„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bitozeves

Nové produkty Bitozeves

Dlažby a obrubníky Bitozeves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bitozeves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bitozeves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bitozeves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bitozeves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bitozeves, Levná dlažba Bitozeves, Dlažba Bitozeves, Zámkové dlažby Bitozeves, Zámkové dlažba Bitozeves, Betonové dlažby Bitozeves, Betonová dlažba Bitozeves, Zdící prvky Bitozeves, Dlažby II jakosti Bitozeves, Dlažba II jakosti Bitozeves, Plošné dlažby Bitozeves, Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové České Budějovice Sokolov Břeclav Praha 19 Karlovy Vary Praha 8 Praha 2 Praha 18 Ústí nad Orlicí Praha 5 Pardubice Praha 17 Praha-Kunratice Praha-Koloděje Praha 4 Praha-Újezd Praha 20 Rychnov nad Kněžnou Chomutov Most Chrudim Olomouc Uherské Hradiště Plzeň-sever Česká Lípa Praha-Lysolaje Frýdek-Místek Rakovník Praha-Čakovice Blansko Praha-Královice Písek Vsetín Praha 1 Litoměřice Ostrava-město Praha-Březiněves Český Krumlov Praha 13 Mladá Boleslav Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Vyškov Pelhřimov Žďár nad Sázavou Liberec Praha 11 Jihlava Praha-Štěrboholy Praha 15 Praha-Přední Kopanina Praha-Šeberov Znojmo Zlín Praha-Petrovice Praha 21 Prachatice Praha 16 Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy Karviná Praha-Zličín Praha-Lipence Praha 3 Plzeň-město Semily Tachov Brno-město Praha-Suchdol Prostějov Jeseník Praha-Libuš Bruntál Praha-Řeporyje Rokycany Praha-Klánovice Praha-západ Kroměříž Teplice Kladno Trutnov Praha-Velká Chuchle Kutná Hora Praha-Troja Třebíč Nymburk Praha-Dolní Počernice Praha 12 Klatovy Jablonec nad Nisou Praha-Satalice Praha-Nebušice Praha-Kolovraty Nový Jičín Louny Praha-Slivenec Jindřichův Hradec Praha-Lochkov Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bitozeves

Levná dlažba Bitozeves

Dlažba Bitozeves

Zámkové dlažby Bitozeves

Zámkové betonové dlažby Bitozeves

Zámková dlažba Bitozeves

Betonové dlažby Bitozeves

Betonová dlažba Bitozeves

Zdící prvky Bitozeves

Dlažby II jakosti Bitozeves

Dlažba II jakosti Bitozeves

Plošné dlažby Bitozeves