„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blížejov

Nové produkty Blížejov

Dlažby a obrubníky Blížejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blížejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blížejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blížejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blížejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blížejov, Levná dlažba Blížejov, Dlažba Blížejov, Zámkové dlažby Blížejov, Zámkové dlažba Blížejov, Betonové dlažby Blížejov, Betonová dlažba Blížejov, Zdící prvky Blížejov, Dlažby II jakosti Blížejov, Dlažba II jakosti Blížejov, Plošné dlažby Blížejov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Kolín Praha-Petrovice Praha 10 Rakovník Praha-Lipence Praha-Lysolaje Kroměříž Uherské Hradiště Domažlice Praha-západ Praha 20 Brno-město Praha-Libuš Cheb Liberec Praha-Královice Praha-Ďáblice Jindřichův Hradec Trutnov Praha-Benice Praha 1 Karlovy Vary Praha-Křeslice Praha-Čakovice Praha-Zbraslav Praha-Vinoř Jeseník Praha 4 Ostrava-město Jihlava Česká Lípa Ústí nad Labem Praha-Štěrboholy Rokycany Havlíčkův Brod Praha 18 Praha-Řeporyje Praha 7 Praha-Troja Teplice Třebíč Praha-Dolní Chabry Praha 6 Most Písek Pardubice Karviná Plzeň-jih Plzeň-město Kladno Praha 9 Praha 5 Prachatice Hodonín Žďár nad Sázavou Benešov Znojmo Sokolov Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Náchod České Budějovice Praha 8 Praha 17 Praha-Zličín Svitavy Praha 13 Praha-Přední Kopanina Pelhřimov Praha-Koloděje Přerov Plzeň-sever Praha-Kolovraty Semily Praha-Kunratice Praha-Újezd Praha-východ Louny Zlín Mělník Praha-Dubeč Praha-Suchdol Praha 11 Praha 3 Praha 15 Olomouc Praha-Slivenec Praha-Klánovice Praha 16 Praha 21 Hlavní město Praha Praha-Běchovice Český Krumlov Mladá Boleslav Jičín Nymburk Brno-venkov Vsetín Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blížejov

Levná dlažba Blížejov

Dlažba Blížejov

Zámkové dlažby Blížejov

Zámkové betonové dlažby Blížejov

Zámková dlažba Blížejov

Betonové dlažby Blížejov

Betonová dlažba Blížejov

Zdící prvky Blížejov

Dlažby II jakosti Blížejov

Dlažba II jakosti Blížejov

Plošné dlažby Blížejov