„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažejovice

Nové produkty Blažejovice

Dlažby a obrubníky Blažejovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažejovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažejovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažejovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažejovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažejovice, Levná dlažba Blažejovice, Dlažba Blažejovice, Zámkové dlažby Blažejovice, Zámkové dlažba Blažejovice, Betonové dlažby Blažejovice, Betonová dlažba Blažejovice, Zdící prvky Blažejovice, Dlažby II jakosti Blažejovice, Dlažba II jakosti Blažejovice, Plošné dlažby Blažejovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Počernice Chomutov Domažlice Hlavní město Praha Praha-Suchdol Brno-město Praha 11 Zlín Teplice Kladno Ústí nad Labem Praha 3 Jindřichův Hradec Písek Sokolov Klatovy Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Břeclav Praha-Dubeč Vyškov Litoměřice Vsetín Praha-Koloděje Praha-Zličín Trutnov Praha-Královice Praha 16 Šumperk Semily Praha 21 Uherské Hradiště Frýdek-Místek Praha-východ Plzeň-město Praha-Satalice Praha 15 Znojmo Opava Česká Lípa Kolín Praha-Nedvězí Brno-venkov Praha-Lipence Třebíč Praha 17 Jeseník Praha 6 Rakovník Ústí nad Orlicí Strakonice Mělník Praha-Újezd Chrudim Hodonín Praha 1 Praha 12 Praha-Zbraslav Přerov Cheb Blansko Jičín Pardubice Praha 2 Olomouc Praha-Štěrboholy Praha-Petrovice Praha 9 Mladá Boleslav Nymburk Jihlava Plzeň-jih Kutná Hora Liberec Praha-Kunratice Praha 20 Praha-Velká Chuchle Praha-Benice Bruntál Praha-západ Plzeň-sever Praha 22 Praha-Dolní Chabry Rokycany Rychnov nad Kněžnou Kroměříž Praha-Vinoř Praha-Běchovice Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Praha 10 Praha 19 Praha-Přední Kopanina Český Krumlov Prostějov Praha 14 Hradec Králové Louny Praha-Slivenec Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažejovice

Levná dlažba Blažejovice

Dlažba Blažejovice

Zámkové dlažby Blažejovice

Zámkové betonové dlažby Blažejovice

Zámková dlažba Blažejovice

Betonové dlažby Blažejovice

Betonová dlažba Blažejovice

Zdící prvky Blažejovice

Dlažby II jakosti Blažejovice

Dlažba II jakosti Blažejovice

Plošné dlažby Blažejovice