„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatná

Nové produkty Blatná

Dlažby a obrubníky Blatná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatná, Levná dlažba Blatná, Dlažba Blatná, Zámkové dlažby Blatná, Zámkové dlažba Blatná, Betonové dlažby Blatná, Betonová dlažba Blatná, Zdící prvky Blatná, Dlažby II jakosti Blatná, Dlažba II jakosti Blatná, Plošné dlažby Blatná, Plošná dlažba


Další města:

Děčín Jičín Jihlava Přerov Praha 6 Praha 2 Příbram Znojmo Praha 11 Zlín Blansko Praha 17 Praha-Lysolaje Plzeň-město Semily Prostějov Praha 13 Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Praha-Čakovice Vsetín Rokycany Praha-Lochkov Praha-Kunratice Klatovy Praha 8 Praha 19 Praha 4 Praha 14 Sokolov Praha-Újezd Liberec Náchod Praha-Štěrboholy Trutnov Praha-Suchdol Mělník Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Frýdek-Místek Rakovník Kolín Plzeň-jih Karlovy Vary Praha-Březiněves Teplice Praha 18 Žďár nad Sázavou Praha-západ Tachov Praha 21 Praha-Zbraslav Praha-Libuš Praha 16 Plzeň-sever Praha-Šeberov Pelhřimov Opava Praha-Kolovraty Vyškov Bruntál Brno-město Praha 12 Praha 7 Strakonice Ústí nad Labem Praha 9 Praha-Nedvězí Praha-Dubeč Praha-Koloděje Praha-Křeslice Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Litoměřice Louny Praha-Petrovice Třebíč Hlavní město Praha Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Praha 15 Praha 22 Hradec Králové Praha 10 Karviná Jeseník Hodonín Písek Nový Jičín Břeclav Praha 20 Jablonec nad Nisou České Budějovice Ostrava-město Jindřichův Hradec Praha-Benice Praha-Královice Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatná

Levná dlažba Blatná

Dlažba Blatná

Zámkové dlažby Blatná

Zámkové betonové dlažby Blatná

Zámková dlažba Blatná

Betonové dlažby Blatná

Betonová dlažba Blatná

Zdící prvky Blatná

Dlažby II jakosti Blatná

Dlažba II jakosti Blatná

Plošné dlažby Blatná