„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boháňka

Nové produkty Boháňka

Dlažby a obrubníky Boháňka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boháňka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boháňka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boháňka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boháňka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boháňka, Levná dlažba Boháňka, Dlažba Boháňka, Zámkové dlažby Boháňka, Zámkové dlažba Boháňka, Betonové dlažby Boháňka, Betonová dlažba Boháňka, Zdící prvky Boháňka, Dlažby II jakosti Boháňka, Dlažba II jakosti Boháňka, Plošné dlažby Boháňka, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Praha-Přední Kopanina Praha 8 Benešov Mladá Boleslav Prostějov Praha-Satalice Praha-Štěrboholy Nový Jičín Praha 4 Liberec Beroun Praha-Vinoř Sokolov Praha 16 Chomutov Louny Praha 9 Praha 18 Praha 21 Praha 19 Hlavní město Praha Praha-Nebušice Praha-Slivenec Tachov Teplice Praha 10 Kutná Hora Praha-Nedvězí Vyškov Praha-Královice Praha-Velká Chuchle Kladno Praha-Kolovraty Praha-Lysolaje Příbram Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Plzeň-město Trutnov Praha-Kunratice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Ďáblice Praha-východ Kroměříž Frýdek-Místek Praha-Koloděje Svitavy Zlín Praha-Újezd Praha-Lochkov Praha-Řeporyje Klatovy Praha-Křeslice Vsetín Bruntál Jeseník Most Praha 2 Cheb Praha-Čakovice Chrudim Praha-Dolní Chabry Ostrava-město Praha 11 Praha-Dubeč Praha 3 Třebíč Praha-Šeberov Karviná Děčín Praha-Libuš Česká Lípa Praha-Petrovice Praha 1 Náchod Žďár nad Sázavou Praha 15 Praha-Klánovice Přerov Litoměřice Brno-venkov Praha-Lipence Hodonín Brno-město Tábor Plzeň-sever Uherské Hradiště Praha-Benice Ústí nad Orlicí Nymburk Praha 7 Jičín Semily Břeclav Ústí nad Labem Praha-Březiněves Jindřichův Hradec Praha-Zličín České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boháňka

Levná dlažba Boháňka

Dlažba Boháňka

Zámkové dlažby Boháňka

Zámkové betonové dlažby Boháňka

Zámková dlažba Boháňka

Betonové dlažby Boháňka

Betonová dlažba Boháňka

Zdící prvky Boháňka

Dlažby II jakosti Boháňka

Dlažba II jakosti Boháňka

Plošné dlažby Boháňka