„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílov

Nové produkty Bílov

Dlažby a obrubníky Bílov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílov, Levná dlažba Bílov, Dlažba Bílov, Zámkové dlažby Bílov, Zámkové dlažba Bílov, Betonové dlažby Bílov, Betonová dlažba Bílov, Zdící prvky Bílov, Dlažby II jakosti Bílov, Dlažba II jakosti Bílov, Plošné dlažby Bílov, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Praha-Šeberov Praha 1 Havlíčkův Brod Hodonín Liberec Hradec Králové Jičín Vyškov Praha 17 Praha-Libuš České Budějovice Praha-Lochkov Brno-venkov Blansko Praha-Satalice Praha 7 Tábor Praha-Březiněves Kroměříž Benešov Praha 6 Zlín Děčín Pardubice Praha-Koloděje Praha 13 Náchod Praha 20 Teplice Olomouc Praha 2 Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Křeslice Nový Jičín Praha-Zličín Český Krumlov Semily Praha-Petrovice Beroun Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Praha 18 Praha-Štěrboholy Ostrava-město Jihlava Louny Praha 12 Praha-východ Prostějov Praha 10 Plzeň-sever Opava Praha-západ Praha-Dolní Počernice Frýdek-Místek Praha-Nedvězí Praha-Lysolaje Kutná Hora Praha-Zbraslav Břeclav Praha-Dolní Chabry Praha 21 Bruntál Praha 9 Znojmo Třebíč Uherské Hradiště Přerov Příbram Brno-město Karviná Prachatice Praha-Kunratice Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Praha-Královice Svitavy Klatovy Praha 22 Strakonice Vsetín Ústí nad Labem Praha-Vinoř Praha-Lipence Praha 19 Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Mělník Hlavní město Praha Písek Sokolov Plzeň-město Karlovy Vary Chrudim Praha 3 Šumperk Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílov

Levná dlažba Bílov

Dlažba Bílov

Zámkové dlažby Bílov

Zámkové betonové dlažby Bílov

Zámková dlažba Bílov

Betonové dlažby Bílov

Betonová dlažba Bílov

Zdící prvky Bílov

Dlažby II jakosti Bílov

Dlažba II jakosti Bílov

Plošné dlažby Bílov