„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalín

Nové produkty Bohdalín

Dlažby a obrubníky Bohdalín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalín, Levná dlažba Bohdalín, Dlažba Bohdalín, Zámkové dlažby Bohdalín, Zámkové dlažba Bohdalín, Betonové dlažby Bohdalín, Betonová dlažba Bohdalín, Zdící prvky Bohdalín, Dlažby II jakosti Bohdalín, Dlažba II jakosti Bohdalín, Plošné dlažby Bohdalín, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Praha 10 Praha-západ Karviná Frýdek-Místek Praha 17 Plzeň-město Pelhřimov Vsetín Louny Jablonec nad Nisou Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Cheb Brno-město Praha-Slivenec Hodonín Nový Jičín Strakonice Praha 15 Třebíč Kutná Hora Svitavy Ostrava-město Česká Lípa Šumperk Benešov Praha-Dolní Počernice Praha-Újezd Praha-Dolní Chabry Kroměříž Kladno Rakovník Praha 3 Karlovy Vary Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Praha 16 Jindřichův Hradec Rychnov nad Kněžnou Plzeň-jih Praha-Petrovice Prostějov Zlín Bruntál Chrudim Praha 18 Praha-Kolovraty Trutnov Praha 8 Praha 21 Praha 12 Praha-Přední Kopanina Nymburk Písek Praha-Libuš Praha 5 Praha-Nebušice Praha-Velká Chuchle Praha 20 Praha-Lipence Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Plzeň-sever Praha 14 Příbram Praha-Lysolaje Praha 22 Praha-Vinoř Praha-Klánovice Praha 1 Rokycany Chomutov Tachov Most Praha 19 Český Krumlov Vyškov Mělník Praha-Koloděje Blansko Praha 6 Opava Praha-Satalice Prachatice Děčín Praha 2 Břeclav Praha-Dubeč Uherské Hradiště Praha 7 Jeseník Hlavní město Praha Praha-Suchdol Brno-venkov Kolín Beroun Litoměřice Hradec Králové Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalín

Levná dlažba Bohdalín

Dlažba Bohdalín

Zámkové dlažby Bohdalín

Zámkové betonové dlažby Bohdalín

Zámková dlažba Bohdalín

Betonové dlažby Bohdalín

Betonová dlažba Bohdalín

Zdící prvky Bohdalín

Dlažby II jakosti Bohdalín

Dlažba II jakosti Bohdalín

Plošné dlažby Bohdalín