„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatec

Nové produkty Blatec

Dlažby a obrubníky Blatec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatec, Levná dlažba Blatec, Dlažba Blatec, Zámkové dlažby Blatec, Zámkové dlažba Blatec, Betonové dlažby Blatec, Betonová dlažba Blatec, Zdící prvky Blatec, Dlažby II jakosti Blatec, Dlažba II jakosti Blatec, Plošné dlažby Blatec, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Jindřichův Hradec Praha-Dolní Měcholupy Vyškov Pardubice Praha-Velká Chuchle Praha-Čakovice Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Rakovník Teplice Hradec Králové Český Krumlov Nymburk Rokycany Praha 20 Praha 10 Frýdek-Místek Mělník Praha-Březiněves Zlín Domažlice Praha-Lipence Havlíčkův Brod Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Chomutov Praha-západ Praha 3 Praha 11 Plzeň-sever Vsetín Praha 8 Praha-Štěrboholy Jeseník Kroměříž Hodonín Praha 5 Praha-Koloděje Praha 15 Most Beroun Prachatice Tachov Strakonice Liberec Kutná Hora Třebíč Praha-Lochkov Praha 17 Praha-Lysolaje České Budějovice Jičín Praha-Dolní Počernice Praha-Klánovice Praha-Troja Praha 1 Praha-Zličín Praha-Satalice Brno-venkov Praha 19 Břeclav Ostrava-město Louny Praha-Újezd Praha 6 Praha-Slivenec Plzeň-jih Praha 9 Praha 2 Uherské Hradiště Praha-Benice Praha 7 Rychnov nad Kněžnou Cheb Přerov Plzeň-město Litoměřice Karviná Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Kolín Praha 22 Semily Benešov Praha 16 Znojmo Ústí nad Labem Šumperk Sokolov Praha 12 Kladno Pelhřimov Trutnov Žďár nad Sázavou Karlovy Vary Náchod Bruntál Opava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatec

Levná dlažba Blatec

Dlažba Blatec

Zámkové dlažby Blatec

Zámkové betonové dlažby Blatec

Zámková dlažba Blatec

Betonové dlažby Blatec

Betonová dlažba Blatec

Zdící prvky Blatec

Dlažby II jakosti Blatec

Dlažba II jakosti Blatec

Plošné dlažby Blatec