„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blešno

Nové produkty Blešno

Dlažby a obrubníky Blešno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blešno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blešno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blešno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blešno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blešno, Levná dlažba Blešno, Dlažba Blešno, Zámkové dlažby Blešno, Zámkové dlažba Blešno, Betonové dlažby Blešno, Betonová dlažba Blešno, Zdící prvky Blešno, Dlažby II jakosti Blešno, Dlažba II jakosti Blešno, Plošné dlažby Blešno, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Rychnov nad Kněžnou Louny Chomutov Vsetín Semily Hradec Králové Havlíčkův Brod Vyškov Praha-Šeberov Praha-východ Praha-Lipence Praha 20 Praha-Královice Česká Lípa Teplice Praha-Suchdol Praha 11 Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Cheb Praha-Přední Kopanina Hodonín Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Praha 9 Šumperk Český Krumlov Rakovník Litoměřice Uherské Hradiště Bruntál Praha-Libuš Praha-Újezd Praha-Koloděje Písek Třebíč Brno-venkov Jablonec nad Nisou Jeseník Praha-Ďáblice Mladá Boleslav Sokolov Strakonice Praha 8 Plzeň-sever Praha-Kunratice Přerov Ústí nad Labem Praha-západ Praha-Zličín Praha 16 Praha-Dubeč Praha-Petrovice Rokycany Praha-Řeporyje Opava Praha 15 Blansko Kutná Hora Praha-Slivenec Praha 5 Hlavní město Praha Praha-Zbraslav Jičín Praha 6 Praha-Křeslice Mělník Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Klatovy Praha 2 České Budějovice Děčín Karlovy Vary Náchod Plzeň-jih Praha-Nebušice Praha 12 Kladno Praha 22 Praha-Dolní Chabry Praha 17 Praha-Nedvězí Olomouc Praha-Březiněves Praha-Čakovice Pardubice Praha-Lochkov Pelhřimov Tábor Prostějov Znojmo Praha-Velká Chuchle Nový Jičín Praha-Vinoř Domažlice Příbram Praha 13 Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blešno

Levná dlažba Blešno

Dlažba Blešno

Zámkové dlažby Blešno

Zámkové betonové dlažby Blešno

Zámková dlažba Blešno

Betonové dlažby Blešno

Betonová dlažba Blešno

Zdící prvky Blešno

Dlažby II jakosti Blešno

Dlažba II jakosti Blešno

Plošné dlažby Blešno