„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílá Hlína

Nové produkty Bílá Hlína

Dlažby a obrubníky Bílá Hlína

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílá Hlína

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílá Hlína

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílá Hlína

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílá Hlína

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílá Hlína, Levná dlažba Bílá Hlína, Dlažba Bílá Hlína, Zámkové dlažby Bílá Hlína, Zámkové dlažba Bílá Hlína, Betonové dlažby Bílá Hlína, Betonová dlažba Bílá Hlína, Zdící prvky Bílá Hlína, Dlažby II jakosti Bílá Hlína, Dlažba II jakosti Bílá Hlína, Plošné dlažby Bílá Hlína, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Třebíč Praha-Zbraslav Klatovy Praha-Lochkov Tábor Praha 2 Přerov Hlavní město Praha Praha 22 Jeseník Tachov Praha 4 Cheb Mělník Ostrava-město Karviná Praha 16 Prostějov Zlín Praha-východ České Budějovice Praha-Dubeč Praha 19 Trutnov Praha-Běchovice Rokycany Jablonec nad Nisou Písek Praha-Satalice Praha 18 Praha 7 Praha-Újezd Praha-Slivenec Praha-Troja Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Brno-venkov Praha 3 Vsetín Louny Praha-Libuš Blansko Havlíčkův Brod Praha-Nebušice Pardubice Praha-Přední Kopanina Praha 1 Most Praha-Štěrboholy Praha 17 Nový Jičín Plzeň-sever Domažlice Praha-Čakovice Praha-Klánovice Český Krumlov Jičín Praha-Koloděje Karlovy Vary Plzeň-město Praha 15 Praha-Velká Chuchle Chomutov Kladno Praha-Vinoř Kutná Hora Prachatice Praha-Lysolaje Praha-Dolní Chabry Praha-Suchdol Příbram Kolín Praha-západ Praha-Křeslice Bruntál Benešov Nymburk Ústí nad Orlicí Svitavy Praha-Lipence Praha-Kunratice Beroun Jihlava Praha-Petrovice Liberec Česká Lípa Praha 5 Praha-Řeporyje Sokolov Chrudim Litoměřice Praha 9 Pelhřimov Brno-město Frýdek-Místek Praha 8 Praha 21 Praha-Ďáblice Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílá Hlína

Levná dlažba Bílá Hlína

Dlažba Bílá Hlína

Zámkové dlažby Bílá Hlína

Zámkové betonové dlažby Bílá Hlína

Zámková dlažba Bílá Hlína

Betonové dlažby Bílá Hlína

Betonová dlažba Bílá Hlína

Zdící prvky Bílá Hlína

Dlažby II jakosti Bílá Hlína

Dlažba II jakosti Bílá Hlína

Plošné dlažby Bílá Hlína