„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boháňka

Nové produkty Boháňka

Dlažby a obrubníky Boháňka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boháňka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boháňka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boháňka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boháňka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boháňka, Levná dlažba Boháňka, Dlažba Boháňka, Zámkové dlažby Boháňka, Zámkové dlažba Boháňka, Betonové dlažby Boháňka, Betonová dlažba Boháňka, Zdící prvky Boháňka, Dlažby II jakosti Boháňka, Dlažba II jakosti Boháňka, Plošné dlažby Boháňka, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Kroměříž Zlín Praha 19 Frýdek-Místek Mladá Boleslav Český Krumlov Příbram Praha-Nedvězí Praha-Benice Karviná Praha-Vinoř Kolín Teplice Prostějov Česká Lípa Praha-Zbraslav Praha-Čakovice Praha-Klánovice Praha-východ Praha 10 Rakovník Pelhřimov Náchod Praha 6 Bruntál Chomutov Praha-Dolní Chabry Svitavy Praha-Troja Pardubice Jičín Praha 2 Brno-město Praha 20 Praha-Kunratice Hradec Králové Praha 7 Praha-Nebušice Praha-Újezd Prachatice Beroun Děčín Nymburk Praha-Křeslice Praha-Libuš Chrudim Semily Jihlava Hlavní město Praha Znojmo Praha-Zličín Praha-západ Louny Praha-Lysolaje Cheb Litoměřice Praha-Přední Kopanina Praha-Královice Brno-venkov Přerov Třebíč Praha 4 Vsetín Praha-Koloděje Praha 15 Nový Jičín Praha-Šeberov Žďár nad Sázavou Praha 21 Praha-Petrovice Ústí nad Orlicí Praha 17 Rokycany Trutnov Tábor Břeclav Uherské Hradiště Šumperk Benešov Praha 16 Mělník Most Praha-Lochkov Praha 12 Praha-Řeporyje Praha-Březiněves Praha 1 Domažlice Kutná Hora Plzeň-město Praha 8 Praha-Ďáblice Klatovy Praha-Dubeč Ústí nad Labem Jindřichův Hradec Praha 13 Praha-Velká Chuchle Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boháňka

Levná dlažba Boháňka

Dlažba Boháňka

Zámkové dlažby Boháňka

Zámkové betonové dlažby Boháňka

Zámková dlažba Boháňka

Betonové dlažby Boháňka

Betonová dlažba Boháňka

Zdící prvky Boháňka

Dlažby II jakosti Boháňka

Dlažba II jakosti Boháňka

Plošné dlažby Boháňka