„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalín

Nové produkty Bohdalín

Dlažby a obrubníky Bohdalín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalín, Levná dlažba Bohdalín, Dlažba Bohdalín, Zámkové dlažby Bohdalín, Zámkové dlažba Bohdalín, Betonové dlažby Bohdalín, Betonová dlažba Bohdalín, Zdící prvky Bohdalín, Dlažby II jakosti Bohdalín, Dlažba II jakosti Bohdalín, Plošné dlažby Bohdalín, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Praha 4 Praha-Dolní Chabry Olomouc Praha-Zličín Karlovy Vary Praha-Dolní Měcholupy Český Krumlov Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Praha 7 Hradec Králové Strakonice Jičín Praha-Lochkov Praha 3 Svitavy České Budějovice Praha-Lipence Znojmo Praha-Lysolaje Litoměřice Praha-Štěrboholy Praha 12 Praha 17 Přerov Prostějov Ústí nad Labem Plzeň-sever Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Rokycany Praha 14 Prachatice Příbram Trutnov Vyškov Pelhřimov Česká Lípa Mladá Boleslav Pardubice Praha 15 Praha 11 Třebíč Uherské Hradiště Tábor Praha-východ Jihlava Praha-Velká Chuchle Praha-Kunratice Praha 21 Praha-Běchovice Kladno Praha-Nebušice Praha 8 Plzeň-město Praha 18 Vsetín Praha-Šeberov Praha-Újezd Teplice Praha-Koloděje Praha 10 Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Opava Kroměříž Zlín Louny Tachov Praha-Zbraslav Praha-Vinoř Praha-Březiněves Klatovy Praha 2 Praha 19 Hlavní město Praha Nymburk Jindřichův Hradec Chomutov Praha-Troja Rakovník Mělník Praha-Slivenec Cheb Břeclav Blansko Praha-západ Nový Jičín Benešov Plzeň-jih Praha-Suchdol Karviná Praha-Křeslice Kutná Hora Kolín Praha 6 Liberec Frýdek-Místek Hodonín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalín

Levná dlažba Bohdalín

Dlažba Bohdalín

Zámkové dlažby Bohdalín

Zámkové betonové dlažby Bohdalín

Zámková dlažba Bohdalín

Betonové dlažby Bohdalín

Betonová dlažba Bohdalín

Zdící prvky Bohdalín

Dlažby II jakosti Bohdalín

Dlažba II jakosti Bohdalín

Plošné dlažby Bohdalín