„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílina

Nové produkty Bílina

Dlažby a obrubníky Bílina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílina, Levná dlažba Bílina, Dlažba Bílina, Zámkové dlažby Bílina, Zámkové dlažba Bílina, Betonové dlažby Bílina, Betonová dlažba Bílina, Zdící prvky Bílina, Dlažby II jakosti Bílina, Dlažba II jakosti Bílina, Plošné dlažby Bílina, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Praha-Troja Klatovy Jičín Tábor Třebíč Praha 3 Frýdek-Místek Strakonice Vsetín Praha 21 Žďár nad Sázavou Praha-Újezd Liberec Bruntál Praha-Ďáblice Brno-město Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Pardubice Praha 7 Děčín Mělník Plzeň-sever Chrudim Praha-Libuš Praha 13 Brno-venkov Praha-Březiněves Praha 12 Praha 2 Ostrava-město Praha 22 Praha-Zličín Prachatice Praha-Vinoř Praha-Dolní Měcholupy Praha-Satalice Praha 11 Sokolov Praha-Dolní Počernice Cheb Praha-Čakovice Praha-Slivenec Kolín Plzeň-jih Teplice Praha-Lochkov Praha-Petrovice Louny Rokycany Praha-Lipence Nymburk Praha 8 České Budějovice Praha-Zbraslav Praha 16 Hlavní město Praha Praha-Klánovice Praha 18 Beroun Praha 14 Jindřichův Hradec Praha-Křeslice Karviná Příbram Praha-východ Tachov Nový Jičín Praha 19 Mladá Boleslav Most Jihlava Praha-Nebušice Praha 4 Praha 9 Praha-Štěrboholy Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Blansko Ústí nad Orlicí Kladno Praha-Benice Jablonec nad Nisou Praha 1 Olomouc Praha-Koloděje Prostějov Praha-Běchovice Benešov Rychnov nad Kněžnou Praha-Šeberov Zlín Semily Přerov Praha 5 Český Krumlov Praha-západ Praha-Velká Chuchle Břeclav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílina

Levná dlažba Bílina

Dlažba Bílina

Zámkové dlažby Bílina

Zámkové betonové dlažby Bílina

Zámková dlažba Bílina

Betonové dlažby Bílina

Betonová dlažba Bílina

Zdící prvky Bílina

Dlažby II jakosti Bílina

Dlažba II jakosti Bílina

Plošné dlažby Bílina