„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatce

Nové produkty Blatce

Dlažby a obrubníky Blatce

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatce

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatce

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatce

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatce

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatce, Levná dlažba Blatce, Dlažba Blatce, Zámkové dlažby Blatce, Zámkové dlažba Blatce, Betonové dlažby Blatce, Betonová dlažba Blatce, Zdící prvky Blatce, Dlažby II jakosti Blatce, Dlažba II jakosti Blatce, Plošné dlažby Blatce, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Praha 15 Šumperk Semily Praha-Dubeč Praha 13 Vyškov Praha-Královice Kroměříž Praha-Vinoř Praha-Koloděje Tábor Praha 11 Břeclav Praha-Březiněves Plzeň-město Praha 20 Brno-město Ústí nad Orlicí Praha 17 Trutnov Domažlice Uherské Hradiště Hlavní město Praha Karlovy Vary Praha-Šeberov Praha 9 Praha 14 Praha-Klánovice Tachov Jihlava Praha-Troja Praha-Lysolaje Praha 10 Mladá Boleslav Praha-Petrovice Svitavy Praha-Újezd Ústí nad Labem Brno-venkov Strakonice Praha 4 Praha-Ďáblice Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Praha 6 Sokolov Nymburk Znojmo Cheb Olomouc Praha-Satalice Praha 7 Žďár nad Sázavou Praha-Suchdol Praha 3 Hradec Králové České Budějovice Karviná Prostějov Praha-Dolní Měcholupy Děčín Praha 1 Jindřichův Hradec Kladno Praha-Přední Kopanina Nový Jičín Praha 16 Plzeň-sever Praha 5 Praha 18 Pardubice Praha-Dolní Chabry Havlíčkův Brod Ostrava-město Praha-Běchovice Liberec Český Krumlov Praha 22 Beroun Prachatice Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Blansko Rakovník Bruntál Praha-západ Přerov Praha-Kolovraty Praha-Dolní Počernice Praha 12 Praha-Nedvězí Praha-Nebušice Litoměřice Rokycany Praha-Lipence Plzeň-jih Praha-Čakovice Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatce

Levná dlažba Blatce

Dlažba Blatce

Zámkové dlažby Blatce

Zámkové betonové dlažby Blatce

Zámková dlažba Blatce

Betonové dlažby Blatce

Betonová dlažba Blatce

Zdící prvky Blatce

Dlažby II jakosti Blatce

Dlažba II jakosti Blatce

Plošné dlažby Blatce