„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blanné

Nové produkty Blanné

Dlažby a obrubníky Blanné

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blanné

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blanné

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blanné

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blanné

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blanné, Levná dlažba Blanné, Dlažba Blanné, Zámkové dlažby Blanné, Zámkové dlažba Blanné, Betonové dlažby Blanné, Betonová dlažba Blanné, Zdící prvky Blanné, Dlažby II jakosti Blanné, Dlažba II jakosti Blanné, Plošné dlažby Blanné, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry Praha 20 Žďár nad Sázavou Šumperk Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Zlín Praha 5 Ústí nad Labem Plzeň-město Jihlava Trutnov Jičín Praha-Štěrboholy Nový Jičín Teplice Praha-Koloděje Jindřichův Hradec Hlavní město Praha Praha 14 Praha 8 Prostějov Znojmo Jablonec nad Nisou Tachov Praha-Dolní Měcholupy Praha-západ Praha-Suchdol Praha 2 Praha 4 Praha-Řeporyje Vsetín Praha-Dubeč Praha-Přední Kopanina Most Strakonice Praha-Nebušice Vyškov Praha-Vinoř Praha-Lochkov Uherské Hradiště Jeseník Tábor Praha 13 Chrudim Brno-venkov Praha-Kunratice Praha-Běchovice Praha-Čakovice Kutná Hora Česká Lípa Praha-Petrovice Praha 21 Havlíčkův Brod Praha 9 Praha 10 Praha 1 Praha 19 Praha-Libuš Praha-Klánovice Hodonín Brno-město Ústí nad Orlicí Praha-Satalice Praha 17 Chomutov Ostrava-město Náchod Praha 7 Svitavy Praha 12 Praha-Královice Praha-Slivenec Bruntál Praha-Zličín Cheb Rokycany Praha 18 Praha-Újezd Praha-Šeberov Pardubice Kolín Praha 16 Rychnov nad Kněžnou Písek Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Mladá Boleslav Praha-Benice Liberec Přerov Karlovy Vary Praha 3 Mělník Litoměřice Prachatice Praha 11 Plzeň-sever Třebíč Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blanné

Levná dlažba Blanné

Dlažba Blanné

Zámkové dlažby Blanné

Zámkové betonové dlažby Blanné

Zámková dlažba Blanné

Betonové dlažby Blanné

Betonová dlažba Blanné

Zdící prvky Blanné

Dlažby II jakosti Blanné

Dlažba II jakosti Blanné

Plošné dlažby Blanné