„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohatice

Nové produkty Bohatice

Dlažby a obrubníky Bohatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohatice, Levná dlažba Bohatice, Dlažba Bohatice, Zámkové dlažby Bohatice, Zámkové dlažba Bohatice, Betonové dlažby Bohatice, Betonová dlažba Bohatice, Zdící prvky Bohatice, Dlažby II jakosti Bohatice, Dlažba II jakosti Bohatice, Plošné dlažby Bohatice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 13 Chrudim Strakonice Praha 17 Kolín Olomouc Mělník Praha 8 Šumperk Nymburk Praha-Zbraslav Praha-východ Rychnov nad Kněžnou Jihlava Praha 21 Prachatice Písek Kroměříž Sokolov Praha 6 Jeseník Chomutov Nový Jičín Příbram Praha 14 Praha-západ Hlavní město Praha České Budějovice Žďár nad Sázavou Benešov Pelhřimov Praha-Vinoř Praha-Lipence Praha-Kunratice Praha 16 Litoměřice Praha-Satalice Praha-Šeberov Vyškov Jablonec nad Nisou Jičín Zlín Praha 20 Vsetín Hodonín Pardubice Praha-Suchdol Praha 18 Brno-město Praha-Nedvězí Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Měcholupy Klatovy Praha-Koloděje Praha-Troja Ostrava-město Břeclav Praha-Lysolaje Praha-Dolní Chabry Teplice Plzeň-město Jindřichův Hradec Praha-Slivenec Praha-Lochkov Praha-Štěrboholy Praha 3 Praha-Dubeč Praha-Čakovice Cheb Praha-Běchovice Blansko Domažlice Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Praha 9 Třebíč Praha-Petrovice Plzeň-sever Praha 22 Praha 19 Praha-Ďáblice Praha-Kolovraty Liberec Přerov Praha-Březiněves Praha 5 Praha 4 Česká Lípa Praha-Libuš Tachov Znojmo Praha 12 Praha 10 Praha-Zličín Praha-Řeporyje Louny Praha-Přední Kopanina Tábor Ústí nad Labem Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohatice

Levná dlažba Bohatice

Dlažba Bohatice

Zámkové dlažby Bohatice

Zámkové betonové dlažby Bohatice

Zámková dlažba Bohatice

Betonové dlažby Bohatice

Betonová dlažba Bohatice

Zdící prvky Bohatice

Dlažby II jakosti Bohatice

Dlažba II jakosti Bohatice

Plošné dlažby Bohatice