„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blešno

Nové produkty Blešno

Dlažby a obrubníky Blešno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blešno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blešno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blešno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blešno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blešno, Levná dlažba Blešno, Dlažba Blešno, Zámkové dlažby Blešno, Zámkové dlažba Blešno, Betonové dlažby Blešno, Betonová dlažba Blešno, Zdící prvky Blešno, Dlažby II jakosti Blešno, Dlažba II jakosti Blešno, Plošné dlažby Blešno, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Český Krumlov Chomutov Praha-Velká Chuchle Písek Semily Praha-Přední Kopanina Náchod Česká Lípa Praha 15 Praha 4 Praha-Klánovice Praha-Čakovice Ústí nad Labem Praha-Újezd Rychnov nad Kněžnou Teplice Chrudim Liberec Litoměřice Praha 19 Praha-Křeslice Praha-Kunratice Mělník Tábor Vyškov Jihlava Praha-Šeberov Žďár nad Sázavou Pelhřimov Beroun Praha-Běchovice Praha 6 Brno-město Nový Jičín Praha-Zbraslav Praha-Lipence Kutná Hora Mladá Boleslav Znojmo Plzeň-sever Hodonín Praha 7 Strakonice Praha-Libuš Praha 11 Praha 16 Praha-západ Olomouc Trutnov Praha-Nebušice Svitavy Hlavní město Praha Sokolov Praha-Dolní Měcholupy Nymburk Děčín Cheb Zlín Praha-východ Rokycany Praha-Suchdol Domažlice Jindřichův Hradec Praha 21 Plzeň-město Havlíčkův Brod Přerov Klatovy Louny Ústí nad Orlicí Praha-Petrovice Příbram Praha-Troja Karviná Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Blansko Praha-Dubeč Praha-Benice Praha-Lochkov Praha-Dolní Počernice Pardubice Praha 3 Praha-Kolovraty Kroměříž Praha-Královice Kladno Praha 20 Praha 22 Karlovy Vary Prostějov Hradec Králové Bruntál Praha 9 Praha-Ďáblice Praha 14 Praha-Zličín Most Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blešno

Levná dlažba Blešno

Dlažba Blešno

Zámkové dlažby Blešno

Zámkové betonové dlažby Blešno

Zámková dlažba Blešno

Betonové dlažby Blešno

Betonová dlažba Blešno

Zdící prvky Blešno

Dlažby II jakosti Blešno

Dlažba II jakosti Blešno

Plošné dlažby Blešno