„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biřkov

Nové produkty Biřkov

Dlažby a obrubníky Biřkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biřkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biřkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biřkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biřkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biřkov, Levná dlažba Biřkov, Dlažba Biřkov, Zámkové dlažby Biřkov, Zámkové dlažba Biřkov, Betonové dlažby Biřkov, Betonová dlažba Biřkov, Zdící prvky Biřkov, Dlažby II jakosti Biřkov, Dlažba II jakosti Biřkov, Plošné dlažby Biřkov, Plošná dlažba


Další města:

Uherské Hradiště Liberec Praha-Štěrboholy Praha-Nebušice Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Frýdek-Místek Jindřichův Hradec Strakonice Litoměřice Trutnov Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Brno-venkov Praha-Lysolaje Plzeň-sever Děčín Vsetín Praha 18 Praha-Petrovice Praha-Březiněves Praha 8 Havlíčkův Brod Břeclav Praha 19 Ostrava-město Praha 17 Praha 20 Plzeň-jih Praha-Kolovraty Praha 6 Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Plzeň-město Jičín Pelhřimov Praha-západ České Budějovice Praha 16 Benešov Praha-Zbraslav Tachov Bruntál Praha 13 Český Krumlov Praha-Libuš Přerov Praha 1 Hodonín Jeseník Karviná Písek Praha 4 Jihlava Domažlice Praha 21 Praha-Koloděje Náchod Nový Jičín Prachatice Praha 15 Praha-Křeslice Praha 5 Praha-Suchdol Kladno Rakovník Teplice Praha-Běchovice Svitavy Praha 2 Pardubice Praha-Lochkov Kutná Hora Praha-Řeporyje Cheb Mladá Boleslav Třebíč Louny Prostějov Praha-Slivenec Praha 9 Praha-Ďáblice Praha-Nedvězí Sokolov Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Hlavní město Praha Praha-východ Hradec Králové Opava Nymburk Praha-Dubeč Praha 12 Praha-Klánovice Praha-Šeberov Znojmo Praha 14 Brno-město Rychnov nad Kněžnou Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biřkov

Levná dlažba Biřkov

Dlažba Biřkov

Zámkové dlažby Biřkov

Zámkové betonové dlažby Biřkov

Zámková dlažba Biřkov

Betonové dlažby Biřkov

Betonová dlažba Biřkov

Zdící prvky Biřkov

Dlažby II jakosti Biřkov

Dlažba II jakosti Biřkov

Plošné dlažby Biřkov