„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boháňka

Nové produkty Boháňka

Dlažby a obrubníky Boháňka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boháňka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boháňka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boháňka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boháňka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boháňka, Levná dlažba Boháňka, Dlažba Boháňka, Zámkové dlažby Boháňka, Zámkové dlažba Boháňka, Betonové dlažby Boháňka, Betonová dlažba Boháňka, Zdící prvky Boháňka, Dlažby II jakosti Boháňka, Dlažba II jakosti Boháňka, Plošné dlažby Boháňka, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Praha-Čakovice Praha-Zbraslav Praha-Nedvězí Praha 12 Praha 13 Kolín Karviná Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy Chomutov Ústí nad Labem Teplice Praha 14 Praha-Lochkov Praha-Březiněves Praha 19 Kroměříž Praha-Petrovice Český Krumlov Praha 21 Karlovy Vary Benešov Praha-Benice Prostějov Praha-Troja Praha-Slivenec Praha-Klánovice Louny Semily Nymburk Přerov Praha-Kolovraty Brno-město Znojmo Plzeň-jih Praha 18 Praha-Dolní Chabry Česká Lípa Strakonice Jindřichův Hradec Jičín Vyškov Praha-Šeberov Uherské Hradiště Havlíčkův Brod Blansko Praha 11 Bruntál Olomouc Praha-východ Ostrava-město Hlavní město Praha Břeclav Praha 15 Most Praha 22 Mladá Boleslav Praha-Řeporyje Mělník Rakovník Opava Trutnov Jeseník Písek Tachov Praha 5 Praha-Libuš Šumperk Jihlava Praha-Satalice Praha 17 Rychnov nad Kněžnou Praha 9 Praha-Přední Kopanina Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Počernice Chrudim Praha-Suchdol Příbram Rokycany Praha 3 Praha 2 Kutná Hora Praha 10 České Budějovice Brno-venkov Praha-Ďáblice Liberec Plzeň-město Plzeň-sever Praha-Velká Chuchle Praha 7 Praha-Nebušice Vsetín Děčín Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek Praha-Zličín Hodonín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boháňka

Levná dlažba Boháňka

Dlažba Boháňka

Zámkové dlažby Boháňka

Zámkové betonové dlažby Boháňka

Zámková dlažba Boháňka

Betonové dlažby Boháňka

Betonová dlažba Boháňka

Zdící prvky Boháňka

Dlažby II jakosti Boháňka

Dlažba II jakosti Boháňka

Plošné dlažby Boháňka