„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohatice

Nové produkty Bohatice

Dlažby a obrubníky Bohatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohatice, Levná dlažba Bohatice, Dlažba Bohatice, Zámkové dlažby Bohatice, Zámkové dlažba Bohatice, Betonové dlažby Bohatice, Betonová dlažba Bohatice, Zdící prvky Bohatice, Dlažby II jakosti Bohatice, Dlažba II jakosti Bohatice, Plošné dlažby Bohatice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Litoměřice Český Krumlov Ostrava-město Benešov Praha 5 Písek Opava Praha-Slivenec Praha-Běchovice Praha-Satalice Jeseník Praha 2 Semily Teplice Praha-Březiněves Vsetín Šumperk Praha 21 Praha-Lochkov Pardubice Praha-Čakovice Praha 6 Plzeň-sever Praha-Dubeč Olomouc Kutná Hora Praha 3 Plzeň-město Praha-Přední Kopanina Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Praha 15 Praha 12 Rokycany Tachov Vyškov Ústí nad Labem Pelhřimov Praha 4 Praha-Ďáblice Brno-venkov Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Blansko Praha-Klánovice Cheb Jindřichův Hradec Praha-Křeslice Praha 18 Praha-Nebušice Uherské Hradiště Praha-Libuš Břeclav Ústí nad Orlicí Praha-Koloděje Sokolov Žďár nad Sázavou Česká Lípa Praha-Dolní Počernice Praha-Benice Praha-Vinoř Strakonice Praha 13 Praha-Petrovice Náchod Nový Jičín Jičín Jablonec nad Nisou Kolín Praha 10 Havlíčkův Brod Kroměříž Praha 14 Rychnov nad Kněžnou Svitavy Praha 8 Klatovy Karviná Příbram Tábor Mělník Frýdek-Místek Praha 7 Hlavní město Praha Praha-západ Trutnov Praha-Zličín Hradec Králové Rakovník Domažlice Praha-Královice Beroun Chrudim Plzeň-jih Praha-východ Praha 17 Praha 16 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohatice

Levná dlažba Bohatice

Dlažba Bohatice

Zámkové dlažby Bohatice

Zámkové betonové dlažby Bohatice

Zámková dlažba Bohatice

Betonové dlažby Bohatice

Betonová dlažba Bohatice

Zdící prvky Bohatice

Dlažby II jakosti Bohatice

Dlažba II jakosti Bohatice

Plošné dlažby Bohatice