„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biřkov

Nové produkty Biřkov

Dlažby a obrubníky Biřkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biřkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biřkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biřkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biřkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biřkov, Levná dlažba Biřkov, Dlažba Biřkov, Zámkové dlažby Biřkov, Zámkové dlažba Biřkov, Betonové dlažby Biřkov, Betonová dlažba Biřkov, Zdící prvky Biřkov, Dlažby II jakosti Biřkov, Dlažba II jakosti Biřkov, Plošné dlažby Biřkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Praha 4 Náchod Praha-Dolní Měcholupy Jičín Praha-Čakovice Praha 8 Prostějov Praha-Přední Kopanina Praha 6 Praha-západ Příbram Praha-Suchdol Praha 3 Praha-Troja Třebíč Kroměříž Praha-Újezd Praha-východ Kolín Praha-Štěrboholy Tábor Jeseník Praha 22 Jihlava Bruntál Praha-Dolní Chabry Praha 20 Teplice Praha-Klánovice Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Praha 12 Ostrava-město Praha-Vinoř Zlín Mladá Boleslav Praha-Královice Cheb Most Praha 13 Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Praha 10 Praha-Kolovraty Praha 17 Benešov Rokycany Česká Lípa Pelhřimov Semily Praha-Lochkov Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Šumperk Jablonec nad Nisou Pardubice Praha 9 Karviná Vsetín Opava Plzeň-město Chrudim Znojmo Svitavy Liberec Havlíčkův Brod Praha-Křeslice Tachov Hlavní město Praha Praha-Libuš Strakonice Ústí nad Labem Plzeň-sever Kladno Hodonín Praha-Lysolaje Praha 15 Plzeň-jih Kutná Hora Praha-Slivenec Praha-Petrovice Praha-Nebušice Praha-Satalice Praha-Dolní Počernice Přerov Domažlice Praha-Kunratice Prachatice Praha 5 Mělník Karlovy Vary Praha 11 Praha 7 Praha 1 Louny Břeclav Praha-Ďáblice Písek Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biřkov

Levná dlažba Biřkov

Dlažba Biřkov

Zámkové dlažby Biřkov

Zámkové betonové dlažby Biřkov

Zámková dlažba Biřkov

Betonové dlažby Biřkov

Betonová dlažba Biřkov

Zdící prvky Biřkov

Dlažby II jakosti Biřkov

Dlažba II jakosti Biřkov

Plošné dlažby Biřkov