„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobnice

Nové produkty Bobnice

Dlažby a obrubníky Bobnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobnice, Levná dlažba Bobnice, Dlažba Bobnice, Zámkové dlažby Bobnice, Zámkové dlažba Bobnice, Betonové dlažby Bobnice, Betonová dlažba Bobnice, Zdící prvky Bobnice, Dlažby II jakosti Bobnice, Dlažba II jakosti Bobnice, Plošné dlažby Bobnice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Nový Jičín Praha-Libuš Praha-Čakovice Uherské Hradiště Praha-Lysolaje Kutná Hora Jablonec nad Nisou Rakovník Praha-Satalice Praha-Kunratice Brno-venkov Přerov Praha 20 Jihlava Strakonice Praha 18 Chrudim Praha-Křeslice Praha 3 Praha-Nebušice Děčín Praha-Královice Hlavní město Praha Plzeň-sever Praha 2 Most Praha-Březiněves Praha-Suchdol Praha 13 Praha-Klánovice Praha-Řeporyje Trutnov Vyškov Mělník Praha-Koloděje Ústí nad Labem Prachatice Nymburk České Budějovice Blansko Praha 19 Karlovy Vary Kladno Znojmo Ústí nad Orlicí Praha-Lochkov Příbram Praha-Štěrboholy Třebíč Domažlice Mladá Boleslav Praha-Vinoř Bruntál Praha-Běchovice Opava Praha 17 Praha 9 Benešov Chomutov Český Krumlov Praha 14 Ostrava-město Louny Praha-Dolní Chabry Liberec Brno-město Litoměřice Praha 1 Kroměříž Pardubice Praha-Zličín Praha-Ďáblice Olomouc Praha-Zbraslav Praha 12 Cheb Česká Lípa Havlíčkův Brod Rokycany Hradec Králové Praha-Kolovraty Rychnov nad Kněžnou Praha 15 Jeseník Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Praha-Nedvězí Praha 16 Kolín Náchod Zlín Praha-východ Šumperk Praha-Benice Praha-Přední Kopanina Praha-Slivenec Praha-západ Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobnice

Levná dlažba Bobnice

Dlažba Bobnice

Zámkové dlažby Bobnice

Zámkové betonové dlažby Bobnice

Zámková dlažba Bobnice

Betonové dlažby Bobnice

Betonová dlažba Bobnice

Zdící prvky Bobnice

Dlažby II jakosti Bobnice

Dlažba II jakosti Bobnice

Plošné dlažby Bobnice