„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biskupice-Pulkov

Nové produkty Biskupice-Pulkov

Dlažby a obrubníky Biskupice-Pulkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biskupice-Pulkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biskupice-Pulkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biskupice-Pulkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biskupice-Pulkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biskupice-Pulkov, Levná dlažba Biskupice-Pulkov, Dlažba Biskupice-Pulkov, Zámkové dlažby Biskupice-Pulkov, Zámkové dlažba Biskupice-Pulkov, Betonové dlažby Biskupice-Pulkov, Betonová dlažba Biskupice-Pulkov, Zdící prvky Biskupice-Pulkov, Dlažby II jakosti Biskupice-Pulkov, Dlažba II jakosti Biskupice-Pulkov, Plošné dlažby Biskupice-Pulkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Písek Ústí nad Labem Praha 20 Praha-Slivenec Tábor Sokolov Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Vsetín Svitavy Frýdek-Místek Děčín Šumperk Plzeň-sever Teplice Praha-Benice Hodonín Brno-město Mělník Chrudim Plzeň-jih Praha 16 Praha 17 Praha-Satalice Uherské Hradiště Praha 15 Praha-Kunratice Praha 4 Zlín Ústí nad Orlicí Praha 11 Praha-Královice Trutnov Praha-západ Olomouc Jablonec nad Nisou Praha-Klánovice Liberec Jeseník Praha-Troja Praha 19 Nový Jičín Český Krumlov Cheb Praha 21 Praha 18 Praha-Nedvězí Jičín Tachov Praha 9 Havlíčkův Brod Třebíč Opava Břeclav Praha-Velká Chuchle Příbram Rakovník Praha-Dubeč Blansko Praha 3 Praha-Kolovraty Praha-Újezd Praha-Dolní Chabry Praha-Přední Kopanina Praha 7 Náchod Prachatice Nymburk Praha-Petrovice Klatovy Litoměřice Chomutov Česká Lípa Praha-Lysolaje Praha-východ Praha 1 Semily Ostrava-město Kladno Karlovy Vary Praha-Zbraslav Kroměříž Kolín Rychnov nad Kněžnou Praha 2 Brno-venkov Praha-Březiněves Praha-Zličín Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Plzeň-město Praha 13 Praha-Běchovice Karviná Benešov Praha-Dolní Počernice Praha-Šeberov Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biskupice-Pulkov

Levná dlažba Biskupice-Pulkov

Dlažba Biskupice-Pulkov

Zámkové dlažby Biskupice-Pulkov

Zámkové betonové dlažby Biskupice-Pulkov

Zámková dlažba Biskupice-Pulkov

Betonové dlažby Biskupice-Pulkov

Betonová dlažba Biskupice-Pulkov

Zdící prvky Biskupice-Pulkov

Dlažby II jakosti Biskupice-Pulkov

Dlažba II jakosti Biskupice-Pulkov

Plošné dlažby Biskupice-Pulkov