„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatec

Nové produkty Blatec

Dlažby a obrubníky Blatec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatec, Levná dlažba Blatec, Dlažba Blatec, Zámkové dlažby Blatec, Zámkové dlažba Blatec, Betonové dlažby Blatec, Betonová dlažba Blatec, Zdící prvky Blatec, Dlažby II jakosti Blatec, Dlažba II jakosti Blatec, Plošné dlažby Blatec, Plošná dlažba


Další města:

Teplice Semily Karlovy Vary Praha 1 Brno-město Litoměřice Praha-Kunratice Jihlava Praha 12 Praha-Lipence Praha 11 Přerov Chrudim Jablonec nad Nisou Zlín Praha 13 Brno-venkov Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Klatovy Praha-Satalice Frýdek-Místek Praha 6 Praha-Křeslice Praha-Benice Praha 18 Praha-Velká Chuchle Praha-Vinoř Praha-Zličín Praha 16 Plzeň-město Hlavní město Praha Děčín Praha 7 Most Praha-Slivenec Plzeň-sever Trutnov Ústí nad Orlicí Plzeň-jih Hradec Králové Praha 14 Hodonín Praha-Běchovice Opava Blansko Praha-Dolní Počernice Sokolov Praha-Nedvězí Prostějov Praha-Zbraslav Praha 2 Rakovník Praha 22 České Budějovice Praha-Dubeč Pelhřimov Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Česká Lípa Pardubice Praha-Troja Praha 9 Náchod Praha-Koloděje Praha 4 Praha-Kolovraty Praha 10 Domažlice Kolín Tachov Jeseník Praha 5 Třebíč Kutná Hora Znojmo Praha-Nebušice Praha-Dolní Chabry Bruntál Praha-východ Kroměříž Praha-západ Olomouc Nymburk Praha 8 Louny Kladno Český Krumlov Liberec Tábor Praha-Suchdol Jičín Rokycany Rychnov nad Kněžnou Šumperk Strakonice Uherské Hradiště Praha-Štěrboholy Vyškov Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatec

Levná dlažba Blatec

Dlažba Blatec

Zámkové dlažby Blatec

Zámkové betonové dlažby Blatec

Zámková dlažba Blatec

Betonové dlažby Blatec

Betonová dlažba Blatec

Zdící prvky Blatec

Dlažby II jakosti Blatec

Dlažba II jakosti Blatec

Plošné dlažby Blatec