„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílá Hlína

Nové produkty Bílá Hlína

Dlažby a obrubníky Bílá Hlína

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílá Hlína

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílá Hlína

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílá Hlína

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílá Hlína

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílá Hlína, Levná dlažba Bílá Hlína, Dlažba Bílá Hlína, Zámkové dlažby Bílá Hlína, Zámkové dlažba Bílá Hlína, Betonové dlažby Bílá Hlína, Betonová dlažba Bílá Hlína, Zdící prvky Bílá Hlína, Dlažby II jakosti Bílá Hlína, Dlažba II jakosti Bílá Hlína, Plošné dlažby Bílá Hlína, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město Praha 20 České Budějovice Karlovy Vary Nymburk Praha-Řeporyje Litoměřice Plzeň-sever Praha-Újezd Děčín Praha 22 Náchod Praha-Přední Kopanina Strakonice Jihlava Plzeň-jih Sokolov Jičín Pelhřimov Praha-Troja Rokycany Frýdek-Místek Praha 14 Kutná Hora Kladno Olomouc Praha-Lochkov Hradec Králové Praha-Benice Klatovy Praha-východ Praha 7 Praha-Březiněves Liberec Chrudim Jeseník Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí Rakovník Praha 3 Prachatice Praha 15 Blansko Prostějov Praha-Královice Praha-Petrovice Praha 16 Tábor Písek Praha-Šeberov Kolín Hlavní město Praha Brno-venkov Trutnov Praha-Libuš Česká Lípa Třebíč Praha-Ďáblice Praha 8 Praha-Zbraslav Praha 10 Nový Jičín Praha-Slivenec Vsetín Praha 18 Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Praha-Vinoř Praha 13 Domažlice Hodonín Praha-Kunratice Mělník Semily Svitavy Pardubice Praha-západ Beroun Znojmo Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Praha-Klánovice Ústí nad Labem Český Krumlov Praha 21 Praha-Běchovice Praha 9 Přerov Příbram Praha 19 Kroměříž Teplice Praha-Velká Chuchle Praha-Lipence Opava Vyškov Praha-Křeslice Šumperk Karviná Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílá Hlína

Levná dlažba Bílá Hlína

Dlažba Bílá Hlína

Zámkové dlažby Bílá Hlína

Zámkové betonové dlažby Bílá Hlína

Zámková dlažba Bílá Hlína

Betonové dlažby Bílá Hlína

Betonová dlažba Bílá Hlína

Zdící prvky Bílá Hlína

Dlažby II jakosti Bílá Hlína

Dlažba II jakosti Bílá Hlína

Plošné dlažby Bílá Hlína