„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezděz

Nové produkty Bezděz

Dlažby a obrubníky Bezděz

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezděz

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezděz

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezděz

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezděz

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezděz, Levná dlažba Bezděz, Dlažba Bezděz, Zámkové dlažby Bezděz, Zámkové dlažba Bezděz, Betonové dlažby Bezděz, Betonová dlažba Bezděz, Zdící prvky Bezděz, Dlažby II jakosti Bezděz, Dlažba II jakosti Bezděz, Plošné dlažby Bezděz, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Karviná Praha-Královice Praha-Suchdol Praha 16 Praha-Vinoř Jeseník Praha 10 Zlín Praha-Štěrboholy Jičín Praha-Lochkov Praha 17 Přerov Benešov Pelhřimov Praha-Křeslice Praha-Řeporyje Hodonín Semily Praha-Petrovice Znojmo Praha-Újezd Praha-Satalice Brno-město Jihlava Svitavy Kroměříž Hlavní město Praha Praha 1 Rokycany Vsetín Praha-Dubeč Praha 9 Praha-Nebušice Vyškov Náchod Sokolov Nymburk Prachatice Kutná Hora Žďár nad Sázavou Kolín Havlíčkův Brod Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Praha-Lipence Praha-Zličín Opava České Budějovice Pardubice Praha 18 Kladno Rakovník Plzeň-město Mělník Praha 4 Český Krumlov Příbram Karlovy Vary Brno-venkov Ostrava-město Praha-Klánovice Praha-západ Praha 6 Praha-Troja Praha 3 Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Praha 14 Praha-Lysolaje Nový Jičín Domažlice Praha-Dolní Chabry Praha 8 Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Praha 5 Litoměřice Praha-Přední Kopanina Praha-Koloděje Břeclav Jablonec nad Nisou Praha-východ Most Plzeň-jih Plzeň-sever Praha 11 Louny Jindřichův Hradec Chomutov Praha 19 Česká Lípa Tachov Tábor Praha-Šeberov Praha-Březiněves Cheb Šumperk Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezděz

Levná dlažba Bezděz

Dlažba Bezděz

Zámkové dlažby Bezděz

Zámkové betonové dlažby Bezděz

Zámková dlažba Bezděz

Betonové dlažby Bezděz

Betonová dlažba Bezděz

Zdící prvky Bezděz

Dlažby II jakosti Bezděz

Dlažba II jakosti Bezděz

Plošné dlažby Bezděz