„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažkov

Nové produkty Blažkov

Dlažby a obrubníky Blažkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažkov, Levná dlažba Blažkov, Dlažba Blažkov, Zámkové dlažby Blažkov, Zámkové dlažba Blažkov, Betonové dlažby Blažkov, Betonová dlažba Blažkov, Zdící prvky Blažkov, Dlažby II jakosti Blažkov, Dlažba II jakosti Blažkov, Plošné dlažby Blažkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 10 Praha-Zličín Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek Praha-Lochkov Sokolov Praha-Čakovice Praha-Benice Praha-Klánovice Opava Prachatice Liberec Olomouc Břeclav Plzeň-jih Nymburk Praha 14 Benešov Jeseník Rychnov nad Kněžnou Hodonín Kroměříž Cheb Praha-Štěrboholy Praha-Libuš Pelhřimov České Budějovice Praha 3 Žďár nad Sázavou Tábor Chrudim Kutná Hora Praha-Březiněves Jičín Hlavní město Praha Praha-Nebušice Praha 16 Mladá Boleslav Třebíč Blansko Praha-Nedvězí Trutnov Semily Šumperk Karlovy Vary Praha-Vinoř Jablonec nad Nisou Praha 11 Vsetín Beroun Praha 2 Praha-Koloděje Praha 22 Most Strakonice Praha-Slivenec Praha-Křeslice Praha 20 Klatovy Praha 8 Praha-Řeporyje Znojmo Pardubice Praha-Kunratice Praha-Přední Kopanina Svitavy Praha 19 Rokycany Jihlava Ústí nad Orlicí Praha-Královice Praha-Lipence Praha 6 Rakovník Louny Plzeň-sever Praha-Dolní Chabry Praha-Ďáblice Chomutov Praha 17 Praha 1 Havlíčkův Brod Domažlice Jindřichův Hradec Praha 5 Bruntál Praha-Dolní Počernice Vyškov Prostějov Tachov Praha-Újezd Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Ústí nad Labem Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Kolín Praha-Běchovice Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažkov

Levná dlažba Blažkov

Dlažba Blažkov

Zámkové dlažby Blažkov

Zámkové betonové dlažby Blažkov

Zámková dlažba Blažkov

Betonové dlažby Blažkov

Betonová dlažba Blažkov

Zdící prvky Blažkov

Dlažby II jakosti Blažkov

Dlažba II jakosti Blažkov

Plošné dlažby Blažkov