„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bitozeves

Nové produkty Bitozeves

Dlažby a obrubníky Bitozeves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bitozeves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bitozeves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bitozeves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bitozeves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bitozeves, Levná dlažba Bitozeves, Dlažba Bitozeves, Zámkové dlažby Bitozeves, Zámkové dlažba Bitozeves, Betonové dlažby Bitozeves, Betonová dlažba Bitozeves, Zdící prvky Bitozeves, Dlažby II jakosti Bitozeves, Dlažba II jakosti Bitozeves, Plošné dlažby Bitozeves, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Louny Praha 18 Tachov Praha 13 Liberec Hradec Králové Praha-Přední Kopanina Vyškov Cheb Benešov Praha 1 Karviná Praha 22 Plzeň-město Praha-Ďáblice Beroun Chomutov Praha-Petrovice Bruntál Mělník Rokycany Zlín Praha-Královice Vsetín Děčín Praha 6 Příbram Karlovy Vary Praha-Nedvězí Klatovy Jeseník Praha-Satalice Česká Lípa Praha-Velká Chuchle Přerov Teplice Praha 20 Praha-Zbraslav Domažlice Kolín Praha 11 Třebíč Praha-Suchdol Olomouc Praha-Zličín Praha-Lipence Prostějov Ostrava-město Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Brno-město Trutnov Praha-Újezd Uherské Hradiště Praha-Dolní Chabry Praha-Slivenec Praha 12 Praha-Šeberov Praha 19 Praha-Klánovice Praha-Lochkov Hodonín Rakovník Nový Jičín Náchod Praha-Dubeč Havlíčkův Brod Praha-Křeslice Jindřichův Hradec Kroměříž Praha-Běchovice Praha-západ Praha-Březiněves Plzeň-jih Praha-východ Blansko Český Krumlov Praha 4 Strakonice Písek Břeclav Praha-Dolní Měcholupy Tábor Praha 21 Znojmo Šumperk Praha-Benice Semily Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou Praha 9 Mladá Boleslav Kladno Ústí nad Labem Praha-Nebušice Praha-Dolní Počernice Jihlava Nymburk Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bitozeves

Levná dlažba Bitozeves

Dlažba Bitozeves

Zámkové dlažby Bitozeves

Zámkové betonové dlažby Bitozeves

Zámková dlažba Bitozeves

Betonové dlažby Bitozeves

Betonová dlažba Bitozeves

Zdící prvky Bitozeves

Dlažby II jakosti Bitozeves

Dlažba II jakosti Bitozeves

Plošné dlažby Bitozeves