„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blížkovice

Nové produkty Blížkovice

Dlažby a obrubníky Blížkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blížkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blížkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blížkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blížkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blížkovice, Levná dlažba Blížkovice, Dlažba Blížkovice, Zámkové dlažby Blížkovice, Zámkové dlažba Blížkovice, Betonové dlažby Blížkovice, Betonová dlažba Blížkovice, Zdící prvky Blížkovice, Dlažby II jakosti Blížkovice, Dlažba II jakosti Blížkovice, Plošné dlažby Blížkovice, Plošná dlažba


Další města:

Louny Praha-Přední Kopanina Strakonice Praha-Klánovice Olomouc Bruntál Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nebušice Mělník Praha-Lysolaje Praha-Vinoř Praha-Dolní Počernice Opava Hradec Králové Praha-Šeberov Písek Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Karviná Chomutov Ostrava-město Hlavní město Praha Praha-Nedvězí Kutná Hora Tábor Prostějov Praha 21 Nový Jičín Praha 6 Praha-Zličín Praha 17 Praha 18 Praha-Královice Praha-Dubeč Teplice Praha 12 Česká Lípa Praha-Suchdol Tachov Vyškov Žďár nad Sázavou Praha-Velká Chuchle Ústí nad Labem Havlíčkův Brod Jeseník Praha-Ďáblice Plzeň-město České Budějovice Blansko Praha 8 Třebíč Praha-Lipence Rakovník Praha 22 Praha 5 Praha-Březiněves Liberec Praha-Dolní Chabry Jihlava Praha-Lochkov Praha-Koloděje Praha 19 Pelhřimov Praha 1 Kolín Mladá Boleslav Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Praha 15 Praha-Běchovice Praha 9 Sokolov Praha 3 Praha-Řeporyje Jičín Kladno Uherské Hradiště Litoměřice Praha-západ Pardubice Beroun Praha 4 Praha 2 Praha 10 Klatovy Jindřichův Hradec Praha-Štěrboholy Český Krumlov Přerov Most Kroměříž Domažlice Znojmo Chrudim Praha-východ Břeclav Frýdek-Místek Praha 7 Semily Karlovy Vary ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blížkovice

Levná dlažba Blížkovice

Dlažba Blížkovice

Zámkové dlažby Blížkovice

Zámkové betonové dlažby Blížkovice

Zámková dlažba Blížkovice

Betonové dlažby Blížkovice

Betonová dlažba Blížkovice

Zdící prvky Blížkovice

Dlažby II jakosti Blížkovice

Dlažba II jakosti Blížkovice

Plošné dlažby Blížkovice