„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítov

Nové produkty Bítov

Dlažby a obrubníky Bítov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítov, Levná dlažba Bítov, Dlažba Bítov, Zámkové dlažby Bítov, Zámkové dlažba Bítov, Betonové dlažby Bítov, Betonová dlažba Bítov, Zdící prvky Bítov, Dlažby II jakosti Bítov, Dlažba II jakosti Bítov, Plošné dlažby Bítov, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Praha-Zbraslav Praha-Satalice Prostějov Praha-Dolní Počernice Klatovy Praha 4 Praha-Čakovice Domažlice Plzeň-sever Brno-město Trutnov Plzeň-jih Plzeň-město Přerov Vsetín Jeseník Louny Praha 11 Kolín Praha 19 Písek Žďár nad Sázavou Karviná Praha-Březiněves Mělník Hradec Králové Praha-Zličín Ostrava-město Jablonec nad Nisou České Budějovice Tábor Praha-Klánovice Šumperk Děčín Praha-Petrovice Rakovník Praha 14 Jičín Praha-Troja Praha 21 Cheb Třebíč Příbram Praha-Lochkov Praha-Štěrboholy Břeclav Jihlava Praha-Libuš Praha-Kunratice Praha 10 Kutná Hora Praha-Velká Chuchle Beroun Praha 18 Praha-Újezd Praha-Koloděje Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Praha 2 Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Suchdol Praha 6 Brno-venkov Praha-východ Ústí nad Labem Nový Jičín Rychnov nad Kněžnou Olomouc Praha 5 Praha 22 Praha-Lysolaje Karlovy Vary Svitavy Praha-Kolovraty Praha-západ Kladno Praha-Vinoř Praha-Královice Praha 12 Semily Praha-Lipence Prachatice Znojmo Praha 17 Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Strakonice Chrudim Praha-Řeporyje Praha 15 Opava Litoměřice Praha-Šeberov Pardubice Ústí nad Orlicí Pelhřimov Nymburk Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítov

Levná dlažba Bítov

Dlažba Bítov

Zámkové dlažby Bítov

Zámkové betonové dlažby Bítov

Zámková dlažba Bítov

Betonové dlažby Bítov

Betonová dlažba Bítov

Zdící prvky Bítov

Dlažby II jakosti Bítov

Dlažba II jakosti Bítov

Plošné dlažby Bítov