„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezděkov

Nové produkty Bezděkov

Dlažby a obrubníky Bezděkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezděkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezděkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezděkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezděkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezděkov, Levná dlažba Bezděkov, Dlažba Bezděkov, Zámkové dlažby Bezděkov, Zámkové dlažba Bezděkov, Betonové dlažby Bezděkov, Betonová dlažba Bezděkov, Zdící prvky Bezděkov, Dlažby II jakosti Bezděkov, Dlažba II jakosti Bezděkov, Plošné dlažby Bezděkov, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Cheb Český Krumlov Praha-Velká Chuchle Opava Praha 7 Praha 12 Břeclav Praha 1 Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Praha-Královice Praha 11 Domažlice Praha-Libuš Praha 4 Pelhřimov Praha 15 Ústí nad Labem Praha-Lipence Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Olomouc Praha 21 Praha-Čakovice Most Ostrava-město Praha-Dubeč Tábor Česká Lípa Praha 6 Kutná Hora Praha-Nebušice Hlavní město Praha Praha-Ďáblice Žďár nad Sázavou Svitavy Litoměřice Trutnov Jindřichův Hradec Zlín Jablonec nad Nisou Nový Jičín Chrudim Hodonín Praha 5 Praha-západ Karlovy Vary Havlíčkův Brod Brno-město Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Blansko Praha-Štěrboholy Praha-Vinoř Praha 3 Rychnov nad Kněžnou Kroměříž Bruntál Praha 10 Rokycany Klatovy Uherské Hradiště Praha-Lysolaje Chomutov Znojmo Praha-Benice Sokolov Kolín Praha-Březiněves Ústí nad Orlicí Praha-Zličín Vsetín Tachov Praha-Kolovraty Prostějov Nymburk Praha 14 Praha-Křeslice Praha 8 Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Louny Praha-Petrovice Jihlava Přerov Mělník Praha-Satalice Vyškov Praha-Běchovice Teplice Praha-Suchdol Brno-venkov Mladá Boleslav Praha-Nedvězí Kladno Hradec Králové Praha 17 Pardubice Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezděkov

Levná dlažba Bezděkov

Dlažba Bezděkov

Zámkové dlažby Bezděkov

Zámkové betonové dlažby Bezděkov

Zámková dlažba Bezděkov

Betonové dlažby Bezděkov

Betonová dlažba Bezděkov

Zdící prvky Bezděkov

Dlažby II jakosti Bezděkov

Dlažba II jakosti Bezděkov

Plošné dlažby Bezděkov