„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blšany

Nové produkty Blšany

Dlažby a obrubníky Blšany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blšany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blšany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blšany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blšany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blšany, Levná dlažba Blšany, Dlažba Blšany, Zámkové dlažby Blšany, Zámkové dlažba Blšany, Betonové dlažby Blšany, Betonová dlažba Blšany, Zdící prvky Blšany, Dlažby II jakosti Blšany, Dlažba II jakosti Blšany, Plošné dlažby Blšany, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Újezd Prostějov Český Krumlov Teplice Praha 13 Domažlice Praha-Petrovice Mělník Pardubice Opava Praha 6 Rokycany Praha-západ Jeseník Náchod Praha-Kunratice Sokolov Praha-Lipence Cheb Děčín Kolín Praha-Čakovice Praha-Dolní Chabry Tachov Praha 16 Praha 19 Klatovy Česká Lípa Praha-Zličín Praha-Troja Praha 1 Hodonín Benešov Ostrava-město Praha-Kolovraty Plzeň-město Praha-Slivenec Mladá Boleslav Praha 20 Praha 17 Prachatice Havlíčkův Brod Rakovník Praha 22 Znojmo Karviná Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Ústí nad Orlicí Praha-Satalice Strakonice Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Praha-Březiněves Praha 9 Praha-Štěrboholy Praha-Nebušice Beroun Praha 14 Ústí nad Labem Praha-Lysolaje Praha 7 Písek Praha-Řeporyje Kladno Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Plzeň-jih Přerov Tábor Brno-město Třebíč Svitavy Praha-Dolní Počernice České Budějovice Liberec Praha 3 Brno-venkov Praha-Lochkov Praha 2 Praha 12 Praha-Dolní Měcholupy Praha 21 Uherské Hradiště Praha-Křeslice Praha-Nedvězí Hradec Králové Praha 11 Příbram Žďár nad Sázavou Louny Břeclav Praha-Královice Nový Jičín Jindřichův Hradec Karlovy Vary Praha-Klánovice Vyškov Praha-Vinoř Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blšany

Levná dlažba Blšany

Dlažba Blšany

Zámkové dlažby Blšany

Zámkové betonové dlažby Blšany

Zámková dlažba Blšany

Betonové dlažby Blšany

Betonová dlažba Blšany

Zdící prvky Blšany

Dlažby II jakosti Blšany

Dlažba II jakosti Blšany

Plošné dlažby Blšany