„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílá

Nové produkty Bílá

Dlažby a obrubníky Bílá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílá, Levná dlažba Bílá, Dlažba Bílá, Zámkové dlažby Bílá, Zámkové dlažba Bílá, Betonové dlažby Bílá, Betonová dlažba Bílá, Zdící prvky Bílá, Dlažby II jakosti Bílá, Dlažba II jakosti Bílá, Plošné dlažby Bílá, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Pardubice Zlín Semily Jihlava Rakovník Praha 22 Nový Jičín Přerov Chrudim Praha-Slivenec Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Louny Praha-Kolovraty Praha 10 Jičín České Budějovice Chomutov Praha 16 Šumperk Mladá Boleslav Česká Lípa Sokolov Teplice Hlavní město Praha Prachatice Praha-Ďáblice Praha-Řeporyje Vyškov Praha 2 Praha 11 Znojmo Benešov Praha-Petrovice Plzeň-jih Praha 9 Olomouc Praha 5 Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Hodonín Kladno Prostějov Praha-Dolní Chabry Uherské Hradiště Praha-Královice Brno-město Praha 3 Kroměříž Praha-Lipence Most Praha-Kunratice Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Pelhřimov Břeclav Praha-Dolní Počernice Domažlice Praha-Štěrboholy Praha-Benice Tábor Praha 13 Blansko Ostrava-město Mělník Praha-Křeslice Strakonice Praha 18 Praha-Újezd Praha-Libuš Havlíčkův Brod Praha-Lysolaje Praha-Suchdol Praha 6 Svitavy Plzeň-sever Karlovy Vary Beroun Český Krumlov Praha-Březiněves Žďár nad Sázavou Praha-Čakovice Praha 17 Praha-východ Bruntál Liberec Praha-Nedvězí Rychnov nad Kněžnou Praha-Nebušice Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Rokycany Praha 4 Praha 7 Příbram Praha-západ Trutnov Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílá

Levná dlažba Bílá

Dlažba Bílá

Zámkové dlažby Bílá

Zámkové betonové dlažby Bílá

Zámková dlažba Bílá

Betonové dlažby Bílá

Betonová dlažba Bílá

Zdící prvky Bílá

Dlažby II jakosti Bílá

Dlažba II jakosti Bílá

Plošné dlažby Bílá