„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blanné

Nové produkty Blanné

Dlažby a obrubníky Blanné

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blanné

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blanné

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blanné

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blanné

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blanné, Levná dlažba Blanné, Dlažba Blanné, Zámkové dlažby Blanné, Zámkové dlažba Blanné, Betonové dlažby Blanné, Betonová dlažba Blanné, Zdící prvky Blanné, Dlažby II jakosti Blanné, Dlažba II jakosti Blanné, Plošné dlažby Blanné, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Praha 21 Zlín Kladno Semily Praha-Dolní Počernice Praha-Libuš Rakovník Praha 1 Tachov Praha-Suchdol Praha-Kolovraty Český Krumlov Praha-Újezd Blansko Praha-Zličín Brno-venkov Přerov Chrudim Karlovy Vary Vsetín Klatovy Praha 12 Praha-Lysolaje Opava Praha 8 Praha-Ďáblice Tábor Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Kolín Praha-Šeberov Plzeň-sever Praha 16 Praha 7 Praha 9 Praha-Kunratice Louny Praha-Březiněves Jičín Rokycany Kutná Hora Rychnov nad Kněžnou Praha-Troja Jindřichův Hradec Praha 14 Praha-Satalice Praha 10 Praha-Lochkov Uherské Hradiště Strakonice Jablonec nad Nisou Beroun Praha-Řeporyje Domažlice Praha-Slivenec Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-jih Praha 2 Chomutov Praha 11 Praha-Benice Brno-město Písek Žďár nad Sázavou Olomouc Praha 3 Praha-Lipence Praha 22 Mělník Ústí nad Orlicí Ostrava-město Praha-Petrovice Pardubice Znojmo Nový Jičín Bruntál Praha 13 Praha-východ Náchod Sokolov Ústí nad Labem Nymburk Praha-Velká Chuchle Trutnov Prostějov Praha-Zbraslav Praha-Běchovice Havlíčkův Brod Svitavy Hradec Králové Příbram Mladá Boleslav Praha-Vinoř Praha 17 Děčín Praha-Křeslice Praha 19 Liberec Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blanné

Levná dlažba Blanné

Dlažba Blanné

Zámkové dlažby Blanné

Zámkové betonové dlažby Blanné

Zámková dlažba Blanné

Betonové dlažby Blanné

Betonová dlažba Blanné

Zdící prvky Blanné

Dlažby II jakosti Blanné

Dlažba II jakosti Blanné

Plošné dlažby Blanné