„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatec

Nové produkty Blatec

Dlažby a obrubníky Blatec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatec, Levná dlažba Blatec, Dlažba Blatec, Zámkové dlažby Blatec, Zámkové dlažba Blatec, Betonové dlažby Blatec, Betonová dlažba Blatec, Zdící prvky Blatec, Dlažby II jakosti Blatec, Dlažba II jakosti Blatec, Plošné dlažby Blatec, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Praha-Nedvězí Semily Praha 16 Sokolov Pardubice Litoměřice Praha-Koloděje Třebíč Praha-Březiněves Praha-Libuš Plzeň-jih Praha-Zličín Tachov Praha 6 Nymburk Praha 20 Praha 2 Chomutov Ústí nad Orlicí Brno-město Praha-Královice Písek Praha-Lysolaje Praha 13 Praha 10 Nový Jičín Havlíčkův Brod Praha 9 Česká Lípa Praha 12 Plzeň-město Ostrava-město Praha-Kunratice Praha 21 Praha 3 Cheb Žďár nad Sázavou Praha 14 Praha-Benice České Budějovice Mělník Klatovy Beroun Domažlice Praha 1 Praha-Křeslice Praha-Dubeč Pelhřimov Praha-Vinoř Znojmo Praha-Slivenec Zlín Trutnov Rakovník Ústí nad Labem Kolín Karviná Praha 8 Praha-Troja Praha-východ Prachatice Vyškov Praha-Ďáblice Praha 18 Mladá Boleslav Praha-Šeberov Jeseník Praha-Kolovraty Teplice Praha-Řeporyje Praha 19 Praha-Suchdol Šumperk Kladno Blansko Praha 5 Praha-Čakovice Frýdek-Místek Vsetín Kroměříž Uherské Hradiště Praha-Dolní Chabry Praha-Klánovice Plzeň-sever Rychnov nad Kněžnou Svitavy Praha-Dolní Počernice Chrudim Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nebušice Praha-Lochkov Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Náchod Praha-Štěrboholy Praha 15 Praha-Satalice Prostějov Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatec

Levná dlažba Blatec

Dlažba Blatec

Zámkové dlažby Blatec

Zámkové betonové dlažby Blatec

Zámková dlažba Blatec

Betonové dlažby Blatec

Betonová dlažba Blatec

Zdící prvky Blatec

Dlažby II jakosti Blatec

Dlažba II jakosti Blatec

Plošné dlažby Blatec