„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažejovice

Nové produkty Blažejovice

Dlažby a obrubníky Blažejovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažejovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažejovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažejovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažejovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažejovice, Levná dlažba Blažejovice, Dlažba Blažejovice, Zámkové dlažby Blažejovice, Zámkové dlažba Blažejovice, Betonové dlažby Blažejovice, Betonová dlažba Blažejovice, Zdící prvky Blažejovice, Dlažby II jakosti Blažejovice, Dlažba II jakosti Blažejovice, Plošné dlažby Blažejovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Praha 6 Hodonín Praha-Lipence Praha 3 Praha-Královice Frýdek-Místek Jeseník Zlín Nymburk Praha-Slivenec Praha-Šeberov Trutnov Praha 7 Chomutov Kolín Benešov Praha-Lochkov Praha-Dolní Počernice Prachatice Praha 18 Praha-Křeslice Hlavní město Praha Příbram Praha 20 Plzeň-město Brno-město Kladno Plzeň-sever Opava Teplice Praha-Nedvězí Beroun Šumperk Česká Lípa Rakovník Praha 16 Vsetín Plzeň-jih Bruntál Jičín Olomouc Praha-Zbraslav Praha-Petrovice Žďár nad Sázavou Písek Praha 15 Louny Praha-Libuš Praha-Vinoř Klatovy Cheb Český Krumlov Praha 17 Karlovy Vary Praha 19 Praha 8 Blansko Praha-západ Třebíč Praha 14 České Budějovice Praha-Lysolaje Praha-Velká Chuchle Praha-Suchdol Mělník Semily Prostějov Praha-Zličín Jablonec nad Nisou Tachov Praha-východ Děčín Praha-Ďáblice Znojmo Praha-Kunratice Jindřichův Hradec Tábor Praha 12 Uherské Hradiště Nový Jičín Ústí nad Orlicí Praha-Dubeč Přerov Praha 13 Praha-Satalice Brno-venkov Břeclav Praha 21 Praha 5 Vyškov Pardubice Praha-Kolovraty Praha 2 Praha 10 Mladá Boleslav Kroměříž Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažejovice

Levná dlažba Blažejovice

Dlažba Blažejovice

Zámkové dlažby Blažejovice

Zámkové betonové dlažby Blažejovice

Zámková dlažba Blažejovice

Betonové dlažby Blažejovice

Betonová dlažba Blažejovice

Zdící prvky Blažejovice

Dlažby II jakosti Blažejovice

Dlažba II jakosti Blažejovice

Plošné dlažby Blažejovice