„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohumín

Nové produkty Bohumín

Dlažby a obrubníky Bohumín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohumín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohumín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohumín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohumín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohumín, Levná dlažba Bohumín, Dlažba Bohumín, Zámkové dlažby Bohumín, Zámkové dlažba Bohumín, Betonové dlažby Bohumín, Betonová dlažba Bohumín, Zdící prvky Bohumín, Dlažby II jakosti Bohumín, Dlažba II jakosti Bohumín, Plošné dlažby Bohumín, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Děčín Praha-Štěrboholy Brno-venkov Ostrava-město Nový Jičín Praha 8 Praha 1 Kolín Praha-Velká Chuchle Praha-Čakovice Litoměřice Český Krumlov Domažlice Česká Lípa Pardubice Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Břeclav Hradec Králové Kutná Hora Plzeň-jih Praha-Křeslice Šumperk Plzeň-sever Karlovy Vary Kroměříž Frýdek-Místek Praha 19 Praha-Královice Praha 22 Praha-Lochkov Praha-Slivenec Praha 3 Praha-Běchovice Ústí nad Labem Praha-Dubeč Praha 7 Praha 14 České Budějovice Praha-Kunratice Praha-Suchdol Rokycany Mělník Praha 21 Praha-Nedvězí Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Liberec Praha-východ Brno-město Praha-Petrovice Plzeň-město Praha-Vinoř Prachatice Rakovník Strakonice Sokolov Přerov Praha 9 Bruntál Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Zlín Praha 4 Praha-Březiněves Praha 17 Beroun Pelhřimov Louny Praha-Řeporyje Praha-západ Praha-Lipence Kladno Vyškov Semily Jindřichův Hradec Praha 16 Praha 12 Praha-Újezd Havlíčkův Brod Olomouc Písek Tachov Opava Chomutov Trutnov Náchod Jihlava Jičín Praha-Troja Znojmo Tábor Praha-Nebušice Jeseník Praha 18 Praha 6 Praha-Dolní Chabry Praha-Šeberov Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohumín

Levná dlažba Bohumín

Dlažba Bohumín

Zámkové dlažby Bohumín

Zámkové betonové dlažby Bohumín

Zámková dlažba Bohumín

Betonové dlažby Bohumín

Betonová dlažba Bohumín

Zdící prvky Bohumín

Dlažby II jakosti Bohumín

Dlažba II jakosti Bohumín

Plošné dlažby Bohumín