„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohušov

Nové produkty Bohušov

Dlažby a obrubníky Bohušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohušov, Levná dlažba Bohušov, Dlažba Bohušov, Zámkové dlažby Bohušov, Zámkové dlažba Bohušov, Betonové dlažby Bohušov, Betonová dlažba Bohušov, Zdící prvky Bohušov, Dlažby II jakosti Bohušov, Dlažba II jakosti Bohušov, Plošné dlažby Bohušov, Plošná dlažba


Další města:

Písek Praha 8 Tábor Praha-Nedvězí Praha-Benice Trutnov Klatovy Vsetín Česká Lípa Příbram Praha 6 Hradec Králové Jablonec nad Nisou Havlíčkův Brod Praha-Suchdol Praha-Vinoř Praha-Kolovraty Praha-Dolní Počernice Znojmo Praha-západ Prostějov Praha-Šeberov Brno-venkov Opava Teplice Praha-Kunratice Olomouc Nymburk Brno-město Uherské Hradiště Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Blansko Praha 10 Plzeň-jih Semily Praha-Koloděje Strakonice Jičín Cheb Kolín Praha-Řeporyje Rokycany Český Krumlov Karlovy Vary Praha 14 Praha-Dolní Chabry Sokolov Praha-Petrovice Praha-Běchovice Praha 13 Ostrava-město Praha 7 Praha-Klánovice Beroun Praha-Čakovice Pardubice Tachov Praha 20 Břeclav Louny Praha-Lochkov Praha 11 Praha-Troja Nový Jičín Žďár nad Sázavou Jihlava Vyškov Chrudim Domažlice Svitavy Praha-Ďáblice Náchod Praha-Nebušice Praha 18 Zlín Praha 12 Praha-Velká Chuchle Hodonín Praha 15 Praha-Lysolaje Praha-Lipence Praha-Újezd Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Ústí nad Labem České Budějovice Frýdek-Místek Praha 17 Liberec Praha 1 Mělník Most Praha 9 Praha-východ Kroměříž Jeseník Třebíč Chomutov Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohušov

Levná dlažba Bohušov

Dlažba Bohušov

Zámkové dlažby Bohušov

Zámkové betonové dlažby Bohušov

Zámková dlažba Bohušov

Betonové dlažby Bohušov

Betonová dlažba Bohušov

Zdící prvky Bohušov

Dlažby II jakosti Bohušov

Dlažba II jakosti Bohušov

Plošné dlažby Bohušov