„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blížkovice

Nové produkty Blížkovice

Dlažby a obrubníky Blížkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blížkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blížkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blížkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blížkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blížkovice, Levná dlažba Blížkovice, Dlažba Blížkovice, Zámkové dlažby Blížkovice, Zámkové dlažba Blížkovice, Betonové dlažby Blížkovice, Betonová dlažba Blížkovice, Zdící prvky Blížkovice, Dlažby II jakosti Blížkovice, Dlažba II jakosti Blížkovice, Plošné dlažby Blížkovice, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Praha 14 Mělník Praha 12 Vsetín Praha 7 Blansko Praha-Benice Hradec Králové Přerov Praha 1 Klatovy Znojmo Praha-Řeporyje Praha-Lochkov Pardubice Praha-Lysolaje Kolín Praha 21 Louny Strakonice Praha-Satalice Praha 9 Plzeň-sever Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Prachatice Jablonec nad Nisou Praha 13 Praha-Kolovraty Semily Praha-Nebušice Kutná Hora Zlín Praha-Suchdol Vyškov Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry Domažlice Sokolov Praha-Křeslice Prostějov Praha-západ Praha 11 Praha-Běchovice Praha-Březiněves Karviná Chrudim Praha-Ďáblice Praha 15 Praha-Velká Chuchle Praha 5 Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy Praha 20 Ústí nad Labem Brno-město Praha 6 Praha-Zbraslav Ostrava-město Praha-Lipence Praha-Čakovice Praha-Zličín Hodonín Český Krumlov Plzeň-jih Litoměřice Rokycany Mladá Boleslav Karlovy Vary Praha 10 Příbram Praha-Štěrboholy Svitavy Praha-Slivenec Kladno Opava Praha-Královice Teplice Most Praha 3 Havlíčkův Brod Trutnov Praha 2 Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Jeseník Praha-Troja Praha 18 Praha-Šeberov Praha-Újezd Písek Praha-východ Rakovník Kroměříž Praha-Dubeč Jičín Praha-Kunratice Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blížkovice

Levná dlažba Blížkovice

Dlažba Blížkovice

Zámkové dlažby Blížkovice

Zámkové betonové dlažby Blížkovice

Zámková dlažba Blížkovice

Betonové dlažby Blížkovice

Betonová dlažba Blížkovice

Zdící prvky Blížkovice

Dlažby II jakosti Blížkovice

Dlažba II jakosti Blížkovice

Plošné dlažby Blížkovice