„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biskoupky

Nové produkty Biskoupky

Dlažby a obrubníky Biskoupky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biskoupky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biskoupky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biskoupky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biskoupky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biskoupky, Levná dlažba Biskoupky, Dlažba Biskoupky, Zámkové dlažby Biskoupky, Zámkové dlažba Biskoupky, Betonové dlažby Biskoupky, Betonová dlažba Biskoupky, Zdící prvky Biskoupky, Dlažby II jakosti Biskoupky, Dlažba II jakosti Biskoupky, Plošné dlažby Biskoupky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Jičín Písek Klatovy Hlavní město Praha Praha 8 Prostějov Praha-západ Praha-Přední Kopanina Praha 9 Litoměřice Praha-Vinoř Praha 4 Praha 10 Kladno Šumperk Blansko Ústí nad Labem Jindřichův Hradec Chrudim Kolín Kroměříž Praha 16 Brno-venkov Praha 17 Praha-Kolovraty Příbram Tachov Praha 1 Teplice Liberec Praha-Dubeč Praha-Dolní Měcholupy Nymburk Beroun Opava Sokolov Jeseník Praha-Nebušice Praha-Královice Kutná Hora Karlovy Vary Břeclav Hradec Králové Plzeň-sever Znojmo Mělník Uherské Hradiště Praha 12 Prachatice Praha-Slivenec Praha-Běchovice Rychnov nad Kněžnou Zlín Pardubice Praha-Zličín Praha 18 Praha-Čakovice Cheb Praha-Troja Strakonice Vsetín Přerov Havlíčkův Brod Louny Praha 22 Plzeň-jih Praha-Lochkov Praha-Šeberov Praha-východ Praha-Koloděje Nový Jičín Praha-Lysolaje Praha 20 Olomouc Praha 19 Praha-Benice Děčín Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Most České Budějovice Praha-Ďáblice Karviná Trutnov Praha 2 Vyškov Chomutov Mladá Boleslav Ostrava-město Praha 7 Praha-Kunratice Praha-Nedvězí Praha-Zbraslav Praha 14 Domažlice Brno-město Benešov Český Krumlov Náchod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biskoupky

Levná dlažba Biskoupky

Dlažba Biskoupky

Zámkové dlažby Biskoupky

Zámkové betonové dlažby Biskoupky

Zámková dlažba Biskoupky

Betonové dlažby Biskoupky

Betonová dlažba Biskoupky

Zdící prvky Biskoupky

Dlažby II jakosti Biskoupky

Dlažba II jakosti Biskoupky

Plošné dlažby Biskoupky