„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biskupice-Pulkov

Nové produkty Biskupice-Pulkov

Dlažby a obrubníky Biskupice-Pulkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biskupice-Pulkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biskupice-Pulkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biskupice-Pulkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biskupice-Pulkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biskupice-Pulkov, Levná dlažba Biskupice-Pulkov, Dlažba Biskupice-Pulkov, Zámkové dlažby Biskupice-Pulkov, Zámkové dlažba Biskupice-Pulkov, Betonové dlažby Biskupice-Pulkov, Betonová dlažba Biskupice-Pulkov, Zdící prvky Biskupice-Pulkov, Dlažby II jakosti Biskupice-Pulkov, Dlažba II jakosti Biskupice-Pulkov, Plošné dlažby Biskupice-Pulkov, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Praha 15 Praha 6 Praha-Kunratice Brno-město Česká Lípa Brno-venkov Jihlava Rakovník Ostrava-město Rokycany Liberec Jindřichův Hradec Plzeň-jih Kutná Hora Praha-Zbraslav Praha-Zličín Praha-západ Prachatice Praha 12 Břeclav Praha-Lipence Praha-Nedvězí Domažlice Ústí nad Labem Praha 2 Sokolov Písek Jeseník Hodonín Praha 9 Praha 8 Karlovy Vary Tábor Praha-Řeporyje Ústí nad Orlicí Benešov Kolín Žďár nad Sázavou Pardubice Litoměřice Praha-Dolní Chabry Náchod Praha-Lysolaje Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Praha-Velká Chuchle Praha 18 Praha-Kolovraty Praha 10 Praha 13 Třebíč Praha-Lochkov Tachov Semily Svitavy Praha-Křeslice Praha 14 Praha-Nebušice Praha 22 Hlavní město Praha Uherské Hradiště Praha 11 Jičín Praha 5 Frýdek-Místek Karviná Praha 20 Praha-Suchdol Plzeň-sever Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Chrudim Havlíčkův Brod Kladno Rychnov nad Kněžnou Děčín Cheb Pelhřimov Praha-Šeberov Olomouc Vyškov Vsetín Klatovy Bruntál Praha-Újezd Strakonice Praha 7 Znojmo Praha-Benice Praha-Královice Šumperk Prostějov Praha-Petrovice Trutnov Plzeň-město Teplice Mladá Boleslav Nymburk Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biskupice-Pulkov

Levná dlažba Biskupice-Pulkov

Dlažba Biskupice-Pulkov

Zámkové dlažby Biskupice-Pulkov

Zámkové betonové dlažby Biskupice-Pulkov

Zámková dlažba Biskupice-Pulkov

Betonové dlažby Biskupice-Pulkov

Betonová dlažba Biskupice-Pulkov

Zdící prvky Biskupice-Pulkov

Dlažby II jakosti Biskupice-Pulkov

Dlažba II jakosti Biskupice-Pulkov

Plošné dlažby Biskupice-Pulkov