„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobnice

Nové produkty Bobnice

Dlažby a obrubníky Bobnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobnice, Levná dlažba Bobnice, Dlažba Bobnice, Zámkové dlažby Bobnice, Zámkové dlažba Bobnice, Betonové dlažby Bobnice, Betonová dlažba Bobnice, Zdící prvky Bobnice, Dlažby II jakosti Bobnice, Dlažba II jakosti Bobnice, Plošné dlažby Bobnice, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Jeseník Chrudim Praha-Vinoř Cheb Trutnov Praha 16 Praha 10 Břeclav Rakovník Praha-Kolovraty Beroun Vsetín Praha-Újezd Plzeň-město Olomouc Praha-Suchdol Tábor Kolín Praha-Zličín Mělník Praha 4 Praha 18 Náchod Praha-Petrovice Uherské Hradiště Frýdek-Místek Praha-Zbraslav Praha-Satalice Kladno Praha-Běchovice Plzeň-sever Praha-Velká Chuchle Praha-Dubeč Bruntál Brno-město Hodonín Šumperk Pelhřimov Praha 22 Klatovy Praha-Královice Písek Prachatice Praha 11 Praha-Kunratice Karviná Svitavy Ústí nad Orlicí Kutná Hora Jindřichův Hradec Praha 19 České Budějovice Ostrava-město Praha-Libuš Praha 2 Praha 21 Praha-Přední Kopanina Praha-Šeberov Praha 3 Strakonice Český Krumlov Praha-západ Benešov Znojmo Praha-Troja Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Domažlice Praha-Řeporyje Kroměříž Vyškov Zlín Praha-Klánovice Jičín Pardubice Most Praha-Nedvězí Litoměřice Praha 12 Praha-Lysolaje Nový Jičín Praha 7 Mladá Boleslav Praha-východ Děčín Havlíčkův Brod Praha 5 Nymburk Praha 1 Rychnov nad Kněžnou Praha 14 Praha-Lochkov Praha 6 Tachov Plzeň-jih Praha-Koloděje Jihlava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobnice

Levná dlažba Bobnice

Dlažba Bobnice

Zámkové dlažby Bobnice

Zámkové betonové dlažby Bobnice

Zámková dlažba Bobnice

Betonové dlažby Bobnice

Betonová dlažba Bobnice

Zdící prvky Bobnice

Dlažby II jakosti Bobnice

Dlažba II jakosti Bobnice

Plošné dlažby Bobnice