„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažkov

Nové produkty Blažkov

Dlažby a obrubníky Blažkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažkov, Levná dlažba Blažkov, Dlažba Blažkov, Zámkové dlažby Blažkov, Zámkové dlažba Blažkov, Betonové dlažby Blažkov, Betonová dlažba Blažkov, Zdící prvky Blažkov, Dlažby II jakosti Blažkov, Dlažba II jakosti Blažkov, Plošné dlažby Blažkov, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Praha-Lysolaje Blansko Praha 16 Teplice Praha 22 Prostějov Plzeň-jih Praha 8 Praha-Újezd Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Praha-Kunratice Praha-Křeslice Praha-Štěrboholy Praha 11 Praha-východ Příbram Mělník Ústí nad Labem Frýdek-Místek Praha-Libuš Praha-Nedvězí Svitavy Praha 2 Uherské Hradiště Praha 5 Pelhřimov Karviná Prachatice Praha 19 Praha 1 Praha 20 Jihlava Praha-Dolní Chabry Hodonín Nový Jičín Praha-Kolovraty Praha-Zbraslav Kladno Louny Třebíč Jičín Klatovy Domažlice Most Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod Praha 10 Praha-Březiněves Vyškov Opava Písek Tábor Praha-Ďáblice Nymburk Praha-Petrovice Praha-Klánovice Hradec Králové Praha-Slivenec Praha-Nebušice Praha 12 Praha-Vinoř Liberec Praha-Lipence Plzeň-sever Praha-Řeporyje Praha 6 Praha-Koloděje Šumperk Děčín Praha-Dubeč Praha 21 Rakovník Praha-Přední Kopanina Praha 14 Znojmo Český Krumlov Žďár nad Sázavou Náchod Praha-západ Praha 3 Rychnov nad Kněžnou Sokolov Karlovy Vary Praha 18 Kolín Beroun Praha-Benice Praha 9 Praha-Troja Jindřichův Hradec Chomutov Benešov Litoměřice Praha 15 Pardubice Kutná Hora Praha-Královice Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažkov

Levná dlažba Blažkov

Dlažba Blažkov

Zámkové dlažby Blažkov

Zámkové betonové dlažby Blažkov

Zámková dlažba Blažkov

Betonové dlažby Blažkov

Betonová dlažba Blažkov

Zdící prvky Blažkov

Dlažby II jakosti Blažkov

Dlažba II jakosti Blažkov

Plošné dlažby Blažkov