„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatec

Nové produkty Blatec

Dlažby a obrubníky Blatec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatec, Levná dlažba Blatec, Dlažba Blatec, Zámkové dlažby Blatec, Zámkové dlažba Blatec, Betonové dlažby Blatec, Betonová dlažba Blatec, Zdící prvky Blatec, Dlažby II jakosti Blatec, Dlažba II jakosti Blatec, Plošné dlažby Blatec, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Mladá Boleslav Jeseník Praha-Čakovice Praha 3 Praha-Zličín Jindřichův Hradec Praha 11 Rokycany Praha 9 Hradec Králové Praha-Šeberov Písek Praha-Suchdol Jihlava České Budějovice Klatovy Plzeň-město Šumperk Praha-Štěrboholy Sokolov Ústí nad Labem Benešov Praha-Přední Kopanina Teplice Havlíčkův Brod Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Praha-Velká Chuchle Děčín Praha 5 Rakovník Praha 1 Praha-Běchovice Kroměříž Praha-Vinoř Příbram Praha-Kunratice Praha 22 Kladno Louny Praha-Satalice Praha 18 Praha-západ Břeclav Frýdek-Místek Praha-Lochkov Hodonín Praha-Lipence Praha-Dolní Chabry Praha 21 Opava Kolín Praha-Petrovice Pelhřimov Praha-východ Praha 13 Litoměřice Český Krumlov Praha 4 Praha-Troja Olomouc Znojmo Kutná Hora Praha-Březiněves Brno-město Praha 7 Praha 12 Praha-Zbraslav Nymburk Praha 19 Praha-Řeporyje Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice Praha-Klánovice Hlavní město Praha Praha 20 Jablonec nad Nisou Vyškov Ostrava-město Vsetín Trutnov Praha 14 Praha 6 Bruntál Strakonice Plzeň-jih Praha-Lysolaje Praha 17 Praha-Dubeč Česká Lípa Chrudim Přerov Plzeň-sever Praha-Ďáblice Cheb Nový Jičín Praha 8 Beroun Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatec

Levná dlažba Blatec

Dlažba Blatec

Zámkové dlažby Blatec

Zámkové betonové dlažby Blatec

Zámková dlažba Blatec

Betonové dlažby Blatec

Betonová dlažba Blatec

Zdící prvky Blatec

Dlažby II jakosti Blatec

Dlažba II jakosti Blatec

Plošné dlažby Blatec