„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítovany

Nové produkty Bítovany

Dlažby a obrubníky Bítovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítovany, Levná dlažba Bítovany, Dlažba Bítovany, Zámkové dlažby Bítovany, Zámkové dlažba Bítovany, Betonové dlažby Bítovany, Betonová dlažba Bítovany, Zdící prvky Bítovany, Dlažby II jakosti Bítovany, Dlažba II jakosti Bítovany, Plošné dlažby Bítovany, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Praha 6 Rakovník Praha 7 Praha-Zličín Praha 1 Praha-Šeberov Ostrava-město Karviná Praha-Petrovice Klatovy Praha 12 Praha 8 Ústí nad Labem Plzeň-jih Sokolov Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Měcholupy Praha 18 Vsetín České Budějovice Praha-Dubeč Mělník Břeclav Praha-Libuš Rokycany Praha-Kunratice Cheb Praha-Velká Chuchle Praha 10 Louny Praha 16 Praha-Vinoř Tachov Brno-město Praha-Újezd Praha-Benice Plzeň-město Havlíčkův Brod Praha-Lipence Chomutov Praha-východ Praha 4 Benešov Nový Jičín Praha-Troja Praha 17 Zlín Praha-Řeporyje Uherské Hradiště Jičín Hradec Králové Praha 9 Kolín Děčín Praha-Královice Písek Praha 22 Svitavy Brno-venkov Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Semily Jeseník Domažlice Česká Lípa Praha 20 Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Mladá Boleslav Náchod Třebíč Praha 3 Kroměříž Hodonín Prachatice Praha-západ Praha 15 Praha-Klánovice Nymburk Pardubice Teplice Praha 21 Praha 19 Příbram Český Krumlov Litoměřice Praha 13 Beroun Znojmo Kladno Pelhřimov Praha 2 Jihlava Praha-Lysolaje Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Počernice Strakonice Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítovany

Levná dlažba Bítovany

Dlažba Bítovany

Zámkové dlažby Bítovany

Zámkové betonové dlažby Bítovany

Zámková dlažba Bítovany

Betonové dlažby Bítovany

Betonová dlažba Bítovany

Zdící prvky Bítovany

Dlažby II jakosti Bítovany

Dlažba II jakosti Bítovany

Plošné dlažby Bítovany