„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažkov

Nové produkty Blažkov

Dlažby a obrubníky Blažkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažkov, Levná dlažba Blažkov, Dlažba Blažkov, Zámkové dlažby Blažkov, Zámkové dlažba Blažkov, Betonové dlažby Blažkov, Betonová dlažba Blažkov, Zdící prvky Blažkov, Dlažby II jakosti Blažkov, Dlažba II jakosti Blažkov, Plošné dlažby Blažkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Karviná Praha 10 Chrudim Praha-Lochkov Příbram Pelhřimov Tábor Praha-Velká Chuchle Plzeň-jih Jablonec nad Nisou Praha-Kunratice Praha-Slivenec Kutná Hora Praha-Šeberov Praha-Březiněves Kroměříž Děčín Praha-východ Ústí nad Orlicí Kladno Praha 14 Praha-Satalice Mladá Boleslav Praha-Újezd Praha-Čakovice Strakonice Znojmo Praha-Klánovice Praha 15 Praha 21 Praha 20 Česká Lípa Semily Vyškov Chomutov Hlavní město Praha Praha 18 Nový Jičín Praha-Dolní Chabry Sokolov Praha-západ Praha 11 Praha-Kolovraty Louny Prostějov Praha-Petrovice Jičín Hradec Králové Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Olomouc Cheb Praha 6 Šumperk Mělník Frýdek-Místek Praha-Libuš Vsetín Liberec Přerov Svitavy Jihlava Prachatice Trutnov Praha 22 Litoměřice Praha 12 Beroun Praha 13 Praha-Zličín Tachov Hodonín Praha-Ďáblice Náchod Praha-Královice Praha-Řeporyje Blansko Karlovy Vary Jeseník Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Praha-Vinoř Rychnov nad Kněžnou Břeclav Praha 3 Brno-město Benešov Rokycany Praha-Troja Praha 2 Praha-Běchovice Třebíč Plzeň-sever Praha 19 Praha 5 Praha-Dubeč Praha 4 Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažkov

Levná dlažba Blažkov

Dlažba Blažkov

Zámkové dlažby Blažkov

Zámkové betonové dlažby Blažkov

Zámková dlažba Blažkov

Betonové dlažby Blažkov

Betonová dlažba Blažkov

Zdící prvky Blažkov

Dlažby II jakosti Blažkov

Dlažba II jakosti Blažkov

Plošné dlažby Blažkov