„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blešno

Nové produkty Blešno

Dlažby a obrubníky Blešno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blešno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blešno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blešno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blešno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blešno, Levná dlažba Blešno, Dlažba Blešno, Zámkové dlažby Blešno, Zámkové dlažba Blešno, Betonové dlažby Blešno, Betonová dlažba Blešno, Zdící prvky Blešno, Dlažby II jakosti Blešno, Dlažba II jakosti Blešno, Plošné dlažby Blešno, Plošná dlažba


Další města:

Praha 10 Trutnov Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Semily Zlín Svitavy Praha 6 Uherské Hradiště Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Domažlice Olomouc Hodonín Havlíčkův Brod Praha-Přední Kopanina Praha 21 Nymburk Praha-Vinoř Praha 14 Ústí nad Labem Praha-západ Praha-Lysolaje Liberec Prostějov Praha-Velká Chuchle Příbram Praha-Zbraslav Jihlava Rychnov nad Kněžnou Praha-Nebušice Most Vyškov Chomutov Praha-Újezd Jindřichův Hradec Karlovy Vary Praha-Čakovice Praha 22 Praha 17 Praha-Dubeč Cheb Blansko Praha 4 Praha-Šeberov Praha 18 Praha-Libuš Praha-Dolní Počernice Praha 16 Mělník Praha-Klánovice Strakonice Tachov Praha 11 Praha 7 Praha-Lipence Praha-Ďáblice Praha 9 Praha-Běchovice Praha-Petrovice Rakovník Litoměřice Plzeň-město Kolín Praha-Řeporyje Praha-Zličín Přerov Praha 20 Hlavní město Praha Jablonec nad Nisou Praha 8 Opava Pardubice Nový Jičín Břeclav Znojmo Vsetín Ústí nad Orlicí Třebíč Praha-Štěrboholy Praha 1 Sokolov Chrudim Hradec Králové Kladno Jeseník Praha-Slivenec Brno-venkov Rokycany Praha 12 Praha-Nedvězí Písek Praha-Suchdol Mladá Boleslav Šumperk Beroun Bruntál Plzeň-sever Náchod Teplice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blešno

Levná dlažba Blešno

Dlažba Blešno

Zámkové dlažby Blešno

Zámkové betonové dlažby Blešno

Zámková dlažba Blešno

Betonové dlažby Blešno

Betonová dlažba Blešno

Zdící prvky Blešno

Dlažby II jakosti Blešno

Dlažba II jakosti Blešno

Plošné dlažby Blešno