„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohumín

Nové produkty Bohumín

Dlažby a obrubníky Bohumín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohumín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohumín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohumín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohumín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohumín, Levná dlažba Bohumín, Dlažba Bohumín, Zámkové dlažby Bohumín, Zámkové dlažba Bohumín, Betonové dlažby Bohumín, Betonová dlažba Bohumín, Zdící prvky Bohumín, Dlažby II jakosti Bohumín, Dlažba II jakosti Bohumín, Plošné dlažby Bohumín, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Plzeň-jih Rokycany Louny Praha-Dolní Měcholupy Česká Lípa Praha 13 Znojmo Uherské Hradiště Plzeň-sever Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice Jeseník Mělník Praha 18 Prachatice Praha-Velká Chuchle Liberec Chomutov Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Tachov Praha-Královice Opava Praha-Lysolaje Praha 7 Praha 19 Domažlice Jindřichův Hradec Žďár nad Sázavou Praha-západ Benešov Tábor Kutná Hora Písek Frýdek-Místek Praha-Přední Kopanina Praha 6 Český Krumlov Trutnov Praha-Lochkov Praha 16 Rakovník Praha 9 Praha-Čakovice Prostějov Praha-Libuš Blansko Nymburk Praha 11 Jičín Vsetín Hodonín Vyškov Břeclav Pardubice Praha 15 Praha 17 Praha-Zbraslav Praha-východ České Budějovice Praha 12 Brno-venkov Strakonice Šumperk Praha-Lipence Praha 10 Bruntál Praha 4 Zlín Most Svitavy Praha-Klánovice Litoměřice Sokolov Praha-Petrovice Hlavní město Praha Praha 21 Praha-Újezd Praha-Dubeč Praha-Troja Mladá Boleslav Pelhřimov Praha 2 Ústí nad Labem Beroun Náchod Chrudim Karviná Praha 20 Praha 1 Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Teplice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohumín

Levná dlažba Bohumín

Dlažba Bohumín

Zámkové dlažby Bohumín

Zámkové betonové dlažby Bohumín

Zámková dlažba Bohumín

Betonové dlažby Bohumín

Betonová dlažba Bohumín

Zdící prvky Bohumín

Dlažby II jakosti Bohumín

Dlažba II jakosti Bohumín

Plošné dlažby Bohumín