„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatec

Nové produkty Blatec

Dlažby a obrubníky Blatec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatec, Levná dlažba Blatec, Dlažba Blatec, Zámkové dlažby Blatec, Zámkové dlažba Blatec, Betonové dlažby Blatec, Betonová dlažba Blatec, Zdící prvky Blatec, Dlažby II jakosti Blatec, Dlažba II jakosti Blatec, Plošné dlažby Blatec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Rokycany Praha 3 Praha-Suchdol Semily Frýdek-Místek Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Ostrava-město Sokolov Prachatice Česká Lípa Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Praha-Troja Ústí nad Orlicí Praha-Lochkov Benešov Praha-Lysolaje Praha-Královice Praha 20 Tábor Jičín Praha-Běchovice Praha-Kolovraty Třebíč Praha-Lipence Praha 5 Břeclav Strakonice Praha 4 Mladá Boleslav Svitavy Praha-Benice Praha-Křeslice Praha 17 Šumperk Domažlice Praha-Zličín Náchod Praha 13 Praha-Libuš Praha-Přední Kopanina Prostějov Praha 2 Most Rakovník Opava Praha-Velká Chuchle Praha 10 Plzeň-město Praha-Nebušice Kladno Praha 11 Brno-venkov Chrudim Praha 6 Český Krumlov Praha 18 Beroun Praha-Zbraslav Hradec Králové Praha 8 Zlín Jeseník Praha 19 Praha-Nedvězí Praha 7 Bruntál Písek Praha-Satalice Mělník Žďár nad Sázavou Plzeň-jih Praha-Čakovice Praha-Petrovice Karlovy Vary Uherské Hradiště Pelhřimov Louny Praha-Koloděje Trutnov Praha 16 Kolín Vsetín Praha-Březiněves Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Praha 15 Praha-Klánovice Příbram Nymburk Přerov Brno-město Jablonec nad Nisou Praha-Vinoř Jihlava Praha-Šeberov Plzeň-sever Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatec

Levná dlažba Blatec

Dlažba Blatec

Zámkové dlažby Blatec

Zámkové betonové dlažby Blatec

Zámková dlažba Blatec

Betonové dlažby Blatec

Betonová dlažba Blatec

Zdící prvky Blatec

Dlažby II jakosti Blatec

Dlažba II jakosti Blatec

Plošné dlažby Blatec