„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatná

Nové produkty Blatná

Dlažby a obrubníky Blatná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatná, Levná dlažba Blatná, Dlažba Blatná, Zámkové dlažby Blatná, Zámkové dlažba Blatná, Betonové dlažby Blatná, Betonová dlažba Blatná, Zdící prvky Blatná, Dlažby II jakosti Blatná, Dlažba II jakosti Blatná, Plošné dlažby Blatná, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Praha 17 Praha-Ďáblice Děčín Praha 10 Příbram Blansko Praha 9 Praha-Lysolaje Teplice Semily Brno-město Litoměřice Plzeň-sever Praha 7 Hradec Králové Prostějov Praha-Královice Praha-Dolní Chabry Cheb Praha 15 Praha-Přední Kopanina Praha 11 Havlíčkův Brod Praha-Újezd Nový Jičín Praha 13 Praha-Šeberov Kladno Rychnov nad Kněžnou Karviná Hodonín Brno-venkov Jablonec nad Nisou Praha-Březiněves Louny Praha-Lipence Svitavy Praha-Satalice Praha-Nebušice Vsetín Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Vyškov Ústí nad Labem Nymburk Most Plzeň-jih Praha-Klánovice Praha-Slivenec Písek Praha-Dubeč Praha 2 Praha-Štěrboholy Praha 21 Kutná Hora Praha-Velká Chuchle Trutnov Kolín Náchod Břeclav Praha 16 Praha-Troja Beroun Praha 20 Šumperk Praha 4 Bruntál Praha-Kunratice Praha 18 Olomouc Praha-Běchovice Praha-Křeslice Mělník Jičín Praha-Lochkov Praha 22 Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Praha-Koloděje Přerov Benešov Pardubice Praha 1 Český Krumlov Praha-Vinoř Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Prachatice Praha 5 Frýdek-Místek Praha-Zličín Praha 12 Domažlice Uherské Hradiště Praha 14 Plzeň-město Praha-Řeporyje Česká Lípa Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatná

Levná dlažba Blatná

Dlažba Blatná

Zámkové dlažby Blatná

Zámkové betonové dlažby Blatná

Zámková dlažba Blatná

Betonové dlažby Blatná

Betonová dlažba Blatná

Zdící prvky Blatná

Dlažby II jakosti Blatná

Dlažba II jakosti Blatná

Plošné dlažby Blatná