„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohumín

Nové produkty Bohumín

Dlažby a obrubníky Bohumín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohumín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohumín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohumín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohumín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohumín, Levná dlažba Bohumín, Dlažba Bohumín, Zámkové dlažby Bohumín, Zámkové dlažba Bohumín, Betonové dlažby Bohumín, Betonová dlažba Bohumín, Zdící prvky Bohumín, Dlažby II jakosti Bohumín, Dlažba II jakosti Bohumín, Plošné dlažby Bohumín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Kutná Hora Havlíčkův Brod Hodonín Mělník Praha 21 Jihlava Český Krumlov Domažlice Rychnov nad Kněžnou Praha 6 Břeclav Nový Jičín Nymburk Praha 8 Semily Uherské Hradiště Trutnov Jablonec nad Nisou Ostrava-město Vyškov Praha-Ďáblice Praha-Zličín Praha-Kolovraty Chomutov Karviná Praha-Petrovice Jičín Litoměřice Praha-Běchovice Praha-Dolní Chabry Třebíč Tachov Praha-Zbraslav Praha-Dolní Počernice Praha 11 Plzeň-sever Praha 7 Praha-Libuš Hlavní město Praha Praha 18 Tábor Praha-Nebušice Ústí nad Labem Jeseník Praha 19 Praha-Újezd Praha-Kunratice Praha-Troja Praha 15 Praha 22 Louny Praha-Lipence Děčín Praha 5 Frýdek-Místek Praha-Řeporyje Plzeň-jih Praha-Štěrboholy Praha-Křeslice Zlín Praha-Dubeč Kladno Benešov Klatovy Praha 12 Strakonice Opava Praha 3 Bruntál Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-město Praha 1 Praha 4 Praha-Koloděje Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Rakovník Praha 10 Cheb Most Praha-Nedvězí Praha 13 Praha-Lysolaje Blansko Pardubice Praha 14 Pelhřimov Praha 20 Hradec Králové Přerov Olomouc Praha-Březiněves Praha 9 Praha 17 Česká Lípa Praha 2 Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohumín

Levná dlažba Bohumín

Dlažba Bohumín

Zámkové dlažby Bohumín

Zámkové betonové dlažby Bohumín

Zámková dlažba Bohumín

Betonové dlažby Bohumín

Betonová dlažba Bohumín

Zdící prvky Bohumín

Dlažby II jakosti Bohumín

Dlažba II jakosti Bohumín

Plošné dlažby Bohumín