„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezděkov

Nové produkty Bezděkov

Dlažby a obrubníky Bezděkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezděkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezděkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezděkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezděkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezděkov, Levná dlažba Bezděkov, Dlažba Bezděkov, Zámkové dlažby Bezděkov, Zámkové dlažba Bezděkov, Betonové dlažby Bezděkov, Betonová dlažba Bezděkov, Zdící prvky Bezděkov, Dlažby II jakosti Bezděkov, Dlažba II jakosti Bezděkov, Plošné dlažby Bezděkov, Plošná dlažba


Další města:

Semily Frýdek-Místek Praha-Zbraslav Praha 16 Žďár nad Sázavou Praha 3 Praha-východ Tábor Nový Jičín Praha-Lochkov Znojmo Praha-Křeslice Praha-Troja Praha 15 Nymburk Praha-Libuš Praha-Nedvězí Hlavní město Praha České Budějovice Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Praha 12 Praha-Vinoř Karlovy Vary Praha-Běchovice Příbram Praha 18 Hodonín Praha 9 Jindřichův Hradec Břeclav Ostrava-město Jablonec nad Nisou Svitavy Praha-Klánovice Chrudim Chomutov Praha-Kunratice Praha-Ďáblice Zlín Praha 7 Praha-Benice Litoměřice Praha-Satalice Děčín Liberec Praha 10 Havlíčkův Brod Brno-město Olomouc Jičín Praha 4 Praha 19 Kolín Uherské Hradiště Domažlice Praha-Lysolaje Praha 2 Česká Lípa Praha 14 Kladno Vyškov Pelhřimov Praha-Koloděje Třebíč Kutná Hora Brno-venkov Most Náchod Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Praha 21 Praha-západ Praha-Dubeč Praha-Šeberov Plzeň-město Praha 8 Louny Sokolov Praha 11 Prachatice Karviná Benešov Praha-Lipence Písek Praha-Zličín Tachov Strakonice Mladá Boleslav Jeseník Praha 1 Rakovník Cheb Rokycany Prostějov Praha-Královice Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Trutnov Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezděkov

Levná dlažba Bezděkov

Dlažba Bezděkov

Zámkové dlažby Bezděkov

Zámkové betonové dlažby Bezděkov

Zámková dlažba Bezděkov

Betonové dlažby Bezděkov

Betonová dlažba Bezděkov

Zdící prvky Bezděkov

Dlažby II jakosti Bezděkov

Dlažba II jakosti Bezděkov

Plošné dlažby Bezděkov