„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítouchov

Nové produkty Bítouchov

Dlažby a obrubníky Bítouchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítouchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítouchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítouchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítouchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítouchov, Levná dlažba Bítouchov, Dlažba Bítouchov, Zámkové dlažby Bítouchov, Zámkové dlažba Bítouchov, Betonové dlažby Bítouchov, Betonová dlažba Bítouchov, Zdící prvky Bítouchov, Dlažby II jakosti Bítouchov, Dlažba II jakosti Bítouchov, Plošné dlažby Bítouchov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Mělník Praha-Šeberov Kutná Hora Olomouc Praha-Újezd Přerov Praha 22 Ostrava-město Karviná Jičín Praha-Lochkov Žďár nad Sázavou Děčín Praha-Kolovraty Praha 7 Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Kolín Jindřichův Hradec Písek Rakovník Beroun Praha 4 Nymburk Praha-Královice Litoměřice Ústí nad Labem Nový Jičín Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Praha-Lipence Praha-Vinoř Praha 18 Praha-východ Náchod Praha 19 Praha-Běchovice Jihlava Svitavy Hlavní město Praha Strakonice Jeseník Praha 14 Praha-Zličín Blansko Klatovy Ústí nad Orlicí Praha 17 Praha 12 Praha 15 Brno-město Kroměříž Hradec Králové Karlovy Vary Louny Břeclav Šumperk Praha-Dolní Chabry Vyškov Domažlice Praha 20 Uherské Hradiště Praha 21 Praha 13 Praha 5 Plzeň-sever Pelhřimov Kladno Prostějov Rokycany Praha-Březiněves Praha-Řeporyje Opava Praha-západ Benešov Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Praha-Dolní Měcholupy Praha 10 Praha-Suchdol Cheb Praha-Zbraslav Příbram Praha 2 Praha-Satalice Zlín Praha-Lysolaje Praha-Troja Praha-Benice Praha-Petrovice Praha-Čakovice Brno-venkov Český Krumlov Praha-Slivenec Tábor Praha-Přední Kopanina Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítouchov

Levná dlažba Bítouchov

Dlažba Bítouchov

Zámkové dlažby Bítouchov

Zámkové betonové dlažby Bítouchov

Zámková dlažba Bítouchov

Betonové dlažby Bítouchov

Betonová dlažba Bítouchov

Zdící prvky Bítouchov

Dlažby II jakosti Bítouchov

Dlažba II jakosti Bítouchov

Plošné dlažby Bítouchov