„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažkov

Nové produkty Blažkov

Dlažby a obrubníky Blažkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažkov, Levná dlažba Blažkov, Dlažba Blažkov, Zámkové dlažby Blažkov, Zámkové dlažba Blažkov, Betonové dlažby Blažkov, Betonová dlažba Blažkov, Zdící prvky Blažkov, Dlažby II jakosti Blažkov, Dlažba II jakosti Blažkov, Plošné dlažby Blažkov, Plošná dlažba


Další města:

Havlíčkův Brod Semily Česká Lípa Nový Jičín Praha-Dubeč Hradec Králové Svitavy Praha-Zbraslav Pardubice Jindřichův Hradec Písek Praha-východ Praha-Slivenec Jičín Praha-Lysolaje Praha-Lipence Most Ostrava-město Praha 10 Brno-venkov Praha-Šeberov Příbram Praha 9 Blansko Praha 18 Trutnov Jihlava Mladá Boleslav Strakonice Opava Praha-Velká Chuchle Uherské Hradiště Praha 7 Chrudim Praha 6 Praha-Štěrboholy Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Chabry Hodonín Litoměřice Vyškov Karviná Náchod Praha 5 Praha 8 Benešov Praha 3 Praha-Březiněves Praha 13 Domažlice Praha-Čakovice Břeclav Rakovník Praha 12 Praha-Lochkov Děčín Praha-Suchdol Kladno Klatovy Prachatice Praha 16 Plzeň-jih Louny Kolín Kroměříž Jeseník Praha 4 Praha 1 Plzeň-město Nymburk Tachov Praha 15 Praha-Křeslice Zlín Chomutov Praha 21 Brno-město Tábor Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Mělník Praha-Satalice Žďár nad Sázavou Rokycany Praha-západ Beroun Kutná Hora Přerov Prostějov Třebíč Praha-Běchovice Praha-Řeporyje Praha 20 Teplice Praha 19 Praha 17 Český Krumlov Praha-Kolovraty Praha-Vinoř Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažkov

Levná dlažba Blažkov

Dlažba Blažkov

Zámkové dlažby Blažkov

Zámkové betonové dlažby Blažkov

Zámková dlažba Blažkov

Betonové dlažby Blažkov

Betonová dlažba Blažkov

Zdící prvky Blažkov

Dlažby II jakosti Blažkov

Dlažba II jakosti Blažkov

Plošné dlažby Blažkov