„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažejov

Nové produkty Blažejov

Dlažby a obrubníky Blažejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažejov, Levná dlažba Blažejov, Dlažba Blažejov, Zámkové dlažby Blažejov, Zámkové dlažba Blažejov, Betonové dlažby Blažejov, Betonová dlažba Blažejov, Zdící prvky Blažejov, Dlažby II jakosti Blažejov, Dlažba II jakosti Blažejov, Plošné dlažby Blažejov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Klánovice Praha 6 Kolín Praha 10 Jihlava Jičín Praha 19 Praha 20 Trutnov Praha-Koloděje Praha-Lysolaje Praha-Dolní Počernice Praha-Čakovice Prachatice Písek Domažlice Rokycany Praha 14 Sokolov Praha 18 Praha-Zbraslav Rychnov nad Kněžnou Šumperk Mladá Boleslav Plzeň-sever Frýdek-Místek Kroměříž Havlíčkův Brod Praha 8 Hodonín Praha-Březiněves Tachov Most Praha 7 Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Praha 9 Praha 5 Blansko Praha-Petrovice Jindřichův Hradec Teplice Praha-Štěrboholy Břeclav Mělník Chrudim Náchod Tábor Praha-Kolovraty Český Krumlov Prostějov Louny České Budějovice Cheb Plzeň-město Hlavní město Praha Praha-Lipence Jeseník Praha 11 Žďár nad Sázavou Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Benešov Praha-Újezd Praha-Královice Praha-východ Praha-Satalice Beroun Pardubice Praha 4 Bruntál Praha-Řeporyje Kutná Hora Uherské Hradiště Svitavy Praha-Nebušice Brno-venkov Praha 1 Rakovník Praha 22 Praha-Suchdol Hradec Králové Litoměřice Praha-Zličín Praha-Šeberov Praha-západ Praha-Lochkov Praha 15 Přerov Praha 3 Praha-Dubeč Praha-Troja Třebíč Praha-Benice Nový Jičín Brno-město Praha 13 Karlovy Vary Praha-Běchovice Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažejov

Levná dlažba Blažejov

Dlažba Blažejov

Zámkové dlažby Blažejov

Zámkové betonové dlažby Blažejov

Zámková dlažba Blažejov

Betonové dlažby Blažejov

Betonová dlažba Blažejov

Zdící prvky Blažejov

Dlažby II jakosti Blažejov

Dlažba II jakosti Blažejov

Plošné dlažby Blažejov