„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blešno

Nové produkty Blešno

Dlažby a obrubníky Blešno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blešno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blešno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blešno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blešno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blešno, Levná dlažba Blešno, Dlažba Blešno, Zámkové dlažby Blešno, Zámkové dlažba Blešno, Betonové dlažby Blešno, Betonová dlažba Blešno, Zdící prvky Blešno, Dlažby II jakosti Blešno, Dlažba II jakosti Blešno, Plošné dlažby Blešno, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Plzeň-jih Kutná Hora Příbram Praha-Lochkov Praha 11 Kolín Frýdek-Místek Praha-Zbraslav Brno-venkov Plzeň-sever Praha 19 Vsetín Praha-Štěrboholy Třebíč Kladno Praha 8 Praha-Běchovice Pardubice Tachov Jablonec nad Nisou Rakovník Břeclav Nymburk Praha 2 Praha-Dolní Počernice Praha 4 Domažlice Jičín Praha-Slivenec Vyškov Liberec Praha-Dubeč Praha 14 Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav Praha-východ Prostějov Praha 15 Znojmo Praha-Nebušice Nový Jičín Praha 1 Přerov Karviná Jeseník Praha 18 Brno-město Praha 13 Zlín Praha 10 Praha 3 Praha-Čakovice Blansko Český Krumlov Pelhřimov Rokycany Praha-Koloděje Praha-Velká Chuchle Praha-Libuš Praha-Újezd Praha-Březiněves Praha 6 Praha-Lipence Praha 21 Praha-Řeporyje České Budějovice Semily Jindřichův Hradec Karlovy Vary Praha-Satalice Benešov Praha-Petrovice Hradec Králové Prachatice Chrudim Teplice Praha-Dolní Chabry Tábor Praha-Dolní Měcholupy Ostrava-město Louny Bruntál Praha-Přední Kopanina Praha-Kolovraty Praha-Zličín Chomutov Česká Lípa Praha-Lysolaje Žďár nad Sázavou Litoměřice Havlíčkův Brod Beroun Náchod Praha-Nedvězí Strakonice Praha-Suchdol Most Praha-Křeslice Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blešno

Levná dlažba Blešno

Dlažba Blešno

Zámkové dlažby Blešno

Zámkové betonové dlažby Blešno

Zámková dlažba Blešno

Betonové dlažby Blešno

Betonová dlažba Blešno

Zdící prvky Blešno

Dlažby II jakosti Blešno

Dlažba II jakosti Blešno

Plošné dlažby Blešno