„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blešno

Nové produkty Blešno

Dlažby a obrubníky Blešno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blešno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blešno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blešno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blešno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blešno, Levná dlažba Blešno, Dlažba Blešno, Zámkové dlažby Blešno, Zámkové dlažba Blešno, Betonové dlažby Blešno, Betonová dlažba Blešno, Zdící prvky Blešno, Dlažby II jakosti Blešno, Dlažba II jakosti Blešno, Plošné dlažby Blešno, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Jindřichův Hradec Praha 1 Nymburk Benešov Praha 13 Praha-Slivenec Praha-Klánovice Praha-Řeporyje Zlín Praha 18 Praha-Křeslice Sokolov Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Praha 10 Blansko Rokycany Písek Karviná Brno-město Praha-Nedvězí Praha-Benice Ústí nad Orlicí Břeclav Praha-Šeberov Plzeň-město Praha 16 Klatovy Příbram Praha-Troja Jablonec nad Nisou Praha-západ Praha-Dolní Měcholupy Kladno Praha 21 Praha-Nebušice Praha 9 Praha-Koloděje Hradec Králové Praha-Dubeč Praha-Zličín Jihlava Praha-Libuš Praha-Čakovice Praha 17 Praha-Kolovraty Frýdek-Místek Praha 19 Děčín Česká Lípa Praha-Štěrboholy Opava Praha 4 Uherské Hradiště Semily Brno-venkov Praha-Běchovice Tachov Teplice Trutnov Praha 11 Praha-Vinoř Praha-Satalice Bruntál Ústí nad Labem Praha 3 Praha-Lochkov Mělník Znojmo Chomutov Praha 6 České Budějovice Praha 2 Praha 14 Plzeň-jih Praha 5 Olomouc Přerov Praha 15 Praha-Březiněves Liberec Praha 20 Vyškov Pardubice Plzeň-sever Šumperk Vsetín Praha 22 Litoměřice Most Žďár nad Sázavou Strakonice Rakovník Kroměříž Praha-Velká Chuchle Svitavy Kolín Praha-Lysolaje Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blešno

Levná dlažba Blešno

Dlažba Blešno

Zámkové dlažby Blešno

Zámkové betonové dlažby Blešno

Zámková dlažba Blešno

Betonové dlažby Blešno

Betonová dlažba Blešno

Zdící prvky Blešno

Dlažby II jakosti Blešno

Dlažba II jakosti Blešno

Plošné dlažby Blešno