„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílá

Nové produkty Bílá

Dlažby a obrubníky Bílá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílá, Levná dlažba Bílá, Dlažba Bílá, Zámkové dlažby Bílá, Zámkové dlažba Bílá, Betonové dlažby Bílá, Betonová dlažba Bílá, Zdící prvky Bílá, Dlažby II jakosti Bílá, Dlažba II jakosti Bílá, Plošné dlažby Bílá, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Praha 7 Třebíč Český Krumlov Beroun Ústí nad Labem Znojmo Praha-Čakovice Praha 6 Ústí nad Orlicí Brno-venkov Praha 5 Praha 3 Praha 14 Hradec Králové Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-jih Praha-Zbraslav Plzeň-město Bruntál Česká Lípa Praha-Kolovraty Nymburk Litoměřice Kolín Praha 2 Praha-Nebušice Nový Jičín Hodonín Prachatice Praha-Štěrboholy Písek Praha-Koloděje Praha-Přední Kopanina Praha-Libuš Cheb Plzeň-sever Hlavní město Praha Liberec Praha-Nedvězí Praha-Křeslice Vsetín Praha 11 Praha-Slivenec Kroměříž Kutná Hora Mělník Praha-Suchdol Děčín České Budějovice Praha-Benice Domažlice Příbram Praha-východ Vyškov Chomutov Most Rakovník Praha 4 Praha-Dubeč Praha 17 Rokycany Olomouc Teplice Praha 9 Prostějov Frýdek-Místek Trutnov Praha 19 Karviná Praha 16 Praha-Dolní Počernice Semily Praha 13 Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Sokolov Náchod Jablonec nad Nisou Praha-Ďáblice Praha 10 Opava Havlíčkův Brod Praha-Lysolaje Svitavy Pardubice Praha 22 Praha-Lochkov Praha-Troja Praha-Zličín Praha 20 Brno-město Praha-Klánovice Louny Pelhřimov Kladno Praha 21 Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílá

Levná dlažba Bílá

Dlažba Bílá

Zámkové dlažby Bílá

Zámkové betonové dlažby Bílá

Zámková dlažba Bílá

Betonové dlažby Bílá

Betonová dlažba Bílá

Zdící prvky Bílá

Dlažby II jakosti Bílá

Dlažba II jakosti Bílá

Plošné dlažby Bílá