„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Boháňka

Nové produkty Boháňka

Dlažby a obrubníky Boháňka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Boháňka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Boháňka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Boháňka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Boháňka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Boháňka, Levná dlažba Boháňka, Dlažba Boháňka, Zámkové dlažby Boháňka, Zámkové dlažba Boháňka, Betonové dlažby Boháňka, Betonová dlažba Boháňka, Zdící prvky Boháňka, Dlažby II jakosti Boháňka, Dlažba II jakosti Boháňka, Plošné dlažby Boháňka, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim České Budějovice Praha-Vinoř Olomouc Praha-Lysolaje Praha-Dubeč Hodonín Přerov Teplice Praha-Šeberov Cheb Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Praha 9 Praha-Běchovice Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Praha 1 Trutnov Praha-Řeporyje Praha 18 Praha 2 Praha 8 Beroun Česká Lípa Praha 14 Karlovy Vary Praha 7 Most Náchod Praha-Suchdol Praha-Benice Jeseník Praha 4 Praha 3 Rakovník Havlíčkův Brod Praha 15 Chomutov Praha-Nedvězí Praha 19 Ostrava-město Prachatice Praha 11 Frýdek-Místek Praha-Kunratice Plzeň-jih Zlín Písek Bruntál Nymburk Praha-Křeslice Pelhřimov Praha-Slivenec Mladá Boleslav Nový Jičín Praha 22 Praha-východ Příbram Rokycany Brno-venkov Praha-Koloděje Vyškov Karviná Blansko Praha-Lipence Praha-Nebušice Jablonec nad Nisou Praha-Libuš Semily Praha-Ďáblice Třebíč Praha-Klánovice Prostějov Domažlice Kladno Kutná Hora Klatovy Praha-Satalice Praha 21 Tábor Hlavní město Praha Praha 5 Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Pardubice Ústí nad Labem Tachov Louny Praha-Kolovraty Šumperk Mělník Český Krumlov Děčín Benešov Praha-Přední Kopanina Praha-Troja Praha-Zbraslav Rychnov nad Kněžnou Břeclav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Boháňka

Levná dlažba Boháňka

Dlažba Boháňka

Zámkové dlažby Boháňka

Zámkové betonové dlažby Boháňka

Zámková dlažba Boháňka

Betonové dlažby Boháňka

Betonová dlažba Boháňka

Zdící prvky Boháňka

Dlažby II jakosti Boháňka

Dlažba II jakosti Boháňka

Plošné dlažby Boháňka