„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobnice

Nové produkty Bobnice

Dlažby a obrubníky Bobnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobnice, Levná dlažba Bobnice, Dlažba Bobnice, Zámkové dlažby Bobnice, Zámkové dlažba Bobnice, Betonové dlažby Bobnice, Betonová dlažba Bobnice, Zdící prvky Bobnice, Dlažby II jakosti Bobnice, Dlažba II jakosti Bobnice, Plošné dlažby Bobnice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Český Krumlov Praha 18 Jablonec nad Nisou Pelhřimov Tachov Praha-Koloděje Znojmo Praha 8 Praha-Velká Chuchle Praha 20 Příbram Jihlava Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Praha-Štěrboholy Cheb Praha 7 Beroun Plzeň-město Benešov Praha-západ Praha-Klánovice Klatovy Praha-Dolní Chabry Litoměřice Ostrava-město Ústí nad Orlicí Vyškov Mladá Boleslav Praha 17 Praha-východ Praha-Řeporyje Praha-Zličín Praha-Přední Kopanina Opava Brno-město Frýdek-Místek Děčín Praha-Křeslice Pardubice Praha-Březiněves Nový Jičín Praha 11 Nymburk Praha-Benice Plzeň-jih Kladno Praha-Nebušice Praha-Nedvězí Mělník Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Praha-Lochkov Karviná Praha 5 Prostějov Praha-Vinoř Hlavní město Praha Karlovy Vary Hodonín Praha-Troja Praha-Slivenec Praha-Běchovice Praha-Satalice Teplice Česká Lípa Liberec Jeseník Chomutov Náchod Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Praha 19 Praha 1 Praha-Čakovice Ústí nad Labem Praha 2 Brno-venkov Břeclav Praha-Kunratice Praha 3 Semily Šumperk Praha 12 Praha 22 Jičín Praha-Lipence Praha 15 Jindřichův Hradec Domažlice Písek Přerov Vsetín Praha 14 Praha-Petrovice Praha-Újezd Praha-Zbraslav Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobnice

Levná dlažba Bobnice

Dlažba Bobnice

Zámkové dlažby Bobnice

Zámkové betonové dlažby Bobnice

Zámková dlažba Bobnice

Betonové dlažby Bobnice

Betonová dlažba Bobnice

Zdící prvky Bobnice

Dlažby II jakosti Bobnice

Dlažba II jakosti Bobnice

Plošné dlažby Bobnice