„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažkov

Nové produkty Blažkov

Dlažby a obrubníky Blažkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažkov, Levná dlažba Blažkov, Dlažba Blažkov, Zámkové dlažby Blažkov, Zámkové dlažba Blažkov, Betonové dlažby Blažkov, Betonová dlažba Blažkov, Zdící prvky Blažkov, Dlažby II jakosti Blažkov, Dlažba II jakosti Blažkov, Plošné dlažby Blažkov, Plošná dlažba


Další města:

Karlovy Vary Třebíč Žďár nad Sázavou Rokycany Bruntál Sokolov Praha 21 Hlavní město Praha Olomouc Děčín Plzeň-sever Praha 7 Znojmo Jihlava Opava Praha-Lysolaje Český Krumlov Jindřichův Hradec Pelhřimov Kladno Praha-Koloděje Havlíčkův Brod Benešov Praha 16 Praha-Benice Praha 22 Praha-Šeberov Praha 8 Česká Lípa Praha-Březiněves Praha-Dolní Měcholupy Svitavy Praha-Nedvězí Praha-Zličín Hradec Králové Jablonec nad Nisou Praha 14 Ústí nad Labem Louny Domažlice Praha 5 Praha-Libuš Praha-Ďáblice Praha-Dolní Počernice Náchod Kroměříž Praha 1 Praha 4 Praha-Slivenec Mělník Praha-východ Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Praha-Újezd Praha 6 Břeclav Praha-Satalice Zlín Klatovy Praha 2 Praha-Troja Praha-Suchdol Prostějov Beroun Praha-Vinoř Praha 11 Písek Litoměřice Šumperk Mladá Boleslav Praha 10 Hodonín Ústí nad Orlicí Praha-Velká Chuchle Praha-Nebušice Praha-Běchovice Kutná Hora Praha-Královice Praha-Čakovice Trutnov Praha-Štěrboholy Praha-Petrovice Praha-Dolní Chabry Kolín Chrudim Praha-západ Příbram Chomutov Semily Ostrava-město Karviná Blansko Tábor České Budějovice Praha 20 Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Praha 13 Praha-Dubeč Brno-venkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažkov

Levná dlažba Blažkov

Dlažba Blažkov

Zámkové dlažby Blažkov

Zámkové betonové dlažby Blažkov

Zámková dlažba Blažkov

Betonové dlažby Blažkov

Betonová dlažba Blažkov

Zdící prvky Blažkov

Dlažby II jakosti Blažkov

Dlažba II jakosti Blažkov

Plošné dlažby Blažkov