„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezděkov

Nové produkty Bezděkov

Dlažby a obrubníky Bezděkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezděkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezděkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezděkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezděkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezděkov, Levná dlažba Bezděkov, Dlažba Bezděkov, Zámkové dlažby Bezděkov, Zámkové dlažba Bezděkov, Betonové dlažby Bezděkov, Betonová dlažba Bezděkov, Zdící prvky Bezděkov, Dlažby II jakosti Bezděkov, Dlažba II jakosti Bezděkov, Plošné dlažby Bezděkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Vinoř Šumperk Český Krumlov Praha 2 Praha 5 Jindřichův Hradec Vyškov Praha 18 Vsetín Prachatice Beroun Praha-Přední Kopanina Svitavy Praha-Dolní Měcholupy Nymburk Praha-Suchdol Praha 8 Praha 21 Rokycany Karlovy Vary Náchod Cheb Praha 10 Liberec Písek Tachov Benešov Praha-Dolní Chabry Praha-Běchovice Pardubice Praha-Slivenec Praha 12 Hlavní město Praha Brno-venkov Teplice Praha-Nebušice Praha-Lipence Praha 1 Litoměřice Praha 16 Plzeň-jih Praha-Ďáblice Zlín Příbram Ústí nad Orlicí Znojmo Kladno Karviná Tábor Jablonec nad Nisou České Budějovice Frýdek-Místek Praha-Koloděje Opava Jičín Praha-Benice Praha 13 Bruntál Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Blansko Most Kroměříž Plzeň-město Jeseník Praha-Zličín Česká Lípa Sokolov Praha-Klánovice Praha-Křeslice Praha-Libuš Nový Jičín Kutná Hora Brno-město Břeclav Prostějov Kolín Praha-Lysolaje Semily Praha-Kolovraty Praha 14 Plzeň-sever Děčín Mělník Praha 15 Olomouc Praha 20 Praha 3 Praha-Březiněves Žďár nad Sázavou Praha-Královice Klatovy Ostrava-město Praha-Satalice Třebíč Louny Trutnov Ústí nad Labem Praha-Nedvězí Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezděkov

Levná dlažba Bezděkov

Dlažba Bezděkov

Zámkové dlažby Bezděkov

Zámkové betonové dlažby Bezděkov

Zámková dlažba Bezděkov

Betonové dlažby Bezděkov

Betonová dlažba Bezděkov

Zdící prvky Bezděkov

Dlažby II jakosti Bezděkov

Dlažba II jakosti Bezděkov

Plošné dlažby Bezděkov