„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílá

Nové produkty Bílá

Dlažby a obrubníky Bílá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílá, Levná dlažba Bílá, Dlažba Bílá, Zámkové dlažby Bílá, Zámkové dlažba Bílá, Betonové dlažby Bílá, Betonová dlažba Bílá, Zdící prvky Bílá, Dlažby II jakosti Bílá, Dlažba II jakosti Bílá, Plošné dlažby Bílá, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Praha 5 Blansko Opava Praha 6 Praha 13 Havlíčkův Brod Teplice Šumperk Uherské Hradiště Třebíč Praha-Lipence Praha-Troja Příbram Karviná Český Krumlov Břeclav Sokolov Praha 20 Praha-Šeberov Brno-venkov Praha-Dolní Počernice Jeseník Pelhřimov Praha-Dolní Měcholupy Pardubice Praha-východ Vsetín Domažlice Náchod Praha-Petrovice Prostějov Praha-Koloděje Praha-Dolní Chabry Prachatice Svitavy Praha-Dubeč Praha-západ Tábor Nymburk Praha 8 Jihlava Liberec Olomouc Praha 12 Most Praha 15 Praha 7 Plzeň-město Praha-Křeslice Litoměřice Trutnov Ústí nad Labem Praha-Přední Kopanina Praha-Újezd Praha-Lysolaje Rakovník Písek Vyškov Cheb Praha-Královice Žďár nad Sázavou Přerov Praha 21 Praha-Velká Chuchle Praha-Čakovice Zlín Hlavní město Praha Praha-Běchovice Kutná Hora Praha 9 Praha 11 Praha 3 Praha 2 Česká Lípa Praha-Zličín Praha-Kunratice Praha 1 Praha 14 Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Plzeň-jih Tachov Praha 22 Hodonín Nový Jičín Brno-město Semily Benešov Frýdek-Místek Chomutov Praha-Nedvězí Beroun Jindřichův Hradec České Budějovice Klatovy Praha 4 Praha-Zbraslav Praha 18 Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílá

Levná dlažba Bílá

Dlažba Bílá

Zámkové dlažby Bílá

Zámkové betonové dlažby Bílá

Zámková dlažba Bílá

Betonové dlažby Bílá

Betonová dlažba Bílá

Zdící prvky Bílá

Dlažby II jakosti Bílá

Dlažba II jakosti Bílá

Plošné dlažby Bílá