„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blanné

Nové produkty Blanné

Dlažby a obrubníky Blanné

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blanné

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blanné

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blanné

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blanné

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blanné, Levná dlažba Blanné, Dlažba Blanné, Zámkové dlažby Blanné, Zámkové dlažba Blanné, Betonové dlažby Blanné, Betonová dlažba Blanné, Zdící prvky Blanné, Dlažby II jakosti Blanné, Dlažba II jakosti Blanné, Plošné dlažby Blanné, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Praha 20 Mělník Karviná Praha 7 Klatovy Šumperk Praha-Lipence Praha-Zbraslav Domažlice Praha-Křeslice Praha 8 Vsetín Praha-Lochkov Praha-Vinoř Praha-Čakovice Jičín Frýdek-Místek Plzeň-jih Praha 11 Praha 22 Nový Jičín Hodonín Praha-Klánovice Praha-Satalice Mladá Boleslav Praha-Velká Chuchle Praha-západ Praha 5 Bruntál Praha 14 Praha-Nebušice Praha 15 Praha-Petrovice Ostrava-město Praha 4 Písek Praha 13 Litoměřice Žďár nad Sázavou Ústí nad Labem Vyškov Praha 6 Prachatice Praha 3 Most Praha-Benice Praha 18 Plzeň-město Praha-Libuš Třebíč Praha-Běchovice Brno-město Praha-Suchdol Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Praha-Dubeč Praha 1 Praha-Štěrboholy Pardubice Semily Děčín Havlíčkův Brod Náchod Rychnov nad Kněžnou Hradec Králové Pelhřimov Kroměříž Rakovník Praha 16 Praha-Přední Kopanina Brno-venkov Liberec Chrudim Praha-Lysolaje České Budějovice Uherské Hradiště Praha 9 Tachov Hlavní město Praha Opava Praha 19 Strakonice Praha-Nedvězí Česká Lípa Praha-Újezd Benešov Praha-Březiněves Olomouc Praha-Koloděje Znojmo Praha 10 Český Krumlov Praha-Řeporyje Karlovy Vary Chomutov Příbram Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blanné

Levná dlažba Blanné

Dlažba Blanné

Zámkové dlažby Blanné

Zámkové betonové dlažby Blanné

Zámková dlažba Blanné

Betonové dlažby Blanné

Betonová dlažba Blanné

Zdící prvky Blanné

Dlažby II jakosti Blanné

Dlažba II jakosti Blanné

Plošné dlažby Blanné