„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílá

Nové produkty Bílá

Dlažby a obrubníky Bílá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílá, Levná dlažba Bílá, Dlažba Bílá, Zámkové dlažby Bílá, Zámkové dlažba Bílá, Betonové dlažby Bílá, Betonová dlažba Bílá, Zdící prvky Bílá, Dlažby II jakosti Bílá, Dlažba II jakosti Bílá, Plošné dlažby Bílá, Plošná dlažba


Další města:

Prostějov Praha-Přední Kopanina Šumperk Praha-Troja Praha-Lochkov Klatovy Třebíč Praha 20 Praha-Koloděje Náchod Praha-Petrovice Strakonice Most Svitavy Havlíčkův Brod Praha 12 Frýdek-Místek Ústí nad Labem Praha-Slivenec Litoměřice Jindřichův Hradec Praha 18 Nový Jičín Trutnov Kutná Hora Ústí nad Orlicí Jeseník Praha 10 Jihlava Mladá Boleslav Praha-Dolní Počernice Kladno Praha 14 Karlovy Vary Praha 9 Olomouc Praha 2 Domažlice Prachatice Brno-město Sokolov Česká Lípa Liberec Praha 16 Praha-Satalice Praha 4 Plzeň-jih Praha-Ďáblice Tábor Chomutov Kroměříž Nymburk Blansko Pelhřimov Praha-Suchdol Praha-východ Uherské Hradiště Opava Praha-Štěrboholy Kolín Hlavní město Praha Bruntál Praha-západ Praha-Benice Karviná Rakovník Příbram Praha-Zbraslav Český Krumlov Praha-Klánovice Písek Přerov Praha-Libuš Praha-Lipence Ostrava-město Chrudim Praha 22 Jablonec nad Nisou Beroun Praha 21 Benešov Praha-Vinoř Žďár nad Sázavou Louny Teplice Hodonín Praha-Lysolaje Praha-Křeslice Praha 17 Děčín Mělník Cheb Praha-Kunratice Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Praha 19 Rokycany Praha-Šeberov Vsetín Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílá

Levná dlažba Bílá

Dlažba Bílá

Zámkové dlažby Bílá

Zámkové betonové dlažby Bílá

Zámková dlažba Bílá

Betonové dlažby Bílá

Betonová dlažba Bílá

Zdící prvky Bílá

Dlažby II jakosti Bílá

Dlažba II jakosti Bílá

Plošné dlažby Bílá