„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biřkov

Nové produkty Biřkov

Dlažby a obrubníky Biřkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biřkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biřkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biřkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biřkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biřkov, Levná dlažba Biřkov, Dlažba Biřkov, Zámkové dlažby Biřkov, Zámkové dlažba Biřkov, Betonové dlažby Biřkov, Betonová dlažba Biřkov, Zdící prvky Biřkov, Dlažby II jakosti Biřkov, Dlažba II jakosti Biřkov, Plošné dlažby Biřkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Újezd Praha 12 Pardubice Praha 7 Klatovy Kladno Kutná Hora Vsetín Praha-Kolovraty Uherské Hradiště Praha-Březiněves Praha 20 Praha-Satalice Děčín Praha 18 Rychnov nad Kněžnou Vyškov Praha 17 Jičín Brno-město Praha-Slivenec Mělník Třebíč Praha 1 Praha-Velká Chuchle Pelhřimov Sokolov Žďár nad Sázavou Bruntál Praha 19 Praha-Dolní Chabry Šumperk Praha 22 Rakovník Praha-Křeslice Praha 3 Praha 8 Domažlice Praha 21 Jihlava Znojmo Praha-Benice České Budějovice Praha 9 Praha-Štěrboholy Benešov Nový Jičín Liberec Karviná Nymburk Litoměřice Písek Hlavní město Praha Tábor Praha-Čakovice Praha-Suchdol Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Labem Beroun Praha-Lochkov Praha 11 Náchod Praha-Klánovice Blansko Praha-Koloděje Praha-Libuš Praha-Nebušice Plzeň-sever Mladá Boleslav Teplice Svitavy Olomouc Hradec Králové Příbram Kroměříž Praha 14 Praha-Lysolaje Praha-Lipence Praha-Dolní Počernice Břeclav Praha-Troja Ostrava-město Frýdek-Místek Cheb Praha-Dubeč Opava Praha-Kunratice Praha 6 Praha-Zličín Zlín Česká Lípa Karlovy Vary Most Chrudim Praha-Petrovice Prostějov Praha 15 Jablonec nad Nisou Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biřkov

Levná dlažba Biřkov

Dlažba Biřkov

Zámkové dlažby Biřkov

Zámkové betonové dlažby Biřkov

Zámková dlažba Biřkov

Betonové dlažby Biřkov

Betonová dlažba Biřkov

Zdící prvky Biřkov

Dlažby II jakosti Biřkov

Dlažba II jakosti Biřkov

Plošné dlažby Biřkov