„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažejov

Nové produkty Blažejov

Dlažby a obrubníky Blažejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažejov, Levná dlažba Blažejov, Dlažba Blažejov, Zámkové dlažby Blažejov, Zámkové dlažba Blažejov, Betonové dlažby Blažejov, Betonová dlažba Blažejov, Zdící prvky Blažejov, Dlažby II jakosti Blažejov, Dlažba II jakosti Blažejov, Plošné dlažby Blažejov, Plošná dlažba


Další města:

České Budějovice Chomutov Plzeň-jih Praha 10 Vsetín Havlíčkův Brod Český Krumlov Praha-Koloděje Praha-západ Rakovník Praha 17 Praha 16 Praha-Dolní Chabry Tachov Praha 1 Praha-Suchdol Praha 18 Praha-Vinoř Příbram Praha 7 Kroměříž Praha-Klánovice Liberec Uherské Hradiště Louny Hodonín Praha-Slivenec Písek Zlín Praha-Čakovice Praha-Štěrboholy Bruntál Praha 3 Praha-Dubeč Litoměřice Ústí nad Orlicí Praha-Zličín Praha-Křeslice Děčín Praha 14 Praha 2 Most Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Praha-Újezd Praha 19 Prostějov Praha-Ďáblice Hlavní město Praha Prachatice Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Praha-Troja Praha 8 Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Brno-venkov Cheb Brno-město Břeclav Karviná Praha 12 Ostrava-město Praha-Lochkov Olomouc Jablonec nad Nisou Benešov Praha-Kunratice Třebíč Žďár nad Sázavou Praha-východ Praha 4 Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Praha-Nedvězí Praha 22 Praha 20 Plzeň-sever Svitavy Praha-Březiněves Česká Lípa Beroun Praha-Lysolaje Tábor Karlovy Vary Praha 9 Praha-Satalice Pardubice Mladá Boleslav Plzeň-město Jihlava Teplice Pelhřimov Praha-Petrovice Praha-Přední Kopanina Sokolov Trutnov Domažlice Praha-Nebušice Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažejov

Levná dlažba Blažejov

Dlažba Blažejov

Zámkové dlažby Blažejov

Zámkové betonové dlažby Blažejov

Zámková dlažba Blažejov

Betonové dlažby Blažejov

Betonová dlažba Blažejov

Zdící prvky Blažejov

Dlažby II jakosti Blažejov

Dlažba II jakosti Blažejov

Plošné dlažby Blažejov