„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítov

Nové produkty Bítov

Dlažby a obrubníky Bítov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítov, Levná dlažba Bítov, Dlažba Bítov, Zámkové dlažby Bítov, Zámkové dlažba Bítov, Betonové dlažby Bítov, Betonová dlažba Bítov, Zdící prvky Bítov, Dlažby II jakosti Bítov, Dlažba II jakosti Bítov, Plošné dlažby Bítov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Nový Jičín Mělník Praha 18 Praha-Šeberov Kolín Praha-Benice Liberec Most Praha 22 Praha-Dubeč Louny Praha 8 Zlín Praha-Čakovice Praha-Kunratice Plzeň-jih Karviná Praha-Nedvězí Semily Pardubice Hodonín Jihlava Praha 10 Rokycany Česká Lípa Praha-Libuš Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Jeseník Praha-Ďáblice Sokolov Benešov Český Krumlov Plzeň-sever Jablonec nad Nisou Děčín Příbram Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Praha-Petrovice Znojmo Prostějov Praha 2 Ústí nad Labem Olomouc Praha 6 Rakovník Hlavní město Praha Nymburk Bruntál Praha-Koloděje Praha 1 Hradec Králové Vsetín Praha 17 Praha 12 Písek Prachatice Praha-Běchovice Praha-Slivenec Praha-Lipence Praha-Troja Praha-Suchdol Blansko Šumperk Kladno Praha-Nebušice Praha-Klánovice Havlíčkův Brod Pelhřimov Domažlice Uherské Hradiště Klatovy Ostrava-město Plzeň-město Praha 21 Kroměříž Frýdek-Místek Praha 14 Praha 7 Jindřichův Hradec Beroun Praha-Satalice Praha-západ Vyškov Praha-Dolní Počernice Chomutov Praha-Zličín Praha-Dolní Chabry Kutná Hora Praha 15 Svitavy Praha 16 Tachov Mladá Boleslav Praha-Štěrboholy Praha-východ Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítov

Levná dlažba Bítov

Dlažba Bítov

Zámkové dlažby Bítov

Zámkové betonové dlažby Bítov

Zámková dlažba Bítov

Betonové dlažby Bítov

Betonová dlažba Bítov

Zdící prvky Bítov

Dlažby II jakosti Bítov

Dlažba II jakosti Bítov

Plošné dlažby Bítov