„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítovany

Nové produkty Bítovany

Dlažby a obrubníky Bítovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítovany, Levná dlažba Bítovany, Dlažba Bítovany, Zámkové dlažby Bítovany, Zámkové dlažba Bítovany, Betonové dlažby Bítovany, Betonová dlažba Bítovany, Zdící prvky Bítovany, Dlažby II jakosti Bítovany, Dlažba II jakosti Bítovany, Plošné dlažby Bítovany, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-jih Hradec Králové České Budějovice Praha-Vinoř Praha-Dolní Počernice Blansko Praha-Nebušice Česká Lípa Praha 9 Praha-Dubeč Praha-Suchdol Praha-západ Znojmo Nový Jičín Domažlice Cheb Chomutov Rychnov nad Kněžnou Praha-Petrovice Bruntál Břeclav Tábor Praha-Řeporyje Ústí nad Labem Svitavy Praha-východ Náchod Praha-Benice Chrudim Praha-Štěrboholy Praha-Březiněves Karviná Praha-Běchovice Praha-Šeberov Děčín Český Krumlov Praha-Přední Kopanina Praha-Lochkov Rokycany Praha-Troja Praha 19 Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Praha-Klánovice Zlín Mladá Boleslav Praha-Křeslice Mělník Semily Praha 10 Klatovy Nymburk Pardubice Brno-město Praha-Královice Prostějov Jindřichův Hradec Karlovy Vary Jičín Praha-Nedvězí Ostrava-město Šumperk Benešov Praha 14 Praha 7 Plzeň-město Přerov Praha-Ďáblice Rakovník Praha 4 Praha-Koloděje Opava Havlíčkův Brod Praha-Kunratice Příbram Praha-Dolní Chabry Praha 22 Hodonín Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Beroun Louny Praha 12 Praha 16 Praha 3 Praha-Lipence Praha-Čakovice Praha-Libuš Most Kutná Hora Plzeň-sever Kolín Kladno Olomouc Praha 5 Teplice Prachatice Praha 8 Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítovany

Levná dlažba Bítovany

Dlažba Bítovany

Zámkové dlažby Bítovany

Zámkové betonové dlažby Bítovany

Zámková dlažba Bítovany

Betonové dlažby Bítovany

Betonová dlažba Bítovany

Zdící prvky Bítovany

Dlažby II jakosti Bítovany

Dlažba II jakosti Bítovany

Plošné dlažby Bítovany