„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítov

Nové produkty Bítov

Dlažby a obrubníky Bítov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítov, Levná dlažba Bítov, Dlažba Bítov, Zámkové dlažby Bítov, Zámkové dlažba Bítov, Betonové dlažby Bítov, Betonová dlažba Bítov, Zdící prvky Bítov, Dlažby II jakosti Bítov, Dlažba II jakosti Bítov, Plošné dlažby Bítov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Jablonec nad Nisou Šumperk Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Náchod Rokycany Zlín Opava Karviná Mladá Boleslav Prostějov Praha 13 Rakovník Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Břeclav Praha 4 Praha-Satalice Hradec Králové České Budějovice Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Přerov Praha-Dolní Počernice Jičín Jeseník Praha-Královice Frýdek-Místek Nový Jičín Rychnov nad Kněžnou Praha-Slivenec Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dubeč Český Krumlov Plzeň-město Kolín Ostrava-město Praha-Štěrboholy Litoměřice Praha 16 Praha 1 Praha 3 Praha-Dolní Chabry Praha 2 Praha 9 Tábor Praha 8 Olomouc Brno-venkov Praha-Benice Kladno Pelhřimov Nymburk Praha 21 Praha 12 Praha-Kolovraty Praha-Lysolaje Mělník Jihlava Kroměříž Brno-město Klatovy Louny Benešov Chomutov Praha-Zličín Praha 14 Praha-Lochkov Praha-Vinoř Praha 20 Praha 22 Praha-Libuš Havlíčkův Brod Hodonín Cheb Plzeň-jih Praha-Řeporyje Svitavy Praha-Troja Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Praha-Velká Chuchle Liberec Strakonice Praha-Nebušice Chrudim Praha-Šeberov Trutnov Praha-Suchdol Prachatice Praha-Běchovice Pardubice Blansko Žďár nad Sázavou Kutná Hora Praha-Klánovice Praha 19 Praha 17 Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítov

Levná dlažba Bítov

Dlažba Bítov

Zámkové dlažby Bítov

Zámkové betonové dlažby Bítov

Zámková dlažba Bítov

Betonové dlažby Bítov

Betonová dlažba Bítov

Zdící prvky Bítov

Dlažby II jakosti Bítov

Dlažba II jakosti Bítov

Plošné dlažby Bítov