„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biskoupky

Nové produkty Biskoupky

Dlažby a obrubníky Biskoupky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biskoupky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biskoupky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biskoupky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biskoupky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biskoupky, Levná dlažba Biskoupky, Dlažba Biskoupky, Zámkové dlažby Biskoupky, Zámkové dlažba Biskoupky, Betonové dlažby Biskoupky, Betonová dlažba Biskoupky, Zdící prvky Biskoupky, Dlažby II jakosti Biskoupky, Dlažba II jakosti Biskoupky, Plošné dlažby Biskoupky, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Karlovy Vary Praha-Lochkov Pelhřimov Louny Praha-Ďáblice Blansko Mladá Boleslav Praha-Křeslice Vyškov Praha-Klánovice Písek Praha-Lipence Příbram Praha 15 Bruntál Praha 5 Hlavní město Praha Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Karviná Praha-Kunratice Praha 7 Semily Pardubice Praha-Přední Kopanina Benešov Praha-Šeberov Praha 19 Chomutov Uherské Hradiště Mělník Liberec Praha 20 Praha-Dubeč Vsetín Plzeň-sever Praha-Újezd Sokolov Trutnov Jihlava Plzeň-jih Praha-Kolovraty Klatovy Praha-Troja Znojmo Jindřichův Hradec Praha-Vinoř Praha-Petrovice Rakovník Jeseník Šumperk Praha 11 Frýdek-Místek Praha-Zbraslav Praha-Královice Jablonec nad Nisou Prostějov Žďár nad Sázavou Praha 18 Praha 10 Praha-Satalice Praha-Velká Chuchle Cheb Chrudim Praha 16 Děčín Hradec Králové Plzeň-město Praha-Čakovice Praha-Libuš Kutná Hora České Budějovice Zlín Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Svitavy Praha-západ Praha 3 Česká Lípa Praha 1 Brno-město Hodonín Náchod Praha 22 Jičín Praha-Dolní Chabry Praha-východ Praha 12 Beroun Praha 8 Břeclav Rychnov nad Kněžnou Praha 6 Praha 14 Praha-Suchdol Praha-Koloděje Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Třebíč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biskoupky

Levná dlažba Biskoupky

Dlažba Biskoupky

Zámkové dlažby Biskoupky

Zámkové betonové dlažby Biskoupky

Zámková dlažba Biskoupky

Betonové dlažby Biskoupky

Betonová dlažba Biskoupky

Zdící prvky Biskoupky

Dlažby II jakosti Biskoupky

Dlažba II jakosti Biskoupky

Plošné dlažby Biskoupky