„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blanné

Nové produkty Blanné

Dlažby a obrubníky Blanné

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blanné

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blanné

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blanné

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blanné

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blanné, Levná dlažba Blanné, Dlažba Blanné, Zámkové dlažby Blanné, Zámkové dlažba Blanné, Betonové dlažby Blanné, Betonová dlažba Blanné, Zdící prvky Blanné, Dlažby II jakosti Blanné, Dlažba II jakosti Blanné, Plošné dlažby Blanné, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Hodonín Rakovník Děčín Praha-Újezd Praha-Řeporyje Prachatice Liberec Plzeň-sever Litoměřice Praha-Štěrboholy Chomutov Jablonec nad Nisou Nový Jičín Tábor Trutnov Semily Praha-Satalice Most Jeseník Kutná Hora Zlín Praha-Ďáblice Kladno Prostějov Klatovy Karlovy Vary České Budějovice Karviná Praha 6 Praha-Troja Frýdek-Místek Praha 16 Jindřichův Hradec Český Krumlov Praha-Dolní Chabry Přerov Rychnov nad Kněžnou Rokycany Benešov Ústí nad Orlicí Bruntál Hlavní město Praha Česká Lípa Šumperk Praha-Křeslice Praha-východ Praha-Dubeč Ostrava-město Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Praha 9 Praha 4 Opava Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Kroměříž Praha-Nedvězí Praha-Koloděje Praha-Zličín Praha-Šeberov Mladá Boleslav Náchod Třebíč Havlíčkův Brod Praha-Lysolaje Nymburk Praha-Lipence Brno-venkov Pelhřimov Jihlava Domažlice Příbram Praha 13 Vyškov Praha 15 Praha-Kunratice Olomouc Praha-Čakovice Praha 10 Tachov Praha 18 Praha-Dolní Počernice Jičín Praha-Slivenec Praha-Benice Cheb Blansko Praha 12 Plzeň-jih Praha-Suchdol Strakonice Ústí nad Labem Praha 17 Praha 1 Praha 8 Praha 7 Praha-Královice Mělník Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blanné

Levná dlažba Blanné

Dlažba Blanné

Zámkové dlažby Blanné

Zámkové betonové dlažby Blanné

Zámková dlažba Blanné

Betonové dlažby Blanné

Betonová dlažba Blanné

Zdící prvky Blanné

Dlažby II jakosti Blanné

Dlažba II jakosti Blanné

Plošné dlažby Blanné