„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílov

Nové produkty Bílov

Dlažby a obrubníky Bílov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílov, Levná dlažba Bílov, Dlažba Bílov, Zámkové dlažby Bílov, Zámkové dlažba Bílov, Betonové dlažby Bílov, Betonová dlažba Bílov, Zdící prvky Bílov, Dlažby II jakosti Bílov, Dlažba II jakosti Bílov, Plošné dlažby Bílov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Kladno Plzeň-jih Beroun Praha 5 Písek Praha 13 Opava Plzeň-město Praha-Lysolaje Praha 10 Česká Lípa České Budějovice Hlavní město Praha Praha 12 Benešov Praha-Benice Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Mělník Mladá Boleslav Praha-Troja Břeclav Praha-Čakovice Praha-Křeslice Brno-město Šumperk Domažlice Praha 9 Praha-Dubeč Praha 8 Žďár nad Sázavou Praha-Libuš Kutná Hora Sokolov Praha 21 Praha-Ďáblice Louny Most Praha-Štěrboholy Rokycany Praha-Lipence Jindřichův Hradec Praha-Klánovice Praha 1 Prachatice Klatovy Nymburk Praha-Běchovice Praha-Satalice Olomouc Chrudim Děčín Hradec Králové Český Krumlov Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Praha-Královice Praha 2 Jablonec nad Nisou Praha-Zbraslav Praha 22 Tábor Praha 3 Ostrava-město Ústí nad Orlicí Jičín Praha-východ Příbram Praha 11 Rakovník Praha-Březiněves Praha-Petrovice Praha-Řeporyje Přerov Praha-Kunratice Praha 6 Praha 15 Praha-Suchdol Strakonice Kolín Praha 7 Ústí nad Labem Hodonín Kroměříž Uherské Hradiště Semily Praha-Kolovraty Svitavy Tachov Praha-západ Praha 17 Havlíčkův Brod Cheb Praha-Nedvězí Liberec Jihlava Pelhřimov Litoměřice Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílov

Levná dlažba Bílov

Dlažba Bílov

Zámkové dlažby Bílov

Zámkové betonové dlažby Bílov

Zámková dlažba Bílov

Betonové dlažby Bílov

Betonová dlažba Bílov

Zdící prvky Bílov

Dlažby II jakosti Bílov

Dlažba II jakosti Bílov

Plošné dlažby Bílov