„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatce

Nové produkty Blatce

Dlažby a obrubníky Blatce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatce, Levná dlažba Blatce, Dlažba Blatce, Zámkové dlažby Blatce, Zámkové dlažba Blatce, Betonové dlažby Blatce, Betonová dlažba Blatce, Zdící prvky Blatce, Dlažby II jakosti Blatce, Dlažba II jakosti Blatce, Plošné dlažby Blatce, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Kladno Nový Jičín Havlíčkův Brod Ústí nad Orlicí Praha 14 Olomouc Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Teplice Znojmo Praha-Velká Chuchle Mělník Pelhřimov Praha-Libuš Kutná Hora Mladá Boleslav Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Most Praha 20 Praha 7 Praha 3 Praha-východ Praha 12 Praha 19 Trutnov Praha-Zbraslav Praha-Královice Praha-Dubeč Chrudim Praha-Suchdol Praha-Čakovice Praha-Březiněves Jindřichův Hradec Česká Lípa Chomutov Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Praha 6 Nymburk Strakonice Brno-město Cheb Kroměříž Praha-Lysolaje Blansko Praha 18 Louny Praha-Dolní Počernice Písek Tábor Praha-Zličín Ostrava-město Plzeň-jih Praha-Kunratice Náchod Praha-Satalice Praha 5 Vsetín Tachov Praha-Troja Praha 22 Praha-Petrovice Praha-Ďáblice Praha-Šeberov Praha-Lipence Praha-Újezd Rakovník Pardubice Plzeň-sever Benešov Praha-Dolní Chabry Hodonín Praha-západ Šumperk Praha 13 Brno-venkov Rokycany Praha 9 Semily Praha-Štěrboholy Klatovy Praha 4 Praha-Koloděje Praha-Křeslice Praha 15 Prachatice Praha-Benice Rychnov nad Kněžnou Praha 1 Beroun Prostějov Praha-Běchovice Hradec Králové Český Krumlov Domažlice Litoměřice Příbram České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatce

Levná dlažba Blatce

Dlažba Blatce

Zámkové dlažby Blatce

Zámkové betonové dlažby Blatce

Zámková dlažba Blatce

Betonové dlažby Blatce

Betonová dlažba Blatce

Zdící prvky Blatce

Dlažby II jakosti Blatce

Dlažba II jakosti Blatce

Plošné dlažby Blatce