„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítouchov

Nové produkty Bítouchov

Dlažby a obrubníky Bítouchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítouchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítouchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítouchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítouchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítouchov, Levná dlažba Bítouchov, Dlažba Bítouchov, Zámkové dlažby Bítouchov, Zámkové dlažba Bítouchov, Betonové dlažby Bítouchov, Betonová dlažba Bítouchov, Zdící prvky Bítouchov, Dlažby II jakosti Bítouchov, Dlažba II jakosti Bítouchov, Plošné dlažby Bítouchov, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Vyškov Praha-Vinoř Praha 15 Praha-Křeslice Most Praha-Kolovraty Praha-Přední Kopanina Česká Lípa Praha 12 Praha 13 Strakonice Cheb Plzeň-město Praha 18 Praha-Nedvězí Praha 2 Bruntál Sokolov Nový Jičín Praha-Klánovice Plzeň-sever Šumperk Teplice Svitavy Opava Praha-Dolní Počernice Praha-Libuš Praha-východ Praha-Březiněves Brno-venkov Praha-Satalice Znojmo Hlavní město Praha Praha-Lysolaje Praha-Královice Třebíč Praha 14 Ústí nad Orlicí Havlíčkův Brod Karlovy Vary Praha 1 Praha-Ďáblice Český Krumlov Praha 21 Rakovník Chomutov Praha-Dubeč Zlín Praha-Dolní Chabry Praha 16 Děčín Klatovy Pelhřimov Praha-Nebušice Praha-Čakovice Olomouc Prostějov Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem Kroměříž Praha-Kunratice Benešov Praha-Velká Chuchle Žďár nad Sázavou Praha-Petrovice Praha-Lipence Praha 6 Hradec Králové Louny Prachatice Praha-Slivenec Praha-Zličín Tábor Praha 5 Praha 20 Praha-západ České Budějovice Liberec Jindřichův Hradec Litoměřice Nymburk Břeclav Semily Praha 17 Pardubice Mladá Boleslav Hodonín Vsetín Praha-Šeberov Plzeň-jih Brno-město Tachov Kutná Hora Frýdek-Místek Praha 19 Praha-Koloděje Mělník Praha 3 Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítouchov

Levná dlažba Bítouchov

Dlažba Bítouchov

Zámkové dlažby Bítouchov

Zámkové betonové dlažby Bítouchov

Zámková dlažba Bítouchov

Betonové dlažby Bítouchov

Betonová dlažba Bítouchov

Zdící prvky Bítouchov

Dlažby II jakosti Bítouchov

Dlažba II jakosti Bítouchov

Plošné dlažby Bítouchov