„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boháňka

Nové produkty Boháňka

Dlažby a obrubníky Boháňka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boháňka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boháňka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boháňka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boháňka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boháňka, Levná dlažba Boháňka, Dlažba Boháňka, Zámkové dlažby Boháňka, Zámkové dlažba Boháňka, Betonové dlažby Boháňka, Betonová dlažba Boháňka, Zdící prvky Boháňka, Dlažby II jakosti Boháňka, Dlažba II jakosti Boháňka, Plošné dlažby Boháňka, Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Třebíč Praha 9 Jindřichův Hradec Česká Lípa Praha-Velká Chuchle Praha 7 Praha 10 Praha-Dolní Chabry Havlíčkův Brod Praha 16 Frýdek-Místek Vyškov České Budějovice Tachov Hradec Králové Praha-Petrovice Praha-Újezd Kroměříž Jeseník Karlovy Vary Teplice Praha-Kunratice Jihlava Olomouc Svitavy Příbram Praha-Benice Prostějov Strakonice Beroun Chrudim Klatovy Litoměřice Brno-venkov Praha-Běchovice Praha 4 Praha-Lysolaje Praha-Dubeč Chomutov Bruntál Praha-východ Pelhřimov Praha-Přední Kopanina Ústí nad Orlicí Šumperk Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Benešov Praha-Zličín Praha-Libuš Praha-Březiněves Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Náchod Sokolov Praha 2 Praha 12 Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Plzeň-sever Praha 19 Přerov Praha-Dolní Počernice Karviná Kutná Hora Kolín Praha 6 Rokycany Vsetín Praha 17 Liberec Rakovník Břeclav Semily Hlavní město Praha Praha-Lipence Praha 15 Praha-Královice Praha 8 Praha 18 Praha-Šeberov Uherské Hradiště Praha 21 Nový Jičín Ostrava-město Most Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zbraslav Písek Praha-západ Praha-Štěrboholy Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Tábor Praha-Satalice Praha 1 Prachatice Praha 20 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boháňka

Levná dlažba Boháňka

Dlažba Boháňka

Zámkové dlažby Boháňka

Zámkové betonové dlažby Boháňka

Zámková dlažba Boháňka

Betonové dlažby Boháňka

Betonová dlažba Boháňka

Zdící prvky Boháňka

Dlažby II jakosti Boháňka

Dlažba II jakosti Boháňka

Plošné dlažby Boháňka