„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biskupice-Pulkov

Nové produkty Biskupice-Pulkov

Dlažby a obrubníky Biskupice-Pulkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biskupice-Pulkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biskupice-Pulkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biskupice-Pulkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biskupice-Pulkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biskupice-Pulkov, Levná dlažba Biskupice-Pulkov, Dlažba Biskupice-Pulkov, Zámkové dlažby Biskupice-Pulkov, Zámkové dlažba Biskupice-Pulkov, Betonové dlažby Biskupice-Pulkov, Betonová dlažba Biskupice-Pulkov, Zdící prvky Biskupice-Pulkov, Dlažby II jakosti Biskupice-Pulkov, Dlažba II jakosti Biskupice-Pulkov, Plošné dlažby Biskupice-Pulkov, Plošná dlažba


Další města:

České Budějovice Jičín Tábor Děčín Most Praha 8 Příbram Brno-venkov Vyškov Praha-Královice Ostrava-město Sokolov Kutná Hora Klatovy Praha 5 Znojmo Praha 20 Praha 9 Mělník Chomutov Rokycany Praha-Řeporyje Praha-Šeberov Český Krumlov Praha-Nebušice Beroun Praha 2 Praha 12 Prostějov Olomouc Opava Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Praha 11 Karviná Praha-Nedvězí Litoměřice Hradec Králové Frýdek-Místek Šumperk Praha-Přední Kopanina Praha-Troja Praha 22 Praha 14 Písek Jeseník Praha-Lochkov Havlíčkův Brod Nový Jičín Praha-Zbraslav Praha-Štěrboholy Česká Lípa Praha 18 Kladno Praha 1 Praha 13 Louny Žďár nad Sázavou Praha-Zličín Praha-Kunratice Praha 17 Nymburk Zlín Praha-Benice Jindřichův Hradec Hlavní město Praha Karlovy Vary Plzeň-sever Praha-Křeslice Praha 15 Náchod Praha-Suchdol Vsetín Břeclav Uherské Hradiště Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Praha 4 Praha-Újezd Semily Praha 16 Praha-Březiněves Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš Plzeň-město Pardubice Plzeň-jih Kolín Hodonín Bruntál Praha-Čakovice Teplice Praha 7 Praha 19 Praha 10 Mladá Boleslav Blansko Praha-západ Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biskupice-Pulkov

Levná dlažba Biskupice-Pulkov

Dlažba Biskupice-Pulkov

Zámkové dlažby Biskupice-Pulkov

Zámkové betonové dlažby Biskupice-Pulkov

Zámková dlažba Biskupice-Pulkov

Betonové dlažby Biskupice-Pulkov

Betonová dlažba Biskupice-Pulkov

Zdící prvky Biskupice-Pulkov

Dlažby II jakosti Biskupice-Pulkov

Dlažba II jakosti Biskupice-Pulkov

Plošné dlažby Biskupice-Pulkov