„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohumín

Nové produkty Bohumín

Dlažby a obrubníky Bohumín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohumín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohumín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohumín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohumín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohumín, Levná dlažba Bohumín, Dlažba Bohumín, Zámkové dlažby Bohumín, Zámkové dlažba Bohumín, Betonové dlažby Bohumín, Betonová dlažba Bohumín, Zdící prvky Bohumín, Dlažby II jakosti Bohumín, Dlažba II jakosti Bohumín, Plošné dlažby Bohumín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Praha 4 Praha-Nedvězí Vyškov Praha-Lipence Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Hlavní město Praha Praha-Šeberov Praha 20 Praha-Březiněves Šumperk Praha-Libuš Tábor Praha 19 Plzeň-město Pelhřimov Rokycany Praha 10 Zlín Ústí nad Labem Uherské Hradiště Mladá Boleslav Praha 6 Most Praha-východ Plzeň-sever Praha 3 Olomouc Praha 17 Semily Praha-Nebušice Děčín Kolín Cheb Praha-Dolní Počernice Náchod Praha 2 Praha 14 Jihlava Louny Praha 22 Brno-město Praha-Újezd Praha-Lysolaje Kladno Praha-Velká Chuchle Praha-Petrovice Příbram Písek Hodonín Jeseník Praha-Klánovice Praha-Křeslice Domažlice Praha-Běchovice Praha 5 Praha-Dubeč Plzeň-jih Praha 16 Sokolov Nový Jičín Hradec Králové Praha 8 Praha-Kunratice České Budějovice Praha-Benice Praha-Řeporyje Jindřichův Hradec Praha 21 Znojmo Prostějov Bruntál Liberec Ústí nad Orlicí Tachov Praha-Suchdol Praha-Královice Rakovník Praha 9 Klatovy Prachatice Praha-Štěrboholy Praha 7 Praha 12 Praha 13 Vsetín Strakonice Praha 15 Praha-Satalice Frýdek-Místek Přerov Třebíč Kroměříž Svitavy Chomutov Brno-venkov Nymburk Praha 18 Trutnov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohumín

Levná dlažba Bohumín

Dlažba Bohumín

Zámkové dlažby Bohumín

Zámkové betonové dlažby Bohumín

Zámková dlažba Bohumín

Betonové dlažby Bohumín

Betonová dlažba Bohumín

Zdící prvky Bohumín

Dlažby II jakosti Bohumín

Dlažba II jakosti Bohumín

Plošné dlažby Bohumín