„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohušov

Nové produkty Bohušov

Dlažby a obrubníky Bohušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohušov, Levná dlažba Bohušov, Dlažba Bohušov, Zámkové dlažby Bohušov, Zámkové dlažba Bohušov, Betonové dlažby Bohušov, Betonová dlažba Bohušov, Zdící prvky Bohušov, Dlažby II jakosti Bohušov, Dlažba II jakosti Bohušov, Plošné dlažby Bohušov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Šumperk Břeclav Trutnov Praha-Nebušice Jeseník Klatovy Louny Praha-Dubeč Praha-Velká Chuchle Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Praha 5 Český Krumlov Kutná Hora Praha 17 Praha-Koloděje Kladno Praha-Troja Praha-Štěrboholy Praha 20 Přerov Olomouc Liberec Praha-západ Praha-Březiněves Praha-Šeberov Plzeň-sever Hodonín Kolín Praha 21 Praha 12 Praha 16 Praha-Zličín Svitavy Praha-Královice Beroun Praha-Křeslice Bruntál Most Tábor Rakovník Ústí nad Orlicí Praha-Újezd Praha 7 Praha 13 Praha-Kolovraty Sokolov Praha 6 Praha 15 Praha-Běchovice Třebíč Česká Lípa Praha-Petrovice Praha 4 Příbram Chrudim Praha-Ďáblice Praha-Benice Praha-Klánovice Ústí nad Labem Tachov Praha-Dolní Chabry Rokycany Praha 19 Praha-Lochkov Vsetín Zlín Praha-Kunratice Vyškov Domažlice Praha 2 Znojmo Praha 8 Kroměříž Praha-Vinoř Ostrava-město Praha-Lipence Praha-Zbraslav Rychnov nad Kněžnou Praha-Čakovice Děčín Strakonice Náchod Praha-Dolní Počernice Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Praha-východ Praha 11 Prachatice České Budějovice Pelhřimov Praha 22 Havlíčkův Brod Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Praha 3 Mělník Plzeň-jih Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohušov

Levná dlažba Bohušov

Dlažba Bohušov

Zámkové dlažby Bohušov

Zámkové betonové dlažby Bohušov

Zámková dlažba Bohušov

Betonové dlažby Bohušov

Betonová dlažba Bohušov

Zdící prvky Bohušov

Dlažby II jakosti Bohušov

Dlažba II jakosti Bohušov

Plošné dlažby Bohušov