„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalín

Nové produkty Bohdalín

Dlažby a obrubníky Bohdalín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalín, Levná dlažba Bohdalín, Dlažba Bohdalín, Zámkové dlažby Bohdalín, Zámkové dlažba Bohdalín, Betonové dlažby Bohdalín, Betonová dlažba Bohdalín, Zdící prvky Bohdalín, Dlažby II jakosti Bohdalín, Dlažba II jakosti Bohdalín, Plošné dlažby Bohdalín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Praha 17 Děčín Teplice Plzeň-město Karlovy Vary Praha 8 Praha 12 Praha-Lipence Praha 18 Praha-Satalice Znojmo Praha-Březiněves Liberec Kolín Rychnov nad Kněžnou Praha-Klánovice Litoměřice Havlíčkův Brod Karviná Praha 1 Plzeň-jih Písek Praha 10 Ústí nad Orlicí Opava Praha-Nedvězí Praha-Zbraslav Sokolov Ostrava-město Ústí nad Labem Praha 11 Příbram Rakovník Most Praha 13 Olomouc Praha-Štěrboholy Praha-Kunratice Hodonín Praha-Dolní Měcholupy Kroměříž Jablonec nad Nisou Praha-východ Nový Jičín Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Semily Praha-Nebušice Praha-Vinoř Pelhřimov Praha 19 Praha-Dolní Počernice Pardubice Praha-západ Mělník Praha 7 Praha-Libuš Praha-Křeslice Praha 15 České Budějovice Uherské Hradiště Tachov Praha-Újezd Praha 14 Beroun Praha 3 Břeclav Praha-Kolovraty Jindřichův Hradec Kutná Hora Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Hlavní město Praha Hradec Králové Blansko Chrudim Praha-Přední Kopanina Cheb Náchod Praha-Královice Praha-Šeberov Přerov Vsetín Domažlice Praha 2 Praha 5 Bruntál Brno-venkov Český Krumlov Frýdek-Místek Praha 16 Praha 6 Benešov Prostějov Jeseník Žďár nad Sázavou Louny Česká Lípa Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalín

Levná dlažba Bohdalín

Dlažba Bohdalín

Zámkové dlažby Bohdalín

Zámkové betonové dlažby Bohdalín

Zámková dlažba Bohdalín

Betonové dlažby Bohdalín

Betonová dlažba Bohdalín

Zdící prvky Bohdalín

Dlažby II jakosti Bohdalín

Dlažba II jakosti Bohdalín

Plošné dlažby Bohdalín