„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezděkov

Nové produkty Bezděkov

Dlažby a obrubníky Bezděkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezděkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezděkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezděkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezděkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezděkov, Levná dlažba Bezděkov, Dlažba Bezděkov, Zámkové dlažby Bezděkov, Zámkové dlažba Bezděkov, Betonové dlažby Bezděkov, Betonová dlažba Bezděkov, Zdící prvky Bezděkov, Dlažby II jakosti Bezděkov, Dlažba II jakosti Bezděkov, Plošné dlažby Bezděkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Praha 5 Tábor Praha 13 Praha 21 Praha-Lochkov Most Strakonice Břeclav Trutnov Praha-Dolní Chabry Praha 2 Praha-Lipence Praha 14 Praha-Nebušice Beroun Praha 11 Hlavní město Praha Praha-Klánovice Praha-Dubeč Přerov Sokolov Praha-Koloděje Písek Kladno Praha 22 Jihlava Praha-východ Karviná Praha-Dolní Počernice Děčín Kroměříž Klatovy Hodonín Praha-Čakovice Praha 19 Praha-západ Chrudim Praha-Přední Kopanina Jičín Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zbraslav Praha-Řeporyje Plzeň-město Praha-Kunratice Nový Jičín Hradec Králové Jeseník Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Prostějov Praha 18 Šumperk Teplice Třebíč Vsetín Plzeň-sever Česká Lípa Praha-Kolovraty Praha 15 Domažlice Cheb Praha 4 Praha-Zličín Pardubice Ostrava-město Praha 17 Litoměřice Blansko Ústí nad Orlicí Mělník Zlín Pelhřimov Praha-Královice Praha 6 Praha-Slivenec Praha-Křeslice Rakovník České Budějovice Jindřichův Hradec Benešov Nymburk Praha-Vinoř Praha-Petrovice Praha 20 Praha 12 Havlíčkův Brod Kolín Praha-Satalice Prachatice Plzeň-jih Praha-Újezd Praha 16 Český Krumlov Praha 9 Bruntál Chomutov Jablonec nad Nisou Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezděkov

Levná dlažba Bezděkov

Dlažba Bezděkov

Zámkové dlažby Bezděkov

Zámkové betonové dlažby Bezděkov

Zámková dlažba Bezděkov

Betonové dlažby Bezděkov

Betonová dlažba Bezděkov

Zdící prvky Bezděkov

Dlažby II jakosti Bezděkov

Dlažba II jakosti Bezděkov

Plošné dlažby Bezděkov