„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatce

Nové produkty Blatce

Dlažby a obrubníky Blatce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatce, Levná dlažba Blatce, Dlažba Blatce, Zámkové dlažby Blatce, Zámkové dlažba Blatce, Betonové dlažby Blatce, Betonová dlažba Blatce, Zdící prvky Blatce, Dlažby II jakosti Blatce, Dlažba II jakosti Blatce, Plošné dlažby Blatce, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Uherské Hradiště Rakovník Beroun Příbram Jihlava České Budějovice Praha-Dolní Chabry Louny Pardubice Praha-Březiněves Chrudim Praha-Troja Semily Praha 7 Trutnov Praha-Libuš Rokycany Praha 15 Karlovy Vary Praha-východ Praha 18 Břeclav Nymburk Písek Nový Jičín Praha 1 Jindřichův Hradec Kroměříž Praha-Vinoř Vyškov Kladno Praha 20 Hlavní město Praha Brno-venkov Strakonice Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Praha-Klánovice Praha-Nebušice Praha-Zbraslav Praha-Řeporyje Liberec Praha 22 Ostrava-město Teplice Praha 11 Benešov Praha-Křeslice Praha 10 Plzeň-jih Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Děčín Praha 13 Praha-Lochkov Praha 2 Jeseník Svitavy Kolín Mělník Praha 12 Praha-Koloděje Litoměřice Praha-Lysolaje Praha-Suchdol Praha 3 Praha-Lipence Česká Lípa Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Praha 17 Praha-Ďáblice Praha 16 Praha-Přední Kopanina Pelhřimov Prachatice Karviná Blansko Plzeň-sever Bruntál Praha-Velká Chuchle Opava Praha-Kunratice Mladá Boleslav Praha-Běchovice Praha-Dubeč Hodonín Praha 4 Jičín Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Praha 14 Chomutov Přerov Tábor Žďár nad Sázavou Praha-západ Jablonec nad Nisou Most ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatce

Levná dlažba Blatce

Dlažba Blatce

Zámkové dlažby Blatce

Zámkové betonové dlažby Blatce

Zámková dlažba Blatce

Betonové dlažby Blatce

Betonová dlažba Blatce

Zdící prvky Blatce

Dlažby II jakosti Blatce

Dlažba II jakosti Blatce

Plošné dlažby Blatce