„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobnice

Nové produkty Bobnice

Dlažby a obrubníky Bobnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobnice, Levná dlažba Bobnice, Dlažba Bobnice, Zámkové dlažby Bobnice, Zámkové dlažba Bobnice, Betonové dlažby Bobnice, Betonová dlažba Bobnice, Zdící prvky Bobnice, Dlažby II jakosti Bobnice, Dlažba II jakosti Bobnice, Plošné dlažby Bobnice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Plzeň-jih Praha-Královice Zlín Praha 8 Praha 2 Praha-Lochkov Jeseník Písek Teplice Trutnov Praha 22 Praha 12 Svitavy Chrudim Domažlice Praha-Šeberov Plzeň-město Praha-Lipence Jihlava Semily Plzeň-sever Rakovník Sokolov Praha-Březiněves Třebíč Benešov Praha-Nebušice Louny Prachatice Praha-Libuš Havlíčkův Brod Liberec Kutná Hora Praha-Nedvězí Kolín Praha 18 Česká Lípa Praha-Ďáblice České Budějovice Praha-Benice Karlovy Vary Cheb Nymburk Pelhřimov Praha-Přední Kopanina Praha 4 Hlavní město Praha Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Jablonec nad Nisou Praha-Klánovice Kladno Klatovy Břeclav Pardubice Ústí nad Labem Náchod Praha 16 Praha-Dolní Počernice Praha 5 Frýdek-Místek Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Prostějov Český Krumlov Hodonín Opava Uherské Hradiště Šumperk Nový Jičín Praha-Vinoř Znojmo Praha 20 Praha 14 Praha 21 Praha 19 Praha 13 Praha-Satalice Olomouc Praha-Troja Praha-Petrovice Praha 11 Blansko Rychnov nad Kněžnou Praha 10 Příbram Mělník Praha-Řeporyje Most Vsetín Praha 3 Praha-Slivenec Karviná Praha-Běchovice Přerov Děčín Praha 9 Brno-venkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobnice

Levná dlažba Bobnice

Dlažba Bobnice

Zámkové dlažby Bobnice

Zámkové betonové dlažby Bobnice

Zámková dlažba Bobnice

Betonové dlažby Bobnice

Betonová dlažba Bobnice

Zdící prvky Bobnice

Dlažby II jakosti Bobnice

Dlažba II jakosti Bobnice

Plošné dlažby Bobnice