„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažkov

Nové produkty Blažkov

Dlažby a obrubníky Blažkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažkov, Levná dlažba Blažkov, Dlažba Blažkov, Zámkové dlažby Blažkov, Zámkové dlažba Blažkov, Betonové dlažby Blažkov, Betonová dlažba Blažkov, Zdící prvky Blažkov, Dlažby II jakosti Blažkov, Dlažba II jakosti Blažkov, Plošné dlažby Blažkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Praha-Újezd Jihlava Praha-Ďáblice Praha-Petrovice Praha 10 Praha-Přední Kopanina Znojmo Karlovy Vary Rakovník Praha-Řeporyje Náchod Nový Jičín Uherské Hradiště Písek Praha 20 Jeseník Ústí nad Orlicí Praha 22 Praha 11 Praha-západ Praha-Nebušice Cheb Praha 3 Beroun Praha-Satalice Šumperk Louny Praha 19 Vyškov Kroměříž Klatovy Mladá Boleslav Brno-město Praha-Troja Svitavy České Budějovice Praha-Velká Chuchle Praha-Lochkov Žďár nad Sázavou Plzeň-jih Ústí nad Labem Bruntál Praha 1 Tachov Praha 14 Praha 2 Praha-Zbraslav Kolín Praha 4 Praha 5 Praha 16 Liberec Praha-Dolní Měcholupy Blansko Praha-Libuš Praha-Zličín Praha 17 Karviná Praha-Koloděje Praha 13 Prachatice Domažlice Strakonice Teplice Děčín Praha-Březiněves Praha-Vinoř Mělník Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Opava Praha 15 Praha-Klánovice Praha 21 Brno-venkov Praha-Lipence Zlín Praha-Šeberov Semily Praha 9 Jindřichův Hradec Praha 12 Praha-Křeslice Litoměřice Chrudim Rokycany Praha 7 Praha-Kolovraty Praha-východ Havlíčkův Brod Hradec Králové Hlavní město Praha Nymburk Praha 8 Praha-Královice Český Krumlov Rychnov nad Kněžnou Olomouc Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažkov

Levná dlažba Blažkov

Dlažba Blažkov

Zámkové dlažby Blažkov

Zámkové betonové dlažby Blažkov

Zámková dlažba Blažkov

Betonové dlažby Blažkov

Betonová dlažba Blažkov

Zdící prvky Blažkov

Dlažby II jakosti Blažkov

Dlažba II jakosti Blažkov

Plošné dlažby Blažkov