„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohumín

Nové produkty Bohumín

Dlažby a obrubníky Bohumín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohumín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohumín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohumín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohumín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohumín, Levná dlažba Bohumín, Dlažba Bohumín, Zámkové dlažby Bohumín, Zámkové dlažba Bohumín, Betonové dlažby Bohumín, Betonová dlažba Bohumín, Zdící prvky Bohumín, Dlažby II jakosti Bohumín, Dlažba II jakosti Bohumín, Plošné dlažby Bohumín, Plošná dlažba


Další města:

Klatovy Pardubice Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek Děčín Česká Lípa Praha 7 Praha 13 Domažlice Praha-Zbraslav Kladno Ostrava-město Liberec Benešov Mladá Boleslav Praha-Nebušice Olomouc Hradec Králové Praha 14 Strakonice Cheb Praha-Přední Kopanina Praha 3 Nový Jičín Praha-Šeberov Praha 4 Přerov Praha 16 Pelhřimov Praha 1 Třebíč Jeseník Mělník Písek Praha 20 Praha-Dolní Měcholupy Tábor Nymburk Ústí nad Orlicí Sokolov Praha-Kolovraty Český Krumlov Jihlava Praha-Královice Praha-Lochkov Beroun Praha-Řeporyje Praha-Benice Praha-Lipence Praha-Satalice České Budějovice Kolín Praha 19 Praha 17 Brno-venkov Louny Praha 9 Karlovy Vary Praha-Dolní Počernice Kroměříž Rokycany Praha 5 Praha 10 Havlíčkův Brod Praha 2 Praha-Ďáblice Praha-Klánovice Most Prostějov Žďár nad Sázavou Praha 8 Praha 15 Praha 18 Praha-Zličín Brno-město Plzeň-sever Ústí nad Labem Hodonín Jičín Praha-Dubeč Praha-Březiněves Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Chrudim Praha-Lysolaje Praha-západ Litoměřice Vsetín Prachatice Semily Praha-Troja Vyškov Rakovník Plzeň-město Praha-Suchdol Praha 12 Praha 21 Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohumín

Levná dlažba Bohumín

Dlažba Bohumín

Zámkové dlažby Bohumín

Zámkové betonové dlažby Bohumín

Zámková dlažba Bohumín

Betonové dlažby Bohumín

Betonová dlažba Bohumín

Zdící prvky Bohumín

Dlažby II jakosti Bohumín

Dlažba II jakosti Bohumín

Plošné dlažby Bohumín