„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Biskupice-Pulkov

Nové produkty Biskupice-Pulkov

Dlažby a obrubníky Biskupice-Pulkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Biskupice-Pulkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Biskupice-Pulkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Biskupice-Pulkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Biskupice-Pulkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Biskupice-Pulkov, Levná dlažba Biskupice-Pulkov, Dlažba Biskupice-Pulkov, Zámkové dlažby Biskupice-Pulkov, Zámkové dlažba Biskupice-Pulkov, Betonové dlažby Biskupice-Pulkov, Betonová dlažba Biskupice-Pulkov, Zdící prvky Biskupice-Pulkov, Dlažby II jakosti Biskupice-Pulkov, Dlažba II jakosti Biskupice-Pulkov, Plošné dlažby Biskupice-Pulkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Znojmo Třebíč Břeclav Jičín Domažlice Praha-Dolní Počernice Hodonín Beroun Praha-Přední Kopanina Hradec Králové Česká Lípa Ústí nad Labem Tábor Tachov Náchod Praha 11 Chrudim Praha 6 Praha 8 Šumperk Praha-Štěrboholy Blansko Praha-Velká Chuchle Jihlava Praha 20 Brno-město Žďár nad Sázavou Plzeň-sever Praha 1 Liberec Sokolov Praha-Běchovice Praha-Březiněves Vyškov Trutnov Praha-Královice Jablonec nad Nisou Praha-Petrovice Praha-Klánovice Brno-venkov Praha-Nebušice Praha 21 Mladá Boleslav Praha 17 Kladno Příbram Kroměříž Praha-Lochkov Praha-Lipence Praha-Ďáblice Praha 16 Strakonice Praha-východ Praha-Benice Český Krumlov Bruntál Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nedvězí Praha 3 Praha-Satalice Olomouc Plzeň-město Semily Nymburk Frýdek-Místek Praha-Křeslice Ostrava-město Praha-Zličín Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Nový Jičín Rychnov nad Kněžnou Teplice Praha 2 Praha 10 Mělník Kutná Hora České Budějovice Praha 18 Praha-Slivenec Praha-západ Praha 5 Praha 4 Písek Chomutov Kolín Praha-Vinoř Pelhřimov Praha-Lysolaje Praha-Zbraslav Pardubice Praha-Dolní Chabry Jindřichův Hradec Vsetín Karviná Praha-Újezd Karlovy Vary Litoměřice Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Biskupice-Pulkov

Levná dlažba Biskupice-Pulkov

Dlažba Biskupice-Pulkov

Zámkové dlažby Biskupice-Pulkov

Zámkové betonové dlažby Biskupice-Pulkov

Zámková dlažba Biskupice-Pulkov

Betonové dlažby Biskupice-Pulkov

Betonová dlažba Biskupice-Pulkov

Zdící prvky Biskupice-Pulkov

Dlažby II jakosti Biskupice-Pulkov

Dlažba II jakosti Biskupice-Pulkov

Plošné dlažby Biskupice-Pulkov