„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílov

Nové produkty Bílov

Dlažby a obrubníky Bílov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílov, Levná dlažba Bílov, Dlažba Bílov, Zámkové dlažby Bílov, Zámkové dlažba Bílov, Betonové dlažby Bílov, Betonová dlažba Bílov, Zdící prvky Bílov, Dlažby II jakosti Bílov, Dlažba II jakosti Bílov, Plošné dlažby Bílov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Jičín Praha 8 Praha 21 Klatovy Praha-Slivenec Praha-Suchdol Praha-západ Strakonice Praha-Lysolaje Třebíč Zlín Praha-Březiněves Louny Praha-Šeberov Kladno Praha 12 Pardubice Hradec Králové Teplice Praha 6 Bruntál Praha-Zličín Praha-Újezd Olomouc Praha-Dolní Chabry Tachov Plzeň-sever Jihlava Praha-Klánovice Praha-Zbraslav Praha-Štěrboholy Vsetín Trutnov Praha 2 Cheb Hodonín Praha-Čakovice Chomutov Kolín Příbram Benešov Kutná Hora Ústí nad Orlicí Praha-Dubeč Kroměříž Praha-Kolovraty Most Liberec Praha-Křeslice Nymburk Praha-Satalice Pelhřimov Rokycany Praha 10 Praha-Petrovice Ústí nad Labem Brno-město Šumperk Blansko Český Krumlov Praha-Libuš Ostrava-město Prostějov Praha-Přední Kopanina Praha 3 Jablonec nad Nisou Praha 4 Mělník Praha-Běchovice Opava Praha 11 Frýdek-Místek Tábor Praha-Velká Chuchle Písek Žďár nad Sázavou Praha 1 Rakovník Praha 9 Náchod Praha-Nedvězí Praha-východ Plzeň-jih Praha 18 Břeclav Brno-venkov Praha 16 Vyškov Chrudim Přerov Mladá Boleslav Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Plzeň-město Praha 17 Praha-Benice Praha-Kunratice Hlavní město Praha Česká Lípa ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílov

Levná dlažba Bílov

Dlažba Bílov

Zámkové dlažby Bílov

Zámkové betonové dlažby Bílov

Zámková dlažba Bílov

Betonové dlažby Bílov

Betonová dlažba Bílov

Zdící prvky Bílov

Dlažby II jakosti Bílov

Dlažba II jakosti Bílov

Plošné dlažby Bílov