„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blešno

Nové produkty Blešno

Dlažby a obrubníky Blešno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blešno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blešno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blešno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blešno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blešno, Levná dlažba Blešno, Dlažba Blešno, Zámkové dlažby Blešno, Zámkové dlažba Blešno, Betonové dlažby Blešno, Betonová dlažba Blešno, Zdící prvky Blešno, Dlažby II jakosti Blešno, Dlažba II jakosti Blešno, Plošné dlažby Blešno, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Nový Jičín Litoměřice Praha-Slivenec Praha-Královice Praha 13 Praha-Dolní Počernice Beroun Plzeň-město Praha-Kunratice Trutnov Rychnov nad Kněžnou Praha-Satalice Pelhřimov Kladno Praha 10 Plzeň-sever Praha-Nebušice Praha-Čakovice Praha 2 Semily Praha-Řeporyje Děčín Frýdek-Místek Most Praha-Dolní Měcholupy Pardubice Šumperk Praha-Vinoř Kroměříž Vsetín Jablonec nad Nisou Praha 17 Zlín Praha 5 Praha 15 Česká Lípa Praha 19 Plzeň-jih Jindřichův Hradec Domažlice Hodonín Praha-Lochkov Hlavní město Praha Praha 1 Praha 22 Nymburk Vyškov Uherské Hradiště Strakonice Rokycany Blansko Karlovy Vary Praha-Zličín Praha 7 Prachatice Prostějov Praha 8 Tachov Praha 18 Praha-Zbraslav Tábor Rakovník České Budějovice Olomouc Břeclav Praha-Benice Benešov Mělník Klatovy Jeseník Jičín Český Krumlov Praha 4 Praha-východ Náchod Praha-Velká Chuchle Hradec Králové Louny Praha-Přední Kopanina Praha 16 Praha-Petrovice Svitavy Karviná Třebíč Praha-Lysolaje Kolín Praha 11 Praha-Dolní Chabry Ústí nad Orlicí Praha-Klánovice Praha-Lipence Chomutov Přerov Praha-západ Praha 3 Jihlava Sokolov Písek Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blešno

Levná dlažba Blešno

Dlažba Blešno

Zámkové dlažby Blešno

Zámkové betonové dlažby Blešno

Zámková dlažba Blešno

Betonové dlažby Blešno

Betonová dlažba Blešno

Zdící prvky Blešno

Dlažby II jakosti Blešno

Dlažba II jakosti Blešno

Plošné dlažby Blešno