„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílé Podolí

Nové produkty Bílé Podolí

Dlažby a obrubníky Bílé Podolí

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílé Podolí

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílé Podolí

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílé Podolí

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílé Podolí

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílé Podolí, Levná dlažba Bílé Podolí, Dlažba Bílé Podolí, Zámkové dlažby Bílé Podolí, Zámkové dlažba Bílé Podolí, Betonové dlažby Bílé Podolí, Betonová dlažba Bílé Podolí, Zdící prvky Bílé Podolí, Dlažby II jakosti Bílé Podolí, Dlažba II jakosti Bílé Podolí, Plošné dlažby Bílé Podolí, Plošná dlažba


Další města:

Teplice Praha-Lochkov Blansko Brno-město Praha-Ďáblice Znojmo Praha 20 Kladno Prachatice Zlín Praha-Zličín Tachov Sokolov Praha-Běchovice Ostrava-město Praha-Újezd Praha-Lysolaje Příbram Svitavy Praha-Klánovice Praha-západ Chrudim Kroměříž Praha 17 Praha-Petrovice Praha 22 Praha-Velká Chuchle Vsetín Prostějov Praha-Křeslice Strakonice Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Cheb Břeclav Praha 12 Praha 8 Karlovy Vary Praha-Štěrboholy Jičín Praha-Kunratice Tábor Praha-Nebušice Český Krumlov Kolín Chomutov Šumperk Liberec Nymburk Praha-Dolní Měcholupy Rychnov nad Kněžnou Praha-Troja Praha-Čakovice Plzeň-jih Jihlava Praha-Nedvězí Olomouc Praha 6 Česká Lípa Přerov Praha-Přední Kopanina Karviná Rakovník Most Praha 2 Praha 1 Praha-východ Praha 7 Žďár nad Sázavou Bruntál Hodonín Plzeň-město Havlíčkův Brod Trutnov Písek Pardubice Ústí nad Labem Praha-Koloděje Louny Litoměřice Nový Jičín Praha 21 Praha-Slivenec Hradec Králové Praha-Březiněves Praha-Vinoř Jablonec nad Nisou Praha 10 Praha 4 Rokycany Mělník Beroun Praha-Šeberov Děčín Domažlice Plzeň-sever Praha 13 Praha-Suchdol Praha-Kolovraty Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílé Podolí

Levná dlažba Bílé Podolí

Dlažba Bílé Podolí

Zámkové dlažby Bílé Podolí

Zámkové betonové dlažby Bílé Podolí

Zámková dlažba Bílé Podolí

Betonové dlažby Bílé Podolí

Betonová dlažba Bílé Podolí

Zdící prvky Bílé Podolí

Dlažby II jakosti Bílé Podolí

Dlažba II jakosti Bílé Podolí

Plošné dlažby Bílé Podolí