„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bitozeves

Nové produkty Bitozeves

Dlažby a obrubníky Bitozeves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bitozeves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bitozeves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bitozeves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bitozeves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bitozeves, Levná dlažba Bitozeves, Dlažba Bitozeves, Zámkové dlažby Bitozeves, Zámkové dlažba Bitozeves, Betonové dlažby Bitozeves, Betonová dlažba Bitozeves, Zdící prvky Bitozeves, Dlažby II jakosti Bitozeves, Dlažba II jakosti Bitozeves, Plošné dlažby Bitozeves, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Brno-venkov Písek Pelhřimov Praha 20 Praha-Slivenec Praha 7 Praha 13 Praha 1 Tábor Zlín Praha-Zbraslav Jihlava Bruntál Praha-Zličín Praha-Vinoř Praha 12 Praha-Troja Vsetín Praha 17 Žďár nad Sázavou Trutnov Břeclav Ústí nad Orlicí Česká Lípa Praha 6 Příbram Opava Praha 4 Beroun Plzeň-město Praha 2 Cheb Nový Jičín Karviná Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Karlovy Vary Praha-Křeslice Brno-město Praha 22 Znojmo Děčín Louny Praha-Koloděje Most Klatovy Rakovník Hodonín Jeseník Olomouc Praha-Kolovraty Mělník Jindřichův Hradec Ostrava-město Praha 9 Uherské Hradiště Praha-Satalice Praha-Klánovice Praha-Lochkov Praha 18 Praha 16 Teplice Praha-Čakovice Kroměříž Praha 21 Blansko Praha-Březiněves Praha-Nebušice Praha-Dolní Chabry Náchod Strakonice Praha-Lipence Kolín Praha-Lysolaje Liberec Prostějov Domažlice Plzeň-sever České Budějovice Praha-Újezd Praha-východ Praha-Přední Kopanina Praha-Štěrboholy Třebíč Praha 15 Přerov Praha-Řeporyje Ústí nad Labem Český Krumlov Benešov Pardubice Praha 19 Praha-Kunratice Praha-Šeberov Praha 8 Praha-Libuš Praha-Dolní Počernice Rychnov nad Kněžnou Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bitozeves

Levná dlažba Bitozeves

Dlažba Bitozeves

Zámkové dlažby Bitozeves

Zámkové betonové dlažby Bitozeves

Zámková dlažba Bitozeves

Betonové dlažby Bitozeves

Betonová dlažba Bitozeves

Zdící prvky Bitozeves

Dlažby II jakosti Bitozeves

Dlažba II jakosti Bitozeves

Plošné dlažby Bitozeves