„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blížejov

Nové produkty Blížejov

Dlažby a obrubníky Blížejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blížejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blížejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blížejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blížejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blížejov, Levná dlažba Blížejov, Dlažba Blížejov, Zámkové dlažby Blížejov, Zámkové dlažba Blížejov, Betonové dlažby Blížejov, Betonová dlažba Blížejov, Zdící prvky Blížejov, Dlažby II jakosti Blížejov, Dlažba II jakosti Blížejov, Plošné dlažby Blížejov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Praha-západ Praha-Běchovice Most Zlín Tábor Praha 1 Praha-Zbraslav Náchod Praha-Satalice Praha 13 Písek Praha-Nedvězí Praha-Březiněves Ústí nad Labem Praha 17 Karlovy Vary Praha-východ Praha-Dolní Počernice Chomutov Praha-Ďáblice Nymburk Pelhřimov Hlavní město Praha Praha-Královice Plzeň-jih Praha-Libuš Praha-Koloděje České Budějovice Sokolov Třebíč Praha-Benice Jihlava Rokycany Praha 12 Pardubice Klatovy Praha-Křeslice Příbram Teplice Vyškov Jeseník Frýdek-Místek Praha 5 Praha 16 Ostrava-město Brno-město Praha 11 Praha-Zličín Prostějov Praha 20 Rakovník Havlíčkův Brod Praha-Újezd Chrudim Praha 2 Beroun Kolín Praha-Klánovice Mělník Praha 15 Liberec Praha-Štěrboholy Svitavy Rychnov nad Kněžnou Benešov Domažlice Kroměříž Praha-Kolovraty Praha-Lochkov Praha 21 Praha 8 Tachov Praha-Petrovice Praha 18 Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Kladno Praha-Lipence Trutnov Praha-Velká Chuchle Olomouc Opava Praha 19 Louny Brno-venkov Uherské Hradiště Prachatice Praha-Přední Kopanina Děčín Český Krumlov Znojmo Praha 22 Semily Kutná Hora Jindřichův Hradec Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blížejov

Levná dlažba Blížejov

Dlažba Blížejov

Zámkové dlažby Blížejov

Zámkové betonové dlažby Blížejov

Zámková dlažba Blížejov

Betonové dlažby Blížejov

Betonová dlažba Blížejov

Zdící prvky Blížejov

Dlažby II jakosti Blížejov

Dlažba II jakosti Blížejov

Plošné dlažby Blížejov