„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezkov

Nové produkty Bezkov

Dlažby a obrubníky Bezkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezkov, Levná dlažba Bezkov, Dlažba Bezkov, Zámkové dlažby Bezkov, Zámkové dlažba Bezkov, Betonové dlažby Bezkov, Betonová dlažba Bezkov, Zdící prvky Bezkov, Dlažby II jakosti Bezkov, Dlažba II jakosti Bezkov, Plošné dlažby Bezkov, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Praha-Koloděje Praha-Petrovice Praha-Dolní Chabry Praha 14 Liberec Praha-Křeslice Praha 2 Praha 8 Praha-Satalice Praha 4 Praha 16 Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Šumperk Mladá Boleslav Teplice Praha 17 Praha-Lysolaje Opava Ostrava-město Praha-Zbraslav Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Vsetín Strakonice Praha-Troja Pelhřimov Hlavní město Praha Praha-Lipence Beroun Praha-Újezd Jihlava Hradec Králové Praha 19 Česká Lípa Louny Chomutov Praha 22 Praha-Zličín Jeseník Praha 13 Praha 21 Náchod Karlovy Vary Plzeň-sever Znojmo Přerov Praha 18 Brno-venkov Český Krumlov Mělník Prachatice Benešov Tachov Praha-Přední Kopanina Prostějov Praha 3 Praha 5 Praha-Benice Vyškov Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Praha 12 Praha-Dolní Počernice Praha-západ Děčín Praha-Šeberov Chrudim Trutnov Praha 15 Most Praha-Klánovice Jablonec nad Nisou Třebíč Rokycany Ústí nad Labem Praha-Vinoř Olomouc Svitavy Praha 10 Cheb Praha 6 Praha 7 Kutná Hora Praha-Slivenec Bruntál Praha-Lochkov Břeclav Brno-město Plzeň-město Blansko Jičín Kroměříž Litoměřice Praha 11 Praha-Kunratice Karviná Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezkov

Levná dlažba Bezkov

Dlažba Bezkov

Zámkové dlažby Bezkov

Zámkové betonové dlažby Bezkov

Zámková dlažba Bezkov

Betonové dlažby Bezkov

Betonová dlažba Bezkov

Zdící prvky Bezkov

Dlažby II jakosti Bezkov

Dlažba II jakosti Bezkov

Plošné dlažby Bezkov