„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatce

Nové produkty Blatce

Dlažby a obrubníky Blatce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatce, Levná dlažba Blatce, Dlažba Blatce, Zámkové dlažby Blatce, Zámkové dlažba Blatce, Betonové dlažby Blatce, Betonová dlažba Blatce, Zdící prvky Blatce, Dlažby II jakosti Blatce, Dlažba II jakosti Blatce, Plošné dlažby Blatce, Plošná dlažba


Další města:

Uherské Hradiště Teplice Děčín Praha-Újezd Praha 11 Praha-Klánovice Bruntál Praha 22 Nymburk Praha-Velká Chuchle Praha 7 Plzeň-sever Kolín Praha 20 Praha-Čakovice Frýdek-Místek Praha 19 Kutná Hora České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Tábor Mělník Chomutov Olomouc Praha-Dolní Počernice Praha 14 Praha 15 Praha-Petrovice Praha 10 Hradec Králové Praha-Zličín Praha-Šeberov Tachov Praha 13 Praha-Řeporyje Blansko Česká Lípa Praha 6 Liberec Příbram Mladá Boleslav Opava Hlavní město Praha Praha-Satalice Praha-Vinoř Rakovník Kladno Praha 17 Praha-Troja Trutnov Praha 16 Beroun Most Žďár nad Sázavou Ostrava-město Chrudim Praha-Libuš Brno-venkov Praha-Lochkov Brno-město Praha-Zbraslav Praha-Kunratice Praha 21 Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Vyškov Jihlava Praha-Dubeč Sokolov Třebíč Praha 4 Praha-západ Strakonice Rychnov nad Kněžnou Praha-východ Svitavy Hodonín Praha-Nebušice Cheb Praha-Štěrboholy Břeclav Praha-Březiněves Domažlice Praha 1 Praha 18 Praha-Křeslice Praha-Kolovraty Praha 8 Český Krumlov Ústí nad Labem Znojmo Praha 12 Šumperk Praha 2 Ústí nad Orlicí Havlíčkův Brod Litoměřice Plzeň-jih Jičín Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatce

Levná dlažba Blatce

Dlažba Blatce

Zámkové dlažby Blatce

Zámkové betonové dlažby Blatce

Zámková dlažba Blatce

Betonové dlažby Blatce

Betonová dlažba Blatce

Zdící prvky Blatce

Dlažby II jakosti Blatce

Dlažba II jakosti Blatce

Plošné dlažby Blatce