„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažkov

Nové produkty Blažkov

Dlažby a obrubníky Blažkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažkov, Levná dlažba Blažkov, Dlažba Blažkov, Zámkové dlažby Blažkov, Zámkové dlažba Blažkov, Betonové dlažby Blažkov, Betonová dlažba Blažkov, Zdící prvky Blažkov, Dlažby II jakosti Blažkov, Dlažba II jakosti Blažkov, Plošné dlažby Blažkov, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Praha 20 Praha 19 Praha-Lipence Praha 17 Hradec Králové Praha 14 Havlíčkův Brod Praha-Kolovraty Náchod Rokycany Cheb Nymburk Chrudim Semily Mladá Boleslav Teplice Beroun Karlovy Vary Praha 22 Chomutov Jihlava Praha-Lysolaje Vsetín Praha 13 Praha-Řeporyje Praha 3 Praha-Nedvězí Praha 9 Praha 18 Liberec Praha 1 Zlín Praha-Dolní Počernice Rakovník Blansko Praha-Čakovice Karviná Louny Kladno Praha-Újezd Český Krumlov Pelhřimov Praha-Suchdol Praha-Královice Praha 6 Sokolov Žďár nad Sázavou Svitavy Uherské Hradiště Most Praha 7 Praha-Štěrboholy Praha-Klánovice Pardubice Trutnov Přerov Praha 2 Kroměříž České Budějovice Praha-Dubeč Praha-Petrovice Praha 5 Kolín Praha-Lochkov Praha-Vinoř Hodonín Praha-Kunratice Ústí nad Labem Tábor Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Praha-Běchovice Praha-Přední Kopanina Brno-město Plzeň-sever Praha-Satalice Praha 10 Praha-Březiněves Praha-Nebušice Nový Jičín Frýdek-Místek Prachatice Plzeň-město Praha 4 Mělník Šumperk Znojmo Praha 15 Benešov Strakonice Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Praha-Šeberov Ostrava-město Třebíč Domažlice Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažkov

Levná dlažba Blažkov

Dlažba Blažkov

Zámkové dlažby Blažkov

Zámkové betonové dlažby Blažkov

Zámková dlažba Blažkov

Betonové dlažby Blažkov

Betonová dlažba Blažkov

Zdící prvky Blažkov

Dlažby II jakosti Blažkov

Dlažba II jakosti Blažkov

Plošné dlažby Blažkov