„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatec

Nové produkty Blatec

Dlažby a obrubníky Blatec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatec, Levná dlažba Blatec, Dlažba Blatec, Zámkové dlažby Blatec, Zámkové dlažba Blatec, Betonové dlažby Blatec, Betonová dlažba Blatec, Zdící prvky Blatec, Dlažby II jakosti Blatec, Dlažba II jakosti Blatec, Plošné dlažby Blatec, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Ústí nad Orlicí Praha-Petrovice Praha-Koloděje Praha-Křeslice Náchod Hradec Králové Ústí nad Labem Praha 19 Hodonín Plzeň-jih Louny Svitavy Jindřichův Hradec Praha-Přední Kopanina Teplice Praha 18 Praha 11 Praha 10 Praha 9 Uherské Hradiště Vyškov Praha 5 Mladá Boleslav Jihlava Opava Most Praha-Štěrboholy Strakonice Praha 12 Děčín Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Praha-Ďáblice Kroměříž Mělník Zlín Praha-Slivenec Beroun Brno-venkov Praha 20 Přerov Česká Lípa Havlíčkův Brod Praha 16 Praha-Benice Praha-Klánovice Plzeň-město Blansko Kolín Kladno Praha-Zličín Příbram Praha-Šeberov Písek Praha 7 Praha-Řeporyje Šumperk Třebíč Praha-Zbraslav Trutnov Tábor Nymburk Prachatice Praha-Lipence Chomutov Tachov Semily Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Břeclav Olomouc Praha-Dubeč Brno-město Praha-Vinoř Praha-východ Vsetín Cheb Praha 4 Praha 15 Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí Domažlice Praha-Troja Praha-Suchdol Rakovník Liberec Sokolov Prostějov Jičín Praha 3 Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Praha-Újezd Plzeň-sever Karlovy Vary Frýdek-Místek Praha 13 Jeseník Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatec

Levná dlažba Blatec

Dlažba Blatec

Zámkové dlažby Blatec

Zámkové betonové dlažby Blatec

Zámková dlažba Blatec

Betonové dlažby Blatec

Betonová dlažba Blatec

Zdící prvky Blatec

Dlažby II jakosti Blatec

Dlažba II jakosti Blatec

Plošné dlažby Blatec