„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boháňka

Nové produkty Boháňka

Dlažby a obrubníky Boháňka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boháňka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boháňka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boháňka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boháňka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boháňka, Levná dlažba Boháňka, Dlažba Boháňka, Zámkové dlažby Boháňka, Zámkové dlažba Boháňka, Betonové dlažby Boháňka, Betonová dlažba Boháňka, Zdící prvky Boháňka, Dlažby II jakosti Boháňka, Dlažba II jakosti Boháňka, Plošné dlažby Boháňka, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Vsetín Blansko Praha-Nedvězí Praha 19 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Praha 6 Praha 9 Frýdek-Místek Praha-Dolní Počernice Praha-Suchdol Prachatice Beroun Písek Praha-západ Praha-Troja Nový Jičín Český Krumlov Litoměřice Ostrava-město Praha-Lochkov Tachov Cheb Olomouc Liberec Sokolov Opava Praha-Zbraslav Klatovy Praha-Šeberov Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Praha-Lysolaje Praha-Přední Kopanina Praha-Koloděje Praha 3 Praha 1 Praha 5 Hradec Králové Pelhřimov Kroměříž Most Chrudim Praha 22 Jihlava Jablonec nad Nisou Semily Praha 8 Jindřichův Hradec Praha 10 Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice Praha-Libuš Hodonín České Budějovice Praha 21 Praha-Satalice Pardubice Svitavy Praha 4 Rychnov nad Kněžnou Jičín Teplice Louny Kolín Praha-Vinoř Chomutov Praha 15 Praha-Královice Trutnov Praha-Čakovice Nymburk Břeclav Praha 7 Praha 12 Tábor Vyškov Kladno Praha-Benice Šumperk Kutná Hora Praha-Křeslice Děčín Brno-město Praha-Řeporyje Benešov Mělník Praha-Kunratice Brno-venkov Karviná Ústí nad Labem Znojmo Rokycany Praha-Dolní Chabry Třebíč Praha 18 Rakovník Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boháňka

Levná dlažba Boháňka

Dlažba Boháňka

Zámkové dlažby Boháňka

Zámkové betonové dlažby Boháňka

Zámková dlažba Boháňka

Betonové dlažby Boháňka

Betonová dlažba Boháňka

Zdící prvky Boháňka

Dlažby II jakosti Boháňka

Dlažba II jakosti Boháňka

Plošné dlažby Boháňka