„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezkov

Nové produkty Bezkov

Dlažby a obrubníky Bezkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezkov, Levná dlažba Bezkov, Dlažba Bezkov, Zámkové dlažby Bezkov, Zámkové dlažba Bezkov, Betonové dlažby Bezkov, Betonová dlažba Bezkov, Zdící prvky Bezkov, Dlažby II jakosti Bezkov, Dlažba II jakosti Bezkov, Plošné dlažby Bezkov, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Praha-Benice Praha 10 Děčín Praha 14 Praha 13 Cheb Praha 3 Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Znojmo Plzeň-sever Semily Praha-Přední Kopanina Praha 15 Praha 12 Praha-Satalice Přerov Jindřichův Hradec Praha-Koloděje Tábor Prachatice Hlavní město Praha Blansko Kutná Hora Praha-Vinoř Litoměřice Beroun Ostrava-město Praha 9 Praha-Libuš Praha 22 Praha-Slivenec Praha-Klánovice Praha 16 Kladno Plzeň-město Praha 20 Praha-Šeberov Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Šumperk Praha 6 Praha 5 Kolín Praha-Zbraslav Praha-Lochkov Pelhřimov Praha-Královice Olomouc Plzeň-jih Klatovy Sokolov Hodonín Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Praha 2 Jihlava Bruntál Domažlice Praha-Petrovice Praha 11 Třebíč Praha-Újezd Jeseník Nymburk Ústí nad Orlicí Nový Jičín Jablonec nad Nisou Praha 7 Praha-Velká Chuchle Louny Frýdek-Místek Praha-Lysolaje Liberec Praha-Dolní Počernice Praha-Čakovice Praha-východ Benešov Náchod Kroměříž Žďár nad Sázavou Praha-Troja Praha-západ Uherské Hradiště Jičín Praha-Kunratice Písek Karviná Praha 4 Karlovy Vary Praha 18 Praha-Křeslice Praha-Běchovice České Budějovice Opava Česká Lípa Praha 8 Trutnov Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezkov

Levná dlažba Bezkov

Dlažba Bezkov

Zámkové dlažby Bezkov

Zámkové betonové dlažby Bezkov

Zámková dlažba Bezkov

Betonové dlažby Bezkov

Betonová dlažba Bezkov

Zdící prvky Bezkov

Dlažby II jakosti Bezkov

Dlažba II jakosti Bezkov

Plošné dlažby Bezkov