„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biskoupky

Nové produkty Biskoupky

Dlažby a obrubníky Biskoupky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biskoupky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biskoupky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biskoupky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biskoupky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biskoupky, Levná dlažba Biskoupky, Dlažba Biskoupky, Zámkové dlažby Biskoupky, Zámkové dlažba Biskoupky, Betonové dlažby Biskoupky, Betonová dlažba Biskoupky, Zdící prvky Biskoupky, Dlažby II jakosti Biskoupky, Dlažba II jakosti Biskoupky, Plošné dlažby Biskoupky, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Praha-Satalice Louny České Budějovice Jindřichův Hradec Praha 22 Praha-západ Praha-Ďáblice Kladno Jičín Jablonec nad Nisou Praha-Troja Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Mělník Děčín Praha-Řeporyje Praha-Libuš Zlín Havlíčkův Brod Praha 21 Svitavy Praha 6 Praha-Lysolaje Praha-Dubeč Hradec Králové Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Šumperk Vyškov Litoměřice Praha-Zbraslav Mladá Boleslav Chomutov Karviná Přerov Bruntál Třebíč Praha-Křeslice Praha-Nebušice Praha-východ Opava Praha-Klánovice Praha 1 Ostrava-město Praha 2 Nový Jičín Praha-Petrovice Praha-Královice Kutná Hora Praha 19 Beroun Hodonín Praha 14 Praha-Kunratice Praha-Vinoř Praha-Šeberov Praha 16 Kroměříž Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Příbram Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek Česká Lípa Strakonice Benešov Praha 15 Sokolov Tábor Pardubice Domažlice Praha-Dolní Chabry Brno-město Znojmo Praha-Slivenec Praha 12 Nymburk Hlavní město Praha Prostějov Praha-Čakovice Plzeň-sever Trutnov Praha 3 Praha-Březiněves Praha-Lochkov Praha-Lipence Český Krumlov Praha 17 Olomouc Náchod Praha 20 Klatovy Praha-Štěrboholy Praha 11 Písek Rokycany Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biskoupky

Levná dlažba Biskoupky

Dlažba Biskoupky

Zámkové dlažby Biskoupky

Zámkové betonové dlažby Biskoupky

Zámková dlažba Biskoupky

Betonové dlažby Biskoupky

Betonová dlažba Biskoupky

Zdící prvky Biskoupky

Dlažby II jakosti Biskoupky

Dlažba II jakosti Biskoupky

Plošné dlažby Biskoupky