„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažejovice

Nové produkty Blažejovice

Dlažby a obrubníky Blažejovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažejovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažejovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažejovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažejovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažejovice, Levná dlažba Blažejovice, Dlažba Blažejovice, Zámkové dlažby Blažejovice, Zámkové dlažba Blažejovice, Betonové dlažby Blažejovice, Betonová dlažba Blažejovice, Zdící prvky Blažejovice, Dlažby II jakosti Blažejovice, Dlažba II jakosti Blažejovice, Plošné dlažby Blažejovice, Plošná dlažba


Další města:

Louny Praha-Satalice Praha-Újezd Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Teplice Rakovník Brno-venkov Prachatice Plzeň-město Pardubice Praha-Libuš Písek Karlovy Vary Přerov Mělník Trutnov Praha-Březiněves Praha-Čakovice Praha 2 Bruntál Praha 5 Znojmo Tábor Litoměřice Svitavy Praha-Troja Praha-Nedvězí Praha-Zbraslav Česká Lípa Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Praha-Suchdol Praha 14 Jablonec nad Nisou Pelhřimov Jičín Praha 19 Praha 9 Sokolov Ústí nad Labem Ostrava-město Uherské Hradiště Mladá Boleslav Praha-Nebušice Praha 22 Praha-Běchovice Semily Praha-Kunratice Strakonice Břeclav Kladno Praha 1 Tachov Praha 12 Praha 17 Praha-Koloděje Praha-Lysolaje Třebíč Praha-Lipence Praha 6 Praha 16 Jindřichův Hradec Kolín Děčín Praha-Klánovice Praha 13 Most Cheb Brno-město Hodonín Nymburk Praha 11 Praha-Šeberov Karviná Praha 3 Frýdek-Místek Český Krumlov Praha-Přední Kopanina Příbram Praha-Velká Chuchle Plzeň-jih Klatovy Olomouc Opava Praha-Zličín Zlín Praha-západ Praha 15 Hradec Králové Jihlava Prostějov Praha-Kolovraty Kutná Hora Plzeň-sever Praha-Dubeč Praha 18 Vsetín Šumperk Praha 10 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažejovice

Levná dlažba Blažejovice

Dlažba Blažejovice

Zámkové dlažby Blažejovice

Zámkové betonové dlažby Blažejovice

Zámková dlažba Blažejovice

Betonové dlažby Blažejovice

Betonová dlažba Blažejovice

Zdící prvky Blažejovice

Dlažby II jakosti Blažejovice

Dlažba II jakosti Blažejovice

Plošné dlažby Blažejovice