„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blížejov

Nové produkty Blížejov

Dlažby a obrubníky Blížejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blížejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blížejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blížejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blížejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blížejov, Levná dlažba Blížejov, Dlažba Blížejov, Zámkové dlažby Blížejov, Zámkové dlažba Blížejov, Betonové dlažby Blížejov, Betonová dlažba Blížejov, Zdící prvky Blížejov, Dlažby II jakosti Blížejov, Dlažba II jakosti Blížejov, Plošné dlažby Blížejov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Kolín Mladá Boleslav Praha-Klánovice Most Sokolov Praha-Libuš Vyškov Plzeň-sever Praha-Petrovice Opava Praha-Troja Praha 22 Tábor Rychnov nad Kněžnou Prostějov Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Kroměříž Písek Karviná Praha-Koloděje Praha 17 Praha 7 Praha-Suchdol Praha-Vinoř Praha 6 Mělník Praha-Štěrboholy Přerov Ústí nad Orlicí Hodonín Liberec Rakovník Břeclav Žďár nad Sázavou Jičín Praha-Ďáblice Praha 8 Ostrava-město Semily Praha 15 Trutnov Praha-Křeslice Náchod Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Uherské Hradiště Praha 11 Praha-Benice Ústí nad Labem Beroun Jablonec nad Nisou Praha 18 Praha-Nebušice Cheb Praha-Přední Kopanina Teplice Znojmo Praha 19 Nový Jičín Kutná Hora Praha-Zličín Praha-Lochkov Nymburk Šumperk Klatovy Louny Praha-Lipence Praha 12 Jeseník Jindřichův Hradec Praha 20 Praha 5 Česká Lípa Praha-Kunratice Praha-Běchovice Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Strakonice Praha-Královice Praha-Velká Chuchle Pardubice Praha-Nedvězí Praha 3 Pelhřimov Praha-Dubeč Olomouc Praha 13 Praha 10 Děčín Havlíčkův Brod Jihlava Rokycany Blansko Praha-Lysolaje Praha 1 Praha-západ Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blížejov

Levná dlažba Blížejov

Dlažba Blížejov

Zámkové dlažby Blížejov

Zámkové betonové dlažby Blížejov

Zámková dlažba Blížejov

Betonové dlažby Blížejov

Betonová dlažba Blížejov

Zdící prvky Blížejov

Dlažby II jakosti Blížejov

Dlažba II jakosti Blížejov

Plošné dlažby Blížejov