„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítovany

Nové produkty Bítovany

Dlažby a obrubníky Bítovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítovany, Levná dlažba Bítovany, Dlažba Bítovany, Zámkové dlažby Bítovany, Zámkové dlažba Bítovany, Betonové dlažby Bítovany, Betonová dlažba Bítovany, Zdící prvky Bítovany, Dlažby II jakosti Bítovany, Dlažba II jakosti Bítovany, Plošné dlažby Bítovany, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Prostějov Praha 9 Praha-Královice Praha 12 Opava Praha-Satalice Ústí nad Orlicí Praha-Řeporyje Praha-Dolní Počernice Praha-Přední Kopanina Jihlava Praha-Slivenec Tábor Praha-Petrovice Tachov Praha-Koloděje Česká Lípa Praha-Dolní Chabry Příbram Jeseník Praha-Nedvězí Svitavy Karlovy Vary Praha-Lipence Karviná Praha 22 Praha 13 Sokolov Praha-Nebušice Brno-město Znojmo Chrudim Praha-Velká Chuchle Třebíč Kutná Hora Praha-Zličín Klatovy Praha-Březiněves Liberec Most Praha-Lysolaje Louny Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Náchod Domažlice Mladá Boleslav Nový Jičín Český Krumlov Praha-západ Rokycany Praha-Šeberov Děčín Praha 8 Praha-Kunratice Žďár nad Sázavou Praha-Újezd Praha 3 Písek Uherské Hradiště Praha-Dolní Měcholupy Praha-Čakovice Praha-Křeslice Kroměříž Plzeň-jih Plzeň-město Bruntál Havlíčkův Brod Šumperk Kladno Praha 5 Hodonín Praha-východ Praha 10 Zlín Beroun Benešov Mělník Hlavní město Praha Praha-Troja Praha 16 Praha 2 Praha-Libuš Jičín Brno-venkov Pardubice Praha 7 Praha 6 Praha-Ďáblice České Budějovice Praha 1 Nymburk Trutnov Praha-Lochkov Olomouc Vyškov Praha 17 Plzeň-sever Kolín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítovany

Levná dlažba Bítovany

Dlažba Bítovany

Zámkové dlažby Bítovany

Zámkové betonové dlažby Bítovany

Zámková dlažba Bítovany

Betonové dlažby Bítovany

Betonová dlažba Bítovany

Zdící prvky Bítovany

Dlažby II jakosti Bítovany

Dlažba II jakosti Bítovany

Plošné dlažby Bítovany