„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezdědovice

Nové produkty Bezdědovice

Dlažby a obrubníky Bezdědovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezdědovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezdědovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezdědovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezdědovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezdědovice, Levná dlažba Bezdědovice, Dlažba Bezdědovice, Zámkové dlažby Bezdědovice, Zámkové dlažba Bezdědovice, Betonové dlažby Bezdědovice, Betonová dlažba Bezdědovice, Zdící prvky Bezdědovice, Dlažby II jakosti Bezdědovice, Dlažba II jakosti Bezdědovice, Plošné dlažby Bezdědovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zličín Třebíč Mladá Boleslav Praha-Suchdol Benešov Teplice Praha-Běchovice Brno-město Ostrava-město Cheb Vsetín Praha 16 Praha 12 Česká Lípa Litoměřice Praha-Troja Praha 6 Beroun Hradec Králové Praha-Čakovice Praha-Královice Pelhřimov Praha 9 Praha-Nedvězí Náchod Šumperk Český Krumlov Prachatice Praha-Slivenec Praha 10 Kutná Hora Pardubice Trutnov Nový Jičín Praha-Klánovice Havlíčkův Brod Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Praha-Vinoř Nymburk Praha 13 Rokycany Most Praha-Kunratice Praha-Lysolaje Praha 3 Praha 11 Plzeň-sever Praha 14 Děčín Kroměříž Praha-Velká Chuchle Hlavní město Praha Praha-Libuš Karviná Praha-Zbraslav Břeclav Žďár nad Sázavou Rakovník Praha-Lochkov Praha-Dubeč Praha-Nebušice Jablonec nad Nisou Příbram Znojmo Praha-Šeberov Karlovy Vary Praha 21 Domažlice Klatovy Olomouc Frýdek-Místek Chomutov Praha-Újezd Svitavy Brno-venkov Praha-Petrovice Tachov Jihlava Louny Kolín Jindřichův Hradec Chrudim Praha-Ďáblice Praha-Benice Strakonice Blansko Plzeň-město Praha-západ Praha-Satalice České Budějovice Sokolov Písek Praha-Dolní Měcholupy Jičín Mělník Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Uherské Hradiště ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezdědovice

Levná dlažba Bezdědovice

Dlažba Bezdědovice

Zámkové dlažby Bezdědovice

Zámkové betonové dlažby Bezdědovice

Zámková dlažba Bezdědovice

Betonové dlažby Bezdědovice

Betonová dlažba Bezdědovice

Zdící prvky Bezdědovice

Dlažby II jakosti Bezdědovice

Dlažba II jakosti Bezdědovice

Plošné dlažby Bezdědovice