„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítovany

Nové produkty Bítovany

Dlažby a obrubníky Bítovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítovany, Levná dlažba Bítovany, Dlažba Bítovany, Zámkové dlažby Bítovany, Zámkové dlažba Bítovany, Betonové dlažby Bítovany, Betonová dlažba Bítovany, Zdící prvky Bítovany, Dlažby II jakosti Bítovany, Dlažba II jakosti Bítovany, Plošné dlažby Bítovany, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zličín Teplice Plzeň-sever Praha-Dolní Počernice Český Krumlov Vyškov Česká Lípa Děčín Kroměříž Praha-Štěrboholy Žďár nad Sázavou Praha 18 Jindřichův Hradec Nový Jičín Praha 3 Břeclav Plzeň-jih Praha-Dubeč Praha 20 Praha-Satalice Náchod Praha-Kolovraty Třebíč Praha-Přední Kopanina Pelhřimov Ústí nad Orlicí Praha 12 Olomouc Liberec Praha 21 Sokolov Praha 13 Praha-východ Praha-Zbraslav Praha 17 Mladá Boleslav Kolín Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Praha 10 Ostrava-město Praha-Koloděje Vsetín Opava Hradec Králové Chomutov Semily Mělník Karlovy Vary Bruntál Praha-Křeslice Frýdek-Místek Rakovník Rokycany Praha-Vinoř Praha 8 Praha-Ďáblice Praha-Lipence Chrudim Plzeň-město Jeseník Domažlice Praha 7 Hodonín Praha-Klánovice Hlavní město Praha Praha-Libuš Jihlava Nymburk Litoměřice Praha-Dolní Chabry Praha 15 Kutná Hora Praha-Troja Tábor Praha 4 Praha 19 Zlín Praha-Lysolaje Praha 11 Praha-Benice Kladno Praha 14 Praha 1 Most Praha-Újezd Karviná Praha 5 Praha-Petrovice Praha-Velká Chuchle Prostějov České Budějovice Praha 6 Svitavy Prachatice Praha-Nebušice Praha-Kunratice Jičín Praha-Nedvězí Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítovany

Levná dlažba Bítovany

Dlažba Bítovany

Zámkové dlažby Bítovany

Zámkové betonové dlažby Bítovany

Zámková dlažba Bítovany

Betonové dlažby Bítovany

Betonová dlažba Bítovany

Zdící prvky Bítovany

Dlažby II jakosti Bítovany

Dlažba II jakosti Bítovany

Plošné dlažby Bítovany