„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílá Lhota

Nové produkty Bílá Lhota

Dlažby a obrubníky Bílá Lhota

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílá Lhota

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílá Lhota

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílá Lhota

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílá Lhota

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílá Lhota, Levná dlažba Bílá Lhota, Dlažba Bílá Lhota, Zámkové dlažby Bílá Lhota, Zámkové dlažba Bílá Lhota, Betonové dlažby Bílá Lhota, Betonová dlažba Bílá Lhota, Zdící prvky Bílá Lhota, Dlažby II jakosti Bílá Lhota, Dlažba II jakosti Bílá Lhota, Plošné dlažby Bílá Lhota, Plošná dlažba


Další města:

Praha 20 Praha-Lochkov Benešov Praha 18 Ostrava-město Praha-Petrovice Praha-Dolní Chabry Vyškov Jičín Kladno Praha 2 Domažlice Praha 17 Kolín Jeseník Praha-Ďáblice Brno-město Blansko Šumperk Kutná Hora Praha-Koloděje Praha-Libuš Tábor Karlovy Vary Klatovy Praha-Řeporyje Praha-Újezd Louny Praha 4 Znojmo Praha 11 Praha 6 Liberec Jihlava Litoměřice Česká Lípa Praha-Kolovraty Praha-Zbraslav Praha-Nedvězí Rakovník Bruntál Praha 9 Praha-Lysolaje Rokycany Karviná Praha-Dolní Počernice Praha-Šeberov Brno-venkov Praha 1 Hodonín České Budějovice Třebíč Plzeň-město Sokolov Praha-Zličín Plzeň-jih Praha-Nebušice Hradec Králové Teplice Pelhřimov Havlíčkův Brod Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Trutnov Most Praha-Štěrboholy Vsetín Frýdek-Místek Praha-Velká Chuchle Praha-Čakovice Ústí nad Orlicí Praha-východ Praha-Troja Praha 8 Praha 13 Praha-Benice Praha-Klánovice Přerov Praha 22 Mělník Semily Olomouc Břeclav Opava Tachov Praha 12 Pardubice Cheb Plzeň-sever Praha-Satalice Praha-Běchovice Příbram Praha 15 Žďár nad Sázavou Praha-Kunratice Praha-Královice Jindřichův Hradec Prachatice Beroun Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílá Lhota

Levná dlažba Bílá Lhota

Dlažba Bílá Lhota

Zámkové dlažby Bílá Lhota

Zámkové betonové dlažby Bílá Lhota

Zámková dlažba Bílá Lhota

Betonové dlažby Bílá Lhota

Betonová dlažba Bílá Lhota

Zdící prvky Bílá Lhota

Dlažby II jakosti Bílá Lhota

Dlažba II jakosti Bílá Lhota

Plošné dlažby Bílá Lhota