„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítouchov

Nové produkty Bítouchov

Dlažby a obrubníky Bítouchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítouchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítouchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítouchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítouchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítouchov, Levná dlažba Bítouchov, Dlažba Bítouchov, Zámkové dlažby Bítouchov, Zámkové dlažba Bítouchov, Betonové dlažby Bítouchov, Betonová dlažba Bítouchov, Zdící prvky Bítouchov, Dlažby II jakosti Bítouchov, Dlažba II jakosti Bítouchov, Plošné dlažby Bítouchov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Rakovník Pelhřimov Praha 15 Praha-Štěrboholy Praha 19 Přerov Praha-Přední Kopanina Písek Praha 18 Praha-Suchdol Praha-Královice Český Krumlov Praha-Koloděje Ústí nad Labem Praha-Klánovice Frýdek-Místek Nový Jičín Mělník Kutná Hora Praha-Březiněves Karlovy Vary Havlíčkův Brod Benešov Praha-Troja Praha 13 Praha-Dubeč Praha 1 Semily Praha-Běchovice Praha-východ Praha-Dolní Chabry Praha 21 Cheb Praha-Zličín Pardubice Příbram Blansko Brno-venkov Jičín Opava Praha-Kolovraty Praha 3 Náchod České Budějovice Hodonín Praha-Benice Praha-Kunratice Praha 7 Praha 22 Praha 5 Hradec Králové Praha-Nedvězí Tábor Česká Lípa Praha 4 Žďár nad Sázavou Praha-Petrovice Praha 16 Brno-město Kroměříž Praha 14 Praha 17 Praha-Ďáblice Tachov Plzeň-jih Litoměřice Rokycany Praha 20 Praha-Nebušice Rychnov nad Kněžnou Vsetín Jeseník Praha-Dolní Počernice Beroun Liberec Praha-Lipence Praha-Slivenec Praha-Dolní Měcholupy Praha-Šeberov Klatovy Zlín Praha 11 Karviná Bruntál Jablonec nad Nisou Louny Domažlice Praha-Satalice Jindřichův Hradec Znojmo Praha 6 Praha-Křeslice Praha-Libuš Ostrava-město Trutnov Prostějov Chrudim Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítouchov

Levná dlažba Bítouchov

Dlažba Bítouchov

Zámkové dlažby Bítouchov

Zámkové betonové dlažby Bítouchov

Zámková dlažba Bítouchov

Betonové dlažby Bítouchov

Betonová dlažba Bítouchov

Zdící prvky Bítouchov

Dlažby II jakosti Bítouchov

Dlažba II jakosti Bítouchov

Plošné dlažby Bítouchov