„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezděz

Nové produkty Bezděz

Dlažby a obrubníky Bezděz

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezděz

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezděz

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezděz

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezděz

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezděz, Levná dlažba Bezděz, Dlažba Bezděz, Zámkové dlažby Bezděz, Zámkové dlažba Bezděz, Betonové dlažby Bezděz, Betonová dlažba Bezděz, Zdící prvky Bezděz, Dlažby II jakosti Bezděz, Dlažba II jakosti Bezděz, Plošné dlažby Bezděz, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Praha-Vinoř Chomutov Praha-Běchovice Praha 8 Kolín Praha-Dolní Chabry Praha 12 Liberec Praha 19 Praha-Březiněves Sokolov Prachatice Blansko Litoměřice Frýdek-Místek Praha 14 Praha-Přední Kopanina Zlín Náchod Vsetín Praha-Ďáblice Praha 17 Břeclav Jindřichův Hradec Praha-Satalice Praha-Lochkov Brno-město Třebíč Praha 9 Pardubice Praha 20 Děčín Nový Jičín Praha-Dubeč Praha 13 Trutnov Louny Praha-Čakovice Praha 2 Ústí nad Labem Příbram Praha 7 Praha-Štěrboholy Praha 21 Semily Praha-Petrovice Praha-Koloděje Praha-Libuš Praha-Zbraslav Praha-Kolovraty Prostějov Žďár nad Sázavou Jeseník Plzeň-město Česká Lípa Praha-východ Rakovník Benešov Ústí nad Orlicí Praha 16 Havlíčkův Brod Praha-Benice Hlavní město Praha Plzeň-sever Hodonín Znojmo Praha 10 Praha-Lysolaje Praha-Dolní Počernice Praha 4 Teplice České Budějovice Praha 6 Praha-Nedvězí Tachov Praha-západ Kroměříž Praha 1 Karviná Olomouc Beroun Jablonec nad Nisou Praha-Suchdol Vyškov Pelhřimov Praha-Šeberov Opava Bruntál Praha 11 Most Mladá Boleslav Uherské Hradiště Praha-Dolní Měcholupy Praha-Řeporyje Praha 18 Rychnov nad Kněžnou Praha-Troja Šumperk Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezděz

Levná dlažba Bezděz

Dlažba Bezděz

Zámkové dlažby Bezděz

Zámkové betonové dlažby Bezděz

Zámková dlažba Bezděz

Betonové dlažby Bezděz

Betonová dlažba Bezděz

Zdící prvky Bezděz

Dlažby II jakosti Bezděz

Dlažba II jakosti Bezděz

Plošné dlažby Bezděz