„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítovany

Nové produkty Bítovany

Dlažby a obrubníky Bítovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítovany, Levná dlažba Bítovany, Dlažba Bítovany, Zámkové dlažby Bítovany, Zámkové dlažba Bítovany, Betonové dlažby Bítovany, Betonová dlažba Bítovany, Zdící prvky Bítovany, Dlažby II jakosti Bítovany, Dlažba II jakosti Bítovany, Plošné dlažby Bítovany, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Teplice Opava Chomutov Trutnov Blansko Prachatice Praha-Dolní Počernice Jablonec nad Nisou Chrudim Uherské Hradiště Praha 22 Vsetín Jeseník Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Liberec Tachov Praha-Nedvězí Náchod Praha 20 Rokycany Plzeň-město Brno-venkov Strakonice Olomouc Praha-Újezd Praha-Dolní Chabry Praha-Lochkov Přerov Praha 18 Hodonín Praha-Koloděje Praha-Běchovice Praha 9 Frýdek-Místek Praha-Suchdol Praha-Petrovice Znojmo Praha 19 Praha 21 Praha-Slivenec Praha 14 České Budějovice Praha-Libuš Jihlava Praha-Klánovice Praha-Šeberov Tábor Praha 15 Nový Jičín Praha-Vinoř Praha-Velká Chuchle Beroun Pelhřimov Český Krumlov Praha-Lysolaje Vyškov Praha-Satalice Praha 3 Pardubice Karlovy Vary Mladá Boleslav Kladno Praha-Benice Praha-Nebušice Praha-Zličín Praha 12 Praha 5 Praha-Dubeč Děčín Cheb Kutná Hora Praha 11 Ostrava-město Praha 7 Plzeň-sever Domažlice Jičín Prostějov Praha-Řeporyje Praha 6 Rychnov nad Kněžnou Praha-Březiněves Ústí nad Orlicí Hlavní město Praha Semily Praha-východ Praha-Ďáblice Karviná Rakovník Praha-Čakovice Praha-Zbraslav Zlín Třebíč Praha 1 Praha 10 Praha-západ Praha 13 Břeclav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítovany

Levná dlažba Bítovany

Dlažba Bítovany

Zámkové dlažby Bítovany

Zámkové betonové dlažby Bítovany

Zámková dlažba Bítovany

Betonové dlažby Bítovany

Betonová dlažba Bítovany

Zdící prvky Bítovany

Dlažby II jakosti Bítovany

Dlažba II jakosti Bítovany

Plošné dlažby Bítovany