„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatná

Nové produkty Blatná

Dlažby a obrubníky Blatná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatná, Levná dlažba Blatná, Dlažba Blatná, Zámkové dlažby Blatná, Zámkové dlažba Blatná, Betonové dlažby Blatná, Betonová dlažba Blatná, Zdící prvky Blatná, Dlažby II jakosti Blatná, Dlažba II jakosti Blatná, Plošné dlažby Blatná, Plošná dlažba


Další města:

Praha 13 Praha-Dolní Chabry Praha-východ Praha-Štěrboholy Praha 14 Praha-Březiněves Prachatice Praha 5 Prostějov Semily Praha 19 Bruntál Tábor Jičín Přerov Praha 15 Praha 4 Praha 18 Plzeň-jih Ostrava-město Benešov Pardubice Praha-Šeberov Děčín Praha-Zbraslav Ústí nad Orlicí Rokycany Písek Beroun Praha-Klánovice Klatovy Náchod Praha 20 Česká Lípa Havlíčkův Brod Praha-Kunratice Plzeň-sever Karviná Praha-Čakovice Nymburk Kolín Znojmo Praha-Koloděje Frýdek-Místek Praha 12 Praha 22 Brno-venkov Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Blansko Praha-Ďáblice Praha 8 Opava Praha-Petrovice Praha-Újezd Praha 7 Praha-Lipence Domažlice Praha-Královice Jihlava Praha 16 Praha-Nebušice Louny Jindřichův Hradec Praha-Řeporyje Praha-Troja Příbram Praha-Křeslice Praha-Dolní Počernice Liberec Praha 1 Třebíč Sokolov Praha-Lochkov Nový Jičín Kroměříž Praha-Benice Praha-Velká Chuchle Brno-město Praha-Zličín Vsetín Praha 21 Břeclav Praha-Satalice Karlovy Vary Praha-Lysolaje Tachov Jablonec nad Nisou Pelhřimov Plzeň-město Chomutov Praha-Suchdol Český Krumlov Hradec Králové Zlín Praha 9 Praha 10 Šumperk Mladá Boleslav Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatná

Levná dlažba Blatná

Dlažba Blatná

Zámkové dlažby Blatná

Zámkové betonové dlažby Blatná

Zámková dlažba Blatná

Betonové dlažby Blatná

Betonová dlažba Blatná

Zdící prvky Blatná

Dlažby II jakosti Blatná

Dlažba II jakosti Blatná

Plošné dlažby Blatná