„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biřkov

Nové produkty Biřkov

Dlažby a obrubníky Biřkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biřkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biřkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biřkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biřkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biřkov, Levná dlažba Biřkov, Dlažba Biřkov, Zámkové dlažby Biřkov, Zámkové dlažba Biřkov, Betonové dlažby Biřkov, Betonová dlažba Biřkov, Zdící prvky Biřkov, Dlažby II jakosti Biřkov, Dlažba II jakosti Biřkov, Plošné dlažby Biřkov, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Most Praha-Březiněves Semily Praha 17 Nový Jičín Praha-Dolní Chabry Chomutov Praha-západ Žďár nad Sázavou Praha-Šeberov Praha 18 Tachov Rokycany Břeclav Šumperk Tábor Rychnov nad Kněžnou Písek Praha-východ Jihlava České Budějovice Praha-Petrovice Děčín Praha-Koloděje Uherské Hradiště Litoměřice Kutná Hora Praha 11 Frýdek-Místek Ostrava-město Nymburk Kolín Benešov Praha 9 Blansko Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Praha 12 Chrudim Praha-Libuš Praha-Kolovraty Kroměříž Vyškov Vsetín Praha 21 Strakonice Praha 19 Praha-Nedvězí Opava Hlavní město Praha Přerov Domažlice Louny Prostějov Svitavy Brno-venkov Bruntál Praha 3 Plzeň-město Praha-Troja Jeseník Praha-Lysolaje Praha 1 Znojmo Praha 14 Hradec Králové Praha 5 Plzeň-jih Cheb Trutnov Praha-Čakovice Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Zlín Hodonín Pardubice Praha-Benice Praha 2 Liberec Praha-Štěrboholy Třebíč Pelhřimov Praha-Satalice Jindřichův Hradec Praha 4 Praha-Nebušice Praha-Klánovice Praha 20 Praha-Kunratice Mělník Praha-Řeporyje Beroun Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Kladno Praha 7 Brno-město Praha-Zličín Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biřkov

Levná dlažba Biřkov

Dlažba Biřkov

Zámkové dlažby Biřkov

Zámkové betonové dlažby Biřkov

Zámková dlažba Biřkov

Betonové dlažby Biřkov

Betonová dlažba Biřkov

Zdící prvky Biřkov

Dlažby II jakosti Biřkov

Dlažba II jakosti Biřkov

Plošné dlažby Biřkov