„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažejov

Nové produkty Blažejov

Dlažby a obrubníky Blažejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažejov, Levná dlažba Blažejov, Dlažba Blažejov, Zámkové dlažby Blažejov, Zámkové dlažba Blažejov, Betonové dlažby Blažejov, Betonová dlažba Blažejov, Zdící prvky Blažejov, Dlažby II jakosti Blažejov, Dlažba II jakosti Blažejov, Plošné dlažby Blažejov, Plošná dlažba


Další města:

Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Praha-Lysolaje Praha-Kunratice Třebíč Nový Jičín Pelhřimov Praha-Nebušice Praha 9 Praha-Vinoř Blansko Olomouc Cheb Příbram Tábor Liberec Nymburk Český Krumlov Praha-Dolní Chabry Praha-Troja Praha-Lipence Praha-Přední Kopanina Praha 5 Praha-Zličín Sokolov Mělník Znojmo Praha-Křeslice České Budějovice Hodonín Praha 13 Praha-Satalice Praha 14 Most Praha 20 Praha-Suchdol Ústí nad Orlicí Praha-Nedvězí Rakovník Brno-město Bruntál Praha-západ Praha-Zbraslav Praha 22 Kladno Praha-Štěrboholy Praha 8 Rokycany Vyškov Žďár nad Sázavou Jindřichův Hradec Benešov Praha 17 Břeclav Praha 6 Louny Pardubice Prachatice Praha-Čakovice Praha 19 Ústí nad Labem Praha-Běchovice Prostějov Praha 4 Praha 1 Karviná Praha-Klánovice Chrudim Chomutov Rychnov nad Kněžnou Hradec Králové Praha 15 Praha 2 Praha 7 Praha 18 Svitavy Přerov Praha-Dolní Počernice Kroměříž Tachov Teplice Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary Jičín Kutná Hora Praha 21 Praha-Královice Praha-Kolovraty Kolín Opava Praha 10 Jablonec nad Nisou Praha-Libuš Česká Lípa Praha-východ Praha 3 Praha-Ďáblice Frýdek-Místek Praha-Újezd Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažejov

Levná dlažba Blažejov

Dlažba Blažejov

Zámkové dlažby Blažejov

Zámkové betonové dlažby Blažejov

Zámková dlažba Blažejov

Betonové dlažby Blažejov

Betonová dlažba Blažejov

Zdící prvky Blažejov

Dlažby II jakosti Blažejov

Dlažba II jakosti Blažejov

Plošné dlažby Blažejov