„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezděz

Nové produkty Bezděz

Dlažby a obrubníky Bezděz

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezděz

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezděz

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezděz

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezděz

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezděz, Levná dlažba Bezděz, Dlažba Bezděz, Zámkové dlažby Bezděz, Zámkové dlažba Bezděz, Betonové dlažby Bezděz, Betonová dlažba Bezděz, Zdící prvky Bezděz, Dlažby II jakosti Bezděz, Dlažba II jakosti Bezděz, Plošné dlažby Bezděz, Plošná dlažba


Další města:

Teplice Praha-Vinoř Vyškov Praha 17 Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Kroměříž Praha-Šeberov Praha-východ Šumperk Praha 15 Praha 9 Praha-Petrovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Nebušice Břeclav Praha-Troja Litoměřice Jindřichův Hradec České Budějovice Trutnov Praha-Dolní Počernice Jeseník Praha 20 Olomouc Jihlava Praha-Zličín Praha 19 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dubeč Praha 21 Praha 1 Rakovník Brno-město Havlíčkův Brod Praha 7 Most Přerov Příbram Praha-Lochkov Praha-Slivenec Praha 16 Ústí nad Orlicí Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Praha-Kolovraty Praha-Satalice Jičín Praha-Čakovice Mělník Praha-Kunratice Praha-Suchdol Praha 11 Praha-Libuš Prachatice Praha-západ Náchod Praha 5 Beroun Tachov Praha 18 Praha 22 Praha 13 Domažlice Praha 6 Děčín Plzeň-jih Praha-Klánovice Hlavní město Praha Praha-Královice Třebíč Znojmo Praha-Březiněves Praha 8 Praha 2 Praha-Lysolaje Praha 4 Zlín Kladno Sokolov Brno-venkov Kutná Hora Hradec Králové Písek Hodonín Nymburk Klatovy Česká Lípa Praha-Velká Chuchle Pardubice Svitavy Benešov Prostějov Strakonice Praha 14 Chomutov Jablonec nad Nisou Kolín Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezděz

Levná dlažba Bezděz

Dlažba Bezděz

Zámkové dlažby Bezděz

Zámkové betonové dlažby Bezděz

Zámková dlažba Bezděz

Betonové dlažby Bezděz

Betonová dlažba Bezděz

Zdící prvky Bezděz

Dlažby II jakosti Bezděz

Dlažba II jakosti Bezděz

Plošné dlažby Bezděz