„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blanné

Nové produkty Blanné

Dlažby a obrubníky Blanné

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blanné

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blanné

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blanné

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blanné

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blanné, Levná dlažba Blanné, Dlažba Blanné, Zámkové dlažby Blanné, Zámkové dlažba Blanné, Betonové dlažby Blanné, Betonová dlažba Blanné, Zdící prvky Blanné, Dlažby II jakosti Blanné, Dlažba II jakosti Blanné, Plošné dlažby Blanné, Plošná dlažba


Další města:

Havlíčkův Brod Vsetín Česká Lípa Plzeň-sever Brno-město Teplice Praha-Libuš Praha 19 Chrudim Praha-Zličín Písek Praha-východ Jablonec nad Nisou Jeseník Frýdek-Místek Praha-Březiněves Rychnov nad Kněžnou Beroun Tachov Praha-Lysolaje Praha-Štěrboholy Opava Karviná Praha 4 Praha 14 Praha 10 Ústí nad Labem Praha 17 Praha 5 Ústí nad Orlicí Děčín Nový Jičín Benešov Trutnov Uherské Hradiště Chomutov Plzeň-jih České Budějovice Praha 15 Praha-Kunratice Praha-Nedvězí Blansko Přerov Praha-Dolní Počernice Pardubice Svitavy Liberec Praha-Újezd Litoměřice Kroměříž Praha 8 Žďár nad Sázavou Praha 22 Most Karlovy Vary Praha 12 Praha-Slivenec Praha-Šeberov Kladno Mladá Boleslav Cheb Znojmo Rokycany Český Krumlov Jičín Praha-Čakovice Tábor Praha-Vinoř Prachatice Praha-Královice Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Praha 6 Praha-Petrovice Praha 18 Hodonín Praha-Troja Jindřichův Hradec Praha-Lipence Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lochkov Praha 20 Domažlice Náchod Příbram Plzeň-město Šumperk Praha 21 Praha-Koloděje Praha-Běchovice Ostrava-město Kutná Hora Třebíč Pelhřimov Praha-západ Strakonice Praha-Zbraslav Sokolov Prostějov Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blanné

Levná dlažba Blanné

Dlažba Blanné

Zámkové dlažby Blanné

Zámkové betonové dlažby Blanné

Zámková dlažba Blanné

Betonové dlažby Blanné

Betonová dlažba Blanné

Zdící prvky Blanné

Dlažby II jakosti Blanné

Dlažba II jakosti Blanné

Plošné dlažby Blanné