„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalín

Nové produkty Bohdalín

Dlažby a obrubníky Bohdalín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalín, Levná dlažba Bohdalín, Dlažba Bohdalín, Zámkové dlažby Bohdalín, Zámkové dlažba Bohdalín, Betonové dlažby Bohdalín, Betonová dlažba Bohdalín, Zdící prvky Bohdalín, Dlažby II jakosti Bohdalín, Dlažba II jakosti Bohdalín, Plošné dlažby Bohdalín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Uherské Hradiště Praha 21 Praha 9 Praha-Klánovice Praha-Královice Jablonec nad Nisou Praha-Vinoř Prachatice Hlavní město Praha Kroměříž Praha-Dolní Počernice Praha-Nedvězí Blansko Praha-Dolní Chabry Kladno Písek Třebíč Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Praha-Libuš Praha 6 Praha-Běchovice Cheb Praha-Satalice Praha 11 Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Ostrava-město Hradec Králové Kutná Hora Opava Děčín Praha 15 Praha 7 Přerov Benešov Praha 17 Most Praha-Suchdol Karviná Praha 18 Praha 20 Praha 13 Šumperk Plzeň-jih Plzeň-město Praha-Lysolaje Praha-Lipence Praha 12 Sokolov Jindřichův Hradec Rokycany Praha 16 Praha-Nebušice Český Krumlov Trutnov Litoměřice Vyškov Praha 4 Znojmo Havlíčkův Brod Pelhřimov Příbram Praha-Lochkov Brno-venkov Praha-Přední Kopanina Praha 5 Chomutov Zlín Plzeň-sever Praha-Velká Chuchle Praha-Koloděje Praha-Ďáblice Mladá Boleslav Praha-Slivenec Hodonín Beroun Praha-Zbraslav Náchod Mělník Praha 3 Chrudim Praha 14 Praha-Březiněves Tábor Vsetín Olomouc Semily Česká Lípa Praha-Kolovraty Jičín Prostějov Praha-Štěrboholy Domažlice Brno-město Jihlava Nový Jičín Klatovy Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalín

Levná dlažba Bohdalín

Dlažba Bohdalín

Zámkové dlažby Bohdalín

Zámkové betonové dlažby Bohdalín

Zámková dlažba Bohdalín

Betonové dlažby Bohdalín

Betonová dlažba Bohdalín

Zdící prvky Bohdalín

Dlažby II jakosti Bohdalín

Dlažba II jakosti Bohdalín

Plošné dlažby Bohdalín