„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítov

Nové produkty Bítov

Dlažby a obrubníky Bítov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítov, Levná dlažba Bítov, Dlažba Bítov, Zámkové dlažby Bítov, Zámkové dlažba Bítov, Betonové dlažby Bítov, Betonová dlažba Bítov, Zdící prvky Bítov, Dlažby II jakosti Bítov, Dlažba II jakosti Bítov, Plošné dlažby Bítov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Praha 14 Třebíč Pelhřimov Praha 9 Most Semily Praha-Petrovice Praha 10 Praha-Ďáblice Praha-Libuš Benešov Praha-Dolní Chabry Jičín Praha-Velká Chuchle Český Krumlov Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Šumperk Praha-Suchdol Praha-Lochkov Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dubeč Trutnov Jeseník Praha-Újezd Praha 17 Praha-Satalice Jihlava Plzeň-město Praha-Klánovice Uherské Hradiště Praha-Kunratice Praha 7 Sokolov Praha-Královice Břeclav Blansko Praha-Troja Tábor Prachatice Kutná Hora Rychnov nad Kněžnou Zlín Cheb Praha 19 Písek Praha-Řeporyje Kolín Rakovník Opava Praha 2 Praha 22 Olomouc Praha-Šeberov Pardubice Plzeň-jih Hlavní město Praha Praha 21 Nový Jičín Praha-východ Praha-Koloděje Přerov Prostějov Znojmo Bruntál Česká Lípa Domažlice Praha-Dolní Počernice Praha-Březiněves Praha 8 Kroměříž Praha-Běchovice Louny Klatovy Ústí nad Labem Ostrava-město Havlíčkův Brod Nymburk Liberec Kladno Teplice Praha-Benice Praha-Lysolaje Svitavy Praha 5 Hradec Králové Hodonín Praha-Lipence Brno-město Praha 3 Frýdek-Místek Praha 16 Náchod Vsetín Rokycany Praha-Štěrboholy Karviná Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítov

Levná dlažba Bítov

Dlažba Bítov

Zámkové dlažby Bítov

Zámkové betonové dlažby Bítov

Zámková dlažba Bítov

Betonové dlažby Bítov

Betonová dlažba Bítov

Zdící prvky Bítov

Dlažby II jakosti Bítov

Dlažba II jakosti Bítov

Plošné dlažby Bítov