„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítovany

Nové produkty Bítovany

Dlažby a obrubníky Bítovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítovany, Levná dlažba Bítovany, Dlažba Bítovany, Zámkové dlažby Bítovany, Zámkové dlažba Bítovany, Betonové dlažby Bítovany, Betonová dlažba Bítovany, Zdící prvky Bítovany, Dlažby II jakosti Bítovany, Dlažba II jakosti Bítovany, Plošné dlažby Bítovany, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Jičín Praha-Nedvězí Šumperk Písek Tábor Český Krumlov Vsetín Brno-venkov Praha 15 Praha 10 Praha-Troja České Budějovice Praha 2 Praha-Zličín Rokycany Praha 4 Rakovník Praha 8 Karviná Kolín Praha-Zbraslav Praha-Čakovice Strakonice Příbram Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence Praha-Řeporyje Sokolov Děčín Mělník Jindřichův Hradec Praha 5 Břeclav Praha-Dolní Měcholupy Přerov Praha 20 Praha 14 Praha-Benice Klatovy Mladá Boleslav Praha-Běchovice Praha 18 Kroměříž Praha-Královice Hlavní město Praha Praha-východ Praha 17 Praha-Slivenec Praha-Březiněves Plzeň-sever Praha-Klánovice Praha 19 Praha 11 Liberec Cheb Nový Jičín Praha-Dubeč Hradec Králové Tachov Praha-Velká Chuchle Uherské Hradiště Plzeň-jih Znojmo Trutnov Praha-Nebušice Olomouc Chomutov Praha 16 Praha-Vinoř Jablonec nad Nisou Praha-Ďáblice Česká Lípa Praha-Suchdol Brno-město Zlín Praha-Koloděje Praha-Šeberov Havlíčkův Brod Semily Pelhřimov Praha-Kolovraty Beroun Praha 7 Ostrava-město Praha-Petrovice Benešov Praha-Dolní Počernice Opava Praha-Libuš Praha 6 Karlovy Vary Prostějov Hodonín Jeseník Praha 13 Praha 9 Kladno Pardubice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítovany

Levná dlažba Bítovany

Dlažba Bítovany

Zámkové dlažby Bítovany

Zámkové betonové dlažby Bítovany

Zámková dlažba Bítovany

Betonové dlažby Bítovany

Betonová dlažba Bítovany

Zdící prvky Bítovany

Dlažby II jakosti Bítovany

Dlažba II jakosti Bítovany

Plošné dlažby Bítovany