„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezkov

Nové produkty Bezkov

Dlažby a obrubníky Bezkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezkov, Levná dlažba Bezkov, Dlažba Bezkov, Zámkové dlažby Bezkov, Zámkové dlažba Bezkov, Betonové dlažby Bezkov, Betonová dlažba Bezkov, Zdící prvky Bezkov, Dlažby II jakosti Bezkov, Dlažba II jakosti Bezkov, Plošné dlažby Bezkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Praha-Nedvězí Plzeň-město Praha-Koloděje Praha-Dolní Měcholupy Praha 5 Liberec Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Praha-Újezd Praha 7 Brno-město Prachatice Pelhřimov Praha-Troja Chomutov Praha-západ Bruntál Praha-Dubeč Rychnov nad Kněžnou Karlovy Vary Benešov Přerov Nymburk Praha-Lochkov Praha-Suchdol Praha 14 Frýdek-Místek Praha 13 Třebíč Praha 22 Praha-Dolní Chabry Most Praha-Běchovice Praha 4 Praha 1 Praha-Libuš Uherské Hradiště Chrudim Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Praha 16 Praha-Benice Praha 2 Praha-Čakovice Praha 10 Praha-Zličín Praha 17 Hodonín Mělník Opava Praha-Královice Mladá Boleslav Havlíčkův Brod Praha 15 Jihlava Praha 3 Praha-Lipence Praha-Šeberov Litoměřice Praha-východ Sokolov Praha 6 Prostějov Domažlice Praha-Dolní Počernice Kladno Praha-Štěrboholy Příbram Klatovy Svitavy Praha-Slivenec Břeclav České Budějovice Trutnov Český Krumlov Tábor Plzeň-jih Ostrava-město Vsetín Jablonec nad Nisou Praha-Vinoř Šumperk Praha 12 Kutná Hora Kolín Brno-venkov Praha-Kunratice Praha 9 Strakonice Děčín Náchod Jeseník Hlavní město Praha Semily Praha-Lysolaje Beroun Česká Lípa Pardubice Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezkov

Levná dlažba Bezkov

Dlažba Bezkov

Zámkové dlažby Bezkov

Zámkové betonové dlažby Bezkov

Zámková dlažba Bezkov

Betonové dlažby Bezkov

Betonová dlažba Bezkov

Zdící prvky Bezkov

Dlažby II jakosti Bezkov

Dlažba II jakosti Bezkov

Plošné dlažby Bezkov