„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatec

Nové produkty Blatec

Dlažby a obrubníky Blatec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatec, Levná dlažba Blatec, Dlažba Blatec, Zámkové dlažby Blatec, Zámkové dlažba Blatec, Betonové dlažby Blatec, Betonová dlažba Blatec, Zdící prvky Blatec, Dlažby II jakosti Blatec, Dlažba II jakosti Blatec, Plošné dlažby Blatec, Plošná dlažba


Další města:

Praha 4 Praha-Dubeč Olomouc Praha-Satalice Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Praha 17 Kutná Hora Praha-východ Praha 3 Vyškov Karviná Nymburk Plzeň-město Praha 10 Praha-Újezd Příbram Praha-Klánovice Praha-Libuš Česká Lípa Praha-Velká Chuchle Plzeň-sever Praha 12 Praha 16 Liberec Praha-Královice Cheb Praha-Běchovice Mladá Boleslav Praha-Křeslice Břeclav Ústí nad Orlicí Praha 19 Rokycany Louny Praha-Štěrboholy Praha 11 Hodonín Praha-Dolní Měcholupy Praha 14 Praha 2 Ústí nad Labem Havlíčkův Brod Tachov Brno-venkov Praha 1 Praha-Vinoř Český Krumlov Strakonice Most Praha 9 Praha-Čakovice Vsetín Praha-Slivenec Praha 6 Benešov Sokolov Praha 7 Klatovy Jablonec nad Nisou Pardubice Uherské Hradiště Praha-Lysolaje Praha-Lochkov Praha-Přední Kopanina Ostrava-město Plzeň-jih Svitavy Šumperk Praha-Petrovice Praha-západ Praha-Zbraslav Praha 21 Praha-Zličín Praha-Kunratice Jihlava Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Trutnov Praha 15 Praha-Ďáblice Tábor Rychnov nad Kněžnou Nový Jičín Brno-město Třebíč Praha 18 Pelhřimov Domažlice Praha 20 Frýdek-Místek Litoměřice Prachatice Náchod Praha 22 Jeseník Chomutov Kladno Teplice Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatec

Levná dlažba Blatec

Dlažba Blatec

Zámkové dlažby Blatec

Zámkové betonové dlažby Blatec

Zámková dlažba Blatec

Betonové dlažby Blatec

Betonová dlažba Blatec

Zdící prvky Blatec

Dlažby II jakosti Blatec

Dlažba II jakosti Blatec

Plošné dlažby Blatec