„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blšany

Nové produkty Blšany

Dlažby a obrubníky Blšany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blšany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blšany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blšany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blšany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blšany, Levná dlažba Blšany, Dlažba Blšany, Zámkové dlažby Blšany, Zámkové dlažba Blšany, Betonové dlažby Blšany, Betonová dlažba Blšany, Zdící prvky Blšany, Dlažby II jakosti Blšany, Dlažba II jakosti Blšany, Plošné dlažby Blšany, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Benice Praha 13 Znojmo Uherské Hradiště Praha-Satalice Praha-Vinoř Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Brno-město Benešov Prostějov Praha-Nebušice Liberec Jičín Hodonín Praha-Slivenec Ostrava-město Břeclav Praha-Královice Praha-Dolní Chabry Tábor Nymburk Jindřichův Hradec Plzeň-sever Most Praha-Březiněves Náchod Praha-Petrovice Hradec Králové Hlavní město Praha Pelhřimov Karlovy Vary Česká Lípa Semily Praha-Zbraslav Rakovník Praha-Křeslice Vsetín Karviná Tachov Jablonec nad Nisou Praha-západ Rychnov nad Kněžnou Praha-Koloděje Český Krumlov Praha-Lysolaje Praha 15 Opava Pardubice Svitavy České Budějovice Praha 18 Zlín Praha 5 Nový Jičín Prachatice Praha-Suchdol Praha 17 Příbram Rokycany Praha 2 Trutnov Cheb Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Vyškov Praha-Nedvězí Praha 19 Kolín Beroun Praha 3 Třebíč Praha-Lipence Kladno Praha 11 Plzeň-město Brno-venkov Šumperk Praha 4 Praha 1 Praha-východ Přerov Klatovy Písek Praha 9 Litoměřice Praha-Šeberov Blansko Praha 20 Praha-Dubeč Praha 22 Praha 10 Praha-Velká Chuchle Mladá Boleslav Praha-Řeporyje Strakonice Ústí nad Labem Praha 8 Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blšany

Levná dlažba Blšany

Dlažba Blšany

Zámkové dlažby Blšany

Zámkové betonové dlažby Blšany

Zámková dlažba Blšany

Betonové dlažby Blšany

Betonová dlažba Blšany

Zdící prvky Blšany

Dlažby II jakosti Blšany

Dlažba II jakosti Blšany

Plošné dlažby Blšany