„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohumín

Nové produkty Bohumín

Dlažby a obrubníky Bohumín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohumín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohumín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohumín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohumín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohumín, Levná dlažba Bohumín, Dlažba Bohumín, Zámkové dlažby Bohumín, Zámkové dlažba Bohumín, Betonové dlažby Bohumín, Betonová dlažba Bohumín, Zdící prvky Bohumín, Dlažby II jakosti Bohumín, Dlažba II jakosti Bohumín, Plošné dlažby Bohumín, Plošná dlažba


Další města:

Teplice Praha 2 Mladá Boleslav Praha-Benice Praha-východ Praha 3 Strakonice Tachov Semily Praha-Slivenec Rokycany Most Hodonín Jeseník Liberec Opava Chrudim Praha-Klánovice Zlín Praha 4 Praha-Řeporyje Brno-město Praha-Královice Sokolov České Budějovice Praha-Lochkov Blansko Rakovník Praha-Kunratice Prachatice Praha-Vinoř Praha 8 Praha-Dubeč Praha-Petrovice Karviná Nymburk Praha-Lipence Domažlice Praha-Satalice Přerov Louny Praha 21 Kolín Praha 10 Praha 14 Česká Lípa Praha-Libuš Praha-Suchdol Praha 12 Trutnov Náchod Praha 5 Chomutov Jihlava Vyškov Praha-Čakovice Karlovy Vary Plzeň-město Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Praha-Křeslice Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Olomouc Praha 18 Beroun Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Frýdek-Místek Kroměříž Cheb Tábor Klatovy Litoměřice Nový Jičín Praha 1 Jičín Praha 17 Hradec Králové Praha 11 Šumperk Rychnov nad Kněžnou Praha-Velká Chuchle Praha-Kolovraty Praha-Troja Plzeň-jih Praha 7 Pelhřimov Třebíč Praha-Běchovice Praha 19 Žďár nad Sázavou Praha-Šeberov Mělník Praha-Přední Kopanina Praha-Újezd Praha-Zličín Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohumín

Levná dlažba Bohumín

Dlažba Bohumín

Zámkové dlažby Bohumín

Zámkové betonové dlažby Bohumín

Zámková dlažba Bohumín

Betonové dlažby Bohumín

Betonová dlažba Bohumín

Zdící prvky Bohumín

Dlažby II jakosti Bohumín

Dlažba II jakosti Bohumín

Plošné dlažby Bohumín