„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bítouchov

Nové produkty Bítouchov

Dlažby a obrubníky Bítouchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bítouchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bítouchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bítouchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bítouchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bítouchov, Levná dlažba Bítouchov, Dlažba Bítouchov, Zámkové dlažby Bítouchov, Zámkové dlažba Bítouchov, Betonové dlažby Bítouchov, Betonová dlažba Bítouchov, Zdící prvky Bítouchov, Dlažby II jakosti Bítouchov, Dlažba II jakosti Bítouchov, Plošné dlažby Bítouchov, Plošná dlažba


Další města:

Děčín Praha-Dubeč Jindřichův Hradec Praha-západ Kolín Praha 19 Chrudim Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Praha 18 Praha 12 Praha 2 Prostějov Bruntál Praha 17 Kroměříž Plzeň-sever Chomutov Praha 16 Praha-Suchdol České Budějovice Praha-Dolní Chabry Klatovy Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod Praha 9 Olomouc Praha 11 Praha-Královice Praha 15 Praha 20 Mělník Praha-Satalice Znojmo Praha-Libuš Praha 5 Praha 22 Teplice Tábor Semily Praha 10 Kladno Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Pelhřimov Karviná Praha-Vinoř Cheb Písek Praha-Slivenec Praha 8 Ústí nad Orlicí Brno-město Praha-Benice Jablonec nad Nisou Praha 1 Praha-Koloděje Blansko Pardubice Litoměřice Praha 6 Jičín Kutná Hora Rychnov nad Kněžnou Náchod Šumperk Mladá Boleslav Trutnov Praha-Lipence Praha 7 Praha-Velká Chuchle Praha 4 Rakovník Praha-Březiněves Praha-Nebušice Praha-Řeporyje Jihlava Prachatice Zlín Český Krumlov Praha-Ďáblice Praha-Šeberov Domažlice Beroun Strakonice Praha-Čakovice Praha-Křeslice Karlovy Vary Liberec Břeclav Brno-venkov Praha-Štěrboholy Vsetín Tachov Praha 21 Praha-Běchovice Plzeň-jih Most Praha-Újezd Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bítouchov

Levná dlažba Bítouchov

Dlažba Bítouchov

Zámkové dlažby Bítouchov

Zámkové betonové dlažby Bítouchov

Zámková dlažba Bítouchov

Betonové dlažby Bítouchov

Betonová dlažba Bítouchov

Zdící prvky Bítouchov

Dlažby II jakosti Bítouchov

Dlažba II jakosti Bítouchov

Plošné dlažby Bítouchov