„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blížkovice

Nové produkty Blížkovice

Dlažby a obrubníky Blížkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blížkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blížkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blížkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blížkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blížkovice, Levná dlažba Blížkovice, Dlažba Blížkovice, Zámkové dlažby Blížkovice, Zámkové dlažba Blížkovice, Betonové dlažby Blížkovice, Betonová dlažba Blížkovice, Zdící prvky Blížkovice, Dlažby II jakosti Blížkovice, Dlažba II jakosti Blížkovice, Plošné dlažby Blížkovice, Plošná dlažba


Další města:

Písek Liberec Hodonín Vyškov Praha-Dolní Počernice Šumperk Uherské Hradiště Praha 18 Praha-Petrovice Praha-Běchovice Kolín Kutná Hora Benešov Praha-Slivenec Děčín Jičín Rokycany Praha 21 Praha-Suchdol Hlavní město Praha Praha-Satalice Klatovy Chrudim Bruntál Litoměřice Praha-Řeporyje Domažlice Chomutov Praha-Zbraslav Zlín Praha 12 Praha-Dubeč Teplice Jeseník Praha-Dolní Chabry Praha-Šeberov Ústí nad Orlicí Praha-Ďáblice Prachatice Prostějov Karviná Praha-Královice Praha-Lysolaje Nymburk Plzeň-město Opava Praha 2 Praha-Velká Chuchle Jihlava Louny Praha 11 Havlíčkův Brod Praha-Dolní Měcholupy Příbram Žďár nad Sázavou Praha 14 Most Beroun Jablonec nad Nisou Praha-Kunratice Praha-Křeslice Jindřichův Hradec Praha 22 Praha-Nebušice Praha 5 Kroměříž Praha 10 Praha 4 Praha-Koloděje Pelhřimov Praha-Nedvězí Praha 19 Praha-Troja Cheb Plzeň-jih Mělník Blansko České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Tábor Praha-Benice Praha-Lipence Praha 9 Hradec Králové Strakonice Praha-Lochkov Praha-Vinoř Semily Praha 8 Rakovník Přerov Břeclav Pardubice Vsetín Praha-Čakovice Praha-Březiněves Praha-východ Mladá Boleslav Olomouc Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blížkovice

Levná dlažba Blížkovice

Dlažba Blížkovice

Zámkové dlažby Blížkovice

Zámkové betonové dlažby Blížkovice

Zámková dlažba Blížkovice

Betonové dlažby Blížkovice

Betonová dlažba Blížkovice

Zdící prvky Blížkovice

Dlažby II jakosti Blížkovice

Dlažba II jakosti Blížkovice

Plošné dlažby Blížkovice