„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blanné

Nové produkty Blanné

Dlažby a obrubníky Blanné

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blanné

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blanné

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blanné

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blanné

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blanné, Levná dlažba Blanné, Dlažba Blanné, Zámkové dlažby Blanné, Zámkové dlažba Blanné, Betonové dlažby Blanné, Betonová dlažba Blanné, Zdící prvky Blanné, Dlažby II jakosti Blanné, Dlažba II jakosti Blanné, Plošné dlažby Blanné, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Praha 16 Praha-Libuš Vyškov Praha-Štěrboholy Praha 9 Praha 1 Praha-Kunratice Opava Kroměříž Příbram Praha-Křeslice Šumperk Praha-Běchovice Žďár nad Sázavou Praha-Zličín Praha-Dubeč Praha-Zbraslav Český Krumlov Praha-Čakovice Rychnov nad Kněžnou Znojmo Litoměřice Most Plzeň-město Cheb Prachatice Tachov Jihlava Praha 18 Mělník Praha-Nedvězí Chrudim Písek Nový Jičín Nymburk Praha-Kolovraty Praha-Šeberov Praha 7 Praha-Petrovice Sokolov Hradec Králové Pardubice Praha 5 Praha-Dolní Chabry Jičín Praha 14 Praha-Benice Praha-Ďáblice Tábor Karlovy Vary Rakovník Praha 8 Chomutov Vsetín Beroun Hodonín Kladno Praha 15 Praha-Troja Praha-východ Praha 19 Praha-Březiněves Praha-Satalice Náchod Jindřichův Hradec Břeclav Praha-Velká Chuchle Pelhřimov Kolín Praha 12 Trutnov Česká Lípa Praha-Řeporyje Svitavy Plzeň-sever Praha-Vinoř Olomouc Praha 20 Jeseník Praha 11 Děčín Blansko Praha 2 Teplice Praha-Dolní Měcholupy Zlín Praha-Klánovice Praha-západ Ústí nad Orlicí Praha 6 Praha 3 Praha 4 Brno-venkov Praha-Přední Kopanina Ústí nad Labem Liberec Mladá Boleslav Praha 10 Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blanné

Levná dlažba Blanné

Dlažba Blanné

Zámkové dlažby Blanné

Zámkové betonové dlažby Blanné

Zámková dlažba Blanné

Betonové dlažby Blanné

Betonová dlažba Blanné

Zdící prvky Blanné

Dlažby II jakosti Blanné

Dlažba II jakosti Blanné

Plošné dlažby Blanné