„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažkov

Nové produkty Blažkov

Dlažby a obrubníky Blažkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažkov, Levná dlažba Blažkov, Dlažba Blažkov, Zámkové dlažby Blažkov, Zámkové dlažba Blažkov, Betonové dlažby Blažkov, Betonová dlažba Blažkov, Zdící prvky Blažkov, Dlažby II jakosti Blažkov, Dlažba II jakosti Blažkov, Plošné dlažby Blažkov, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Příbram Praha 17 Praha-Běchovice Praha-Kunratice Tábor Praha 3 Praha-Újezd Liberec Rokycany Rakovník Praha-Dolní Počernice Cheb Praha-Kolovraty Hradec Králové Praha-Přední Kopanina Praha 2 Strakonice Praha-Satalice Český Krumlov Litoměřice Praha-Březiněves Praha-Klánovice Most Praha 22 Praha 9 Praha-Lochkov Praha-Lipence Pelhřimov Klatovy Beroun Sokolov Zlín Praha-Libuš Chrudim Praha 21 Mělník Praha 8 Plzeň-jih Praha-Petrovice Louny Karlovy Vary Bruntál Opava Praha 15 Ústí nad Orlicí Praha-Nebušice Hlavní město Praha Praha 13 Prachatice Praha 18 Praha-Šeberov Plzeň-sever Náchod Praha-východ Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Děčín Praha-Královice Teplice Praha-Suchdol Jablonec nad Nisou Praha 5 Praha 7 Frýdek-Místek Praha-Ďáblice Písek Praha-Nedvězí Prostějov Hodonín Karviná Praha-Štěrboholy Havlíčkův Brod Praha-Troja Chomutov Semily Praha 11 Praha-Slivenec Šumperk Trutnov Pardubice České Budějovice Přerov Rychnov nad Kněžnou Praha 16 Jihlava Mladá Boleslav Tachov Praha 19 Jičín Praha-Křeslice Praha-Benice Praha 14 Praha 1 Praha-Zličín Brno-město Vsetín Znojmo Praha-Dubeč Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažkov

Levná dlažba Blažkov

Dlažba Blažkov

Zámkové dlažby Blažkov

Zámkové betonové dlažby Blažkov

Zámková dlažba Blažkov

Betonové dlažby Blažkov

Betonová dlažba Blažkov

Zdící prvky Blažkov

Dlažby II jakosti Blažkov

Dlažba II jakosti Blažkov

Plošné dlažby Blažkov