„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blížejov

Nové produkty Blížejov

Dlažby a obrubníky Blížejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blížejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blížejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blížejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blížejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blížejov, Levná dlažba Blížejov, Dlažba Blížejov, Zámkové dlažby Blížejov, Zámkové dlažba Blížejov, Betonové dlažby Blížejov, Betonová dlažba Blížejov, Zdící prvky Blížejov, Dlažby II jakosti Blížejov, Dlažba II jakosti Blížejov, Plošné dlažby Blížejov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Česká Lípa Praha 19 Praha 4 Kladno Praha-Libuš Domažlice Praha-Vinoř Praha-Dolní Počernice Ostrava-město Liberec Tábor Louny Tachov Praha-Šeberov Praha-Královice Praha 6 Praha-Běchovice Cheb Prachatice Strakonice Uherské Hradiště Třebíč Chrudim Jihlava Příbram Praha-Zličín Praha 13 Praha-Čakovice Teplice Praha 1 Praha 3 Hradec Králové Praha-Satalice Praha-Klánovice Kolín Ústí nad Orlicí Znojmo Plzeň-město Nymburk Frýdek-Místek Klatovy Prostějov Litoměřice Praha-Křeslice Praha-Nebušice Rokycany Karlovy Vary Jeseník Brno-venkov Praha 22 Praha-Suchdol Benešov Vyškov Chomutov Praha-Kunratice Praha-Štěrboholy Rakovník Plzeň-sever Praha-Březiněves Praha 5 Jičín Praha-východ Praha 7 Praha 10 Ústí nad Labem Mladá Boleslav Praha-Dubeč Pelhřimov Semily Praha 16 Náchod Jablonec nad Nisou Praha-Velká Chuchle Děčín Most Praha-Újezd Beroun Plzeň-jih Praha-Řeporyje Mělník Jindřichův Hradec Praha-Petrovice Opava Praha-Slivenec Praha 11 Písek Praha-Zbraslav Praha-Lysolaje Trutnov Praha-Lochkov Praha 18 Olomouc Šumperk Praha 14 Praha-západ Praha-Nedvězí Praha 20 Praha-Troja Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blížejov

Levná dlažba Blížejov

Dlažba Blížejov

Zámkové dlažby Blížejov

Zámkové betonové dlažby Blížejov

Zámková dlažba Blížejov

Betonové dlažby Blížejov

Betonová dlažba Blížejov

Zdící prvky Blížejov

Dlažby II jakosti Blížejov

Dlažba II jakosti Blížejov

Plošné dlažby Blížejov