„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílá

Nové produkty Bílá

Dlažby a obrubníky Bílá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílá, Levná dlažba Bílá, Dlažba Bílá, Zámkové dlažby Bílá, Zámkové dlažba Bílá, Betonové dlažby Bílá, Betonová dlažba Bílá, Zdící prvky Bílá, Dlažby II jakosti Bílá, Dlažba II jakosti Bílá, Plošné dlažby Bílá, Plošná dlažba


Další města:

Praha 22 Praha 17 Praha-Ďáblice Praha 10 Trutnov Jičín Jindřichův Hradec Chomutov Praha-Zličín Plzeň-sever Praha 20 Praha 1 Praha-Lipence Praha-Velká Chuchle Praha 4 Praha-Dolní Počernice Teplice Žďár nad Sázavou Jeseník Praha 2 Praha-Lysolaje Sokolov Břeclav Kolín Praha-západ Příbram Praha-Újezd Praha-Satalice Praha-Kolovraty Pardubice Praha 7 Praha 8 Hodonín Praha-Nebušice Karviná Praha 19 Louny Olomouc Tachov Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary Český Krumlov Praha-Běchovice Náchod Jihlava Praha-Troja Praha-Čakovice Praha 14 Praha 15 Tábor Přerov Praha 5 Praha 3 Domažlice Písek Česká Lípa České Budějovice Kladno Praha-Kunratice Praha 18 Svitavy Rychnov nad Kněžnou Ostrava-město Mělník Praha-Řeporyje Liberec Frýdek-Místek Praha-Šeberov Semily Litoměřice Nymburk Kutná Hora Praha-Královice Praha 13 Beroun Praha-Štěrboholy Plzeň-město Plzeň-jih Praha-Koloděje Praha-Suchdol Uherské Hradiště Praha-Březiněves Brno-město Praha 9 Vyškov Chrudim Pelhřimov Nový Jičín Praha-Dubeč Most Ústí nad Orlicí Praha-Petrovice Praha 6 Praha-Přední Kopanina Opava Klatovy Blansko Hradec Králové Cheb Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílá

Levná dlažba Bílá

Dlažba Bílá

Zámkové dlažby Bílá

Zámkové betonové dlažby Bílá

Zámková dlažba Bílá

Betonové dlažby Bílá

Betonová dlažba Bílá

Zdící prvky Bílá

Dlažby II jakosti Bílá

Dlažba II jakosti Bílá

Plošné dlažby Bílá