„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítov

Nové produkty Bítov

Dlažby a obrubníky Bítov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítov, Levná dlažba Bítov, Dlažba Bítov, Zámkové dlažby Bítov, Zámkové dlažba Bítov, Betonové dlažby Bítov, Betonová dlažba Bítov, Zdící prvky Bítov, Dlažby II jakosti Bítov, Dlažba II jakosti Bítov, Plošné dlažby Bítov, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Olomouc Zlín Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek Cheb Ostrava-město Příbram Brno-město Kroměříž Znojmo Domažlice České Budějovice Chrudim Praha-Dubeč Kutná Hora Praha 6 Praha-Řeporyje Jičín Mělník Svitavy Praha-Běchovice Vsetín Plzeň-jih Praha-Lipence Praha 12 Most Mladá Boleslav Česká Lípa Praha-Dolní Měcholupy Přerov Opava Blansko Praha 2 Brno-venkov Praha-Benice Teplice Praha-Královice Břeclav Louny Praha-Kolovraty Kolín Praha-Vinoř Praha-Zbraslav Rokycany Praha 17 Ústí nad Labem Pardubice Praha-Nedvězí Praha 16 Praha 22 Praha-Libuš Praha-Satalice Pelhřimov Praha-Troja Jihlava Praha-Lysolaje Praha-Klánovice Praha-východ Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou Tachov Jablonec nad Nisou Praha-Křeslice Trutnov Praha 15 Praha-Suchdol Praha 18 Beroun Sokolov Český Krumlov Praha-Ďáblice Praha 9 Praha 10 Praha-Slivenec Praha-západ Praha 20 Chomutov Karviná Praha 19 Praha-Kunratice Praha-Petrovice Třebíč Praha-Zličín Praha 13 Praha-Újezd Praha 14 Hlavní město Praha Plzeň-sever Kladno Tábor Praha-Koloděje Semily Náchod Praha-Nebušice Hradec Králové Prachatice Praha-Březiněves Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítov

Levná dlažba Bítov

Dlažba Bítov

Zámkové dlažby Bítov

Zámkové betonové dlažby Bítov

Zámková dlažba Bítov

Betonové dlažby Bítov

Betonová dlažba Bítov

Zdící prvky Bítov

Dlažby II jakosti Bítov

Dlažba II jakosti Bítov

Plošné dlažby Bítov