„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalín

Nové produkty Bohdalín

Dlažby a obrubníky Bohdalín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalín, Levná dlažba Bohdalín, Dlažba Bohdalín, Zámkové dlažby Bohdalín, Zámkové dlažba Bohdalín, Betonové dlažby Bohdalín, Betonová dlažba Bohdalín, Zdící prvky Bohdalín, Dlažby II jakosti Bohdalín, Dlažba II jakosti Bohdalín, Plošné dlažby Bohdalín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Řeporyje Hlavní město Praha Šumperk Praha-Vinoř Přerov Liberec Tábor Kolín Příbram Hodonín Písek Praha-Troja Praha-Slivenec Jindřichův Hradec Praha 11 Karviná Praha 21 Kladno Praha 22 Jihlava Praha-Nedvězí Praha-Nebušice Praha-Újezd Praha-západ Jičín Praha 8 Český Krumlov Praha 1 Strakonice Frýdek-Místek Mělník České Budějovice Vsetín Praha-Petrovice Praha 18 Ostrava-město Praha-Zličín Prachatice Znojmo Ústí nad Labem Praha 3 Pelhřimov Praha-Lipence Plzeň-sever Praha 13 Praha-Dubeč Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou Svitavy Chomutov Praha 10 Praha-Libuš Beroun Praha 19 Česká Lípa Domažlice Praha-Čakovice Nový Jičín Trutnov Praha 9 Praha-Klánovice Praha-Dolní Počernice Praha 6 Vyškov Blansko Litoměřice Náchod Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Most Plzeň-město Praha 7 Kroměříž Praha-Lochkov Rakovník Praha-Velká Chuchle Opava Cheb Praha-Lysolaje Chrudim Praha 12 Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Kutná Hora Olomouc Prostějov Praha-východ Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Bruntál Praha-Šeberov Třebíč Teplice Jablonec nad Nisou Praha 15 Praha-Přední Kopanina Praha-Kolovraty Benešov Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalín

Levná dlažba Bohdalín

Dlažba Bohdalín

Zámkové dlažby Bohdalín

Zámkové betonové dlažby Bohdalín

Zámková dlažba Bohdalín

Betonové dlažby Bohdalín

Betonová dlažba Bohdalín

Zdící prvky Bohdalín

Dlažby II jakosti Bohdalín

Dlažba II jakosti Bohdalín

Plošné dlažby Bohdalín