„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezděz

Nové produkty Bezděz

Dlažby a obrubníky Bezděz

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezděz

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezděz

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezděz

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezděz

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezděz, Levná dlažba Bezděz, Dlažba Bezděz, Zámkové dlažby Bezděz, Zámkové dlažba Bezděz, Betonové dlažby Bezděz, Betonová dlažba Bezděz, Zdící prvky Bezděz, Dlažby II jakosti Bezděz, Dlažba II jakosti Bezděz, Plošné dlažby Bezděz, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Cheb Praha-Běchovice Frýdek-Místek Praha-Šeberov Praha-Újezd Semily Domažlice Hradec Králové Trutnov Nymburk Jeseník Praha 20 Příbram Ústí nad Orlicí Praha 18 Olomouc Praha 19 Praha-Libuš Praha 17 Praha-Satalice Praha-Slivenec Praha-Troja Praha-Benice Praha-Přední Kopanina Klatovy Brno-venkov Praha 22 Prostějov České Budějovice Zlín Strakonice Praha-Štěrboholy Český Krumlov Jihlava Pardubice Písek Havlíčkův Brod Vyškov Jablonec nad Nisou Praha 2 Praha-Suchdol Praha-Vinoř Blansko Plzeň-jih Praha-Křeslice Praha-Královice Praha 14 Česká Lípa Přerov Hlavní město Praha Liberec Prachatice Praha-Čakovice Uherské Hradiště Praha 8 Praha 13 Karlovy Vary Karviná Tábor Beroun Žďár nad Sázavou Praha 5 Praha-Petrovice Ústí nad Labem Praha 3 Vsetín Praha 21 Jičín Praha-Zbraslav Praha 15 Praha-Koloděje Brno-město Praha 12 Praha-Řeporyje Kroměříž Praha 16 Mělník Praha-Zličín Děčín Praha-Ďáblice Praha-západ Plzeň-sever Ostrava-město Praha-Klánovice Nový Jičín Praha-Kunratice Rokycany Praha 9 Praha-Lochkov Kolín Chrudim Rakovník Praha-Velká Chuchle Rychnov nad Kněžnou Šumperk Most Praha-Dolní Chabry Benešov Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezděz

Levná dlažba Bezděz

Dlažba Bezděz

Zámkové dlažby Bezděz

Zámkové betonové dlažby Bezděz

Zámková dlažba Bezděz

Betonové dlažby Bezděz

Betonová dlažba Bezděz

Zdící prvky Bezděz

Dlažby II jakosti Bezděz

Dlažba II jakosti Bezděz

Plošné dlažby Bezděz