„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítovany

Nové produkty Bítovany

Dlažby a obrubníky Bítovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítovany, Levná dlažba Bítovany, Dlažba Bítovany, Zámkové dlažby Bítovany, Zámkové dlažba Bítovany, Betonové dlažby Bítovany, Betonová dlažba Bítovany, Zdící prvky Bítovany, Dlažby II jakosti Bítovany, Dlažba II jakosti Bítovany, Plošné dlažby Bítovany, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Klatovy Praha-Zličín Most Praha 2 Svitavy Mladá Boleslav Praha 11 Břeclav Praha 14 Blansko Kroměříž Praha-Šeberov Praha 19 Pardubice Praha 10 Praha-Nedvězí Praha-Petrovice Praha-Benice Praha 3 Louny Praha 4 Praha-Nebušice Praha 8 Jičín Trutnov Praha 1 České Budějovice Praha-Ďáblice Uherské Hradiště Jihlava Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Praha-Libuš Havlíčkův Brod Praha-východ Praha-Újezd Praha 5 Praha-Dolní Chabry Domažlice Praha 21 Rychnov nad Kněžnou Frýdek-Místek Litoměřice Karviná Praha-Klánovice Semily Kladno Praha 16 Chrudim Děčín Praha-Slivenec Cheb Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Česká Lípa Praha-Štěrboholy Praha-Satalice Praha-Královice Teplice Nymburk Praha-Lipence Pelhřimov Praha-Čakovice Rakovník Písek Praha-Lysolaje Praha-Kunratice Nový Jičín Jeseník Olomouc Plzeň-jih Praha-Velká Chuchle Praha-Koloděje Praha-Běchovice Praha-západ Praha 9 Znojmo Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Benešov Beroun Rokycany Liberec Plzeň-město Praha-Suchdol Přerov Bruntál Chomutov Praha-Dubeč Praha-Dolní Počernice Mělník Příbram Kolín Ostrava-město Vyškov Prostějov Hodonín Brno-město Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítovany

Levná dlažba Bítovany

Dlažba Bítovany

Zámkové dlažby Bítovany

Zámkové betonové dlažby Bítovany

Zámková dlažba Bítovany

Betonové dlažby Bítovany

Betonová dlažba Bítovany

Zdící prvky Bítovany

Dlažby II jakosti Bítovany

Dlažba II jakosti Bítovany

Plošné dlažby Bítovany