„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítov

Nové produkty Bítov

Dlažby a obrubníky Bítov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítov, Levná dlažba Bítov, Dlažba Bítov, Zámkové dlažby Bítov, Zámkové dlažba Bítov, Betonové dlažby Bítov, Betonová dlažba Bítov, Zdící prvky Bítov, Dlažby II jakosti Bítov, Dlažba II jakosti Bítov, Plošné dlažby Bítov, Plošná dlažba


Další města:

Beroun Uherské Hradiště Praha 2 Praha-Klánovice Praha-Řeporyje Domažlice Praha 8 Mladá Boleslav Praha-Březiněves Praha-Čakovice Jindřichův Hradec Praha 16 Praha-Benice Praha 18 Prostějov Svitavy Praha-Ďáblice Liberec Ústí nad Orlicí Znojmo Praha-západ Chomutov Karlovy Vary Praha 14 Praha 7 Praha 1 Příbram Rakovník Ústí nad Labem Děčín Praha-Křeslice Praha-Petrovice Pelhřimov Praha 6 Praha-Zbraslav Praha-Troja Sokolov Praha-Satalice Chrudim České Budějovice Praha-Slivenec Praha-Kunratice Most Hradec Králové Opava Náchod Praha-Vinoř Český Krumlov Nymburk Praha 21 Praha-Zličín Klatovy Praha 5 Plzeň-město Praha 10 Třebíč Jihlava Praha-Lipence Praha-Lochkov Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Chabry Trutnov Zlín Strakonice Praha 11 Praha-východ Plzeň-sever Praha-Běchovice Přerov Praha 19 Praha-Velká Chuchle Vyškov Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Kroměříž Kolín Louny Semily Praha-Koloděje Nový Jičín Praha-Šeberov Česká Lípa Praha 4 Kutná Hora Praha-Štěrboholy Havlíčkův Brod Praha 13 Bruntál Karviná Praha-Újezd Praha 17 Hlavní město Praha Praha 20 Kladno Praha-Suchdol Praha 9 Olomouc Litoměřice Frýdek-Místek Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítov

Levná dlažba Bítov

Dlažba Bítov

Zámkové dlažby Bítov

Zámkové betonové dlažby Bítov

Zámková dlažba Bítov

Betonové dlažby Bítov

Betonová dlažba Bítov

Zdící prvky Bítov

Dlažby II jakosti Bítov

Dlažba II jakosti Bítov

Plošné dlažby Bítov