„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blatná

Nové produkty Blatná

Dlažby a obrubníky Blatná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blatná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blatná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blatná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blatná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blatná, Levná dlažba Blatná, Dlažba Blatná, Zámkové dlažby Blatná, Zámkové dlažba Blatná, Betonové dlažby Blatná, Betonová dlažba Blatná, Zdící prvky Blatná, Dlažby II jakosti Blatná, Dlažba II jakosti Blatná, Plošné dlažby Blatná, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Jindřichův Hradec Praha-Šeberov Praha-Královice Kroměříž Praha 20 Ústí nad Labem Rokycany Karlovy Vary Beroun České Budějovice Třebíč Chrudim Karviná Mělník Pelhřimov Vsetín Sokolov Svitavy Praha 12 Mladá Boleslav Česká Lípa Frýdek-Místek Kladno Strakonice Hodonín Prostějov Plzeň-město Vyškov Praha 5 Praha-Petrovice Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Praha 8 Domažlice Praha-Kunratice Písek Přerov Praha-Štěrboholy Český Krumlov Trutnov Praha-Březiněves Praha 11 Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Hlavní město Praha Semily Nový Jičín Praha 18 Olomouc Blansko Praha-Benice Tachov Šumperk Litoměřice Znojmo Praha-Čakovice Praha 17 Zlín Praha-Nebušice Děčín Praha-Troja Plzeň-jih Praha-Velká Chuchle Praha 2 Praha-Lipence Praha-Zličín Praha 10 Praha 19 Plzeň-sever Praha-západ Rakovník Liberec Tábor Praha 9 Praha-Suchdol Žďár nad Sázavou Praha-Újezd Jičín Praha-Zbraslav Praha 21 Bruntál Praha 13 Kolín Teplice Brno-město Kutná Hora Praha-Dolní Počernice Pardubice Cheb Praha-Slivenec Praha-Libuš Havlíčkův Brod Brno-venkov Ostrava-město Jeseník Praha-Lochkov Rychnov nad Kněžnou Praha 6 Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blatná

Levná dlažba Blatná

Dlažba Blatná

Zámkové dlažby Blatná

Zámkové betonové dlažby Blatná

Zámková dlažba Blatná

Betonové dlažby Blatná

Betonová dlažba Blatná

Zdící prvky Blatná

Dlažby II jakosti Blatná

Dlažba II jakosti Blatná

Plošné dlažby Blatná