„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezkov

Nové produkty Bezkov

Dlažby a obrubníky Bezkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezkov, Levná dlažba Bezkov, Dlažba Bezkov, Zámkové dlažby Bezkov, Zámkové dlažba Bezkov, Betonové dlažby Bezkov, Betonová dlažba Bezkov, Zdící prvky Bezkov, Dlažby II jakosti Bezkov, Dlažba II jakosti Bezkov, Plošné dlažby Bezkov, Plošná dlažba


Další města:

Teplice Plzeň-jih Znojmo Chomutov Česká Lípa Praha-Čakovice Děčín Praha-Satalice Praha-Královice Příbram Praha-Kunratice Nymburk Brno-město Praha 17 Jindřichův Hradec Praha-Libuš Frýdek-Místek Praha 18 Prostějov Náchod Praha-Řeporyje Pelhřimov Praha-Ďáblice Praha 13 Praha-Suchdol Písek Jeseník Praha-Nebušice Olomouc Vsetín Jičín Praha 6 Ústí nad Orlicí Jablonec nad Nisou Praha-Újezd Semily Praha-Lochkov Praha-Šeberov Praha-západ Praha-Vinoř Domažlice Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Pardubice Praha-Lipence Mladá Boleslav Praha-Zličín Žďár nad Sázavou Praha 19 Praha 2 Praha 8 Sokolov Strakonice Chrudim Praha-Lysolaje Praha 9 Zlín Rakovník Praha 12 Praha 5 Praha 15 Mělník Beroun Praha-Křeslice Trutnov Praha-Petrovice Bruntál Hlavní město Praha Benešov Praha 16 Praha 1 Praha-Benice Kladno Jihlava Břeclav Havlíčkův Brod Svitavy Český Krumlov Rychnov nad Kněžnou Plzeň-město Ústí nad Labem Liberec Praha-Troja Praha 21 Praha 14 Kolín Ostrava-město Praha-Velká Chuchle Praha 10 Brno-venkov Praha-Zbraslav Litoměřice Třebíč Praha 11 Praha-Dolní Chabry Praha 4 České Budějovice Tábor Praha-Březiněves Uherské Hradiště ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezkov

Levná dlažba Bezkov

Dlažba Bezkov

Zámkové dlažby Bezkov

Zámkové betonové dlažby Bezkov

Zámková dlažba Bezkov

Betonové dlažby Bezkov

Betonová dlažba Bezkov

Zdící prvky Bezkov

Dlažby II jakosti Bezkov

Dlažba II jakosti Bezkov

Plošné dlažby Bezkov