„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blanné

Nové produkty Blanné

Dlažby a obrubníky Blanné

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blanné

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blanné

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blanné

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blanné

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blanné, Levná dlažba Blanné, Dlažba Blanné, Zámkové dlažby Blanné, Zámkové dlažba Blanné, Betonové dlažby Blanné, Betonová dlažba Blanné, Zdící prvky Blanné, Dlažby II jakosti Blanné, Dlažba II jakosti Blanné, Plošné dlažby Blanné, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Zlín Praha-Klánovice Kolín Chrudim Karviná Jindřichův Hradec Brno-město Plzeň-jih Svitavy Praha 6 Přerov Olomouc Ústí nad Labem Náchod Rychnov nad Kněžnou Praha-Řeporyje Frýdek-Místek Louny Kladno Praha-Újezd Mělník Prostějov Praha-východ Plzeň-sever Praha 18 Děčín Praha-Libuš Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dubeč Opava Praha-Čakovice Znojmo Praha 8 Praha-Nebušice Praha-Benice Klatovy Praha 7 Kroměříž Praha-Lipence Benešov Jičín Rokycany Praha-Přední Kopanina Blansko Český Krumlov Vsetín Praha 17 Pardubice Česká Lípa Pelhřimov Ostrava-město Teplice Uherské Hradiště Praha-Suchdol Praha-Dolní Počernice Praha 22 Karlovy Vary Praha 2 Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Litoměřice Jablonec nad Nisou Praha-Královice Hlavní město Praha Třebíč Praha-Křeslice Hodonín Jihlava Praha-Troja Praha 9 Praha-Velká Chuchle Trutnov Praha 4 Nový Jičín Praha-Šeberov České Budějovice Rakovník Mladá Boleslav Brno-venkov Praha-Běchovice Příbram Praha 11 Praha-Dolní Chabry Písek Bruntál Tábor Tachov Žďár nad Sázavou Praha 14 Prachatice Sokolov Praha 1 Cheb Praha 21 Plzeň-město Břeclav Praha 12 Havlíčkův Brod Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blanné

Levná dlažba Blanné

Dlažba Blanné

Zámkové dlažby Blanné

Zámkové betonové dlažby Blanné

Zámková dlažba Blanné

Betonové dlažby Blanné

Betonová dlažba Blanné

Zdící prvky Blanné

Dlažby II jakosti Blanné

Dlažba II jakosti Blanné

Plošné dlažby Blanné