„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažkov

Nové produkty Blažkov

Dlažby a obrubníky Blažkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažkov, Levná dlažba Blažkov, Dlažba Blažkov, Zámkové dlažby Blažkov, Zámkové dlažba Blažkov, Betonové dlažby Blažkov, Betonová dlažba Blažkov, Zdící prvky Blažkov, Dlažby II jakosti Blažkov, Dlažba II jakosti Blažkov, Plošné dlažby Blažkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Chrudim Praha-Zličín Zlín Praha-Petrovice Havlíčkův Brod Mělník Benešov Praha 17 Praha 20 Praha 13 Praha 12 Strakonice Brno-město Třebíč Plzeň-jih Praha 14 Praha-Slivenec Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Praha 7 Praha-Velká Chuchle Hradec Králové Česká Lípa Praha-Lipence Praha-Libuš Praha-Řeporyje Cheb Praha-Dolní Počernice Praha-Troja Praha-Klánovice Praha-Běchovice Vsetín Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Nymburk Praha-Ďáblice Český Krumlov Praha 18 Rokycany Břeclav Kutná Hora Mladá Boleslav Svitavy Semily Praha 10 Rakovník Praha 19 Trutnov Beroun Karlovy Vary Praha-Újezd Praha 6 Přerov Pardubice Praha 4 Praha-Dubeč Praha-západ Praha 15 Praha 11 Blansko Prostějov Praha 1 Nový Jičín Praha-Křeslice České Budějovice Teplice Sokolov Praha-Benice Louny Litoměřice Pelhřimov Kladno Rychnov nad Kněžnou Znojmo Bruntál Ostrava-město Hodonín Most Jindřichův Hradec Praha-Dolní Měcholupy Karviná Praha-Šeberov Jeseník Praha-Štěrboholy Praha 8 Praha 9 Opava Domažlice Liberec Praha 16 Praha-Vinoř Praha-Přední Kopanina Prachatice Praha-Březiněves Náchod Klatovy Brno-venkov Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažkov

Levná dlažba Blažkov

Dlažba Blažkov

Zámkové dlažby Blažkov

Zámkové betonové dlažby Blažkov

Zámková dlažba Blažkov

Betonové dlažby Blažkov

Betonová dlažba Blažkov

Zdící prvky Blažkov

Dlažby II jakosti Blažkov

Dlažba II jakosti Blažkov

Plošné dlažby Blažkov