„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatec

Nové produkty Blatec

Dlažby a obrubníky Blatec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatec, Levná dlažba Blatec, Dlažba Blatec, Zámkové dlažby Blatec, Zámkové dlažba Blatec, Betonové dlažby Blatec, Betonová dlažba Blatec, Zdící prvky Blatec, Dlažby II jakosti Blatec, Dlažba II jakosti Blatec, Plošné dlažby Blatec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Praha 4 Praha 2 Praha-západ Praha 22 Praha 17 Teplice Písek Karlovy Vary Kutná Hora Praha-Lysolaje Přerov Beroun Kladno Praha-Dolní Měcholupy Brno-venkov Prachatice Cheb Praha-Petrovice České Budějovice Děčín Praha 6 Praha-Šeberov Praha 12 Praha-Kolovraty Praha-východ Tachov Ústí nad Orlicí Sokolov Praha 3 Praha-Lipence Kroměříž Praha-Křeslice Nový Jičín Praha-Troja Praha-Čakovice Karviná Žďár nad Sázavou Benešov Praha-Řeporyje Rakovník Praha-Koloděje Praha-Zličín Šumperk Praha-Ďáblice Mladá Boleslav Tábor Jindřichův Hradec Kolín Praha 18 Domažlice Hlavní město Praha Praha 7 Vsetín Praha 5 Praha 10 Blansko Praha-Kunratice Praha-Vinoř Louny Brno-město Litoměřice Příbram Praha 1 Praha-Slivenec Jihlava Praha-Přední Kopanina Praha-Libuš Praha-Újezd Praha-Dubeč Praha 15 Bruntál Praha-Lochkov Pardubice Hradec Králové Opava Ústí nad Labem Praha-Benice Praha 20 Olomouc Trutnov Plzeň-jih Praha 8 Praha-Nebušice Vyškov Praha-Běchovice Praha 13 Plzeň-sever Havlíčkův Brod Praha 11 Rokycany Český Krumlov Prostějov Jičín Česká Lípa Strakonice Nymburk Semily Rychnov nad Kněžnou Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatec

Levná dlažba Blatec

Dlažba Blatec

Zámkové dlažby Blatec

Zámkové betonové dlažby Blatec

Zámková dlažba Blatec

Betonové dlažby Blatec

Betonová dlažba Blatec

Zdící prvky Blatec

Dlažby II jakosti Blatec

Dlažba II jakosti Blatec

Plošné dlažby Blatec