„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažejovice

Nové produkty Blažejovice

Dlažby a obrubníky Blažejovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažejovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažejovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažejovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažejovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažejovice, Levná dlažba Blažejovice, Dlažba Blažejovice, Zámkové dlažby Blažejovice, Zámkové dlažba Blažejovice, Betonové dlažby Blažejovice, Betonová dlažba Blažejovice, Zdící prvky Blažejovice, Dlažby II jakosti Blažejovice, Dlažba II jakosti Blažejovice, Plošné dlažby Blažejovice, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Chrudim Hradec Králové Praha-Královice Plzeň-jih Praha-Dubeč Praha-Kunratice Zlín Šumperk Domažlice Karlovy Vary Praha 20 Nymburk Most Praha 7 Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Praha-Dolní Chabry Tachov Opava Hlavní město Praha Příbram Praha-Dolní Počernice Jeseník Kladno Třebíč Vyškov Praha 8 Praha-Benice Liberec Praha 5 Jihlava Praha-Suchdol Plzeň-město Český Krumlov Mělník Benešov Olomouc Hodonín Mladá Boleslav Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Praha-Zbraslav Praha 22 Praha-Velká Chuchle Česká Lípa Jindřichův Hradec České Budějovice Pelhřimov Praha-Březiněves Praha 1 Praha-Nedvězí Trutnov Praha-Šeberov Praha-Lysolaje Praha 4 Nový Jičín Náchod Tábor Praha 15 Pardubice Kutná Hora Břeclav Karviná Ústí nad Labem Praha 2 Blansko Praha 19 Praha-Ďáblice Praha-Čakovice Praha 12 Praha-Koloděje Praha 10 Louny Kolín Praha-Lipence Praha 14 Praha-Štěrboholy Praha 16 Praha 11 Praha 9 Havlíčkův Brod Rakovník Praha-Újezd Beroun Frýdek-Místek Praha-Troja Bruntál Praha 21 Praha 3 Znojmo Přerov Praha-Klánovice Praha 17 Praha-Libuš Praha 18 Praha-Kolovraty Praha 6 Kroměříž Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažejovice

Levná dlažba Blažejovice

Dlažba Blažejovice

Zámkové dlažby Blažejovice

Zámkové betonové dlažby Blažejovice

Zámková dlažba Blažejovice

Betonové dlažby Blažejovice

Betonová dlažba Blažejovice

Zdící prvky Blažejovice

Dlažby II jakosti Blažejovice

Dlažba II jakosti Blažejovice

Plošné dlažby Blažejovice