„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezděz

Nové produkty Bezděz

Dlažby a obrubníky Bezděz

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezděz

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezděz

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezděz

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezděz

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezděz, Levná dlažba Bezděz, Dlažba Bezděz, Zámkové dlažby Bezděz, Zámkové dlažba Bezděz, Betonové dlažby Bezděz, Betonová dlažba Bezděz, Zdící prvky Bezděz, Dlažby II jakosti Bezděz, Dlažba II jakosti Bezděz, Plošné dlažby Bezděz, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Plzeň-město Praha 15 Český Krumlov Sokolov Písek Hradec Králové Praha-Kolovraty Praha 13 Praha-Libuš Uherské Hradiště Praha 18 Opava Praha-Lipence Praha-Lysolaje Prostějov Praha-Satalice Praha-Kunratice Praha-Královice Brno-venkov Náchod Praha 20 Praha 5 Beroun Havlíčkův Brod Karlovy Vary Praha-Nedvězí Ústí nad Labem Praha 4 Brno-město Vyškov Praha-východ Jablonec nad Nisou Praha-Šeberov Praha-Zličín Praha 6 Ostrava-město Praha 14 Praha 3 Praha 16 Bruntál Praha-Lochkov Praha-Štěrboholy Vsetín Šumperk Znojmo Praha-Velká Chuchle Praha 19 České Budějovice Pelhřimov Benešov Praha-Újezd Praha 17 Rokycany Praha-Přední Kopanina Ústí nad Orlicí Hodonín Praha 21 Praha 2 Rakovník Blansko Třebíč Jeseník Chomutov Praha 10 Tachov Praha-Klánovice Praha-Křeslice Praha 1 Louny Zlín Plzeň-jih Jihlava Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Praha 9 Praha-Benice Praha-Slivenec Mělník Praha-Suchdol Česká Lípa Nymburk Břeclav Strakonice Praha-Ďáblice Mladá Boleslav Liberec Svitavy Karviná Praha-Běchovice Přerov Praha-Řeporyje Tábor Děčín Praha 7 Prachatice Domažlice Hlavní město Praha Kroměříž Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezděz

Levná dlažba Bezděz

Dlažba Bezděz

Zámkové dlažby Bezděz

Zámkové betonové dlažby Bezděz

Zámková dlažba Bezděz

Betonové dlažby Bezděz

Betonová dlažba Bezděz

Zdící prvky Bezděz

Dlažby II jakosti Bezděz

Dlažba II jakosti Bezděz

Plošné dlažby Bezděz