„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílov

Nové produkty Bílov

Dlažby a obrubníky Bílov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílov, Levná dlažba Bílov, Dlažba Bílov, Zámkové dlažby Bílov, Zámkové dlažba Bílov, Betonové dlažby Bílov, Betonová dlažba Bílov, Zdící prvky Bílov, Dlažby II jakosti Bílov, Dlažba II jakosti Bílov, Plošné dlažby Bílov, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Praha-Koloděje Břeclav Litoměřice Most Praha-Čakovice Praha-Velká Chuchle Praha-Lochkov Blansko Praha 8 Praha 16 Hradec Králové Benešov Praha-Dubeč Přerov Kutná Hora Ústí nad Labem Nový Jičín Trutnov Jablonec nad Nisou Plzeň-sever Znojmo Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy Jihlava Písek Praha-Benice Praha-Újezd Praha 11 Praha 14 Opava Náchod Praha 13 Prostějov Praha-Satalice Kolín Praha 20 Rychnov nad Kněžnou Praha-Klánovice Praha-Nebušice Rokycany Vsetín Praha-Kolovraty Praha-východ Praha 17 Frýdek-Místek Praha 15 Praha 18 Rakovník Praha-Nedvězí Semily Praha-Zličín Praha 21 Děčín Praha 1 Praha-Křeslice Jičín Cheb Tachov Beroun Nymburk Praha-Královice Uherské Hradiště Praha 6 Teplice Pelhřimov Brno-venkov Praha-Přední Kopanina Český Krumlov Praha 4 Sokolov Praha-Březiněves Jeseník Praha-Štěrboholy Praha-Kunratice Praha 3 Zlín Praha-Vinoř Praha 9 Karlovy Vary Pardubice Praha-západ Praha-Ďáblice Hlavní město Praha Vyškov Chomutov Klatovy České Budějovice Praha 10 Praha-Lysolaje Jindřichův Hradec Šumperk Praha-Dolní Počernice Svitavy Praha-Libuš Praha-Suchdol Louny Hodonín Praha-Řeporyje Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílov

Levná dlažba Bílov

Dlažba Bílov

Zámkové dlažby Bílov

Zámkové betonové dlažby Bílov

Zámková dlažba Bílov

Betonové dlažby Bílov

Betonová dlažba Bílov

Zdící prvky Bílov

Dlažby II jakosti Bílov

Dlažba II jakosti Bílov

Plošné dlažby Bílov