„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatce

Nové produkty Blatce

Dlažby a obrubníky Blatce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatce, Levná dlažba Blatce, Dlažba Blatce, Zámkové dlažby Blatce, Zámkové dlažba Blatce, Betonové dlažby Blatce, Betonová dlažba Blatce, Zdící prvky Blatce, Dlažby II jakosti Blatce, Dlažba II jakosti Blatce, Plošné dlažby Blatce, Plošná dlažba


Další města:

Ostrava-město Český Krumlov Šumperk Benešov Ústí nad Labem Praha-Velká Chuchle Bruntál Olomouc Mladá Boleslav Tachov Praha 15 Uherské Hradiště Třebíč Praha 16 Praha 10 Brno-město Praha-Nedvězí Teplice Vsetín Praha-Dolní Chabry Prachatice Praha-Běchovice Příbram Frýdek-Místek Břeclav Písek Brno-venkov Praha-Královice Karviná Kladno Trutnov Praha-Dolní Počernice Praha 12 Praha 17 Vyškov Louny Praha-Čakovice Most Praha 7 Praha-Troja Praha 13 Praha 9 Praha 2 Praha-Zličín Praha-východ Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Praha-Petrovice Praha 19 Domažlice Rychnov nad Kněžnou Nymburk Praha-Šeberov Zlín Praha 21 Praha-Kunratice Svitavy Praha 3 Jeseník Praha-Ďáblice Praha-Klánovice Praha-Dubeč Liberec Praha-Zbraslav Sokolov Praha 8 Praha 4 Hodonín Praha 20 České Budějovice Jindřichův Hradec Hradec Králové Nový Jičín Praha-Slivenec Praha 22 Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Měcholupy Přerov Znojmo Mělník Praha-Řeporyje Beroun Praha-Libuš Kroměříž Praha-Lochkov Praha-západ Praha 6 Praha-Lipence Opava Tábor Jihlava Klatovy Česká Lípa Praha-Kolovraty Kolín Hlavní město Praha Semily Strakonice Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatce

Levná dlažba Blatce

Dlažba Blatce

Zámkové dlažby Blatce

Zámkové betonové dlažby Blatce

Zámková dlažba Blatce

Betonové dlažby Blatce

Betonová dlažba Blatce

Zdící prvky Blatce

Dlažby II jakosti Blatce

Dlažba II jakosti Blatce

Plošné dlažby Blatce