„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohušov

Nové produkty Bohušov

Dlažby a obrubníky Bohušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohušov, Levná dlažba Bohušov, Dlažba Bohušov, Zámkové dlažby Bohušov, Zámkové dlažba Bohušov, Betonové dlažby Bohušov, Betonová dlažba Bohušov, Zdící prvky Bohušov, Dlažby II jakosti Bohušov, Dlažba II jakosti Bohušov, Plošné dlažby Bohušov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 4 Louny Jindřichův Hradec Ostrava-město Pelhřimov Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Příbram Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Praha 22 Mladá Boleslav Bruntál Hradec Králové Mělník Praha 9 Praha-Běchovice Svitavy Blansko Pardubice Praha-Lipence Praha 18 Praha-Královice Praha-Zbraslav Praha-Libuš Hodonín Kutná Hora Domažlice Praha-Kunratice Praha 14 Praha-Petrovice Praha-Benice Semily Tachov Sokolov Praha-Lochkov Trutnov Brno-město Břeclav Praha 15 Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Praha-Ďáblice Rakovník Praha 20 Český Krumlov Praha-Koloděje Praha-Satalice Olomouc Česká Lípa Znojmo Hlavní město Praha Praha-Troja Žďár nad Sázavou Rokycany Beroun Ústí nad Labem Kolín Most Jičín Cheb Praha 1 Tábor Jeseník Vsetín Náchod Chomutov Praha 3 Písek Praha-Slivenec Litoměřice Praha 16 Havlíčkův Brod Praha 12 Praha-Dolní Chabry Plzeň-jih Liberec Opava Praha 13 Strakonice Chrudim Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Prostějov Nový Jičín Teplice Benešov Praha 6 Praha-Nebušice Třebíč Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Praha-Březiněves Klatovy Praha 11 České Budějovice Praha-Dubeč Praha-východ Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohušov

Levná dlažba Bohušov

Dlažba Bohušov

Zámkové dlažby Bohušov

Zámkové betonové dlažby Bohušov

Zámková dlažba Bohušov

Betonové dlažby Bohušov

Betonová dlažba Bohušov

Zdící prvky Bohušov

Dlažby II jakosti Bohušov

Dlažba II jakosti Bohušov

Plošné dlažby Bohušov