„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílov

Nové produkty Bílov

Dlažby a obrubníky Bílov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílov, Levná dlažba Bílov, Dlažba Bílov, Zámkové dlažby Bílov, Zámkové dlažba Bílov, Betonové dlažby Bílov, Betonová dlažba Bílov, Zdící prvky Bílov, Dlažby II jakosti Bílov, Dlažba II jakosti Bílov, Plošné dlažby Bílov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Jihlava Praha-Zbraslav Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Ústí nad Labem Kroměříž Tábor Praha-Velká Chuchle Praha-Přední Kopanina Blansko Praha 17 Domažlice Praha 9 Písek Cheb Olomouc Chrudim Praha-Libuš Frýdek-Místek Karviná Praha 18 Praha 7 Plzeň-sever Praha-Kolovraty Prostějov Chomutov Praha 15 Nymburk Praha-východ Praha-Benice Praha-Klánovice Hodonín Praha-Lipence Náchod Kladno Praha-Dolní Chabry Praha-Dubeč Praha 12 Žďár nad Sázavou Šumperk Praha 20 Prachatice Brno-venkov Praha-Čakovice Praha-Koloděje Svitavy Jeseník Havlíčkův Brod Praha-Březiněves Česká Lípa Brno-město Pardubice Praha-Satalice Děčín Praha 14 Praha-Vinoř Praha-Ďáblice Mladá Boleslav Tachov Strakonice Praha-Štěrboholy Plzeň-město Benešov Karlovy Vary Trutnov Praha-Suchdol Znojmo Nový Jičín Příbram Praha-Řeporyje Praha 8 Český Krumlov Kolín Pelhřimov Praha-Nedvězí Třebíč Semily Praha-Slivenec Liberec Praha 11 Praha-Újezd Klatovy Praha 4 Praha 13 Plzeň-jih Přerov Sokolov Praha-Křeslice Rokycany Praha 19 Ostrava-město Praha 22 České Budějovice Beroun Praha 16 Praha 3 Praha-Lochkov Hlavní město Praha Jablonec nad Nisou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílov

Levná dlažba Bílov

Dlažba Bílov

Zámkové dlažby Bílov

Zámkové betonové dlažby Bílov

Zámková dlažba Bílov

Betonové dlažby Bílov

Betonová dlažba Bílov

Zdící prvky Bílov

Dlažby II jakosti Bílov

Dlažba II jakosti Bílov

Plošné dlažby Bílov