„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítouchov

Nové produkty Bítouchov

Dlažby a obrubníky Bítouchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítouchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítouchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítouchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítouchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítouchov, Levná dlažba Bítouchov, Dlažba Bítouchov, Zámkové dlažby Bítouchov, Zámkové dlažba Bítouchov, Betonové dlažby Bítouchov, Betonová dlažba Bítouchov, Zdící prvky Bítouchov, Dlažby II jakosti Bítouchov, Dlažba II jakosti Bítouchov, Plošné dlažby Bítouchov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Chrudim Opava Kutná Hora Hodonín Praha-Benice Praha-Kolovraty Svitavy Praha 8 Litoměřice Praha-Klánovice Praha-Křeslice Olomouc Prachatice Praha 9 Vsetín Jindřichův Hradec Praha 2 Děčín Praha-Satalice Praha 19 České Budějovice Kladno Praha-Troja Praha-Lysolaje Praha-západ Praha-Kunratice Příbram Praha-Štěrboholy Prostějov Klatovy Třebíč Praha 20 Praha 18 Jablonec nad Nisou Ostrava-město Praha-Koloděje Praha-Šeberov Jičín Teplice Praha-Újezd Nymburk Praha 6 Frýdek-Místek Vyškov Rakovník Znojmo Cheb Žďár nad Sázavou Louny Karviná Praha 5 Praha-Petrovice Beroun Praha 7 Praha-Dubeč Nový Jičín Domažlice Praha 12 Plzeň-jih Chomutov Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Benešov Praha-Lochkov Praha-Královice Rokycany Praha-Dolní Měcholupy Náchod Praha-Ďáblice Brno-město Jeseník Zlín Praha-Běchovice Praha 11 Praha 15 Uherské Hradiště Hradec Králové Praha-Čakovice Liberec Hlavní město Praha Praha-Přední Kopanina Havlíčkův Brod Praha-Nebušice Praha 3 Tábor Písek Kroměříž Praha 13 Sokolov Praha 1 Praha-Libuš Český Krumlov Mladá Boleslav Praha 21 Česká Lípa Praha-Lipence Praha 10 Plzeň-sever Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítouchov

Levná dlažba Bítouchov

Dlažba Bítouchov

Zámkové dlažby Bítouchov

Zámkové betonové dlažby Bítouchov

Zámková dlažba Bítouchov

Betonové dlažby Bítouchov

Betonová dlažba Bítouchov

Zdící prvky Bítouchov

Dlažby II jakosti Bítouchov

Dlažba II jakosti Bítouchov

Plošné dlažby Bítouchov