„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalín

Nové produkty Bohdalín

Dlažby a obrubníky Bohdalín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalín, Levná dlažba Bohdalín, Dlažba Bohdalín, Zámkové dlažby Bohdalín, Zámkové dlažba Bohdalín, Betonové dlažby Bohdalín, Betonová dlažba Bohdalín, Zdící prvky Bohdalín, Dlažby II jakosti Bohdalín, Dlažba II jakosti Bohdalín, Plošné dlažby Bohdalín, Plošná dlažba


Další města:

Děčín Brno-město Nový Jičín Přerov Teplice Praha 3 Praha 11 Praha 1 Praha-Křeslice Ústí nad Labem Tábor Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Znojmo Liberec Příbram Praha-Libuš Praha-Velká Chuchle Praha-Suchdol Praha-Řeporyje Vyškov Praha 6 Olomouc Ostrava-město Cheb Praha-Lochkov Praha 4 Praha-Koloděje Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nebušice Karviná Praha 15 Praha-Petrovice Chomutov Šumperk Praha-Šeberov Praha 9 Frýdek-Místek Praha 10 Náchod Praha-Kunratice Praha-východ Jindřichův Hradec Jeseník Svitavy Bruntál Žďár nad Sázavou Praha-Satalice Trutnov Praha-Královice Plzeň-město Litoměřice Ústí nad Orlicí Semily Karlovy Vary Strakonice Praha-Benice Tachov Praha-Běchovice Opava Prostějov Praha-Slivenec Praha-Klánovice Kroměříž Praha 13 Písek Praha 7 Praha 21 Domažlice Praha 19 Praha-Troja Česká Lípa Pardubice České Budějovice Praha 12 Mělník Hlavní město Praha Louny Kutná Hora Brno-venkov Hodonín Praha-Kolovraty Nymburk Benešov Chrudim Plzeň-sever Vsetín Praha-Zbraslav Praha-Dolní Počernice Sokolov Praha 2 Praha-Dubeč Zlín Praha-Lipence Praha 22 Praha 17 Praha-západ Praha 14 Beroun Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalín

Levná dlažba Bohdalín

Dlažba Bohdalín

Zámkové dlažby Bohdalín

Zámkové betonové dlažby Bohdalín

Zámková dlažba Bohdalín

Betonové dlažby Bohdalín

Betonová dlažba Bohdalín

Zdící prvky Bohdalín

Dlažby II jakosti Bohdalín

Dlažba II jakosti Bohdalín

Plošné dlažby Bohdalín