„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blížkovice

Nové produkty Blížkovice

Dlažby a obrubníky Blížkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blížkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blížkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blížkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blížkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blížkovice, Levná dlažba Blížkovice, Dlažba Blížkovice, Zámkové dlažby Blížkovice, Zámkové dlažba Blížkovice, Betonové dlažby Blížkovice, Betonová dlažba Blížkovice, Zdící prvky Blížkovice, Dlažby II jakosti Blížkovice, Dlažba II jakosti Blížkovice, Plošné dlažby Blížkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Bruntál Tábor Břeclav Prostějov Praha-Kolovraty Praha 7 Praha-Koloděje Praha-Benice Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Kolín Ústí nad Labem Kutná Hora Praha-Ďáblice Praha-Šeberov Uherské Hradiště Praha-Štěrboholy Praha 5 Praha-Lysolaje Plzeň-jih Mladá Boleslav Šumperk Strakonice Praha-Slivenec Praha 18 Chrudim Praha-Lochkov Praha-Křeslice Praha 13 Jablonec nad Nisou Praha 12 Praha 19 Praha-Zličín Nymburk Česká Lípa Teplice Praha-Březiněves Praha 17 Jihlava Příbram Litoměřice Praha-Nebušice Karlovy Vary Praha 11 Hlavní město Praha Praha-Petrovice Blansko Praha 22 Opava Brno-venkov Sokolov Nový Jičín Praha-Zbraslav Brno-město Praha-Dubeč Semily Praha-Újezd Praha 16 Praha-Troja Praha-Běchovice Praha-Klánovice Praha 14 Vyškov Prachatice Praha-Vinoř Rakovník Praha 2 Děčín Olomouc Praha 15 Mělník Praha-západ Beroun Louny Praha-Suchdol Pardubice Praha 8 Chomutov Písek Praha 3 Plzeň-město Praha 9 Praha-Lipence Plzeň-sever Praha-Řeporyje Znojmo Praha-Libuš Karviná Český Krumlov Jeseník Trutnov Kladno Domažlice Kroměříž Hradec Králové Ostrava-město Vsetín Žďár nad Sázavou Praha-Velká Chuchle ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blížkovice

Levná dlažba Blížkovice

Dlažba Blížkovice

Zámkové dlažby Blížkovice

Zámkové betonové dlažby Blížkovice

Zámková dlažba Blížkovice

Betonové dlažby Blížkovice

Betonová dlažba Blížkovice

Zdící prvky Blížkovice

Dlažby II jakosti Blížkovice

Dlažba II jakosti Blížkovice

Plošné dlažby Blížkovice