„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažejovice

Nové produkty Blažejovice

Dlažby a obrubníky Blažejovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažejovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažejovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažejovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažejovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažejovice, Levná dlažba Blažejovice, Dlažba Blažejovice, Zámkové dlažby Blažejovice, Zámkové dlažba Blažejovice, Betonové dlažby Blažejovice, Betonová dlažba Blažejovice, Zdící prvky Blažejovice, Dlažby II jakosti Blažejovice, Dlažba II jakosti Blažejovice, Plošné dlažby Blažejovice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-jih Ústí nad Orlicí Praha-Troja Nový Jičín Břeclav Tachov Česká Lípa Pelhřimov Praha 8 Praha-Dolní Chabry Praha-Lochkov Praha-Vinoř Zlín Praha-Koloděje Prachatice Praha 15 Praha 10 Děčín Český Krumlov Plzeň-město Sokolov Praha-Satalice Praha-Zličín Jičín Pardubice Klatovy Praha-Běchovice Rokycany Louny Praha-Benice Brno-město Praha-Petrovice Semily Nymburk Ostrava-město Olomouc Praha-Dubeč Praha 9 Chrudim Praha-Řeporyje Vyškov Mladá Boleslav Blansko Praha 7 Praha-Klánovice Praha 21 Praha-Dolní Měcholupy Náchod Teplice Praha-Kolovraty Praha 2 České Budějovice Šumperk Třebíč Kladno Praha-západ Praha-Březiněves Praha-východ Praha 13 Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Písek Přerov Brno-venkov Hlavní město Praha Praha 12 Hodonín Praha-Křeslice Praha-Libuš Prostějov Most Praha 6 Domažlice Kutná Hora Praha-Lysolaje Mělník Frýdek-Místek Praha-Šeberov Praha 4 Praha-Kunratice Jihlava Praha-Dolní Počernice Liberec Cheb Tábor Chomutov Praha-Ďáblice Znojmo Bruntál Trutnov Praha 20 Karviná Opava Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Havlíčkův Brod Praha 11 Uherské Hradiště Praha 22 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažejovice

Levná dlažba Blažejovice

Dlažba Blažejovice

Zámkové dlažby Blažejovice

Zámkové betonové dlažby Blažejovice

Zámková dlažba Blažejovice

Betonové dlažby Blažejovice

Betonová dlažba Blažejovice

Zdící prvky Blažejovice

Dlažby II jakosti Blažejovice

Dlažba II jakosti Blažejovice

Plošné dlažby Blažejovice