„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatná

Nové produkty Blatná

Dlažby a obrubníky Blatná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatná, Levná dlažba Blatná, Dlažba Blatná, Zámkové dlažby Blatná, Zámkové dlažba Blatná, Betonové dlažby Blatná, Betonová dlažba Blatná, Zdící prvky Blatná, Dlažby II jakosti Blatná, Dlažba II jakosti Blatná, Plošné dlažby Blatná, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Praha-Nebušice Praha-Slivenec Plzeň-sever Praha-Běchovice Karviná Vyškov Jablonec nad Nisou Praha 8 Louny Prachatice Hodonín Český Krumlov Praha-Klánovice Domažlice Opava Praha-Koloděje Praha 22 Ostrava-město Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Praha-Libuš Praha 15 Pelhřimov Praha-Přední Kopanina Znojmo Nový Jičín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Tábor Mělník Praha-východ Česká Lípa Praha 5 Praha 7 Mladá Boleslav Přerov Praha-Zbraslav Bruntál Brno-venkov Svitavy Praha 4 Praha 11 Praha 12 Hradec Králové Šumperk Praha-Dolní Chabry Uherské Hradiště Praha-Suchdol Praha-západ Liberec Praha 2 Praha 10 Chomutov Havlíčkův Brod Jihlava Praha 6 Praha-Čakovice Brno-město Ústí nad Labem Praha-Dubeč Praha 9 Plzeň-jih Třebíč Frýdek-Místek Ústí nad Orlicí Pardubice Hlavní město Praha Praha-Lochkov Trutnov Příbram Kroměříž Praha 1 Karlovy Vary Tachov Jeseník Praha-Šeberov Semily Praha-Újezd Praha 18 Praha 13 Plzeň-město Praha-Kunratice Žďár nad Sázavou Klatovy Děčín Praha 16 Jindřichův Hradec Písek České Budějovice Litoměřice Most Strakonice Praha-Královice Praha 3 Praha-Štěrboholy Rakovník Nymburk Jičín Náchod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatná

Levná dlažba Blatná

Dlažba Blatná

Zámkové dlažby Blatná

Zámkové betonové dlažby Blatná

Zámková dlažba Blatná

Betonové dlažby Blatná

Betonová dlažba Blatná

Zdící prvky Blatná

Dlažby II jakosti Blatná

Dlažba II jakosti Blatná

Plošné dlažby Blatná