„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítov

Nové produkty Bítov

Dlažby a obrubníky Bítov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítov, Levná dlažba Bítov, Dlažba Bítov, Zámkové dlažby Bítov, Zámkové dlažba Bítov, Betonové dlažby Bítov, Betonová dlažba Bítov, Zdící prvky Bítov, Dlažby II jakosti Bítov, Dlažba II jakosti Bítov, Plošné dlažby Bítov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Kladno Karviná Praha 12 Kolín Plzeň-město Nymburk Česká Lípa Praha 17 Chomutov Praha-Nebušice Praha 19 Praha 9 Plzeň-sever Teplice Jičín Louny Praha 21 Praha 2 Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Praha 13 Hlavní město Praha Brno-venkov Liberec Praha-Čakovice Hradec Králové Praha-Lysolaje Praha-Benice Praha-Štěrboholy Havlíčkův Brod Zlín Praha 22 Praha-Suchdol Praha-Petrovice Přerov Praha-Kolovraty Tábor Praha-Lipence Praha-Královice Praha-Dolní Chabry Praha 6 Praha-Újezd Frýdek-Místek Jeseník Praha-Koloděje Břeclav Praha 16 Praha-Velká Chuchle Ostrava-město Rokycany Praha-Troja Trutnov Šumperk Jihlava Pardubice Brno-město Sokolov Kutná Hora Karlovy Vary Semily Třebíč Praha 18 Praha-Klánovice Ústí nad Orlicí Hodonín Praha-Přední Kopanina Praha 20 Mělník Praha-Slivenec Praha 15 Praha-Kunratice Klatovy Bruntál Písek Opava Praha-Šeberov Prostějov Beroun Praha-Zličín Praha 8 Cheb Chrudim Praha-Dolní Počernice Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Praha 11 Praha 3 Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Strakonice Praha 7 Český Krumlov Praha-západ Praha-Běchovice Uherské Hradiště Vyškov Nový Jičín Praha-východ Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítov

Levná dlažba Bítov

Dlažba Bítov

Zámkové dlažby Bítov

Zámkové betonové dlažby Bítov

Zámková dlažba Bítov

Betonové dlažby Bítov

Betonová dlažba Bítov

Zdící prvky Bítov

Dlažby II jakosti Bítov

Dlažba II jakosti Bítov

Plošné dlažby Bítov