„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezděz

Nové produkty Bezděz

Dlažby a obrubníky Bezděz

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezděz

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezděz

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezděz

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezděz

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezděz, Levná dlažba Bezděz, Dlažba Bezděz, Zámkové dlažby Bezděz, Zámkové dlažba Bezděz, Betonové dlažby Bezděz, Betonová dlažba Bezděz, Zdící prvky Bezděz, Dlažby II jakosti Bezděz, Dlažba II jakosti Bezděz, Plošné dlažby Bezděz, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Benešov Plzeň-sever Praha 7 Tábor Ústí nad Labem Brno-venkov Praha-Šeberov České Budějovice Pardubice Praha 13 Praha-Kunratice Jihlava Karlovy Vary Zlín Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Praha-Slivenec Praha 19 Praha-Libuš Přerov Praha 20 Praha-východ Hradec Králové Praha-Kolovraty Chomutov Praha 16 Praha-Štěrboholy Rakovník Praha 21 Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zbraslav Kutná Hora Beroun Praha-západ Plzeň-jih Praha-Lysolaje Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Praha 5 Karviná Praha-Vinoř Kladno Nymburk Praha-Královice Louny Praha 15 Kroměříž Prachatice Most Prostějov Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Praha-Klánovice Rokycany Nový Jičín Mělník Praha-Lipence Plzeň-město Jeseník Sokolov Praha 11 Praha-Koloděje Praha-Dolní Chabry Klatovy Praha 12 Náchod Praha 2 Český Krumlov Olomouc Vsetín Blansko Litoměřice Žďár nad Sázavou Pelhřimov Svitavy Chrudim Semily Mladá Boleslav Vyškov Brno-město Praha-Nedvězí Praha 9 Praha-Březiněves Praha-Benice Praha 10 Bruntál Tachov Kolín Praha-Satalice Šumperk Praha 22 Písek Praha-Nebušice Praha-Suchdol Praha 8 Praha-Dolní Počernice Rychnov nad Kněžnou Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezděz

Levná dlažba Bezděz

Dlažba Bezděz

Zámkové dlažby Bezděz

Zámkové betonové dlažby Bezděz

Zámková dlažba Bezděz

Betonové dlažby Bezděz

Betonová dlažba Bezděz

Zdící prvky Bezděz

Dlažby II jakosti Bezděz

Dlažba II jakosti Bezděz

Plošné dlažby Bezděz