„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bitozeves

Nové produkty Bitozeves

Dlažby a obrubníky Bitozeves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bitozeves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bitozeves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bitozeves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bitozeves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bitozeves, Levná dlažba Bitozeves, Dlažba Bitozeves, Zámkové dlažby Bitozeves, Zámkové dlažba Bitozeves, Betonové dlažby Bitozeves, Betonová dlažba Bitozeves, Zdící prvky Bitozeves, Dlažby II jakosti Bitozeves, Dlažba II jakosti Bitozeves, Plošné dlažby Bitozeves, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Šumperk Litoměřice Liberec Praha-Klánovice Praha-Újezd České Budějovice Sokolov Česká Lípa Praha-Přední Kopanina Praha 20 Klatovy Praha-Koloděje Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary Praha 10 Beroun Domažlice Praha-Řeporyje Chomutov Praha 17 Hodonín Praha-Kunratice Olomouc Praha-Dolní Chabry Praha 4 Blansko Plzeň-město Praha-Zličín Pelhřimov Břeclav Praha-Lipence Most Třebíč Znojmo Jindřichův Hradec Praha-Nedvězí Praha 15 Praha-Velká Chuchle Praha-Čakovice Cheb Bruntál Praha-Dubeč Praha-Benice Praha 8 Praha 7 Praha-Petrovice Praha-Kolovraty Louny Praha 5 Praha 13 Teplice Jičín Praha 11 Praha-západ Rakovník Praha-Křeslice Vsetín Praha 18 Uherské Hradiště Benešov Praha 6 Praha-Vinoř Rokycany Frýdek-Místek Praha-Libuš Praha-Šeberov Praha 21 Hlavní město Praha Přerov Žďár nad Sázavou Kroměříž Nymburk Jeseník Praha-Ďáblice Semily Praha-Satalice Nový Jičín Havlíčkův Brod Děčín Kladno Rychnov nad Kněžnou Jihlava Kutná Hora Praha-východ Praha-Březiněves Opava Praha-Lochkov Vyškov Praha 22 Praha-Nebušice Praha-Královice Chrudim Praha-Běchovice Prachatice Tábor Praha 12 Strakonice Písek Brno-venkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bitozeves

Levná dlažba Bitozeves

Dlažba Bitozeves

Zámkové dlažby Bitozeves

Zámkové betonové dlažby Bitozeves

Zámková dlažba Bitozeves

Betonové dlažby Bitozeves

Betonová dlažba Bitozeves

Zdící prvky Bitozeves

Dlažby II jakosti Bitozeves

Dlažba II jakosti Bitozeves

Plošné dlažby Bitozeves