„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítouchov

Nové produkty Bítouchov

Dlažby a obrubníky Bítouchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítouchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítouchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítouchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítouchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítouchov, Levná dlažba Bítouchov, Dlažba Bítouchov, Zámkové dlažby Bítouchov, Zámkové dlažba Bítouchov, Betonové dlažby Bítouchov, Betonová dlažba Bítouchov, Zdící prvky Bítouchov, Dlažby II jakosti Bítouchov, Dlažba II jakosti Bítouchov, Plošné dlažby Bítouchov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Plzeň-jih Přerov Praha-Řeporyje Vyškov Tachov Ústí nad Orlicí Šumperk Praha 9 Děčín Jihlava Praha 1 Ostrava-město Plzeň-sever Praha-Lipence Břeclav Svitavy Praha-západ Nový Jičín Kolín Cheb Bruntál Praha-Koloděje Praha-Šeberov Karlovy Vary Most Praha 3 Domažlice Praha-Nedvězí Praha 18 Praha-Libuš Jičín Blansko Jindřichův Hradec Louny Praha-Dolní Měcholupy Kladno Jeseník Česká Lípa Praha-Kunratice Praha-Březiněves Prachatice Praha-Benice Opava Liberec Praha-Dubeč Písek Pardubice Praha 21 Olomouc Praha-Vinoř Příbram Praha-Křeslice Praha 2 Praha 19 Praha-Kolovraty Praha-Klánovice Praha 15 Praha-Ďáblice Praha 22 Vsetín České Budějovice Frýdek-Místek Praha-Čakovice Praha 14 Praha 4 Třebíč Praha-Zličín Hradec Králové Praha-Královice Hlavní město Praha Praha 8 Hodonín Chrudim Teplice Praha-Suchdol Praha 16 Praha 11 Praha-Velká Chuchle Zlín Rokycany Mělník Kroměříž Benešov Trutnov Praha-Troja Praha 20 Praha-Dolní Chabry Praha-Běchovice Praha-Zbraslav Praha-Přední Kopanina Náchod Pelhřimov Rakovník Tábor Znojmo Havlíčkův Brod Praha 12 Praha 10 Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítouchov

Levná dlažba Bítouchov

Dlažba Bítouchov

Zámkové dlažby Bítouchov

Zámkové betonové dlažby Bítouchov

Zámková dlažba Bítouchov

Betonové dlažby Bítouchov

Betonová dlažba Bítouchov

Zdící prvky Bítouchov

Dlažby II jakosti Bítouchov

Dlažba II jakosti Bítouchov

Plošné dlažby Bítouchov