„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezděz

Nové produkty Bezděz

Dlažby a obrubníky Bezděz

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezděz

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezděz

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezděz

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezděz

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezděz, Levná dlažba Bezděz, Dlažba Bezděz, Zámkové dlažby Bezděz, Zámkové dlažba Bezděz, Betonové dlažby Bezděz, Betonová dlažba Bezděz, Zdící prvky Bezděz, Dlažby II jakosti Bezděz, Dlažba II jakosti Bezděz, Plošné dlažby Bezděz, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Benešov Nymburk Louny Praha 9 Praha 1 České Budějovice Příbram Praha-Březiněves Český Krumlov Bruntál Třebíč Praha 15 Trutnov Praha-Šeberov Most Havlíčkův Brod Plzeň-jih Praha-Zličín Teplice Přerov Praha-Troja Mělník Praha 4 Praha-Dubeč Hlavní město Praha Praha 5 Rakovník Praha 21 Praha-Zbraslav Praha 3 Praha-západ Praha 10 Ostrava-město Praha-Lipence Vsetín Domažlice Hradec Králové Praha-Dolní Chabry Jindřichův Hradec Praha 16 Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Cheb Beroun Praha-Nedvězí Ústí nad Orlicí Litoměřice Ústí nad Labem Karlovy Vary Strakonice Tábor Písek Brno-venkov Brno-město Praha 6 Děčín Svitavy Liberec Praha-východ Sokolov Mladá Boleslav Praha-Křeslice Praha-Nebušice Prachatice Zlín Praha-Přední Kopanina Znojmo Česká Lípa Žďár nad Sázavou Šumperk Praha-Slivenec Karviná Praha-Benice Praha 2 Praha-Vinoř Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Jeseník Praha-Čakovice Praha 7 Kladno Praha-Kunratice Praha 19 Plzeň-sever Praha-Řeporyje Semily Plzeň-město Opava Praha-Lochkov Kroměříž Praha-Koloděje Praha-Satalice Praha-Lysolaje Olomouc Břeclav Uherské Hradiště Náchod Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezděz

Levná dlažba Bezděz

Dlažba Bezděz

Zámkové dlažby Bezděz

Zámkové betonové dlažby Bezděz

Zámková dlažba Bezděz

Betonové dlažby Bezděz

Betonová dlažba Bezděz

Zdící prvky Bezděz

Dlažby II jakosti Bezděz

Dlažba II jakosti Bezděz

Plošné dlažby Bezděz