„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatce

Nové produkty Blatce

Dlažby a obrubníky Blatce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatce, Levná dlažba Blatce, Dlažba Blatce, Zámkové dlažby Blatce, Zámkové dlažba Blatce, Betonové dlažby Blatce, Betonová dlažba Blatce, Zdící prvky Blatce, Dlažby II jakosti Blatce, Dlažba II jakosti Blatce, Plošné dlažby Blatce, Plošná dlažba


Další města:

Přerov Rokycany Domažlice Praha-Petrovice Praha-Čakovice Kladno Karviná Ústí nad Labem Praha-Zličín Praha 19 Bruntál Havlíčkův Brod Praha 14 Tachov Jablonec nad Nisou Mělník Praha-Zbraslav Praha-Kolovraty Pardubice Olomouc Pelhřimov Praha-západ Znojmo Jindřichův Hradec Ostrava-město Zlín Opava Praha-Lipence Praha-Vinoř Praha-Dolní Počernice Sokolov Praha 20 Praha-Lysolaje Praha-Benice Jihlava Praha-Suchdol Liberec Blansko Strakonice Prachatice Třebíč Brno-město Semily Praha 4 Cheb Praha 17 Beroun Nymburk Praha-východ Praha 21 Praha 8 Praha-Troja Prostějov Praha 22 Praha-Dolní Chabry Kroměříž Náchod Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Praha 6 Hlavní město Praha Praha-Běchovice Praha-Dubeč Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Jičín Praha-Satalice Český Krumlov Praha 11 Hradec Králové Nový Jičín Kutná Hora Žďár nad Sázavou Praha-Slivenec Frýdek-Místek Benešov Praha-Křeslice Příbram Karlovy Vary Praha 10 Česká Lípa Most Praha-Velká Chuchle Svitavy Břeclav Litoměřice Tábor Praha 16 Praha-Řeporyje Plzeň-město Písek Praha-Štěrboholy Praha-Šeberov Kolín Mladá Boleslav Teplice Praha-Libuš Praha-Nedvězí Praha 9 Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatce

Levná dlažba Blatce

Dlažba Blatce

Zámkové dlažby Blatce

Zámkové betonové dlažby Blatce

Zámková dlažba Blatce

Betonové dlažby Blatce

Betonová dlažba Blatce

Zdící prvky Blatce

Dlažby II jakosti Blatce

Dlažba II jakosti Blatce

Plošné dlažby Blatce