„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bílý Újezd

Nové produkty Bílý Újezd

Dlažby a obrubníky Bílý Újezd

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bílý Újezd

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bílý Újezd

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bílý Újezd

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bílý Újezd

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bílý Újezd, Levná dlažba Bílý Újezd, Dlažba Bílý Újezd, Zámkové dlažby Bílý Újezd, Zámkové dlažba Bílý Újezd, Betonové dlažby Bílý Újezd, Betonová dlažba Bílý Újezd, Zdící prvky Bílý Újezd, Dlažby II jakosti Bílý Újezd, Dlažba II jakosti Bílý Újezd, Plošné dlažby Bílý Újezd, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry Náchod Litoměřice Praha 21 Karviná Frýdek-Místek Liberec Praha-Ďáblice Šumperk Praha 19 Prostějov Kladno Blansko Domažlice Praha 3 Jičín Praha 13 Praha-Suchdol Praha 9 Praha-Dubeč Praha-Řeporyje Žďár nad Sázavou Nový Jičín České Budějovice Opava Praha-Nebušice Praha 4 Beroun Nymburk Louny Praha 16 Přerov Kutná Hora Znojmo Praha-Zličín Pardubice Praha-Slivenec Prachatice Praha-Přední Kopanina Semily Rokycany Chomutov Praha-Lochkov Děčín Strakonice Písek Kroměříž Brno-venkov Praha-Kolovraty Praha 22 Praha-západ Břeclav Havlíčkův Brod Plzeň-sever Cheb Chrudim Trutnov Praha 11 Plzeň-město Pelhřimov Ústí nad Labem Praha 5 Teplice Třebíč Český Krumlov Praha 7 Praha 18 Praha-Troja Praha 8 Most Praha 1 Brno-město Sokolov Ostrava-město Praha-Zbraslav Praha-Benice Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice Zlín Tábor Plzeň-jih Karlovy Vary Hradec Králové Praha-Lysolaje Vsetín Praha-Křeslice Mladá Boleslav Svitavy Mělník Praha-Lipence Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš Benešov Praha-Satalice Praha 15 Praha-Čakovice Jihlava Praha-Petrovice Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bílý Újezd

Levná dlažba Bílý Újezd

Dlažba Bílý Újezd

Zámkové dlažby Bílý Újezd

Zámkové betonové dlažby Bílý Újezd

Zámková dlažba Bílý Újezd

Betonové dlažby Bílý Újezd

Betonová dlažba Bílý Újezd

Zdící prvky Bílý Újezd

Dlažby II jakosti Bílý Újezd

Dlažba II jakosti Bílý Újezd

Plošné dlažby Bílý Újezd