„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílov

Nové produkty Bílov

Dlažby a obrubníky Bílov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílov, Levná dlažba Bílov, Dlažba Bílov, Zámkové dlažby Bílov, Zámkové dlažba Bílov, Betonové dlažby Bílov, Betonová dlažba Bílov, Zdící prvky Bílov, Dlažby II jakosti Bílov, Dlažba II jakosti Bílov, Plošné dlažby Bílov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Chomutov Znojmo Praha-Libuš Praha-Satalice Děčín Praha-Troja Tachov Vyškov Praha-Koloděje Most Praha 8 Beroun Praha-Křeslice Bruntál Praha-Lochkov Louny Rokycany Praha-Přední Kopanina Litoměřice Praha 2 Svitavy Přerov Blansko Brno-venkov Praha-Slivenec Hlavní město Praha Praha-Kolovraty Praha-Lysolaje Praha-Dubeč Frýdek-Místek Pelhřimov Praha 10 Praha-východ Praha 9 Praha 13 Praha 22 Mladá Boleslav Kladno Prachatice Uherské Hradiště Žďár nad Sázavou Praha-Kunratice Praha-Březiněves Náchod Olomouc Příbram Praha 19 Mělník Domažlice Šumperk Praha-Újezd Praha-Benice Vsetín Teplice Liberec Praha-Vinoř Třebíč Praha-Čakovice Praha-Zbraslav Písek Praha-Šeberov Praha 7 Praha-Dolní Počernice Český Krumlov Jičín Zlín Nymburk Praha-Lipence Praha 18 Praha-Velká Chuchle Kutná Hora Praha 14 Semily Pardubice Hodonín Kolín Karviná České Budějovice Jihlava Havlíčkův Brod Ostrava-město Plzeň-jih Tábor Plzeň-sever Jindřichův Hradec Praha 16 Chrudim Praha-Dolní Měcholupy Praha-Štěrboholy Sokolov Praha 6 Praha-Nebušice Praha-Petrovice Praha 17 Opava Cheb Kroměříž Praha-Řeporyje Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílov

Levná dlažba Bílov

Dlažba Bílov

Zámkové dlažby Bílov

Zámkové betonové dlažby Bílov

Zámková dlažba Bílov

Betonové dlažby Bílov

Betonová dlažba Bílov

Zdící prvky Bílov

Dlažby II jakosti Bílov

Dlažba II jakosti Bílov

Plošné dlažby Bílov