„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biskoupky

Nové produkty Biskoupky

Dlažby a obrubníky Biskoupky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biskoupky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biskoupky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biskoupky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biskoupky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biskoupky, Levná dlažba Biskoupky, Dlažba Biskoupky, Zámkové dlažby Biskoupky, Zámkové dlažba Biskoupky, Betonové dlažby Biskoupky, Betonová dlažba Biskoupky, Zdící prvky Biskoupky, Dlažby II jakosti Biskoupky, Dlažba II jakosti Biskoupky, Plošné dlažby Biskoupky, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Šumperk Žďár nad Sázavou Praha 13 Brno-venkov Vsetín Brno-město Benešov Praha 17 Kroměříž Praha 1 Karlovy Vary Praha-Lysolaje Praha 3 Praha-Troja Praha-Dubeč Havlíčkův Brod Nový Jičín Praha-Újezd Prostějov Praha-Kolovraty Praha-Březiněves Bruntál Praha-Dolní Chabry Praha 6 Praha-Nedvězí Praha 10 Praha-Libuš Sokolov Praha-Kunratice Nymburk Děčín Praha-Lochkov Frýdek-Místek Praha-Klánovice Praha 12 Jindřichův Hradec Praha-Křeslice Praha-Vinoř Trutnov Písek Praha-Satalice Praha-Velká Chuchle Praha 14 Kolín Praha 5 Tachov Pelhřimov Praha-Lipence Plzeň-město Liberec Mladá Boleslav Litoměřice Strakonice Praha 18 Praha-Dolní Počernice Rokycany Praha-Štěrboholy Kladno Jihlava Česká Lípa Praha-Zbraslav Ústí nad Labem Domažlice Vyškov Praha 4 Náchod Rakovník Znojmo Český Krumlov Praha-Běchovice Přerov Teplice Pardubice Praha-Řeporyje Jičín Praha 2 Praha 15 Praha 21 Hradec Králové Opava Chrudim Uherské Hradiště Most Ostrava-město Praha-Zličín Praha 20 Ústí nad Orlicí Semily Třebíč Praha-Nebušice Plzeň-jih Praha 8 Klatovy Praha-Suchdol Praha-Šeberov Cheb Beroun Praha-Královice Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biskoupky

Levná dlažba Biskoupky

Dlažba Biskoupky

Zámkové dlažby Biskoupky

Zámkové betonové dlažby Biskoupky

Zámková dlažba Biskoupky

Betonové dlažby Biskoupky

Betonová dlažba Biskoupky

Zdící prvky Biskoupky

Dlažby II jakosti Biskoupky

Dlažba II jakosti Biskoupky

Plošné dlažby Biskoupky