„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalín

Nové produkty Bohdalín

Dlažby a obrubníky Bohdalín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalín, Levná dlažba Bohdalín, Dlažba Bohdalín, Zámkové dlažby Bohdalín, Zámkové dlažba Bohdalín, Betonové dlažby Bohdalín, Betonová dlažba Bohdalín, Zdící prvky Bohdalín, Dlažby II jakosti Bohdalín, Dlažba II jakosti Bohdalín, Plošné dlažby Bohdalín, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Praha-Přední Kopanina Teplice Trutnov Praha-Koloděje Brno-město Pardubice Praha-Březiněves Plzeň-město Zlín Praha-Vinoř Český Krumlov Blansko Prostějov Sokolov Praha 7 Rychnov nad Kněžnou Prachatice Tábor Praha-Libuš Plzeň-sever Liberec Přerov Vyškov Příbram Praha-Petrovice Uherské Hradiště Most Karlovy Vary Praha-Šeberov Praha 1 Praha 22 Pelhřimov Praha 20 Praha-Dolní Chabry Kolín Praha-Kunratice Rokycany Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Praha-Štěrboholy Opava Chrudim Cheb Chomutov Vsetín Beroun Praha 8 Nový Jičín Strakonice Praha 6 Praha 18 Havlíčkův Brod Praha 19 Kutná Hora Jeseník Praha-Křeslice Písek Jihlava Praha 16 Třebíč České Budějovice Praha 3 Praha-Satalice Praha 10 Nymburk Praha-Řeporyje Ústí nad Orlicí Semily Ostrava-město Praha 14 Děčín Praha-Zličín Praha 17 Praha-Dubeč Praha 9 Praha 15 Mělník Praha 21 Praha 4 Praha-východ Brno-venkov Klatovy Praha-Lysolaje Praha 5 Praha-Královice Praha 13 Rakovník Žďár nad Sázavou Praha-Nedvězí Kroměříž Praha 11 Šumperk Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Ústí nad Labem Olomouc Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalín

Levná dlažba Bohdalín

Dlažba Bohdalín

Zámkové dlažby Bohdalín

Zámkové betonové dlažby Bohdalín

Zámková dlažba Bohdalín

Betonové dlažby Bohdalín

Betonová dlažba Bohdalín

Zdící prvky Bohdalín

Dlažby II jakosti Bohdalín

Dlažba II jakosti Bohdalín

Plošné dlažby Bohdalín