„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezděkov

Nové produkty Bezděkov

Dlažby a obrubníky Bezděkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezděkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezděkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezděkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezděkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezděkov, Levná dlažba Bezděkov, Dlažba Bezděkov, Zámkové dlažby Bezděkov, Zámkové dlažba Bezděkov, Betonové dlažby Bezděkov, Betonová dlažba Bezděkov, Zdící prvky Bezděkov, Dlažby II jakosti Bezděkov, Dlažba II jakosti Bezděkov, Plošné dlažby Bezděkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zličín Karlovy Vary Plzeň-město Praha-Újezd Ústí nad Labem Mělník Praha-Štěrboholy Praha 18 Praha 19 Jeseník Rychnov nad Kněžnou Klatovy Praha-západ Hradec Králové Praha 13 Praha 2 Praha 7 Praha-Klánovice Praha-Libuš Praha 6 Praha 1 Praha-Ďáblice Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Praha 8 Svitavy Most Praha-Nedvězí Karviná Mladá Boleslav Kroměříž Domažlice Praha-Petrovice Cheb Nový Jičín České Budějovice Praha-Řeporyje Nymburk Benešov Bruntál Sokolov Jindřichův Hradec Ústí nad Orlicí Praha-Dubeč Praha-Čakovice Chrudim Praha-Dolní Měcholupy Praha 20 Praha 10 Beroun Praha-Kunratice Znojmo Praha 9 Praha-Lysolaje Děčín Žďár nad Sázavou Praha-Lipence Břeclav Praha-Troja Šumperk Rakovník Náchod Český Krumlov Praha-Satalice Praha-Dolní Počernice Pardubice Rokycany Praha 22 Teplice Tábor Opava Tachov Jablonec nad Nisou Příbram Ostrava-město Liberec Praha 5 Praha 21 Jičín Litoměřice Vyškov Praha-Suchdol Praha 11 Praha 12 Přerov Zlín Pelhřimov Strakonice Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Praha-Slivenec Olomouc Praha-Běchovice Havlíčkův Brod Jihlava Praha-Křeslice Blansko Praha-východ Třebíč Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezděkov

Levná dlažba Bezděkov

Dlažba Bezděkov

Zámkové dlažby Bezděkov

Zámkové betonové dlažby Bezděkov

Zámková dlažba Bezděkov

Betonové dlažby Bezděkov

Betonová dlažba Bezděkov

Zdící prvky Bezděkov

Dlažby II jakosti Bezděkov

Dlažba II jakosti Bezděkov

Plošné dlažby Bezděkov