„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítovany

Nové produkty Bítovany

Dlažby a obrubníky Bítovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítovany, Levná dlažba Bítovany, Dlažba Bítovany, Zámkové dlažby Bítovany, Zámkové dlažba Bítovany, Betonové dlažby Bítovany, Betonová dlažba Bítovany, Zdící prvky Bítovany, Dlažby II jakosti Bítovany, Dlažba II jakosti Bítovany, Plošné dlažby Bítovany, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Příbram Kutná Hora Hradec Králové Praha-Kunratice Havlíčkův Brod Prostějov Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Zlín Trutnov Pardubice Nymburk Praha-Běchovice Klatovy Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Praha 17 Praha 3 Praha-Dolní Počernice Praha-Velká Chuchle Vsetín Louny Strakonice Ústí nad Labem Pelhřimov Karviná Tábor Praha-Petrovice České Budějovice Praha-Nedvězí Sokolov Praha-Zličín Jeseník Jindřichův Hradec Uherské Hradiště Hlavní město Praha Třebíč Praha-Nebušice Litoměřice Jihlava Praha-Zbraslav Rychnov nad Kněžnou Olomouc Teplice Praha-Štěrboholy Tachov Praha 11 Plzeň-město Praha-Přední Kopanina Kroměříž Praha 8 Praha 15 Praha 2 Brno-venkov Česká Lípa Praha-Libuš Praha 4 Praha-Satalice Chomutov Praha 19 Bruntál Praha 21 Rakovník Opava Svitavy Chrudim Praha-Březiněves Beroun Praha-východ Praha-Čakovice Žďár nad Sázavou Praha 20 Semily Přerov Domažlice Ústí nad Orlicí Šumperk Mělník Plzeň-sever Praha 6 Praha-Troja Břeclav Kladno Praha 7 Praha-Klánovice Praha-Lochkov Jičín Praha 22 Cheb Rokycany Liberec Prachatice Jablonec nad Nisou Praha-Koloděje Most Praha-Vinoř Vyškov Praha-Lipence Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítovany

Levná dlažba Bítovany

Dlažba Bítovany

Zámkové dlažby Bítovany

Zámkové betonové dlažby Bítovany

Zámková dlažba Bítovany

Betonové dlažby Bítovany

Betonová dlažba Bítovany

Zdící prvky Bítovany

Dlažby II jakosti Bítovany

Dlažba II jakosti Bítovany

Plošné dlažby Bítovany