„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatce

Nové produkty Blatce

Dlažby a obrubníky Blatce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatce, Levná dlažba Blatce, Dlažba Blatce, Zámkové dlažby Blatce, Zámkové dlažba Blatce, Betonové dlažby Blatce, Betonová dlažba Blatce, Zdící prvky Blatce, Dlažby II jakosti Blatce, Dlažba II jakosti Blatce, Plošné dlažby Blatce, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Rakovník Praha 16 Praha-Petrovice Jihlava Louny Příbram Praha-Slivenec Plzeň-jih Praha-Nedvězí Praha-Suchdol Praha-Dubeč Praha-Zličín Náchod Praha-Zbraslav Litoměřice Praha 11 Cheb Nový Jičín Praha-Troja Praha 22 Mladá Boleslav Sokolov Praha 1 Praha-Běchovice Praha 13 Praha-Štěrboholy Plzeň-město Opava Zlín Brno-město Praha 2 Praha-Újezd Praha 19 Třebíč Most Semily Praha-Řeporyje Praha 14 Beroun Praha-Šeberov Český Krumlov Praha-Čakovice Tachov Jablonec nad Nisou Teplice Hlavní město Praha Brno-venkov Havlíčkův Brod Chrudim Praha 5 Praha 3 Tábor Ústí nad Labem Praha 6 Praha 20 Praha-Královice Prachatice Děčín Praha 8 Praha 21 Písek Chomutov Vyškov Praha-Benice Praha 9 Praha 4 Praha-Dolní Chabry Hodonín Praha-Lipence Plzeň-sever Ostrava-město Přerov Praha-západ Praha-Dolní Počernice Ústí nad Orlicí Kladno Břeclav Strakonice Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Praha-Koloděje Praha-Křeslice Praha-Libuš Svitavy Blansko Vsetín Kroměříž Praha-Lysolaje Praha 18 Praha-Ďáblice Jeseník Karviná Praha-Velká Chuchle Šumperk Kutná Hora Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Jičín Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatce

Levná dlažba Blatce

Dlažba Blatce

Zámkové dlažby Blatce

Zámkové betonové dlažby Blatce

Zámková dlažba Blatce

Betonové dlažby Blatce

Betonová dlažba Blatce

Zdící prvky Blatce

Dlažby II jakosti Blatce

Dlažba II jakosti Blatce

Plošné dlažby Blatce