„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalín

Nové produkty Bohdalín

Dlažby a obrubníky Bohdalín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalín, Levná dlažba Bohdalín, Dlažba Bohdalín, Zámkové dlažby Bohdalín, Zámkové dlažba Bohdalín, Betonové dlažby Bohdalín, Betonová dlažba Bohdalín, Zdící prvky Bohdalín, Dlažby II jakosti Bohdalín, Dlažba II jakosti Bohdalín, Plošné dlažby Bohdalín, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Praha-Koloděje Praha-Šeberov Praha-Křeslice Plzeň-jih Praha 2 Uherské Hradiště Domažlice Praha-Petrovice Plzeň-sever Praha 14 Praha 3 Šumperk Chomutov Praha 15 Jičín Strakonice Ústí nad Labem Svitavy Chrudim Louny Praha 19 Praha-Dolní Měcholupy Nový Jičín Přerov Praha 18 Praha 9 Ústí nad Orlicí Praha 16 Praha-Dolní Počernice Semily Jeseník Praha 22 Příbram Rychnov nad Kněžnou Tábor Hradec Králové Prostějov Karlovy Vary Pelhřimov Brno-město Sokolov Praha 13 Praha 4 Třebíč Prachatice Praha-Řeporyje Mělník Praha-Benice České Budějovice Praha 10 Praha-Lipence Praha-Vinoř Žďár nad Sázavou Praha 21 Hlavní město Praha Praha-Kolovraty Praha-Královice Kutná Hora Náchod Praha-Přední Kopanina Praha-Velká Chuchle Vyškov Klatovy Praha-Štěrboholy Znojmo Rokycany Praha-Kunratice Praha-Nedvězí Liberec Bruntál Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Plzeň-město Karviná Praha-Satalice Praha 11 Břeclav Praha-Nebušice Kladno Praha 12 Praha-Troja Praha-Čakovice Tachov Benešov Praha-Újezd Mladá Boleslav Praha 20 Praha-Slivenec Praha-Dubeč Olomouc Teplice Praha 8 Písek Beroun Blansko Jihlava Cheb Kroměříž Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalín

Levná dlažba Bohdalín

Dlažba Bohdalín

Zámkové dlažby Bohdalín

Zámkové betonové dlažby Bohdalín

Zámková dlažba Bohdalín

Betonové dlažby Bohdalín

Betonová dlažba Bohdalín

Zdící prvky Bohdalín

Dlažby II jakosti Bohdalín

Dlažba II jakosti Bohdalín

Plošné dlažby Bohdalín