„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biřkov

Nové produkty Biřkov

Dlažby a obrubníky Biřkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biřkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biřkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biřkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biřkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biřkov, Levná dlažba Biřkov, Dlažba Biřkov, Zámkové dlažby Biřkov, Zámkové dlažba Biřkov, Betonové dlažby Biřkov, Betonová dlažba Biřkov, Zdící prvky Biřkov, Dlažby II jakosti Biřkov, Dlažba II jakosti Biřkov, Plošné dlažby Biřkov, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Hlavní město Praha Domažlice Jablonec nad Nisou Praha 2 Jeseník Český Krumlov Kladno Praha 16 Svitavy Praha 7 Praha 9 Praha-Troja Praha 4 Cheb Písek Karviná Bruntál Zlín Kolín Brno-venkov Praha-Šeberov Praha-Běchovice Praha-Dolní Chabry Praha-Zbraslav Praha-západ Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Řeporyje Děčín Ústí nad Labem Beroun Praha 12 Kroměříž Prostějov Praha-Dubeč Tachov Vyškov Praha-Koloděje Frýdek-Místek Teplice Praha-Královice Plzeň-sever Praha-východ Praha 6 Louny Semily Praha 3 Plzeň-město Jindřichův Hradec Praha-Vinoř Kutná Hora Mladá Boleslav Praha 18 Praha-Petrovice Hradec Králové Praha-Nedvězí Praha-Újezd Vsetín Praha 19 Praha 8 Šumperk Praha 14 Nymburk Blansko Praha 15 Praha-Satalice Praha 5 Ostrava-město České Budějovice Praha 21 Praha-Lysolaje Praha-Libuš Praha-Dolní Počernice Rokycany Praha 22 Praha-Nebušice Praha-Klánovice Třebíč Praha-Kolovraty Mělník Sokolov Praha 13 Nový Jičín Česká Lípa Jičín Praha-Benice Klatovy Praha-Lipence Benešov Jihlava Praha 20 Praha-Lochkov Hodonín Praha-Štěrboholy Trutnov Praha 10 Praha-Křeslice Praha-Suchdol Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biřkov

Levná dlažba Biřkov

Dlažba Biřkov

Zámkové dlažby Biřkov

Zámkové betonové dlažby Biřkov

Zámková dlažba Biřkov

Betonové dlažby Biřkov

Betonová dlažba Biřkov

Zdící prvky Biřkov

Dlažby II jakosti Biřkov

Dlažba II jakosti Biřkov

Plošné dlažby Biřkov