„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boháňka

Nové produkty Boháňka

Dlažby a obrubníky Boháňka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boháňka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boháňka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boháňka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boháňka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boháňka, Levná dlažba Boháňka, Dlažba Boháňka, Zámkové dlažby Boháňka, Zámkové dlažba Boháňka, Betonové dlažby Boháňka, Betonová dlažba Boháňka, Zdící prvky Boháňka, Dlažby II jakosti Boháňka, Dlažba II jakosti Boháňka, Plošné dlažby Boháňka, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Karviná Praha 18 Prostějov Mělník Praha-Štěrboholy Praha-Benice Praha 19 Plzeň-jih Český Krumlov Beroun Frýdek-Místek Strakonice Sokolov Praha-Běchovice Nymburk Praha-Nebušice Praha-Petrovice Blansko Praha-Troja Přerov Kutná Hora Ústí nad Orlicí Praha-Přední Kopanina Praha-Koloděje Kolín Hlavní město Praha Praha-Dolní Chabry Praha 11 Praha 10 Opava Praha 2 Benešov Děčín Praha 14 Tachov Žďár nad Sázavou Praha 12 Trutnov Praha-Satalice Praha-východ Brno-venkov Jičín Tábor Praha-Kunratice Praha-Šeberov Hradec Králové Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Praha-Královice Třebíč Plzeň-sever Kroměříž Vyškov Chomutov Praha 22 Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Teplice Olomouc Praha 16 Bruntál Liberec Brno-město Praha-Lochkov Louny Praha-Dolní Počernice Chrudim Praha 8 Praha-západ Praha-Nedvězí Praha 9 Semily Praha-Velká Chuchle Cheb Jeseník Jihlava Hodonín Praha 6 Ústí nad Labem Praha 3 Praha-Újezd Pardubice Česká Lípa Rychnov nad Kněžnou Praha-Klánovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dubeč Praha 1 Praha 7 Rakovník Rokycany Praha 17 Vsetín Břeclav Klatovy Praha 4 Praha-Lysolaje Svitavy Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boháňka

Levná dlažba Boháňka

Dlažba Boháňka

Zámkové dlažby Boháňka

Zámkové betonové dlažby Boháňka

Zámková dlažba Boháňka

Betonové dlažby Boháňka

Betonová dlažba Boháňka

Zdící prvky Boháňka

Dlažby II jakosti Boháňka

Dlažba II jakosti Boháňka

Plošné dlažby Boháňka