„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blížkovice

Nové produkty Blížkovice

Dlažby a obrubníky Blížkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blížkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blížkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blížkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blížkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blížkovice, Levná dlažba Blížkovice, Dlažba Blížkovice, Zámkové dlažby Blížkovice, Zámkové dlažba Blížkovice, Betonové dlažby Blížkovice, Betonová dlažba Blížkovice, Zdící prvky Blížkovice, Dlažby II jakosti Blížkovice, Dlažba II jakosti Blížkovice, Plošné dlažby Blížkovice, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Praha-Štěrboholy Příbram Praha 17 Nový Jičín Praha-Nebušice Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Opava Praha-Dolní Chabry Domažlice Zlín Jablonec nad Nisou Vyškov Jihlava Praha-Zličín Kolín Písek Třebíč Chrudim Děčín Praha-Dolní Měcholupy Praha 21 Mělník Praha 9 Frýdek-Místek Plzeň-sever Plzeň-město Praha 7 Praha-Přední Kopanina Olomouc Chomutov Praha-Lysolaje Tachov Praha-východ Vsetín Ústí nad Labem Praha-západ Hlavní město Praha Praha-Nedvězí Klatovy Praha-Libuš Praha 2 Znojmo Bruntál Praha-Koloděje Pardubice Praha-Křeslice Havlíčkův Brod Praha-Královice Hradec Králové Praha-Ďáblice Praha 4 Brno-venkov Karviná Praha 6 Praha 11 Praha-Klánovice Praha 10 Rakovník Praha 20 Praha-Petrovice Cheb Praha 14 Ostrava-město Semily Praha-Kolovraty Praha-Újezd Kroměříž Teplice Břeclav Plzeň-jih Praha-Suchdol Louny Praha 13 Šumperk Praha-Lipence Beroun Uherské Hradiště Sokolov Svitavy Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Jindřichův Hradec Brno-město Praha-Benice Praha-Čakovice Trutnov Praha 15 Praha-Slivenec Rokycany Hodonín Praha 22 Česká Lípa Jičín Tábor Praha 3 Praha-Velká Chuchle Strakonice Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blížkovice

Levná dlažba Blížkovice

Dlažba Blížkovice

Zámkové dlažby Blížkovice

Zámkové betonové dlažby Blížkovice

Zámková dlažba Blížkovice

Betonové dlažby Blížkovice

Betonová dlažba Blížkovice

Zdící prvky Blížkovice

Dlažby II jakosti Blížkovice

Dlažba II jakosti Blížkovice

Plošné dlažby Blížkovice