„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bohdalín

Nové produkty Bohdalín

Dlažby a obrubníky Bohdalín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bohdalín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bohdalín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bohdalín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bohdalín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bohdalín, Levná dlažba Bohdalín, Dlažba Bohdalín, Zámkové dlažby Bohdalín, Zámkové dlažba Bohdalín, Betonové dlažby Bohdalín, Betonová dlažba Bohdalín, Zdící prvky Bohdalín, Dlažby II jakosti Bohdalín, Dlažba II jakosti Bohdalín, Plošné dlažby Bohdalín, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Praha-Dolní Počernice Praha-západ Praha 9 Kutná Hora Plzeň-město Praha 14 Praha 16 Praha-Nebušice Brno-město Jičín Praha 2 Praha-Klánovice Vyškov Praha 12 Litoměřice Bruntál Olomouc Praha-Čakovice Rakovník Praha 19 Písek Praha 22 Chomutov Havlíčkův Brod Domažlice Plzeň-jih Znojmo Břeclav Praha-Šeberov Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou Česká Lípa Praha 15 Vsetín Brno-venkov Praha-Zličín Ústí nad Labem Třebíč Kroměříž Přerov Děčín Opava Cheb Tachov Praha 4 Praha-Dolní Chabry Jeseník Benešov Hradec Králové Kolín Praha-Ďáblice Strakonice Karlovy Vary Mladá Boleslav Karviná Praha-Zbraslav Ostrava-město Jihlava Uherské Hradiště Praha-východ Nymburk Most Praha-Velká Chuchle Tábor Praha-Lipence Kladno Praha-Satalice Praha-Štěrboholy Hodonín Žďár nad Sázavou Praha-Suchdol Šumperk Praha-Řeporyje Praha 17 Praha-Kunratice Praha-Vinoř Praha 18 Praha-Újezd Pelhřimov Praha-Nedvězí Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Pardubice Praha 21 Praha-Kolovraty Praha 7 Prostějov Klatovy Mělník Praha 13 Nový Jičín Ústí nad Orlicí Liberec Frýdek-Místek Prachatice Chrudim Praha-Petrovice Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bohdalín

Levná dlažba Bohdalín

Dlažba Bohdalín

Zámkové dlažby Bohdalín

Zámkové betonové dlažby Bohdalín

Zámková dlažba Bohdalín

Betonové dlažby Bohdalín

Betonová dlažba Bohdalín

Zdící prvky Bohdalín

Dlažby II jakosti Bohdalín

Dlažba II jakosti Bohdalín

Plošné dlažby Bohdalín