„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezkov

Nové produkty Bezkov

Dlažby a obrubníky Bezkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezkov, Levná dlažba Bezkov, Dlažba Bezkov, Zámkové dlažby Bezkov, Zámkové dlažba Bezkov, Betonové dlažby Bezkov, Betonová dlažba Bezkov, Zdící prvky Bezkov, Dlažby II jakosti Bezkov, Dlažba II jakosti Bezkov, Plošné dlažby Bezkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Rokycany Přerov Uherské Hradiště Teplice Praha-Zličín Praha 8 Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Praha 15 Plzeň-město Most Havlíčkův Brod Břeclav Mladá Boleslav Chrudim Blansko České Budějovice Praha-Vinoř Praha-Petrovice Praha 6 Svitavy Nymburk Praha 2 Praha-Královice Brno-venkov Frýdek-Místek Náchod Praha-Nebušice Tábor Česká Lípa Praha-Lysolaje Cheb Brno-město Praha-Zbraslav Praha 22 Praha-Satalice Žďár nad Sázavou Praha-Březiněves Praha 10 Kolín Praha-východ Praha-Suchdol Praha 21 Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Praha-západ Praha 13 Pelhřimov Praha-Dubeč Jičín Praha 14 Hlavní město Praha Hodonín Prostějov Liberec Praha-Kunratice Šumperk Praha-Běchovice Karlovy Vary Semily Znojmo Rychnov nad Kněžnou Mělník Kutná Hora Praha 3 Strakonice Praha 9 Louny Jihlava Plzeň-sever Ostrava-město Praha 11 Český Krumlov Děčín Praha-Újezd Praha 5 Praha-Přední Kopanina Vyškov Praha 4 Praha-Řeporyje Hradec Králové Prachatice Jindřichův Hradec Praha-Slivenec Nový Jičín Praha-Šeberov Příbram Praha-Koloděje Jeseník Vsetín Písek Chomutov Praha 19 Ústí nad Orlicí Olomouc Praha-Troja Praha-Benice Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezkov

Levná dlažba Bezkov

Dlažba Bezkov

Zámkové dlažby Bezkov

Zámkové betonové dlažby Bezkov

Zámková dlažba Bezkov

Betonové dlažby Bezkov

Betonová dlažba Bezkov

Zdící prvky Bezkov

Dlažby II jakosti Bezkov

Dlažba II jakosti Bezkov

Plošné dlažby Bezkov