„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezkov

Nové produkty Bezkov

Dlažby a obrubníky Bezkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezkov, Levná dlažba Bezkov, Dlažba Bezkov, Zámkové dlažby Bezkov, Zámkové dlažba Bezkov, Betonové dlažby Bezkov, Betonová dlažba Bezkov, Zdící prvky Bezkov, Dlažby II jakosti Bezkov, Dlažba II jakosti Bezkov, Plošné dlažby Bezkov, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Praha-Křeslice Praha-Libuš Rakovník Hlavní město Praha Praha 6 Sokolov Praha-Zličín Olomouc Praha-Dubeč Tábor Karviná Šumperk Strakonice Praha 16 Praha 7 Bruntál Náchod Klatovy Příbram Praha 9 Ostrava-město Praha-Přední Kopanina Nymburk Benešov Praha 10 Praha 17 Praha 22 Praha-Koloděje Kolín Praha 20 Praha-Lysolaje Praha-západ Praha-Lochkov Praha-Vinoř Praha-Kolovraty Pelhřimov Praha 8 Praha-Újezd Jihlava Česká Lípa Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Plzeň-sever Karlovy Vary České Budějovice Domažlice Praha-Troja Praha 1 Praha 14 Rychnov nad Kněžnou Most Cheb Praha-Slivenec Opava Praha 13 Jablonec nad Nisou Tachov Praha 15 Praha-Velká Chuchle Praha-Benice Plzeň-město Vyškov Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Měcholupy Praha-Satalice Mladá Boleslav Frýdek-Místek Svitavy Praha-Dolní Počernice Písek Jeseník Jindřichův Hradec Praha 4 Praha 19 Vsetín Uherské Hradiště Kladno Rokycany Chrudim Praha-Suchdol Praha-Petrovice Praha 12 Hradec Králové Nový Jičín Mělník Praha-východ Plzeň-jih Kroměříž Trutnov Praha-Dolní Chabry Praha 18 Blansko Praha 3 Břeclav Prostějov Praha-Šeberov Třebíč Děčín Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezkov

Levná dlažba Bezkov

Dlažba Bezkov

Zámkové dlažby Bezkov

Zámkové betonové dlažby Bezkov

Zámková dlažba Bezkov

Betonové dlažby Bezkov

Betonová dlažba Bezkov

Zdící prvky Bezkov

Dlažby II jakosti Bezkov

Dlažba II jakosti Bezkov

Plošné dlažby Bezkov