„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bitozeves

Nové produkty Bitozeves

Dlažby a obrubníky Bitozeves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bitozeves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bitozeves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bitozeves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bitozeves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bitozeves, Levná dlažba Bitozeves, Dlažba Bitozeves, Zámkové dlažby Bitozeves, Zámkové dlažba Bitozeves, Betonové dlažby Bitozeves, Betonová dlažba Bitozeves, Zdící prvky Bitozeves, Dlažby II jakosti Bitozeves, Dlažba II jakosti Bitozeves, Plošné dlažby Bitozeves, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Písek Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Praha 14 Náchod Olomouc Praha-Vinoř Brno-město Jablonec nad Nisou Praha 6 Nymburk Praha 11 Trutnov Děčín Ústí nad Labem Liberec Kroměříž Česká Lípa Praha-Zličín Litoměřice Praha 3 Rakovník Chomutov Chrudim Jindřichův Hradec Praha-Křeslice Praha-Ďáblice Klatovy Praha-Koloděje Kladno Praha-Dolní Chabry Benešov Beroun Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Praha 22 Hradec Králové Praha 15 Praha-Lysolaje Zlín Hlavní město Praha Praha-Lipence Louny Strakonice Praha 1 Praha 9 Blansko Tachov Nový Jičín Znojmo Praha-Libuš Teplice Praha-Petrovice Praha-Benice Praha-Březiněves Praha-Královice Jičín Praha-Nedvězí Břeclav Domažlice Praha-Lochkov Praha-Šeberov Semily Praha 5 Kutná Hora Karlovy Vary Vyškov Pardubice Most Praha-Suchdol Ostrava-město Praha 18 Prachatice Třebíč Hodonín Praha 13 Praha-Dolní Počernice Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Příbram Havlíčkův Brod Praha-Troja Praha-Zbraslav Praha-západ Praha-Dolní Měcholupy Jeseník Praha 8 Praha 16 Přerov Bruntál Opava Praha-Satalice Mělník Brno-venkov Pelhřimov Rokycany Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bitozeves

Levná dlažba Bitozeves

Dlažba Bitozeves

Zámkové dlažby Bitozeves

Zámkové betonové dlažby Bitozeves

Zámková dlažba Bitozeves

Betonové dlažby Bitozeves

Betonová dlažba Bitozeves

Zdící prvky Bitozeves

Dlažby II jakosti Bitozeves

Dlažba II jakosti Bitozeves

Plošné dlažby Bitozeves