„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítov

Nové produkty Bítov

Dlažby a obrubníky Bítov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítov, Levná dlažba Bítov, Dlažba Bítov, Zámkové dlažby Bítov, Zámkové dlažba Bítov, Betonové dlažby Bítov, Betonová dlažba Bítov, Zdící prvky Bítov, Dlažby II jakosti Bítov, Dlažba II jakosti Bítov, Plošné dlažby Bítov, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Břeclav Jičín Praha-Štěrboholy Zlín Jeseník Cheb Klatovy Praha-Nebušice Praha 22 Praha-Šeberov Sokolov Šumperk Prachatice Třebíč Praha-západ Praha-Lysolaje Frýdek-Místek Beroun Jablonec nad Nisou Praha 15 Karlovy Vary Tábor Praha 6 Nový Jičín Praha 18 Praha-Vinoř Opava Praha 20 Praha 19 Praha 17 Praha-Kunratice Praha 7 Plzeň-město Olomouc Mladá Boleslav Kutná Hora Vyškov Praha-Běchovice Praha-východ Bruntál Benešov Praha 16 Ostrava-město Praha 21 Praha 3 Nymburk Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Labem Hradec Králové Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Chrudim Praha-Dubeč Praha-Velká Chuchle Praha 12 Praha-Klánovice Rokycany Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Vsetín Chomutov Prostějov Svitavy Náchod Praha 4 Jindřichův Hradec Praha 11 Praha-Čakovice Teplice Praha 5 Domažlice Brno-město Česká Lípa Kladno Přerov Praha-Kolovraty Praha 2 Český Krumlov Brno-venkov Plzeň-sever Rakovník Praha 13 Semily Znojmo Ústí nad Orlicí Blansko Havlíčkův Brod Karviná Praha-Újezd Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zbraslav Kroměříž Praha-Lipence Praha-Benice Louny Praha 1 Praha 8 Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítov

Levná dlažba Bítov

Dlažba Bítov

Zámkové dlažby Bítov

Zámkové betonové dlažby Bítov

Zámková dlažba Bítov

Betonové dlažby Bítov

Betonová dlažba Bítov

Zdící prvky Bítov

Dlažby II jakosti Bítov

Dlažba II jakosti Bítov

Plošné dlažby Bítov