„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biřkov

Nové produkty Biřkov

Dlažby a obrubníky Biřkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biřkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biřkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biřkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biřkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biřkov, Levná dlažba Biřkov, Dlažba Biřkov, Zámkové dlažby Biřkov, Zámkové dlažba Biřkov, Betonové dlažby Biřkov, Betonová dlažba Biřkov, Zdící prvky Biřkov, Dlažby II jakosti Biřkov, Dlažba II jakosti Biřkov, Plošné dlažby Biřkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Praha-Satalice Žďár nad Sázavou Praha-západ Kroměříž Plzeň-sever Brno-venkov Praha 4 Rakovník Nový Jičín Praha-Nedvězí Karlovy Vary Praha-Ďáblice Praha 8 Děčín Praha-Koloděje Prachatice Praha-Běchovice Praha 18 Domažlice Kladno Vsetín Praha-Zbraslav Praha-Královice Praha-Řeporyje Znojmo Benešov Tábor Plzeň-město Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Praha-Benice Pardubice Praha 14 Praha-Dubeč Uherské Hradiště Praha-Újezd Praha 20 Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Praha-Libuš Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Praha 21 Zlín Litoměřice Ostrava-město Trutnov Beroun Náchod Praha 12 Praha-Vinoř Praha-Klánovice Karviná Kutná Hora Strakonice Jičín Hradec Králové Pelhřimov Praha 11 Mělník Praha 13 Chrudim Olomouc Praha-Šeberov Praha 9 Praha-Kolovraty Přerov Nymburk Sokolov Ústí nad Labem Příbram Praha-Slivenec Plzeň-jih České Budějovice Praha-Dolní Počernice Praha 17 Praha-Čakovice Praha 5 Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Kolín Praha-Zličín Most Praha-Petrovice Třebíč Praha-Lochkov Teplice Bruntál Praha 15 Český Krumlov Česká Lípa Praha 1 Praha 22 Svitavy Písek Hodonín Jeseník Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biřkov

Levná dlažba Biřkov

Dlažba Biřkov

Zámkové dlažby Biřkov

Zámkové betonové dlažby Biřkov

Zámková dlažba Biřkov

Betonové dlažby Biřkov

Betonová dlažba Biřkov

Zdící prvky Biřkov

Dlažby II jakosti Biřkov

Dlažba II jakosti Biřkov

Plošné dlažby Biřkov