„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blšany

Nové produkty Blšany

Dlažby a obrubníky Blšany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blšany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blšany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blšany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blšany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blšany, Levná dlažba Blšany, Dlažba Blšany, Zámkové dlažby Blšany, Zámkové dlažba Blšany, Betonové dlažby Blšany, Betonová dlažba Blšany, Zdící prvky Blšany, Dlažby II jakosti Blšany, Dlažba II jakosti Blšany, Plošné dlažby Blšany, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Praha-Čakovice Praha-Běchovice Kladno Tachov Zlín Prachatice Karviná Jindřichův Hradec Praha-Satalice Žďár nad Sázavou Opava Praha-Zličín Plzeň-jih Domažlice Nový Jičín Rakovník Jihlava Praha-Březiněves Hlavní město Praha Praha 20 Rokycany Plzeň-sever Tábor Cheb Benešov Hradec Králové Kutná Hora Praha-Nebušice Praha-Dolní Počernice Most Blansko Strakonice Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem Beroun Praha 4 Praha-Petrovice Náchod Praha-Dubeč Jičín Děčín Frýdek-Místek Praha-Přední Kopanina Liberec Karlovy Vary Praha-Újezd Praha-Šeberov Chomutov Litoměřice Praha-Velká Chuchle Praha 2 Praha-Nedvězí Praha-Libuš Písek Mladá Boleslav Břeclav Přerov Praha-Suchdol Praha 8 Praha 12 Příbram Praha 22 Praha 9 Jeseník Praha-Dolní Chabry Praha-Ďáblice Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Praha 6 Znojmo Šumperk Praha 17 Praha 11 Chrudim Brno-venkov Praha-Lysolaje Praha-východ Praha 19 Bruntál Praha-Štěrboholy Praha 7 Praha-Královice Praha-Lipence Trutnov Kolín Praha-Benice Hodonín Praha-Koloděje Praha 13 Sokolov Vsetín Plzeň-město Praha 5 Česká Lípa Ostrava-město Třebíč Praha-západ Louny Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blšany

Levná dlažba Blšany

Dlažba Blšany

Zámkové dlažby Blšany

Zámkové betonové dlažby Blšany

Zámková dlažba Blšany

Betonové dlažby Blšany

Betonová dlažba Blšany

Zdící prvky Blšany

Dlažby II jakosti Blšany

Dlažba II jakosti Blšany

Plošné dlažby Blšany