„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatná

Nové produkty Blatná

Dlažby a obrubníky Blatná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatná, Levná dlažba Blatná, Dlažba Blatná, Zámkové dlažby Blatná, Zámkové dlažba Blatná, Betonové dlažby Blatná, Betonová dlažba Blatná, Zdící prvky Blatná, Dlažby II jakosti Blatná, Dlažba II jakosti Blatná, Plošné dlažby Blatná, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Třebíč Domažlice Mělník Praha-Kunratice Praha-Benice Praha-Březiněves Rokycany Praha-Kolovraty Kolín Písek Chomutov Brno-město Pelhřimov Vyškov Tábor Tachov Praha 14 Praha-Zličín Břeclav Teplice Karviná Kroměříž Praha-Královice Praha-Slivenec Jeseník Pardubice Plzeň-jih Znojmo Praha-Čakovice Klatovy Praha 22 Praha 2 Nový Jičín Benešov Karlovy Vary Praha 6 Praha-Řeporyje Praha 16 Ostrava-město Praha 13 Praha-Šeberov Praha-Lysolaje Praha 7 Rychnov nad Kněžnou Praha 5 Louny Praha 1 Praha-Běchovice Semily Děčín Litoměřice Praha 10 Strakonice Praha 12 Praha-Přední Kopanina Česká Lípa Praha 20 Praha-Nebušice Příbram Praha-Nedvězí Chrudim Jablonec nad Nisou Rakovník Praha-východ Přerov Praha-Klánovice Praha 17 Kladno Praha 19 Bruntál Praha-západ Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Hodonín České Budějovice Praha-Vinoř Šumperk Český Krumlov Jičín Žďár nad Sázavou Mladá Boleslav Praha-Dubeč Prostějov Brno-venkov Beroun Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Chabry Kutná Hora Sokolov Plzeň-sever Jindřichův Hradec Praha-Lochkov Náchod Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Hradec Králové Praha-Křeslice Praha 21 Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatná

Levná dlažba Blatná

Dlažba Blatná

Zámkové dlažby Blatná

Zámkové betonové dlažby Blatná

Zámková dlažba Blatná

Betonové dlažby Blatná

Betonová dlažba Blatná

Zdící prvky Blatná

Dlažby II jakosti Blatná

Dlažba II jakosti Blatná

Plošné dlažby Blatná