„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biskoupky

Nové produkty Biskoupky

Dlažby a obrubníky Biskoupky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biskoupky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biskoupky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biskoupky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biskoupky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biskoupky, Levná dlažba Biskoupky, Dlažba Biskoupky, Zámkové dlažby Biskoupky, Zámkové dlažba Biskoupky, Betonové dlažby Biskoupky, Betonová dlažba Biskoupky, Zdící prvky Biskoupky, Dlažby II jakosti Biskoupky, Dlažba II jakosti Biskoupky, Plošné dlažby Biskoupky, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Praha-východ Praha 15 Pardubice Tachov Prachatice Ústí nad Labem Plzeň-sever Nymburk Praha 21 Vyškov Rokycany Praha 11 Zlín Praha-Koloděje Litoměřice Karviná Kolín Praha 22 Praha-Benice Praha-Křeslice Vsetín Karlovy Vary Trutnov Praha-Lysolaje Uherské Hradiště Semily Jablonec nad Nisou Praha-Ďáblice Praha 9 Prostějov Praha-Suchdol Jindřichův Hradec Praha-Řeporyje Kroměříž Mladá Boleslav Praha 14 Havlíčkův Brod Pelhřimov Praha-západ Česká Lípa Šumperk Kladno Beroun Louny Český Krumlov Praha-Lochkov Jičín Děčín Bruntál Praha 16 Praha-Vinoř Strakonice Teplice Praha-Kolovraty Praha 20 Praha-Březiněves Cheb Praha 13 Rakovník Praha 3 Příbram Jihlava Praha-Satalice Most Chrudim Znojmo Praha-Šeberov Praha-Dubeč Břeclav Plzeň-město Tábor Frýdek-Místek Praha 6 Praha-Slivenec Praha 19 Praha 18 Hradec Králové Praha 5 Jeseník Praha-Přední Kopanina Liberec Brno-město Písek Opava Praha-Troja Praha-Královice Praha-Kunratice Kutná Hora Praha-Nebušice Klatovy Praha-Čakovice Praha-Dolní Měcholupy Ostrava-město Benešov Sokolov Praha-Klánovice Praha 17 Mělník Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biskoupky

Levná dlažba Biskoupky

Dlažba Biskoupky

Zámkové dlažby Biskoupky

Zámkové betonové dlažby Biskoupky

Zámková dlažba Biskoupky

Betonové dlažby Biskoupky

Betonová dlažba Biskoupky

Zdící prvky Biskoupky

Dlažby II jakosti Biskoupky

Dlažba II jakosti Biskoupky

Plošné dlažby Biskoupky