„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítovany

Nové produkty Bítovany

Dlažby a obrubníky Bítovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítovany, Levná dlažba Bítovany, Dlažba Bítovany, Zámkové dlažby Bítovany, Zámkové dlažba Bítovany, Betonové dlažby Bítovany, Betonová dlažba Bítovany, Zdící prvky Bítovany, Dlažby II jakosti Bítovany, Dlažba II jakosti Bítovany, Plošné dlažby Bítovany, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Praha 1 Praha-Troja Třebíč Karlovy Vary Ústí nad Labem Praha 16 Strakonice Prostějov Sokolov Praha-Zbraslav Přerov Praha-Březiněves Praha-Ďáblice Praha-Přední Kopanina Děčín Praha 6 Česká Lípa Praha 5 Praha-Šeberov Praha 20 Hradec Králové Praha-Dubeč Jeseník Litoměřice Praha-Nedvězí Mělník Domažlice Brno-venkov Písek Mladá Boleslav Hlavní město Praha Vsetín Plzeň-město Hodonín Praha 14 Cheb Praha-Kunratice Rokycany Praha 7 Příbram Ústí nad Orlicí Pelhřimov České Budějovice Praha-Koloděje Praha-Královice Praha-Libuš Praha-Petrovice Rakovník Karviná Praha-západ Praha 10 Náchod Praha 17 Jablonec nad Nisou Tachov Praha-Suchdol Kroměříž Louny Nový Jičín Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Praha-východ Praha-Lochkov Chomutov Praha-Nebušice Praha 4 Praha 22 Plzeň-sever Praha-Dolní Měcholupy Teplice Chrudim Havlíčkův Brod Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Praha 21 Praha-Újezd Benešov Most Český Krumlov Opava Praha-Slivenec Praha-Křeslice Praha-Kolovraty Uherské Hradiště Praha-Řeporyje Jindřichův Hradec Praha-Čakovice Praha 2 Praha 9 Praha 13 Zlín Znojmo Frýdek-Místek Jičín Svitavy Praha 11 Vyškov Beroun Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítovany

Levná dlažba Bítovany

Dlažba Bítovany

Zámkové dlažby Bítovany

Zámkové betonové dlažby Bítovany

Zámková dlažba Bítovany

Betonové dlažby Bítovany

Betonová dlažba Bítovany

Zdící prvky Bítovany

Dlažby II jakosti Bítovany

Dlažba II jakosti Bítovany

Plošné dlažby Bítovany