„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatec

Nové produkty Blatec

Dlažby a obrubníky Blatec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatec, Levná dlažba Blatec, Dlažba Blatec, Zámkové dlažby Blatec, Zámkové dlažba Blatec, Betonové dlažby Blatec, Betonová dlažba Blatec, Zdící prvky Blatec, Dlažby II jakosti Blatec, Dlažba II jakosti Blatec, Plošné dlažby Blatec, Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové Praha-Koloděje Chomutov Praha 10 Praha-Troja Jindřichův Hradec Praha 6 Pardubice Česká Lípa Praha-Nedvězí Český Krumlov Praha 12 Karviná Blansko Náchod Děčín Mělník Praha-Újezd Cheb Ostrava-město Jihlava Praha 14 Teplice Olomouc Praha-Vinoř Písek Praha-Šeberov Praha 11 Nový Jičín Trutnov Praha 15 Příbram Praha-Březiněves Praha-Suchdol Beroun Prostějov Hodonín Plzeň-jih Ústí nad Orlicí Třebíč Praha 4 Zlín Praha 18 Přerov Praha-Štěrboholy Kolín Klatovy Hlavní město Praha Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Opava Šumperk Tachov Chrudim Prachatice Vyškov Praha 21 Praha 22 Plzeň-sever Žďár nad Sázavou Svitavy Praha-Libuš Praha 8 Praha-Lysolaje Rakovník České Budějovice Praha-Přední Kopanina Liberec Praha-Křeslice Praha-Nebušice Praha-Dubeč Domažlice Semily Strakonice Uherské Hradiště Havlíčkův Brod Brno-město Praha-Kunratice Pelhřimov Louny Praha-Lipence Jeseník Praha 1 Praha-Čakovice Nymburk Praha 9 Kladno Praha-Královice Praha-Lochkov Frýdek-Místek Praha-Řeporyje Praha-východ Praha-Klánovice Vsetín Rychnov nad Kněžnou Kroměříž Praha 16 Praha-Velká Chuchle Praha 2 Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatec

Levná dlažba Blatec

Dlažba Blatec

Zámkové dlažby Blatec

Zámkové betonové dlažby Blatec

Zámková dlažba Blatec

Betonové dlažby Blatec

Betonová dlažba Blatec

Zdící prvky Blatec

Dlažby II jakosti Blatec

Dlažba II jakosti Blatec

Plošné dlažby Blatec