„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blanné

Nové produkty Blanné

Dlažby a obrubníky Blanné

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blanné

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blanné

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blanné

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blanné

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blanné, Levná dlažba Blanné, Dlažba Blanné, Zámkové dlažby Blanné, Zámkové dlažba Blanné, Betonové dlažby Blanné, Betonová dlažba Blanné, Zdící prvky Blanné, Dlažby II jakosti Blanné, Dlažba II jakosti Blanné, Plošné dlažby Blanné, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Praha-Březiněves Kroměříž Praha-Klánovice Zlín Praha 21 Praha 17 Trutnov Olomouc Ostrava-město Hodonín Praha-Lochkov Praha 18 Mělník Praha-Zbraslav Tábor Praha-Dubeč Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Písek Praha-Čakovice Šumperk Praha-Nebušice Děčín Praha-Štěrboholy Mladá Boleslav Jihlava Jablonec nad Nisou Chrudim Strakonice Bruntál Praha 8 Praha 19 Hlavní město Praha Praha 11 Tachov Cheb Praha-Nedvězí Nymburk Plzeň-město Semily Praha 15 Kladno Frýdek-Místek Praha-Řeporyje Karviná Praha-východ Praha 14 Hradec Králové Rokycany Blansko Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Praha-Velká Chuchle Praha 16 Náchod Praha-západ Domažlice Znojmo Karlovy Vary České Budějovice Vyškov Praha-Vinoř Přerov Jičín Praha 13 Praha-Lysolaje Uherské Hradiště Jeseník Nový Jičín Chomutov Praha-Dolní Počernice Třebíč Žďár nad Sázavou Pardubice Praha 3 Praha-Slivenec Praha-Ďáblice Plzeň-sever Ústí nad Labem Praha-Přední Kopanina Praha-Královice Praha-Lipence Praha-Šeberov Beroun Praha 12 Praha-Benice Praha-Suchdol Praha-Libuš Teplice Praha 9 Praha-Satalice Praha 1 Česká Lípa Praha 20 Benešov Praha-Běchovice Brno-město Praha-Újezd Kolín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blanné

Levná dlažba Blanné

Dlažba Blanné

Zámkové dlažby Blanné

Zámkové betonové dlažby Blanné

Zámková dlažba Blanné

Betonové dlažby Blanné

Betonová dlažba Blanné

Zdící prvky Blanné

Dlažby II jakosti Blanné

Dlažba II jakosti Blanné

Plošné dlažby Blanné