovník Praha-Suchdol Praha 7 Beroun Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Praha 13 Tábor Kroměříž Karlovy Vary Praha 8 Žďár nad Sázavou Praha-Kunratice Praha-Nebušice Praha-Lysolaje Praha-Zličín Chomutov Praha 12 Strakonice Praha-Křeslice Jičín Praha 20 Příbram Pelhřimov Hradec Králové Náchod Cheb Praha 14 Ostrava-město Jindřichův Hradec Trutnov Rychnov nad Kněžnou Praha 5 Sokolov Praha-východ Mladá Boleslav Mělník Teplice Praha-Kolovraty Plzeň-sever Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezdědovice

Levná dlažba Bezdědovice

Dlažba Bezdědovice

Zámkové dlažby Bezdědovice

Zámkové betonové dlažby Bezdědovice

Zámková dlažba Bezdědovice

Betonové dlažby Bezdědovice

Betonová dlažba Bezdědovice

Zdící prvky Bezdědovice

Dlažby II jakosti Bezdědovice

Dlažba II jakosti Bezdědovice

Plošné dlažby Bezdědovice