„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílá

Nové produkty Bílá

Dlažby a obrubníky Bílá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílá, Levná dlažba Bílá, Dlažba Bílá, Zámkové dlažby Bílá, Zámkové dlažba Bílá, Betonové dlažby Bílá, Betonová dlažba Bílá, Zdící prvky Bílá, Dlažby II jakosti Bílá, Dlažba II jakosti Bílá, Plošné dlažby Bílá, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Klánovice Praha-Běchovice Most Havlíčkův Brod Praha 11 Chomutov Praha-Ďáblice Praha 6 Tábor Praha-Šeberov Trutnov Mělník Praha 17 Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Kroměříž Ostrava-město Ústí nad Labem Praha-Zličín Domažlice Semily Břeclav Praha-Dolní Měcholupy České Budějovice Praha-Suchdol Praha-západ Praha 15 Praha-východ Písek Plzeň-jih Praha-Lipence Brno-město Sokolov Praha-Řeporyje Český Krumlov Praha-Slivenec Praha-Čakovice Praha 4 Děčín Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Praha-Kunratice Mladá Boleslav Praha-Koloděje Rokycany Praha 2 Louny Rakovník Blansko Benešov Jičín Znojmo Praha-Satalice Náchod Karlovy Vary Hodonín Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Praha-Dolní Počernice Praha 14 Praha 22 Kolín Kutná Hora Příbram Svitavy Praha-Petrovice Praha 16 Praha-Královice Kladno Hradec Králové Praha-Benice Opava Teplice Karviná Praha 7 Tachov Praha 5 Praha 20 Praha-Křeslice Pardubice Žďár nad Sázavou Přerov Olomouc Pelhřimov Praha-Újezd Strakonice Uherské Hradiště Praha-Kolovraty Praha 8 Praha-Zbraslav Chrudim Litoměřice Praha-Lochkov Praha 19 Praha 13 Hlavní město Praha Prostějov Praha 12 Plzeň-sever Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílá

Levná dlažba Bílá

Dlažba Bílá

Zámkové dlažby Bílá

Zámkové betonové dlažby Bílá

Zámková dlažba Bílá

Betonové dlažby Bílá

Betonová dlažba Bílá

Zdící prvky Bílá

Dlažby II jakosti Bílá

Dlažba II jakosti Bílá

Plošné dlažby Bílá