„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažkov

Nové produkty Blažkov

Dlažby a obrubníky Blažkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažkov, Levná dlažba Blažkov, Dlažba Blažkov, Zámkové dlažby Blažkov, Zámkové dlažba Blažkov, Betonové dlažby Blažkov, Betonová dlažba Blažkov, Zdící prvky Blažkov, Dlažby II jakosti Blažkov, Dlažba II jakosti Blažkov, Plošné dlažby Blažkov, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Praha-Královice Praha-Lysolaje Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Praha-Zličín Jindřichův Hradec Praha-Újezd Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Praha-Štěrboholy Olomouc Praha-Dubeč Brno-venkov Cheb Praha 5 Náchod Břeclav Prachatice Praha-Lipence Praha-Dolní Počernice Třebíč Benešov Ostrava-město Zlín Praha-Kunratice Znojmo Praha 17 Praha-Suchdol Praha 3 Praha-Troja Karlovy Vary Mladá Boleslav Český Krumlov Sokolov Přerov Praha-Přední Kopanina Praha-východ Praha 9 Šumperk Frýdek-Místek Tachov Praha-západ Pelhřimov Most Písek Praha-Petrovice Praha-Benice Praha-Řeporyje Praha-Šeberov Teplice Tábor Pardubice Hlavní město Praha Praha-Vinoř Praha 19 Praha 22 Praha 18 Praha 20 Prostějov Praha-Zbraslav Praha-Křeslice Jeseník Česká Lípa Trutnov Liberec Hradec Králové Praha-Lochkov Plzeň-město Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Uherské Hradiště Praha-Kolovraty Chrudim Praha-Koloděje Bruntál Praha-Nebušice Praha 16 Klatovy Nový Jičín Praha 8 Praha-Slivenec Jičín Louny Praha 13 Brno-město Praha-Běchovice Praha 6 Ústí nad Labem Praha 11 Plzeň-jih Nymburk Semily Rokycany Domažlice České Budějovice Praha 12 Rychnov nad Kněžnou Praha 2 Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažkov

Levná dlažba Blažkov

Dlažba Blažkov

Zámkové dlažby Blažkov

Zámkové betonové dlažby Blažkov

Zámková dlažba Blažkov

Betonové dlažby Blažkov

Betonová dlažba Blažkov

Zdící prvky Blažkov

Dlažby II jakosti Blažkov

Dlažba II jakosti Blažkov

Plošné dlažby Blažkov