„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bezkov

Nové produkty Bezkov

Dlažby a obrubníky Bezkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bezkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bezkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bezkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bezkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bezkov, Levná dlažba Bezkov, Dlažba Bezkov, Zámkové dlažby Bezkov, Zámkové dlažba Bezkov, Betonové dlažby Bezkov, Betonová dlažba Bezkov, Zdící prvky Bezkov, Dlažby II jakosti Bezkov, Dlažba II jakosti Bezkov, Plošné dlažby Bezkov, Plošná dlažba


Další města:

Písek Náchod Příbram Praha 18 Praha-Benice Liberec Prachatice Praha 5 Praha-Lipence Praha-Koloděje Kutná Hora Břeclav Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Kroměříž Semily Praha 19 Benešov Praha-Újezd Praha-Lysolaje Bruntál Praha 22 Blansko Jeseník Strakonice Vyškov Louny Hradec Králové Praha-Šeberov Mělník Pelhřimov Svitavy Chomutov Opava Praha 11 Znojmo Cheb Praha-Petrovice Plzeň-sever České Budějovice Praha-západ Praha 17 Trutnov Domažlice Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Plzeň-jih Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Rokycany Klatovy Praha-Zbraslav Praha-Slivenec Praha 3 Praha-Nebušice Praha-východ Praha 14 Děčín Praha 4 Praha 10 Třebíč Praha 9 Praha-Lochkov Praha-Štěrboholy Karviná Teplice Brno-město Praha-Březiněves Brno-venkov Praha-Nedvězí Ústí nad Orlicí Přerov Ústí nad Labem Praha 7 Kladno Ostrava-město Praha-Dubeč Praha-Královice Jičín Uherské Hradiště Praha-Kunratice Havlíčkův Brod Litoměřice Praha 15 Praha-Velká Chuchle Jihlava Praha-Křeslice Mladá Boleslav Praha-Vinoř Rakovník Praha-Řeporyje Praha-Dolní Měcholupy Praha 2 Kolín Praha-Satalice Česká Lípa Chrudim Vsetín Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bezkov

Levná dlažba Bezkov

Dlažba Bezkov

Zámkové dlažby Bezkov

Zámkové betonové dlažby Bezkov

Zámková dlažba Bezkov

Betonové dlažby Bezkov

Betonová dlažba Bezkov

Zdící prvky Bezkov

Dlažby II jakosti Bezkov

Dlažba II jakosti Bezkov

Plošné dlažby Bezkov