„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohumín

Nové produkty Bohumín

Dlažby a obrubníky Bohumín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohumín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohumín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohumín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohumín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohumín, Levná dlažba Bohumín, Dlažba Bohumín, Zámkové dlažby Bohumín, Zámkové dlažba Bohumín, Betonové dlažby Bohumín, Betonová dlažba Bohumín, Zdící prvky Bohumín, Dlažby II jakosti Bohumín, Dlažba II jakosti Bohumín, Plošné dlažby Bohumín, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Benešov Praha-Klánovice Náchod Brno-venkov Děčín České Budějovice Praha-Řeporyje Beroun Praha 18 Praha 19 Praha 14 Hlavní město Praha Semily Praha-Lochkov Praha 21 Mladá Boleslav Praha 1 Rokycany Praha-Velká Chuchle Praha-Koloděje Praha-Kunratice Karlovy Vary Praha-západ Praha-Šeberov Trutnov Olomouc Praha 2 Praha 6 Žďár nad Sázavou Praha-Lipence Příbram Praha 7 Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Praha 3 Praha-Štěrboholy Praha 4 Plzeň-sever Hodonín Praha-Křeslice Praha 17 Prachatice Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Blansko Praha-Petrovice Litoměřice Nymburk Pardubice Jičín Mělník Praha-východ Praha-Benice Cheb Rychnov nad Kněžnou Rakovník Liberec Svitavy Ústí nad Labem Praha 12 Klatovy Praha-Běchovice Most Praha-Nebušice Praha-Dolní Měcholupy Písek Chomutov Praha-Suchdol Praha-Královice Praha 15 Šumperk Zlín Uherské Hradiště Sokolov Praha-Zbraslav Praha-Satalice Vsetín Chrudim Praha-Čakovice Praha 16 Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Bruntál Praha 5 Plzeň-jih Praha 10 Opava Praha-Zličín Jeseník Praha 8 Vyškov Tachov Hradec Králové Praha 22 Praha 9 Havlíčkův Brod Plzeň-město Praha-Libuš Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohumín

Levná dlažba Bohumín

Dlažba Bohumín

Zámkové dlažby Bohumín

Zámkové betonové dlažby Bohumín

Zámková dlažba Bohumín

Betonové dlažby Bohumín

Betonová dlažba Bohumín

Zdící prvky Bohumín

Dlažby II jakosti Bohumín

Dlažba II jakosti Bohumín

Plošné dlažby Bohumín