„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biskoupky

Nové produkty Biskoupky

Dlažby a obrubníky Biskoupky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biskoupky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biskoupky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biskoupky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biskoupky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biskoupky, Levná dlažba Biskoupky, Dlažba Biskoupky, Zámkové dlažby Biskoupky, Zámkové dlažba Biskoupky, Betonové dlažby Biskoupky, Betonová dlažba Biskoupky, Zdící prvky Biskoupky, Dlažby II jakosti Biskoupky, Dlažba II jakosti Biskoupky, Plošné dlažby Biskoupky, Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou Praha-Velká Chuchle Pardubice Kladno Praha-Královice Strakonice Praha 2 Praha-Kunratice Nový Jičín Kroměříž Karviná Bruntál Praha-Koloděje Praha-Ďáblice Teplice Praha 11 Jindřichův Hradec Břeclav Praha 6 Domažlice Uherské Hradiště Český Krumlov Praha-Lysolaje Praha 16 Prostějov Přerov Ostrava-město Praha-Dolní Počernice Praha-Nedvězí Praha-Zbraslav Havlíčkův Brod Šumperk Praha-Dubeč Praha-Slivenec Praha-Křeslice Praha-Přední Kopanina Mladá Boleslav Praha-Vinoř Praha-Řeporyje Chomutov Praha-Běchovice Praha 14 Prachatice Praha-Březiněves Praha-Zličín Praha-Suchdol Praha-Nebušice České Budějovice Plzeň-jih Praha 18 Písek Beroun Trutnov Tábor Litoměřice Brno-město Hodonín Praha-Lipence Žďár nad Sázavou Jeseník Rakovník Praha-Lochkov Znojmo Plzeň-sever Praha-Libuš Brno-venkov Praha-Štěrboholy Praha-Klánovice Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Semily Praha-Dolní Měcholupy Praha 12 Praha 4 Opava Praha-Čakovice Praha 21 Praha 15 Praha 13 Praha-Satalice Praha 7 Praha 10 Pelhřimov Praha-Benice Svitavy Mělník Praha-Kolovraty Plzeň-město Praha 1 Rokycany Zlín Sokolov Liberec Třebíč Děčín Praha-východ Praha 20 Praha 8 Vsetín Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biskoupky

Levná dlažba Biskoupky

Dlažba Biskoupky

Zámkové dlažby Biskoupky

Zámkové betonové dlažby Biskoupky

Zámková dlažba Biskoupky

Betonové dlažby Biskoupky

Betonová dlažba Biskoupky

Zdící prvky Biskoupky

Dlažby II jakosti Biskoupky

Dlažba II jakosti Biskoupky

Plošné dlažby Biskoupky