„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatce

Nové produkty Blatce

Dlažby a obrubníky Blatce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatce, Levná dlažba Blatce, Dlažba Blatce, Zámkové dlažby Blatce, Zámkové dlažba Blatce, Betonové dlažby Blatce, Betonová dlažba Blatce, Zdící prvky Blatce, Dlažby II jakosti Blatce, Dlažba II jakosti Blatce, Plošné dlažby Blatce, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Praha-Vinoř Praha 16 Klatovy Praha-Kolovraty Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Počernice Chrudim Písek Rychnov nad Kněžnou Praha 14 Děčín Praha-Čakovice Třebíč Praha 9 Plzeň-město Praha-Lipence Praha 22 Praha 10 Praha-Velká Chuchle Sokolov Praha 11 Tábor Praha 19 Havlíčkův Brod Jablonec nad Nisou Praha-Dubeč Praha-Kunratice Praha 1 Praha-Běchovice Kroměříž Praha-Královice Frýdek-Místek Ústí nad Orlicí Šumperk Praha 12 Brno-venkov Praha 20 Kutná Hora Kladno Litoměřice Brno-město Liberec Trutnov Praha-Ďáblice Jihlava Mělník Žďár nad Sázavou Praha-Koloděje Praha-Březiněves Opava Praha-Nedvězí Praha-Štěrboholy Semily Vyškov Praha-západ Praha-Troja Blansko Praha-Dolní Chabry Cheb Rakovník Praha 8 Hodonín Most Plzeň-jih Beroun Praha 15 Nový Jičín Náchod Uherské Hradiště Karlovy Vary Pelhřimov Domažlice Chomutov Praha-Přední Kopanina Znojmo Bruntál Ústí nad Labem Praha 6 Česká Lípa Praha-Klánovice Strakonice Praha-Benice Český Krumlov Louny Praha 21 Praha-Lysolaje Jičín Svitavy Praha-Nebušice Vsetín Praha 4 Praha-Zličín Příbram Kolín Jindřichův Hradec Praha-Zbraslav Plzeň-sever Jeseník Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatce

Levná dlažba Blatce

Dlažba Blatce

Zámkové dlažby Blatce

Zámkové betonové dlažby Blatce

Zámková dlažba Blatce

Betonové dlažby Blatce

Betonová dlažba Blatce

Zdící prvky Blatce

Dlažby II jakosti Blatce

Dlažba II jakosti Blatce

Plošné dlažby Blatce