„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohatice

Nové produkty Bohatice

Dlažby a obrubníky Bohatice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohatice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohatice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohatice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohatice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohatice, Levná dlažba Bohatice, Dlažba Bohatice, Zámkové dlažby Bohatice, Zámkové dlažba Bohatice, Betonové dlažby Bohatice, Betonová dlažba Bohatice, Zdící prvky Bohatice, Dlažby II jakosti Bohatice, Dlažba II jakosti Bohatice, Plošné dlažby Bohatice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Praha-Zbraslav Praha 22 Teplice Kroměříž Prachatice Blansko Praha-Křeslice Praha 6 Frýdek-Místek Mělník Praha-Dolní Počernice Přerov Břeclav Hradec Králové Pelhřimov Olomouc Znojmo Praha 21 Plzeň-sever Ostrava-město Praha-Klánovice Praha 8 Plzeň-jih Svitavy Semily Třebíč Praha-Běchovice Praha-Dolní Chabry Praha-Troja Praha-Královice Praha-Ďáblice Praha-Přední Kopanina Praha-Petrovice Praha 5 Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Praha-Satalice Beroun Benešov Hlavní město Praha Kutná Hora Chrudim Praha-Dolní Měcholupy Prostějov Písek Praha-Zličín Pardubice Litoměřice Praha 12 Praha-Březiněves Praha 11 Praha 19 Praha-Nedvězí Vsetín Praha-Benice Praha-Řeporyje Praha 15 Chomutov Karviná Praha-Koloděje Praha-Velká Chuchle Praha 7 Praha-Libuš Klatovy Praha-Dubeč Praha 14 Vyškov Praha-Kunratice Kolín Praha 17 Praha-Suchdol Domažlice Praha 16 Praha 9 Praha 3 Příbram Jeseník Praha 20 Opava Nymburk Praha 1 Šumperk Liberec Jindřichův Hradec Most Jihlava Praha-Čakovice Praha-Lysolaje Český Krumlov Tachov Uherské Hradiště Praha-Kolovraty Praha 13 Ústí nad Orlicí Strakonice Česká Lípa Náchod Praha-Štěrboholy Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohatice

Levná dlažba Bohatice

Dlažba Bohatice

Zámkové dlažby Bohatice

Zámkové betonové dlažby Bohatice

Zámková dlažba Bohatice

Betonové dlažby Bohatice

Betonová dlažba Bohatice

Zdící prvky Bohatice

Dlažby II jakosti Bohatice

Dlažba II jakosti Bohatice

Plošné dlažby Bohatice