„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bitozeves

Nové produkty Bitozeves

Dlažby a obrubníky Bitozeves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bitozeves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bitozeves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bitozeves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bitozeves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bitozeves, Levná dlažba Bitozeves, Dlažba Bitozeves, Zámkové dlažby Bitozeves, Zámkové dlažba Bitozeves, Betonové dlažby Bitozeves, Betonová dlažba Bitozeves, Zdící prvky Bitozeves, Dlažby II jakosti Bitozeves, Dlažba II jakosti Bitozeves, Plošné dlažby Bitozeves, Plošná dlažba


Další města:

Praha 13 Tábor Český Krumlov Vsetín Opava Brno-venkov Praha-Suchdol Praha-Kolovraty Praha 5 Česká Lípa Praha 2 Jindřichův Hradec Chrudim Praha 12 Praha-Dolní Počernice Hodonín Frýdek-Místek Praha 3 Přerov Praha 11 Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Sokolov Praha-Klánovice Praha-Petrovice Hlavní město Praha Třebíč Praha 10 Praha-Řeporyje Příbram Praha 18 Praha-Šeberov Praha 17 Havlíčkův Brod Mělník Karlovy Vary Domažlice Praha-Nedvězí Praha-Lipence Olomouc Praha 1 Praha 15 Kolín Nový Jičín Náchod Beroun Jihlava Praha-Benice Písek Praha-Újezd Praha-Zbraslav Prachatice Vyškov Praha 19 Liberec Praha-Troja Ústí nad Labem Rokycany Cheb Praha 20 Chomutov Praha 9 Jablonec nad Nisou Praha-východ Praha-Křeslice Praha-Satalice Jičín Šumperk Zlín Praha 4 Praha-Dolní Chabry Trutnov Praha-Ďáblice Praha 8 Praha-Běchovice Praha-Velká Chuchle Semily Pelhřimov Nymburk Plzeň-jih Uherské Hradiště Pardubice Břeclav Brno-město Praha-Vinoř Praha 16 Klatovy Ostrava-město Kroměříž Praha-západ Praha 21 Praha-Nebušice Praha-Čakovice Praha-Lysolaje Rychnov nad Kněžnou Plzeň-město Znojmo Karviná Praha-Slivenec Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bitozeves

Levná dlažba Bitozeves

Dlažba Bitozeves

Zámkové dlažby Bitozeves

Zámkové betonové dlažby Bitozeves

Zámková dlažba Bitozeves

Betonové dlažby Bitozeves

Betonová dlažba Bitozeves

Zdící prvky Bitozeves

Dlažby II jakosti Bitozeves

Dlažba II jakosti Bitozeves

Plošné dlažby Bitozeves