„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobnice

Nové produkty Bobnice

Dlažby a obrubníky Bobnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobnice, Levná dlažba Bobnice, Dlažba Bobnice, Zámkové dlažby Bobnice, Zámkové dlažba Bobnice, Betonové dlažby Bobnice, Betonová dlažba Bobnice, Zdící prvky Bobnice, Dlažby II jakosti Bobnice, Dlažba II jakosti Bobnice, Plošné dlažby Bobnice, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Praha-Dubeč Praha-Kolovraty Praha 2 Jičín Praha-Satalice Klatovy Svitavy Praha 4 Zlín Plzeň-jih Karlovy Vary Praha-Lipence Tábor Karviná Příbram Praha 22 Olomouc Ústí nad Labem Česká Lípa Vyškov Pelhřimov Praha 11 Jindřichův Hradec Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Jeseník Praha-Dolní Chabry Písek Praha-Šeberov Kladno Praha-Klánovice Blansko Hlavní město Praha Praha 6 Vsetín Praha 15 Nymburk Praha-Nedvězí Praha 20 Plzeň-sever Pardubice Chrudim Praha-Koloděje Praha 13 Praha 1 Znojmo Strakonice Brno-venkov Domažlice Jihlava Děčín Praha 8 Bruntál Praha-Přední Kopanina Český Krumlov Praha-Řeporyje Praha-Vinoř Praha 7 Uherské Hradiště Prostějov Benešov Nový Jičín Praha-Štěrboholy Praha 18 Náchod Hodonín Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Rychnov nad Kněžnou Most Rokycany Ostrava-město Praha-Březiněves Praha 9 Praha 21 Hradec Králové Praha-Lochkov Beroun Praha-Zbraslav Jablonec nad Nisou Trutnov Louny Praha 10 Kroměříž Mladá Boleslav Třebíč Praha-Libuš Praha-Troja Praha 5 Praha-Křeslice Praha-východ Rakovník Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Semily Litoměřice Praha-Lysolaje Praha-Kunratice Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobnice

Levná dlažba Bobnice

Dlažba Bobnice

Zámkové dlažby Bobnice

Zámkové betonové dlažby Bobnice

Zámková dlažba Bobnice

Betonové dlažby Bobnice

Betonová dlažba Bobnice

Zdící prvky Bobnice

Dlažby II jakosti Bobnice

Dlažba II jakosti Bobnice

Plošné dlažby Bobnice