„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blešno

Nové produkty Blešno

Dlažby a obrubníky Blešno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blešno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blešno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blešno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blešno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blešno, Levná dlažba Blešno, Dlažba Blešno, Zámkové dlažby Blešno, Zámkové dlažba Blešno, Betonové dlažby Blešno, Betonová dlažba Blešno, Zdící prvky Blešno, Dlažby II jakosti Blešno, Dlažba II jakosti Blešno, Plošné dlažby Blešno, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Praha-Dubeč Praha-Vinoř Chomutov Karviná Ústí nad Orlicí Pardubice Ostrava-město Praha-Benice Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Praha 20 Praha 21 Praha 9 Praha 2 Havlíčkův Brod Praha 18 Hlavní město Praha Klatovy Praha-Královice Praha 6 Praha-Újezd Znojmo Praha-Šeberov Domažlice Praha 22 Praha-Klánovice Trutnov Příbram Praha-Slivenec Žďár nad Sázavou Cheb Svitavy Praha-Satalice Břeclav Hradec Králové Třebíč Mělník Praha-Zličín Jablonec nad Nisou Praha 8 Prachatice Praha-Zbraslav Vyškov Písek Praha-Velká Chuchle Český Krumlov Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Praha 13 Praha 14 Praha 5 Praha-Suchdol Prostějov Mladá Boleslav Praha-Březiněves Most Praha 17 Nový Jičín Praha 12 Teplice Frýdek-Místek Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Praha 19 Praha-Troja Beroun Uherské Hradiště Benešov Hodonín Semily Praha-Nebušice České Budějovice Strakonice Praha-Dolní Chabry Jindřichův Hradec Rokycany Přerov Liberec Praha-Petrovice Děčín Jihlava Louny Olomouc Praha-Řeporyje Praha-Běchovice Praha 3 Praha-východ Praha-Čakovice Brno-město Kladno Praha-Přední Kopanina Plzeň-město Praha-Lipence Bruntál Česká Lípa Náchod Praha 7 Nymburk Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blešno

Levná dlažba Blešno

Dlažba Blešno

Zámkové dlažby Blešno

Zámkové betonové dlažby Blešno

Zámková dlažba Blešno

Betonové dlažby Blešno

Betonová dlažba Blešno

Zdící prvky Blešno

Dlažby II jakosti Blešno

Dlažba II jakosti Blešno

Plošné dlažby Blešno