„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohušov

Nové produkty Bohušov

Dlažby a obrubníky Bohušov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohušov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohušov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohušov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohušov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohušov, Levná dlažba Bohušov, Dlažba Bohušov, Zámkové dlažby Bohušov, Zámkové dlažba Bohušov, Betonové dlažby Bohušov, Betonová dlažba Bohušov, Zdící prvky Bohušov, Dlažby II jakosti Bohušov, Dlažba II jakosti Bohušov, Plošné dlažby Bohušov, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Liberec Praha 15 Třebíč Domažlice Praha 17 Znojmo Benešov Praha 11 Praha-Benice Praha-Kolovraty Praha 5 Olomouc Rokycany Hodonín Praha 1 Praha 13 Chomutov Praha-Běchovice Chrudim Opava Brno-venkov Český Krumlov Beroun Frýdek-Místek Louny Praha-Újezd Děčín Praha 2 Praha-Křeslice Praha-Dolní Měcholupy Bruntál Praha-Velká Chuchle Praha 16 Praha-západ Praha-Petrovice Jindřichův Hradec Písek Praha 6 Praha-východ Trutnov Plzeň-jih Praha 21 Semily Praha 14 Jablonec nad Nisou Praha 10 Praha-Satalice České Budějovice Plzeň-město Praha-Dubeč Příbram Hlavní město Praha Kladno Praha-Ďáblice Svitavy Kutná Hora Praha-Dolní Počernice Praha-Šeberov Česká Lípa Mladá Boleslav Břeclav Pardubice Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Tachov Praha 4 Cheb Vyškov Náchod Praha 12 Praha-Kunratice Praha-Vinoř Blansko Litoměřice Praha-Královice Kroměříž Prostějov Rakovník Klatovy Praha-Slivenec Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Praha 9 Most Praha-Troja Praha 20 Praha-Nedvězí Praha 18 Praha-Lysolaje Kolín Praha-Klánovice Plzeň-sever Nymburk Ústí nad Labem Praha-Lipence Přerov Praha-Zličín Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohušov

Levná dlažba Bohušov

Dlažba Bohušov

Zámkové dlažby Bohušov

Zámkové betonové dlažby Bohušov

Zámková dlažba Bohušov

Betonové dlažby Bohušov

Betonová dlažba Bohušov

Zdící prvky Bohušov

Dlažby II jakosti Bohušov

Dlažba II jakosti Bohušov

Plošné dlažby Bohušov