„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bitozeves

Nové produkty Bitozeves

Dlažby a obrubníky Bitozeves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bitozeves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bitozeves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bitozeves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bitozeves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bitozeves, Levná dlažba Bitozeves, Dlažba Bitozeves, Zámkové dlažby Bitozeves, Zámkové dlažba Bitozeves, Betonové dlažby Bitozeves, Betonová dlažba Bitozeves, Zdící prvky Bitozeves, Dlažby II jakosti Bitozeves, Dlažba II jakosti Bitozeves, Plošné dlažby Bitozeves, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Praha-Koloděje Praha-Kunratice Praha 7 Karviná Hodonín Praha-Troja Náchod Chrudim Rokycany Písek Znojmo Karlovy Vary Praha 16 Praha-Dolní Počernice Svitavy Praha-Řeporyje Tachov Bruntál Tábor Hlavní město Praha Kolín Brno-venkov Vsetín Žďár nad Sázavou Praha-Dubeč Praha 14 Rakovník Benešov Praha 4 Zlín Plzeň-město Praha-Královice Mělník Děčín Frýdek-Místek Plzeň-sever Trutnov Příbram Praha 18 Praha-Lochkov Praha 19 Cheb Prostějov Praha-Vinoř Praha 20 Litoměřice Český Krumlov Jihlava Praha-Újezd Kladno Přerov Brno-město Praha 22 Ostrava-město Praha 6 Klatovy Semily Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Šumperk Praha-Benice Praha-Čakovice Ústí nad Orlicí Praha 10 Opava Ústí nad Labem Praha-Dolní Měcholupy Praha 12 Pelhřimov Praha-Slivenec Jičín Praha-Ďáblice Praha-Březiněves Sokolov Teplice Praha 1 Praha-Šeberov Praha 11 Praha-Zbraslav Kutná Hora Uherské Hradiště Praha-Suchdol Praha 5 Blansko Třebíč Praha 2 Nový Jičín Jeseník Praha 21 Praha-Velká Chuchle České Budějovice Vyškov Praha-Nebušice Chomutov Beroun Praha-Lysolaje Strakonice Praha 17 Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bitozeves

Levná dlažba Bitozeves

Dlažba Bitozeves

Zámkové dlažby Bitozeves

Zámkové betonové dlažby Bitozeves

Zámková dlažba Bitozeves

Betonové dlažby Bitozeves

Betonová dlažba Bitozeves

Zdící prvky Bitozeves

Dlažby II jakosti Bitozeves

Dlažba II jakosti Bitozeves

Plošné dlažby Bitozeves