„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatná

Nové produkty Blatná

Dlažby a obrubníky Blatná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatná, Levná dlažba Blatná, Dlažba Blatná, Zámkové dlažby Blatná, Zámkové dlažba Blatná, Betonové dlažby Blatná, Betonová dlažba Blatná, Zdící prvky Blatná, Dlažby II jakosti Blatná, Dlažba II jakosti Blatná, Plošné dlažby Blatná, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Praha 18 Brno-město Havlíčkův Brod Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Prostějov Praha 12 Praha-Nebušice Praha-Petrovice Praha 2 Praha-Kunratice Rokycany Praha 17 Bruntál Karlovy Vary Praha 9 Liberec Český Krumlov Jičín Nymburk Domažlice Praha 4 Praha-západ Praha-Slivenec Praha 1 Vyškov Praha-východ Praha-Šeberov Praha-Čakovice Rakovník Nový Jičín Hodonín Karviná Uherské Hradiště Kroměříž Tachov Mladá Boleslav Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Praha 15 Praha-Královice Praha 6 Praha-Velká Chuchle Praha 21 Kladno Praha-Suchdol Ostrava-město Chrudim Praha 5 Hradec Králové Písek Praha-Zličín Mělník Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Přerov Plzeň-jih Klatovy Třebíč Příbram Náchod Praha-Lochkov Praha-Satalice Jihlava Praha-Lysolaje Cheb Tábor Praha-Troja České Budějovice Teplice Praha 13 Benešov Praha-Libuš Chomutov Praha-Březiněves Praha 11 Praha-Újezd Vsetín Zlín Praha 7 Praha 14 Děčín Most Praha-Křeslice Šumperk Beroun Strakonice Praha 10 Praha-Dubeč Pelhřimov Praha-Zbraslav Praha-Lipence Praha-Běchovice Znojmo Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Praha-Koloděje Břeclav Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatná

Levná dlažba Blatná

Dlažba Blatná

Zámkové dlažby Blatná

Zámkové betonové dlažby Blatná

Zámková dlažba Blatná

Betonové dlažby Blatná

Betonová dlažba Blatná

Zdící prvky Blatná

Dlažby II jakosti Blatná

Dlažba II jakosti Blatná

Plošné dlažby Blatná