„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatce

Nové produkty Blatce

Dlažby a obrubníky Blatce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatce, Levná dlažba Blatce, Dlažba Blatce, Zámkové dlažby Blatce, Zámkové dlažba Blatce, Betonové dlažby Blatce, Betonová dlažba Blatce, Zdící prvky Blatce, Dlažby II jakosti Blatce, Dlažba II jakosti Blatce, Plošné dlažby Blatce, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Olomouc Jihlava Frýdek-Místek Praha 4 Most Vyškov Praha-Libuš Praha-Křeslice Praha 1 Znojmo Praha-Troja Praha-Dolní Počernice Šumperk Praha-Řeporyje Praha-Lochkov Hlavní město Praha Praha 9 Karviná Teplice Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Prostějov Praha-Nedvězí Praha-Březiněves Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Praha 16 Břeclav Rakovník Praha-Běchovice Blansko Cheb Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Sokolov Mladá Boleslav Praha-Lipence Mělník Kutná Hora Praha-Velká Chuchle Praha 17 Praha 11 Trutnov Praha 7 Opava Česká Lípa Chrudim Prachatice Praha-Suchdol Strakonice Praha-Klánovice Chomutov Pardubice Nymburk Praha-východ Písek Praha 14 Praha-Koloděje Praha-Ďáblice Karlovy Vary Liberec Praha 15 Ostrava-město Praha 5 Praha-Dubeč Praha-Královice Rokycany Jindřichův Hradec Náchod Bruntál Praha-Benice Louny Praha-Zbraslav Třebíč Semily Praha 6 Plzeň-sever Litoměřice Svitavy Brno-venkov Beroun Praha 21 Praha-Kunratice Český Krumlov Tachov Kladno Brno-město Praha-Petrovice Uherské Hradiště Jičín Klatovy Praha-Slivenec Praha-Vinoř Žďár nad Sázavou Domažlice Praha 19 Praha-Nebušice Plzeň-jih Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatce

Levná dlažba Blatce

Dlažba Blatce

Zámkové dlažby Blatce

Zámkové betonové dlažby Blatce

Zámková dlažba Blatce

Betonové dlažby Blatce

Betonová dlažba Blatce

Zdící prvky Blatce

Dlažby II jakosti Blatce

Dlažba II jakosti Blatce

Plošné dlažby Blatce