„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatec

Nové produkty Blatec

Dlažby a obrubníky Blatec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatec, Levná dlažba Blatec, Dlažba Blatec, Zámkové dlažby Blatec, Zámkové dlažba Blatec, Betonové dlažby Blatec, Betonová dlažba Blatec, Zdící prvky Blatec, Dlažby II jakosti Blatec, Dlažba II jakosti Blatec, Plošné dlažby Blatec, Plošná dlažba


Další města:

Louny Praha 10 Praha-Velká Chuchle Český Krumlov Břeclav Beroun Strakonice Praha-Dolní Chabry Tábor Kutná Hora Domažlice Praha 22 Mělník Praha-Kunratice Bruntál Vyškov Zlín Blansko Plzeň-město Olomouc Znojmo Praha-Klánovice Plzeň-sever Praha 21 Praha-Slivenec Sokolov Vsetín Praha 6 Příbram Pardubice Rokycany Praha-západ Praha 17 Frýdek-Místek Praha 20 Praha-Petrovice Jičín Brno-venkov Praha-Nedvězí Praha-Čakovice Liberec Ústí nad Orlicí Nymburk Uherské Hradiště Praha-Křeslice Praha-Suchdol Praha-východ Litoměřice Jablonec nad Nisou Přerov Praha-Šeberov Brno-město Praha-Libuš Trutnov Praha-Dubeč Písek Děčín Praha-Troja Cheb Opava Praha 4 Praha-Újezd Praha 7 Mladá Boleslav Praha-Zličín Tachov Chomutov Žďár nad Sázavou Praha 18 Praha 5 Plzeň-jih Praha-Satalice Karviná Praha-Přední Kopanina Praha 11 Hlavní město Praha Praha 16 Kladno Jindřichův Hradec Semily Praha 14 Rychnov nad Kněžnou Jihlava Prostějov Most Praha-Březiněves Benešov Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Praha 12 Hradec Králové České Budějovice Ostrava-město Praha-Běchovice Kolín Praha 13 Havlíčkův Brod Kroměříž Klatovy Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatec

Levná dlažba Blatec

Dlažba Blatec

Zámkové dlažby Blatec

Zámkové betonové dlažby Blatec

Zámková dlažba Blatec

Betonové dlažby Blatec

Betonová dlažba Blatec

Zdící prvky Blatec

Dlažby II jakosti Blatec

Dlažba II jakosti Blatec

Plošné dlažby Blatec