„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohatice

Nové produkty Bohatice

Dlažby a obrubníky Bohatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohatice, Levná dlažba Bohatice, Dlažba Bohatice, Zámkové dlažby Bohatice, Zámkové dlažba Bohatice, Betonové dlažby Bohatice, Betonová dlažba Bohatice, Zdící prvky Bohatice, Dlažby II jakosti Bohatice, Dlažba II jakosti Bohatice, Plošné dlažby Bohatice, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Chomutov Frýdek-Místek Beroun Praha-Slivenec Praha-Újezd Domažlice Praha-Troja Praha-Velká Chuchle Praha 8 Přerov Praha 15 Blansko Praha-Dubeč Nový Jičín Cheb Havlíčkův Brod Prachatice Ostrava-město Praha-Vinoř Praha 10 Praha-Královice Hradec Králové Praha 14 Praha 19 Praha 17 Vyškov Louny Hodonín Praha 3 Kolín Praha-Petrovice Liberec Praha 13 Praha-Březiněves Klatovy Brno-město Jablonec nad Nisou Pardubice Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Teplice Praha-Běchovice Praha-Řeporyje Brno-venkov Kladno Praha 18 Plzeň-město Sokolov Benešov Praha-východ Vsetín Nymburk Litoměřice Praha 12 Praha-Štěrboholy Praha 1 Praha-Satalice Tábor Praha-Přední Kopanina Hlavní město Praha Rakovník Olomouc Pelhřimov Žďár nad Sázavou Praha 21 Praha 4 Třebíč Karviná Ústí nad Labem Tachov Kroměříž Zlín Jeseník Praha 11 Praha-Zličín Praha-Ďáblice Trutnov Praha-Klánovice Praha-Zbraslav Semily Praha-Nedvězí Náchod Jihlava Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Svitavy Praha-Šeberov Mladá Boleslav Plzeň-jih Praha-Koloděje Praha 5 Praha-Dolní Měcholupy Prostějov Most Rokycany Praha-Lysolaje Břeclav Opava Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohatice

Levná dlažba Bohatice

Dlažba Bohatice

Zámkové dlažby Bohatice

Zámkové betonové dlažby Bohatice

Zámková dlažba Bohatice

Betonové dlažby Bohatice

Betonová dlažba Bohatice

Zdící prvky Bohatice

Dlažby II jakosti Bohatice

Dlažba II jakosti Bohatice

Plošné dlažby Bohatice