„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boháňka

Nové produkty Boháňka

Dlažby a obrubníky Boháňka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boháňka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boháňka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boháňka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boháňka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boháňka, Levná dlažba Boháňka, Dlažba Boháňka, Zámkové dlažby Boháňka, Zámkové dlažba Boháňka, Betonové dlažby Boháňka, Betonová dlažba Boháňka, Zdící prvky Boháňka, Dlažby II jakosti Boháňka, Dlažba II jakosti Boháňka, Plošné dlažby Boháňka, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zličín Praha 18 Teplice Praha 13 Praha-Benice Plzeň-město Opava Kladno Praha-Klánovice Prostějov Havlíčkův Brod Praha-východ Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Jeseník České Budějovice Semily Jablonec nad Nisou Písek Strakonice Třebíč Jihlava Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Vyškov Praha-Královice Pardubice Praha-Vinoř Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Praha 21 Liberec Vsetín Praha-Nebušice Příbram Kroměříž Praha-Běchovice Přerov Praha-Nedvězí Praha 14 Děčín Karviná Trutnov Nymburk Nový Jičín Chomutov Beroun Praha-Přední Kopanina Prachatice Sokolov Praha 3 Hradec Králové Praha 15 Plzeň-jih Praha-Březiněves Praha 19 Rakovník Hlavní město Praha Žďár nad Sázavou Praha-Lipence Praha 22 Louny Praha 1 Praha-Šeberov Praha 9 Hodonín Praha 4 Praha-Ďáblice Frýdek-Místek Praha-Suchdol Klatovy Ústí nad Labem Brno-město Praha-Újezd Praha-Kolovraty Chrudim Praha-Kunratice Náchod Praha-Dubeč Olomouc Litoměřice Praha-Satalice Praha 17 Praha-Troja Praha 11 Praha-Libuš Mělník Blansko Praha-Slivenec Zlín Praha-Křeslice Praha-Petrovice Plzeň-sever Znojmo Most Praha 6 Kutná Hora Šumperk Praha-Řeporyje Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boháňka

Levná dlažba Boháňka

Dlažba Boháňka

Zámkové dlažby Boháňka

Zámkové betonové dlažby Boháňka

Zámková dlažba Boháňka

Betonové dlažby Boháňka

Betonová dlažba Boháňka

Zdící prvky Boháňka

Dlažby II jakosti Boháňka

Dlažba II jakosti Boháňka

Plošné dlažby Boháňka