„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatná

Nové produkty Blatná

Dlažby a obrubníky Blatná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatná, Levná dlažba Blatná, Dlažba Blatná, Zámkové dlažby Blatná, Zámkové dlažba Blatná, Betonové dlažby Blatná, Betonová dlažba Blatná, Zdící prvky Blatná, Dlažby II jakosti Blatná, Dlažba II jakosti Blatná, Plošné dlažby Blatná, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Praha-východ Hodonín Teplice Znojmo Náchod Praha-Zličín Břeclav Plzeň-jih Chomutov Kutná Hora Česká Lípa Kroměříž Praha 5 Plzeň-sever Praha-Benice Plzeň-město Praha-Ďáblice Prachatice Praha-Libuš Hlavní město Praha Třebíč Praha-Petrovice Praha-Vinoř Praha-Královice Praha-Lysolaje Opava Praha 9 Praha 4 Vyškov Kolín Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou Praha-Lochkov Praha 22 Beroun Šumperk Praha-Troja Praha-Nebušice Benešov Přerov Bruntál Domažlice Praha-Zbraslav Pardubice Praha-Lipence Frýdek-Místek Praha 12 Praha 14 Semily Praha 10 Ostrava-město Zlín Praha-Křeslice Praha-Březiněves Praha 21 Trutnov Brno-město Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Rokycany Praha-Slivenec Kladno Praha-Kolovraty Tábor Most Blansko Praha 7 Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav Rychnov nad Kněžnou Tachov České Budějovice Cheb Praha-Satalice Děčín Klatovy Olomouc Prostějov Karlovy Vary Karviná Nymburk Praha-západ Strakonice Praha-Dolní Chabry Praha-Čakovice Praha-Šeberov Litoměřice Praha 13 Praha 18 Praha 11 Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Praha-Újezd Praha 1 Praha-Běchovice Český Krumlov Pelhřimov Praha 8 Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatná

Levná dlažba Blatná

Dlažba Blatná

Zámkové dlažby Blatná

Zámkové betonové dlažby Blatná

Zámková dlažba Blatná

Betonové dlažby Blatná

Betonová dlažba Blatná

Zdící prvky Blatná

Dlažby II jakosti Blatná

Dlažba II jakosti Blatná

Plošné dlažby Blatná