„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biskoupky

Nové produkty Biskoupky

Dlažby a obrubníky Biskoupky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biskoupky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biskoupky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biskoupky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biskoupky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biskoupky, Levná dlažba Biskoupky, Dlažba Biskoupky, Zámkové dlažby Biskoupky, Zámkové dlažba Biskoupky, Betonové dlažby Biskoupky, Betonová dlažba Biskoupky, Zdící prvky Biskoupky, Dlažby II jakosti Biskoupky, Dlažba II jakosti Biskoupky, Plošné dlažby Biskoupky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Litoměřice Blansko Praha 14 Svitavy Praha-Štěrboholy Prostějov Ústí nad Orlicí Chrudim Praha 18 Tachov Kutná Hora Praha-Běchovice Praha-Čakovice Praha 7 Kolín Praha 10 Žďár nad Sázavou Praha-Královice Cheb Praha 20 Praha 1 Děčín Prachatice Rychnov nad Kněžnou Praha 11 Praha 15 Kroměříž Praha-Újezd Jihlava Praha 9 Praha-Dubeč Praha 4 Praha-Lipence Praha-Řeporyje Praha 3 Trutnov Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Praha-Libuš Znojmo Vyškov Jeseník Příbram Liberec Praha 13 Plzeň-město Opava Hodonín Praha 2 Mladá Boleslav Praha-Slivenec Praha 22 Písek Brno-venkov Havlíčkův Brod Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kunratice Hradec Králové Ústí nad Labem Praha-východ Rokycany Praha-Koloděje Praha-Klánovice Uherské Hradiště Praha-Ďáblice Praha-Petrovice Český Krumlov Karviná Semily Tábor Benešov Praha-Lochkov Praha 17 Praha-Nebušice Praha-Velká Chuchle Jičín Praha-západ Domažlice Praha 21 Praha 5 Vsetín Praha 12 Břeclav Praha-Lysolaje Jablonec nad Nisou Zlín Náchod Mělník Praha-Satalice Pelhřimov Přerov Strakonice Kladno Praha-Březiněves Praha 8 Plzeň-sever Olomouc Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biskoupky

Levná dlažba Biskoupky

Dlažba Biskoupky

Zámkové dlažby Biskoupky

Zámkové betonové dlažby Biskoupky

Zámková dlažba Biskoupky

Betonové dlažby Biskoupky

Betonová dlažba Biskoupky

Zdící prvky Biskoupky

Dlažby II jakosti Biskoupky

Dlažba II jakosti Biskoupky

Plošné dlažby Biskoupky