„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítouchov

Nové produkty Bítouchov

Dlažby a obrubníky Bítouchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítouchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítouchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítouchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítouchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítouchov, Levná dlažba Bítouchov, Dlažba Bítouchov, Zámkové dlažby Bítouchov, Zámkové dlažba Bítouchov, Betonové dlažby Bítouchov, Betonová dlažba Bítouchov, Zdící prvky Bítouchov, Dlažby II jakosti Bítouchov, Dlažba II jakosti Bítouchov, Plošné dlažby Bítouchov, Plošná dlažba


Další města:

Louny Plzeň-jih Praha 14 Praha 11 Praha 8 Brno-město Praha-Ďáblice Ostrava-město Praha 19 Praha-Dolní Chabry Praha-Troja Pardubice Praha-Dubeč Plzeň-sever Pelhřimov Opava Praha-Petrovice Praha 2 Domažlice Praha-Zličín Tachov Tábor Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Štěrboholy Olomouc Praha 13 Praha 22 Kolín Praha 16 Praha-Libuš Praha-Satalice Vsetín Děčín Mělník Jeseník Klatovy Praha 5 Praha-Velká Chuchle Znojmo Praha-Běchovice Most Praha 12 Praha-Zbraslav Brno-venkov Strakonice Rokycany Praha 10 Nymburk Jihlava Plzeň-město Praha-Koloděje Praha-východ Beroun Kroměříž Zlín Praha 20 Liberec Chrudim Praha-Vinoř Praha-Čakovice Žďár nad Sázavou Hodonín Praha-Lysolaje Česká Lípa Třebíč Kladno Jindřichův Hradec České Budějovice Praha 3 Náchod Praha 21 Nový Jičín Prachatice Svitavy Trutnov Praha 7 Rakovník Praha-Dolní Počernice Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Praha-Suchdol Karviná Praha-Šeberov Teplice Praha-Nebušice Praha-Nedvězí Praha-Křeslice Mladá Boleslav Sokolov Hlavní město Praha Ústí nad Labem Jičín Praha 15 Rychnov nad Kněžnou Praha 9 Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Písek Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítouchov

Levná dlažba Bítouchov

Dlažba Bítouchov

Zámkové dlažby Bítouchov

Zámkové betonové dlažby Bítouchov

Zámková dlažba Bítouchov

Betonové dlažby Bítouchov

Betonová dlažba Bítouchov

Zdící prvky Bítouchov

Dlažby II jakosti Bítouchov

Dlažba II jakosti Bítouchov

Plošné dlažby Bítouchov