„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bitozeves

Nové produkty Bitozeves

Dlažby a obrubníky Bitozeves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bitozeves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bitozeves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bitozeves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bitozeves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bitozeves, Levná dlažba Bitozeves, Dlažba Bitozeves, Zámkové dlažby Bitozeves, Zámkové dlažba Bitozeves, Betonové dlažby Bitozeves, Betonová dlažba Bitozeves, Zdící prvky Bitozeves, Dlažby II jakosti Bitozeves, Dlažba II jakosti Bitozeves, Plošné dlažby Bitozeves, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Praha-Klánovice Plzeň-město Praha 9 České Budějovice Jičín Praha-Troja Rakovník Trutnov Bruntál Kutná Hora Praha 1 Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Praha-Vinoř Praha-Slivenec Chrudim Praha 20 Praha 7 Svitavy Praha-Satalice Praha-Lysolaje Chomutov Praha 10 Praha 14 Praha-Zličín Prachatice Praha 22 Praha-Kolovraty Praha-Suchdol Kladno Prostějov Karviná Praha-Královice Frýdek-Místek Praha 19 Rokycany Tachov Nymburk Havlíčkův Brod Beroun Praha-Koloděje Praha 17 Znojmo Litoměřice Jindřichův Hradec Praha-Benice Domažlice Ústí nad Labem Praha-Dolní Chabry Plzeň-jih Sokolov Ostrava-město Praha-Přední Kopanina Plzeň-sever Brno-město Přerov Praha 18 Benešov Praha-východ Děčín Pelhřimov Praha 4 Praha-západ Praha 11 Mladá Boleslav Praha-Březiněves Praha-Čakovice Praha 8 Český Krumlov Louny Cheb Vyškov Vsetín Třebíč Nový Jičín Brno-venkov Kroměříž Hodonín Jihlava Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Hlavní město Praha Praha-Křeslice Kolín Most Olomouc Praha-Štěrboholy Česká Lípa Praha-Dubeč Pardubice Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Praha 15 Praha 16 Tábor Praha-Šeberov Klatovy Praha-Petrovice Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bitozeves

Levná dlažba Bitozeves

Dlažba Bitozeves

Zámkové dlažby Bitozeves

Zámkové betonové dlažby Bitozeves

Zámková dlažba Bitozeves

Betonové dlažby Bitozeves

Betonová dlažba Bitozeves

Zdící prvky Bitozeves

Dlažby II jakosti Bitozeves

Dlažba II jakosti Bitozeves

Plošné dlažby Bitozeves