„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezkov

Nové produkty Bezkov

Dlažby a obrubníky Bezkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezkov, Levná dlažba Bezkov, Dlažba Bezkov, Zámkové dlažby Bezkov, Zámkové dlažba Bezkov, Betonové dlažby Bezkov, Betonová dlažba Bezkov, Zdící prvky Bezkov, Dlažby II jakosti Bezkov, Dlažba II jakosti Bezkov, Plošné dlažby Bezkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Praha-Slivenec Mladá Boleslav Praha 3 Příbram Praha 8 Liberec Praha-Březiněves Tachov Znojmo Praha-Šeberov Praha-Lysolaje Brno-venkov Praha 11 Prostějov Opava Praha-Zličín Praha-Kunratice Praha-Běchovice Praha-Zbraslav Praha-Nebušice Praha-Dubeč Praha 10 Svitavy Tábor Vsetín Praha-Troja Nymburk Rakovník Praha-Křeslice Praha 17 Plzeň-jih Sokolov Praha-Suchdol Praha 7 Zlín Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Praha 2 Jičín Břeclav Praha-Benice Plzeň-město Praha 20 Praha-Petrovice Prachatice Teplice Praha-Čakovice Rokycany Ústí nad Orlicí Praha-východ Bruntál Klatovy Trutnov Frýdek-Místek Praha 15 Plzeň-sever Praha 5 Praha 9 Děčín Praha-Dolní Měcholupy Praha 4 Semily Ostrava-město Třebíč Uherské Hradiště Praha-Vinoř Praha-Koloděje Praha-Lipence Praha 13 Pardubice Praha-Nedvězí Praha-západ Praha 1 Praha-Ďáblice Hodonín Jablonec nad Nisou Praha-Satalice Praha-Královice Praha-Kolovraty Benešov Kolín Beroun Šumperk Havlíčkův Brod Písek Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Hradec Králové Most Praha 16 Praha 6 Mělník Česká Lípa Praha-Lochkov Jeseník Cheb Karlovy Vary Praha 21 Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezkov

Levná dlažba Bezkov

Dlažba Bezkov

Zámkové dlažby Bezkov

Zámkové betonové dlažby Bezkov

Zámková dlažba Bezkov

Betonové dlažby Bezkov

Betonová dlažba Bezkov

Zdící prvky Bezkov

Dlažby II jakosti Bezkov

Dlažba II jakosti Bezkov

Plošné dlažby Bezkov