„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohušov

Nové produkty Bohušov

Dlažby a obrubníky Bohušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohušov, Levná dlažba Bohušov, Dlažba Bohušov, Zámkové dlažby Bohušov, Zámkové dlažba Bohušov, Betonové dlažby Bohušov, Betonová dlažba Bohušov, Zdící prvky Bohušov, Dlažby II jakosti Bohušov, Dlažba II jakosti Bohušov, Plošné dlažby Bohušov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 4 Pardubice Hradec Králové Praha 15 Praha-Přední Kopanina Brno-město Karviná Havlíčkův Brod Praha-Zbraslav Přerov Prachatice Kroměříž Praha-Klánovice Praha-západ Ústí nad Orlicí Bruntál Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Praha 9 Praha-východ Praha 14 Náchod Praha 10 Klatovy Opava Jeseník Praha 22 Praha-Lipence Louny Tachov Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Praha-Čakovice Praha-Petrovice Praha-Benice Praha 2 Děčín Tábor Praha-Slivenec Praha-Dolní Počernice Nymburk Praha-Troja Rakovník Praha-Suchdol Praha 7 Český Krumlov Karlovy Vary Praha 5 Pelhřimov Praha-Křeslice Hodonín Praha-Satalice Praha-Libuš Cheb České Budějovice Šumperk Strakonice Praha-Nebušice Domažlice Chrudim Kladno Frýdek-Místek Praha 17 Semily Olomouc Vsetín Hlavní město Praha Most Praha-Řeporyje Písek Sokolov Praha 20 Mladá Boleslav Praha 19 Praha-Velká Chuchle Teplice Kolín Svitavy Benešov Žďár nad Sázavou Třebíč Praha 8 Zlín Jihlava Praha 6 Kutná Hora Nový Jičín Praha-Nedvězí Liberec Praha-Újezd Plzeň-sever Praha 16 Praha-Běchovice Praha-Lochkov Beroun Praha-Vinoř Plzeň-město Praha-Šeberov Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohušov

Levná dlažba Bohušov

Dlažba Bohušov

Zámkové dlažby Bohušov

Zámkové betonové dlažby Bohušov

Zámková dlažba Bohušov

Betonové dlažby Bohušov

Betonová dlažba Bohušov

Zdící prvky Bohušov

Dlažby II jakosti Bohušov

Dlažba II jakosti Bohušov

Plošné dlažby Bohušov