„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezděkov

Nové produkty Bezděkov

Dlažby a obrubníky Bezděkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezděkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezděkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezděkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezděkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezděkov, Levná dlažba Bezděkov, Dlažba Bezděkov, Zámkové dlažby Bezděkov, Zámkové dlažba Bezděkov, Betonové dlažby Bezděkov, Betonová dlažba Bezděkov, Zdící prvky Bezděkov, Dlažby II jakosti Bezděkov, Dlažba II jakosti Bezděkov, Plošné dlažby Bezděkov, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Mladá Boleslav Praha 11 Praha 9 Praha-Nebušice Třebíč Praha-Zbraslav Prostějov Frýdek-Místek Klatovy Praha 14 Rokycany Strakonice Praha 21 Hlavní město Praha Praha 6 Praha 5 Chrudim Pelhřimov Náchod Jeseník Praha 15 Praha-Újezd Prachatice Trutnov Praha-Benice Chomutov Praha-Slivenec Jičín Plzeň-jih Praha-Březiněves Cheb Vyškov Louny Praha 22 Praha-východ Praha-Běchovice Praha-Petrovice Praha-Zličín Praha 7 Praha-Lochkov Praha 18 Nymburk Praha 2 Blansko Praha 17 Svitavy Praha-Štěrboholy Praha-západ Pardubice Kutná Hora Praha-Suchdol Plzeň-město Praha-Velká Chuchle Praha 20 Kladno Liberec Praha-Dolní Počernice Most Praha-Nedvězí Praha 19 Praha-Troja Praha-Kolovraty Bruntál Praha-Čakovice Praha 4 Praha-Šeberov Beroun Brno-město Praha 12 Praha-Lysolaje Praha 16 Praha-Koloděje Rychnov nad Kněžnou Domažlice Znojmo Litoměřice Nový Jičín Mělník Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Český Krumlov Jablonec nad Nisou Tachov Semily Praha-Vinoř Praha-Královice Brno-venkov Rakovník Karviná Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Olomouc Šumperk Karlovy Vary Praha-Kunratice Česká Lípa Praha 13 Praha 1 Uherské Hradiště ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezděkov

Levná dlažba Bezděkov

Dlažba Bezděkov

Zámkové dlažby Bezděkov

Zámkové betonové dlažby Bezděkov

Zámková dlažba Bezděkov

Betonové dlažby Bezděkov

Betonová dlažba Bezděkov

Zdící prvky Bezděkov

Dlažby II jakosti Bezděkov

Dlažba II jakosti Bezděkov

Plošné dlažby Bezděkov