„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažejov

Nové produkty Blažejov

Dlažby a obrubníky Blažejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažejov, Levná dlažba Blažejov, Dlažba Blažejov, Zámkové dlažby Blažejov, Zámkové dlažba Blažejov, Betonové dlažby Blažejov, Betonová dlažba Blažejov, Zdící prvky Blažejov, Dlažby II jakosti Blažejov, Dlažba II jakosti Blažejov, Plošné dlažby Blažejov, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Svitavy Rychnov nad Kněžnou Cheb Praha 14 Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Praha 8 Praha-Vinoř Strakonice Frýdek-Místek Praha-východ Chomutov Nymburk Kroměříž Praha 17 Pardubice Praha 6 Žďár nad Sázavou Semily Česká Lípa Břeclav Praha 2 Plzeň-město Praha-Kunratice Plzeň-sever Praha-Lysolaje Příbram Náchod Chrudim Praha-Nebušice Ostrava-město Pelhřimov Přerov Praha-Petrovice Písek Praha 13 Jeseník Mělník Hradec Králové Praha-Šeberov Praha 9 Praha 16 Rakovník Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem Praha-Běchovice Praha 5 Praha-Štěrboholy Třebíč Praha-Klánovice Mladá Boleslav Jičín Praha-Čakovice Praha-Březiněves Sokolov Praha-Satalice Praha 12 Znojmo Opava Praha 1 Hodonín Trutnov Domažlice Blansko Praha 15 Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Benešov Děčín Praha 3 Beroun Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Chabry Praha 4 Karviná Praha-Nedvězí Praha-Lochkov Praha 10 Praha-Zbraslav Jindřichův Hradec Prachatice Praha-Velká Chuchle Praha 11 Ústí nad Orlicí Vsetín Praha 22 Bruntál Louny Praha-Libuš Praha 20 Karlovy Vary Rokycany Tábor Praha-Újezd Praha-Dubeč Tachov Praha 7 Litoměřice Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažejov

Levná dlažba Blažejov

Dlažba Blažejov

Zámkové dlažby Blažejov

Zámkové betonové dlažby Blažejov

Zámková dlažba Blažejov

Betonové dlažby Blažejov

Betonová dlažba Blažejov

Zdící prvky Blažejov

Dlažby II jakosti Blažejov

Dlažba II jakosti Blažejov

Plošné dlažby Blažejov