„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bobnice

Nové produkty Bobnice

Dlažby a obrubníky Bobnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bobnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bobnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bobnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bobnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bobnice, Levná dlažba Bobnice, Dlažba Bobnice, Zámkové dlažby Bobnice, Zámkové dlažba Bobnice, Betonové dlažby Bobnice, Betonová dlažba Bobnice, Zdící prvky Bobnice, Dlažby II jakosti Bobnice, Dlažba II jakosti Bobnice, Plošné dlažby Bobnice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Praha-Klánovice Ostrava-město Praha 16 Praha-Šeberov Ústí nad Orlicí Praha 14 Jihlava Písek Jičín Praha 1 Jindřichův Hradec Hradec Králové Praha 5 Praha-Libuš Semily Louny Frýdek-Místek Praha 18 Praha 7 Tábor Trutnov Blansko Praha-Troja Děčín Praha-Lipence Praha-Satalice Praha 3 Příbram Praha-Dubeč Liberec Praha-Dolní Měcholupy Rychnov nad Kněžnou Praha-západ Praha 2 Benešov Praha-Benice Karlovy Vary Brno-venkov Kroměříž Rokycany Praha 22 Ústí nad Labem Praha-Dolní Chabry Pelhřimov Kolín Česká Lípa Přerov Praha-Čakovice České Budějovice Teplice Praha-Újezd Plzeň-jih Prostějov Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Praha 13 Pardubice Litoměřice Praha-Slivenec Náchod Praha-Lochkov Praha-Ďáblice Kladno Brno-město Chomutov Hlavní město Praha Vyškov Praha-Nebušice Praha-Koloděje Šumperk Znojmo Třebíč Zlín Praha-Zličín Český Krumlov Praha-Velká Chuchle Praha-Křeslice Praha-Přední Kopanina Mladá Boleslav Jablonec nad Nisou Chrudim Uherské Hradiště Praha 8 Olomouc Kutná Hora Plzeň-město Praha 17 Cheb Praha 9 Karviná Praha-Nedvězí Sokolov Praha-Kolovraty Nymburk Praha 6 Plzeň-sever Praha-Vinoř Mělník Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bobnice

Levná dlažba Bobnice

Dlažba Bobnice

Zámkové dlažby Bobnice

Zámkové betonové dlažby Bobnice

Zámková dlažba Bobnice

Betonové dlažby Bobnice

Betonová dlažba Bobnice

Zdící prvky Bobnice

Dlažby II jakosti Bobnice

Dlažba II jakosti Bobnice

Plošné dlažby Bobnice