„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílá

Nové produkty Bílá

Dlažby a obrubníky Bílá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílá, Levná dlažba Bílá, Dlažba Bílá, Zámkové dlažby Bílá, Zámkové dlažba Bílá, Betonové dlažby Bílá, Betonová dlažba Bílá, Zdící prvky Bílá, Dlažby II jakosti Bílá, Dlažba II jakosti Bílá, Plošné dlažby Bílá, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zličín Nymburk Rakovník Vsetín Žďár nad Sázavou Znojmo Příbram Praha-Kunratice Praha-Klánovice Praha-Ďáblice Litoměřice Trutnov Frýdek-Místek Brno-město Praha-Lochkov Praha 15 Praha-Dolní Počernice Praha 18 České Budějovice Praha-Lysolaje Opava Praha 13 Písek Uherské Hradiště Semily Olomouc Šumperk Praha-Křeslice Praha 5 Ústí nad Labem Teplice Most Praha 20 Praha 11 Karlovy Vary Mladá Boleslav Jeseník Klatovy Rokycany Prachatice Jičín Praha-Březiněves Plzeň-jih Praha-Suchdol Praha-Petrovice Praha-Dubeč Praha-Šeberov Rychnov nad Kněžnou Pelhřimov Praha 22 Praha-Slivenec Praha 12 Ústí nad Orlicí Praha-Nebušice Praha-Zbraslav Praha 16 Liberec Praha 9 Cheb Pardubice Praha-Koloděje Praha-Běchovice Náchod Praha-Lipence Praha 6 Svitavy Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Karviná Prostějov Bruntál Sokolov Tábor Tachov Beroun Vyškov Ostrava-město Kutná Hora Kladno Praha 8 Praha-Čakovice Strakonice Praha-Dolní Chabry Praha 21 Praha-Vinoř Praha-Královice Praha 19 Louny Praha-západ Praha-Újezd Břeclav Praha 17 Mělník Jindřichův Hradec Praha 14 Česká Lípa Praha-Libuš Plzeň-sever Praha-Štěrboholy Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílá

Levná dlažba Bílá

Dlažba Bílá

Zámkové dlažby Bílá

Zámkové betonové dlažby Bílá

Zámková dlažba Bílá

Betonové dlažby Bílá

Betonová dlažba Bílá

Zdící prvky Bílá

Dlažby II jakosti Bílá

Dlažba II jakosti Bílá

Plošné dlažby Bílá