„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažkov

Nové produkty Blažkov

Dlažby a obrubníky Blažkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažkov, Levná dlažba Blažkov, Dlažba Blažkov, Zámkové dlažby Blažkov, Zámkové dlažba Blažkov, Betonové dlažby Blažkov, Betonová dlažba Blažkov, Zdící prvky Blažkov, Dlažby II jakosti Blažkov, Dlažba II jakosti Blažkov, Plošné dlažby Blažkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Nový Jičín Praha-Lysolaje Praha-Běchovice Benešov Náchod Praha-Kolovraty České Budějovice Praha-Zbraslav Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Svitavy Praha 5 Přerov Praha 11 Žďár nad Sázavou Praha-Petrovice Frýdek-Místek Kladno Praha 9 Kroměříž Praha-Březiněves Praha 7 Praha-Satalice Pardubice Praha-Řeporyje Kutná Hora Praha-Kunratice Praha 15 Praha-Koloděje Karlovy Vary Rokycany Praha-Slivenec Mladá Boleslav Karviná Prachatice Praha 20 Děčín Praha 16 Praha-Křeslice Opava Praha 4 Hodonín Jihlava Hradec Králové Brno-město Bruntál Trutnov Jindřichův Hradec Břeclav Nymburk Znojmo Praha-Zličín Šumperk Praha-Vinoř Hlavní město Praha Teplice Praha 1 Praha-Šeberov Chrudim Tachov Cheb Písek Sokolov Praha-západ Zlín Ostrava-město Praha 13 Praha-Přední Kopanina Praha 8 Český Krumlov Praha-Lipence Praha-Lochkov Praha-Ďáblice Praha 14 Vyškov Semily Mělník Jeseník Praha 18 Praha-Suchdol Česká Lípa Praha-Nebušice Praha 17 Ústí nad Orlicí Praha 6 Praha-Královice Praha-Dolní Chabry Praha 21 Uherské Hradiště Plzeň-město Praha 3 Jičín Liberec Chomutov Brno-venkov Havlíčkův Brod Plzeň-sever Kolín Praha 22 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažkov

Levná dlažba Blažkov

Dlažba Blažkov

Zámkové dlažby Blažkov

Zámkové betonové dlažby Blažkov

Zámková dlažba Blažkov

Betonové dlažby Blažkov

Betonová dlažba Blažkov

Zdící prvky Blažkov

Dlažby II jakosti Blažkov

Dlažba II jakosti Blažkov

Plošné dlažby Blažkov