„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezděkov

Nové produkty Bezděkov

Dlažby a obrubníky Bezděkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezděkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezděkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezděkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezděkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezděkov, Levná dlažba Bezděkov, Dlažba Bezděkov, Zámkové dlažby Bezděkov, Zámkové dlažba Bezděkov, Betonové dlažby Bezděkov, Betonová dlažba Bezděkov, Zdící prvky Bezděkov, Dlažby II jakosti Bezděkov, Dlažba II jakosti Bezděkov, Plošné dlažby Bezděkov, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Vsetín Praha-západ Strakonice Český Krumlov Praha 10 Hlavní město Praha Hradec Králové Praha 13 Praha-Přední Kopanina Ostrava-město Praha 14 Praha-Běchovice Příbram Opava Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Most Zlín Svitavy Praha-Libuš Praha-Lysolaje Praha-Lochkov Praha 15 Ústí nad Orlicí Praha-Kolovraty Praha-východ Třebíč Praha 2 Praha 18 Praha-Nebušice Jihlava Plzeň-jih Brno-město Karlovy Vary Praha 7 Praha-Velká Chuchle Děčín Praha-Klánovice Praha-Čakovice Praha 1 Pardubice Karviná Praha 11 Praha-Újezd Litoměřice Prachatice Praha 21 Praha-Kunratice Jičín Praha-Vinoř Blansko Hodonín Nymburk Praha-Slivenec Kladno Mělník Frýdek-Místek Praha 12 Plzeň-město Domažlice Praha 16 Tachov Praha-Benice Náchod Praha-Troja Praha-Dubeč Šumperk Brno-venkov Sokolov Benešov Praha-Nedvězí Praha-Lipence Kutná Hora Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Chabry Nový Jičín Praha 6 Praha-Řeporyje Praha 20 Uherské Hradiště Mladá Boleslav Písek Chomutov Praha-Satalice Praha 9 Rokycany Klatovy Praha-Královice Praha-Zličín Znojmo Jablonec nad Nisou Chrudim Vyškov Teplice Prostějov Praha-Ďáblice Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezděkov

Levná dlažba Bezděkov

Dlažba Bezděkov

Zámkové dlažby Bezděkov

Zámkové betonové dlažby Bezděkov

Zámková dlažba Bezděkov

Betonové dlažby Bezděkov

Betonová dlažba Bezděkov

Zdící prvky Bezděkov

Dlažby II jakosti Bezděkov

Dlažba II jakosti Bezděkov

Plošné dlažby Bezděkov