„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatce

Nové produkty Blatce

Dlažby a obrubníky Blatce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatce, Levná dlažba Blatce, Dlažba Blatce, Zámkové dlažby Blatce, Zámkové dlažba Blatce, Betonové dlažby Blatce, Betonová dlažba Blatce, Zdící prvky Blatce, Dlažby II jakosti Blatce, Dlažba II jakosti Blatce, Plošné dlažby Blatce, Plošná dlažba


Další města:

Havlíčkův Brod Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Praha 19 Praha-Zličín Beroun Zlín Praha-Libuš Kroměříž Praha-Dolní Počernice Bruntál Trutnov Plzeň-město Most Praha-Troja Praha 9 Praha-Křeslice Tábor Praha 16 Praha 21 Praha-Slivenec Praha-Štěrboholy Olomouc Ústí nad Labem Praha 8 Karlovy Vary Cheb Benešov Teplice Praha-Dubeč Chrudim Brno-venkov Mladá Boleslav Uherské Hradiště Praha-Řeporyje Praha-Královice Jeseník Znojmo Kutná Hora Praha 22 Hodonín Příbram Praha-Šeberov Praha 7 Třebíč Klatovy Náchod Praha-západ Liberec Praha 13 Jablonec nad Nisou Rokycany Praha-Satalice Praha 18 Praha-Vinoř Svitavy Vyškov Praha-východ Domažlice Nymburk Kladno Písek Litoměřice Praha-Ďáblice Plzeň-jih Děčín Vsetín Ostrava-město Nový Jičín Frýdek-Místek Praha 5 Prostějov Praha 10 Praha-Lipence Ústí nad Orlicí Praha-Nebušice Jindřichův Hradec Rychnov nad Kněžnou Hlavní město Praha Prachatice Opava Rakovník Praha-Zbraslav Praha 4 Jičín Praha-Benice Praha 11 Praha 12 Blansko Praha-Lochkov Praha-Dolní Chabry České Budějovice Praha 1 Praha-Nedvězí Pelhřimov Jihlava Praha-Lysolaje Plzeň-sever Praha-Velká Chuchle Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatce

Levná dlažba Blatce

Dlažba Blatce

Zámkové dlažby Blatce

Zámkové betonové dlažby Blatce

Zámková dlažba Blatce

Betonové dlažby Blatce

Betonová dlažba Blatce

Zdící prvky Blatce

Dlažby II jakosti Blatce

Dlažba II jakosti Blatce

Plošné dlažby Blatce