„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítouchov

Nové produkty Bítouchov

Dlažby a obrubníky Bítouchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítouchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítouchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítouchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítouchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítouchov, Levná dlažba Bítouchov, Dlažba Bítouchov, Zámkové dlažby Bítouchov, Zámkové dlažba Bítouchov, Betonové dlažby Bítouchov, Betonová dlažba Bítouchov, Zdící prvky Bítouchov, Dlažby II jakosti Bítouchov, Dlažba II jakosti Bítouchov, Plošné dlažby Bítouchov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Praha-Královice Praha-Satalice Ústí nad Labem Praha-Šeberov Jihlava Praha 13 Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Praha-Libuš Hlavní město Praha Prachatice Praha-Klánovice Mělník Praha 9 Brno-venkov Znojmo Praha 19 Kutná Hora Praha-Ďáblice Cheb Kolín Karlovy Vary Praha 11 Chrudim Most Praha-Slivenec Bruntál Hodonín Praha-Lochkov Frýdek-Místek Domažlice Praha-Kolovraty Praha-Nebušice Praha-Benice Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Měcholupy Praha 5 Praha-Dubeč Děčín České Budějovice Beroun Praha-Řeporyje Vsetín Uherské Hradiště Jeseník Příbram Pelhřimov Teplice Ostrava-město Svitavy Liberec Praha 8 Plzeň-sever Praha-Vinoř Jablonec nad Nisou Hradec Králové Praha-Lysolaje Praha-Křeslice Praha 18 Havlíčkův Brod Prostějov Praha 15 Strakonice Praha-Dolní Počernice Pardubice Praha-Štěrboholy Praha 16 Žďár nad Sázavou Brno-město Olomouc Karviná Česká Lípa Chomutov Praha 22 Praha 20 Praha 6 Ústí nad Orlicí Třebíč Nový Jičín Opava Praha 14 Praha-Běchovice Kladno Šumperk Praha 7 Český Krumlov Praha 21 Jindřichův Hradec Semily Praha 2 Praha 3 Praha-Petrovice Praha 4 Náchod Praha-Újezd Praha-Čakovice Plzeň-město Zlín Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítouchov

Levná dlažba Bítouchov

Dlažba Bítouchov

Zámkové dlažby Bítouchov

Zámkové betonové dlažby Bítouchov

Zámková dlažba Bítouchov

Betonové dlažby Bítouchov

Betonová dlažba Bítouchov

Zdící prvky Bítouchov

Dlažby II jakosti Bítouchov

Dlažba II jakosti Bítouchov

Plošné dlažby Bítouchov