„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobnice

Nové produkty Bobnice

Dlažby a obrubníky Bobnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobnice, Levná dlažba Bobnice, Dlažba Bobnice, Zámkové dlažby Bobnice, Zámkové dlažba Bobnice, Betonové dlažby Bobnice, Betonová dlažba Bobnice, Zdící prvky Bobnice, Dlažby II jakosti Bobnice, Dlažba II jakosti Bobnice, Plošné dlažby Bobnice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Praha-Kolovraty Praha 2 Praha-Štěrboholy Praha 20 Praha-Březiněves Praha 1 Praha-Nedvězí Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Praha 12 Tábor Jihlava Svitavy Ústí nad Orlicí Praha 21 Plzeň-sever Praha-Lochkov Žďár nad Sázavou Semily Rychnov nad Kněžnou Praha-Ďáblice Hodonín Kladno Praha 9 Praha 5 Bruntál Praha-Zličín Praha-Libuš Praha-Kunratice Praha-Petrovice Sokolov Praha 17 Praha-Čakovice Rakovník Praha-Křeslice Karviná Praha-Běchovice Praha-Suchdol Ostrava-město Česká Lípa Břeclav Praha-Nebušice Praha-Lipence Praha-Slivenec Hlavní město Praha Praha-Šeberov Kroměříž Praha 10 Přerov Praha-Zbraslav Praha 22 Beroun Hradec Králové Karlovy Vary Frýdek-Místek Louny Praha 15 Praha-Klánovice Cheb Litoměřice Příbram Kutná Hora Trutnov Jablonec nad Nisou Praha 6 Pardubice Praha 4 Praha 18 Havlíčkův Brod Praha 8 Mladá Boleslav Domažlice Praha-Lysolaje Blansko Brno-venkov Most Benešov Ústí nad Labem Prostějov Kolín Praha-východ Praha-Dolní Počernice Praha-Řeporyje Praha-západ Plzeň-jih Praha-Koloděje Vyškov Mělník Praha 19 Uherské Hradiště Zlín Znojmo Český Krumlov Strakonice Jeseník Náchod Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobnice

Levná dlažba Bobnice

Dlažba Bobnice

Zámkové dlažby Bobnice

Zámkové betonové dlažby Bobnice

Zámková dlažba Bobnice

Betonové dlažby Bobnice

Betonová dlažba Bobnice

Zdící prvky Bobnice

Dlažby II jakosti Bobnice

Dlažba II jakosti Bobnice

Plošné dlažby Bobnice