„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezděz

Nové produkty Bezděz

Dlažby a obrubníky Bezděz

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezděz

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezděz

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezděz

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezděz

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezděz, Levná dlažba Bezděz, Dlažba Bezděz, Zámkové dlažby Bezděz, Zámkové dlažba Bezděz, Betonové dlažby Bezděz, Betonová dlažba Bezděz, Zdící prvky Bezděz, Dlažby II jakosti Bezděz, Dlažba II jakosti Bezděz, Plošné dlažby Bezděz, Plošná dlažba


Další města:

Uherské Hradiště Praha 4 Plzeň-jih Vsetín Praha-Čakovice Litoměřice Praha 20 Praha-Lipence Praha 21 Karviná Praha 2 Třebíč Rokycany Kroměříž Nymburk Kutná Hora Praha-Šeberov Praha-Petrovice Opava Praha 22 Praha 6 Plzeň-město Praha 1 Praha-Křeslice Praha 9 Kladno Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš Praha-Dolní Měcholupy Nový Jičín Prachatice Chrudim České Budějovice Praha 18 Praha-Slivenec Hlavní město Praha Praha-Velká Chuchle Tábor Praha-Benice Praha-Satalice Semily Praha-Zličín Beroun Praha-východ Příbram Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Praha-Kunratice Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Praha-Suchdol Praha-Březiněves Praha 12 Praha-Štěrboholy Tachov Praha-západ Karlovy Vary Praha 15 Česká Lípa Mělník Přerov Praha 3 Děčín Praha-Nebušice Strakonice Praha 8 Praha-Újezd Domažlice Jičín Jeseník Žďár nad Sázavou Hodonín Břeclav Chomutov Klatovy Náchod Praha-Zbraslav Praha-Dolní Počernice Praha-Lochkov Praha 13 Benešov Ostrava-město Praha 16 Praha-Koloděje Praha 5 Frýdek-Místek Pardubice Rakovník Zlín Teplice Louny Praha-Troja Český Krumlov Praha-Řeporyje Praha 19 Vyškov Jablonec nad Nisou Prostějov Brno-město Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezděz

Levná dlažba Bezděz

Dlažba Bezděz

Zámkové dlažby Bezděz

Zámkové betonové dlažby Bezděz

Zámková dlažba Bezděz

Betonové dlažby Bezděz

Betonová dlažba Bezděz

Zdící prvky Bezděz

Dlažby II jakosti Bezděz

Dlažba II jakosti Bezděz

Plošné dlažby Bezděz