„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biřkov

Nové produkty Biřkov

Dlažby a obrubníky Biřkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biřkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biřkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biřkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biřkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biřkov, Levná dlažba Biřkov, Dlažba Biřkov, Zámkové dlažby Biřkov, Zámkové dlažba Biřkov, Betonové dlažby Biřkov, Betonová dlažba Biřkov, Zdící prvky Biřkov, Dlažby II jakosti Biřkov, Dlažba II jakosti Biřkov, Plošné dlažby Biřkov, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Hodonín Praha-Kolovraty Vyškov Praha 16 Praha-Suchdol Písek Praha-Březiněves Rychnov nad Kněžnou Klatovy Praha-Petrovice Mělník Český Krumlov Pelhřimov Praha-Dolní Chabry Kolín Hradec Králové Praha-východ Praha-Nebušice Brno-město Nymburk Praha-Lochkov Praha-Dubeč Praha 2 Praha-Koloděje Náchod Praha 22 Praha 19 Přerov Praha 5 Trutnov Zlín Praha 6 Praha-Řeporyje Praha 18 Praha-Zbraslav Praha-Satalice Ústí nad Orlicí Praha 20 Chomutov Praha-Přední Kopanina Břeclav Praha-Lysolaje Jeseník Žďár nad Sázavou Praha-Troja Frýdek-Místek Kladno Praha 14 Mladá Boleslav Praha-Štěrboholy Brno-venkov Praha 10 Tachov Třebíč Praha 11 Bruntál Praha-Kunratice Jihlava Česká Lípa Vsetín Praha 7 Praha 3 Kutná Hora Praha-Šeberov Beroun Blansko Teplice Praha-Zličín Liberec Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Praha-Benice Praha-Slivenec Ostrava-město Praha-Vinoř Benešov Praha-Královice Praha-Újezd Kroměříž Tábor Louny Praha-Libuš Pardubice Plzeň-sever Most Praha 17 Rakovník Praha 8 Olomouc Praha-Nedvězí Domažlice Rokycany Chrudim Semily Uherské Hradiště Sokolov Šumperk Příbram Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biřkov

Levná dlažba Biřkov

Dlažba Biřkov

Zámkové dlažby Biřkov

Zámkové betonové dlažby Biřkov

Zámková dlažba Biřkov

Betonové dlažby Biřkov

Betonová dlažba Biřkov

Zdící prvky Biřkov

Dlažby II jakosti Biřkov

Dlažba II jakosti Biřkov

Plošné dlažby Biřkov