„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boháňka

Nové produkty Boháňka

Dlažby a obrubníky Boháňka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boháňka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boháňka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boháňka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boháňka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boháňka, Levná dlažba Boháňka, Dlažba Boháňka, Zámkové dlažby Boháňka, Zámkové dlažba Boháňka, Betonové dlažby Boháňka, Betonová dlažba Boháňka, Zdící prvky Boháňka, Dlažby II jakosti Boháňka, Dlažba II jakosti Boháňka, Plošné dlažby Boháňka, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Pardubice Louny Praha-západ Děčín Opava Jeseník Uherské Hradiště Praha 17 Šumperk Praha 14 Žďár nad Sázavou Praha 15 Jablonec nad Nisou Praha-Březiněves Karviná Rakovník Praha 13 Nový Jičín Hodonín Kroměříž Frýdek-Místek Chrudim Benešov Zlín Třebíč Jičín Prachatice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Praha 3 Prostějov Praha 16 Hradec Králové Praha 21 Praha-Kunratice Liberec Praha-Suchdol Praha-Křeslice Praha 8 Tábor Bruntál Kladno Praha 11 Praha-Lipence Praha-Benice Praha-Velká Chuchle Svitavy Mělník Praha-Dolní Chabry Přerov Rokycany Praha-Libuš Břeclav Praha-Čakovice Praha-Lysolaje Jihlava Plzeň-jih Písek Praha-východ Praha 19 Praha-Zbraslav Chomutov Kutná Hora Most Praha-Lochkov Praha 9 Praha-Vinoř Semily Praha 20 Praha-Koloděje Náchod Praha 18 Praha-Troja Litoměřice Praha-Běchovice Plzeň-město Kolín Praha-Satalice Hlavní město Praha Vyškov České Budějovice Praha 5 Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Praha-Dubeč Praha 7 Česká Lípa Mladá Boleslav Tachov Olomouc Znojmo Praha 6 Domažlice Rychnov nad Kněžnou Pelhřimov Praha-Šeberov Praha-Královice Praha 2 Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boháňka

Levná dlažba Boháňka

Dlažba Boháňka

Zámkové dlažby Boháňka

Zámkové betonové dlažby Boháňka

Zámková dlažba Boháňka

Betonové dlažby Boháňka

Betonová dlažba Boháňka

Zdící prvky Boháňka

Dlažby II jakosti Boháňka

Dlažba II jakosti Boháňka

Plošné dlažby Boháňka