„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatná

Nové produkty Blatná

Dlažby a obrubníky Blatná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatná, Levná dlažba Blatná, Dlažba Blatná, Zámkové dlažby Blatná, Zámkové dlažba Blatná, Betonové dlažby Blatná, Betonová dlažba Blatná, Zdící prvky Blatná, Dlažby II jakosti Blatná, Dlažba II jakosti Blatná, Plošné dlažby Blatná, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Praha-Klánovice Praha-Zbraslav Tábor Frýdek-Místek Praha 18 Plzeň-jih Praha 19 Svitavy Vyškov Praha-Zličín Karviná Znojmo Praha 10 Hradec Králové Domažlice Praha 9 Olomouc Praha-Křeslice Praha 13 Klatovy Brno-venkov Kutná Hora Třebíč Praha 3 Chomutov Praha-východ Beroun Praha 16 Praha 7 České Budějovice Jablonec nad Nisou Praha 2 Rakovník Praha-Velká Chuchle Praha-Přední Kopanina Praha-Lochkov Český Krumlov Chrudim Praha-Újezd Pelhřimov Náchod Jičín Praha-Lysolaje Praha-Královice Litoměřice Praha-Koloděje Jihlava Praha-Lipence Benešov Praha 5 Semily Hodonín Vsetín Praha-Vinoř Břeclav Ústí nad Labem Praha 4 Louny Praha-Štěrboholy Praha-Satalice Hlavní město Praha Praha 15 Praha 6 Kroměříž Praha-Kolovraty Liberec Praha-Běchovice Nymburk Mladá Boleslav Praha-Suchdol Praha-Čakovice Praha-západ Kladno Praha-Slivenec Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice Karlovy Vary Mělník Most Praha-Nedvězí Ostrava-město Praha-Březiněves Praha 12 Ústí nad Orlicí Blansko Praha 11 Brno-město Trutnov Příbram Kolín Jindřichův Hradec Praha 1 Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Praha-Troja Praha-Dolní Chabry Praha 21 Pardubice Teplice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatná

Levná dlažba Blatná

Dlažba Blatná

Zámkové dlažby Blatná

Zámkové betonové dlažby Blatná

Zámková dlažba Blatná

Betonové dlažby Blatná

Betonová dlažba Blatná

Zdící prvky Blatná

Dlažby II jakosti Blatná

Dlažba II jakosti Blatná

Plošné dlažby Blatná