„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biřkov

Nové produkty Biřkov

Dlažby a obrubníky Biřkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biřkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biřkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biřkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biřkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biřkov, Levná dlažba Biřkov, Dlažba Biřkov, Zámkové dlažby Biřkov, Zámkové dlažba Biřkov, Betonové dlažby Biřkov, Betonová dlažba Biřkov, Zdící prvky Biřkov, Dlažby II jakosti Biřkov, Dlažba II jakosti Biřkov, Plošné dlažby Biřkov, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Tachov Plzeň-město Praha 5 Jihlava Teplice Písek Praha-Dolní Měcholupy Most Náchod Pardubice Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Cheb Praha-Velká Chuchle Česká Lípa Praha 21 Rychnov nad Kněžnou Praha-Suchdol Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Znojmo Přerov Šumperk Praha 22 Karviná Brno-venkov Chomutov Rokycany České Budějovice Klatovy Uherské Hradiště Praha-Nebušice Kutná Hora Jičín Praha 18 Vsetín Praha-Zličín Ústí nad Orlicí Praha-Slivenec Nový Jičín Praha 14 Frýdek-Místek Třebíč Litoměřice Trutnov Karlovy Vary Blansko Praha 15 Tábor Rakovník Praha-Dolní Chabry Praha 10 Žďár nad Sázavou Praha 6 Strakonice Nymburk Kladno Praha-Kunratice Praha-Čakovice Chrudim Kroměříž Praha 12 Ostrava-město Český Krumlov Praha 3 Praha 19 Praha-Královice Příbram Bruntál Mladá Boleslav Praha 11 Plzeň-jih Praha-západ Ústí nad Labem Praha-Kolovraty Praha 8 Olomouc Louny Prachatice Havlíčkův Brod Kolín Praha-Štěrboholy Děčín Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Praha-Dubeč Praha-Újezd Praha 2 Brno-město Praha-východ Svitavy Liberec Opava Praha-Troja Hodonín Plzeň-sever Hlavní město Praha Praha-Lochkov Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biřkov

Levná dlažba Biřkov

Dlažba Biřkov

Zámkové dlažby Biřkov

Zámkové betonové dlažby Biřkov

Zámková dlažba Biřkov

Betonové dlažby Biřkov

Betonová dlažba Biřkov

Zdící prvky Biřkov

Dlažby II jakosti Biřkov

Dlažba II jakosti Biřkov

Plošné dlažby Biřkov