„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílov

Nové produkty Bílov

Dlažby a obrubníky Bílov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílov, Levná dlažba Bílov, Dlažba Bílov, Zámkové dlažby Bílov, Zámkové dlažba Bílov, Betonové dlažby Bílov, Betonová dlažba Bílov, Zdící prvky Bílov, Dlažby II jakosti Bílov, Dlažba II jakosti Bílov, Plošné dlažby Bílov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Praha-Suchdol Praha-Královice České Budějovice Litoměřice Praha-Křeslice Praha-Zličín Praha-Satalice Praha-Březiněves Praha-západ Praha-Nebušice Domažlice Zlín Praha 17 Hodonín Praha-Ďáblice Kutná Hora Český Krumlov Praha-Újezd Jindřichův Hradec Liberec Ostrava-město Praha 11 Frýdek-Místek Vyškov Mladá Boleslav Praha-Běchovice Plzeň-jih Nový Jičín Praha-Kunratice Uherské Hradiště Praha-Vinoř Svitavy Kolín Praha-Slivenec Praha-Dolní Počernice Příbram Jihlava Prachatice Prostějov Praha 2 Pelhřimov Praha-Šeberov Děčín Hlavní město Praha Praha 5 Chomutov Ústí nad Orlicí Praha 8 Praha-Řeporyje Tábor Plzeň-město Kroměříž Praha-Klánovice Tachov Praha-Petrovice Praha-Dubeč Praha 10 Olomouc Praha 12 Praha 18 Jičín Louny Praha-Lochkov Praha 15 Vsetín Nymburk Jeseník Mělník Praha 14 Jablonec nad Nisou Trutnov Rakovník Teplice Brno-město Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Karviná Brno-venkov Opava Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Hradec Králové Praha 4 Praha 9 Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Přerov Praha 16 Praha 7 Praha-Velká Chuchle Náchod Strakonice Praha 6 Praha-Nedvězí Beroun Praha 20 Šumperk Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílov

Levná dlažba Bílov

Dlažba Bílov

Zámkové dlažby Bílov

Zámkové betonové dlažby Bílov

Zámková dlažba Bílov

Betonové dlažby Bílov

Betonová dlažba Bílov

Zdící prvky Bílov

Dlažby II jakosti Bílov

Dlažba II jakosti Bílov

Plošné dlažby Bílov