„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blešno

Nové produkty Blešno

Dlažby a obrubníky Blešno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blešno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blešno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blešno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blešno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blešno, Levná dlažba Blešno, Dlažba Blešno, Zámkové dlažby Blešno, Zámkové dlažba Blešno, Betonové dlažby Blešno, Betonová dlažba Blešno, Zdící prvky Blešno, Dlažby II jakosti Blešno, Dlažba II jakosti Blešno, Plošné dlažby Blešno, Plošná dlažba


Další města:

Klatovy Praha 19 Praha 1 Praha-Březiněves Praha-Benice Jindřichův Hradec Praha-východ Praha-Čakovice Plzeň-jih Praha-Dolní Chabry Havlíčkův Brod Jablonec nad Nisou Náchod Tachov Praha 3 Chrudim Olomouc Zlín Praha 12 Praha-Nebušice Nový Jičín Praha-Klánovice Praha-Štěrboholy České Budějovice Kutná Hora Jičín Praha-Satalice Znojmo Praha-západ Vyškov Praha-Kunratice Praha-Ďáblice Karlovy Vary Praha 13 Liberec Praha-Slivenec Karviná Praha 5 Praha-Lysolaje Blansko Děčín Kolín Praha-Dubeč Praha-Šeberov Praha-Lipence Praha 22 Hradec Králové Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Přerov Brno-venkov Praha 18 Beroun Rokycany Litoměřice Trutnov Praha-Libuš Praha-Zbraslav Mělník Kladno Tábor Plzeň-město Praha 20 Praha-Lochkov Třebíč Prostějov Rakovník Žďár nad Sázavou Praha-Vinoř Praha 9 Ústí nad Orlicí Praha 4 Praha 21 Cheb Bruntál Praha-Zličín Praha-Křeslice Praha-Dolní Měcholupy Kroměříž Praha-Petrovice Frýdek-Místek Svitavy Hlavní město Praha Praha 17 Nymburk Praha-Kolovraty Mladá Boleslav Jihlava Praha-Běchovice Šumperk Pelhřimov Praha 15 Prachatice Teplice Most Plzeň-sever Praha 7 Příbram Břeclav Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blešno

Levná dlažba Blešno

Dlažba Blešno

Zámkové dlažby Blešno

Zámkové betonové dlažby Blešno

Zámková dlažba Blešno

Betonové dlažby Blešno

Betonová dlažba Blešno

Zdící prvky Blešno

Dlažby II jakosti Blešno

Dlažba II jakosti Blešno

Plošné dlažby Blešno