„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boháňka

Nové produkty Boháňka

Dlažby a obrubníky Boháňka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boháňka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boháňka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boháňka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boháňka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boháňka, Levná dlažba Boháňka, Dlažba Boháňka, Zámkové dlažby Boháňka, Zámkové dlažba Boháňka, Betonové dlažby Boháňka, Betonová dlažba Boháňka, Zdící prvky Boháňka, Dlažby II jakosti Boháňka, Dlažba II jakosti Boháňka, Plošné dlažby Boháňka, Plošná dlažba


Další města:

Jičín Brno-venkov Praha 10 Opava Cheb České Budějovice Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Praha-Vinoř Praha 3 Praha-Šeberov Praha 6 Praha-Přední Kopanina Praha-Běchovice Přerov Praha-Benice Benešov Zlín Praha 9 Hradec Králové Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Písek Plzeň-sever Semily Náchod Karviná Tábor Praha-západ Jeseník Praha 1 Praha-Čakovice Praha-Dubeč Louny Praha-Dolní Počernice Most Praha-Velká Chuchle Praha-Libuš Praha-Kolovraty Praha 20 Příbram Praha-Březiněves Ústí nad Labem Nymburk Rokycany Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Praha 5 Uherské Hradiště Pardubice Jindřichův Hradec Žďár nad Sázavou Praha 12 Vsetín Prachatice Praha-Újezd Praha 7 Praha-Klánovice Litoměřice Sokolov Karlovy Vary Chomutov Strakonice Domažlice Kutná Hora Praha 21 Praha-Zličín Praha 11 Rakovník Plzeň-město Praha 22 Praha-Koloděje Praha-Zbraslav Chrudim Havlíčkův Brod Klatovy Praha-Štěrboholy Praha 13 Praha-Kunratice Česká Lípa Praha-Lochkov Frýdek-Místek Vyškov Olomouc Děčín Praha-Troja Praha 18 Břeclav Praha-Suchdol Hlavní město Praha Hodonín Plzeň-jih Jihlava Praha 2 Praha-Lipence Brno-město Praha-Nedvězí Praha 14 Praha-Slivenec Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boháňka

Levná dlažba Boháňka

Dlažba Boháňka

Zámkové dlažby Boháňka

Zámkové betonové dlažby Boháňka

Zámková dlažba Boháňka

Betonové dlažby Boháňka

Betonová dlažba Boháňka

Zdící prvky Boháňka

Dlažby II jakosti Boháňka

Dlažba II jakosti Boháňka

Plošné dlažby Boháňka