„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažejov

Nové produkty Blažejov

Dlažby a obrubníky Blažejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažejov, Levná dlažba Blažejov, Dlažba Blažejov, Zámkové dlažby Blažejov, Zámkové dlažba Blažejov, Betonové dlažby Blažejov, Betonová dlažba Blažejov, Zdící prvky Blažejov, Dlažby II jakosti Blažejov, Dlažba II jakosti Blažejov, Plošné dlažby Blažejov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 22 Strakonice Praha-Újezd Plzeň-město Praha 7 Svitavy Prostějov Zlín Praha-Ďáblice Hodonín Praha 19 Česká Lípa Praha-Dubeč Ostrava-město Břeclav Praha 11 Uherské Hradiště Praha-Křeslice Jičín Semily Blansko Rokycany Sokolov Praha 16 Praha 17 Praha-Benice Plzeň-sever Praha 6 Praha-Kunratice Kolín Mladá Boleslav Nymburk Hradec Králové Jindřichův Hradec Praha-západ Pardubice Opava Písek Praha-Nebušice Praha-Zbraslav Praha 10 Brno-venkov Brno-město Plzeň-jih Praha 18 Jablonec nad Nisou Praha-Běchovice Trutnov Praha 4 Praha 13 Tachov Chrudim Karlovy Vary Teplice Rakovník Náchod Praha-Kolovraty Praha 20 Praha-Suchdol Praha 1 Praha 21 Praha-Lipence Praha-Lochkov Praha-Královice Beroun Havlíčkův Brod Praha 14 Praha-Nedvězí Jeseník Praha 2 Praha 15 Praha-Řeporyje Přerov Praha-Zličín Domažlice Bruntál Mělník Kutná Hora Ústí nad Orlicí Praha 8 Praha-Dolní Chabry Pelhřimov Děčín Praha-Libuš Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Litoměřice Benešov Praha 5 Praha-Klánovice Praha-Šeberov Rychnov nad Kněžnou Praha 3 Jihlava Karviná Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek Most Praha 12 Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažejov

Levná dlažba Blažejov

Dlažba Blažejov

Zámkové dlažby Blažejov

Zámkové betonové dlažby Blažejov

Zámková dlažba Blažejov

Betonové dlažby Blažejov

Betonová dlažba Blažejov

Zdící prvky Blažejov

Dlažby II jakosti Blažejov

Dlažba II jakosti Blažejov

Plošné dlažby Blažejov