„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítovany

Nové produkty Bítovany

Dlažby a obrubníky Bítovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítovany, Levná dlažba Bítovany, Dlažba Bítovany, Zámkové dlažby Bítovany, Zámkové dlažba Bítovany, Betonové dlažby Bítovany, Betonová dlažba Bítovany, Zdící prvky Bítovany, Dlažby II jakosti Bítovany, Dlažba II jakosti Bítovany, Plošné dlažby Bítovany, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Litoměřice Brno-venkov Praha-Lochkov Praha-Benice Tachov Znojmo Praha-Vinoř Praha 1 Karviná Praha-Dubeč Pardubice Blansko Děčín Praha-Dolní Počernice Praha-Klánovice Vsetín Žďár nad Sázavou Praha-Lysolaje Bruntál Frýdek-Místek Kroměříž Rokycany Příbram Kladno Domažlice Praha 21 Praha 15 Praha-Velká Chuchle Uherské Hradiště Kolín Strakonice Jičín Praha-Troja Praha-západ Praha 12 Havlíčkův Brod Kutná Hora Prostějov Olomouc Praha-Koloděje Zlín Český Krumlov Jablonec nad Nisou Břeclav Praha-Štěrboholy Teplice Praha-Slivenec Praha-Satalice Most Tábor Praha 11 Hodonín Trutnov Chomutov Rychnov nad Kněžnou Praha-východ Praha-Kolovraty Praha-Březiněves Praha-Zličín Praha-Kunratice Praha 20 Mladá Boleslav Praha-Újezd Praha-Křeslice Plzeň-jih Přerov Mělník Plzeň-sever Svitavy Praha 8 Praha-Ďáblice Praha 7 Praha-Šeberov Praha 13 Praha 5 Praha 10 Praha-Zbraslav Jeseník Plzeň-město Praha 17 Prachatice Vyškov Praha 14 Hradec Králové Jihlava Rakovník Praha-Petrovice České Budějovice Praha-Nebušice Klatovy Praha-Dolní Chabry Náchod Praha 16 Praha-Lipence Praha 18 Nový Jičín Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítovany

Levná dlažba Bítovany

Dlažba Bítovany

Zámkové dlažby Bítovany

Zámkové betonové dlažby Bítovany

Zámková dlažba Bítovany

Betonové dlažby Bítovany

Betonová dlažba Bítovany

Zdící prvky Bítovany

Dlažby II jakosti Bítovany

Dlažba II jakosti Bítovany

Plošné dlažby Bítovany