„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biřkov

Nové produkty Biřkov

Dlažby a obrubníky Biřkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biřkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biřkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biřkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biřkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biřkov, Levná dlažba Biřkov, Dlažba Biřkov, Zámkové dlažby Biřkov, Zámkové dlažba Biřkov, Betonové dlažby Biřkov, Betonová dlažba Biřkov, Zdící prvky Biřkov, Dlažby II jakosti Biřkov, Dlažba II jakosti Biřkov, Plošné dlažby Biřkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Nymburk Praha-Lipence Plzeň-sever Praha-Suchdol Benešov Vyškov Praha-Dolní Chabry Cheb Jičín Svitavy Praha 12 Praha-Kunratice Bruntál Chomutov Most Sokolov Jeseník Praha-Lochkov Chrudim Praha-Březiněves Praha 8 Praha 5 Mělník Praha 9 Trutnov Praha-Ďáblice Teplice Plzeň-jih Praha 6 Praha 4 Brno-venkov Praha-Zbraslav Praha 16 Praha-západ Praha-východ Karlovy Vary Praha 17 Jihlava Kladno Praha 3 Kroměříž Praha-Čakovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Petrovice Tachov Praha-Troja Praha-Šeberov Domažlice Frýdek-Místek Uherské Hradiště Praha-Běchovice Zlín Plzeň-město Praha 22 Břeclav Praha 11 Praha-Benice Beroun Prachatice Jindřichův Hradec Praha-Zličín Praha 20 Jablonec nad Nisou Hodonín Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Praha-Velká Chuchle Praha-Nebušice Česká Lípa Praha-Řeporyje Pardubice Praha 7 Praha 14 Přerov Praha-Křeslice Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Praha 19 Karviná Děčín Praha-Slivenec Ústí nad Labem Rokycany Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Kolín Praha-Klánovice Praha-Libuš Praha-Satalice Rakovník Ostrava-město Praha-Štěrboholy Praha 18 Náchod Praha-Kolovraty Praha-Přední Kopanina Praha-Újezd Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biřkov

Levná dlažba Biřkov

Dlažba Biřkov

Zámkové dlažby Biřkov

Zámkové betonové dlažby Biřkov

Zámková dlažba Biřkov

Betonové dlažby Biřkov

Betonová dlažba Biřkov

Zdící prvky Biřkov

Dlažby II jakosti Biřkov

Dlažba II jakosti Biřkov

Plošné dlažby Biřkov