„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohatice

Nové produkty Bohatice

Dlažby a obrubníky Bohatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohatice, Levná dlažba Bohatice, Dlažba Bohatice, Zámkové dlažby Bohatice, Zámkové dlažba Bohatice, Betonové dlažby Bohatice, Betonová dlažba Bohatice, Zdící prvky Bohatice, Dlažby II jakosti Bohatice, Dlažba II jakosti Bohatice, Plošné dlažby Bohatice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Ústí nad Labem Praha 5 Praha-Čakovice Karviná Svitavy Praha-Vinoř Chomutov Hodonín Semily Bruntál Kroměříž Praha 18 Praha-Satalice Opava Mladá Boleslav Praha 4 Vyškov Praha-Petrovice Praha-Koloděje Praha 14 Havlíčkův Brod Jablonec nad Nisou Praha 10 Praha-Přední Kopanina Praha-Nedvězí Praha-Štěrboholy Tachov Benešov Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov Most Praha-Dolní Chabry Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Chrudim Praha-západ Jindřichův Hradec Plzeň-jih Klatovy Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Břeclav Praha-Troja Blansko Prachatice Praha 16 Praha-východ Praha 7 Uherské Hradiště Třebíč Strakonice Vsetín Domažlice Praha-Běchovice Praha-Křeslice Praha-Klánovice Praha-Královice Praha-Libuš Praha-Dolní Měcholupy Jičín Hradec Králové Praha 11 Praha-Benice Praha 9 Praha 1 Trutnov Prostějov Beroun Karlovy Vary Nymburk Praha-Řeporyje Děčín Ústí nad Orlicí Sokolov Praha 3 Pelhřimov Litoměřice Kladno Rakovník Rychnov nad Kněžnou Praha-Kolovraty Praha-Zličín Liberec Praha-Šeberov Brno-město Praha-Dolní Počernice Jeseník Nový Jičín Plzeň-sever Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Praha 21 Jihlava Praha-Dubeč Praha-Lochkov Brno-venkov Praha 6 Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohatice

Levná dlažba Bohatice

Dlažba Bohatice

Zámkové dlažby Bohatice

Zámkové betonové dlažby Bohatice

Zámková dlažba Bohatice

Betonové dlažby Bohatice

Betonová dlažba Bohatice

Zdící prvky Bohatice

Dlažby II jakosti Bohatice

Dlažba II jakosti Bohatice

Plošné dlažby Bohatice