„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biřkov

Nové produkty Biřkov

Dlažby a obrubníky Biřkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biřkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biřkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biřkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biřkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biřkov, Levná dlažba Biřkov, Dlažba Biřkov, Zámkové dlažby Biřkov, Zámkové dlažba Biřkov, Betonové dlažby Biřkov, Betonová dlažba Biřkov, Zdící prvky Biřkov, Dlažby II jakosti Biřkov, Dlažba II jakosti Biřkov, Plošné dlažby Biřkov, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Praha 6 Český Krumlov Praha-Petrovice Nový Jičín Trutnov Praha-Kunratice Praha-Slivenec Praha 1 Praha-Březiněves Praha 14 Brno-město Praha-Benice Strakonice Praha-Koloděje České Budějovice Praha-západ Praha-východ Praha-Satalice Praha-Běchovice Teplice Praha-Lochkov Praha-Čakovice Praha-Dolní Chabry Praha 18 Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Praha 9 Nymburk Plzeň-jih Praha-Dubeč Cheb Praha-Dolní Měcholupy Blansko Ostrava-město Rokycany Praha 11 Karlovy Vary Litoměřice Praha 22 Kladno Plzeň-sever Praha 16 Praha-Šeberov Praha-Královice Praha-Lipence Praha-Kolovraty Kroměříž Praha 7 Brno-venkov Prachatice Svitavy Třebíč Vsetín Ústí nad Labem Opava Hradec Králové Havlíčkův Brod Semily Praha 20 Frýdek-Místek Pelhřimov Břeclav Praha 19 Karviná Hlavní město Praha Praha-Vinoř Chomutov Mělník Praha-Libuš Plzeň-město Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Praha-Zličín Praha-Přední Kopanina Pardubice Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Olomouc Klatovy Praha-Nedvězí Prostějov Jičín Praha-Troja Písek Tábor Praha 5 Praha-Nebušice Praha-Křeslice Domažlice Přerov Praha 8 Sokolov Česká Lípa Příbram Kolín Jindřichův Hradec Uherské Hradiště Tachov Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biřkov

Levná dlažba Biřkov

Dlažba Biřkov

Zámkové dlažby Biřkov

Zámkové betonové dlažby Biřkov

Zámková dlažba Biřkov

Betonové dlažby Biřkov

Betonová dlažba Biřkov

Zdící prvky Biřkov

Dlažby II jakosti Biřkov

Dlažba II jakosti Biřkov

Plošné dlažby Biřkov