„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílina

Nové produkty Bílina

Dlažby a obrubníky Bílina

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílina

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílina

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílina

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílina

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílina, Levná dlažba Bílina, Dlažba Bílina, Zámkové dlažby Bílina, Zámkové dlažba Bílina, Betonové dlažby Bílina, Betonová dlažba Bílina, Zdící prvky Bílina, Dlažby II jakosti Bílina, Dlažba II jakosti Bílina, Plošné dlažby Bílina, Plošná dlažba


Další města:

Praha 4 Jičín Plzeň-město Klatovy Žďár nad Sázavou Vsetín Rakovník Praha-Zbraslav Pelhřimov Praha 12 Praha 15 České Budějovice Uherské Hradiště Náchod Karviná Praha 5 Litoměřice Písek Praha-Velká Chuchle Praha-Nebušice Praha-Březiněves Brno-město Teplice Český Krumlov Praha-Nedvězí Česká Lípa Kroměříž Most Olomouc Praha 8 Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Louny Praha-východ Zlín Opava Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Praha-Suchdol Třebíč Semily Chrudim Praha 22 Frýdek-Místek Liberec Praha-Královice Blansko Tábor Praha-Štěrboholy Praha-Troja Praha 17 Strakonice Chomutov Jeseník Jihlava Praha 20 Hodonín Praha 18 Hradec Králové Svitavy Praha-Koloděje Havlíčkův Brod Bruntál Praha-Lochkov Děčín Šumperk Praha-Šeberov Hlavní město Praha Praha 2 Kutná Hora Praha-Petrovice Beroun Praha-Benice Prostějov Praha-Řeporyje Praha 21 Plzeň-sever Rokycany Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Počernice Benešov Praha 9 Praha-Přední Kopanina Praha 11 Trutnov Praha-Satalice Praha-Slivenec Nový Jičín Ústí nad Labem Praha-Újezd Prachatice Mladá Boleslav Přerov Mělník Praha 6 Tachov Ostrava-město Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílina

Levná dlažba Bílina

Dlažba Bílina

Zámkové dlažby Bílina

Zámkové betonové dlažby Bílina

Zámková dlažba Bílina

Betonové dlažby Bílina

Betonová dlažba Bílina

Zdící prvky Bílina

Dlažby II jakosti Bílina

Dlažba II jakosti Bílina

Plošné dlažby Bílina