„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boháňka

Nové produkty Boháňka

Dlažby a obrubníky Boháňka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boháňka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boháňka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boháňka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boháňka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boháňka, Levná dlažba Boháňka, Dlažba Boháňka, Zámkové dlažby Boháňka, Zámkové dlažba Boháňka, Betonové dlažby Boháňka, Betonová dlažba Boháňka, Zdící prvky Boháňka, Dlažby II jakosti Boháňka, Dlažba II jakosti Boháňka, Plošné dlažby Boháňka, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Trutnov Litoměřice Praha 4 Most Kroměříž Jablonec nad Nisou Pelhřimov Zlín Klatovy Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Praha-Březiněves Prostějov Praha 13 Praha-Ďáblice Blansko Praha 16 Chomutov Náchod Praha-západ Praha-Dolní Počernice Praha 3 Praha-Kunratice Děčín Kolín Bruntál Praha 9 Mladá Boleslav Praha-Zbraslav Praha 10 Prachatice Praha-Újezd Plzeň-jih Praha 22 Praha 12 Praha-Královice Brno-venkov Praha-Přední Kopanina Praha 20 Praha 15 Tábor Rakovník Plzeň-sever Břeclav Jindřichův Hradec Kutná Hora Ústí nad Orlicí Domažlice Nymburk Hradec Králové Žďár nad Sázavou Praha-Klánovice Praha-Satalice Praha-Koloděje České Budějovice Praha 21 Praha-Čakovice Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Jihlava Praha-Libuš Strakonice Chrudim Svitavy Brno-město Beroun Opava Karlovy Vary Praha 1 Praha 14 Přerov Praha 7 Ústí nad Labem Písek Praha 5 Liberec Praha-Slivenec Praha-Lochkov Ostrava-město Cheb Jeseník Praha-Dubeč Pardubice Hodonín Vyškov Vsetín Český Krumlov Plzeň-město Praha 17 Karviná Havlíčkův Brod Praha 6 Praha-Nebušice Nový Jičín Tachov Šumperk Uherské Hradiště Hlavní město Praha Teplice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boháňka

Levná dlažba Boháňka

Dlažba Boháňka

Zámkové dlažby Boháňka

Zámkové betonové dlažby Boháňka

Zámková dlažba Boháňka

Betonové dlažby Boháňka

Betonová dlažba Boháňka

Zdící prvky Boháňka

Dlažby II jakosti Boháňka

Dlažba II jakosti Boháňka

Plošné dlažby Boháňka