„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blížkovice

Nové produkty Blížkovice

Dlažby a obrubníky Blížkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blížkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blížkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blížkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blížkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blížkovice, Levná dlažba Blížkovice, Dlažba Blížkovice, Zámkové dlažby Blížkovice, Zámkové dlažba Blížkovice, Betonové dlažby Blížkovice, Betonová dlažba Blížkovice, Zdící prvky Blížkovice, Dlažby II jakosti Blížkovice, Dlažba II jakosti Blížkovice, Plošné dlažby Blížkovice, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Beroun Praha 7 Děčín Kladno Prostějov Hodonín Jablonec nad Nisou Praha-Petrovice Praha-Královice Šumperk Teplice Chrudim Praha-Ďáblice Jihlava Praha 9 Praha-Benice Praha 12 Praha 11 Praha-Štěrboholy Praha 16 Praha 5 Praha-Klánovice Praha 20 Havlíčkův Brod Ústí nad Orlicí Praha 13 Praha 19 Praha 10 Praha 8 Praha-Vinoř Praha-Satalice Rakovník Karviná Blansko Plzeň-sever Praha 6 Praha-západ Znojmo Praha-Přední Kopanina Praha-Dubeč Mladá Boleslav Louny Olomouc Praha 3 Praha-Dolní Chabry Praha-Čakovice Opava Hradec Králové Domažlice Praha-Nebušice Benešov Praha 18 Praha-Velká Chuchle Nový Jičín Bruntál Praha-Řeporyje Klatovy Praha-východ Litoměřice Příbram Brno-venkov Praha-Lysolaje Praha-Kunratice Vsetín Praha-Troja Kroměříž Český Krumlov Praha-Křeslice Jičín České Budějovice Strakonice Karlovy Vary Liberec Praha-Dolní Měcholupy Náchod Ostrava-město Svitavy Přerov Sokolov Písek Praha-Lipence Praha 15 Česká Lípa Praha 21 Praha 14 Praha 22 Jeseník Praha-Nedvězí Praha-Lochkov Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Uherské Hradiště Vyškov Plzeň-jih Kolín Zlín Plzeň-město Žďár nad Sázavou Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blížkovice

Levná dlažba Blížkovice

Dlažba Blížkovice

Zámkové dlažby Blížkovice

Zámkové betonové dlažby Blížkovice

Zámková dlažba Blížkovice

Betonové dlažby Blížkovice

Betonová dlažba Blížkovice

Zdící prvky Blížkovice

Dlažby II jakosti Blížkovice

Dlažba II jakosti Blížkovice

Plošné dlažby Blížkovice