„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blížkovice

Nové produkty Blížkovice

Dlažby a obrubníky Blížkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blížkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blížkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blížkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blížkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blížkovice, Levná dlažba Blížkovice, Dlažba Blížkovice, Zámkové dlažby Blížkovice, Zámkové dlažba Blížkovice, Betonové dlažby Blížkovice, Betonová dlažba Blížkovice, Zdící prvky Blížkovice, Dlažby II jakosti Blížkovice, Dlažba II jakosti Blížkovice, Plošné dlažby Blížkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nebušice Praha-Klánovice Praha-Velká Chuchle Praha 5 Praha-Ďáblice Děčín Bruntál Kroměříž Plzeň-jih Praha-Březiněves Pardubice Šumperk České Budějovice Semily Kladno Prostějov Teplice Rakovník Praha 4 Praha 19 Praha-Štěrboholy Praha-Újezd Vsetín Chrudim Praha-Lysolaje Praha 2 Louny Praha-Dolní Měcholupy Sokolov Nymburk Praha 13 Hradec Králové Ústí nad Labem Prachatice Praha-Dolní Chabry Praha-východ Tachov Praha-Řeporyje Praha 10 Praha-Dolní Počernice Litoměřice Nový Jičín Přerov Praha 11 Praha 21 Frýdek-Místek Uherské Hradiště Brno-venkov Český Krumlov Praha 14 Praha-Kunratice Havlíčkův Brod Praha 17 Mladá Boleslav Žďár nad Sázavou Domažlice Praha-Petrovice Břeclav Třebíč Praha-Zbraslav Benešov Mělník Karlovy Vary Jičín Plzeň-město Strakonice Kolín Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Praha-Suchdol Praha-Královice Jihlava Rychnov nad Kněžnou Brno-město Praha-Benice Ostrava-město Praha-Křeslice Praha 20 Praha-západ Beroun Olomouc Praha 16 Praha 12 Hlavní město Praha Vyškov Jindřichův Hradec Praha-Čakovice Praha-Lochkov Cheb Ústí nad Orlicí Praha 8 Praha-Lipence Praha-Vinoř Praha 1 Znojmo Klatovy Praha 22 Česká Lípa Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blížkovice

Levná dlažba Blížkovice

Dlažba Blížkovice

Zámkové dlažby Blížkovice

Zámkové betonové dlažby Blížkovice

Zámková dlažba Blížkovice

Betonové dlažby Blížkovice

Betonová dlažba Blížkovice

Zdící prvky Blížkovice

Dlažby II jakosti Blížkovice

Dlažba II jakosti Blížkovice

Plošné dlažby Blížkovice