„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blšany

Nové produkty Blšany

Dlažby a obrubníky Blšany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blšany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blšany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blšany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blšany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blšany, Levná dlažba Blšany, Dlažba Blšany, Zámkové dlažby Blšany, Zámkové dlažba Blšany, Betonové dlažby Blšany, Betonová dlažba Blšany, Zdící prvky Blšany, Dlažby II jakosti Blšany, Dlažba II jakosti Blšany, Plošné dlažby Blšany, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Praha-Štěrboholy Nymburk Mladá Boleslav Kroměříž Praha-Dubeč Praha-Zbraslav Praha 16 Praha-Královice Zlín Praha-Dolní Počernice Kladno Břeclav Třebíč Trutnov Praha-Petrovice Praha 20 Praha-Troja Olomouc Uherské Hradiště Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Velká Chuchle Praha 10 Náchod Praha-Řeporyje Benešov Tábor Praha 3 Praha 5 Praha-Suchdol Praha 17 Chrudim Praha 7 Most Ústí nad Orlicí Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Český Krumlov Praha-Lipence Praha-Nebušice Praha-Lochkov Strakonice Praha 13 Praha-Šeberov Praha-Běchovice Ústí nad Labem Klatovy Jičín Jeseník Praha 19 Šumperk Praha-Benice Brno-venkov Plzeň-sever Prostějov Jindřichův Hradec Praha 15 Praha 21 Praha-východ Praha 9 Praha 2 Frýdek-Místek Vyškov Česká Lípa Písek Rokycany Praha-Čakovice Svitavy Praha-Kunratice České Budějovice Plzeň-město Domažlice Hradec Králové Pelhřimov Louny Litoměřice Praha-Křeslice Přerov Praha-Slivenec Hodonín Karviná Bruntál Praha-Dolní Chabry Praha-Ďáblice Jablonec nad Nisou Tachov Praha-Nedvězí Praha 8 Praha-západ Nový Jičín Praha-Kolovraty Praha 11 Praha-Lysolaje Cheb Praha 12 Pardubice Prachatice Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blšany

Levná dlažba Blšany

Dlažba Blšany

Zámkové dlažby Blšany

Zámkové betonové dlažby Blšany

Zámková dlažba Blšany

Betonové dlažby Blšany

Betonová dlažba Blšany

Zdící prvky Blšany

Dlažby II jakosti Blšany

Dlažba II jakosti Blšany

Plošné dlažby Blšany