„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blešno

Nové produkty Blešno

Dlažby a obrubníky Blešno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blešno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blešno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blešno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blešno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blešno, Levná dlažba Blešno, Dlažba Blešno, Zámkové dlažby Blešno, Zámkové dlažba Blešno, Betonové dlažby Blešno, Betonová dlažba Blešno, Zdící prvky Blešno, Dlažby II jakosti Blešno, Dlažba II jakosti Blešno, Plošné dlažby Blešno, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Újezd Opava Praha-Suchdol Praha 11 Rychnov nad Kněžnou Český Krumlov Břeclav Praha 21 Svitavy Praha 20 Karviná Praha 22 Zlín Kutná Hora Praha-Petrovice Praha 15 Praha-Lochkov Brno-venkov Praha-Kolovraty Ústí nad Orlicí Praha-Lysolaje Praha 1 Praha-Satalice Nový Jičín Praha-Troja Pelhřimov Praha 18 Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Plzeň-město Příbram Brno-město Mladá Boleslav Praha-Koloděje Praha-Vinoř Trutnov Praha 12 Semily Chrudim Klatovy Praha-Řeporyje Praha 16 Praha-Nedvězí Prostějov Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Počernice Beroun Hradec Králové Praha 3 Plzeň-jih Sokolov Praha 14 České Budějovice Hlavní město Praha Praha 8 Most Olomouc Praha 17 Rokycany Uherské Hradiště Prachatice Vyškov Šumperk Nymburk Praha-Březiněves Jihlava Praha-Zličín Praha-Přední Kopanina Domažlice Hodonín Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry Praha-Nebušice Jičín Havlíčkův Brod Znojmo Mělník Strakonice Praha-Dubeč Louny Frýdek-Místek Praha-Čakovice Praha-Benice Praha 9 Chomutov Rakovník Praha 6 Přerov Praha-Libuš Praha 13 Jeseník Praha-Ďáblice Vsetín Benešov Karlovy Vary Kolín Bruntál Praha 2 Třebíč Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blešno

Levná dlažba Blešno

Dlažba Blešno

Zámkové dlažby Blešno

Zámkové betonové dlažby Blešno

Zámková dlažba Blešno

Betonové dlažby Blešno

Betonová dlažba Blešno

Zdící prvky Blešno

Dlažby II jakosti Blešno

Dlažba II jakosti Blešno

Plošné dlažby Blešno