„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohatice

Nové produkty Bohatice

Dlažby a obrubníky Bohatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohatice, Levná dlažba Bohatice, Dlažba Bohatice, Zámkové dlažby Bohatice, Zámkové dlažba Bohatice, Betonové dlažby Bohatice, Betonová dlažba Bohatice, Zdící prvky Bohatice, Dlažby II jakosti Bohatice, Dlažba II jakosti Bohatice, Plošné dlažby Bohatice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Benice Praha 19 Česká Lípa Praha-Petrovice Praha-Újezd Kolín Praha 9 Beroun Praha 10 Zlín Praha 15 Karviná Jablonec nad Nisou Praha-východ Trutnov Praha 12 Žďár nad Sázavou Český Krumlov Nymburk Praha 1 Praha-Lipence Praha-Ďáblice Opava Mladá Boleslav Vyškov Břeclav Bruntál Praha 7 Praha-Nedvězí Sokolov Hradec Králové Praha-Královice Pelhřimov Strakonice Olomouc Jindřichův Hradec Brno-venkov Benešov Jihlava Třebíč Praha-Zličín Jičín Praha-Koloděje Plzeň-město Praha-Vinoř Praha 6 Rakovník Liberec Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Chomutov Praha-Lysolaje Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Praha 3 Praha-Běchovice Praha 22 Praha-Suchdol Praha-Štěrboholy Svitavy Praha-Troja Praha-Přední Kopanina Praha 5 Pardubice Praha-Satalice Příbram Kutná Hora Praha 2 Ostrava-město Praha 16 Ústí nad Labem Praha-Kunratice Praha-Klánovice Frýdek-Místek Nový Jičín Litoměřice Praha-Dolní Počernice Praha-západ Jeseník Praha-Křeslice Praha-Zbraslav Praha-Čakovice Praha-Nebušice Prachatice Chrudim Tachov Praha-Velká Chuchle Náchod Plzeň-sever Praha 20 Praha 17 Praha-Březiněves Děčín Praha 4 Praha-Lochkov Praha-Dolní Chabry Cheb Kladno Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohatice

Levná dlažba Bohatice

Dlažba Bohatice

Zámkové dlažby Bohatice

Zámkové betonové dlažby Bohatice

Zámková dlažba Bohatice

Betonové dlažby Bohatice

Betonová dlažba Bohatice

Zdící prvky Bohatice

Dlažby II jakosti Bohatice

Dlažba II jakosti Bohatice

Plošné dlažby Bohatice