„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Blažkov

Nové produkty Blažkov

Dlažby a obrubníky Blažkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Blažkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Blažkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Blažkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Blažkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Blažkov, Levná dlažba Blažkov, Dlažba Blažkov, Zámkové dlažby Blažkov, Zámkové dlažba Blažkov, Betonové dlažby Blažkov, Betonová dlažba Blažkov, Zdící prvky Blažkov, Dlažby II jakosti Blažkov, Dlažba II jakosti Blažkov, Plošné dlažby Blažkov, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Liberec Praha-Ďáblice Příbram Kladno Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Praha 22 Praha 20 Jihlava Svitavy České Budějovice Praha-Březiněves Tábor Praha-Štěrboholy Rychnov nad Kněžnou Karlovy Vary Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Praha 11 Hlavní město Praha Most Praha-Dolní Počernice Opava Vsetín Praha-Suchdol Praha-Troja Jindřichův Hradec Plzeň-jih Zlín Praha 8 Praha 12 Praha-Královice Ústí nad Orlicí Třebíč Vyškov Praha-Vinoř Litoměřice Domažlice Praha 18 Blansko Prachatice Pardubice Klatovy Praha-Řeporyje Sokolov Praha 16 Hodonín Bruntál Praha-Běchovice Praha-Klánovice Praha-Koloděje Praha 21 Praha-Dolní Měcholupy Náchod Praha 14 Praha-Čakovice Praha-Slivenec Praha 1 Frýdek-Místek Ústí nad Labem Praha 10 Plzeň-město Mladá Boleslav Praha-východ Praha-Křeslice Praha-Libuš Brno-město Praha 19 Havlíčkův Brod Praha-Dubeč Louny Kroměříž Beroun Praha 6 Chrudim Prostějov Nymburk Písek Kolín Praha-Benice Praha-Lipence Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Praha 17 Teplice Jeseník Olomouc Břeclav Praha-Satalice Chomutov Přerov Benešov Cheb Praha 4 Uherské Hradiště Praha 15 Trutnov Praha-Šeberov Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Blažkov

Levná dlažba Blažkov

Dlažba Blažkov

Zámkové dlažby Blažkov

Zámkové betonové dlažby Blažkov

Zámková dlažba Blažkov

Betonové dlažby Blažkov

Betonová dlažba Blažkov

Zdící prvky Blažkov

Dlažby II jakosti Blažkov

Dlažba II jakosti Blažkov

Plošné dlažby Blažkov