„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítov

Nové produkty Bítov

Dlažby a obrubníky Bítov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítov, Levná dlažba Bítov, Dlažba Bítov, Zámkové dlažby Bítov, Zámkové dlažba Bítov, Betonové dlažby Bítov, Betonová dlažba Bítov, Zdící prvky Bítov, Dlažby II jakosti Bítov, Dlažba II jakosti Bítov, Plošné dlažby Bítov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Praha-Kunratice Chrudim Pardubice Kutná Hora Ústí nad Orlicí Praha-východ Znojmo Praha-Lochkov Kolín Jindřichův Hradec Chomutov Brno-město Prostějov Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Rokycany Praha-Slivenec Praha 19 Cheb Praha-Dolní Chabry Olomouc Jihlava Beroun Praha 5 Praha-Dubeč Praha-Nebušice Praha-Lipence Domažlice Praha 3 Praha-Čakovice Karviná Praha-Březiněves Kladno Jeseník Most Praha-Petrovice Mladá Boleslav Blansko Praha 7 Praha-Újezd Příbram Bruntál Břeclav Děčín Praha 16 Praha-Troja Praha-Benice Praha 11 Praha 18 Třebíč Mělník Praha-Ďáblice Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Plzeň-město Praha 22 Jičín Brno-venkov Praha 20 Praha-Koloděje Praha-Vinoř Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek České Budějovice Praha-Křeslice Praha 14 Opava Kroměříž Benešov Český Krumlov Praha 21 Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Praha 8 Trutnov Praha 2 Praha 15 Karlovy Vary Plzeň-jih Havlíčkův Brod Praha 1 Praha 10 Sokolov Semily Nový Jičín Praha-Libuš Praha-Lysolaje Prachatice Rakovník Svitavy Klatovy Písek Česká Lípa Zlín Ostrava-město Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítov

Levná dlažba Bítov

Dlažba Bítov

Zámkové dlažby Bítov

Zámkové betonové dlažby Bítov

Zámková dlažba Bítov

Betonové dlažby Bítov

Betonová dlažba Bítov

Zdící prvky Bítov

Dlažby II jakosti Bítov

Dlažba II jakosti Bítov

Plošné dlažby Bítov