„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohumín

Nové produkty Bohumín

Dlažby a obrubníky Bohumín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohumín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohumín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohumín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohumín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohumín, Levná dlažba Bohumín, Dlažba Bohumín, Zámkové dlažby Bohumín, Zámkové dlažba Bohumín, Betonové dlažby Bohumín, Betonová dlažba Bohumín, Zdící prvky Bohumín, Dlažby II jakosti Bohumín, Dlažba II jakosti Bohumín, Plošné dlažby Bohumín, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Strakonice Louny Příbram Praha 6 Praha-Zličín Praha-Dolní Chabry Břeclav Praha 17 Praha 10 Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Jičín Praha-Lipence Opava Písek Praha-Újezd Praha-Nedvězí Praha 18 Praha-Dubeč Frýdek-Místek Praha-Troja Šumperk Kolín Praha-Řeporyje Svitavy Praha-Benice Liberec Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Praha-Štěrboholy Praha-východ Karlovy Vary Praha-Petrovice Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Rychnov nad Kněžnou Pelhřimov Prostějov Ústí nad Orlicí Kroměříž Praha 7 Ostrava-město Semily Praha 1 Praha 11 Pardubice Praha 20 Praha-Suchdol Beroun Chomutov Praha 16 České Budějovice Praha-Březiněves Kutná Hora Praha-Slivenec Praha-Koloděje Plzeň-město Karviná Praha-Kunratice Praha-Čakovice Hradec Králové Žďár nad Sázavou Praha-Libuš Jeseník Brno-venkov Mělník Praha 22 Tábor Praha-Běchovice Most Praha 12 Domažlice Praha 8 Rokycany Český Krumlov Jindřichův Hradec Znojmo Praha-Satalice Praha-Křeslice Děčín Bruntál Praha 19 Kladno Trutnov Praha-západ Praha 2 Praha 15 Teplice Litoměřice Praha-Šeberov Praha-Lysolaje Jihlava Brno-město Praha 13 Klatovy Náchod Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohumín

Levná dlažba Bohumín

Dlažba Bohumín

Zámkové dlažby Bohumín

Zámkové betonové dlažby Bohumín

Zámková dlažba Bohumín

Betonové dlažby Bohumín

Betonová dlažba Bohumín

Zdící prvky Bohumín

Dlažby II jakosti Bohumín

Dlažba II jakosti Bohumín

Plošné dlažby Bohumín