„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílá

Nové produkty Bílá

Dlažby a obrubníky Bílá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílá, Levná dlažba Bílá, Dlažba Bílá, Zámkové dlažby Bílá, Zámkové dlažba Bílá, Betonové dlažby Bílá, Betonová dlažba Bílá, Zdící prvky Bílá, Dlažby II jakosti Bílá, Dlažba II jakosti Bílá, Plošné dlažby Bílá, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Plzeň-město Pelhřimov Praha-Ďáblice Karlovy Vary Praha 6 Semily Praha 13 Kroměříž Svitavy Přerov Nový Jičín Most Praha-Benice Brno-město Kutná Hora Třebíč Praha 20 Praha 15 Frýdek-Místek Hradec Králové Benešov Prostějov Nymburk Praha-Štěrboholy Praha-Klánovice Uherské Hradiště Pardubice Jihlava Praha-Zličín Litoměřice Blansko Mladá Boleslav Praha 5 Domažlice Praha 8 Praha-Dolní Měcholupy Praha 14 Kladno Klatovy Kolín Praha-Lipence Praha-Koloděje Praha 17 Louny Praha 19 Praha-Běchovice Znojmo Cheb Teplice Beroun Praha-Újezd Praha-Troja Šumperk Chomutov Praha-Lysolaje Tábor Praha 4 Praha-Vinoř Praha-Královice Praha-Křeslice Praha-Petrovice Praha-Lochkov Praha-Dolní Chabry Havlíčkův Brod Praha 7 Mělník Plzeň-jih Ústí nad Orlicí Karviná Praha-Šeberov Ústí nad Labem České Budějovice Praha-východ Hlavní město Praha Praha-Čakovice Brno-venkov Písek Bruntál Praha-Dubeč Olomouc Zlín Praha-Březiněves Praha 3 Strakonice Praha-Nebušice Praha 10 Praha 2 Vsetín Žďár nad Sázavou Břeclav Praha 18 Náchod Příbram Praha-Přední Kopanina Praha-Libuš Český Krumlov Praha-západ Jičín Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílá

Levná dlažba Bílá

Dlažba Bílá

Zámkové dlažby Bílá

Zámkové betonové dlažby Bílá

Zámková dlažba Bílá

Betonové dlažby Bílá

Betonová dlažba Bílá

Zdící prvky Bílá

Dlažby II jakosti Bílá

Dlažba II jakosti Bílá

Plošné dlažby Bílá