„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blanné

Nové produkty Blanné

Dlažby a obrubníky Blanné

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blanné

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blanné

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blanné

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blanné

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blanné, Levná dlažba Blanné, Dlažba Blanné, Zámkové dlažby Blanné, Zámkové dlažba Blanné, Betonové dlažby Blanné, Betonová dlažba Blanné, Zdící prvky Blanné, Dlažby II jakosti Blanné, Dlažba II jakosti Blanné, Plošné dlažby Blanné, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Praha-Benice Praha-východ Praha-Královice Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Domažlice Vyškov Benešov Rakovník Praha 20 Opava Praha-Lysolaje Písek Kroměříž Chrudim Praha-Troja Karviná Zlín Pardubice Nymburk Praha 17 Teplice Praha-západ Hlavní město Praha Praha-Dolní Chabry Praha 14 Praha-Dubeč Plzeň-sever Prostějov Praha 2 Šumperk Trutnov Ostrava-město Plzeň-město Karlovy Vary Kolín Praha 19 Jeseník Rychnov nad Kněžnou Žďár nad Sázavou Praha 10 Praha 13 Vsetín Praha-Štěrboholy Pelhřimov Blansko Frýdek-Místek Tábor Praha-Březiněves Brno-venkov Kladno Praha-Kunratice Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Praha 6 Olomouc Jičín Praha-Zličín Praha-Petrovice Příbram Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Praha-Klánovice Přerov Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Cheb Praha-Šeberov Břeclav Most Praha-Satalice Jindřichův Hradec Praha 11 Liberec Náchod Jihlava Chomutov Praha-Vinoř Praha-Přední Kopanina Praha-Újezd Brno-město Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Praha 1 Praha 5 Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Praha-Velká Chuchle Louny České Budějovice Praha-Křeslice Praha-Suchdol Kutná Hora Praha-Čakovice Uherské Hradiště Bruntál Praha 18 Semily Třebíč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blanné

Levná dlažba Blanné

Dlažba Blanné

Zámkové dlažby Blanné

Zámkové betonové dlažby Blanné

Zámková dlažba Blanné

Betonové dlažby Blanné

Betonová dlažba Blanné

Zdící prvky Blanné

Dlažby II jakosti Blanné

Dlažba II jakosti Blanné

Plošné dlažby Blanné