„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohušov

Nové produkty Bohušov

Dlažby a obrubníky Bohušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohušov, Levná dlažba Bohušov, Dlažba Bohušov, Zámkové dlažby Bohušov, Zámkové dlažba Bohušov, Betonové dlažby Bohušov, Betonová dlažba Bohušov, Zdící prvky Bohušov, Dlažby II jakosti Bohušov, Dlažba II jakosti Bohušov, Plošné dlažby Bohušov, Plošná dlažba


Další města:

Přerov Praha-Šeberov České Budějovice Hradec Králové Opava Chrudim Praha-Královice Děčín Prachatice Praha 16 Praha 17 Praha-západ Rokycany Nový Jičín Beroun Praha 15 Blansko Praha-Troja Chomutov Praha-Zličín Rychnov nad Kněžnou Semily Praha-Benice Ústí nad Labem Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Praha 18 Praha-Kolovraty Liberec Praha-Nebušice Praha 7 Praha 20 Praha-Řeporyje Svitavy Plzeň-sever Žďár nad Sázavou Praha-Koloděje Český Krumlov Vsetín Praha-Kunratice Praha 8 Mělník Most Praha 22 Praha 11 Frýdek-Místek Prostějov Praha-Dolní Měcholupy Pardubice Cheb Praha-Satalice Plzeň-jih Nymburk Kroměříž Praha-Velká Chuchle Trutnov Havlíčkův Brod Náchod Ústí nad Orlicí Jablonec nad Nisou Praha 13 Praha-Březiněves Praha-Běchovice Hodonín Praha-Lipence Jindřichův Hradec Praha-Libuš Praha 19 Brno-město Praha 10 Mladá Boleslav Praha-Petrovice Praha 14 Znojmo Česká Lípa Vyškov Praha-Dubeč Praha-Přední Kopanina Příbram Tachov Domažlice Strakonice Olomouc Tábor Praha-východ Klatovy Třebíč Praha-Nedvězí Rakovník Praha-Čakovice Praha 9 Praha 1 Jihlava Praha 2 Kutná Hora Uherské Hradiště Praha-Lysolaje Praha 4 Břeclav Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohušov

Levná dlažba Bohušov

Dlažba Bohušov

Zámkové dlažby Bohušov

Zámkové betonové dlažby Bohušov

Zámková dlažba Bohušov

Betonové dlažby Bohušov

Betonová dlažba Bohušov

Zdící prvky Bohušov

Dlažby II jakosti Bohušov

Dlažba II jakosti Bohušov

Plošné dlažby Bohušov