„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohumín

Nové produkty Bohumín

Dlažby a obrubníky Bohumín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohumín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohumín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohumín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohumín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohumín, Levná dlažba Bohumín, Dlažba Bohumín, Zámkové dlažby Bohumín, Zámkové dlažba Bohumín, Betonové dlažby Bohumín, Betonová dlažba Bohumín, Zdící prvky Bohumín, Dlažby II jakosti Bohumín, Dlažba II jakosti Bohumín, Plošné dlažby Bohumín, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Mladá Boleslav Praha 20 Prachatice Praha-Dolní Počernice Tachov Praha-Zličín Písek Plzeň-jih Třebíč Jindřichův Hradec Chomutov Strakonice Mělník Praha-Satalice Havlíčkův Brod Praha 19 Jihlava Karviná Jablonec nad Nisou Chrudim Praha 5 Tábor Olomouc Praha-Lochkov Praha 22 Praha 11 Plzeň-sever Kladno Praha-Dubeč Praha-Šeberov Praha 17 Ústí nad Labem Praha-Dolní Chabry Praha-Koloděje Hradec Králové Pardubice Uherské Hradiště Praha 7 Příbram Český Krumlov Kolín Ústí nad Orlicí Karlovy Vary Hodonín Praha-Řeporyje Jičín Beroun Děčín Praha-Nebušice Ostrava-město Plzeň-město Teplice Cheb Brno-venkov Opava Pelhřimov Praha-Slivenec Žďár nad Sázavou Praha 21 Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Česká Lípa Hlavní město Praha Rokycany Klatovy Přerov Kroměříž Břeclav Svitavy Praha-Újezd Liberec Praha-Přední Kopanina Praha-Libuš Praha-Kolovraty Praha-západ Praha 18 Praha 9 Praha 14 Praha-Troja Praha-Čakovice Prostějov Šumperk Vyškov Nový Jičín Praha 4 Sokolov Brno-město Praha 3 Domažlice Praha 12 Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Zlín Praha 8 Praha-Březiněves Praha 13 Praha-Křeslice Praha 15 Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohumín

Levná dlažba Bohumín

Dlažba Bohumín

Zámkové dlažby Bohumín

Zámkové betonové dlažby Bohumín

Zámková dlažba Bohumín

Betonové dlažby Bohumín

Betonová dlažba Bohumín

Zdící prvky Bohumín

Dlažby II jakosti Bohumín

Dlažba II jakosti Bohumín

Plošné dlažby Bohumín