„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezděkov

Nové produkty Bezděkov

Dlažby a obrubníky Bezděkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezděkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezděkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezděkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezděkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezděkov, Levná dlažba Bezděkov, Dlažba Bezděkov, Zámkové dlažby Bezděkov, Zámkové dlažba Bezděkov, Betonové dlažby Bezděkov, Betonová dlažba Bezděkov, Zdící prvky Bezděkov, Dlažby II jakosti Bezděkov, Dlažba II jakosti Bezděkov, Plošné dlažby Bezděkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Havlíčkův Brod Praha-Dolní Měcholupy Tachov Praha-Šeberov Zlín Znojmo Kladno Praha-Koloděje Česká Lípa Praha 9 Teplice Praha 12 Bruntál Ostrava-město Praha-Křeslice Praha-východ Trutnov Praha-Petrovice Rakovník Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec Praha-Dolní Počernice Praha 4 Klatovy Český Krumlov Mělník Plzeň-město Rychnov nad Kněžnou Prostějov Brno-město Praha 22 Pardubice Chomutov Most Cheb Praha-Dolní Chabry Praha 7 Praha-Újezd Jeseník Karlovy Vary Louny Blansko Praha-Královice Frýdek-Místek Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Písek Břeclav České Budějovice Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Praha 17 Praha-Vinoř Praha 20 Semily Chrudim Praha-západ Praha-Zbraslav Praha-Březiněves Kolín Rokycany Plzeň-jih Ústí nad Orlicí Náchod Praha 21 Praha-Kolovraty Praha 14 Jihlava Mladá Boleslav Příbram Vyškov Přerov Kroměříž Praha 13 Svitavy Praha 8 Praha 1 Prachatice Praha-Kunratice Praha-Běchovice Hradec Králové Benešov Praha-Čakovice Praha 18 Liberec Praha 5 Praha 6 Jindřichův Hradec Praha-Lysolaje Litoměřice Praha-Satalice Žďár nad Sázavou Praha-Libuš Vsetín Třebíč Nový Jičín Šumperk Praha-Přední Kopanina Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezděkov

Levná dlažba Bezděkov

Dlažba Bezděkov

Zámkové dlažby Bezděkov

Zámkové betonové dlažby Bezděkov

Zámková dlažba Bezděkov

Betonové dlažby Bezděkov

Betonová dlažba Bezděkov

Zdící prvky Bezděkov

Dlažby II jakosti Bezděkov

Dlažba II jakosti Bezděkov

Plošné dlažby Bezděkov