„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blanné

Nové produkty Blanné

Dlažby a obrubníky Blanné

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blanné

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blanné

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blanné

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blanné

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blanné, Levná dlažba Blanné, Dlažba Blanné, Zámkové dlažby Blanné, Zámkové dlažba Blanné, Betonové dlažby Blanné, Betonová dlažba Blanné, Zdící prvky Blanné, Dlažby II jakosti Blanné, Dlažba II jakosti Blanné, Plošné dlažby Blanné, Plošná dlažba


Další města:

Opava Vsetín Praha 1 Praha-Nedvězí Trutnov Hodonín Praha-Klánovice Blansko Žďár nad Sázavou Vyškov Ústí nad Labem Jindřichův Hradec Praha-Křeslice Chrudim Praha-Nebušice Most Praha-Řeporyje Pelhřimov Bruntál Praha 10 Praha-Šeberov Praha-Kolovraty Praha-západ Praha 5 Beroun Praha-Vinoř Praha 14 Praha 21 Tábor Sokolov Benešov Jeseník Hlavní město Praha Praha-Slivenec Praha 9 Nymburk Prostějov Klatovy Brno-město Praha-Zličín Děčín Olomouc Praha-Královice Česká Lípa Praha 19 Praha-Troja Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Jablonec nad Nisou Břeclav Praha 4 Praha 16 Plzeň-město Mladá Boleslav Ústí nad Orlicí Praha 13 Praha-Čakovice Písek Praha 20 Nový Jičín Praha-Běchovice Praha 17 Louny Uherské Hradiště Semily České Budějovice Pardubice Praha-Lysolaje Jihlava Šumperk Praha-Lipence Karlovy Vary Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Chomutov Praha-Ďáblice Praha-východ Praha-Kunratice Praha 11 Kroměříž Praha 7 Přerov Praha 8 Praha-Dolní Chabry Mělník Znojmo Praha 12 Brno-venkov Litoměřice Praha-Libuš Kladno Praha-Benice Náchod Praha 2 Praha 22 Ostrava-město Jičín Rokycany Hradec Králové Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blanné

Levná dlažba Blanné

Dlažba Blanné

Zámkové dlažby Blanné

Zámkové betonové dlažby Blanné

Zámková dlažba Blanné

Betonové dlažby Blanné

Betonová dlažba Blanné

Zdící prvky Blanné

Dlažby II jakosti Blanné

Dlažba II jakosti Blanné

Plošné dlažby Blanné