„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatec

Nové produkty Blatec

Dlažby a obrubníky Blatec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatec, Levná dlažba Blatec, Dlažba Blatec, Zámkové dlažby Blatec, Zámkové dlažba Blatec, Betonové dlažby Blatec, Betonová dlažba Blatec, Zdící prvky Blatec, Dlažby II jakosti Blatec, Dlažba II jakosti Blatec, Plošné dlažby Blatec, Plošná dlažba


Další města:

Praha 20 Přerov Praha-Lysolaje Jičín Vsetín Praha-Zbraslav Ústí nad Labem Kolín Opava Pardubice Praha-Vinoř Klatovy Semily Praha-Libuš Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Teplice Prachatice Rokycany Praha-Lochkov Praha 4 Karviná Praha 2 Náchod Praha 3 Liberec Kladno Praha-Slivenec Praha-Kunratice Praha 5 Děčín Praha 15 Praha 1 Praha 16 Praha 10 Jihlava Žďár nad Sázavou Praha-Suchdol Praha 22 Praha 7 Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Praha-Křeslice Praha-Přední Kopanina Hodonín Příbram Trutnov Ústí nad Orlicí Hradec Králové Cheb Jindřichův Hradec Písek Praha-Troja Praha 13 Nymburk Benešov Praha-Dubeč Praha 11 Plzeň-sever Nový Jičín Praha 17 Beroun Chrudim Sokolov Praha-Dolní Počernice Praha 8 Most Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Český Krumlov Strakonice Praha-Petrovice Domažlice Praha-Šeberov Karlovy Vary Praha-Březiněves Praha 12 Praha-Koloděje Praha 6 Praha-Satalice Kroměříž Chomutov Praha 19 Praha 18 Břeclav Svitavy Praha 9 Praha-východ Bruntál Ostrava-město Praha-Běchovice Pelhřimov Plzeň-město Frýdek-Místek Olomouc Šumperk Praha-Dolní Chabry Praha-Ďáblice Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatec

Levná dlažba Blatec

Dlažba Blatec

Zámkové dlažby Blatec

Zámkové betonové dlažby Blatec

Zámková dlažba Blatec

Betonové dlažby Blatec

Betonová dlažba Blatec

Zdící prvky Blatec

Dlažby II jakosti Blatec

Dlažba II jakosti Blatec

Plošné dlažby Blatec