„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blížejov

Nové produkty Blížejov

Dlažby a obrubníky Blížejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blížejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blížejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blížejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blížejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blížejov, Levná dlažba Blížejov, Dlažba Blížejov, Zámkové dlažby Blížejov, Zámkové dlažba Blížejov, Betonové dlažby Blížejov, Betonová dlažba Blížejov, Zdící prvky Blížejov, Dlažby II jakosti Blížejov, Dlažba II jakosti Blížejov, Plošné dlažby Blížejov, Plošná dlažba


Další města:

Tachov Most Příbram Praha-Klánovice Praha-Lipence Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Praha-Královice Opava Praha 4 Praha-Dolní Počernice Praha 21 Český Krumlov Praha 9 Kolín Semily Praha-Kolovraty Mladá Boleslav Praha 14 Jičín Vyškov Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Praha-Slivenec Česká Lípa Praha-Koloděje Praha 17 Trutnov Praha-Kunratice Tábor Praha-Dubeč Rychnov nad Kněžnou Praha 1 Praha 22 Kroměříž Děčín Praha 8 Hradec Králové Vsetín Chomutov Praha-Újezd Plzeň-jih Ústí nad Orlicí Přerov Chrudim Jablonec nad Nisou Mělník Louny Rakovník Pelhřimov Ústí nad Labem Nový Jičín Rokycany Třebíč Litoměřice Havlíčkův Brod Pardubice Písek Nymburk Plzeň-město Praha 6 Praha 10 Praha-Velká Chuchle Praha-Nebušice Klatovy Strakonice Žďár nad Sázavou Brno-město Praha-Lochkov Praha 5 Praha-Libuš Praha-Ďáblice Hlavní město Praha Plzeň-sever Kladno Frýdek-Místek Kutná Hora Karviná Praha-Lysolaje Praha 11 Praha-Benice Praha-Vinoř Hodonín Praha 13 Praha-Nedvězí Svitavy Praha-Satalice Praha-Šeberov Praha 12 Jindřichův Hradec Šumperk Cheb České Budějovice Praha 7 Praha-Zbraslav Ostrava-město Praha-Dolní Měcholupy Praha 16 Zlín Karlovy Vary ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blížejov

Levná dlažba Blížejov

Dlažba Blížejov

Zámkové dlažby Blížejov

Zámkové betonové dlažby Blížejov

Zámková dlažba Blížejov

Betonové dlažby Blížejov

Betonová dlažba Blížejov

Zdící prvky Blížejov

Dlažby II jakosti Blížejov

Dlažba II jakosti Blížejov

Plošné dlažby Blížejov