„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalín

Nové produkty Bohdalín

Dlažby a obrubníky Bohdalín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalín, Levná dlažba Bohdalín, Dlažba Bohdalín, Zámkové dlažby Bohdalín, Zámkové dlažba Bohdalín, Betonové dlažby Bohdalín, Betonová dlažba Bohdalín, Zdící prvky Bohdalín, Dlažby II jakosti Bohdalín, Dlažba II jakosti Bohdalín, Plošné dlažby Bohdalín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Hradec Králové Příbram Praha-Velká Chuchle Praha 15 Tábor Chomutov Praha 5 Uherské Hradiště Praha-Nedvězí Praha 4 Cheb Rakovník Mladá Boleslav Karviná Praha-Přední Kopanina Jičín Praha 13 Praha-Slivenec Praha-Kunratice Praha-Královice Rokycany Vsetín Praha-Koloděje Praha 20 Litoměřice Svitavy Pardubice Jeseník Praha-Satalice Praha-Újezd Benešov Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Praha-Lipence Praha-Dolní Počernice Kroměříž Liberec Český Krumlov Bruntál Praha 21 Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Zlín Praha 18 Beroun Jablonec nad Nisou Ostrava-město Trutnov Praha-Nebušice Znojmo Vyškov Nymburk Brno-město Teplice Praha-Troja Praha-Vinoř Plzeň-jih Blansko Náchod Kladno Praha 11 Ústí nad Labem Šumperk Most Praha 14 Praha-Čakovice Kutná Hora Praha-Benice Opava Praha 19 Praha 10 Praha 9 Praha-Libuš Praha 2 Sokolov České Budějovice Děčín Praha-Březiněves Praha-Běchovice Hlavní město Praha Praha-Ďáblice Prachatice Břeclav Praha-západ Chrudim Žďár nad Sázavou Praha 8 Louny Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Praha 12 Praha-Křeslice Praha-Řeporyje Pelhřimov Praha-Dolní Chabry Praha 1 Semily Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalín

Levná dlažba Bohdalín

Dlažba Bohdalín

Zámkové dlažby Bohdalín

Zámkové betonové dlažby Bohdalín

Zámková dlažba Bohdalín

Betonové dlažby Bohdalín

Betonová dlažba Bohdalín

Zdící prvky Bohdalín

Dlažby II jakosti Bohdalín

Dlažba II jakosti Bohdalín

Plošné dlažby Bohdalín