„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blížkovice

Nové produkty Blížkovice

Dlažby a obrubníky Blížkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blížkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blížkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blížkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blížkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blížkovice, Levná dlažba Blížkovice, Dlažba Blížkovice, Zámkové dlažby Blížkovice, Zámkové dlažba Blížkovice, Betonové dlažby Blížkovice, Betonová dlažba Blížkovice, Zdící prvky Blížkovice, Dlažby II jakosti Blížkovice, Dlažba II jakosti Blížkovice, Plošné dlažby Blížkovice, Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové Nymburk Frýdek-Místek Praha 3 Praha 5 Praha-Nedvězí Znojmo Kladno Ostrava-město Praha 20 Zlín Benešov Mělník České Budějovice Praha-Kunratice Prachatice Praha 12 Litoměřice Praha-Březiněves Praha 17 Kroměříž Praha 18 Praha 13 Strakonice Praha-Královice Praha-Suchdol Opava Praha 16 Chomutov Jičín Praha 2 Písek Bruntál Praha 9 Praha-Slivenec Plzeň-sever Praha-Šeberov Havlíčkův Brod Praha-západ Sokolov Tachov Karviná Kolín Vyškov Jablonec nad Nisou Klatovy Jihlava Mladá Boleslav Prostějov Český Krumlov Cheb Praha 19 Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Louny Uherské Hradiště Jindřichův Hradec Praha-Petrovice Přerov Hodonín Most Praha 7 Trutnov Praha-Ďáblice Svitavy Praha 22 Hlavní město Praha Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Česká Lípa Praha-Troja Praha-Běchovice Chrudim Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy Rokycany Jeseník Praha-Čakovice Karlovy Vary Šumperk Rakovník Rychnov nad Kněžnou Blansko Praha-Klánovice Praha-Nebušice Praha-východ Praha-Štěrboholy Praha-Satalice Ústí nad Labem Praha-Kolovraty Praha 10 Třebíč Praha-Lipence Břeclav Praha-Přední Kopanina Praha-Lysolaje Praha 6 Praha-Koloděje Teplice Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blížkovice

Levná dlažba Blížkovice

Dlažba Blížkovice

Zámkové dlažby Blížkovice

Zámkové betonové dlažby Blížkovice

Zámková dlažba Blížkovice

Betonové dlažby Blížkovice

Betonová dlažba Blížkovice

Zdící prvky Blížkovice

Dlažby II jakosti Blížkovice

Dlažba II jakosti Blížkovice

Plošné dlažby Blížkovice