„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatná

Nové produkty Blatná

Dlažby a obrubníky Blatná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatná, Levná dlažba Blatná, Dlažba Blatná, Zámkové dlažby Blatná, Zámkové dlažba Blatná, Betonové dlažby Blatná, Betonová dlažba Blatná, Zdící prvky Blatná, Dlažby II jakosti Blatná, Dlažba II jakosti Blatná, Plošné dlažby Blatná, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město Praha-Velká Chuchle Praha-Kolovraty Rakovník Praha-západ Zlín Praha 7 Beroun Praha-Štěrboholy Praha 2 Jindřichův Hradec Kutná Hora Ostrava-město Praha 18 Praha-Dolní Počernice Jihlava Prostějov Liberec Praha-Vinoř Plzeň-jih Chrudim Frýdek-Místek Praha 4 Semily Kladno Benešov Přerov Praha 16 Praha-Lochkov Praha 12 Znojmo Domažlice Praha-východ Havlíčkův Brod Praha-Újezd Tachov Praha 20 Praha-Přední Kopanina Praha 21 Vyškov Sokolov Karviná České Budějovice Praha-Kunratice Písek Karlovy Vary Vsetín Chomutov Hradec Králové Praha-Koloděje Třebíč Jablonec nad Nisou Pelhřimov Praha-Běchovice Nymburk Praha-Slivenec Praha-Ďáblice Ústí nad Orlicí Opava Praha 3 Cheb Jičín Praha-Nedvězí Ústí nad Labem Rychnov nad Kněžnou Praha-Troja Praha-Lysolaje Prachatice Hlavní město Praha Blansko Bruntál Břeclav Praha 14 Český Krumlov Děčín Příbram Praha-Šeberov Náchod Česká Lípa Praha-Dubeč Praha-Lipence Kolín Praha-Křeslice Plzeň-sever Praha-Zličín Trutnov Praha-Klánovice Praha 13 Praha 22 Praha 5 Praha 19 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Satalice Praha-Řeporyje Svitavy Praha 9 Praha 10 Praha 8 Klatovy Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatná

Levná dlažba Blatná

Dlažba Blatná

Zámkové dlažby Blatná

Zámkové betonové dlažby Blatná

Zámková dlažba Blatná

Betonové dlažby Blatná

Betonová dlažba Blatná

Zdící prvky Blatná

Dlažby II jakosti Blatná

Dlažba II jakosti Blatná

Plošné dlažby Blatná