„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílá

Nové produkty Bílá

Dlažby a obrubníky Bílá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílá, Levná dlažba Bílá, Dlažba Bílá, Zámkové dlažby Bílá, Zámkové dlažba Bílá, Betonové dlažby Bílá, Betonová dlažba Bílá, Zdící prvky Bílá, Dlažby II jakosti Bílá, Dlažba II jakosti Bílá, Plošné dlažby Bílá, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Ústí nad Labem Praha 11 Strakonice Jindřichův Hradec Praha-Dubeč Prostějov Hradec Králové České Budějovice Třebíč Chrudim Klatovy Praha 10 Náchod Teplice Mělník Bruntál Rokycany Praha-Křeslice Praha-Slivenec Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy Vyškov Uherské Hradiště Praha 7 Kutná Hora Praha-Libuš Brno-město Domažlice Praha-Suchdol Praha-Zličín Jeseník Nový Jičín Praha-Kolovraty Opava Praha 20 Plzeň-jih Praha 3 Praha-Ďáblice Praha-Lipence Liberec Benešov Děčín Česká Lípa Cheb Praha 22 Praha-Velká Chuchle Praha 4 Olomouc Praha-Březiněves Semily Tachov Kladno Praha-Benice Praha 17 Jihlava Praha 16 Karviná Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Trutnov Zlín Praha 8 Praha-Nebušice Jičín Praha-Dolní Chabry Písek Praha-Troja Rakovník Praha 14 Ostrava-město Praha 2 Praha-Klánovice Ústí nad Orlicí Pardubice Praha-Běchovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Koloděje Praha-Královice Praha 15 Pelhřimov Praha-Zbraslav Beroun Přerov Šumperk Praha-Lysolaje Mladá Boleslav Blansko Praha-Řeporyje Znojmo Sokolov Praha-Čakovice Kroměříž Jablonec nad Nisou Břeclav Praha-západ Louny Praha-Šeberov Brno-venkov Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílá

Levná dlažba Bílá

Dlažba Bílá

Zámkové dlažby Bílá

Zámkové betonové dlažby Bílá

Zámková dlažba Bílá

Betonové dlažby Bílá

Betonová dlažba Bílá

Zdící prvky Bílá

Dlažby II jakosti Bílá

Dlažba II jakosti Bílá

Plošné dlažby Bílá