„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bitozeves

Nové produkty Bitozeves

Dlažby a obrubníky Bitozeves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bitozeves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bitozeves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bitozeves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bitozeves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bitozeves, Levná dlažba Bitozeves, Dlažba Bitozeves, Zámkové dlažby Bitozeves, Zámkové dlažba Bitozeves, Betonové dlažby Bitozeves, Betonová dlažba Bitozeves, Zdící prvky Bitozeves, Dlažby II jakosti Bitozeves, Dlažba II jakosti Bitozeves, Plošné dlažby Bitozeves, Plošná dlažba


Další města:

Teplice Praha 17 Praha 6 Praha-východ Praha-Řeporyje Svitavy Chrudim Praha 21 Český Krumlov Břeclav Praha-Královice Kolín Nový Jičín Prostějov Praha-Křeslice Hradec Králové Vsetín Jindřichův Hradec Praha 4 Jablonec nad Nisou Kroměříž Zlín Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Chabry Brno-město Praha 1 Praha-Štěrboholy Praha-Šeberov Praha 8 Plzeň-sever Praha 10 Praha 12 Třebíč Znojmo Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Praha-Nedvězí Praha 7 Kutná Hora Tábor Rokycany Karlovy Vary Praha 5 Praha-Troja Praha 9 Ostrava-město Opava Česká Lípa Plzeň-město Sokolov Havlíčkův Brod Praha 16 Louny Praha-Ďáblice Praha-Zbraslav Praha-Klánovice Praha-Petrovice Praha-Dubeč Praha-Satalice Rakovník Hodonín Benešov Praha 13 Olomouc Praha 14 Praha-Kolovraty České Budějovice Cheb Mladá Boleslav Litoměřice Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Děčín Písek Praha-Velká Chuchle Náchod Praha 2 Pardubice Brno-venkov Praha-Čakovice Chomutov Praha 11 Blansko Praha-západ Praha 22 Mělník Jeseník Praha-Suchdol Ústí nad Labem Semily Liberec Praha-Benice Most Frýdek-Místek Tachov Praha-Dolní Měcholupy Kladno Hlavní město Praha Jihlava Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bitozeves

Levná dlažba Bitozeves

Dlažba Bitozeves

Zámkové dlažby Bitozeves

Zámkové betonové dlažby Bitozeves

Zámková dlažba Bitozeves

Betonové dlažby Bitozeves

Betonová dlažba Bitozeves

Zdící prvky Bitozeves

Dlažby II jakosti Bitozeves

Dlažba II jakosti Bitozeves

Plošné dlažby Bitozeves