„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalín

Nové produkty Bohdalín

Dlažby a obrubníky Bohdalín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalín, Levná dlažba Bohdalín, Dlažba Bohdalín, Zámkové dlažby Bohdalín, Zámkové dlažba Bohdalín, Betonové dlažby Bohdalín, Betonová dlažba Bohdalín, Zdící prvky Bohdalín, Dlažby II jakosti Bohdalín, Dlažba II jakosti Bohdalín, Plošné dlažby Bohdalín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Praha 19 Praha-Šeberov Praha-Benice Znojmo Prachatice Beroun Klatovy Frýdek-Místek Jindřichův Hradec Žďár nad Sázavou Jeseník Praha 20 Praha-Koloděje Praha-Křeslice Teplice Prostějov Praha-Královice Nový Jičín Plzeň-město Praha 6 Český Krumlov Praha-Satalice Praha-Kunratice Děčín Ústí nad Labem Praha 15 Hradec Králové Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Praha 3 Jičín Praha 2 Mělník Praha-Zličín Praha 16 Uherské Hradiště Most Domažlice Chomutov Praha 12 Praha-Přední Kopanina Kroměříž Pelhřimov Strakonice Přerov Louny Nymburk Tachov Praha-Petrovice Rokycany Praha-Nebušice Hodonín Praha 5 České Budějovice Kutná Hora Praha-Řeporyje Praha-Běchovice Jihlava Plzeň-sever Písek Praha 7 Šumperk Praha-Libuš Praha-Slivenec Svitavy Praha-Troja Praha-Kolovraty Olomouc Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Kladno Praha 22 Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Cheb Praha-Štěrboholy Hlavní město Praha Bruntál Brno-venkov Praha 14 Třebíč Opava Plzeň-jih Litoměřice Náchod Břeclav Praha 18 Praha 4 Praha-Velká Chuchle Semily Praha 10 Praha 17 Praha-Zbraslav Praha-Čakovice Vyškov Praha-Vinoř Praha-východ Praha-západ Česká Lípa ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalín

Levná dlažba Bohdalín

Dlažba Bohdalín

Zámkové dlažby Bohdalín

Zámkové betonové dlažby Bohdalín

Zámková dlažba Bohdalín

Betonové dlažby Bohdalín

Betonová dlažba Bohdalín

Zdící prvky Bohdalín

Dlažby II jakosti Bohdalín

Dlažba II jakosti Bohdalín

Plošné dlažby Bohdalín