„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílá

Nové produkty Bílá

Dlažby a obrubníky Bílá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílá, Levná dlažba Bílá, Dlažba Bílá, Zámkové dlažby Bílá, Zámkové dlažba Bílá, Betonové dlažby Bílá, Betonová dlažba Bílá, Zdící prvky Bílá, Dlažby II jakosti Bílá, Dlažba II jakosti Bílá, Plošné dlažby Bílá, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Tachov Praha-Přední Kopanina Olomouc Nový Jičín Praha-Koloděje Praha-Lochkov Chrudim Praha-Petrovice Kroměříž Brno-město Hodonín Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Praha-Nedvězí Cheb Praha-Klánovice Hradec Králové Trutnov Praha-Královice Náchod Ústí nad Orlicí České Budějovice Praha-Křeslice Zlín Praha-Nebušice Svitavy Praha 1 Frýdek-Místek Praha 11 Příbram Praha-Dubeč Hlavní město Praha Tábor Liberec Praha-Ďáblice Praha 22 Karlovy Vary Benešov Praha-západ Jeseník Praha 21 Praha-Lysolaje Strakonice Děčín Praha-Březiněves Ústí nad Labem Prostějov Písek Česká Lípa Praha 13 Český Krumlov Domažlice Praha-Dolní Počernice Praha 17 Praha 16 Vyškov Praha 19 Praha-Suchdol Praha 10 Most Ostrava-město Vsetín Karviná Rokycany Pardubice Jihlava Praha-Kunratice Praha 3 Praha 4 Praha 8 Kladno Praha-Troja Uherské Hradiště Plzeň-město Rychnov nad Kněžnou Plzeň-sever Praha 14 Blansko Praha-Benice Praha 6 Znojmo Třebíč Šumperk Přerov Brno-venkov Jičín Litoměřice Jindřichův Hradec Praha-Libuš Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Praha 18 Kolín Praha-východ Mladá Boleslav Praha 20 Chomutov Praha-Vinoř Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílá

Levná dlažba Bílá

Dlažba Bílá

Zámkové dlažby Bílá

Zámkové betonové dlažby Bílá

Zámková dlažba Bílá

Betonové dlažby Bílá

Betonová dlažba Bílá

Zdící prvky Bílá

Dlažby II jakosti Bílá

Dlažba II jakosti Bílá

Plošné dlažby Bílá