„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohušov

Nové produkty Bohušov

Dlažby a obrubníky Bohušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohušov, Levná dlažba Bohušov, Dlažba Bohušov, Zámkové dlažby Bohušov, Zámkové dlažba Bohušov, Betonové dlažby Bohušov, Betonová dlažba Bohušov, Zdící prvky Bohušov, Dlažby II jakosti Bohušov, Dlažba II jakosti Bohušov, Plošné dlažby Bohušov, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Hodonín Nový Jičín Pelhřimov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Liberec Praha 19 Karlovy Vary Praha-Lochkov Praha 4 Praha 3 Semily Uherské Hradiště Praha-Dubeč Praha-Řeporyje Most Praha 5 Praha 8 Jihlava Přerov Náchod Praha-Nedvězí Praha-Lipence Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Domažlice Cheb Praha-západ Kladno Praha-Libuš Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Praha-Štěrboholy Příbram Praha 16 Havlíčkův Brod Praha-Suchdol Praha 20 Pardubice Opava Žďár nad Sázavou Prachatice Praha-Kunratice Praha-Koloděje Jičín Mladá Boleslav Strakonice Jeseník Klatovy Litoměřice Praha 11 Louny Praha-Přední Kopanina Praha-Troja Praha-Nebušice Brno-venkov Hlavní město Praha Blansko Praha 6 Tachov Praha-Křeslice Český Krumlov Praha-Satalice Nymburk Písek Benešov Ústí nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Praha 2 Děčín Prostějov Tábor Vyškov Praha 17 Praha-Ďáblice Praha-Petrovice Plzeň-jih Kutná Hora Kroměříž Teplice Praha 15 Mělník Praha-Benice Znojmo Praha 13 Vsetín Praha 9 Praha-Šeberov Šumperk České Budějovice Praha 1 Praha 10 Praha 7 Chomutov Praha-Běchovice Rakovník Beroun Svitavy Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohušov

Levná dlažba Bohušov

Dlažba Bohušov

Zámkové dlažby Bohušov

Zámkové betonové dlažby Bohušov

Zámková dlažba Bohušov

Betonové dlažby Bohušov

Betonová dlažba Bohušov

Zdící prvky Bohušov

Dlažby II jakosti Bohušov

Dlažba II jakosti Bohušov

Plošné dlažby Bohušov