„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatec

Nové produkty Blatec

Dlažby a obrubníky Blatec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatec, Levná dlažba Blatec, Dlažba Blatec, Zámkové dlažby Blatec, Zámkové dlažba Blatec, Betonové dlažby Blatec, Betonová dlažba Blatec, Zdící prvky Blatec, Dlažby II jakosti Blatec, Dlažba II jakosti Blatec, Plošné dlažby Blatec, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Chrudim Uherské Hradiště Praha-Dubeč Příbram Břeclav Praha-Štěrboholy Praha-Lipence České Budějovice Plzeň-město Praha 3 Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Praha 21 Praha-Zličín Praha 13 Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Praha 2 Karlovy Vary Praha-Suchdol Praha-Újezd Třebíč Praha-Libuš Písek Louny Praha 14 Litoměřice Bruntál Praha-Čakovice Jablonec nad Nisou Praha-Běchovice Náchod Mladá Boleslav Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Praha-Březiněves Ústí nad Orlicí Rokycany Liberec Praha 8 Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Zlín Praha-Ďáblice Ostrava-město Praha 6 Šumperk Praha 1 Domažlice Tábor Praha-Královice Praha-Benice Pelhřimov Mělník Praha-Koloděje Praha 11 Žďár nad Sázavou Děčín Pardubice Praha-Vinoř Praha 12 Praha-Klánovice Olomouc Most Kolín Vyškov Chomutov Nymburk Frýdek-Místek Jihlava Praha 17 Praha-Dolní Počernice Plzeň-jih Jindřichův Hradec Beroun Praha-Řeporyje Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Jeseník Kroměříž Praha 19 Praha-Slivenec Trutnov Sokolov Český Krumlov Semily Česká Lípa Teplice Praha 18 Praha 9 Cheb Praha 15 Brno-venkov Klatovy Praha-Troja Praha-Satalice Praha 7 Blansko Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatec

Levná dlažba Blatec

Dlažba Blatec

Zámkové dlažby Blatec

Zámkové betonové dlažby Blatec

Zámková dlažba Blatec

Betonové dlažby Blatec

Betonová dlažba Blatec

Zdící prvky Blatec

Dlažby II jakosti Blatec

Dlažba II jakosti Blatec

Plošné dlažby Blatec