„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítouchov

Nové produkty Bítouchov

Dlažby a obrubníky Bítouchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítouchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítouchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítouchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítouchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítouchov, Levná dlažba Bítouchov, Dlažba Bítouchov, Zámkové dlažby Bítouchov, Zámkové dlažba Bítouchov, Betonové dlažby Bítouchov, Betonová dlažba Bítouchov, Zdící prvky Bítouchov, Dlažby II jakosti Bítouchov, Dlažba II jakosti Bítouchov, Plošné dlažby Bítouchov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Benice Rokycany Jeseník Jihlava Praha 8 Ústí nad Labem Kladno Ústí nad Orlicí Praha 7 Praha 3 Plzeň-jih Semily Praha-západ Praha 19 Děčín Praha-Suchdol Náchod Teplice Liberec Uherské Hradiště Opava Praha 2 Most Praha 5 Česká Lípa Brno-město Praha-Lochkov Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Domažlice Brno-venkov Blansko Kroměříž Sokolov Praha-východ Jablonec nad Nisou Hodonín Praha-Újezd Praha-Řeporyje Beroun Rychnov nad Kněžnou Benešov Praha-Slivenec Kolín Praha-Nedvězí Praha-Štěrboholy Praha 10 České Budějovice Praha-Klánovice Praha 12 Klatovy Bruntál Praha-Lipence Praha-Zličín Praha 17 Chrudim Příbram Tábor Praha-Čakovice Pardubice Praha 4 Praha-Křeslice Litoměřice Mělník Praha 18 Praha 1 Praha 15 Nymburk Mladá Boleslav Nový Jičín Praha-Velká Chuchle Svitavy Praha 11 Louny Praha-Petrovice Třebíč Praha 21 Praha 13 Trutnov Praha 16 Žďár nad Sázavou Praha-Přední Kopanina Praha-Koloděje Praha-Kunratice Praha 20 Praha-Vinoř Cheb Praha 14 Praha-Libuš Písek Český Krumlov Tachov Praha-Zbraslav Frýdek-Místek Prostějov Karviná Praha-Březiněves Praha-Troja Plzeň-město Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítouchov

Levná dlažba Bítouchov

Dlažba Bítouchov

Zámkové dlažby Bítouchov

Zámkové betonové dlažby Bítouchov

Zámková dlažba Bítouchov

Betonové dlažby Bítouchov

Betonová dlažba Bítouchov

Zdící prvky Bítouchov

Dlažby II jakosti Bítouchov

Dlažba II jakosti Bítouchov

Plošné dlažby Bítouchov