„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílá

Nové produkty Bílá

Dlažby a obrubníky Bílá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílá, Levná dlažba Bílá, Dlažba Bílá, Zámkové dlažby Bílá, Zámkové dlažba Bílá, Betonové dlažby Bílá, Betonová dlažba Bílá, Zdící prvky Bílá, Dlažby II jakosti Bílá, Dlažba II jakosti Bílá, Plošné dlažby Bílá, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Havlíčkův Brod České Budějovice Domažlice Praha-východ Praha 4 Praha-Velká Chuchle Praha-Březiněves Praha-Libuš Plzeň-město Most Opava Náchod Praha 3 Plzeň-sever Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Frýdek-Místek Liberec Plzeň-jih Příbram Praha 14 Praha-Újezd Praha-Křeslice Praha 10 Praha 19 Praha 13 Litoměřice Praha 2 Blansko Prostějov Sokolov Nový Jičín Ostrava-město Mělník Hlavní město Praha Vsetín Chomutov Praha 15 Praha-Přední Kopanina Praha-Dubeč Žďár nad Sázavou Praha-Troja Praha-Kolovraty Česká Lípa Rakovník Rokycany Praha-Běchovice Ústí nad Labem Šumperk Třebíč Jeseník Strakonice Praha 7 Praha 6 Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Prachatice Praha 20 Praha 22 Praha-Suchdol Jindřichův Hradec Praha 17 Zlín Jičín Praha-Kunratice Kroměříž Praha-Řeporyje Benešov Bruntál Teplice Břeclav Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Kolín Praha 12 Rychnov nad Kněžnou Pelhřimov Praha 11 Praha-Vinoř Praha-Lipence Brno-venkov Louny Brno-město Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Písek Klatovy Tábor Chrudim Hradec Králové Svitavy Jihlava Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice Olomouc Uherské Hradiště Praha-Lysolaje Cheb Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílá

Levná dlažba Bílá

Dlažba Bílá

Zámkové dlažby Bílá

Zámkové betonové dlažby Bílá

Zámková dlažba Bílá

Betonové dlažby Bílá

Betonová dlažba Bílá

Zdící prvky Bílá

Dlažby II jakosti Bílá

Dlažba II jakosti Bílá

Plošné dlažby Bílá