„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatná

Nové produkty Blatná

Dlažby a obrubníky Blatná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatná, Levná dlažba Blatná, Dlažba Blatná, Zámkové dlažby Blatná, Zámkové dlažba Blatná, Betonové dlažby Blatná, Betonová dlažba Blatná, Zdící prvky Blatná, Dlažby II jakosti Blatná, Dlažba II jakosti Blatná, Plošné dlažby Blatná, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Přerov Tachov Frýdek-Místek Trutnov Plzeň-sever Brno-město Praha 5 Příbram Břeclav Plzeň-město Ústí nad Orlicí Semily Sokolov Praha-Nebušice Kroměříž Svitavy Česká Lípa Šumperk Pardubice Jičín Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Praha 18 Praha-Libuš Praha 4 Praha 19 Olomouc Rokycany Český Krumlov Praha 8 Louny Praha 1 Teplice Praha-Suchdol Chomutov Uherské Hradiště Praha 3 Jeseník Náchod Pelhřimov Vsetín Praha-Dolní Počernice Prachatice Praha 14 České Budějovice Praha-Slivenec Kladno Praha 11 Praha-Březiněves Bruntál Praha 2 Plzeň-jih Znojmo Praha-Benice Praha-východ Nový Jičín Beroun Brno-venkov Vyškov Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora Praha 21 Děčín Ústí nad Labem Praha 7 Zlín Blansko Praha-Řeporyje Mělník Ostrava-město Hlavní město Praha Praha-Troja Praha 20 Karviná Opava Praha-západ Hodonín Praha 12 Praha-Satalice Havlíčkův Brod Prostějov Praha-Ďáblice Praha 13 Praha-Nedvězí Praha-Královice Mladá Boleslav Strakonice Třebíč Karlovy Vary Hradec Králové Písek Praha-Kunratice Praha-Újezd Praha-Vinoř Kolín Praha-Křeslice Benešov Praha 9 Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatná

Levná dlažba Blatná

Dlažba Blatná

Zámkové dlažby Blatná

Zámkové betonové dlažby Blatná

Zámková dlažba Blatná

Betonové dlažby Blatná

Betonová dlažba Blatná

Zdící prvky Blatná

Dlažby II jakosti Blatná

Dlažba II jakosti Blatná

Plošné dlažby Blatná