„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítov

Nové produkty Bítov

Dlažby a obrubníky Bítov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítov, Levná dlažba Bítov, Dlažba Bítov, Zámkové dlažby Bítov, Zámkové dlažba Bítov, Betonové dlažby Bítov, Betonová dlažba Bítov, Zdící prvky Bítov, Dlažby II jakosti Bítov, Dlažba II jakosti Bítov, Plošné dlažby Bítov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Ústí nad Labem Chrudim Praha-Benice Třebíč Praha-Nebušice Zlín Cheb Most Praha 13 Litoměřice Praha-Královice Plzeň-město Praha 8 Praha-Dolní Počernice Praha 14 Písek Hodonín Šumperk Rokycany Přerov Praha-Velká Chuchle Praha 21 Sokolov Praha-Dubeč Prostějov Mělník Opava Praha 20 Rakovník Praha 10 Praha 22 Praha-Lysolaje Praha 9 Hradec Králové Žďár nad Sázavou Vyškov Praha-Lipence Praha-Satalice Praha 11 Praha-Zbraslav Praha-Březiněves Karlovy Vary Praha-Štěrboholy Ostrava-město Jindřichův Hradec Praha-Libuš Pelhřimov Trutnov Praha-Křeslice Břeclav Rychnov nad Kněžnou Jihlava Praha 15 Beroun Praha 19 Ústí nad Orlicí Pardubice Praha-Lochkov Teplice Praha-Kolovraty Chomutov Praha 18 Praha-Dolní Chabry Svitavy Praha-Přední Kopanina Brno-venkov Praha-Kunratice Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Příbram Praha-Čakovice Praha-Suchdol Kutná Hora Praha-východ Uherské Hradiště Praha-Řeporyje Praha 16 Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Tachov Praha-Ďáblice Kolín Nymburk Nový Jičín Jablonec nad Nisou Havlíčkův Brod Plzeň-jih Praha 17 Praha 6 Praha-Petrovice Tábor Praha-Klánovice České Budějovice Praha 1 Praha-Zličín Praha-Újezd Praha-Koloděje Semily Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítov

Levná dlažba Bítov

Dlažba Bítov

Zámkové dlažby Bítov

Zámkové betonové dlažby Bítov

Zámková dlažba Bítov

Betonové dlažby Bítov

Betonová dlažba Bítov

Zdící prvky Bítov

Dlažby II jakosti Bítov

Dlažba II jakosti Bítov

Plošné dlažby Bítov