„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítovany

Nové produkty Bítovany

Dlažby a obrubníky Bítovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítovany, Levná dlažba Bítovany, Dlažba Bítovany, Zámkové dlažby Bítovany, Zámkové dlažba Bítovany, Betonové dlažby Bítovany, Betonová dlažba Bítovany, Zdící prvky Bítovany, Dlažby II jakosti Bítovany, Dlažba II jakosti Bítovany, Plošné dlažby Bítovany, Plošná dlažba


Další města:

Jihlava Jeseník Hlavní město Praha Praha-Dolní Chabry Praha 18 Praha 9 Praha-Újezd Praha 22 Praha-Lipence Karlovy Vary Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Mělník Teplice Praha-Velká Chuchle Hradec Králové Sokolov Žďár nad Sázavou Praha 13 Český Krumlov Praha-Čakovice Zlín Jindřichův Hradec Praha 17 Kutná Hora Brno-venkov Vyškov Praha 12 Praha-Satalice Opava Praha 7 Plzeň-sever Hodonín Nymburk Rakovník Praha 16 Praha 2 Most Praha 11 Praha-Kolovraty Pelhřimov Mladá Boleslav Praha-Vinoř Praha-Troja Uherské Hradiště Praha-Křeslice Plzeň-jih Praha 15 Praha 5 Kladno Domažlice Blansko Nový Jičín Tábor Frýdek-Místek Bruntál Praha-Suchdol Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Praha 10 Praha 20 Praha-Řeporyje Praha 21 Trutnov Chomutov Benešov Havlíčkův Brod Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Jičín Kroměříž Praha-Běchovice Praha-Zbraslav Praha 8 Přerov Prachatice Praha-Lochkov Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Liberec Klatovy Praha-Slivenec Praha-Březiněves Strakonice Rokycany Praha-Petrovice Znojmo Praha-Klánovice Praha-Benice Cheb Karviná Beroun Praha 1 Praha 19 Praha-Zličín Břeclav Praha-Nedvězí Prostějov Ústí nad Labem Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítovany

Levná dlažba Bítovany

Dlažba Bítovany

Zámkové dlažby Bítovany

Zámkové betonové dlažby Bítovany

Zámková dlažba Bítovany

Betonové dlažby Bítovany

Betonová dlažba Bítovany

Zdící prvky Bítovany

Dlažby II jakosti Bítovany

Dlažba II jakosti Bítovany

Plošné dlažby Bítovany