„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blížejov

Nové produkty Blížejov

Dlažby a obrubníky Blížejov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blížejov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blížejov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blížejov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blížejov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blížejov, Levná dlažba Blížejov, Dlažba Blížejov, Zámkové dlažby Blížejov, Zámkové dlažba Blížejov, Betonové dlažby Blížejov, Betonová dlažba Blížejov, Zdící prvky Blížejov, Dlažby II jakosti Blížejov, Dlažba II jakosti Blížejov, Plošné dlažby Blížejov, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Praha-Křeslice Praha-Řeporyje Jindřichův Hradec Liberec Praha-Libuš Opava Praha-Velká Chuchle Praha 2 Prostějov Praha 15 Beroun Praha-Slivenec Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Praha-Benice Praha 3 Praha-Dolní Chabry Chomutov Plzeň-město Teplice Praha-Dolní Počernice Praha 13 České Budějovice Hradec Králové Vyškov Jeseník Český Krumlov Česká Lípa Kladno Brno-venkov Praha 11 Praha-Kunratice Praha 22 Praha 10 Praha 16 Praha-Štěrboholy Praha 5 Kolín Praha-Troja Plzeň-jih Sokolov Praha-Královice Jihlava Pelhřimov Semily Chrudim Havlíčkův Brod Praha-Koloděje Praha-Nebušice Ústí nad Labem Praha 12 Praha-Lysolaje Tachov Praha 20 Kutná Hora Domažlice Praha-západ Praha-Dubeč Olomouc Svitavy Praha-Kolovraty Praha 8 Praha 6 Břeclav Třebíč Bruntál Praha-Ďáblice Rakovník Přerov Děčín Praha-Újezd Praha 7 Ostrava-město Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Praha 9 Praha-Lipence Vsetín Nymburk Ústí nad Orlicí Praha-Vinoř Blansko Praha-Šeberov Praha 1 Jablonec nad Nisou Prachatice Rokycany Most Praha 21 Praha-východ Příbram Brno-město Trutnov Rychnov nad Kněžnou Hlavní město Praha Znojmo Náchod Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blížejov

Levná dlažba Blížejov

Dlažba Blížejov

Zámkové dlažby Blížejov

Zámkové betonové dlažby Blížejov

Zámková dlažba Blížejov

Betonové dlažby Blížejov

Betonová dlažba Blížejov

Zdící prvky Blížejov

Dlažby II jakosti Blížejov

Dlažba II jakosti Blížejov

Plošné dlažby Blížejov