„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatce

Nové produkty Blatce

Dlažby a obrubníky Blatce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatce, Levná dlažba Blatce, Dlažba Blatce, Zámkové dlažby Blatce, Zámkové dlažba Blatce, Betonové dlažby Blatce, Betonová dlažba Blatce, Zdící prvky Blatce, Dlažby II jakosti Blatce, Dlažba II jakosti Blatce, Plošné dlažby Blatce, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Nový Jičín Benešov Vsetín Praha-Čakovice Praha-Dubeč Praha-západ Hodonín Most Litoměřice Louny Praha-Petrovice Plzeň-město Písek Praha 21 Praha-Lochkov Tachov Ústí nad Orlicí Praha-Lysolaje Chomutov Jeseník Břeclav Praha 18 České Budějovice Praha 13 Praha-Královice Liberec Ostrava-město Rychnov nad Kněžnou Praha-Kolovraty Česká Lípa Praha 7 Praha-Ďáblice Bruntál Praha-Řeporyje Olomouc Teplice Opava Praha-Dolní Chabry Brno-venkov Praha-Březiněves Mělník Brno-město Český Krumlov Semily Domažlice Šumperk Zlín Tábor Prostějov Kroměříž Strakonice Třebíč Praha-Křeslice Plzeň-sever Mladá Boleslav Praha-Běchovice Praha-Troja Blansko Praha-Nebušice Jihlava Praha 19 Prachatice Praha 3 Sokolov Praha-Benice Praha 17 Praha-východ Karlovy Vary Kutná Hora Kladno Praha 22 Kolín Děčín Praha 9 Praha-Kunratice Pardubice Praha-Vinoř Praha-Suchdol Praha-Zličín Nymburk Trutnov Praha 5 Cheb Jičín Klatovy Praha-Zbraslav Praha-Koloděje Náchod Hlavní město Praha Praha-Satalice Praha 20 Vyškov Uherské Hradiště Praha-Libuš Karviná Praha-Slivenec Praha-Dolní Měcholupy Rokycany Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatce

Levná dlažba Blatce

Dlažba Blatce

Zámkové dlažby Blatce

Zámkové betonové dlažby Blatce

Zámková dlažba Blatce

Betonové dlažby Blatce

Betonová dlažba Blatce

Zdící prvky Blatce

Dlažby II jakosti Blatce

Dlažba II jakosti Blatce

Plošné dlažby Blatce