„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítovany

Nové produkty Bítovany

Dlažby a obrubníky Bítovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítovany, Levná dlažba Bítovany, Dlažba Bítovany, Zámkové dlažby Bítovany, Zámkové dlažba Bítovany, Betonové dlažby Bítovany, Betonová dlažba Bítovany, Zdící prvky Bítovany, Dlažby II jakosti Bítovany, Dlažba II jakosti Bítovany, Plošné dlažby Bítovany, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Nový Jičín Pardubice Praha 12 Sokolov Praha-Přední Kopanina Prachatice Domažlice Praha 2 Praha 8 Praha-Újezd Praha 7 Znojmo Praha-Březiněves Šumperk Trutnov Ústí nad Orlicí Praha 6 Kutná Hora Praha-Zbraslav Tábor Praha 9 Praha 19 Zlín Praha-Dolní Počernice Praha 5 Teplice Strakonice Praha 14 Vsetín Olomouc Beroun Praha 21 Hodonín Praha-Satalice Praha-Slivenec Jablonec nad Nisou Jihlava Praha 3 Prostějov Jičín Bruntál Jeseník Praha-Dolní Chabry Ústí nad Labem Praha-Vinoř Nymburk Jindřichův Hradec Praha 16 Chrudim Praha-Benice Karlovy Vary Opava Třebíč Praha-Dubeč Český Krumlov Benešov Praha-Čakovice Praha 1 Přerov Praha 11 Praha-východ Praha-Lysolaje Praha-Velká Chuchle Litoměřice Praha-Suchdol Rychnov nad Kněžnou Děčín Semily Praha-Běchovice Uherské Hradiště Chomutov Ostrava-město Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Praha 18 Praha 4 Pelhřimov Praha 22 Rokycany Praha 15 Mělník České Budějovice Praha-Lochkov Praha-Nebušice Kroměříž Praha-Koloděje Tachov Brno-venkov Praha-Řeporyje Frýdek-Místek Most Kolín Praha-Zličín Vyškov Plzeň-město Blansko Praha 10 Liberec Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítovany

Levná dlažba Bítovany

Dlažba Bítovany

Zámkové dlažby Bítovany

Zámkové betonové dlažby Bítovany

Zámková dlažba Bítovany

Betonové dlažby Bítovany

Betonová dlažba Bítovany

Zdící prvky Bítovany

Dlažby II jakosti Bítovany

Dlažba II jakosti Bítovany

Plošné dlažby Bítovany