„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blížejov

Nové produkty Blížejov

Dlažby a obrubníky Blížejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blížejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blížejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blížejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blížejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blížejov, Levná dlažba Blížejov, Dlažba Blížejov, Zámkové dlažby Blížejov, Zámkové dlažba Blížejov, Betonové dlažby Blížejov, Betonová dlažba Blížejov, Zdící prvky Blížejov, Dlažby II jakosti Blížejov, Dlažba II jakosti Blížejov, Plošné dlažby Blížejov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Klánovice Benešov Rakovník Brno-venkov Praha-Čakovice Louny Praha-Lochkov Třebíč Praha-Přední Kopanina Ostrava-město Sokolov Plzeň-jih Plzeň-město Praha-Kunratice Kroměříž Karviná Praha 9 Břeclav Trutnov Praha-západ Praha-Královice Domažlice Praha 6 Praha 10 Jindřichův Hradec Český Krumlov Hradec Králové Semily Praha-východ Praha-Koloděje Nymburk Náchod Šumperk Jeseník Praha 22 Jablonec nad Nisou Praha-Dubeč Praha-Nedvězí Vyškov Hodonín Praha 19 Tachov Praha 1 Praha-Dolní Chabry Plzeň-sever Česká Lípa Brno-město Praha-Velká Chuchle Rychnov nad Kněžnou Přerov Praha-Běchovice Opava Havlíčkův Brod Praha 8 Jičín Mělník Praha 20 Praha-Troja Blansko Příbram Praha-Řeporyje Zlín Rokycany Bruntál Praha-Slivenec Písek Praha-Štěrboholy Praha-Suchdol Kutná Hora Praha 21 Pelhřimov Karlovy Vary Pardubice Prostějov Praha-Zličín Praha-Březiněves Praha-Benice Chomutov Mladá Boleslav Beroun Most Děčín Praha-Dolní Měcholupy Praha 16 Svitavy Praha 18 Hlavní město Praha Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Teplice Praha 5 Jihlava Frýdek-Místek Praha 12 Kladno Vsetín Praha-Ďáblice Strakonice Žďár nad Sázavou Kolín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blížejov

Levná dlažba Blížejov

Dlažba Blížejov

Zámkové dlažby Blížejov

Zámkové betonové dlažby Blížejov

Zámková dlažba Blížejov

Betonové dlažby Blížejov

Betonová dlažba Blížejov

Zdící prvky Blížejov

Dlažby II jakosti Blížejov

Dlažba II jakosti Blížejov

Plošné dlažby Blížejov