„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatce

Nové produkty Blatce

Dlažby a obrubníky Blatce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatce, Levná dlažba Blatce, Dlažba Blatce, Zámkové dlažby Blatce, Zámkové dlažba Blatce, Betonové dlažby Blatce, Betonová dlažba Blatce, Zdící prvky Blatce, Dlažby II jakosti Blatce, Dlažba II jakosti Blatce, Plošné dlažby Blatce, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dubeč České Budějovice Trutnov Opava Praha 5 Praha 4 Žďár nad Sázavou Vyškov Praha-Satalice Klatovy Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Praha 6 Praha-Královice Plzeň-sever Jindřichův Hradec Praha-východ Hlavní město Praha Litoměřice Kladno Praha 13 Nymburk Sokolov Praha-Kunratice Jičín Praha 7 Plzeň-město Liberec Ústí nad Orlicí Český Krumlov Pardubice Prostějov Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Praha-Klánovice Chomutov Praha-Koloděje Rychnov nad Kněžnou Chrudim Brno-venkov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Běchovice Beroun Praha-Dolní Chabry Semily Hradec Králové Olomouc Praha-Štěrboholy Brno-město Praha 9 Tachov Kutná Hora Jablonec nad Nisou Kolín Praha 1 Bruntál Praha-Lipence Ostrava-město Praha 10 Teplice Praha-Ďáblice Zlín Praha-Zličín Praha 20 Šumperk Praha-Petrovice Břeclav Svitavy Cheb Most Louny Praha-Troja Rakovník Praha-Zbraslav Tábor Pelhřimov Praha-Lochkov Praha-Benice Česká Lípa Praha 18 Praha-Kolovraty Karlovy Vary Karviná Praha-Dolní Počernice Praha-Velká Chuchle Praha-Čakovice Praha 12 Praha-Nebušice Jeseník Plzeň-jih Praha-Újezd Rokycany Písek Praha 15 Třebíč Praha-západ Praha-Lysolaje Hodonín Praha-Křeslice Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatce

Levná dlažba Blatce

Dlažba Blatce

Zámkové dlažby Blatce

Zámkové betonové dlažby Blatce

Zámková dlažba Blatce

Betonové dlažby Blatce

Betonová dlažba Blatce

Zdící prvky Blatce

Dlažby II jakosti Blatce

Dlažba II jakosti Blatce

Plošné dlažby Blatce