„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohatice

Nové produkty Bohatice

Dlažby a obrubníky Bohatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohatice, Levná dlažba Bohatice, Dlažba Bohatice, Zámkové dlažby Bohatice, Zámkové dlažba Bohatice, Betonové dlažby Bohatice, Betonová dlažba Bohatice, Zdící prvky Bohatice, Dlažby II jakosti Bohatice, Dlažba II jakosti Bohatice, Plošné dlažby Bohatice, Plošná dlažba


Další města:

Karlovy Vary Jičín Praha 2 Praha-Ďáblice Praha 22 Olomouc Česká Lípa Praha-Královice Praha-Benice Kolín Pardubice Praha-Šeberov Praha-Dubeč Písek Brno-venkov Svitavy Praha-Vinoř Praha 6 Chomutov Rakovník Praha-Křeslice Praha 21 Plzeň-sever Praha-Libuš Praha 1 Nymburk Praha 15 Praha 8 Beroun Rychnov nad Kněžnou Praha-Lipence Sokolov Příbram Praha 20 Plzeň-jih Plzeň-město Pelhřimov Hodonín Praha 9 Náchod Praha 16 Mladá Boleslav Litoměřice Praha-Troja Znojmo Karviná Vsetín Praha 12 Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Nový Jičín Praha-Řeporyje Praha 11 Praha-Zličín Český Krumlov Jindřichův Hradec České Budějovice Semily Louny Zlín Most Žďár nad Sázavou Praha-Újezd Tábor Praha-Kunratice Ústí nad Labem Praha-Velká Chuchle Blansko Praha 13 Přerov Jihlava Strakonice Liberec Uherské Hradiště Praha-Suchdol Praha 4 Praha-Petrovice Praha 5 Praha 14 Praha-Nebušice Praha-Klánovice Mělník Trutnov Praha-Čakovice Tachov Praha 10 Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Praha 19 Praha-Koloděje Teplice Praha-Satalice Bruntál Praha-Nedvězí Kroměříž Šumperk Cheb Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohatice

Levná dlažba Bohatice

Dlažba Bohatice

Zámkové dlažby Bohatice

Zámkové betonové dlažby Bohatice

Zámková dlažba Bohatice

Betonové dlažby Bohatice

Betonová dlažba Bohatice

Zdící prvky Bohatice

Dlažby II jakosti Bohatice

Dlažba II jakosti Bohatice

Plošné dlažby Bohatice