„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blešno

Nové produkty Blešno

Dlažby a obrubníky Blešno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blešno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blešno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blešno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blešno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blešno, Levná dlažba Blešno, Dlažba Blešno, Zámkové dlažby Blešno, Zámkové dlažba Blešno, Betonové dlažby Blešno, Betonová dlažba Blešno, Zdící prvky Blešno, Dlažby II jakosti Blešno, Dlažba II jakosti Blešno, Plošné dlažby Blešno, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Teplice Brno-město Praha-Újezd Trutnov Hradec Králové Praha-Slivenec Praha 8 Jablonec nad Nisou Zlín Vyškov Praha-Zličín Praha-Lipence Břeclav Uherské Hradiště Jeseník Liberec Praha-Klánovice Sokolov Louny Olomouc Praha 7 Bruntál Praha-Běchovice Přerov Jihlava Most Tábor Písek Praha-západ Praha-Královice Praha-Řeporyje Praha-Dolní Počernice Strakonice Praha-Křeslice Praha-východ Svitavy Mělník Praha 6 Blansko Vsetín Praha-Březiněves České Budějovice Rokycany Praha-Suchdol Kroměříž Praha-Nebušice Tachov Praha 15 Praha-Velká Chuchle Praha-Dubeč Kolín Praha-Lysolaje Prachatice Praha-Přední Kopanina Havlíčkův Brod Praha 3 Praha 20 Praha 13 Pelhřimov Příbram Chomutov Rakovník Praha 2 Nymburk Litoměřice Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Klatovy Náchod Praha-Nedvězí Praha-Šeberov Praha 18 Praha-Lochkov Praha-Čakovice Ostrava-město Žďár nad Sázavou Semily Praha-Troja Praha-Petrovice Chrudim Praha 19 Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Nový Jičín Hlavní město Praha Znojmo Praha-Štěrboholy Praha-Libuš Třebíč Ústí nad Orlicí Brno-venkov Praha 9 Praha-Zbraslav Domažlice Praha 17 Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Praha 10 Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blešno

Levná dlažba Blešno

Dlažba Blešno

Zámkové dlažby Blešno

Zámkové betonové dlažby Blešno

Zámková dlažba Blešno

Betonové dlažby Blešno

Betonová dlažba Blešno

Zdící prvky Blešno

Dlažby II jakosti Blešno

Dlažba II jakosti Blešno

Plošné dlažby Blešno