„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohumín

Nové produkty Bohumín

Dlažby a obrubníky Bohumín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohumín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohumín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohumín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohumín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohumín, Levná dlažba Bohumín, Dlažba Bohumín, Zámkové dlažby Bohumín, Zámkové dlažba Bohumín, Betonové dlažby Bohumín, Betonová dlažba Bohumín, Zdící prvky Bohumín, Dlažby II jakosti Bohumín, Dlažba II jakosti Bohumín, Plošné dlažby Bohumín, Plošná dlažba


Další města:

Louny Praha-Kunratice Praha 11 Praha 18 Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Strakonice Zlín Praha 20 Plzeň-město Praha-Březiněves Praha-Šeberov Praha-Zbraslav Praha 15 Tábor Praha-Suchdol Opava Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Praha 8 Uherské Hradiště Trutnov Prostějov Praha-Běchovice Praha 10 Rakovník Hradec Králové Sokolov Praha 12 Praha-Zličín Praha-Lipence Bruntál Praha-Klánovice Litoměřice Praha-východ Chomutov Praha-Vinoř Praha 6 Praha 19 Most Kroměříž Praha 1 Kladno České Budějovice Náchod Liberec Jindřichův Hradec Kolín Brno-město Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Přerov Příbram Praha 7 Praha-Petrovice Praha 13 Tachov Praha-Slivenec Semily Karviná Praha 14 Jičín Cheb Blansko Svitavy Havlíčkův Brod Ústí nad Orlicí Praha-Benice Praha 9 Břeclav Česká Lípa Praha 17 Nový Jičín Domažlice Vyškov Karlovy Vary Praha-Nedvězí Jihlava Chrudim Benešov Praha-Čakovice Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Písek Vsetín Jeseník Praha-Křeslice Ostrava-město Praha-Dolní Chabry Klatovy Beroun Hodonín Teplice Frýdek-Místek Praha-Újezd Pelhřimov Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohumín

Levná dlažba Bohumín

Dlažba Bohumín

Zámkové dlažby Bohumín

Zámkové betonové dlažby Bohumín

Zámková dlažba Bohumín

Betonové dlažby Bohumín

Betonová dlažba Bohumín

Zdící prvky Bohumín

Dlažby II jakosti Bohumín

Dlažba II jakosti Bohumín

Plošné dlažby Bohumín